Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 10:03   #1
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786

Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)


Zapraszam na pogaduchy wszystkie krzyżykomaniaczki
Dzień bez krzyżyka dniem straconym

Dzielmy się naszym doświadczeniem. Szukajmy inspiracji i bądźmy nią dla innych
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:09   #2
krysienka_1
Raczkowanie
 
Avatar krysienka_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazowieckie a może Opolskie-Gogolin
Wiadomości: 323
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

NO to witam .

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Od dawna zajmujesz się haftem?
krysienka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:11   #3
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Witaj

W lutym minęło 17 lat Zaczęłam w czasie ferii w 6. klasie podstawówki I tak z mniejszymi i większymi przerwami jakoś latka poleciały A tak na serio wróciłam do krzyżyków w październiku 2010. A wszystko dzięki internetowi

A u Ciebie ile trwa ta mania?

Mąż mi wczoraj zamówił na ebay fat quarter Aidy 18ct i dziś już przesyłka do mnie dotarła Uwielbiam za to brytyjską pocztę
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:19   #4
krysienka_1
Raczkowanie
 
Avatar krysienka_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazowieckie a może Opolskie-Gogolin
Wiadomości: 323
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Ja zaczełam swoja przygodę jak dzieci były jeszcze bardzo małe tj jakies 25 lat wczesniej nie cierpiałam nawet szyc igłą- nie miałam cierpliwości ale jak sie dzieci urodziły nabrałam ochoty i tak sie zaczęło nawet poszłam na kurs kroju i szycia tak mi sie to spodobało że szyję do dzisiaj dla siebie i rodziny nawet nieraz udało mi sie cos uszyc na zarobek.Był u mnie taki okres w zyciu ze przez dłuzszy czas nie mogłam patrzec na robótki a to przez chorobę i zakręty życiowe ale to juz minęło i dzięki jak ty internetowi i mojemu synowi który mnie dużo nauczył posługiwac komputerem a teraz to juz sama sobie radzę bo on mieszka daleko.
krysienka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:22   #5
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Mnie krzyżyki zawsze relaksowały Ale też miałam taki okres, że patrzeć na nie mogłam Cieszę się, że udaje mi się krzyżykować gdzieś między bieganiem za dwulatką Latem czas mi się pewnie bardzo skurczy, dlatego teraz wyszywam ile mogę
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:32   #6
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Ja dokladnie nie pamietam , kiedy zaczelam krzyzykowac, kilkanascie lat temu.Zachowaly mi sie 1-sze prace z kanwa z gotowym nadrukiem, nie mialam pojecia o technice,z biegiem czasu dochodzilam do wnioskow, dlaczego to i tamto zle wychodzi .Pewne niuanse nawet teraz niedawno dopracowalam.Do konca zycia sie ponoc czlowiek uczy .Jako,ze jestem dosc niespokojna dusza i nie lubie monotonii, wiec oprocz krzyzykow robie wiele innych "arcydziel" w innych technikach .Pewne jest jedno, nie nudze sie trzymajac igly, kleje, nozyczki w dloniach .
ewax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:33   #7
krysienka_1
Raczkowanie
 
Avatar krysienka_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazowieckie a może Opolskie-Gogolin
Wiadomości: 323
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Tak wogóle to bardzo dużo wyszywam w domu mam pokażny zbiór nieraz nie wiem co z tym zrobić a to dam w prezencie komuś czasami udało mi sie coś sprzedać ale ceny wszystkiego są tak drogie że nie głowa mała i ludzie tez nie maja pieniedzy żeby pozwolic na kupno takiego cacka,jeżdziłam kiedyś na wystawy haftu nawet zdobyłam dwa razy pierwsze miejsce ale teraz po przeprowadzce nie jezdzę bo nie wiem gdzie tu czegoś takiego szukać.Wczesniej mieszkałam w Mazowieckim i były większe mozliwosci a tak robię tylko dla siebie i bliskich. Ja też mam jeszcze moje pierwsze prace ale nie pozbywam sie ich chociaż nie wyglądaja najlepiej.Robie tez jeszce inne rzeczy haftyję richele ,szydełko i taie tam.

Edytowane przez krysienka_1
Czas edycji: 2012-03-17 o 10:36
krysienka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 10:34   #8
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Zapraszam na pogaduchy wszystkie krzyżykomaniaczki
Dzień bez krzyżyka dniem straconym

Dzielmy się naszym doświadczeniem. Szukajmy inspiracji i bądźmy nią dla innych
Bylabym zapomniala , Hanjah za watek .
ewax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:54   #9
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Pewnie jakbym w Polsce mieszkała to bym nie wyszywała tyle, bo ceny są naprawdę straszne-materiał, mulina, jakieś gazetki...
A tu w UK jakoś mi to nie daje po kieszeni I odkąd tu mieszkam wyszywam tylko DMC. Mam prenumeratę kilku gazetek brytyjskich, także jakbyście czegoś potrzebowały to chętnie się podzielę

Głównie wyszywam na prezenty (kartki, metryczki), czasem też uda się coś sprzedać. W domu mam mało swoich prac, a jak już to leżą nieoprawione
Bawię się za to w RR, choć teraz coraz mniej bo czas mi na to nie pozwala.

Przy okazji zapraszam na moje blogi: http://hanulek.blogspot.co.uk/ i http://www.sal-madame.blogspot.co.uk/
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:00   #10
krysienka_1
Raczkowanie
 
Avatar krysienka_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazowieckie a może Opolskie-Gogolin
Wiadomości: 323
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Ostatnio przysłali mi z HOOBY STUDIO z katalogami informacje o organizowanym konkursie w Gołuchowie -Świetuj z nami niezapominajkę,robótka wykonana krzyytkami wg własnego pomysłu.Nagrody nawet nawet , nagroda główna weekend dla dwóch osób w ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie nagroda specjalna miesiecznika Hafty Polskie ,i liczne upominki .Termin składania prac do 13 kwietnia.Jakos nie miałam pomysłu może ktoś zechce wziąść udział chętnie przekażę co i jak.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Masz rację dają nam tu po kieszeni a robi coraz gorzej wszystko drożeje.Ja od samego początku wyszywałam DMC i na kanwie aida mimo że ze te materiały były o wiele droższe to wolałam zeby te prace były zrobione tak jak potrzeba a i efekt jest niesamowity,zresztą wczesniej w naszej mulinie nie było tylu kolorów co miała DMC
krysienka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:04   #11
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Cytat:
Napisane przez krysienka_1 Pokaż wiadomość
Ostatnio przysłali mi z HOOBY STUDIO z katalogami informacje o organizowanym konkursie w Gołuchowie -Świetuj z nami niezapominajkę,robótka wykonana krzyytkami wg własnego pomysłu.Nagrody nawet nawet , nagroda główna weekend dla dwóch osób w ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie nagroda specjalna miesiecznika Hafty Polskie ,i liczne upominki .Termin składania prac do 13 kwietnia.Jakos nie miałam pomysłu może ktoś zechce wziąść udział chętnie przekażę co i jak.
Na facebook ostatnio wywiązała się dyskusja na temat tego konkursu. Obrazek ma być naprawdę spory, a jeśli wygra albo zdobędzie wyróżnienie, to przechodzi na własność tego ośrodka. Nie wiem czy tyle godzin pracy jest warte wyjazdu na weekend...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 11:12   #12
krysienka_1
Raczkowanie
 
Avatar krysienka_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazowieckie a może Opolskie-Gogolin
Wiadomości: 323
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Wiesz zależy jakie dodatkowe upominki by były jesli coś konkretnego to może by sie jeszcze opłaciło ale wyjazd na wekend to żadna rewelacja.No i to że nie odzyskasz już swojej pracy.
krysienka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:27   #13
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Ten obrazek miał mieć chyba ok. 30 000 krzyżyków (czy jakąś inną podobną liczbę)-trzeba by było tylko wyszywać i nic poza tym, żeby się wyrobić
Na ich nieszczęście nawet nie mam takiego wzorka niezapominajki (i nigdzie się z nim nie spotkałam).
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:46   #14
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Sklep CORICAMO, wydawca HP organizuje raz w roku zjazd ogolnopolski zwariowanych krzyzykujacych ( i nie tylko) pan i panow.Bylam w ubieglym roku, w listopadzie, w Stroniu Slaskim, 3 dni, bylo fantastycznie, pozniej poszukam linka i wkleje . Odbyly sie tez przerozne kursy, prowadzone przez bardzo zdolne panie , po 10 zl - 30 zl, materialy fundowane przez sponsorow.Zreszta, jak wejdziecie na stronke CORICAMO, wejdzcie na ich forum i wszystko znajdziecie .W tym roku tez sie wybieram . Krysienko, to dosc niedaleko Ciebie .Moze bede miala szczescie i zobaczymy sie tam ?

Edytowane przez ewax
Czas edycji: 2012-03-17 o 11:48
ewax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:49   #15
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Zazdroszczę takiego wyjazdu Tu w moich okolicach nic takiego nie organizują Nawet nie mam żadnej koleżanki która by się tym zajmowała-wszystkie moje znajomości są internetowe
W Polsce moja przyjaciółka zajmuje się koronką frywolitkową i nawet mnie tym zaraziła na chwilę Ale moje serce na wieki należy do krzyżyków
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 12:52   #16
krysienka_1
Raczkowanie
 
Avatar krysienka_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazowieckie a może Opolskie-Gogolin
Wiadomości: 323
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Cytat:
Napisane przez ewax Pokaż wiadomość
Sklep CORICAMO, wydawca HP organizuje raz w roku zjazd ogolnopolski zwariowanych krzyzykujacych ( i nie tylko) pan i panow.Bylam w ubieglym roku, w listopadzie, w Stroniu Slaskim, 3 dni, bylo fantastycznie, pozniej poszukam linka i wkleje . Odbyly sie tez przerozne kursy, prowadzone przez bardzo zdolne panie , po 10 zl - 30 zl, materialy fundowane przez sponsorow.Zreszta, jak wejdziecie na stronke CORICAMO, wejdzcie na ich forum i wszystko znajdziecie .W tym roku tez sie wybieram . Krysienko, to dosc niedaleko Ciebie .Moze bede miala szczescie i zobaczymy sie tam ?
to szukaj linka do tej stronki moze i ja się wybiorę tylko musze sprawdzic gdzie to jest bo w tych stronach mieszkam niedługo i jeszcze nie orientuje sie gdzie co i jak,fajnie by było się spotkać.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Zazdroszczę takiego wyjazdu Tu w moich okolicach nic takiego nie organizują Nawet nie mam żadnej koleżanki która by się tym zajmowała-wszystkie moje znajomości są internetowe
W Polsce moja przyjaciółka zajmuje się koronką frywolitkową i nawet mnie tym zaraziła na chwilę Ale moje serce na wieki należy do krzyżyków
To tak jak nie mam tu dobrej duszyczki która by miała podobne zainteresowania ,tam gdzie wczesniej mieszkałam to sie działo rózne kółka i wystawy itd a co do frywolitek to juz zabierałam się do nauki juz nie wiem ile razy tak mnie urzekają te koronki że nie mogę się oprzeć ale mam tyle innych prac więc postanowiłam narazie zapoprzestać chociaz nieraz mnie kusi oj kusi.
krysienka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 12:57   #17
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Ja bym jeszcze spróbowała decoupage i scrapbookingu Ale póki co uznałam, że jedno hobby na raz
Życia mi nie starczy żeby wszystkiego spróbować
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:47   #18
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze spróbowała decoupage i scrapbookingu Ale póki co uznałam, że jedno hobby na raz
Życia mi nie starczy żeby wszystkiego spróbować
Zgadza sie , doszlo do tego,ze mam komplet materialow do robienia czegos w nastepnych technikach, a doba za krotka .W tej chwili robie troche rzeczy na sprzedaz wielkanocna, tak,ze krzyzyki poszly chwilowo w kat.W tej chwili robie pisanki quillingowe i materialowe (na filcowane i koralikowe brak juz czasu, moze zrobie kilka krzyzykowych ).Kilka serwetek do koszyczkow, kartek i to wszystko, co dam rade zrobic do swiat.
http://www.coricamo.pl/start.htm
a tutaj forum
http://www.nasze-hafty.pl/
pozniej poszukam linki do zjazdu listopadowego.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Rok wczesniej byly w Wisle, tez na Slasku Cieszynskim, i widze,ze osoby tez te same
http://www.youtube.com/watch?v=kBHm1O1Zexw

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

znalazlam z ubieglego roku
http://www.youtube.com/watch?v=eu3q2FOVcLU
i nawet siebie tam zobaczylam
ewax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:01   #19
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Hej dziewczyny

Wieczorkiem doczytam i coś napisze, teraz szybko się melduje ale fajnie, że wątek powstał jestem uzależniona od xxx

pozdrawiam, lece obiad robić, bo właśnie ze spacerku wróciliśmy
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 14:14   #20
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Wieczorkiem doczytam i coś napisze, teraz szybko się melduje ale fajnie, że wątek powstał jestem uzależniona od xxx

pozdrawiam, lece obiad robić, bo właśnie ze spacerku wróciliśmy
Smacznego
ewax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:30   #21
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Ja jeszcze przed obiadem, krzyżykuję Kubusia Puchatka
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:51   #22
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Pizza w piecu, mogę doczytać i napisać coś

Haftuje dopiero od listopada, więc pikuś przy Was 3 lata zajmuję decoupage. Koronki i te inne dziergania też mi się marzą i muszę się nauczyć

Też tylko DMC używam i porządnej aidy, chociaż się niedługo na len przerzucę.

Ten konkurs jakoś mnie nie kręci, nasze gazetki są słabej jakości wyglądają jak brytyjskie sprzed 15 lat Chociaż w coricamo mają nitki tanie
Co macie na tamborkach aktualnie

no dobra idę do pizzy zajrze i jeszcze sos czosnkowy sklece



---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Dajcie namiary na galerie Waszych prac?
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:08   #23
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Dziś wyszywam wrześniowego Puchatka z kalendarza kubusiowego (w ramach RR).

Nie lubię monotonii, także zawsze mam kilka zaczętych robótek i na zmianę je krzyżykuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ds_h12_winnie_the_pooh_calendar_large.jpg (34,0 KB, 28 załadowań)
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:09   #24
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
Dajcie namiary na galerie Waszych prac?
Wcześniej wrzucałam już linka do mojego bloga, ale podam jeszcze raz: http://hanulek.blogspot.co.uk/

Emila-jak na kogoś kto tak krótko wyszywa to masz cudne prace
Uwielbiam Somebunny to love

Edytowane przez hanjah
Czas edycji: 2012-03-17 o 15:12
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:13   #25
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

na bloga już zajrzałam, wieczorem dokładnie sobie obejrzę wszystko

u mnie taka myszka, odbrazek malusienki, większego chyba nie mam, Jest to fragment serii - jedną myszkę już mam, a wszystkich jest 8 szt. Lubie seriami haftować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg patronen.jpg (12,1 KB, 25 załadowań)
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:39   #26
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Dzięki Hanjah

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

u mnie w kolejce czeka kalendarz Nelson i Tibs Może też go pomału zacznę, jak będę mieć muliny w odpowiednich kolorach
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:57   #27
aszma
Rozeznanie
 
Avatar aszma
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 673
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

i ja się melduję ,a co !
dzięki za fajne miejsce
później i ja coś naskrobie i pochwale sięteż kilkoma małymi krzyżykami
aszma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 16:24   #28
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Witam się i ja. Pierwsze krzyżyki stawiałam jakoś w podstawówce, bo babcia haftowała a ja przy niej krzyżykowałam jakieś małe obrazki i w sumie babcia mnie nauczyła wszystkiego co o krzyżykach wiem. Trwało to kilka lat, potem przerwa na całe liceum i prawie całe studia i dopiero pod koniec studiów wróciłam do krzyżyków. W międzyczasie trochę dłubałam kartki, potem decoupage. Krzyżykuję tylko na własny użytek i na prezenty, ewentualnie wymianki wizażowe. Aktualnie robię obrazek na wymiankę, a potem czekają w kolejce ślubne obrazki/kartki i metryczka.

Fajny pomysł z tym wątkiem
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 17:12   #29
Lili40
Zadomowienie
 
Avatar Lili40
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 595
GG do Lili40
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Witam. Mam na imię Lidka i tez jestem uzależniona od xxxxx . Pierwszy obrus zrobiłam w 8 chyba klasie , a potem powoli robiłam małe i coraz większe prace. Ostatnim moim obrazem jest " OSTATNIA WIECZERZA", przy której z większymi i mniejszymi przerwami siedziałam 9 miesięcy. Pozdrawiam .
Lili40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 17:32   #30
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Plotkowy dla krzyżykomaniaczek :)

Lili witamy
Pochwal się swoim dziełem
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.