Suknia marzeń cz. III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 12:59   #4981
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Też takich nie lubię, chciałam takie butki z odkrytymi palcami ale pani w salonie powiedziała że jednak odradza bo niestety będą mnie deptać. No i wzięłam, moim zdaniem śliczne, butki ze zgrabnym noskiem (nie w wielki szpic, a taki delikatny) i jeszcze w promocji kupiłam za nieduże (chyba) pieniądze.

O tak tak , też takie lubię, ale chyba też sobie odpuszczę. Zresztą pisałam coś więcej w dziale bucikowym.
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:53   #4982
reginajed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dzisiaj byłam w atelier Małgorzaty Dudek i mogłam wreszcie zmierzyć wybrane sukienki
Troche sie spóźniłam, ale nie było z tym problemu, bardzo miła pani zaproponowała mi kawe na rozgrzewkę
Mierzenie rozpoczełam od sukinki w stylu lat 50-tych, krótka do półydki, z szerokim paskiem podkreślającym talię, a do tego mały toczek na głowę,
wyglądałam dobrze, jednak sukienka bombka z kokardą na plecach zrobiła na mnie największe wrażenie, niby bardzo prosta i skromna, ale ma to "coś",
coś czego szukałam. Kolejna suknia, była przepiękna, empiryczna, uszyta z jedwabiu, ale niezby dobra do mojego wysokiego wzrostu. Postanowiłam więc
umówić się na kolejne mierzenie, które mam nadzieje utwierdzi mnie w wyborze tej jedynej. Jeśli chodzi o atelier, to polecam, bardzo miła i fachowa obsługa,
no i czyste sukienki, w przeciwieństwie do innych salonów.
Znacie może adresy sklepów z ładnymi butami, bo takich jest mało?

Która waszym zdaniem jest najlepsza?

a'la lata 50te
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/10.jpg

kokartka na plecach
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/7.jpg

jedwabna
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/1.jpg
reginajed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:43   #4983
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Jakie zaśmiecanie, przecież dobieramy dodatki do naszej sukni marzeń .

Ta moja błyszcząca biżuteria jest piękna , ale na ślub jednak wolę złoto lub srebro .

Buty na tyle na ile mogę ocenić są wygodne (miałam je na nogach parę razy tylko po domu). W środku są wyłożone skórą naturalną i są bardzo mięciutkie. Rozmiarówka jest chyba trochę zaniżona bo mam buty 35 (normalnie mam 36 - 37) i są jeszcze troszkę za duże, choć już trochę w czubku wąskie.
No wlasnie, z tym zamawianiem przez internet, to czesto okazuje sie ze cos jest nie tak z rozmiarem. Dziekuje za informacje


Cytat:
Napisane przez soundaddicted Pokaż wiadomość
A mi się osobiście buty z growikaru się zupełnie nie podobają :/ Nie znoszę szpicowych butów...Gwiazdeczko a nie boisz się, że będzie za dużo tego 'błysku'? Moim zdaniem zbyt wiele może wyglądać kiczowato..

Mnie sie akurat szpicowate buty podobaja do sukni slubnej. Aczkolwiek planuje poprosic o inny czubek niz na zdjeciu, jesli bedzie to mozliwe

Co do 'blysku', to tak, wlasnie troche sie boje zeby nie przesadzic, ale stwierdzilam ze buty to akurat najmniej bedzie widac. Jakos nie wyobrazam sobie siebie, w takich zwyklych-bialych skorkowych butach. No ale jeszcze nie zamowilam, wiec wszystko sie moze zmienic


Cytat:
Napisane przez reginajed Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w atelier Małgorzaty Dudek i mogłam wreszcie zmierzyć wybrane sukienki
Troche sie spóźniłam, ale nie było z tym problemu, bardzo miła pani zaproponowała mi kawe na rozgrzewkę
Mierzenie rozpoczełam od sukinki w stylu lat 50-tych, krótka do półydki, z szerokim paskiem podkreślającym talię, a do tego mały toczek na głowę,
wyglądałam dobrze, jednak sukienka bombka z kokardą na plecach zrobiła na mnie największe wrażenie, niby bardzo prosta i skromna, ale ma to "coś",
coś czego szukałam. Kolejna suknia, była przepiękna, empiryczna, uszyta z jedwabiu, ale niezby dobra do mojego wysokiego wzrostu. Postanowiłam więc
umówić się na kolejne mierzenie, które mam nadzieje utwierdzi mnie w wyborze tej jedynej. Jeśli chodzi o atelier, to polecam, bardzo miła i fachowa obsługa,
no i czyste sukienki, w przeciwieństwie do innych salonów.
Znacie może adresy sklepów z ładnymi butami, bo takich jest mało?

Która waszym zdaniem jest najlepsza?

a'la lata 50te
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/10.jpg

kokartka na plecach
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/7.jpg

jedwabna
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/1.jpg
Wszystkie orginalne, kazda ma w sobie 'cos'. Mi akurat ciezko powiedziec, bo to calkowicie nie moj styl.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:12   #4984
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Obiecałam zdjęcie stroika do włosów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stroik.jpg (238,2 KB, 113 załadowań)
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-12-09 o 12:13
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:18   #4985
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dziewczyny macie moze jakies zdjecia fryzur slubnych dla krótkich ( do ramion) i prostych włosów? chodzi mi o jakieś delikatne upiecia, na pewno nie koki~.
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:35   #4986
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny macie moze jakies zdjecia fryzur slubnych dla krótkich ( do ramion) i prostych włosów? chodzi mi o jakieś delikatne upiecia, na pewno nie koki~.
Tanitko zerknij tutaj może coś dla siebie znajdziesz https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238191

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez reginajed Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak jak już wcześniej koleżanka pisała że każda jest inna. Dla mnie pierwsza jest super ..ale ja taka chce włożyć taką na drugi dzień :/
Druga hm..kompletnie nie mój styl i szczerze nie podoba mi się ..przepraszam
Ostatnia jest również śliczna ale jak dla mnie rewelacyjnie nadawała by się np na ślub nad morzem albo coś w tym stylu..
Ale to Twój dzień i Ty masz w nim wyglądać tak jak sobie wymarzyłaś ..jesli podoba Ci się ta druga to ją bierz i się nie zastanawiaj
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:48   #4987
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziękuję

Mnie osobiscie nie podobają się takie sukbnie, tzn. może nie to, że nie podobają, tylko nie pasują do mojej figury, więc ciężko mi się wypowiedzieć, ale najbardziej urzekła mnie 3 suknia, taka delikatna a zarazem zmysłowa. Ale w sumie wybór nalezy do Ciebie. Cokolwiek zalozysz i tak bedziesz piękna
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 21:02   #4988
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez reginajed Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w atelier Małgorzaty Dudek i mogłam wreszcie zmierzyć wybrane sukienki
Troche sie spóźniłam, ale nie było z tym problemu, bardzo miła pani zaproponowała mi kawe na rozgrzewkę
Mierzenie rozpoczełam od sukinki w stylu lat 50-tych, krótka do półydki, z szerokim paskiem podkreślającym talię, a do tego mały toczek na głowę,
wyglądałam dobrze, jednak sukienka bombka z kokardą na plecach zrobiła na mnie największe wrażenie, niby bardzo prosta i skromna, ale ma to "coś",
coś czego szukałam. Kolejna suknia, była przepiękna, empiryczna, uszyta z jedwabiu, ale niezby dobra do mojego wysokiego wzrostu. Postanowiłam więc
umówić się na kolejne mierzenie, które mam nadzieje utwierdzi mnie w wyborze tej jedynej. Jeśli chodzi o atelier, to polecam, bardzo miła i fachowa obsługa,
no i czyste sukienki, w przeciwieństwie do innych salonów.
Znacie może adresy sklepów z ładnymi butami, bo takich jest mało?

Która waszym zdaniem jest najlepsza?

a'la lata 50te
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/10.jpg

kokartka na plecach
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/7.jpg

jedwabna
http://www.biancaneve.pl/images/slubne2010/1.jpg

Gdybyś wkleiła wsyztskie w podobnym stylu łatwiej by było porównać Jak dla mnie 1. to jeden z moich ulubionych stylów (ale już wcześniej pisałam, że pasek wszytsko psuje, znaczy właściwie ta plastikowa klamra). Ogólnie jest fajna, zresztą coś podobnego chcę sobie sprawić na poprawiny. Co do drugiej - kokarda na plecach jest świetna (ja jestem w ogóle kokardkolubna). Zresztą krój bombki też mi się podoba. Nie podoba mi się natomiast dekolt..Ale może to kwestia tego, że mam sama dość krótką szyję i wyglądam w takich kiepsko.. A co do 3 jest śliczna, zwiewna delikatna..ale mi się takie sukienki niekoniecznie kojarzą ze ślubem.. Moja szwagierka podobną szyje na mój ślub (na wzór pronoviasa)..No chyba, że na skromne wesele W każdej można coś znaleźć co urzeka. Pytanie, która chwyta Cię za serce? Ja miałam swoją ukochaną i będzie mnie pewnie prześladowała, więc idź za swoim wewnętrznym podpowiadaczem To tylko nasze opinie, a każda z nas lubuje się w czymś innym

Edytowane przez soundaddicted
Czas edycji: 2010-12-09 o 21:04
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:51   #4989
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Kochane któraś z Was pokazywała się w sukience Madonny - Pronovias Galante... jako, że nie wyświetlają się zdjęcia pomożecie mi odszukać tą osobę?
http://www.suknie-slubne.pl/pl/prono...p?s=86.galante
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:07   #4990
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Suknia marzeń cz. III

W mojej głowce uknułam już sobie idealną suknie.
Jestem ciekawa co sądzicie.
Chcę mieć taką samą suknie jak Zuza z Na wspólnej.
Jednak nie mysle o łososiowej, chociaż kolor piękny.
Chciałabym w kolorze nude/ greige, bo chce czerwone paznokcie i czerwone buty.

Ogólnie chciałabym zapytać czy księża robią jakieś problemy co do ubioru państwa młodych? Czy pytają wcześniej kolory/ fasony?

Obawiam się właśnie o moją wymarzoną wizje, a na pewno nie zrezygnuje...
Dodam, że sukienka jest do kolon, ja chciałabym przed kolano.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z8594487X,Slub-w--Na-wspolnej---Bohateriami-wielkiej-ceremoni.jpg (42,4 KB, 414 załadowań)

Edytowane przez Zapach deszczu
Czas edycji: 2010-12-11 o 22:09
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 01:26   #4991
owsianka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia marzeń cz. III

hej dziewczyny,bardzo proszę napiszcie co myślicie o tej sukience.Mierzyłam ją ,niby wszystko super ,ale mam obawy przed księżniczkamizaznaczę od razu że nie była taka szeroka,to model Mori Lee 4705 http://www.slubnasuknia.pl/cymbeline...e_d/4705p.html
owsianka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 07:46   #4992
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez owsianka1 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,bardzo proszę napiszcie co myślicie o tej sukience.Mierzyłam ją ,niby wszystko super ,ale mam obawy przed księżniczkamizaznaczę od razu że nie była taka szeroka,to model Mori Lee 4705 http://www.slubnasuknia.pl/cymbeline...e_d/4705p.html
uwielbiam księżniczki jeśli nie jest ona, aż tak szeroka to moim zdaniem jest ładna fajną ma góre, a masz może zdjęcie na sobie? bo zdjęcia katalogowe nie zawsze oddają urok sukni
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:08   #4993
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
uwielbiam księżniczki jeśli nie jest ona, aż tak szeroka to moim zdaniem jest ładna fajną ma góre, a masz może zdjęcie na sobie? bo zdjęcia katalogowe nie zawsze oddają urok sukni
I ja również lubię księżniczki i zgadzam się jeśli dół nie jest aż tak szeroki to suknia jest piękna. Przy okazji pochwalę się swoją "księżniczką"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kendra.jpg (55,6 KB, 417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweet2010.jpg (60,8 KB, 207 załadowań)
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:29   #4994
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
I ja również lubię księżniczki i zgadzam się jeśli dół nie jest aż tak szeroki to suknia jest piękna. Przy okazji pochwalę się swoją "księżniczką"
Widziałam na żywo, ale do mnie nie pasowała, ale też już mam swoją księżniczkę kupioną
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:10   #4995
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Widziałam na żywo, ale do mnie nie pasowała, ale też już mam swoją księżniczkę kupioną
A dla mnie okazała się tą jedyną i wymarzoną choć wcale nie brałam tego typu sukien pod uwagę Pochwal się swoją księżniczką Jestem bardzo ciekawa
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:21   #4996
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny, z racji przekroczenia już 5 000 postów zapraszam do kolejnej cześć --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489429 a ten zamykam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.