Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 14:33   #3241
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście I powiem, że 3 rzeczy nawet mnie zainteresowały
Clinique z antyoksydantami - http://pl.strawberrynet.com/skincare...turizer/88112/
Clarins - szampon do wlosów - http://pl.strawberrynet.com/perfume/...nboxed-/41519/
Clarins - krem do ciała - http://pl.strawberrynet.com/perfume/...y-cream/72026/

Miał ktoś ?

Jest też EL Perfectionist CP+. Kiedyś ktoś szukał

Bo od razu robi karmelkowe nogi, super się nakłada, idealnie równo, bez żadnych smug I ma śliczne drobinki
wrzuc linka do tego cuda


ilios gratuluje nagrody za zlosiowy konkurs hehe nagrode dasz didzejasowi?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-06-09 o 14:38
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:47   #3242
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
A na jaki adres wysyłasz płatność? Na ten podany w pierwszym poście ? Też chcę zapłacić w złotówkach bo mnie za przewalutowanie słono kroją
dokladnie na ten adres co podany jest na pierwszej strony - ignoruj go na stronie starwberry i wejdź na strone paypala i kwota w złotówkach

zenek odpisal ide lukac co

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

a nie chce mi się tego samej tłumaczyc wrzuciłam w translatora i macie

Magdalena ,

Dziękujemy za e-mail.

Bardzo przepraszam za negatywne doświadczenie z celnego.

Nie mamy zamiaru ukrywać żadnych kosztów, które mogą powstać lub wprowadzać w błąd naszych klientów. Nasza polityka w sprawie podatku VAT i należności celnych znajduje się w "Obsługa klienta" na naszej stronie internetowej, w "stanie" na naszej stronie Najczęściej Zadawane Pytania i podczas realizacji transakcji.

Zgodnie z naszymi zasadami, będziemy zwrotu cła dla Ciebie. Prosimy o zbieranie opakowaniu, zapłaty należności, a następnie e-mail skanowanie otrzymania lub otrzymania faksu do nas od 00 852 2811 5138. Możesz także wysłać kopię pocztą na adres podany poniżej. Po otrzymaniu paragon, dokonamy zwrotu kwoty pobranej w drodze uznania karty kredytowej.

Proszę pamiętać o podaniu numeru zamówienia na piśmie lub faksem w celu uniknięcia opóźnień w rozpatrywaniu Państwa zwrotu.

ale o narzuceniu vatu ani slowa ni huhuhuhu czemu i na jakiej podstawie
maila zatrzymam i bedzie czarno na białym

no Zenek plus dla ciebie ale dalej nic nie wiem
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:51   #3243
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Clarins - krem do ciała - http://pl.strawberrynet.com/perfume/...y-cream/72026/

Miał ktoś ?
Ja miałam minaiturkę I mimo obrazy na tru chyba kliknę Cena zabójcza mimo wszystko! No i mam na dnie Biotherm niebieski, więc coś trzeba kupić...

Ten krem wg mnie jest idealny na lato. Ma taką puszystą konsystencję, jakby mus (?), nie nawilża jakoś wspaniale, nadaje się raczej do normalnej skóry Fajnie, tak satynowo się rozprowadza. Ale ja w ogóle lubię kosmetyki Clarinsa i mogę być nieobiektywna

Edit: i zapomniałam dodać, że ma naprawdę orzeźwiający zapach Z Clarinsa fajny jest też ten balsam
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...102182/#DETAIL

Tropikalna świeżość z dodatkiem słodyczy

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-06-09 o 14:59
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:53   #3244
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Nasza polityka w sprawie podatku VAT i należności celnych znajduje się w "Obsługa klienta" na naszej stronie internetowej, w "stanie" na naszej stronie Najczęściej Zadawane Pytania i podczas realizacji transakcji.

Zgodnie z naszymi zasadami, będziemy zwrotu cła dla Ciebie. Prosimy o zbieranie opakowaniu, zapłaty należności, a następnie e-mail skanowanie otrzymania lub otrzymania faksu do nas od 00 852 2811 5138. Możesz także wysłać kopię pocztą na adres podany poniżej. Po otrzymaniu paragon, dokonamy zwrotu kwoty pobranej w drodze uznania karty kredytowej.

Proszę pamiętać o podaniu numeru zamówienia na piśmie lub faksem w celu uniknięcia opóźnień w rozpatrywaniu Państwa zwrotu.

ale o narzuceniu vatu ani slowa ni huhuhuhu czemu i na jakiej podstawie
maila zatrzymam i bedzie czarno na białym

no Zenek plus dla ciebie ale dalej nic nie wiem
:conf used: normalnie Sineira wykrakała kumulację vatu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:00   #3245
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wrzuc linka do tego cuda
Proszę
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../80307/#DETAIL
Jak masz obecny numer Urody to też jest w teście jako polecany Już w tamtym roku się na niego czaiłam, ale zniknął szybko z tru, więc w tym roku odżałowałam i kupiłam
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
dokladnie na ten adres co podany jest na pierwszej strony - ignoruj go na stronie starwberry i wejdź na strone paypala i kwota w złotówkach

zenek odpisal ide lukac co

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

a nie chce mi się tego samej tłumaczyc wrzuciłam w translatora i macie

Magdalena ,

Dziękujemy za e-mail.

Bardzo przepraszam za negatywne doświadczenie z celnego.

Nie mamy zamiaru ukrywać żadnych kosztów, które mogą powstać lub wprowadzać w błąd naszych klientów. Nasza polityka w sprawie podatku VAT i należności celnych znajduje się w "Obsługa klienta" na naszej stronie internetowej, w "stanie" na naszej stronie Najczęściej Zadawane Pytania i podczas realizacji transakcji.

Zgodnie z naszymi zasadami, będziemy zwrotu cła dla Ciebie. Prosimy o zbieranie opakowaniu, zapłaty należności, a następnie e-mail skanowanie otrzymania lub otrzymania faksu do nas od 00 852 2811 5138. Możesz także wysłać kopię pocztą na adres podany poniżej. Po otrzymaniu paragon, dokonamy zwrotu kwoty pobranej w drodze uznania karty kredytowej.

Proszę pamiętać o podaniu numeru zamówienia na piśmie lub faksem w celu uniknięcia opóźnień w rozpatrywaniu Państwa zwrotu.

ale o narzuceniu vatu ani slowa ni huhuhuhu czemu i na jakiej podstawie
maila zatrzymam i bedzie czarno na białym

no Zenek plus dla ciebie ale dalej nic nie wiem
No będą oddawać ok, ale jak nasz UC złapie z dugim VAT-em, a jak nie złapie to jeden i tak trzeba Zenkom zapłacić
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja miałam minaiturkę I mimo obrazy na tru chyba kliknę Cena zabójcza mimo wszystko! No i mam na dnie Biotherm niebieski, więc coś trzeba kupić...

Ten krem wg mnie jest idealny na lato. Ma taką puszystą konsystencję, jakby mus (?), nie nawilża jakoś wspaniale, nadaje się raczej do normalnej skóry Fajnie, tak satynowo się rozprowadza. Ale ja w ogóle lubię kosmetyki Clarinsa i mogę być nieobiektywna
A jak z zapachem ?
Mam Biotherma jeszcze ciutkę i go uwielbiam jakbyś go porównała do Biothermowego ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:13   #3246
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Proszę
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../80307/#DETAIL
Jak masz obecny numer Urody to też jest w teście jako polecany Już w tamtym roku się na niego czaiłam, ale zniknął szybko z tru, więc w tym roku odżałowałam i kupiłam


A jak z zapachem ?
Mam Biotherma jeszcze ciutkę i go uwielbiam jakbyś go porównała do Biothermowego ?
Zapach jest dość intensywny. Z tego co pamiętam to głównie jakieś kwiatki i czasem wyczuwałam odrobinę ogórka czy jakieś inne orzeźwiające zioło Ale to właśnie nadaje takiego "kopa" temu zapachowi. Krem jest fantastyczny po porannym prysznicu

Clarins chyba jednak trochę lepiej się wchłaniał niż Biotherm (ten był bardziej masełkowy dla mnie, idealny na jesień i zimę). Dokładniej nie porównam konsystencji, bo miniaturkę zużyłam ponad rok temu i nie mam aż takiego odniesienia. Nie kupiłąm całego opakowania tylko ze względu na cenę, bo balsamy to ja pochłaniam

Ja już kliknęłam
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:21   #3247
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Unhappy Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny czy wam tez truskawa nie chodzi?
nie dość, że szopki z cenami robia to jeszcze strony załadować nie można
__________________
http://instagram.com/yyaponka
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 15:32   #3248
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez yaponeczka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wam tez truskawa nie chodzi?
nie dość, że szopki z cenami robia to jeszcze strony załadować nie można
U mnie wszytsko działa
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:50   #3249
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

przetestowalam blyszczyk lancome z promocji i bardzo mi sie podoba! o wiele bardziej niz te lip fusion cale
bardzo ladnie wygladaja usteczka te zlote migotki tez fajnie wygladaja i usta faktycznie wieksze nie wiem czy to efekt optyczny czy faktycznie cos powieksza, ale wygladaja na wieksze

ja polecam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:08   #3250
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ma ktoś ten peeling? http://pl.strawberrynet.com/skincare.../55791/#DETAIL
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:09   #3251
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Odpisała mi Fiona, no już trochę bardziej konkretniej niż wam, ale jakoś mnie to nie pocieszyło...

Unfortunately, asking our customers to pay only in their own currency has been necessary as the cost of many of the services that we provide, such as free shipping and VAT refunds etc. have also risen. The only way that we can continue to offer these services to you, along with excellent discounts on such a wide range of products as well as our loyalty discounts is to make these changes.

I understand that you are disappointed. As a consumer myself, I always find it hard when things on my favorite sites change, but as a business it really is necessary for us if we are to continue to provide you with the products you love.

I hope that we will be able to serve you again soon.
E tam, ta formulka juz byla przy poprzedniej podwyzce, nawet sie nie wysilili na cos nowego, oryginalnego



Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki
Błyszczyk Lancome Puckered. Po testach drugi raz bym go nie wzięłą, bo na moich ustach daje tylko lekko złotawy połysk i nie lubię efektu mrowienia, który niestety ma Data 2010

Róż Lancome - Róż do policzków Pop N' Cheeks Gentle & Lasting Color Powder Blusher - #01 Coral Flirt - bardzo mi się podoba Srebrne drobinki, które była na nim zeszły po pierwszym pociągnięciu pędzla No i bardzo dobrze - teraz jest śliczny jaśniutki morelkowy kolorek Data produkcji 2009 rok.

Lancome - Mineralny podkład sypki Ageless Minerale Skin Transforming Mineral Powder Foundation SPF 21 - # Natural Ivory 20
Śliczny i cudowny Piękny kolor, wspaniałe krycie, piękna cera, data 2009 rok
Cudowny ten różyk, chyba aż szkoda używać

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
coś chyba źle zinterpretowałam, bo wbilam sobie do głowy, że od wczoraj należy płacić tylko przez button paypala po zakończeniu transakcji, pardon za zamieszanie
I o to wlasnie chodzilo Zenkowi, dobry z niego manipulator, to trzeba przyznać


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przetestowalam blyszczyk lancome z promocji i bardzo mi sie podoba! o wiele bardziej niz te lip fusion cale
bardzo ladnie wygladaja usteczka te zlote migotki tez fajnie wygladaja i usta faktycznie wieksze nie wiem czy to efekt optyczny czy faktycznie cos powieksza, ale wygladaja na wieksze

ja polecam!
Dimiti czy ja dobrze czytam- masz już 81 błyszczyków?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 20:23   #3252
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Kliknęłam wczoraj jednak wczoraj zamówienie bo za bardzo napaliłam sie na meteorytki a na ebayu drożej mimo wszystko.
Zapłaciłam po raz pierwszy od razu kartą i teraz sprawdziłam ile mi ściągneło (zawsze wchodziłam na paypala i płaciłam kwotę w złotówkach). Jestem w szoku bo zamówienie mam za 343 zł a ściągnęło mi z karty 333

Dziwne to dla mnie
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:33   #3253
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Zapach jest dość intensywny. Z tego co pamiętam to głównie jakieś kwiatki i czasem wyczuwałam odrobinę ogórka czy jakieś inne orzeźwiające zioło Ale to właśnie nadaje takiego "kopa" temu zapachowi. Krem jest fantastyczny po porannym prysznicu

Clarins chyba jednak trochę lepiej się wchłaniał niż Biotherm (ten był bardziej masełkowy dla mnie, idealny na jesień i zimę). Dokładniej nie porównam konsystencji, bo miniaturkę zużyłam ponad rok temu i nie mam aż takiego odniesienia. Nie kupiłąm całego opakowania tylko ze względu na cenę, bo balsamy to ja pochłaniam

Ja już kliknęłam
No to kliknęłam
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Cudowny ten różyk, chyba aż szkoda używać
No jest śliczny Cudownie letni kolorek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:40   #3254
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Kliknęłam wczoraj jednak wczoraj zamówienie bo za bardzo napaliłam sie na meteorytki a na ebayu drożej mimo wszystko.
Zapłaciłam po raz pierwszy od razu kartą i teraz sprawdziłam ile mi ściągneło (zawsze wchodziłam na paypala i płaciłam kwotę w złotówkach). Jestem w szoku bo zamówienie mam za 343 zł a ściągnęło mi z karty 333

Dziwne to dla mnie
Super
ale masz blokade czy juz zaksiegowane?
Bo mi zawsze wychodzi malutko na blokadzie, a jak ksieguja to w tajemniczy sposob kwota wzrasta o ok. 10 %
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:04   #3255
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Super
ale masz blokade czy juz zaksiegowane?
Bo mi zawsze wychodzi malutko na blokadzie, a jak ksieguja to w tajemniczy sposob kwota wzrasta o ok. 10 %
wlasnie to tak jak mi ostatnio! blokada na 145zl a zezarlo w koncu 156zl

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


Dimiti czy ja dobrze czytam- masz już 81 błyszczyków?
NieeEeEe!
mam juz 85 błyszczyków
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:17   #3256
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

no i wszystko jasne
blokada narazie więc zeżre na pewno więcej niż powinno

zamotałam się zupełnie . tak dawno nie robiłam zakupów na tru, że zapomniałam iż tam zawsze trzeba w paypala kliknąć i samemu kwotę wpisać:/
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:45   #3257
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny nie wiem co robić z maską Fekkai 3-minutową do farbowanych Płacić czy nie Wychodzi 98,80 zł Czy jest warta tych pieniędzy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:24   #3258
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co robić z maską Fekkai 3-minutową do farbowanych Płacić czy nie Wychodzi 98,80 zł Czy jest warta tych pieniędzy
Ma bardzo dobre oceny na MUA, same 4,5. Cena chyba OK, na stronie fekkai 32$ więc podobnie, na ebay drożej, nie wiem po ile w S. może być(?)
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:57   #3259
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co robić z maską Fekkai 3-minutową do farbowanych Płacić czy nie Wychodzi 98,80 zł Czy jest warta tych pieniędzy
Ja bym nie brala. Pewnie pod koniec czerwca jakies promo dla Vipow w S. bedzie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 07:00   #3260
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ma bardzo dobre oceny na MUA, same 4,5. Cena chyba OK, na stronie fekkai 32$ więc podobnie, na ebay drożej, nie wiem po ile w S. może być(?)
No właśnie wyczytałam, że ma dobre opinie Sama nie wiem co robić
Dzisiaj zamiast SS na wczorajsze zamówienie dostałam Payment remember
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19894340]Ja bym nie brala. Pewnie pod koniec czerwca jakies promo dla Vipow w S. bedzie.[/QUOTE]

Hmm. Coś tylko kojarzę, ze w S. czy D. one są chyba po ok. 180 zł , no i S. u mnie niet
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 07:11   #3261
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wrzuc linka do tego cuda


ilios gratuluje nagrody za zlosiowy konkurs hehe nagrode dasz didzejasowi?
co co co, ja taka nieuswiadomiona
musze zobaczyc, bo dawno nie sprawdzalam mego maila spamowego [gdzie przychodza tez wiad z wizazu ]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przetestowalam blyszczyk lancome z promocji i bardzo mi sie podoba! o wiele bardziej niz te lip fusion cale
bardzo ladnie wygladaja usteczka te zlote migotki tez fajnie wygladaja i usta faktycznie wieksze nie wiem czy to efekt optyczny czy faktycznie cos powieksza, ale wygladaja na wieksze

ja polecam!
ooooo to moj ostatni zakup na tru moze bedzie fajny
dzis moja sis ma imieniny i juz jakies kilka miesiecy temu zamowilam jej kilka kosm z tru i jak jej to dzisiaj dawalam to takie wzruszenie
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19894340]Ja bym nie brala. Pewnie pod koniec czerwca jakies promo dla Vipow w S. bedzie.[/QUOTE]

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:47   #3262
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co co co, ja taka nieuswiadomiona
musze zobaczyc, bo dawno nie sprawdzalam mego maila spamowego [gdzie przychodza tez wiad z wizazu ]

ooooo to moj ostatni zakup na tru moze bedzie fajny
dzis moja sis ma imieniny i juz jakies kilka miesiecy temu zamowilam jej kilka kosm z tru i jak jej to dzisiaj dawalam to takie wzruszenie


no mi sie podoba, moze tobie tez styknie?
hehe wygralas talent plastyczny masz!
no widzisz doprowadzilas siostre do lez!
ale to pewnie lzy szczescia bo mam nadzieje nie rozpaczy jak zobaczyla to wszystko


ide pisac dzisiaj ostatnie kolokwium (mam nadzieje) przed sesja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:24   #3263
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, ja sie wzruszylam, a nie moja sis
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:41   #3264
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny dawno nie zaglądałam na truskawe i wchodze dzisiaj a tam ceny jak z kosmosu !! niwiem czy to waluta tak skacze czy ten vat, ale zupełnie mnie się już nie widzi kupowanie tam
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 10:07   #3265
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dawno nie zaglądałam na truskawe i wchodze dzisiaj a tam ceny jak z kosmosu !! niwiem czy to waluta tak skacze czy ten vat, ale zupełnie mnie się już nie widzi kupowanie tam
Nie żaden VAT, pisząc tak pokazujesz, że ich manipulacja jest skuteczna.

Po prostu ich podwyżki i chciwość, nic więcej.
Wystawiane przez nich rachunki NIE zawierają żadnego VATu. W Hong Kongu nie ma VATu. Żeby pobrać VAT, musieliby to wyszczególnić na fakturze. Nic takiego nie robią.

Kobiety, pytanie o ręczną płatność Truskawce przez Paypala. Jak wpisuję adres odbiorcy payment@strawberrynet.com (z tego mi ostatnio ściągali), to pojawia się komunikat Paypala:
"Ten odbiorca przyjmuje płatności w systemie PayPal tylko przez własną witrynę. Aby dokonać płatności, przejdź do witryny i postępuj według instrukcji lub wyślij do odbiorcy prośbę o odpowiednie instrukcje."

W jaki sposób płacicie teraz ręcznie? Nigdy tego nie robiłam, a wolałabym nie posyłać pieniędzy w kosmos. Z drugiej strony wkurzają mnie i nie będę im robić dodatkowych prezentów, przewalutowując kilka razy jedno zamówienie, tak żeby dodatkowo skasowali mnie na jeszcze więcej.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 10:14   #3266
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Kobiety, pytanie o ręczną płatność Truskawce przez Paypala. Jak wpisuję adres odbiorcy payment@strawberrynet.com (z tego mi ostatnio ściągali), to pojawia się komunikat Paypala:
"Ten odbiorca przyjmuje płatności w systemie PayPal tylko przez własną witrynę. Aby dokonać płatności, przejdź do witryny i postępuj według instrukcji lub wyślij do odbiorcy prośbę o odpowiednie instrukcje."
czyli jednak?? to ja już nic nie rozumiem idę sprawdzić
zawsze wysyłałam należność na inny adres: paypal@StrawberryNET.com
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-06-10 o 10:16
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 10:18   #3267
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Nie żaden VAT, pisząc tak pokazujesz, że ich manipulacja jest skuteczna.

Po prostu ich podwyżki i chciwość, nic więcej.
Wystawiane przez nich rachunki NIE zawierają żadnego VATu. W Hong Kongu nie ma VATu. Żeby pobrać VAT, musieliby to wyszczególnić na fakturze. Nic takiego nie robią.

Kobiety, pytanie o ręczną płatność Truskawce przez Paypala. Jak wpisuję adres odbiorcy payment@strawberrynet.com (z tego mi ostatnio ściągali), to pojawia się komunikat Paypala:
"Ten odbiorca przyjmuje płatności w systemie PayPal tylko przez własną witrynę. Aby dokonać płatności, przejdź do witryny i postępuj według instrukcji lub wyślij do odbiorcy prośbę o odpowiednie instrukcje."

W jaki sposób płacicie teraz ręcznie? Nigdy tego nie robiłam, a wolałabym nie posyłać pieniędzy w kosmos. Z drugiej strony wkurzają mnie i nie będę im robić dodatkowych prezentów, przewalutowując kilka razy jedno zamówienie, tak żeby dodatkowo skasowali mnie na jeszcze więcej.
Obawiam się, że możliwość płacenia "ręcznego" przez PP Tru też już nam odebrała - zapłaciłam tak jakieś 2 tygodnie temu i nic, nie mogłam się doczekać SS. Pisałam maile, w których byłam proszona o podanie Transaction ID z PP, podawałam i - nic, w tym momencie Zenek, Winnie czy kto tam mi odpisywał milkł. Ja od nowa co z moim zamówieniem, oni żeby im podać TID...itd. W końcu założyłam spór w PP i po kilku dniach Tru zwróciła mi pieniądze. Teraz oprócz wyższych cen dodatkowo dochodzi przewalutowanie .
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 10:27   #3268
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja chcialam powiedziec, ze placilam recznie za zamowienie, na taki adres jak podala Majade. placilam tak chyba w poniedzialek czy we wtorek - za moje ostatnie zamowienie na tru w historii wszechswiata czyli za blyszczyk lancome i dostalam ss od razu

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

mam pytanie z kompletnie innej beczki.

dostalam jakas wysypke w zeszly piatek. poszlam do lekarza rodzinnego, stwierdzil, ze to uczulenie i dostalam zastrzyk z jakiegos steryda. nic nie jest lepiej. wysypka jest tylko na dekolcie i brzuchu [pomijam juz fakt, ze w sob moja przyjaciolka ma urodziny i na gwalt szukam nowej kreacji teraz ]
znacie moze jakiegos dobrego dermatologa w poznaniu?
tzn we wtorek ide do jakiegos, ale takiego za zasadzie jakikolwiek, ktory mial wolny termin
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 10:37   #3269
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
-

mam pytanie z kompletnie innej beczki.

dostalam jakas wysypke w zeszly piatek. poszlam do lekarza rodzinnego, stwierdzil, ze to uczulenie i dostalam zastrzyk z jakiegos steryda. nic nie jest lepiej. wysypka jest tylko na dekolcie i brzuchu [pomijam juz fakt, ze w sob moja przyjaciolka ma urodziny i na gwalt szukam nowej kreacji teraz ]
znacie moze jakiegos dobrego dermatologa w poznaniu?
tzn we wtorek ide do jakiegos, ale takiego za zasadzie jakikolwiek, ktory mial wolny termin
a Belcanto nie z Poznania? szukała derma i chyba znalazła jakąś sławę, niestety nie pamiętam jak to się skończyło

a to jakaś mocna wysypka? może do soboty zejdzie. Też mnie coś takiego dopadło a dekolcie właśnie (podejrzewam, że truskawki sa mocno pryskane) i zeszło po 3 dniach



namiar:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1817
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-06-10 o 10:42
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 10:53   #3270
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Nie żaden VAT, pisząc tak pokazujesz, że ich manipulacja jest skuteczna.

Po prostu ich podwyżki i chciwość, nic więcej.
Wystawiane przez nich rachunki NIE zawierają żadnego VATu. W Hong Kongu nie ma VATu. Żeby pobrać VAT, musieliby to wyszczególnić na fakturze. Nic takiego nie robią.

Kobiety, pytanie o ręczną płatność Truskawce przez Paypala. Jak wpisuję adres odbiorcy payment@strawberrynet.com (z tego mi ostatnio ściągali), to pojawia się komunikat Paypala:
"Ten odbiorca przyjmuje płatności w systemie PayPal tylko przez własną witrynę. Aby dokonać płatności, przejdź do witryny i postępuj według instrukcji lub wyślij do odbiorcy prośbę o odpowiednie instrukcje."

W jaki sposób płacicie teraz ręcznie? Nigdy tego nie robiłam, a wolałabym nie posyłać pieniędzy w kosmos. Z drugiej strony wkurzają mnie i nie będę im robić dodatkowych prezentów, przewalutowując kilka razy jedno zamówienie, tak żeby dodatkowo skasowali mnie na jeszcze więcej.
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
czyli jednak?? to ja już nic nie rozumiem idę sprawdzić
zawsze wysyłałam należność na inny adres: paypal@StrawberryNET.com
Ja wczoraj wysyłałąm ręcznie, ale zawsze wysyłam na adres ten co majade, czyli paypal@strawberrynet.com

Dziewczyny tru mnie wykonczy Wczoraj wieczorem zapłąciłam za zamówienie, a dzisiaj rano w skrzynce czekały na mnie 2 maila przypominające o zapłacie za to zamówienie Wysłałąm im maila z info o numerze reansakcji i poszłam z cócią do przedszkola. Wracam, a w skrzynce co ? Przypomnienie o zapłacie za zamówienie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Obawiam się, że możliwość płacenia "ręcznego" przez PP Tru też już nam odebrała - zapłaciłam tak jakieś 2 tygodnie temu i nic, nie mogłam się doczekać SS. Pisałam maile, w których byłam proszona o podanie Transaction ID z PP, podawałam i - nic, w tym momencie Zenek, Winnie czy kto tam mi odpisywał milkł. Ja od nowa co z moim zamówieniem, oni żeby im podać TID...itd. W końcu założyłam spór w PP i po kilku dniach Tru zwróciła mi pieniądze. Teraz oprócz wyższych cen dodatkowo dochodzi przewalutowanie .
O ! to ja ostatnim razem miałam identyczne przejście z nimi Po kilku dniach jak otworzyłam spór dostałam nie zwrot kasy, ale SS
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.