Smackersy - zbiorczy :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 20:18   #1801
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Bunia's Pokaż wiadomość
oni co jakiś czas zamykali sklep, potem znowu było otwarcie i tak w kółko...
a teraz strona całkiem zniknęła.
ehh. ja się chyba zraziłam i będę tylko na all kupować, przynajmniej jest szybko

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

EJ SPÓJRZCIE NA TO ! JUŻ NIE JESTEM OBRAŻONA NA NICH TO OPIS Z ALLEGRO, :

wszystko jest nowe i nie uzywane ,zostalo mi jeszcze kilkadziesiąt sztuk,wyprzedaje poniewaz robie miejsce na nowy towar ktory bede sprzedawac tylko w sklepie interntowym.Wiec jest to ostatnia szansa zeby kupic po okazyjnej cenie.do zestawow wrzuce jeszcze po 2 sztuki gratis,jestem tym zawalona i chce jak najszybciej to wyprzedac,po szczegolowy opis prosze pisac na sklep@***********

może jeszcze otworzą
eeeej no, przejrzałam wszystkie oferty ze smackersami na allegro i nigdzie nie widziałam takiego opisu
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:22   #1802
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
eeeej no, przejrzałam wszystkie oferty ze smackersami na allegro i nigdzie nie widziałam takiego opisu
http://allegro.pl/item678134904_zest..._10_sztuk.html np. tutaj
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:26   #1803
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

o. jednak jest
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:42   #1804
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
aaaa bo ja szukałam w aukcjach pod tytułem "smackers" Szczerze mówiąc napaliłam się na balsamy smackers i lotta luv, a okazało się, że w zestawach są głównie cienie do powiek i błyszczyki koloryzujące z innych firm
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:49   #1805
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
aaaa bo ja szukałam w aukcjach pod tytułem "smackers" Szczerze mówiąc napaliłam się na balsamy smackers i lotta luv, a okazało się, że w zestawach są głównie cienie do powiek i błyszczyki koloryzujące z innych firm
to trzeba poczekać (pewnie z pół roku znając ich tempo ) aż otworzą sklep na nowo
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:25   #1806
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Mi sie w ogole to nie bardzo podoba.. O ile dobrze pamietam poprzednie konto na allegro tez mieli pod innym nickiem. Moze i towaru maja duzo, ale organizacja pracy tragiczna.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 08:23   #1807
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

właśnie czytałam, w negatywnych komentarzach ( mimo, iż tylko 3 ;p ), że za długo czekało się na paczkę - około miesiąca. Skąd my to znamy ?

a tak poza tym, to mam chrapkę na jakiś zestaw, ale na błyszczyki już funduszu brak...

Otrzymałam przesyłkę z all.
Cola - bardzo fajna, boski zapach i smak. jestem zadowolona
Co do skittlesa mango - trochę mniej.. chciałam banana, ale go nie było. te mango takie średnie.
ale również ma smak
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`

Edytowane przez Bunia's
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:43
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 11:25   #1808
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ja swoje zamowienie z cupcake odebralam w ubieglym tygodniu- jestem bardzo zadowolona
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:51   #1809
Guin
Raczkowanie
 
Avatar Guin
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 260
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja swoje zamowienie z cupcake odebralam w ubieglym tygodniu- jestem bardzo zadowolona

A ile na nie czekałaś? Kiedy zamawiałaś?
__________________
I tak nie schudnę -_-

Zapuszczam włosy!
52 -> 57 -> 66
Guin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:15   #1810
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Mam pytanie odnośnie tego sklepu Cupcake.. Zamawialam u nich jakieś 3 tyg temu, dzis dopiero dostałam paczkę ale nie jestem pewna czy to na pewno to co zamawiałam- tzn. zamawiałam 3 rzeczy- 2 są ok co do 3 nie mam pewnosci a nie mam jak sprawdzić bo strona sklepu nie dziala:/ Nie wiecie może czy go znowu otworzą pod innym adresem czy już całkiem dali sobie spokój?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:39   #1811
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tego sklepu Cupcake.. Zamawialam u nich jakieś 3 tyg temu, dzis dopiero dostałam paczkę ale nie jestem pewna czy to na pewno to co zamawiałam- tzn. zamawiałam 3 rzeczy- 2 są ok co do 3 nie mam pewnosci a nie mam jak sprawdzić bo strona sklepu nie dziala:/ Nie wiecie może czy go znowu otworzą pod innym adresem czy już całkiem dali sobie spokój?
Na allegro piszą, że otworzą A nie masz gdzieś zapisanego maila do nich? Też mi kiedyś przysłali inny błyszczyk niż zamawiałam, napisałam do nich maila a oni mi dosłali właściwy błyszczyk
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 15:45   #1812
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Na allegro piszą, że otworzą A nie masz gdzieś zapisanego maila do nich? Też mi kiedyś przysłali inny błyszczyk niż zamawiałam, napisałam do nich maila a oni mi dosłali właściwy błyszczyk
Mam. Tylko że to co się nie zgadza to były 3 błyszczyki i tak jest w opisie w mailu. I przysłali te 3 tylko że inne z innej serii i teraz nawet nie mam jak udowodnić rozumisz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:54   #1813
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Mam. Tylko że to co się nie zgadza to były 3 błyszczyki i tak jest w opisie w mailu. I przysłali te 3 tylko że inne z innej serii i teraz nawet nie mam jak udowodnić rozumisz
Wcześniej pisałaś, że jeden jest zły. Ja im niczego nie udowadniałam. Napisałam tylko w mailu, że wysłali mi zły błyszczyk i spytałam czy mam go odesłać żeby dostać właściwy, na co dostałam odpowiedź, że mam niczego nie odsyłać tylko oni mi doślą ten, który zamawiałam.
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 18:06   #1814
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Wcześniej pisałaś, że jeden jest zły. Ja im niczego nie udowadniałam. Napisałam tylko w mailu, że wysłali mi zły błyszczyk i spytałam czy mam go odesłać żeby dostać właściwy, na co dostałam odpowiedź, że mam niczego nie odsyłać tylko oni mi doślą ten, który zamawiałam.
Jeden-chodzilo mi o jedną pozycję. Zamawiałam 3 pozycje z czego jedna to byl zestaw 3 błyszczyków czyli w sumie 5 sztuk Napisałabym im tak jak mówisz tylko nie chce też z siebie robić głupka bo długo sie zastanawialam który komplet wybrać i wydaje mi się że wybrałam inny niż mi przyslali, ale pewna na 100% nie jestem i nie ma możliwości sprawdzenia tego Troche to zamotane wiem... no coz, wystarczy mi czekac na powtórne otworzenie sklepu bo linka do tych błyszczyków niby mam zapisane
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:09   #1815
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ja czekalam okolo dwoch tygodni
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:34   #1816
Matrixell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem któregoś z Lip Smackerów, tych z USA, ale chciałabym się dowiedzieć co to tak właściwie jest: błyszczyk czy pomadka? I czy one naprawdę smakują? Czy barwią usta czy nie?
W sumie to i balsamy i błyszczyki bo są różne serie. Sztyfty świetnie nawilżają zwłaszcza arbuzowy, a błyszczyki cudnie pachną, smakują i zostawiają bezbarwny połysk. Niektóre mają brokat (to te z serii Shimmer). Naprawdę smakują a intensywność smaku zależy od serii. Np: Flip mają mocne smaki.

Osobiście próbowałam kilka i polecam: sztyfty owocowe, fantę i sprite, a z błyszczyków FLip Juicees wanilia z kiwi. Ogólnie kocham je i próbuję coraz to nowsz smaki. W PL można je kupić już od 7,50 za sztyfty z serii Original TUTAJ

Dla mnie super nawilżają dlatego też je tak lubie A co do tego gdzie kupić Smackersy to tamten sklep już nie działa jest teraz nowy gdzie właśnie zamowiłam ostatnio.

Edytowane przez Matrixell
Czas edycji: 2009-07-17 o 13:39
Matrixell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:52   #1817
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Matrixell Pokaż wiadomość
W sumie to i balsamy i błyszczyki bo są różne serie. Sztyfty świetnie nawilżają zwłaszcza arbuzowy, a błyszczyki cudnie pachną, smakują i zostawiają bezbarwny połysk. Niektóre mają brokat (to te z serii Shimmer). Naprawdę smakują a intensywność smaku zależy od serii. Np: Flip mają mocne smaki.

Osobiście próbowałam kilka i polecam: sztyfty owocowe, fantę i sprite, a z błyszczyków FLip Juicees wanilia z kiwi. Ogólnie kocham je i próbuję coraz to nowsz smaki. W PL można je kupić już od 7,50 za sztyfty z serii Original TUTAJ

Dla mnie super nawilżają dlatego też je tak lubie A co do tego gdzie kupić Smackersy to tamten sklep już nie działa jest teraz nowy gdzie właśnie zamowiłam ostatnio.
cóż za wspaniała reklama
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:51   #1818
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

pffff


A smackersy naprawde sa pyszne, niektorych nie widac za bardzo na ustach, a te o smaku lodow Lip Lites barwia i blyszcza mocno
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:47   #1819
Matrixell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

No tak, jak laska z cupcake się wczesniej reklamowała to byłyście zachwycone. pff

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

No co ja tylko piszę gdzie sobie można w necie kupić smackersy prócz allegro bo wiele osób się pyta a tam jest duży wybór.

A jak wcześniej przez pół wątku była dyskuska o capake który się reklamował mnóstwo postów o ofercie, wysyłce i niby darmowych próbkach, co kupić jakie promocje i zachęty do kupowania u niej na allegro jakoś nikt nie miał pretensji. Pff...

Edytowane przez Matrixell
Czas edycji: 2009-07-18 o 12:49
Matrixell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 13:14   #1820
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Matrixell Pokaż wiadomość
No tak, jak laska z cupcake się wczesniej reklamowała to byłyście zachwycone. pff

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

No co ja tylko piszę gdzie sobie można w necie kupić smackersy prócz allegro bo wiele osób się pyta a tam jest duży wybór.

A jak wcześniej przez pół wątku była dyskuska o capake który się reklamował mnóstwo postów o ofercie, wysyłce i niby darmowych próbkach, co kupić jakie promocje i zachęty do kupowania u niej na allegro jakoś nikt nie miał pretensji. Pff...
i własnie dlatego później miła pani z cupcake dostała bana. reklama na wizażu jest zabroniona !!!! szczególnie, że jak widać po postach tylko po to tu przyszłaś

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

poza tym z tego co widzę, najtaniej to tam nie jest
wolę poczekać na ponowne otwarcie cupcake
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:28   #1821
Matrixell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

no to sorki! Nie będę odbiegać od tematu Smackersów ale co do zamówień w necie to również się skusiłam na zamówienie u ww pani ale nie byłam zadowolona bo błyszczyki nie były opakowane i bez daty przydatności dlatego mimo niskiej ceny kasa i tak w błoto bo jakoś nie mam zaufania żeby ich używać.

A Smackersów to zgromadziłam już pokaźną kolekcję i mogę polecić cała serię Original za świetne właściwości pielegnacyjne i błyszczyki Flip juicees za oryginalne smaki
Matrixell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:31   #1822
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Matrixell Pokaż wiadomość
No tak, jak laska z cupcake się wczesniej reklamowała to byłyście zachwycone. pff
Tylko Pani z Cupcake miała zdaje się opłaconą reklamę, pff


Ja na razie mam mały zapas smackersów, aktualnie kończy mi się jabłkowo-żurawinowy, a następny chyba będzie Skittles bananowy albo truskawkowy DQ
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:20   #1823
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Matrixell Pokaż wiadomość
no to sorki! Nie będę odbiegać od tematu Smackersów ale co do zamówień w necie to również się skusiłam na zamówienie u ww pani ale nie byłam zadowolona bo błyszczyki nie były opakowane i bez daty przydatności dlatego mimo niskiej ceny kasa i tak w błoto bo jakoś nie mam zaufania żeby ich używać.
żaden ze smackersów nie przyszedł do mnie bez kartonika. Fakt faktem czekać musiałam długo, ale koniecznie "na jutro" ich nie potrzebowałam.
zresztą.. niech każdy zamawia tam, gdzie ma ochotę
Ja jako, że z tych co lubią przepłacać nie jestem, poczekam sobie dalej w spokoju na cupcake.
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:43   #1824
Matrixell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Jasne że tak, niech każdy zamawia tam gdzie chce
pozdro
Matrixell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:27   #1825
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Czaiłam się na Smackersy od daaaawna, aż wreszcie dorwałam Jellies truskawkowo-arbuzowy i Smackersa o smaku Cotton Candy. Narazie na ustach mam żelka, wygląda jak zgęstniały kisiel, ładnie pachnie, niezbyt intensywnie, taka delikatna truskawa. Niestety, jest dosyć lepki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:03   #1826
Guin
Raczkowanie
 
Avatar Guin
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 260
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

A ja czekam na paczkę już ponad miesiąc i doczekać się nie mogę. Napisałam maila, ale odpowiedzi również nie otrzymałam
__________________
I tak nie schudnę -_-

Zapuszczam włosy!
52 -> 57 -> 66
Guin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:26   #1827
Matrixell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ja ostatnio się zajwiam na Smackers Shimmer próbowałam już ptasie mleczko i truskawkę z kiwi ślicznie się mienią na ustach
Matrixell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 23:12   #1828
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

miałam skittlesa chyba jagodowego i był bardzo smaczny, miałam fantę ananasową i wyrzuciłam, bo była po prostu OBRZYDLIWA!

teraz czaję się na m&m'sa
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:47   #1829
Matrixell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
miałam skittlesa chyba jagodowego i był bardzo smaczny
Jagodowe Smackersy w ogóle są bardzo smaczne i dostępne w wielu wersjach. Praktycznie każda seria ma jakiegoś jagodowego i są różne odmiany. Mam imprezową jagodę i jest super, a ostatnio podoba mi się jagodowy zestaw z błyszczykiem Lip Frosting Berry Suprise w tubce i Splash'n Shine .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestaw_smackers_mirror_bag_shimmer.jpg (29,5 KB, 50 załadowań)
Matrixell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:07   #1830
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

eee...noo.. jakby wam to powiedzieć. CUPCAKE SHOP działa
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.