Błagam o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 21:13   #1
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx

Błagam o pomoc!


Moja 16 letnia znajoma bardzo się martwi.Pojechała 29.07 na festiwal.Pewnego razu ktoś ją upił.
Dziewcyzna nic z nocy nie pamięta,a obudziła się z dwoma chłopakami w namiocie.Teraz jej życie polega na stresie,nie chce kupować testu.Po prostu martwi się,że któryś ją zgwałcił.Nie pamięta z nocy zupełnie zero.
Jej wątpliwości pojawiły się po maksimum 1.5 tygodnia od zdarzenia,gdy wymiotowała i czuła się dziwnie,jak po dosłownie narkotykach.Piła tam zanieczyszczoną wodę i jadła w upale chipsy,a także w ciągu 5 dni wypiła ok butelkę czystej(tą średnią) i trochę więcej.Dziewczyna dziś czuje się dobrze i nie miewa tego.
Jej miesiączka nie wiem jaka jest,ponieważ nigdy nie liczyła co ile się zjawia.Lecz nigdy nie było tak,by spóźniała się z miesiąc,zawsze mniej więcej co miesiąc raczej...
Dostała miesiączkę dokładnie 28.07 ,następną powinna dostać chyba teraz?
Liczę bez dnia w którym ją dostała (a dostała w pon) a liczę od wtorku 28 dni,dobrze robię?
Na jej majtkach pojawiła się jasno brązowa plama.Ma opławy od początku miesiączkowania.
Nie uprawia seksu oczywiście!!!Tylko martwi się o tamtą noc ;/.
Używała dotychczas tamponów i jest pewna że przebiła sobie błonę nimi.
Czy pochwa jakoś byłaby rozluzowana?A może czułaby rano ból spowodowany stosunkiem?
Eh...Bardzo prosimy o pomoc...Co będzie najlepszym dowodem?Oprócz testu?
ile jej maksymalnie może spóźniać się miesiączka?
Czy często się zdarza,że miesiączkuje się przy zapłodnieniu?
Gdy była na festiwalu miała miesiączkę,podczas tej nocy mogła być świeżo po miesiączce ale mogła i trwać...
BŁAGAM!!!
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:17   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

juz dawno powinna wyladowac u ginekologa!!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:24   #3
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

Ale z jakiego powodu?Z tego,ze nie wie czy to robiła?
MOŻE KTOŚ MI ODPOWIEDZIEĆ NA PYT KTÓE ZADSAŁAM

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

1.Jej miesiączka nie wiem jaka jest,ponieważ nigdy nie liczyła co ile się zjawia.Lecz nigdy nie było tak,by spóźniała się z miesiąc,zawsze mniej więcej co miesiąc raczej...
Dostała miesiączkę dokładnie 28.07 ,następną powinna dostać chyba teraz?
Liczę bez dnia w którym ją dostała (a dostała w pon) a liczę od wtorku 28 dni,dobrze robię?
2.Na jej majtkach pojawiła się jasno brązowa plama.Ma opławy od początku miesiączkowania.Czasem też brązowy "żel",lecz to jest plamaa.
3.Czy pochwa jakoś byłaby rozluzowana?A może czułaby rano ból spowodowany stosunkiem?
4.Ile jej maksymalnie może spóźniać się miesiączka?
5.Czy często się zdarza,że miesiączkuje się przy zapłodnieniu?
6.Gdy była na festiwalu miała miesiączkę,podczas tej nocy mogła być świeżo po miesiączce ale mogła i trwać...
7.Rano nie czuła nic by to robiła.
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:25   #4
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Błagam o pomoc!

O Jezus Maria. A czemu nic z tym nie robiła? Żadnego testu na narkotyki, badań ginekologicznych, toż przecież mogła jakieś choróbska dostać, ciąża to osobna sprawa. Poczekajcie jeszcze kilka dni i dopiero zróbcie test ciążowy. Ale do ginekologa, to niech i tak idzie.

Rano czy by ją coś bolało? No różnie to mogło być. Ale raczej rano już nie. Jak coś to tylko chwilę po. Ale nie już rano. Nie wiem.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:41   #5
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
O Jezus Maria. A czemu nic z tym nie robiła? Żadnego testu na narkotyki, badań ginekologicznych, toż przecież mogła jakieś choróbska dostać, ciąża to osobna sprawa. Poczekajcie jeszcze kilka dni i dopiero zróbcie test ciążowy. Ale do ginekologa, to niech i tak idzie.

Rano czy by ją coś bolało? No różnie to mogło być. Ale raczej rano już nie. Jak coś to tylko chwilę po. Ale nie już rano. Nie wiem.


poza tym... ile wy dziewczyny macie lat?
ona nawet nie liczy co ile dni ma okres, nie zna swojego organizmu. poza tym "ktoś ją upił?" czyli, że na siłę jej alkohol wlewał do ust? ech...
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:43   #6
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Ale z jakiego powodu?Z tego,ze nie wie czy to robiła?
MOŻE KTOŚ MI ODPOWIEDZIEĆ NA PYT KTÓE ZADSAŁAM

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

1.Jej miesiączka nie wiem jaka jest,ponieważ nigdy nie liczyła co ile się zjawia.Lecz nigdy nie było tak,by spóźniała się z miesiąc,zawsze mniej więcej co miesiąc raczej...
Dostała miesiączkę dokładnie 28.07 ,następną powinna dostać chyba teraz?
Liczę bez dnia w którym ją dostała (a dostała w pon) a liczę od wtorku 28 dni,dobrze robię?
2.Na jej majtkach pojawiła się jasno brązowa plama.Ma opławy od początku miesiączkowania.Czasem też brązowy "żel",lecz to jest plamaa.
3.Czy pochwa jakoś byłaby rozluzowana?A może czułaby rano ból spowodowany stosunkiem?
4.Ile jej maksymalnie może spóźniać się miesiączka?
5.Czy często się zdarza,że miesiączkuje się przy zapłodnieniu?
6.Gdy była na festiwalu miała miesiączkę,podczas tej nocy mogła być świeżo po miesiączce ale mogła i trwać...
7.Rano nie czuła nic by to robiła.
1. pierwszy dzień cyklu liczymy od pierwszego dnia miesiączki, a więc od poniedziałku
to kiedy powinna dostać ciężko określić ponieważ sama napisałaś, że nigdy nie liczyła ile mniej-więcej trwają jej cykle
2. dobrze zrozumiałam: ma cały czas brązowe upławy od miesiąca? (czy tam krócej, od tej poprzedniej miesiączki) - jeśli tak, to dziwne to trochę, bez wizyty u lekarza się nie obejdzie
3. nie wiem czy by poczuła to chyba zależy od człowieka, od jego budowy (?) - ja na drugi dzień, po swoim pierwszym razie, nie czułam nic - nic mnie nie bolało, nie krwawiłam itp
4. stres może przesunąć okres nawet o tydzień. nie ma jakiś głównych wytycznych ile może a ile nie - ale ok. 2tygodniowe spóźnienie wypadałoby skonsultować z ginekologiem
5. w ciąży miesiączek nie ma, mogą być krwawienia - to tak gwoli ścisłości, bo to jednak nie to samo :P - krwawienia takie mogą występować do 3ego miesiąca, w terminie spodziewanych miesiączek, ale są często słabsze/krótsze
6. podczas miesiączki też zdarzają się wpadki - wiele zależy też od tego jak długo trwa miesiączka i jak długie są cykle
7. no i mogła nie czuć

radzę zrobić test/wybrać się do ginekologa
forum niewiele pomoże, możemy tylko gdybać
powodzenia
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2009-08-25 o 21:44
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:50   #7
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

To było tak:była w namiocie z swoją przyjaciółką oprócz tych chłopaków...
Ona zasnęła pierwsza,potem zasnął chłopak leżący obok niej(zamulał),potem jej koleżanka i ostatni chłopak leżący koło kumpeli jej.
Rano się obudzili,poszli zapalić chłopacy nie uciekali.Chyba bałby się ten chłopak zrobić coś takiego w namiocie skoro nie była sama,tym bardziej że spał.
Te plamki pojawiły się dzisiaj.
Czyli miesiączkę powinna dostać wczoraj?Do ilu dni może się spóźnić i nie musi się martwić?
Jaki jest najtańszy i najpewniejszy test,kiedy go się wykonuje?
Rano nic nie czuła.
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 21:57   #8
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
To było tak:była w namiocie z swoją przyjaciółką oprócz tych chłopaków...
Ona zasnęła pierwsza,potem zasnął chłopak leżący obok niej(zamulał),potem jej koleżanka i ostatni chłopak leżący koło kumpeli jej.
Rano się obudzili,poszli zapalić chłopacy nie uciekali.Chyba bałby się ten chłopak zrobić coś takiego w namiocie skoro nie była sama,tym bardziej że spał.
Te plamki pojawiły się dzisiaj.
Czyli miesiączkę powinna dostać wczoraj?Do ilu dni może się spóźnić i nie musi się martwić?
Jaki jest najtańszy i najpewniejszy test,kiedy go się wykonuje?
Rano nic nie czuła.
A jej przyjaciółka nic nie pamięta, nic nie słyszała?

Te plamki mogą być więc zapowiedzią okresu - niech koleżanka się wyluzuje i czeka spokojnie.

Nikt nie napisał kiedy powinna dostać miesiączkę - sama też tego nie określisz - może powinien być wczoraj, a może za 5 dni - tak jak pisałam : zależy jak długie zazwyczaj miała cykle i czy były one regularne. O spóźnieniu też już pisałam, powtarzać się nie będę.

Nie wiem jaki jest najtańszy test, ale to nie duży wydatek z reguły. Najpewniejszy? To test z krwi (beta hcg) wykonywany w laboratorium/przychodni. Ale taki z apteki, sikany to np quick vue. Spory jest wybór, na pewno w aptece coś doradzą.

U Twojej koleżanki, skoro sytuacja miała miejsce już ponad 3tyg temu - będzie już wiarygodny - możecie go wykonać np jutro.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:08   #9
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

Ok 3-4 dni trwa jej miesiączka zwykle.Kumpela nic nie słyszała,twierdzi że to niemożliwe.Im więcej moja znajoma czyta objawów,tym więcej je u siebie widzi!Teraz zauważyła niebieską żyłę na piersi ;/...
Ale licząc to liczy się 28 dni od kiedy?
Chodzi o to,by nie kupić jakiegoś gównianego testu
Hm?

Edytowane przez Halloweencorexxxx
Czas edycji: 2009-08-25 o 22:09
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:24   #10
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Błagam o pomoc!

panie zlituj się... a o hiv to się nie martwicie? inne choroby?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:25   #11
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Błagam o pomoc!

mamusiu kochana, czy Ty czytasz to co ja piszę? mam wrażenie, że nie.

niech znajoma przestanie czytać i się zadręczać. stres przesuwa okres bądź powoduje jego zanik.
skąd Ci się wzięło 28dni? może Twoja znajoma ma cykle 24dniowe albo może 32dniowe? nic nie policzycie jeśli nie wiecie! a jeśli już chcecie to tak jak napisałam : cykl liczy się od pierwszego dnia miesiączki..

błagam, przeczytaj jeszcze raz wszystko co napisałam i nie pytaj się dwa razy o to samo
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 22:35   #12
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

Teraz mam pytanie na temat testu.
Piszesz że Quick Vue.Więc może kupi to.To kosztuje około 12 złotych w aptece czy tylko w sklepie internetowym
Błagam pomimo to że tam będzie instrukcja mógłby ktoś podać nam jak tego się używa?Obawiam się że nie zrozumiemy i wykonamy nie poprawnie.Czy mogę obudzić się p. 0 9 rano wstrzymać siki pójść do apteki i np o 10 rano zrobić test?Jak wykonać go poprawnie?
I wgl czy powinnam czekać na tą miesiączkę czy nie?Przed nią zrobić test czy kiedy?Proszę o dokłądny odpsia,to dla nas ważna
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:37   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

ale Ty nie widzisz ze chocbys nie wiem co pisala ona i tak swoje?

skoro nie czytasz tego co pisza dziewczyny, to po co pytasz setki razy? niech ona idzie do lekarza, na Boga, to sie okaze wszystko!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:45   #14
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

Wdowa Po Lenine lub inni,pomożesz?
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:47   #15
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Teraz mam pytanie na temat testu.
Piszesz że Quick Vue.Więc może kupi to.To kosztuje około 12 złotych w aptece czy tylko w sklepie internetowym
Błagam pomimo to że tam będzie instrukcja mógłby ktoś podać nam jak tego się używa?Obawiam się że nie zrozumiemy i wykonamy nie poprawnie.Czy mogę obudzić się p. 0 9 rano wstrzymać siki pójść do apteki i np o 10 rano zrobić test?Jak wykonać go poprawnie?
I wgl czy powinnam czekać na tą miesiączkę czy nie?Przed nią zrobić test czy kiedy?Proszę o dokłądny odpsia,to dla nas ważna
to w końcu o Ciebie chodzi czy o kogo? czy tylko się nudzisz?
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:58   #16
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

PYTAM SIĘ NA POWAŻNIE NIE WIEM CZY WAM SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ!!!!

Teraz mam pytanie na temat testu.
Piszesz że Quick Vue.Więc może kupi to.To kosztuje około 12 złotych w aptece czy tylko w sklepie internetowym
Błagam pomimo to że tam będzie instrukcja mógłby ktoś podać nam jak tego się używa?Obawiam się że nie zrozumiemy i wykonamy nie poprawnie.Czy mogę obudzić się p. 0 9 rano wstrzymać siki pójść do apteki i np o 10 rano zrobić test?Jak wykonać go poprawnie?
I wgl czy powinnam czekać na tą miesiączkę czy nie?Przed nią zrobić test czy kiedy?Proszę o dokłądny odpsia,to dla nas ważna
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:00   #17
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

to co piszesz mnie przeraza! czy widzialas kiedykolwiek cokolwiek kupione w aptece BEZ ulotki/instrukcji?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:17   #18
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Błagam o pomoc!

1. nie musisz się powtarzać

2. nikt nie wyjaśni wam dokładniej jak się tego używa niż ulotka (nie jest trudnością ją zrozumieć)

3. test ma być wykonany z pierwszego moczu (ewentualnie z późniejszego gdy jest już po terminie miesiączki)

4. poczekaj jeszcze z 3-4 dni, jeśli to plamienie się nie rozkręci - zrób test dopiero (czy tam niech koleżanka zrobi, bo tak zamieszałaś i zakręciłaś że szkoda gadać.. )
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:17   #19
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

Czyli albo jutro/po jutrze rano test, albo dopiero PO miesiączce?
Co daje większa gwarancje?

Edytowane przez Halloweencorexxxx
Czas edycji: 2009-08-25 o 23:23
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 23:20   #20
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Czy mógłby mi ktoś napisać na wszelki wypadek,jak używa się testu?
PISZĄ,ŻE NALEŻY ZROBIĆ TO W DZIEŃ W KTÓRYM SPODZIEWA SIĘ MIESIĄCZKI,A SKĄD JA MOGĘ WIEDZIEĆ KIEDY NASTANIE TA PORA?
Czy mogłaby moja przyjaciółka załatwić się rano do jakiegoś bodajże pojemnika,wtedy pójść do apteki i rano zrobić test?Już jest północ,o której godzinie najlepiej załatwić się?Czy mają to być płyny,które zrobi od razu gdy wstanie(trzymane nocą?)??
BŁAGAM POMÓŻCIE MI I TU BO CHCĘ JEJ POMÓC A NA ULOTCE NIE WSZYSTKO JEST NAPISANE TAK JAK POWIE KTOŚ!




4.Wdowo po leninie-kiedy?
WŁĄCZ DO CHOLERY PRZEGLĄDARKE! TAM ZNAJDZIESZ WSZYSTKO! a poza tym nie musi(sz) robic tego jutro prawda? jutro mozna test kupic a zrobic pojutrze. czy Ty jestes taka glupia czy tylko udajesz?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:22   #21
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
4.Wdowo po leninie-kiedy?
napisałam: za 3-4 dni jeśli plamienie się nie rozkręci
kupcie test np jutro, żeby później z rana nie latać i nie kombinować

Cytat:
a poza tym nie musi(sz) robic tego jutro prawda? jutro mozna test kupic a zrobic pojutrze
otóż to
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:32   #22
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

i nie edytuje sie postow jesli to ma zmienic cos wiecej w watku! regulamin sie klania!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:36   #23
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

1.A są jakieś informacje,typu czy mocz może być ciepły?
2.Większą gwarancję daje po miesiączce czy przed?

neciak odwal sie potworze
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:41   #24
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
1.A są jakieś informacje,typu czy mocz może być ciepły?
2.Większą gwarancję daje po miesiączce czy przed?

neciak odwal sie potworze
o geeez!! no chyba jak sikasz to mocz nie jest zimny prawda? i nie odwale sie bo nie jestem potworem
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:46   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
o geeez!! no chyba jak sikasz to mocz nie jest zimny prawda? i nie odwale sie bo nie jestem potworem
o mój boże jaka Ty cierpiliwa jestes ja bym chyab do tej pory zdąrzyła ze dwa bany dostać

a szczerze.. mi to na prowokacje wygląda, nawet autorka nie wiem czy pisze o kims czy o sobie.. zarty jakies
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 23:53   #26
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

ja mysle ze o sobie. wiek z profilu pasuje ;p a poza tym wszystkie watki ktore zaczela sa takie blagajace o pomoc ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 00:03   #27
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Błagam o pomoc!

kompleksy lecz gdzie indziej
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 00:06   #28
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Błagam o pomoc!

lol! jakie kompleksy?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 07:44   #29
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Błagam o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość


poza tym... ile wy dziewczyny macie lat?
ona nawet nie liczy co ile dni ma okres, nie zna swojego organizmu. poza tym "ktoś ją upił?" czyli, że na siłę jej alkohol wlewał do ust? ech...


nie chcesz jej pomóc to nawet nie zaglądaj do wątka, nie ma nic gorszegho od takiego komentarza:/

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

powinna już dawno iść do lekarza. Wymioty były zbyt wcześnie by wskazywały na ciąże, spóźniający się okres tez nic nie znaczy. Ja bym obawiaął sie jakiejś choroby.
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:31   #30
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Błagam o pomoc!

idź kup dziś test i wykonaj go za ok 2 dni (poczekaj co z tym plamieniem) - będzie już wiarygodny - czy to nie wystarczy?
po co się doszukiwać kiedy będzie wiarygodniejszy skoro w Twoim przypadku może być już po terminie miesiączki, a i od ewentualnego stosunku minęły ponad 3 tygodnie - test jest już wystarczająco wiarygodny by go zrobić.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.