Laser na twarz, dekolt - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-01, 17:05   #1
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988

Laser na twarz, dekolt - pomocy!


Witam wszystkich, chcialabym prosic was o pomoc w sprawie lasera. Szukam jakis informacji na ten temat, dla kogo ten zabieg, jaki laser wybrac i w ogole jakie sa roznice, na co zwrocic uwage, jak potem wyglada proces gojenia itd
Szukam jakis watkow na ten temat ale ciezko mi znalesc, wiec z gory dziekuje wszystkim za wszelka pomoc i informacje.
Dostalam na urodziny voucher ktory moge zrealizowac w prestizowej klinice urody. Zainteresowana bylam czyms na twarz i po konsultacji dowiedziałam sie ze najlepszy efekt da mi laser. Niestety nie dopytalam co to za laser, bo nawet pojecia nie mialam ze sa rozne rodzaje. Na ulotce widze ze to laser360 ale nigdzie w necie nie moge znalesc zadnych informacji na ten temat. Na forum za to widzę duzo roznych laserow: co2, fraxel, jodowo bormowy czy cos takiego i jeszcze IPL (ale nie wiem dlaczego nazywane jestnto laserem skoro to swiatloterapia?) I jeszcze kupe marek tych laserow. No i nie mam pojecia teraz jaka roznica jest miedzy nimi, jakie firmy sa dobre itd
W klinice polecili mi rowniez cala serie kosmetykow po laserze na kwote 800zl wiec szczeka mi opadla, czy naprawde trzeba uzywac tak drogich produktow po laserze, czy po prostu chca ma mnie zarobic?
Planuje wykorzystać voucher na 1 zabieg (bo na tylko tyle wystarczy) ale mowiono mi ze dla efektu bede potrzebowala kilku, wiec mysle czy nie zrobic 1 zabiegu laser360 a potem na groupon'ie albo innych dealach nie kupic sobie serii zabiegow laserowych gdzie indziej, tylko jaki laser wybrac, szukac? Wasza pomoc bedzie mi niezwykle potrzebna, licze na wasza wiedze i doswiadczenie w temacie. Dziekuje bardzo!
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 19:28   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Laser na twarz, dekolt - pomocy!

Pytanie co to za zabieg przede wszystkim? i wtedy mozna szukac metody/rodzaju lasera.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 09:09   #3
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Laser na twarz, dekolt - pomocy!

Witam, a wiec chodzi o odświeżenie cery po 30tce, redukcja pierwszych zmarszczek, usunięcie przebarwień słonecznych. W klinice polecono mi kilka zabiegów jednak po bliższym zbadaniu cery okazało sie laser da najlepszy efekt. Okazało sie ze zmiany od słońca sa większe niz widać gołym okiem, to co myślałam ze jest nowymi piegami albo cienka zarozowiona skora na dekolcie okazało sie zmianami od słońca itd

ah no i zle spojrzałam laser360 to jakis zabieg ale z wykorzystaniem IPL a laser ktory klinika ma to iPixel (z tego co doczytalam na google to jest to laser ablacyjny) wiec to raczej to mi zalecono. Zadzwonie tam jeszcze dowiedzieć sie dokładnie informacje o tym laserze




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 06:15   #4
Afro_Dytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 19
Dot.: Laser na twarz, dekolt - pomocy!

Nie mogę zrozumieć dlaczego ktoś proponuje Ci laser na odświeżenie cery??!!

Dla mnie to jest absolutnie niepojęte - są świetne metody żeby to zrobić, ale w moim odczuciu bynajmniej nie jest to laser.

Może spytaj w tym swoim gabinecie czy mają zabiegi takie jak:
Revisage - Dermapen albo
Silhouette-Soft

U mnie w gabinecie u dr Lichaja np to się znajduje w ofercie i gwarantuje Ci że takie zabiegi stosuje się w celu odświeżenia skóry
Nie laser



Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
Witam, a wiec chodzi o odświeżenie cery po 30tce, redukcja pierwszych zmarszczek, usunięcie przebarwień słonecznych. W klinice polecono mi kilka zabiegów jednak po bliższym zbadaniu cery okazało sie laser da najlepszy efekt. Okazało sie ze zmiany od słońca sa większe niz widać gołym okiem, to co myślałam ze jest nowymi piegami albo cienka zarozowiona skora na dekolcie okazało sie zmianami od słońca itd

ah no i zle spojrzałam laser360 to jakis zabieg ale z wykorzystaniem IPL a laser ktory klinika ma to iPixel (z tego co doczytalam na google to jest to laser ablacyjny) wiec to raczej to mi zalecono. Zadzwonie tam jeszcze dowiedzieć sie dokładnie informacje o tym laserze




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Afro_Dytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 07:42   #5
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Laser na twarz, dekolt - pomocy!

Dziekuje, zapytam. Byc moze ze względu na słoneczne przebarwienia i zmarszczki. Najpierw sugerowano inne zabiegi ale potem spojrzeli na skore z bliska (nie wiem czy to było szkło powiększające czy jakies urządzenie do oceny kondycji), wtedy usłyszałam ze gołym okiem nie wyglada to tak zle jak z bliska i większość piegow to plamy od słońca, stad sugestia laseru, także ze względu na mocno rozowy dekolt na dużej powierzchni w okolicy obojczykow ktory ja zawsze myślałam ze to "taka moja natura".
Ale skupmy sie prosze na laserze i moich pytaniach. Jak je odróżnić, co obecnie jest "mercedesem" wsród laserów itd? Dziekuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 20:10   #6
KarolaPa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laser na twarz, dekolt - pomocy!

Hej Dziewczyny.
Może znajdzie się tu osóbka która doradzi mi coś.

Mam 23 lata, mieszkam w Krakowie. Całe młodzieńcze lata walczyłam z trądzikiem, teraz mam już sporadycznie raz w miesiącu kilka sztuk max. Niestety po tej walce zostały mi blizny na twarzy. Chciałabym to usunąć tylko tyle tych klinik w Krakowie, że nie wiadomo czym si,ę sugerować.
Dodatkowo mam meszek nad górną wargą, nie bardzo widoczny bo jestem blondynką, ale doskwiera mi strasznie. Czy Ktoś mógłby mi doradzić miejsce, gdzie zajmą się mną..?
KarolaPa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 21:10:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.