Najlepsza depilacja laserowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 16:29   #1
lula872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6

Najlepsza depilacja laserowa


Hej dziewczyny szkam skutecznej trwałej depilacji laserowej nasłuchałam sie troszkę na ten temat i wiele nie zostawia długotrwałego efektu a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. Pomóżcie !!
lula872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 08:14   #2
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsza depilacja laserowa

Jeżeli nie chcesz wyrzucać kasy w błoto to NIE idź na IPL - czyli intensywne światło pulsacyjne dostępny w gabinetach i sklepach np. saturn jako "laser domowy". Po tym wszystkie włoski Ci odrosną. Jeżeli chcesz na stałe pozbyć się włosków szukaj lasera diodowego czyt. Vectus, Light Sheer/duet. Mam nadzieje że pomogłam
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 11:54   #3
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Najlepsza depilacja laserowa

Vectus to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się owłosienia na stałe, wystarczy kilka wizyt w salonie kosmetycznym na zabiegach i włosy już nie są problemem. Rozejrzyj się gdzie w twojej okolicy mają takie lasery do trwałej depilacji laserowej, teraz sporo gabinetów kupuje najnowszy sprzęt, ale też są takie które używają jeszcze starszych modeli. Info: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:54 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:36   #4
lula872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsza depilacja laserowa

dzięki dziewczyny dzisiaj się umówiłam idę w niedzielę, ponoć sam zabieg trwa 5min robie całe bikini. W Zielonej Górze jeden zabieg kosztuje 400zl i potrzeba min czterech ale kazdy nastepny 50%taniej . Kupilam juz krem emla i jeszcze tabletke sobie wezme
lula872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 23:56   #5
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Współpraca z osobą wykonującą zabiegi laserowe

Dokladnie, laser albo aleksandrytowy albo diodowy, poszperaj w necie i poczytaj o tych dwoch, a potem poszukaj odpwiedniego salonu, ktorzy takim operują laserem ogolnie moim zdaniem znalezienie dobrego salonu z laserem jest bardzo ciezko, gdzie czytasz o opinie polowa to reklama, tajemnicze konta zachwalajace gabinet a majace na koncie jeden wpis na forum... Sama chyba z rok sie przymierzam do tego,, bylam tydzien temu na probie laserowej w laser deluxe w gd, mam takie strupki do tej pory i sama nie wiem czy gotowac sobie takie cos na wakacje. W sumie idedi pracy, odkrywac brzucha nie bede bo akurat tu niestety musze robic ale wracajac-szukaj tych dwoch laserow, pytaj o certyfikaty w salonach
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 07:15   #6
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsza depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez lula872 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny dzisiaj się umówiłam idę w niedzielę, ponoć sam zabieg trwa 5min robie całe bikini. W Zielonej Górze jeden zabieg kosztuje 400zl i potrzeba min czterech ale kazdy nastepny 50%taniej . Kupilam juz krem emla i jeszcze tabletke sobie wezme
Jaki laser wybrałaś? Mega szybko trwa zabieg tylko 5 MINUT?? CAŁE BIKINI? WOW !
Jaką tabletkę zamierzasz zażyć przed zabiegiem?
W niedziele też przyjmują 7 dni w tygodniu
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 08:15:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.