Co robić.? Prosze o rady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 11:01   #1
dorota14611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
GG do dorota14611 Send a message via Skype™ to dorota14611
Lightbulb

Co robić.? Prosze o rady...


Nie wiem jak ująć mój problem. Od wiosny zaczełam współżyć z moim chłopakiem i od tamtej pory co miesiąć mam stres, że nie dostane okresu. Zabespieczamy sie, ale zdaża się, że robimy to nawet bez prezerwatywy. Zaczełam od czerwca dopiero spisywać, kiedy będe miała okres. Z kalendarzyka wynika mi, że mam 24-dniowy cykl. W tym miesiącu obliczyłam, że powinnam dostać okres w ten poniedziałek, tzn. 24 sierpnia. Jednak nie dostałam. Zrobiłam test ciążowy, wyszło że nie jestem w ciązy. Ale od tamtego dnia w którym miałam ostać okres brzuch mnie strasznie boli, tak samo piersi i zamiast krwii, jest śluz, którego jest bardzo dużo. Wiem, że okres może sie spóźniać, wiec może za dużo panikuje, ale nie wiem po prostu co zrobić. Nie porozmawiam o tym z mamą, natomiast do ginekologa boję sie wybrać i nawet nie wiem jak wziąć sie za tą wizyte... Może zabardzo panikuje, ale jest to niekomfortowa sytuacja... Prosze o rady. Możecie pisać na gg albo na skypa. Z góry dziekuje.

Edytowane przez dorota14611
Czas edycji: 2009-08-26 o 11:03
dorota14611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:10   #2
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Co robić.? Prosze o rady...

seks bez prezerwatywy to głupota, chyba że chcesz zaliczyć wpadkę. sama prezerwatywa też nie daje tak dużej pewności, zwłaszcza jeśli Twój chłopak jest niedoświadczony.
do ginekologa powinnaś się wybrać, choćby po to by sprawdzić czy wszystko jest ok. małe opóźnienia okresu się zdarzają, zwłaszcza jeśli wcześniej nie prowadziłaś kalendarzyka, to i teraz nie wiesz właściwie ile trwają Twoje cykle. bo od czerwca do sierpnia to trudno ustalić jak jest naprawdę.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:38   #3
susannaSUSAN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wirtuladia
Wiadomości: 55
Dot.: Co robić.? Prosze o rady...

Popieram - seks bez zabezpieczenia... jesteście totalnie nieodpowiedzialni!!!

2 dni... tyle to się każdej normalnej dziewczynie może spóźniać... śluz też jest rzeczą normalną Jeżeli wykonałaś prawidłowo test to wszystko jest ok Dla pewności wykonaj jeszcze test za kilka dni i na przyszłość nie rób takich numerów z seksem bez prezerwatywy ;D chyba, że chcesz być w ciąży.
Pozdrawiam
__________________
ponieważ chłopak jest tak samo głupi jak gadu-gadu!
susannaSUSAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:42   #4
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Co robić.? Prosze o rady...

O mój Boże! Zachowujesz się jak najprawdziwszy gówniarz, jesteś całkowicie nieodpowiedzialna. Ciąży się boisz, ale robicie to czasem bez gumki. Twoje cykle są strasznie krótkie. Powinnaś wybrać się do ginekologa. Seks i ewentualna ciąża to tak, ale ginekolog nie? Po prostu umawiasz się na wizyte i idziesz. Mówisz w czym rzecz. Jeśli nie dorosłaś do wizyty u lekarza, to tym bardziej nie dojrzałaś do uprawiania seksu.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:08   #5
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Co robić.? Prosze o rady...

Wszystko już zostało powiedziane a ja dodam,że koniecznie musisz isc do lekarza jeśli współzyjesz.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.