Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 08:59   #61
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

witam

wstawalo sié ciézko, jak zwykle...
ale zaraz robié sobie kawké a pózniej jadé na wystawé hobbystyczná
kolezanka oddala mi swój bilet, bo ona nie moze pójsc
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:03   #62
Monika_75
Zakorzenienie
 
Avatar Monika_75
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 3 589
GG do Monika_75 Send a message via Skype™ to Monika_75
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

dzieńdoberek

która mi Niechcieja podesłała normalnie nic mi się nie chce, tylko w sklepie byłam

szukam ochotniczki, która pójdzie za mnie do szkoły; dzisiaj wieszają wiechę na sali gimnastycznej i z tej okazji będzie spęd różnych ważnych osób ( tym również ja), nie chce mi się iść, bo przez ten czas mogłabym kilka jajek wydziergać lub posklejać kilka kartek
__________________
Jestem w wieku, w którym głupstwa popełniam świadomie i z przyjemnością

papierowe twory
włóczkowo-kordonkowe dziergałki
blog: REALKOWY ŚWIAT RYBKI

Preferencje
Monika_75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:25   #63
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

zadzwoniłam dzisiaj do męża i okazało się że sie na mnie obraził bo wczoraj niby dzwonił do mnie na ostatniej przerwie a ja nie odebrałam -tylko że nie dzwonił -powiedziałam mu co o tym mysle a on sie rozłaczył -mam dosc -siedze i ryczę i nie wiem co dalej robić
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:31   #64
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

hej

a ja dziś wyspana jestem, bo nie wstałam rano by mężowi śniadanie szykować , nieborak musiał sobie poradzić sam, co prawda musiałam teraz więcej w kuchni sprzątać, bo wiadomo jak to chłop

u mnie piękne słoneczko, ale do tego zimny wiatr i jest w sumie tak sobie

byłam od rana na spotkaniu z wójtem w gminie i na dziś mam dość kawy, dostałam cholerne mocną kawę z ekspresu bleeeee
ale plus taki ze spotkania, że mamy coś jeszcze wymyślić i wójt nam znowu pokryje koszty

Do tego przyłączę się w pomocy organizacji festynu z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez naszą OSP, który przy okazji będzie połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie dziewczynki, która chodzi z Filipkiem do zerówki, a od urodzenia walczy z rakiem oczu. Niestety jednego oczka już nie ma, i mała musi jeździć na wymiany tej protezy, no a do tego cały czas jest niepokój o to drugie oczko, by nie było przerzutów
Będzie podczas festynu licytacja różnych fantów i postanowiłam sama coś zrobić by dołożyć się z cegiełką . Jeśli któraś z Was miałaby ochotę nas wspomóc i coś dorzucić, to będziemy bardzo wdzięczne
Festyn będzie 26 maja, wiec jeszcze sporo czasu, a o Misi możecie poczytać tu: http://michalinakiwiorskawalczy.blog.onet.pl/
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:56   #65
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

dzień dobry. u mnie piękne słoneczko, ale w nocy był przymrozek. skończyłam kolczyki noooooo prawie, bo teraz już TYLKO nitki do chowania, z tydzień mi na tym zejdzie
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:32   #66
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

dzieńdobry
po akcji ze środy okropnie nie chciało mi się dopracy i wstawać i iść... ale niestety rachunki się same nie popłacą

wstawiam wreszcie zdjęcia swojej pierwszej, skromniutkiej branso makramowej, bo już od 2 tyg. zdjęcia czekały, zrobiłam je na 2 różnych tłach i nie wiem jak jest lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (66,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 3.jpg (70,1 KB, 13 załadowań)
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:35   #67
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Agnieszka no i bardzo fajnie branso wyszła a najlepsze tło to szary brystol
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 10:51   #68
gagatu
Zakorzenienie
 
Avatar gagatu
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: spałam w Pile, nie wyspałam się...
Wiadomości: 10 990
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Kasia, przypomnij bliżej terminu tego festynu, ja na pewno coś podeślę

Aga, super Ci wyszła bransoletka Pokazuj kolejne

Robię przedostatni rząd mega serwety i błąd znalazłam, znów rząd do sprucia A i tak 3 błędy po drodze zostawiłam, ale mało widoczne, a tego nie da się zostawić.
gagatu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:13   #69
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

dzięki Asia
muszę sobie taki brystol nabyć

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Agata pomyśl sobie, że już za chwilę skończysz i będzie po
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:32   #70
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Dzień dobry dziewczynki. Piękne słoneczko za oknem, chyba jakieś zakupy trzeba zroić ale to po obiedzie.
Cytat:
Napisane przez rudasek Pokaż wiadomość
Idę spać , jutro o świcie mam spotkanie trzeciego stopnia w urzędzie skarbowym. Ciekawe ile mi przywalą, a może tym razem będą dobre wieści.
I jakie wieści

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
witam

wstawalo sié ciézko, jak zwykle...
ale zaraz robié sobie kawké a pózniej jadé na wystawé hobbystyczná
kolezanka oddala mi swój bilet, bo ona nie moze pójsc
A jakie hobby czy różne dziedziny, koniecznie prosimy o relację

Cytat:
Napisane przez beata1718 Pokaż wiadomość
zadzwoniłam dzisiaj do męża i okazało się że sie na mnie obraził bo wczoraj niby dzwonił do mnie na ostatniej przerwie a ja nie odebrałam -tylko że nie dzwonił -powiedziałam mu co o tym mysle a on sie rozłaczył -mam dosc -siedze i ryczę i nie wiem co dalej robić
Beatka powiedz mu, że każdy sądzi według siebie. Jeżeli człowiek czegoś nie jest w stanie zrobić, to nawet przez myśl mu nie przejdzie, że inna osoba jest zdolna do takich rzeczy.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez babydelfi Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was miałaby ochotę nas wspomóc i coś dorzucić, to będziemy bardzo wdzięczne
Festyn będzie 26 maja, wiec jeszcze sporo czasu, a o Misi możecie poczytać tu: http://michalinakiwiorskawalczy.blog.onet.pl/
Kasiu przypomnij po Świętach, teraz jest sporo pracy i na festyny i porządkowych ale z pewnością coś doślę

Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
wstawiam wreszcie zdjęcia swojej pierwszej, skromniutkiej branso makramowej, bo już od 2 tyg. zdjęcia czekały, zrobiłam je na 2 różnych tłach i nie wiem jak jest lepiej
Agnieszka super, rozumiem, że to tylko początek produkcji
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:33   #71
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

w nocy dopadlo Ole, a rano mnie... jestem wykonczona, bo dzidzi w brzuszku sie tez to nie podoba i dodatkowo mnie kopie jak nigdy (az brzuch sie rusza, a do tej pory nie bylo ruchow wcale z zewnatrz widac) a mnie dodatkowo skreca wszystko, bo wszystko w srodku mnie boli
ide sie polozyc do dzieciakow i puszcze opiekunke do domku
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 11:33   #72
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Najpierw odpowiem na poprzedni wątek jeszcze:

Agatka - no wiem że może sobie wisieć, ale może być tak samo jak na nk, bo jakieś 2,5 roku temu tam wysłała mi zaproszenie i tak sobie wisiało kilka miesięcy, bo też nie wiedziałam co zrobić, no to później wysłała mi taką wiadomość, że mnie dosłownie rozzłościła, odpisałam jej niezbyt uprzejmnie i okazało sie że zablokowała moje wiadomości, nie mogłam jej odpisać, to założyłam inne dowolne konto i z tego jej odpisałam , jeszcze dosadniej, i te konto zaraz zlikwidowałam, później jeszcze coś próbowała wysyłać, ale ją kasowałam i tyle, bo wtedy byłam w ciąży z Eweliną i nie chciałam sie wkurzać, teraz jej chyba przeszło ale nawet słowa przepraszam nie napisała , nic , chyba pokaże jej


Iwonko - tylko się przypomnij, i lepiej by było, tak we wrześniu dla roślinek, żeby nei było upałów, mniej stresu dla nich

Martuś - śliczne bolerko

i nie wiem co jeszcze miało być
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:35   #73
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

fajna bransoletka
mi się wydaje że jemu o coś innego chodzi-że nie ma nademną kontroli ,ze zarabiam jestem doceniana i to jest problem
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:41   #74
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Ja dzisiaj ferworze porządków, ale nie, nie - nie sama z siebie, trochę zostałam przymuszona. Umówiłam się z koleżanką, że przyjedzie po ciuchy mamy i zawiezie do Domu Pomocy. Z pewnością nigdy nie założy na siebie nic z tych rzeczy, a jak wiszą w szafie to tylko pożywka dla moli. Oczywiście zostawiłam parę rzeczy. Z tych porządków wyszły 4 worki i 2 duże reklamówki. Moja mama lubiła się ubierać i ciągle chciała mieć coś nowego - mimo podeszłego wieku. Wcześniej wyrzuciłam już 3 worki, ale to były rzeczy zniszczone i nie nadawały się do oddania komuś.
Jednak była to trudna dla mnie decyzja dojrzewałam ponad 1,5 roku. Ale chyba łatwiej jest mi to wydać jak wiem, że komuś posłuży.

Dziewczynki podpowiedzcie, mam kilka kapeluszy takich prawdziwych filcowych, mama tylko w kapeluszach chodziła, nie mam pomysłu co z nimi zrobić a trochę szkoda mi się pozbyć. Nosić ich nie będę w tej formie, jakoś przerobić, może coś nafilcować, nie wiem.
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:41   #75
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Cytat:
Napisane przez AnnaOstapiuk Pokaż wiadomość
To i ja z kawką przytupałam.
Fajnie było wczoraj posiedzieć z robótką do 3-ej, ale nie pomyślałam, że o 7-ej mnie obudzą Ciężki poranek, ale już się zaczynam rozczmuchiwać.

Dziś ma znów przyjechać męża siostra, z którą sobie siejemy ogród i będziemy dosiewać. Musze wsadzić cebulkę rosyjską i posiejemy skorzonerę.

Jakiś tydzień temu wysiałam do doniczek stewię, ale na razie jeszcze ani słychu ani widu. Tak samo z surmią, a czekam czy w ogóle wyrosną.
a jaka to cebula rosyjska??? bo takiej nazwy nie słyszałam
a ze stewia cię nie pocieszę, ja posiałam prawie miesiąc temu i też ani widu ani słychu, pomidorki co wtedy siałam, już popikowałam, poziomki tez już na wierzchu a tam tylko zielsko rośnie


Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
Bry
W pracy już jestem, chłodno znowu, ale słoneczko pięknie świeci.

Ostatnio Agusia o takich roślinkach pisała, o których pierwszy raz słyszałam, teraz Ania jakiś dziwnych nazw używa. Moja wiedza ogrodnicza ogranicza się do rzodkiewki z warzyw i tulipanów wśród kwiatów
a to może jeszcze troche, moje ulubione to jeszcze żurawki i tiarelle, oraz pustynnik, cieszę sie że przezimowała mi brunera i hortensja invinicibelle oraz phantom


Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
dzieńdobry
po akcji ze środy okropnie nie chciało mi się dopracy i wstawać i iść... ale niestety rachunki się same nie popłacą

wstawiam wreszcie zdjęcia swojej pierwszej, skromniutkiej branso makramowej, bo już od 2 tyg. zdjęcia czekały, zrobiłam je na 2 różnych tłach i nie wiem jak jest lepiej
śliczna

Beatko - jak nie ma kontroli to niech dupe w troki weźmie i do domu wraca, niech znajdzie prace w pl i więcej nie marudzi
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:45   #76
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
w nocy dopadlo Ole, a rano mnie... jestem wykonczona, bo dzidzi w brzuszku sie tez to nie podoba i dodatkowo mnie kopie jak nigdy (az brzuch sie rusza, a do tej pory nie bylo ruchow wcale z zewnatrz widac) a mnie dodatkowo skreca wszystko, bo wszystko w srodku mnie boli
ide sie polozyc do dzieciakow i puszcze opiekunke do domku
Aga to odpoczywaj sobie, niech choroba i dzidzia nie wymęczą Cię za bardzo.

Cytat:
Napisane przez beata1718 Pokaż wiadomość
fajna bransoletka
mi się wydaje że jemu o coś innego chodzi-że nie ma nademną kontroli ,ze zarabiam jestem doceniana i to jest problem
No to facet ma problem, tylko szkoda, że
Ty na tym cierpisz. Beatko nie daj się, rób swoje nie odpuszczaj z festynami i spotkaniami, musi do tego przywyknąć, że ma zaradną kobietę w domu.

Edytowane przez SlonecznikB
Czas edycji: 2014-04-04 o 11:46
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:54   #77
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Aga_tka dużo zdrówka
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:02   #78
gagatu
Zakorzenienie
 
Avatar gagatu
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: spałam w Pile, nie wyspałam się...
Wiadomości: 10 990
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Aga zdrówka

Beata, a Twój mąż zawsze taki zazdrośnik był, czy mu ostatnio tak zaczęło "odbijać"? Może kryzys wieku średniego go dopada? Ja bym z takim nie wytrzymała

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
a to może jeszcze troche, moje ulubione to jeszcze żurawki i tiarelle, oraz pustynnik, cieszę sie że przezimowała mi brunera i hortensja invinicibelle oraz phantom
Agusia, jakiego fantoma przezimowałaś?
gagatu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:05   #79
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Agatka - zdrówka i dużo pij

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
[B]


Agusia, jakiego fantoma przezimowałaś?
a takiego
http://www.futuregardens.pl/hortensj...aniculata.html
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 12:12   #80
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

osatnio mu odbija- mi sie wydaje że się tam chłopy nawzajem nakręcają a my cierpimy-najgorzej że nie wiem co robić dalej
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:26   #81
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Beata wystarczy, że jednemu żona wykręciła numer z kimś na boku. To reszta też sobie będzie sobie najgorsze wyobrażała.

Mój też jak czasem sobie coś do łba wbije to potwornie ciężko mu to wyprostować.
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2

Edytowane przez agnes99
Czas edycji: 2014-04-04 o 12:29
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:46   #82
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Witam, ostatnio nie mam czasu na częste zaglądanie i czytanie waszych elaboratów i niewiele brakowało a przegapiłabym nowy wątek
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:07   #83
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Agusia ja w tym roku mam zamiar kupić sobie hortensje i posadzić je w towarzystwie azalii , a do tego jakieś byliny okrywowe
niestety hortensja, którą kupiłam w zeszłym roku mi zmarniała za sprawą teściowej

Aga zdrówka dla Ciebie i dla dzieciaków i niech to paskudztwo szybko sobie od Was pójdzie

Beata musisz chyba poważnie porozmawiać z mężem, i tak jak któraś pisała, niech się zdecyduje i jak chce mieć nad Tobą kontrolę to niech szuka pracy w Polsce i nie wyjeżdża więcej , wtedy będzie na miejscu i będzie widział co i jak

mój dzisiaj znowu na pępkowym
oj ci jego koledzy powiększają ostatnio często rodziny
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:12   #84
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

tylko w polsce nie zarobi na naszą rodzinę tyle żeby starczyło no i przyznam się że dla mnie tez to jest wygodne i nie wiem czy chce mieć go na codzień , to chyba odzwyczajenie
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:22   #85
Monika_75
Zakorzenienie
 
Avatar Monika_75
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 3 589
GG do Monika_75 Send a message via Skype™ to Monika_75
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

wróciłam, po zawieszeniu wiechy był poczęstunek w pokoju nauczycielskim, wypiłam barszczyk, do tego krokiecik i sałatka, a potem kawka i serniczek, teraz można się dalej brać za jajca, a w nocy za kartki

moje małe dziecię kończy dzisiaj 9 lat, ale z racji tego, że Szymon i TŻ przyjadą dopiero jutro wieczorem, to świętować będziemy dopiero w niedzielę, ale torta nie robię, tylko w niedzielę na kiermaszu kupię pyszne ciacha ... urodzinki takie uroczyste z tortem będziemy wyprawiać w święta jak przyjadą Babcie i Dziadkowie

Szymon po ortopedzie przyniósł nieciekawe wieści, diagnoza Chondromalacja rzepki czyli rozmiękanie chrząstki rzepki co w efekcie prowadzi jej destrukcji


Kasiu postaram się coś wysłać, tylko przypomnij po świętach


Aga bardzo ładna bransoletka, mnie makrama nie wychodzi ale się nie poddam, jakieś głupie sznurki mnie nie pokonają


Beata przechlapane masz z mężem ... zapytaj się następnym razem skąd Mu taki głupi pomysł wpadł do głowy ... w sumie to Ty masz bardziej powody podejrzewać jego o jakieś skoki w bok, bo wyjeżdża sam, a Ty zostajesz w domu z dziećmi
__________________
Jestem w wieku, w którym głupstwa popełniam świadomie i z przyjemnością

papierowe twory
włóczkowo-kordonkowe dziergałki
blog: REALKOWY ŚWIAT RYBKI

Preferencje
Monika_75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:35   #86
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Beata to już jest tak zawsze, zawsze coś kosztem czegoś niestety
no ale z drugiej strony, gdyby on był w Polsce to wtedy Ty mogłabyś iść do pracy, a on zobaczyłby jak wygląda codzienność tu u nas, ile wszystko
kosztuje i już by może tak nie krytykował. Bo jak przyjeżdża raz na jakiś czas to mu się tylko wydaje, że jest łatwo lekko i przyjemnie

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Aga zapomniałam pochwalić, bransoletka wyszła super

Dzięki dziewczyny wiedziałam, że można na Was liczyć

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Monika a u syna to się jakoś da leczyć?? czy nie?
No i Sto lat dla Jubilata
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:09   #87
Monika_75
Zakorzenienie
 
Avatar Monika_75
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 3 589
GG do Monika_75 Send a message via Skype™ to Monika_75
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

niestety to jest nieuleczalne , można tylko łagodzić objawy lekami i rehabilitacją, ostatecznością jest operacja, ale i tak problemu sie nie usunie, a tylko załagodzi objawy ... musi też oszczędzać to kolano, ograniczyć klękanie na nie, przysiady i jazdę na rowerze, zwłaszcza pod górkę
__________________
Jestem w wieku, w którym głupstwa popełniam świadomie i z przyjemnością

papierowe twory
włóczkowo-kordonkowe dziergałki
blog: REALKOWY ŚWIAT RYBKI

Preferencje
Monika_75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:15   #88
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Cytat:
Napisane przez babydelfi Pokaż wiadomość
Agusia ja w tym roku mam zamiar kupić sobie hortensje i posadzić je w towarzystwie azalii , a do tego jakieś byliny okrywowe
niestety hortensja, którą kupiłam w zeszłym roku mi zmarniała za sprawą teściowej

mój dzisiaj znowu na pępkowym
oj ci jego koledzy powiększają ostatnio często rodziny
pewnie miałaś hortensje ogrodową, one są mało odporne na mróz i wymagające po względem uprawy, ja kupuje hortensje z rodziny drzewiastych lub bukietowych, tak jak annabell, phantom, vanilla fraise, invicibelle, limelight- te hortensje można sadzić w normalną ziemię ogrodową, nie musisz im szykować kwaśnej ziemii, tak jak do azalii, są dużo wyższe, nawet do 2 metrów, mają duuże kwiaty, i co najważniejsze- są bardzo odporne na mróz, wrażliwsze są jedynie bardzo młode osobniki, ale wystarczy kopczyk z ziemii, bo one kwitną na jednorocznych pędach, wiosna ścina sie do wysokości 2-3 oczka nad ziemią, szybko puszczają świeże pędy i kwitną na tych młodych pędach

no to jak u was taki wysyp "pępkowy" to może i u was "się zasieje"


Monika - 100 lat dla Szymka i zdrówka

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika_75 Pokaż wiadomość
niestety to jest nieuleczalne , można tylko łagodzić objawy lekami i rehabilitacją, ostatecznością jest operacja, ale i tak problemu sie nie usunie, a tylko załagodzi objawy ... musi też oszczędzać to kolano, ograniczyć klękanie na nie, przysiady i jazdę na rowerze, zwłaszcza pod górkę
tak przykro- przecież to dziecko, powinno biegać i skakać bez ograniczeń, a tu takie ograniczenia, i świadomość że nigdy nie będzie do końca dobrze

a to pewne jest? może sprawdzić diagnozę u innego lekarza, bo wiadomo że to różnie bywa
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:16   #89
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

Agusia moja hortensja była schowana w garażu na zimę w donicy , tylko że teściowa schowała ją do skrzynki, gdzie nie było w ogóle dostępu światła i jakoś się nie odrodziła teraz na wiosnę , ale jak teraz zrobię sobie ogródek to właśnie będę kupować te hortensje bukietowe i one będą już na stałe w ziemi
a na zimę mam w planach poprzykrywać je agrowłokniną, przynajmniej przez pierwsze 2 lata , moja mamcia tak zrobiła ze swoją hortensją i jej przetrwała

A co do "zasiania" pożyjemy zobaczymy

Monia to nieciekawe co piszesz , wszak to jeszcze dzieciak
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:22   #90
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Dłubanie po bandzie 24 na 7 czyli doping w pigułce po raz 24ty

hejka

niedawno z pracy weszłam, a pracuję w piątki do 12... czyli znowu zrobiłam 3 godz więcej
Ale za to mam oba wielkie kąta na małym saldzie, które w zasadzie może zostać, jak jest jeszcze tylko konto od banku i ja będę fertig
Księgowej nadal nie ma. Mam nadzieję, że w pon przyjdzie

nie mam siły na nic, trza by chyba coś zjeść
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-20 21:17:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.