Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 08:40   #1441
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Arachne, firma nazywa sie samanta [] a model to zdaje sie Evita
niestety, okazalo sie, ze moj rozmiar wcale nie jest tak typowy jak mi sie wydawalo
super! bardzo ładnie się prezentuje...
polecam również zakupy przez internet.. zamów w sklepie jakimś internetowym a póxniej będziesz odsyłać..

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

James i jak sie TZowi podobala kartka???
ona chyba jeszcze śpi po upojnej nocy
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 08:42   #1442
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19063204]Juz sprostowalas cene w pozniejszym poscie, ale jak to przeczytalam to juz chcialam zamawiac. Lanie za zludne nadzieje .
Jeszcze raz .
[/QUOTE]
Ałłł, ałłłłł, z samego rana oberwałam
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak skończysz kurację daj znać ile lat i przebarwień Ci odjęło

a okolice oczu trzeba omijać w jakiej odległości ?
Mam 5 przebarwień od roku powstałych w wyniku jakiegoś zaburzenia hormonalnego. Próbką smarowałam tylko te plamy, bo szkoda mi było na całą twarz. Teraz będę całą twarz smarować. Magda smaruje na i pod oczami. Ja nie wiem czy się na to zdobędę Chyba nie, ale pod łukami brwiowymi smaruję, a to blisko oczu i nic się nie dzieje, a ładnie łuszczy
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Arachne, firma nazywa sie samanta [] a model to zdaje sie Evita
niestety, okazalo sie, ze moj rozmiar wcale nie jest tak typowy jak mi sie wydawalo [mimo, ze kumpela z ktora bylam na stanikowych zakupach ma ten sam ] i niewiele bylo w nim modeli
Ja do tej pory też noszę Samantę - ma fajne kroje i wykończenie. W Triumph nigdy nie znalazłam modelu, który by ładnie na mnie leżał
Kinga też ma bardzo ładne modele
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 08:42   #1443
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Załącznik 3084402 oto on
fota na szybko i nieostra ale to i lepiej beze mnie w srodku sie nie da, bo on taki koronkowy i miekki i sie nie prezentuje

stella pewnie, ze chcesz zbozaka

James, no przeciez mi tego nie odsylaj [jak juz koniecznie musisz mi oddac to na parapetowie ]
swatcha widzialam i na tej podstawie mowie, ze chyba kolory beda dla mnie, bo spod zlota to ciezko oceniac
sliczny
to w takim razie tez musze leciec szukac samanty!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:15   #1444
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja nie mam


hm hm.. mialam dzisiaj wielka pokuse by wymalowac sie zbozakiem.. ale no nie mialam sumienia toz on taki piekny

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

James i jak sie TZowi podobala kartka???
No ba, powiedzial, ze pikna .

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
super! bardzo ładnie się prezentuje...
polecam również zakupy przez internet.. zamów w sklepie jakimś internetowym a póxniej będziesz odsyłać..



ona chyba jeszcze śpi po upojnej nocy
Niestety juz nie. TZ idzie na zajecia i ma je bez przerwy do 16,30 a pozniej musi smigac na basen, wiec jako wspaniala kobieta zrobilam mu sniadanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:26   #1445
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
super! bardzo ładnie się prezentuje...
polecam również zakupy przez internet.. zamów w sklepie jakimś internetowym a póxniej będziesz odsyłać..



ona chyba jeszcze śpi po upojnej nocy
no wlasnie tez mysle, zeby teraz cos w necie kupic, po pierwszy chcialam isc do sklepu, zeby panie mnie wymierzyly i w ogole [ale okazalo sie, ze wyszedl im ten sam rozmiar co mi ]
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ałłł, ałłłłł, z samego rana oberwałam

Mam 5 przebarwień od roku powstałych w wyniku jakiegoś zaburzenia hormonalnego. Próbką smarowałam tylko te plamy, bo szkoda mi było na całą twarz. Teraz będę całą twarz smarować. Magda smaruje na i pod oczami. Ja nie wiem czy się na to zdobędę Chyba nie, ale pod łukami brwiowymi smaruję, a to blisko oczu i nic się nie dzieje, a ładnie łuszczy

Ja do tej pory też noszę Samantę - ma fajne kroje i wykończenie. W Triumph nigdy nie znalazłam modelu, który by ładnie na mnie leżał
Kinga też ma bardzo ładne modele
ooooo, to musze poszukac Kingi tez
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sliczny
to w takim razie tez musze leciec szukac samanty!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19070444]No ba, powiedzial, ze pikna .



Niestety juz nie. TZ idzie na zajecia i ma je bez przerwy do 16,30 a pozniej musi smigac na basen, wiec jako wspaniala kobieta zrobilam mu sniadanie.[/QUOTE]
ale go rozpieszczasz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:27   #1446
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ałłł, ałłłłł, z samego rana oberwałam

Mam 5 przebarwień od roku powstałych w wyniku jakiegoś zaburzenia hormonalnego. Próbką smarowałam tylko te plamy, bo szkoda mi było na całą twarz. Teraz będę całą twarz smarować. Magda smaruje na i pod oczami. Ja nie wiem czy się na to zdobędę Chyba nie, ale pod łukami brwiowymi smaruję, a to blisko oczu i nic się nie dzieje, a ładnie łuszczy

Ja do tej pory też noszę Samantę - ma fajne kroje i wykończenie. W Triumph nigdy nie znalazłam modelu, który by ładnie na mnie leżał
Kinga też ma bardzo ładne modele
no to na pewno będzie mój i będę piękna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:01   #1447
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no to na pewno będzie mój i będę piękna
Na bank będziesz piękna
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 12:11   #1448
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ja chcialam tylko powiedziec, ze sobie suknie na slub znalazlam. Co prawda TZ jeszcze o reke nie prosil, ale jakby poprosil to suknia juz jest .
Taka chce. TO najladniejsza sukienka jaka widziala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:13   #1449
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19076525]Ja chcialam tylko powiedziec, ze sobie suknie na slub znalazlam. Co prawda TZ jeszcze o reke nie prosil, ale jakby poprosil to suknia juz jest .
Taka chce. TO najladniejsza sukienka jaka widziala .[/QUOTE]
ładna
chociaż zdecydowanie nie dla mnie, za mała jestem i by mnie przytłoczyła
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:22   #1450
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Wyłączyłam się trochę ostatnio i nie mam czasu nic napisać, ale w końcu nadrobię

Ja też jestem z tych za "mieszkaniem przed", aczkolwiek przyznaję, że u nas trochę nietypowo jest, bo w sumie jesteśmy razem 10 lat, mieszkamy razem od kilku i właściwie ślub traktujemy w kategoriach "uciążliwej formalności", którą kiedyś trzeba w końcu załatwić, bo parę rzeczy ułatwi, ale parcia brak. Więc jak dla kogoś ogromne znaczenie ma ta cała otoczka, przygotowania ślubne, symboliczne połączenie i tak dalej, to pewnie to nie jest ta droga.

Teraz będzie straszny offtop, ale wiecie, ogromnie przykrą sytuację dzisiaj miałam. Pisałam kiedyś, że mnie fotoradar cyknął; auto na mojego lubego jest, więc do niego wysłali papiery. Odesłałam im to wypełnione, wczoraj wieczorem dzwoni do mnie babka ze straży miejskiej, że coś tam muszę jeszcze wypełnić. Umówiłam się z nią, że dzisiaj tam pojadę i to załatwimy, ale przy okazji zakwestionowałam wysokość mandatu. Jechałam 81 km/h na ograniczeniu do 50 (pech, wiem), mandat wg taryfikatora za przekroczenie od 31 do 40 km/h to jest od 200 do 300 PLN. A oni mi, mimo że byłam w dolnej granicy, od razu przywalili max stawkę. Pani zrozumiała wątpliwość, zgodziła się ze mną i powiedziała, że to załatwimy i że przekaże sprawę koledze, który będzie rano.

Dzisiaj tam specjalnie pojechałam (40 km), pani nie było, przyszedł pan. Z odpychającą miną, zaprowadził mnie do pokoju przesłuchań, jak w amerykańskim filmie normalnie, stolik, dwa krzesła, kamery; poinformował, że mnie nagrywa.

No i generalnie rozmowa była taka, że jego nie obchodzi, co powiedziała jego koleżanka, bo mandat wystawia on, a on uważa, że powinien mi dać 300 PLN, bo nie mam dzieci na utrzymaniu i mam dochody (a co go to obchodzi, do cholery?!) i mogę zapłacić, a poza tym taką ma właśnie ochotę. Nic do niego nie docierało, że przecież nie tak się umawialiśmy, tylko mnie zaczął zastraszać, że wyśle to do sądu, a tam hoho, dopiero się będzie działo i dostanę grzywnę do 5000 PLN. Jak to teraz czytam, to śmiać mi się chce, ale na miejscu mi do śmiechu nie było. Koleś był agresywny, podnosił głos, robił groźne miny, jakby nie wiadomo co był mi w stanie zrobić, plus ta atmosfera zastraszania. Tyle dobrze, że miałam na tyle przytomności, że na jego kolejne naciskanie "przyjmuje pani mandat, czy mam kierować sprawę do sądu" powiedziałam, że muszę się zastanowić, wyszłam stamtąd i poszłam zadzwonić do lubego.

Oczywiście szybki check w Internecie pokazał, że grzywna owszem, do 5k, ale standardowo wg tego samego taryfikatora jak mandaty ze straży miejskiej plus koszty sądowe kilkadziesiąt PLN. Wkurzyłam się na siebie, że prawie dałabym się zmanipulować i zastraszyć jakiemuś gnojkowi, któremu testosteron i mundur dają wrażenie władzy. Wróciłam tam, oświadczyłam mu, że mandatu nie przyjmuję i niech sobie do woli wysyła papiery do sądu, z chęcią się przejdę i wesprę grzywną budżet centralny zamiast dawać mu możliwość skasowania premii za dzielne dowalenie mandatu. I oczywiście poprosiłam o nazwisko, a teraz mam już gotową skargę. Zła jestem na siebie, że mało brakowało, a bym się złamała i naprawdę, nawet jak mi przyjdzie w sądzie zapłacić dwa razy tyle, to przynajmniej z podniesioną głową, że nie dałam się gnojowi upokorzyć.

I tak sobie myślę, że naprawdę, staram się być uprzejma dla ludzi, z którymi się kontaktuję, staram się rozumieć, że jak ktoś ma nieciekawą pracę i na co dzień szarpie się z różnymi menelami, to może mieć mniej wiary w ludzi. Ale rany boskie, wykorzystywać swoją pożal się Boże "pozycję" i "władzę" w stosunku do każdego, kto się napatoczy, żeby własne frustracje wyładowywać? W końcu ta cholerna straż miejska płacona jest z naszych lokalnych podatków, naprawdę ci kolesie są od tego, żeby sobie takie power tripy robić? Przecież to powinna być wizytówka miasta... Ech

Rozpisałam się i to nie na temat, sorry, ale musiałam się trochę wygadać, bo naprawdę aż się cała trzęsłam, jak stamtąd pierwszy raz wyszłam.

A na temat: z rozbawieniem zauważyłam, że dzisiaj Clinique Blended jest na Tru po 96,50 PLN Tym bardziej się cieszę, że kupiłam sobie go świeżego w Sephorze na dniach VIP i wyszedł mi TANIEJ. Gdzie te czasy, gdy na Truskawce po niecałe 80 PLN chodził...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:48   #1451
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
A na temat: z rozbawieniem zauważyłam, że dzisiaj Clinique Blended jest na Tru po 96,50 PLN Tym bardziej się cieszę, że kupiłam sobie go świeżego w Sephorze na dniach VIP i wyszedł mi TANIEJ. Gdzie te czasy, gdy na Truskawce po niecałe 80 PLN chodził...
pamiętam jak za niego płaciłam ok. 72 zł nie mając jeszcze pełnej zniżki;
ze zgrozą patrzę że niedługo mi sie skończy ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 13:01   #1452
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Weszłam dzisiaj na tru i przeżyłam szok. Dw kosztuje 152zł drożej niż w sejforze. Ogłupieli, na mózg im padło. Jak tak dalej pójdzie to skończę z zakupami kosmetyków z wyższej półki bo po prostu nie będzie mnie na nie stać

Mejkapownia nie przejmuj się clinikiem. Ja też go uzywałam ale jak mi się skończył (wydajny skubany bardzo był) to stwierdziłam, że narazie nie kupuję. Zbrodnia jest aby na ciuszki dla mojego Synka miejsca nie było bo wszędzie pełno poupychanych kosmetyczek z "niezbędnymi" mazidłami i stwierdziłam, że musze wykończyć zapasy zanim kupię coś nowego.
Mam kilka pudrów sypkich - m.in. pierre rene sypki transparentny (kilaknaście złotych) i muszę Ci powiedzieć, że nie widzę żadnej różnicy. Uzywam go od dwóch miesięcy i gdyby ktoś mi nałozył teraz blendeda na twarz to i tak bym różnicy nie zauważyła. W moim przypadku zachwyty nad blendedem to była tylko siła sugestii i co innego dać za niego 60zł a co innego 90.
A poza tym na koniec i tak zawsze miziam się meteorytkami

Meteoryty i dw to chyab jedyne kosmetyki, za które (jesli kiedykolwiek mi ich zabraknie) zapłacę prawie każda cenę.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:18   #1453
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Weszłam dzisiaj na tru i przeżyłam szok. Dw kosztuje 152zł drożej niż w sejforze. Ogłupieli, na mózg im padło. Jak tak dalej pójdzie to skończę z zakupami kosmetyków z wyższej półki bo po prostu nie będzie mnie na nie stać

Mejkapownia nie przejmuj się clinikiem. Ja też go uzywałam ale jak mi się skończył (wydajny skubany bardzo był) to stwierdziłam, że narazie nie kupuję. Zbrodnia jest aby na ciuszki dla mojego Synka miejsca nie było bo wszędzie pełno poupychanych kosmetyczek z "niezbędnymi" mazidłami i stwierdziłam, że musze wykończyć zapasy zanim kupię coś nowego.
Mam kilka pudrów sypkich - m.in. pierre rene sypki transparentny (kilaknaście złotych) i muszę Ci powiedzieć, że nie widzę żadnej różnicy. Uzywam go od dwóch miesięcy i gdyby ktoś mi nałozył teraz blendeda na twarz to i tak bym różnicy nie zauważyła. W moim przypadku zachwyty nad blendedem to była tylko siła sugestii i co innego dać za niego 60zł a co innego 90.
A poza tym na koniec i tak zawsze miziam się meteorytkami

Meteoryty i dw to chyab jedyne kosmetyki, za które (jesli kiedykolwiek mi ich zabraknie) zapłacę prawie każda cenę.
a mnie ten klinik niestety zapchał i od tamtej pory szukam dobrego pudru sypkiego i niestety nic nie mogę znaleźć
mój nr 1 to puder jedwabny dr hauschka ciągle
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:36   #1454
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Sala, ale masakra
ja z kolei uzaram sie z era
jak mnie wnerwiaaaa era
mam abonament, nie? w abonamencie mam 120 min wymienialnych na smsy + 70 min tylko do ery. zgodnie z umowa powinni mi najpierw sciagac minuty z tych 70, a potem dopiero z tych 120 - kiedy dzwonie do ery i na stacjonarne. dostalam rachunek, gdzie wynika, ze 20 zl musze doplacic za smsy. patrze na biling i widze, ze wiekszosc min z abonamentu wygadalam na polaczenia do ery, z pakietu 70 min zuzylam.. 19 sekund
no to im pisze, a ci mi juz 2 raz pisza, ze z pakietu 70 sie nie wymieniaja minuty na smsy. to ja im spokojnie i duzymi literami mowie, ze wiem, ale powinni najpierw odejmowac mi z pakietu 70, a jesli by tak zrobili to nie przekroczylabym tych 120 min wymienialnych na smsy, a ci nadal swoje

co do cen na tru to zal i rozpacz i zenada.
sephorowskie dni vip to teraz naprawde promocje beda dla nas

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

James, kieca
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:45   #1455
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a mnie ten klinik niestety zapchał i od tamtej pory szukam dobrego pudru sypkiego i niestety nic nie mogę znaleźć
mój nr 1 to puder jedwabny dr hauschka ciągle
Sprobuj pudru HD z Make Up For Ever. Guerlain tez jest fajne. Pryzmy Ci nie pasuja?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Sala, ale masakra
ja z kolei uzaram sie z era
jak mnie wnerwiaaaa era
mam abonament, nie? w abonamencie mam 120 min wymienialnych na smsy + 70 min tylko do ery. zgodnie z umowa powinni mi najpierw sciagac minuty z tych 70, a potem dopiero z tych 120 - kiedy dzwonie do ery i na stacjonarne. dostalam rachunek, gdzie wynika, ze 20 zl musze doplacic za smsy. patrze na biling i widze, ze wiekszosc min z abonamentu wygadalam na polaczenia do ery, z pakietu 70 min zuzylam.. 19 sekund
no to im pisze, a ci mi juz 2 raz pisza, ze z pakietu 70 sie nie wymieniaja minuty na smsy. to ja im spokojnie i duzymi literami mowie, ze wiem, ale powinni najpierw odejmowac mi z pakietu 70, a jesli by tak zrobili to nie przekroczylabym tych 120 min wymienialnych na smsy, a ci nadal swoje

co do cen na tru to zal i rozpacz i zenada.
sephorowskie dni vip to teraz naprawde promocje beda dla nas

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

James, kieca

Jak tak ostatnio tylko tak zakupy robie.
----------------------------------------------------------------

Sala, pisz skarge. Slow nie zaluj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:50   #1456
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19079873]Sprobuj pudru HD z Make Up For Ever. Guerlain tez jest fajne. Pryzmy Ci nie pasuja?[/QUOTE]
nie, w ogóle. błyszczę się po dwóch godzinach niestety
Guerlain też mi nie podszedł, spróbuję tego Make Up For Ever, dzięki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:52   #1457
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Sala, ale masakra
ja z kolei uzaram sie z era
jak mnie wnerwiaaaa era
mam abonament, nie? w abonamencie mam 120 min wymienialnych na smsy + 70 min tylko do ery. zgodnie z umowa powinni mi najpierw sciagac minuty z tych 70, a potem dopiero z tych 120 - kiedy dzwonie do ery i na stacjonarne. dostalam rachunek, gdzie wynika, ze 20 zl musze doplacic za smsy. patrze na biling i widze, ze wiekszosc min z abonamentu wygadalam na polaczenia do ery, z pakietu 70 min zuzylam.. 19 sekund
no to im pisze, a ci mi juz 2 raz pisza, ze z pakietu 70 sie nie wymieniaja minuty na smsy. to ja im spokojnie i duzymi literami mowie, ze wiem, ale powinni najpierw odejmowac mi z pakietu 70, a jesli by tak zrobili to nie przekroczylabym tych 120 min wymienialnych na smsy, a ci nadal swoje
Nienawidzę gadać z tymi wszystkimi operatorami, naprawdę. Zawsze i tak kombinują, jak tu za pomocą różnych małym drukiem napisanych "wyłączeń" i "wyjątków" człowieka ocyganić. Mnie się chyba 2 lata temu skończył cyrograf w Orange, umowa przeszła na bezterminową, którą mogę w dowolnym momencie wypowiedzieć i finito. Strasznie im to przeszkadza, przez te dwa lata zadzwonili do mnie już chyba 100 razy ze swoją "wyjątkową ofertą" i każdy z nich zaczyna od kłamstwa: "Dzień dobry, dzwonię z sieci Orange, ponieważ WŁAŚNIE się pani kończy umowa abonamentowa". Ostatnio nawet jakiś koleś poszedł na całość i zadzwonił do mojej mamy, strasząc ją, że mój koniec umowy terminowej = wyłączą mi telefon. Banda oszustów!

Cytat:
co do cen na tru to zal i rozpacz i zenada.
sephorowskie dni vip to teraz naprawde promocje beda dla nas
Do czego to doszło, nie? Dramat. No ale niech sobie Chińczyki te swoje Guelainy i inne (przeterminowane) "Szanele" wsadzą... Twardym trza być, a nie miętkim!

PS: Wyszukałam sobie właśnie mojego ulubionego pana strażnika... I co? Wyżywał się na mnie jakiś prymityw po zawodówce i wieczorowym technikum mechanicznym...

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-05-06 o 13:56
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:51   #1458
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

meteoryty 177 zł!!!
omg!!!
pamiętam jak przy wachaniach kursu dochodziły z 136 na 146 i byłam załamana....

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

a mój diorskin ze 132 na 173,50!!
pogięło ich?
zakładając dni VIP w sephorze autentycznie wychodzi TANIEJ!!!!!!!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:06   #1459
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, byla ktoras na masazu banka chinska?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 16:09   #1460
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19076525]Ja chcialam tylko powiedziec, ze sobie suknie na slub znalazlam. Co prawda TZ jeszcze o reke nie prosil, ale jakby poprosil to suknia juz jest .
Taka chce. TO najladniejsza sukienka jaka widziala .[/QUOTE]
śliczna

Sala, współczuję całej akcji. że się nie dałaś zastraszyć

swoją drogą paranoja jakaś, ścigają ludzi za przechodzenie na czerwony, trochę zbyt szybką jazdę, szczekające psy, itd. a za dużo poważniejsze rzeczy nie bardzo
wiecie jak trudno ograniczyć prawa rodzicielskie zboczeńcowi? masakra

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Weszłam dzisiaj na tru i przeżyłam szok. Dw kosztuje 152zł drożej niż w sejforze. Ogłupieli, na mózg im padło. Jak tak dalej pójdzie to skończę z zakupami kosmetyków z wyższej półki bo po prostu nie będzie mnie na nie stać
nawąchali się klejowego Guliena chyba
jak cudownie, że NIC nie potrzebuję
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Sala, ale masakra
ja z kolei uzaram sie z era
jak mnie wnerwiaaaa era
mam abonament, nie? w abonamencie mam 120 min wymienialnych na smsy + 70 min tylko do ery. zgodnie z umowa powinni mi najpierw sciagac minuty z tych 70, a potem dopiero z tych 120 - kiedy dzwonie do ery i na stacjonarne. dostalam rachunek, gdzie wynika, ze 20 zl musze doplacic za smsy. patrze na biling i widze, ze wiekszosc min z abonamentu wygadalam na polaczenia do ery, z pakietu 70 min zuzylam.. 19 sekund
no to im pisze, a ci mi juz 2 raz pisza, ze z pakietu 70 sie nie wymieniaja minuty na smsy. to ja im spokojnie i duzymi literami mowie, ze wiem, ale powinni najpierw odejmowac mi z pakietu 70, a jesli by tak zrobili to nie przekroczylabym tych 120 min wymienialnych na smsy, a ci nadal swoje
oj znam te przepychanki z erą [o to samo zresztą ] -> zwiałam od nich
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
PS: Wyszukałam sobie właśnie mojego ulubionego pana strażnika... I co? Wyżywał się na mnie jakiś prymityw po zawodówce i wieczorowym technikum mechanicznym...
ale samiec i to w mundurze
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19082691]Dziewczyny, byla ktoras na masazu banka chinska?[/QUOTE]
brzmi przerażająco
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:39   #1461
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19082691]Dziewczyny, byla ktoras na masazu banka chinska?[/QUOTE]

słyszałam, nawet prawie się zdecydowałam, ale wybrałam coś bardziej relaksacyjnego.
Moja koleżanka kupiła kiedys sobie na all taka banke i sie masowala, nie byla specjalnie zadowolona.
Wydaje mi sie, ze lepiej isc na reczne masaze.
Pewnie jednej przypasi innej nie, wiec chyba najlepiej sprobowac i oczywiscie napisac czy ok
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:05   #1462
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Wyłączyłam się trochę ostatnio i nie mam czasu nic napisać, ale w końcu nadrobię

Ja też jestem z tych za "mieszkaniem przed", aczkolwiek przyznaję, że u nas trochę nietypowo jest, bo w sumie jesteśmy razem 10 lat, mieszkamy razem od kilku i właściwie ślub traktujemy w kategoriach "uciążliwej formalności", którą kiedyś trzeba w końcu załatwić, bo parę rzeczy ułatwi, ale parcia brak. Więc jak dla kogoś ogromne znaczenie ma ta cała otoczka, przygotowania ślubne, symboliczne połączenie i tak dalej, to pewnie to nie jest ta droga.

Teraz będzie straszny offtop, ale wiecie, ogromnie przykrą sytuację dzisiaj miałam. Pisałam kiedyś, że mnie fotoradar cyknął; auto na mojego lubego jest, więc do niego wysłali papiery. Odesłałam im to wypełnione, wczoraj wieczorem dzwoni do mnie babka ze straży miejskiej, że coś tam muszę jeszcze wypełnić. Umówiłam się z nią, że dzisiaj tam pojadę i to załatwimy, ale przy okazji zakwestionowałam wysokość mandatu. Jechałam 81 km/h na ograniczeniu do 50 (pech, wiem), mandat wg taryfikatora za przekroczenie od 31 do 40 km/h to jest od 200 do 300 PLN. A oni mi, mimo że byłam w dolnej granicy, od razu przywalili max stawkę. Pani zrozumiała wątpliwość, zgodziła się ze mną i powiedziała, że to załatwimy i że przekaże sprawę koledze, który będzie rano.

Dzisiaj tam specjalnie pojechałam (40 km), pani nie było, przyszedł pan. Z odpychającą miną, zaprowadził mnie do pokoju przesłuchań, jak w amerykańskim filmie normalnie, stolik, dwa krzesła, kamery; poinformował, że mnie nagrywa.

No i generalnie rozmowa była taka, że jego nie obchodzi, co powiedziała jego koleżanka, bo mandat wystawia on, a on uważa, że powinien mi dać 300 PLN, bo nie mam dzieci na utrzymaniu i mam dochody (a co go to obchodzi, do cholery?!) i mogę zapłacić, a poza tym taką ma właśnie ochotę. Nic do niego nie docierało, że przecież nie tak się umawialiśmy, tylko mnie zaczął zastraszać, że wyśle to do sądu, a tam hoho, dopiero się będzie działo i dostanę grzywnę do 5000 PLN. Jak to teraz czytam, to śmiać mi się chce, ale na miejscu mi do śmiechu nie było. Koleś był agresywny, podnosił głos, robił groźne miny, jakby nie wiadomo co był mi w stanie zrobić, plus ta atmosfera zastraszania. Tyle dobrze, że miałam na tyle przytomności, że na jego kolejne naciskanie "przyjmuje pani mandat, czy mam kierować sprawę do sądu" powiedziałam, że muszę się zastanowić, wyszłam stamtąd i poszłam zadzwonić do lubego.

Oczywiście szybki check w Internecie pokazał, że grzywna owszem, do 5k, ale standardowo wg tego samego taryfikatora jak mandaty ze straży miejskiej plus koszty sądowe kilkadziesiąt PLN. Wkurzyłam się na siebie, że prawie dałabym się zmanipulować i zastraszyć jakiemuś gnojkowi, któremu testosteron i mundur dają wrażenie władzy. Wróciłam tam, oświadczyłam mu, że mandatu nie przyjmuję i niech sobie do woli wysyła papiery do sądu, z chęcią się przejdę i wesprę grzywną budżet centralny zamiast dawać mu możliwość skasowania premii za dzielne dowalenie mandatu. I oczywiście poprosiłam o nazwisko, a teraz mam już gotową skargę. Zła jestem na siebie, że mało brakowało, a bym się złamała i naprawdę, nawet jak mi przyjdzie w sądzie zapłacić dwa razy tyle, to przynajmniej z podniesioną głową, że nie dałam się gnojowi upokorzyć.

I tak sobie myślę, że naprawdę, staram się być uprzejma dla ludzi, z którymi się kontaktuję, staram się rozumieć, że jak ktoś ma nieciekawą pracę i na co dzień szarpie się z różnymi menelami, to może mieć mniej wiary w ludzi. Ale rany boskie, wykorzystywać swoją pożal się Boże "pozycję" i "władzę" w stosunku do każdego, kto się napatoczy, żeby własne frustracje wyładowywać? W końcu ta cholerna straż miejska płacona jest z naszych lokalnych podatków, naprawdę ci kolesie są od tego, żeby sobie takie power tripy robić? Przecież to powinna być wizytówka miasta... Ech

Rozpisałam się i to nie na temat, sorry, ale musiałam się trochę wygadać, bo naprawdę aż się cała trzęsłam, jak stamtąd pierwszy raz wyszłam.

A na temat: z rozbawieniem zauważyłam, że dzisiaj Clinique Blended jest na Tru po 96,50 PLN Tym bardziej się cieszę, że kupiłam sobie go świeżego w Sephorze na dniach VIP i wyszedł mi TANIEJ. Gdzie te czasy, gdy na Truskawce po niecałe 80 PLN chodził...
oj kobieto to cie akcja spotkala!
niektorym sie faktycznie wydaje, ze jak maja mundur to od razu musza wszystkich ustawiac i pokazac, ze to on tu rzadza a Ty lepiej nie podskakuj!

ja pamietam jak blended byl po 55zl nawet ale to bylo na poczatku i w tych mega dobrych czasach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:26   #1463
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
słyszałam, nawet prawie się zdecydowałam, ale wybrałam coś bardziej relaksacyjnego.
Moja koleżanka kupiła kiedys sobie na all taka banke i sie masowala, nie byla specjalnie zadowolona.
Wydaje mi sie, ze lepiej isc na reczne masaze.
Pewnie jednej przypasi innej nie, wiec chyba najlepiej sprobowac i oczywiscie napisac czy ok
Dla mnie to skrajna glupota i debilizm. Laik moze zrobic sobie taka banka trwala krzywde.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:29   #1464
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny, mam jakąś niemoc wiosenną
i doła od dobrego miesiąca a nic mi w sumie nie jest :/

poszłam dzisiaj sobie kupić coś ładnego i na wszystko kręciłam nosem :/ TŻ dał mi troszkę pieniędzy, żebym sobie coś ładnego kupiła, a wyszłam tylko z bluzą.

i w sumie nie wiem co mi jest, od wczoraj jem dużo owoców i witamin, może to z jakiegoś braku czegoś ...
chyba sobie kliknę jakiś lakier china glaze na rozchmurzenie

no, to się pożaliłam i mogę iść.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:34   #1465
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam jakąś niemoc wiosenną
i doła od dobrego miesiąca a nic mi w sumie nie jest :/

poszłam dzisiaj sobie kupić coś ładnego i na wszystko kręciłam nosem :/ TŻ dał mi troszkę pieniędzy, żebym sobie coś ładnego kupiła, a wyszłam tylko z bluzą.

i w sumie nie wiem co mi jest, od wczoraj jem dużo owoców i witamin, może to z jakiegoś braku czegoś ...
chyba sobie kliknę jakiś lakier china glaze na rozchmurzenie

no, to się pożaliłam i mogę iść.

Ja tez tak mam od jakiegos czasu. Nic mi nie pomaga.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:39   #1466
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19089908]Ja tez tak mam od jakiegos czasu. Nic mi nie pomaga.[/QUOTE]
wiosenna deprecha

kupiłam sobie na pocieszenie http://www.frenchconnection.com/prod...Sweatshirt.htm
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:41   #1467
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
meteoryty 177 zł!!!
omg!!!
pamiętam jak przy wachaniach kursu dochodziły z 136 na 146 i byłam załamana....

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

a mój diorskin ze 132 na 173,50!!
pogięło ich?
zakładając dni VIP w sephorze autentycznie wychodzi TANIEJ!!!!!!!

to jest jakiś dramat!!
wczoraj ceny podskoczyły o kilkanaście/kilkadziesiąt złotych
ja byłam bardzo cierpliwa dla nich, ale ta podróba meteorków i teraz te ceny-osiągnęli pułap sklepowy...
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:02   #1468
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19089588]Dla mnie to skrajna glupota i debilizm. Laik moze zrobic sobie taka banka trwala krzywde.[/QUOTE]

To musialby byc laik debil. Nie oceniam w ten sposob mojej kolezanki. Widzialam ta banke i nie wiem jak ktos nieumiejetnie musialby to robic zeby zrobic sobie trwala krzywde. Golarka tez mozna sie pociac, itd. A jak opisywala jedna wizazanka i woskiem mozna sobie narobic balaganu. Zassanie powietrza na naoliwionej skorze nie jest chyba az takie grozne. Ja stawiam banki bezogniowe swojemu dziecku i tez moznaby powiedziec, ze mozna zrobic krzywde. Wystarczy podlozyc palec, aby banke odessac i nie widze w tym wielkiej trudnosci. Ale zawsze lepiej zeby taki masaz wykonal ktos doswiadczony.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Co do wiosennej deprechy...o ironio!... tez tak mam. Od trzech dni boli mnie glowa! Nic mi sie nie chce itd. Ale ja to zwalam na pogode u nas jest fatalnie, szaro buro i mokro. Zauwazylam, ze to co jakis czas wraca i mija rowniez z niewyjasnionego powodu, a wiec musimy czekac
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:03   #1469
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
To musialby byc laik debil. Nie oceniam w ten sposob mojej kolezanki. Widzialam ta banke i nie wiem jak ktos nieumiejetnie musialby to robic zeby zrobic sobie trwala krzywde. Golarka tez mozna sie pociac, itd. A jak opisywala jedna wizazanka i woskiem mozna sobie narobic balaganu. Zassanie powietrza na naoliwionej skorze nie jest chyba az takie grozne. Ja stawiam banki bezogniowe swojemu dziecku i tez moznaby powiedziec, ze mozna zrobic krzywde. Wystarczy podlozyc palec, aby banke odessac i nie widze w tym wielkiej trudnosci. Ale zawsze lepiej zeby taki masaz wykonal ktos doswiadczony.
Sadze, ze kazdemu, kto bawi sie banka i nie ma w tym kierunku wykszalcenia brak piatej klepki. Pomijajac oczywiscie siniaki, niedoswiadczona osoba poniszczy sobie naczynka i przyspieszy pojawienie sie zylakow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:26   #1470
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
króliki
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.