Suknia ślubna odpowiednia do figury - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 10:30   #61
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dziekuje wam bardzo za opinie, sa dla mnie cenne.

Czekoladka79 - mi sie wylewaja z miseczki E , bo po ostatniej przeprowadzce przytylo mi sie troszeczkę w brzuchu i piersiach...

-agniesia- na swoim slubie cywilnym (bo juz jestem mezatka), mialam sukienke kupiona okazyjnie na Allegro z prostym dekoltem, i powiekszalo to moj biust, wygladalo to, jakbym wsadzila tam dwa balony, dlatego pomyslalam ze przy wycieciu przynajmniej bedzie wiadomo ze to nie balony... choc nie chce by polowa wystawala na zewnatrz.

Ogolnie mam juz doswiadczenie z suknia , a przy duzych piersiach moja najwieksza obawa bylo ze zaden stanik bez ramiaczek nie utrzyma ich we wlasciwej pozycji. Znalazlam jednak jeden, ktory podszyty byl silikonem, i to zapobiegalo jego przemieszczaniu i zjezdzaniu w dol. Wiem wiec ze i tym razem moge sobie pozwolic na suknie bez ramiaczek.
a gdzie zakupiłaś taki stanik podszywany silikonem?
i jak to wygląda?
miseczki są od środka obszyte silikonem?
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 05:27   #62
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Niestety nie jestem w stanie powiedziec co to za firma, bo wycielam metke...
Widze ze jestes z Warszawy. Ja kupilam go w Arkadii albo w Blue City. Nie pamietam dokladnie... ale jesli w Arkadii, to w takim sklepiku na rogu, ktory sprzedaje bielizne kilku roznych producentow (lubilam tam robic zakupy, bo bylo w miare tanio, i duzy wybor na moj rozmiar).

Odpowiadajac na pytanie jak to wyglada - biustonosz na calej dlugosci przy dolnym szyciu i gornym + obwod miseczek ma taki silikon, jaki mozna spotkac przy ponczochach samonosnych. U mnie sie to spisalo na medal
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 12:01   #63
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Dzięki serdeczne za odpowiedź, wybiorę się na polowanie po Arkadii ... nasz rozmiar jest dość kłopotliwy do zakupienia ja mam 75 DD w porywach do E,F - to zależy jaki producent. Np kostium kapielowy mam z triumpha 75 F plus majteczki w rozmiarze M ... jedyna firma której przyszło do głowy, że jeśli ktoś ma duży biust to majtki niekoniecznie muszą przypomniać spadochron
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 13:24   #64
zmarzenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 174
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Aniusia_O Pokaż wiadomość
Droga zmarzenko,
Dziś byłam przymierzać suknie i spotkałam się z Paniami, które bardzo fajnie mi doradziły. Przy takiej figurze okazało się, że bardzo dobrze mi w sukni jednoczęściowej, dość szerokiej o prostej górze gorsetu, i z drapowaniem na brzuchu. Bioderek praktycznie nie widać, biust jest ok, a talię to mam jak osa w takiej sukni. Zdecydowałam się na taką suknię jak na zdjęciu i wierz mi, że przy tej figurze wygląda ona po prostu bosko! Mimo iż wcześniej nie chciałam takiej "wielkiej" sukni i to jednoczęściowej.
A ja ostatecznie zakupiłam coś takiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Elizabeth2.jpg (4,7 KB, 574 załadowań)
zmarzenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:07   #65
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez zmarzenka Pokaż wiadomość
A ja ostatecznie zakupiłam coś takiego.
bardzo mi się podoba !
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:04   #66
zmarzenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 174
Dot.: suknia odpowiednia do figury

rav12345 bardzo dziękuję za pochwałe, teraz przede mną szukanie dodatków. Jak widze piszesz z daleka, tam gdzie są bardziej dostępnie niż u nas suknie Maggie Sottero o których do niedawna marzyłam skrycie.
Pozdrawiam
zmarzenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:42   #67
joanna12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Witam serdecznie
ja sobie wybrałam taka suknię
co załącznik 1 i 2,nosze rozmiar 42 - 44 i biustonosz 80D, i z tego co czytam tu to się coraz bardziej zastanawiam czy dokonałam dobrego wybory - chodzi mi o gorset i jego krój
mam też tu do Was takie pytanko w sprawie spódnicy - bo ta mi się nie podoba i czy może doradziłybyście mi jakąś inną spódnice - nie chce żadnych falbanek ani takich urozmaiceń, aczkolwiek nie chce aby też byłą taka gładka, myłam o jakiś może delikatnym naszyciu takiego elementu z tej koronki, zastanawiała się też czy np nie obszyć całej tej spódnicy tą samą koronką.
A co biustonosza to ja mam z Dali bardotka Ivette (taki jak na zdjeciu), i też jest obszyta sylikonem wiec spokojnie ramiączka będę mogła odpiąć – z reszta sprzedawczyni powiedziała ze ma taki sam i trzyma się na swoim miejscu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,2 KB, 342 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,0 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0_266.jpg (36,9 KB, 179 załadowań)
joanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 11:01   #68
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: suknia odpowiednia do figury

zmarzenka bardzo ładna sukienka

Joasiu - nie wiem czy dobrze zrozumiałam, Ty mierzyłaś tę sukienkę, czy dopiero się przymierzasz? bo na ogół po zmierzeniu kilku fasonów wszystko się roztrzyga. Twoja też mi się podoba

Jeśli chodzi o koronkę na spódnicy - to moja sukienka ma coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agnes2007_75[1].jpg (22,2 KB, 396 załadowań)
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:19   #69
joanna12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: suknia odpowiednia do figury

kwtesia jest taka że ją znalazłam w internecie i bardzo mi sie spodobała i szyję ją u krawcowej w swoim mieście, wieć nei wiem jak to bedzie na mnie wygladać - ide dopiero w środę an pierwszą przymiarke więc jeszce bedize mozna to przerobić
joanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:31   #70
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: suknia odpowiednia do figury

proponuję Ci zatem i tak pochodzić po salonach i poprzymierzać różne (i to nie tylko podobne) fasony. Zawsze jak uznasz, że coś Ci bardziej czy mniej pasuje, będziesz mogła jeszcze nanieść poprawki.
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:43   #71
joanna12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: suknia odpowiednia do figury

no tak, tylko że w salonach nie ma na ogół sukien w moim rozmiarze bo juz chodziłam za tym i oni maja głownie 38 - 40
joanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 19:24   #72
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Cytat:
Napisane przez bagienka Pokaż wiadomość
Witajcie, a co polecicie niskiej osobie, drobnej budowy(45 kg) z małym biustem? Z tego co poczytałam, to najlepie sukienki jednoczęściowew małą litere A, żeby optycznie wydłużyć sylwetke. co wy na to, może cos pomożecie?
Witaj bagienko!
Ja też jestem niska, drobnej budowy i z małym biustem i po przymierzeniu kilku sukienek zdecydowanie mogę potwierdzić, że najlepsza w tym wypadku jest jednoczęsciowa sukienka w literkę A. I najlepiej z jakimiś marszeczeniami, co dodatkowo troszkę pogrubia. Ale najlepiej będzie, jeśli sama przymierzysz kilka sukienek, bo sukienka musi się przecież także podobać. Mnie osobiście sukienki z gorsetami w ogóle się nie podobają i od zawsze marzyła mi się sukienka jednoczęściowa i raczej skromna.

Cytat:
Napisane przez zmarzenka Pokaż wiadomość
A ja ostatecznie zakupiłam coś takiego.
zmarzenka - śliczna sukienka, będę miała bardzo podobną

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-07 o 20:21 Powód: post pod postem
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 19:25   #73
rencia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: suknia odpowiednia do figury

witam .......... jak tak sobie poczytalam wasze wypowiedzi to az wam zazdroszcze ze juz macie jakis plan jakis wybor sukni ja mam za niecale 2 miesiace slub i tylko maly pomysl na sukienke wiem tylko tyle ze bedzie w kolorze ecri i z ramiaczkami a nawet nie wyobrazam sobie jaka ma byc niestety figury zbyt pieknej nie mam wiec tez dlatego jest ciezko.Mam grubawe ramiona dosyc duza pupke .... no rozmiar 42-44 jesli mozecie sobie wyobrazic.Jesli ktoras ma pomysl na sukienke dla mnie to bylabym bardzo wdzieczna pozdrawaim i zycze powodzenia
rencia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 01:21   #74
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez zmarzenka Pokaż wiadomość
rav12345 bardzo dziękuję za pochwałe, teraz przede mną szukanie dodatków. Jak widze piszesz z daleka, tam gdzie są bardziej dostępnie niż u nas suknie Maggie Sottero o których do niedawna marzyłam skrycie.
Pozdrawiam
Ja sama marzyłam o Maggie Sottero (zdjęcie uwielbionego modelu powinno być gdzieś strone wcześniej). Kiedy jednak poszlam do salonu, okazalo sie ze te suknie sa strasznie kiepskiego wykonania. Pisalam o tym na kilku innych watkach. Material jest taki malo polyskliwy, zamiast szyfonu czy organzy matowy tiul. Strasznie sie rozczarowalam, i szybko szukalam innego obiektu zachwytow .

Znalazlam cos takiego:
Zamowilam, przyszla poczta wczoraj . Potrzebuje kilku zwezen, i oczywiscie skrocenia, ale nie uwierzylybyscie jak nieweile za nia zaplacilam, a w salonie wisiala przy niej metka 1500$ .

Najbardziej ciesze sie z tego, ze moje ogromne piersi wygladaja na malutkie w niej

(Dwa ostatnie zdjecia to juz ja - jeszcze bez poprawek, i w strasznym swietle)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ob2709.jpg (90,6 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (43,7 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (89,4 KB, 669 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (74,1 KB, 490 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 21:53   #75
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Dziewczyny przeczytałam właśnie cały wątek od deski do deski i teraz zastanawiam się, czy dokonałam dobrego wyboru... Mam już zamówioną suknie ( model poniżej ), zaliczka zapłacona, odbieram ją w lipcu... Ale jeśli to nie jest dobry wybór to lepiej już stracić zaliczkę i wybrać coś innego niż źle wyglądać... Suknia wg mnie jest śliczna... No, ale czy pasuje do mojej figury.

Mam 160 cm wzrostu, dość szerokie ramiona, biust nie za duży 80B, przy takim wzroście ważę ok. 60 kg, ale zamierzam jeszcze schudnąć (), nie mam widocznego wcięcia w talii, ani szerokich bioder. ( Coś jeszcze )

P.S. Do sukni można doszyć cieniuteńkie ramiączka oraz mogę zmienić kolor wstążki w talii. Czy to dobry pomysł ? Np. gdybym miała bukiet z różowych kwiatów to, czy zmienić wstążkę na pastelowo-różową ? Doradźcie dziewczyny, bo ślub za 98 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ślub (62).jpg (27,0 KB, 483 załadowań)
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 23:55   #76
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Mam 160 cm wzrostu, dość szerokie ramiona, biust nie za duży 80B, przy takim wzroście ważę ok. 60 kg, ale zamierzam jeszcze schudnąć (), nie mam widocznego wcięcia w talii, ani szerokich bioder. ( Coś jeszcze )

P.S. Do sukni można doszyć cieniuteńkie ramiączka oraz mogę zmienić kolor wstążki w talii. Czy to dobry pomysł ? Np. gdybym miała bukiet z różowych kwiatów to, czy zmienić wstążkę na pastelowo-różową ? Doradźcie dziewczyny, bo ślub za 98 dni
Do Twojego biustu pasuje prosty dekolt, wiec jest jak najbardziej ok. To ze nie masz ramiaczek, ani zadnych wiazan na szyje tez optycznie zmniejszy twoje ramiona, to samo zrobi lekko poszerzany dol. Gdyby sukienka byla prosta do ziemi, to ramiona rzucalyby sie w oczy.

Jesli chodzi o wstazke, to mi chyba bardziej podoba sie w kolorze sukni. Wszystko do niej pasuje. Rozowa wstazka zawsze bedzie troszke inna od bukietu, i suknia straci na uroku, i delikatnosci. Zostaw jasna wstazke , a ewentualnie pomysl o jakims makijazu z dodatkiem rozu, np. lekko rozowy blyszczyk i brazowo-rozowo-bialy cien na powieki.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 07:52   #77
zmarzenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 174
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Napisane przez rav12345
Znalazlam cos takiego:
Zamowilam, przyszla poczta wczoraj . Potrzebuje kilku zwezen, i oczywiscie skrocenia, ale nie uwierzylybyscie jak nieweile za nia zaplacilam, a w salonie wisiala przy niej metka 1500$ .

Najbardziej ciesze sie z tego, ze moje ogromne piersi wygladaja na malutkie w niej

(Dwa ostatnie zdjecia to juz ja - jeszcze bez poprawek, i w strasznym swietle)[/quote]

Gratuluję wyboru,
Suknia pyszna i bardzo oryginalna.
Ja zakupiłam juz naszyjnik i kolczyki, następny etap to buty i szycie bolerka, o ile znajdę odpowiednią taftę (suknie kupiłam w komisie).
zmarzenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 08:47   #78
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Suknia wg mnie jest śliczna... No, ale czy pasuje do mojej figury.
Madziulka, suknia jest śliczna! Kupuj i się nie zastanawiaj Mogłabyś podac mi namiary na salon i model sukni?
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 10:12   #79
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Do Twojego biustu pasuje prosty dekolt, wiec jest jak najbardziej ok. To ze nie masz ramiaczek, ani zadnych wiazan na szyje tez optycznie zmniejszy twoje ramiona, to samo zrobi lekko poszerzany dol. Gdyby sukienka byla prosta do ziemi, to ramiona rzucalyby sie w oczy.

Jesli chodzi o wstazke, to mi chyba bardziej podoba sie w kolorze sukni. Wszystko do niej pasuje. Rozowa wstazka zawsze bedzie troszke inna od bukietu, i suknia straci na uroku, i delikatnosci. Zostaw jasna wstazke , a ewentualnie pomysl o jakims makijazu z dodatkiem rozu, np. lekko rozowy blyszczyk i brazowo-rozowo-bialy cien na powieki.
Dziękuje bardzo. Czyli wg tego co napisałaś suknia pasuje do mojej figury. Trochę się uspokoiłam

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Madziulka, suknia jest śliczna! Kupuj i się nie zastanawiaj Mogłabyś podac mi namiary na salon i model sukni?
Dzięki Ja zamówiłam tą suknie w salonie w Łomży jako, że mieszkam na Mazurach i było najbliżej... Jest to suknia firmy Furio model Wenuela

http://www.modena-salon.pl/suknie_sl..._de_paris.html
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-07 o 20:22 Powód: post pod postem
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 15:06   #80
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Dzięki Ja zamówiłam tą suknie w salonie w Łomży jako, że mieszkam na Mazurach i było najbliżej... Jest to suknia firmy Furio model Wenuela

http://www.modena-salon.pl/suknie_sl..._de_paris.html
dzięki a mogłabys mi jeszcze powiedzieć, ile kosztowała...?
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:05   #81
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
dzięki a mogłabys mi jeszcze powiedzieć, ile kosztowała...?
Ja płacę 500 zł, bo suknie później zostawiam w salonie. Jest dla mnie sprowadzana, ale nie kupuje jej tylko wypożyczę więc nie wiem ile kupno...
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 10:18   #82
MilenaBlue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: suknia odpowiednia do figury

a mogłabyś opisać swój wygląd,tzn.typ figury. ja tez jestem zainteresowana "rybką" ale nie wiem czy ten fason pasuje do mojego typu figury.
MilenaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:22   #83
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ja sama marzyłam o Maggie Sottero (zdjęcie uwielbionego modelu powinno być gdzieś strone wcześniej). Kiedy jednak poszlam do salonu, okazalo sie ze te suknie sa strasznie kiepskiego wykonania. Pisalam o tym na kilku innych watkach. Material jest taki malo polyskliwy, zamiast szyfonu czy organzy matowy tiul. Strasznie sie rozczarowalam, i szybko szukalam innego obiektu zachwytow .

Znalazlam cos takiego:
Zamowilam, przyszla poczta wczoraj . Potrzebuje kilku zwezen, i oczywiscie skrocenia, ale nie uwierzylybyscie jak nieweile za nia zaplacilam, a w salonie wisiala przy niej metka 1500$ .

Najbardziej ciesze sie z tego, ze moje ogromne piersi wygladaja na malutkie w niej

(Dwa ostatnie zdjecia to juz ja - jeszcze bez poprawek, i w strasznym swietle)
rav12345 świetna suknia, rzeczywiście piersi suuuper się układają, gratuluję wyboru.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 18:18   #84
Candida
Przyczajenie
 
Avatar Candida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Witam
a u mnie zupełnie przeciwnie niż u Was szukam sukni która by dobrze wyglądała na małym biuście.
Przeglądałam ostatnio książkę "jak się nie ubierać" czy coś takiego

Oto wnioski:
1) głębokie dekolty bądż dekolty trójkątne odsłaniają klatkę piersiową zamiast apetycznego biustu -> dobrze wygladają dekolty w łódkę, golfiki, okrągłe dekolty wokół szyi
2) u szczupłych dziewczyn dobrze jest podkreślić ramiona
3) ślicznie wyglądają odsłonięte plecki, doskonale rekompensuja brak dekoltu z przodu
4)można tez podkreślać talię lub inny ulubiony kawałek ciała zeby odwracać uwagę od biustu

Znalazłam kilka sukieneczek które pasują do tego opisu i jak tylko mi się uda to wkleję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (60,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bermeo%20%20.jpg (53,8 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bogota%20%20.jpg (60,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blanes%20.jpg (51,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ALELO2007_xl2.jpg (113,1 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (53,3 KB, 131 załadowań)
__________________
Bo jak śmierć potężna jest miłość...
Candida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 18:57   #85
Candida
Przyczajenie
 
Avatar Candida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: suknia odpowiednia do figury

i jeszcze trochę
dwa pierwsze zdjęcia to mój ulubiony model chociaż dół bym zmieniła na mniej okazały
śliczne sukienki są też z kolekcji Rosa Clara niestety zdjęcia mam za duże żeby załączyć

Tak z doświadczenia rozmiar A, małe A wygląda bardzo fajnie w bluzeczkach o takim kroju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tornado.jpg (17,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tornado wieksze.jpg (10,7 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SORIA%20CUERPO.jpg (71,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14pop.jpg (38,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pronovias_tornasol.jpg (47,9 KB, 316 załadowań)
__________________
Bo jak śmierć potężna jest miłość...
Candida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 21:49   #86
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: suknia odpowiednia do figury

[quote=Candida;4452037]Witam
a u mnie zupełnie przeciwnie niż u Was szukam sukni która by dobrze wyglądała na małym biuście.
Przeglądałam ostatnio książkę "jak się nie ubierać" czy coś takiego

Oto wnioski:
1) głębokie dekolty bądż dekolty trójkątne odsłaniają klatkę piersiową zamiast apetycznego biustu -> dobrze wygladają dekolty w łódkę, golfiki, okrągłe dekolty wokół szyi



Uff! To juz myslałam , że źle dobrałam moją suknię A tu proszę...Ja też mam mały biust i wagę 59 kg na 1, 69 wzrostu i mam suknię z "golfikiem" , co odwraca uwagę właśnie od biustu, a skupia się na moich ramionach(uważam że akurat ramiona mam szczupłe i ładnie wyglądają także w takich bluzeczkach z golfikiem)To jest najlepszy krój dla dziewczyn o małych biustach...
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 20:09   #87
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Jak dla mnie wszystkie suknie z golfami są mało apetyczne. Nie podoba mi się, że ta koronka jest na dekolcie, jak taki kawałek szmatki, albo śliniaczka, a później, na wysokości piersi zaczyna już być widać "właściwą suknię". Dodatkowo golfy strasznie skracają szyję. I radzę przed wyborem sukni ślubnej z golfem, pooglądać zdjęcia dziewczyn w tych sukniach na allegro - ani jedna mnie nie zachwyciła, wręcz przeciwnie.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:16   #88
Agnieszka1299
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka1299
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
Dot.: suknia odpowiednia do figury

A co powiecie na taką pannę młodą, która bierze tylko ślub cywilny:
wiek 36
waga 75
wzrost 158
Biust 80 C
talia 82
biodra 108.
Ponieważ to tylko ślub cywilny - odpadają królewny i temu podobne kroje. Najchętniej założyłabym coś co połączy gorset, koszulowy kołnierz (nie wykluczony krawat i gołe plecy. Niestety moje przedramiona - kiedyś jędrne i umięśnione - teraz pozostawiaja wiele do życzenia.
To co moge pokazać to wyeksponować biust i wcięcie w pasie, bo nie mam tam fałdek tłuszczu. Natomiast biodra i uda to tragedia w trzech aktach.
Najpiękniejsza suknia pasująca chyba do ślubu cywilnego to ta:
Ale poradźcie coś i oceńcie ten model.
Czy widziałyście gdzieś w Warszawie coś podobnego lub pasujacego do takiej figury jak moja?
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=887743&d=1177569860&po stid=4217219
__________________
Decu, krzyżyki i scrapki - rękotwory
Agnieszka1299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:05   #89
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: suknia odpowiednia do figury

dziewczyny a co myslicie o takiej sukni dla niskiej i drobnej panny mlodej?
nie jest zbyt prosta? na allegro jet ona wystawiona jako suknia balowa ale mysle ze na slub tez by mogla byc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 199447308.jpg (14,3 KB, 413 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 13:29   #90
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: suknia odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Agnieszka1299 Pokaż wiadomość
A co powiecie na taką pannę młodą, która bierze tylko ślub cywilny:
wiek 36
waga 75
wzrost 158
Biust 80 C
talia 82
biodra 108.
Ponieważ to tylko ślub cywilny - odpadają królewny i temu podobne kroje. Najchętniej założyłabym coś co połączy gorset, koszulowy kołnierz (nie wykluczony krawat i gołe plecy. Niestety moje przedramiona - kiedyś jędrne i umięśnione - teraz pozostawiaja wiele do życzenia.
To co moge pokazać to wyeksponować biust i wcięcie w pasie, bo nie mam tam fałdek tłuszczu. Natomiast biodra i uda to tragedia w trzech aktach.
Najpiękniejsza suknia pasująca chyba do ślubu cywilnego to ta:
Ale poradźcie coś i oceńcie ten model.
Czy widziałyście gdzieś w Warszawie coś podobnego lub pasujacego do takiej figury jak moja?
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=887743&d=1177569860&po stid=4217219
Sukni fajna,ale nie jestem pewna czy gorsety nadają się do dość dużego biustu.Dziewczyny wcześniej pisały,że idealny byłby dekolt w kształcie v,spódnica w kształcie litery A (maskuje różne niedoskonałości,uda biodra).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-18 19:38:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.