Co na wesele? Pomożecie coś znaleźć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 21:44   #1
MagnuM
Przyczajenie
 
Avatar MagnuM
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Talking

Co na wesele? Pomożecie coś znaleźć?


Cześć Dziewczynki

Potrzebuję Waszej pomocy. Na początku września wybieram się z moim nowym chłopakiem na wesele do jego rodziny, którą wtedy to poznam. Dlatego chciałabym zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie
I tutaj zaczynają się schody. Kompletnie nie wiem gdzie szukać sukienki. Przewertowałam już całe allegro, ale nie mogę znależć czegos co by mnie zainteresowało. Jestem z okolic Łodzi, więc może znacie jakieś ciekawe sklepy w Łodzi z fajnymi sukienkami weselnymi?
Zastanawiam się nad przejechaniem sie do "Ptaka", ale nie chciałabym spotkać się z kimś na weselu w takiej samej sukience i mam pewne obawy, czy nie ma tam dużo zalatujących tandetą ciuszków... Byłyście tam kiedyś? Da się tam znaleźć coś sensownego?
A może w znacie jakieś sklepy internetowe z fajnymi sukienkami?

A w ogóle jaką sukienkę mi polecacie? Krótką, długą, bombkę, obcisłą? Jakie modele są teraz 'na topie' i jakie kolory czesto pojawiaja sie na weselach? Bo raczej chciałabym uniknac sytuacji, w ktorej byłabym jedna z 10 dziewczyn ubranych w jakis tam kolor
Dodam, że jestem raczej wysoka(170cm), blondynką(wiosna) o kobiecych kształtach(taka troche klepsydra)

A poza tym nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia, czy 5 wrzesnia wypada zalozyc sukienke raczej taka letnia zwiwną, czy taczej typowo weselną?

Jesli chodzi o koszt sukienki to tak do ok.500zł. Dodam, że lubie raczej strojne, ale jednoczesnie klasyczne i eleganckie rzeczy, chciałabym przy tym wygladac raczej świeżo i naturalnie(wiadomo pierwsze wrazenie się liczy).

Mam nadzieję, że pomożecie mi. Liczy się każda rada, z góry dziekuję
__________________
*Życie między wierszami
<3 *najlepszy ukryło smak...


<3 !!
MagnuM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:19   #2
Paulina82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Co na wesele? Pomożecie coś znaleźć?

W zeszlym miesiącu byłam świadkowa na weselu przyjaciółki i wystapilam w dlugiej kreacji ktorą nabyłam w podwarszawskim maximusie ze względu na to że pelniłam na tym weselu ważna rolę raczej nie wwypadało mi wyskoczyc w krótkiej sukience
Ale z moich obserwacji wynika że dlugich sukienek to juz sie chyba na wesela nie nosi wszystkie młode dziewczyny były w krótkich raczej jednobarwnych zwiewnych sukienkach. Owszem byly jakies "ciotki" w sukniach z tafty ale to juz nie ta epoka

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Jezeli chodzi o fason to raczej dominowaly bombki ale wiadomo nie kazdemu ten krój odpowiada, ja na przykład mam szerokie biodra wiec w bombce wygladam raczej jak bomba
5 wrzesnia mozesz spokojnie wystąpic w letniej kreacji, napewno bedzie jeszcze ciepło, a poza tym to jest wesele więc jak na sylwestra dziewczyny wkładaja letnie sukienki to Ty na wesele możesz tym bardziej
Paulina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.