Ślubujące w 2012 - część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 12:12   #31
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw. bedziemy z toba juz jako mrozonki, ale bedziemy

[/COLOR]

witamy i zapraszamy do udzielania sie

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Dziewczyny mam do was prosbe!!!!!!!!!!!!!!!!


Szukam butow i nie chce zeby to byly typowe buty slubne czyli calkiem biale. Zależy mi na tym by byly na platformie, obcas okolo 7 cm, zabudowane z odkrytym palcem w kolorze ecru, beżu np z dodatkiem elementow granatowych. Czy nie orientujecie w jakich sklepach takie buty moge dostac albo w jakiem sklepie internetowym???
ja jeszcze doszłam, więc same nie będziemy co prawda nie październik,a sierpień, ale damy radę

a co do butów to polecam akces2, sama tam zamawiałam fason, kolor, wysokośc obcasa, rodzaj, wszystko dobierasz sama i indywidualnie, są bardzo wygodne i gwarantuję, że wytrzymasz w nich całą noc siedziba to Kraków-Mogilany, można pojechać osobiście, lub zamówić przez internet
www.akces2.com/
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 12:39   #32
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw. bedziemy z toba juz jako mrozonki, ale bedziemy
ponadto wydaje mi sie ze do tego czasu jeszcze jakies pmki do nas dojda i moze ktoras bedzie jeszcze z pazdziernika glowa do gory

Inusia88, wybOrOwa - trzymam za was kciuki, zobaczycie ze wszystko sie idealnie uda. trzeba sie duzo usmiechac

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



witamy i zapraszamy do udzielania sie

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Dziewczyny mam do was prosbe!!!!!!!!!!!!!!!!


Szukam butow i nie chce zeby to byly typowe buty slubne czyli calkiem biale. Zależy mi na tym by byly na platformie, obcas okolo 7 cm, zabudowane z odkrytym palcem w kolorze ecru, beżu np z dodatkiem elementow granatowych. Czy nie orientujecie w jakich sklepach takie buty moge dostac albo w jakiem sklepie internetowym???
http://www.bialebuty.com.pl/A_1450_c..._eko-2825.html

może takie tylko z granatowym serduszkiem?
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 12:59   #33
magalska
Zadomowienie
 
Avatar magalska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 548
GG do magalska Send a message via Skype™ to magalska
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Ja również witam wszystkich w nowym wątku i trzymam kciuki za nasze jutrzejsze PMki Wiadomo że wszystko jest dociągnięte na ostatni guzik więc życzę jedynie Pięknej Pogody (tego jednego niestety nie zaplanujemy)
__________________
Zaręczyny 04.12.2010
Ślub 25.08.2012

<3 SzCzĘśLiWa ŻoNkA <3

MÓj nowy WYMARZONY zawód: FOTOGRAFka! Oddałam temu całe serce: www.mn-foto.pl

Bruno 13.10.2013 g 21:20 3720 g szczęścia
Leon 31.03.2015 g 12:10 3920 g szczęścia
magalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:09   #34
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Dziewczęta melduję się i ja na dalszej części naszych pogaduszek
Tylko ja ślubuję 22.09??
Dziewczyny tęsknię za TŻ jeszcze tyle czasu bez niego! Przepraszam, ale musiałam się wyżalić, i jeszcze taka beznadziejna pogoda dziś
Czy przeoczyłam post czy Malgos nadal do nas nie zajrzała??
A Tusia pewnie w samolocie albo już w ciepełku, ależ jej zazdroszczę!
Nie smuć się kochana

Małgos właśnie nas chyba jeszcze nie odwiedziła




Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
EEEEEjj w ogóle patrzę na naszą listę i jestem ostatnia wszystkie powychodzicie za mąż i kto mi będzie doradzał?
ja jestem niewiele przed Tobą ale myślę ,że dziewczyny nas nie zostawią samych i chętnie nam potowarzyszą już jako żonki

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, właśnie znalazłam ten wątek, również się przyłączam
Witamy
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:26   #35
aisak42
Raczkowanie
 
Avatar aisak42
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 407
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Jestem i ja

Aisak jakim autkiem jedziecie do slubu ?


Inusia88, wybOrOwa -jak tam nastroje przed jutrzejszym dniem ??
Jedziemy srebryn bmw 5 dokładnie nie pamiętam reszty symboli bo 5 jest wiele.. ale jest sliczna moja druga milość

ewula87 -

dziewczyny a co kupujecie rodzicom na podziekowania? bo ja kompletnie nie wiem co kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bmw5series_back.jpg (49,5 KB, 16 załadowań)
__________________
Razem od: 04.06.2006
Zaręczeni: 18.11.2011
ślub: 01.09.2012

Edytowane przez aisak42
Czas edycji: 2012-06-08 o 13:55
aisak42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:37   #36
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Melduję się! Niestety w chwili obecnej spieszę się, więc nie mogę Was nadrobić... ale na pewno to zrobię. Pozdrawiam
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 15:18   #37
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj równe trzy miesiące do mojego ślubu Postanowiłam zrobić podsumowanie co już mamy załatwione:
- suknia
- buty
- zaproszenia (jeszcze nie rozdane)
- obrączki
- sala
- zespół
- fotograf
- kurs przedmałżeński
- pierwsze spotkanie w poradni

Jak tak patrze to jeszcze mamy dużo załatwiania, mam nadzieję, że zdążymy ze wszystkim.

Wklejam moją suknie. Moja jest w kolorze śmietankowej bieli i jest bez trenu. Zastanawiam się nad dodatkami. Kupiłam buty w kolorze ciemnego pomarańczu i nie wiem co dalej. Co z biżuterią?
Czy same kolczyki wystarczą?

Doradźcie które najbardziej pasują (moim faworytem jest chyba numer 4):
1. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...rovski-251/447
2. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...-perly-303/540
3. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...i-Perly-501/88
4. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...ysztaly-502/87

Nie mam pojęcia co z bukietem i fryzurą. Nie będę miała welonu.
Pasują paznokcie w kolorze butów?
sporo załatwione co do biżu ja nie przepadam za perłami więc wiele nie pomogę ale 4 chyba najlepsze

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
generalnie z braku witamin, ja mam jeszcze gorszy problem bo ostatnio około 4 miesiące mam non stop opryszczkę na wardze, wczoraj mi wyskoczyła nowa a dopiero w zeszlym tygodniu mi zeszła ostatnia, do ślubu mam jeszcze dwa miesiące.... Musze zrobić badania i będę chyba brała jakiś lek przeciw wirusowy bo innej rady nie ma
oj to długo ją masz- może faktycznie badania bo opryszczkę powoduje wirus i czasem trzeba jakieś specjalistyczne leki brać

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Dziewczęta melduję się i ja na dalszej części naszych pogaduszek
Tylko ja ślubuję 22.09??
Dziewczyny tęsknię za TŻ jeszcze tyle czasu bez niego! Przepraszam, ale musiałam się wyżalić, i jeszcze taka beznadziejna pogoda dziś
nie tęskniaj- masz nas
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 15:19   #38
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj równe trzy miesiące do mojego ślubu Postanowiłam zrobić podsumowanie co już mamy załatwione:
- suknia
- buty
- zaproszenia (jeszcze nie rozdane)
- obrączki
- sala
- zespół
- fotograf
- kurs przedmałżeński
- pierwsze spotkanie w poradni

Jak tak patrze to jeszcze mamy dużo załatwiania, mam nadzieję, że zdążymy ze wszystkim.

Wklejam moją suknie. Moja jest w kolorze śmietankowej bieli i jest bez trenu. Zastanawiam się nad dodatkami. Kupiłam buty w kolorze ciemnego pomarańczu i nie wiem co dalej. Co z biżuterią?
Czy same kolczyki wystarczą?

Doradźcie które najbardziej pasują (moim faworytem jest chyba numer 4):
1. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...rovski-251/447
2. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...-perly-303/540
3. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...i-Perly-501/88
4. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...ysztaly-502/87

Nie mam pojęcia co z bukietem i fryzurą. Nie będę miała welonu.
Pasują paznokcie w kolorze butów?
Super Mam podobną sukienkę . I będę mieć takie bolerko z koronki do kościoła więc będzie na prawdę podobnie wyglądać

Kolczyki podobają mi się 1.
__________________
01.09.2012
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 15:24   #39
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość




EEEEEjj w ogóle patrzę na naszą listę i jestem ostatnia wszystkie powychodzicie za mąż i kto mi będzie doradzał?

ale my tu dalej będziemy spoko będziemy doradzać bogatsze o doświadczenia

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

byłam u fryza- włoski zrobiłam

jestem właśnie po usadzaniu gości kur**** beznadzieja!!!! nierówno mi na stołach wychodzi bo są osoby same i np we tróję (z dziećmi0), do tego usadzić tak aby w miarę było wiekowo i preferencyjnie OK to jakiś dramat.
Jak myślicie czy może być przy stole z jeden strony 10 osób a z drugiej 11? Albo jeden stół na 24 osoby a inny na 19 bo tak mi cholera wychodzi
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 16:39   #40
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Super Mam podobną sukienkę . I będę mieć takie bolerko z koronki do kościoła więc będzie na prawdę podobnie wyglądać

Kolczyki podobają mi się 1.

Kurczę też mi się podobają pierwsze, ale wydaje mi się, że za ciemna ta perła.
Czyli mamy podobny gust
Jakie Ty wybierasz dodatki?

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ale my tu dalej będziemy spoko będziemy doradzać bogatsze o doświadczenia

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

byłam u fryza- włoski zrobiłam

jestem właśnie po usadzaniu gości kur**** beznadzieja!!!! nierówno mi na stołach wychodzi bo są osoby same i np we tróję (z dziećmi0), do tego usadzić tak aby w miarę było wiekowo i preferencyjnie OK to jakiś dramat.
Jak myślicie czy może być przy stole z jeden strony 10 osób a z drugiej 11? Albo jeden stół na 24 osoby a inny na 19 bo tak mi cholera wychodzi

Co robiłaś z włosami?

Uważam, że może tak być z tymi stołami. Nikt pewnie nie będzie zwracał uwagi ile jest osób przy jednym stole, a ile przy drugim. Ja bym się nie przejmowała.

Oglądacie mecz?

Edytowane przez stagnacja21
Czas edycji: 2012-06-08 o 17:14
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 17:50   #41
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Oglądacie mecz?

Ja oglądam dlatego się nie odzywam a potem jesteśmy umówieni na piwko ze znajomymi więc pewnie dopiero jutro do was zajrzę

Miłego wieczoru dziewczynki
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 18:54   #42
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

magnusia - Ja też mam problem z nierównymi stołami :/ na sali powiedzieli mi że wszystkie stoły muszą być równe tzn po 26 osób przy stole i ani jednej osoby więcej, a stołów nie zrobią nam różnych długości bo to bardzo brzydko wygląda. Taką usłyszałam odpowiedź.
Dziś przyszła sukienka dla mojej mamusi jest po prostu przepiękna zakochałam się w niej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1847134_413.jpg (12,2 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez justiii87
Czas edycji: 2012-06-08 o 18:56
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 19:02   #43
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
magnusia - Ja też mam problem z nierównymi stołami :/ na sali powiedzieli mi że wszystkie stoły muszą być równe tzn po 26 osób przy stole i ani jednej osoby więcej, a stołów nie zrobią nam różnych długości bo to bardzo brzydko wygląda. Taką usłyszałam odpowiedź.
Dziś przyszła sukienka dla mojej mamusi jest po prostu przepiękna zakochałam się w niej
ja mam sobie sama ustalić i tak mi stoły ustawią- u nas jest tak, że to są takie łączone stoły więc nie ma problemu z konfiguracją. Jak mi powiedzą że coś nie tak to mam ich gdzieś- ja ustala, nie? nie rozdzielę przecież rodzin ani par
sukienka piękna

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość

Co robiłaś z włosami?

Uważam, że może tak być z tymi stołami. Nikt pewnie nie będzie zwracał uwagi ile jest osób przy jednym stole, a ile przy drugim. Ja bym się nie przejmowała.

Oglądacie mecz?
odrosty robiłam
mecz oglądałam wiedziałam, że będzie remis
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 19:29   #44
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez engi111 Pokaż wiadomość
jestem i ja !!!! nadrobiłam Was dziewczynki mam teraz ukrócony torche wizaż bo mam w pracy nową "koleżankę" o dokładniej żone szefa która siedzi biuro obok ......... nie wiem czy to nie za kare.
Pochwale się ze nasze zapowiedzi już wczoraj wypatrzyłam na w gablocie w kościele .
uuuuu....żona szefa przy biurku...musisz się pilnować

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj równe trzy miesiące do mojego ślubu Postanowiłam zrobić podsumowanie co już mamy załatwione:
- suknia
- buty
- zaproszenia (jeszcze nie rozdane)
- obrączki
- sala
- zespół
- fotograf
- kurs przedmałżeński
- pierwsze spotkanie w poradni

Jak tak patrze to jeszcze mamy dużo załatwiania, mam nadzieję, że zdążymy ze wszystkim.

Wklejam moją suknie. Moja jest w kolorze śmietankowej bieli i jest bez trenu. Zastanawiam się nad dodatkami. Kupiłam buty w kolorze ciemnego pomarańczu i nie wiem co dalej. Co z biżuterią?
Czy same kolczyki wystarczą?

Doradźcie które najbardziej pasują (moim faworytem jest chyba numer 4):
1. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...rovski-251/447
2. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...-perly-303/540
3. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...i-Perly-501/88
4. http://www.arteobijou.com/pl/p/Kolcz...ysztaly-502/87

Nie mam pojęcia co z bukietem i fryzurą. Nie będę miała welonu.
Pasują paznokcie w kolorze butów?
Według mnie będą pasować

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Kurcze ale dzisiaj miałam nerwowy dzień...od rana drukowałam pracę...cholera mnie brała, bo albo coś mi przeskoczyła, albo laptop się wyłączył....wrrr.......
no ale pochodziłam przy okazji po sklepach i kupiłam sukienkę w sumie jeszcze nie wiem czy będzie na poprawiny (na 95% tak), czy na inną okazjęale bardzo mi się podoba.....w pon. wrzucę fotki, bo jutro wyjeżdzam do naszej stolicy......ale mi się nie chce!
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 20:07   #45
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
magnusia - Ja też mam problem z nierównymi stołami :/ na sali powiedzieli mi że wszystkie stoły muszą być równe tzn po 26 osób przy stole i ani jednej osoby więcej, a stołów nie zrobią nam różnych długości bo to bardzo brzydko wygląda. Taką usłyszałam odpowiedź.
Dziś przyszła sukienka dla mojej mamusi jest po prostu przepiękna zakochałam się w niej
Piękna sukienka z jakiego jest sklepu?

Ja mam znowu problem odnośnie wychodzenia z domu, dojścia do kościoła itp.
Ustaliliśmy, że TŻ przyjeżdża do nas tylko ze swoimi rodzicami. Rodzice szybko nas pobłogosławią i pojedziemy do kościoła. Tam przyjadą goście. Tutaj zaczyna się problem, bo moi goście są albo z mojej miejscowości, a Ci z innych przyjeżdżają pod kościół we własnym zakresie. Natomiast dosyć dużo gości TŻ, którzy przyjeżdżają z daleka przyjeżdżają do jego domu, więc postanowiliśmy zamówić już tam autobus, żeby wszyscy razem pojechali do kościoła, a nie brali swoich samochodów, żeby ich później nie odwozić spod lokalu itp.
Ja myślałam, że oni po prostu wyjadą trochę później niż TŻ z rodzicami, a TŻ mówi, że oni pojadą równo z nimi i teraz nie wiadomo co z tymi gośćmi robić. Trochę beznadziejnie zostawić ich pod kościołem i samemu jechać dalej. Kurde, nie wiem jak rozwiązać tą sytuację.
Jeżeli ktoś w ogóle zrozumiał o co mi chodzi, bo chyba strasznie zagmatwałam, to bardzo proszę o radę.

Edytowane przez stagnacja21
Czas edycji: 2012-06-08 o 20:08
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 20:31   #46
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
EEEEEjj w ogóle patrzę na naszą listę i jestem ostatnia wszystkie powychodzicie za mąż i kto mi będzie doradzał?
Ja będę! (PM 2013 )

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Piękna sukienka z jakiego jest sklepu?

Ja mam znowu problem odnośnie wychodzenia z domu, dojścia do kościoła itp.
Ustaliliśmy, że TŻ przyjeżdża do nas tylko ze swoimi rodzicami. Rodzice szybko nas pobłogosławią i pojedziemy do kościoła. Tam przyjadą goście. Tutaj zaczyna się problem, bo moi goście są albo z mojej miejscowości, a Ci z innych przyjeżdżają pod kościół we własnym zakresie. Natomiast dosyć dużo gości TŻ, którzy przyjeżdżają z daleka przyjeżdżają do jego domu, więc postanowiliśmy zamówić już tam autobus, żeby wszyscy razem pojechali do kościoła, a nie brali swoich samochodów, żeby ich później nie odwozić spod lokalu itp.
Ja myślałam, że oni po prostu wyjadą trochę później niż TŻ z rodzicami, a TŻ mówi, że oni pojadą równo z nimi i teraz nie wiadomo co z tymi gośćmi robić. Trochę beznadziejnie zostawić ich pod kościołem i samemu jechać dalej. Kurde, nie wiem jak rozwiązać tą sytuację.
Jeżeli ktoś w ogóle zrozumiał o co mi chodzi, bo chyba strasznie zagmatwałam, to bardzo proszę o radę.
Moim zdaniem goście powinni pojechać prosto pod kościół najlepiej byłoby, gdyby wyjechali z miejsca "zbiórki" trochę po tym, jak Twój TŻ z rodzicami ruszy do Ciebie.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 20:38   #47
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja będę! (PM 2013 )



Moim zdaniem goście powinni pojechać prosto pod kościół najlepiej byłoby, gdyby wyjechali z miejsca "zbiórki" trochę po tym, jak Twój TŻ z rodzicami ruszy do Ciebie.
No ja też tak uważam i trochę byłam zdziwiona, ale on mówił, że przecież ich nie zostawi samych w domu, a sam pojedzie.
Wolałabym, żeby pojechali prosto do kościoła i tam zaczekali, ale o 13 jest inny ślub, a my o 14 i będziemy się mijać i boję się, że oni się będą głupio czuć tak sami. Coś czuję, że robię problemy z niczego :P ale chciałabym, żeby to wszystko dobrze wypadło i żeby goście czuli się odpowiednio potraktowani.
W ostateczności podjadą razem z TŻ, prawie sobie autobus nawróci, bo błogosławieństwo na pewno nam dużo czasu nie zajmie i pojadą z nami. Trudno. Tym bardziej, że mieszkam jakieś pół km od kościoła.
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:33   #48
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ale my tu dalej będziemy spoko będziemy doradzać bogatsze o doświadczenia

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

byłam u fryza- włoski zrobiłam

jestem właśnie po usadzaniu gości kur**** beznadzieja!!!! nierówno mi na stołach wychodzi bo są osoby same i np we tróję (z dziećmi0), do tego usadzić tak aby w miarę było wiekowo i preferencyjnie OK to jakiś dramat.
Jak myślicie czy może być przy stole z jeden strony 10 osób a z drugiej 11? Albo jeden stół na 24 osoby a inny na 19 bo tak mi cholera wychodzi
ojojoj, znam ten bół, sama wczoraj usadzałam gości, masakra ciągle coś nierówno i ciągle nie tak... a nie mogę jeszcze dokładnie zrobić wszystkiego bo do 30 czerwca czekam na potwierdzenie, czy będą wszyscy, albo czy z dziećmi... masakra, po jednej stronie wychodzi mi np 12 a po drugiej 14

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
magnusia - Ja też mam problem z nierównymi stołami :/ na sali powiedzieli mi że wszystkie stoły muszą być równe tzn po 26 osób przy stole i ani jednej osoby więcej, a stołów nie zrobią nam różnych długości bo to bardzo brzydko wygląda. Taką usłyszałam odpowiedź.
Dziś przyszła sukienka dla mojej mamusi jest po prostu przepiękna zakochałam się w niej
piękna sukieneczka moja mamcia zakupiła tydzień temu ufff, już problem z głowy schodziłyśmy wszystkie butiki w Krakowie
u nas na szczęscie nie ma takiego wymogu, pani z sali powiedziała,że ustawi według mojego życzenia, ale mnie to nie pasuje, że tak
nierówno

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
Jedziemy srebryn bmw 5 dokładnie nie pamiętam reszty symboli bo 5 jest wiele.. ale jest sliczna moja druga milość

ewula87 -

dziewczyny a co kupujecie rodzicom na podziekowania? bo ja kompletnie nie wiem co kupić
my też BMW, ale X6 a my kupujemy kompozycje kwiatowe w szklanych kulach z grawerem i zamiast piosenki cudownych rodziców, nagrywamy własnoręcznie filmik, taki trochę na śmiesznie z naszymi zdjęciami itp, coś tam opowiemy a na końcu już tak na poważnie powiemy za co im dziękujemy bo znając mnie to pewnie bym się poryczała przy tej piosence
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:47   #49
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

PMki ślubujące już jutro!

Z całego serca życzę Wam dużo miłości, radości, szczęścia i pięknej pogody!
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 22:14   #50
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Dla jutrzejszych PMek najpiękniejsze życzenia!
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:36   #51
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Inusia88, wybOrOwa wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 00:18   #52
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Spokojnie spokojnie będziemy tu się udzielać dopóki wszystkie nie będziemy mrożonkami, a później może wątek "mrożonki 2012"
Nic się nie martw
Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw. bedziemy z toba juz jako mrozonki, ale bedziemy
ponadto wydaje mi sie ze do tego czasu jeszcze jakies pmki do nas dojda i moze ktoras bedzie jeszcze z pazdziernika glowa do gory
Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
ja jestem niewiele przed Tobą ale myślę ,że dziewczyny nas nie zostawią samych i chętnie nam potowarzyszą już jako żonki
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ale my tu dalej będziemy spoko będziemy doradzać bogatsze o doświadczenia
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja będę! (PM 2013 )
Dziewczyny jesteście wspaniałe Dziękuję za poprawę nastroju






Wszystkim dzisiejszym PMkom pięknej pogody, samych życiowych radości i żeby Wam się wszystko w życiu układało zgodnie z planami Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 07:43   #53
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Inusia88, wybOrOwa

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia samej radości i uśmiechu, szczęścia i dużo miłości


---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
ojojoj, znam ten bół, sama wczoraj usadzałam gości, masakra ciągle coś nierówno i ciągle nie tak... a nie mogę jeszcze dokładnie zrobić wszystkiego bo do 30 czerwca czekam na potwierdzenie, czy będą wszyscy, albo czy z dziećmi... masakra, po jednej stronie wychodzi mi np 12 a po drugiej 14
no właśnie mi też chyba tak zostawię bo nie mam już jak poprzekładać
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 08:04   #54
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Ah, dopiero teraz doszukałam się nowego wątku )

Inusia i Wyborowa! Cieszę się razem z Wami i trzymam mocno kciuki żeby to był najwspanialszy dzień Waszego życia ;-)))

A ja sobie spokojnie czekam i załatwiam powoli wszystkie rzeczy związane z naszym ślubem, nie czuję presji, czuję, że mam dużo czasu Obym nie obudziła się z ręką w nocniku )
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 08:13   #55
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Inusia88, wybOrOwa - wszystkiego najlepszego kochane , uśmiechu na twarzy każdego dnia , szczęścia , nieustannej miłości oraz aby wszystko w waszym życiu działo się tak jak to sobie wymarzycie




Ja dzisiaj spędzę dzień w kuchni , muszę coś przygotować bo mamy wieczorem gości standardowo będzie mięsko z grilla ale muszę do tego zrobić jakąś sałatkę i może upiekę ciasto z truskawkami

__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:33   #56
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
magnusia - Ja też mam problem z nierównymi stołami :/ na sali powiedzieli mi że wszystkie stoły muszą być równe tzn po 26 osób przy stole i ani jednej osoby więcej, a stołów nie zrobią nam różnych długości bo to bardzo brzydko wygląda. Taką usłyszałam odpowiedź.
Dziś przyszła sukienka dla mojej mamusi jest po prostu przepiękna zakochałam się w niej
Śliczna sukienka, a skąd ona? moja mama chce szyć coś bardzo podobnego tylko w góra kremowa a dół złoty no i z dłuższym rękawem . Ale też z baskinką

stagnacja21 ja będę miała welon i mam takie kolczyki jak w załączniku. Ale jak się okażą za duże to kupiłam jeszcze takie małe wkrętki (kremowe kwiatuszki). Buty już pokazywałam ale załączę Ci No i kwiaty różowo-kremowe i to chyba tyle

Innusia, Wyborowa - wszystkiego NAJ, aby wasz dzień był wspaniały, najwspanialszy i zeby wszystko poszło po waszej myśli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0175.jpg (85,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0183.jpg (93,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 107.jpg (36,4 KB, 15 załadowań)
__________________
01.09.2012

Edytowane przez qmpela86
Czas edycji: 2012-06-09 o 09:34
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:33   #57
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

czesć

Edytowane przez duvala
Czas edycji: 2012-08-27 o 13:16
duvala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:36   #58
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Inusia88, wybOrOwa - wszystkiego najlepszego kochane , uśmiechu na twarzy każdego dnia , szczęścia , nieustannej miłości oraz aby wszystko w waszym życiu działo się tak jak to sobie wymarzycie




Ja dzisiaj spędzę dzień w kuchni , muszę coś przygotować bo mamy wieczorem gości standardowo będzie mięsko z grilla ale muszę do tego zrobić jakąś sałatkę i może upiekę ciasto z truskawkami

mniaaaaaaam


A co do wczorajszego meczu.. no masakra ja tak wierzyłam że wygrają.. Z ruskami będzie cięzko
__________________
01.09.2012
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:36   #59
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Inusia88, wybOrOwa - WSZYSKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !!!

stagnacja21 - sukienka jest ze sklepu "Modesta" z Ozorkowa

wloszka8 - My też tyle km zrobiłyśmy za strojem dla mojej mamy że byśmy mogły w jakimś maratonie wystartować. Ale udało się znaleźć to co chciała Oczywiście sukienka jest do poprawy bo mama ma bardzo duży biust i górę musi mieć 42-44 a w bioderkach 40 teraz tylko trzeba odwiedzić krawcową i zebrać po bokach
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 10:04   #60
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
stagnacja21 ja będę miała welon i mam takie kolczyki jak w załączniku. Ale jak się okażą za duże to kupiłam jeszcze takie małe wkrętki (kremowe kwiatuszki). Buty już pokazywałam ale załączę Ci No i kwiaty różowo-kremowe i to chyba tyle
Bardzo mi się podoba Twoja stylizacja. Buty piękne. Też się zastanawiam nad wkrętkami, a zakładasz bransoletkę?

Waham się czy nie zmienić sobie butów z pomarańczowych na nude.

Wklejam swoje zestawienie, na razie tyle mam. Biżuteria jeszcze nie kupiona, ale jestem prawie zdecydowana. Jeszcze czekam na Wasze opinie. Bukiet chyba chcę biały z pomarańczową wstążką, a we włosy wpięty biały kwiatek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ślub.jpg (30,5 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez stagnacja21
Czas edycji: 2012-06-09 o 10:58
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.