Ga.Ma vs Babyliss - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-29, 23:41   #1
martinako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19

Ga.Ma vs Babyliss


Wiem, że pytań o prostownice jest mnóstwo, przejrzałam juz wiele tematów, nawet na jednym zadałam pytanie, ale zakładając swój temat chyba szybciej doczekam się odp.

Chcę kupić prostownicę, koniecznie z pełnoceramicznymi płytkami, właściwie zawęziłam wybór do GaMy z regulacją temperatury i którejś z Babyliss pro new tech (24 lub 35). Prostownica ma mi służyć długo i dlatego chcę dokonać najlepszego wyboru, a nie miałam do czynienia z żadną z tych firm. Włosy mam dosyć kręcone, prawie do ramion, gdy same schną, to mam spręzynki, daja się jednak wyprostować, nie jest to taki typowy "baranek".

Wspaniale by było gdyby znalazła się osoba, która miała okazje używać obu.

I jeszcze jedno pytanie, czy są to porównywalne firmy, jeśli chodzi o jakość sprzętu, czy może któraś jest uznawana za lepszą?
martinako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 11:09   #2
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

wypowiem sie na temat GA.MY bo ją posiadam i uzywam i nie zamieniłabym za nic w świecie na inną. Prostuje świetnie, efekt do następnego mycia gwarantowany, nawet wilgoć włosom nie straszna. Polecam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 12:09   #3
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Smile Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Cytat:
Napisane przez martinako
Wiem, że pytań o prostownice jest mnóstwo, przejrzałam juz wiele tematów, nawet na jednym zadałam pytanie, ale zakładając swój temat chyba szybciej doczekam się odp.

Chcę kupić prostownicę, koniecznie z pełnoceramicznymi płytkami, właściwie zawęziłam wybór do GaMy z regulacją temperatury i którejś z Babyliss pro new tech (24 lub 35). Prostownica ma mi służyć długo i dlatego chcę dokonać najlepszego wyboru, a nie miałam do czynienia z żadną z tych firm. Włosy mam dosyć kręcone, prawie do ramion, gdy same schną, to mam spręzynki, daja się jednak wyprostować, nie jest to taki typowy "baranek".

Wspaniale by było gdyby znalazła się osoba, która miała okazje używać obu.

I jeszcze jedno pytanie, czy są to porównywalne firmy, jeśli chodzi o jakość sprzętu, czy może któraś jest uznawana za lepszą?

Witam ja mogę polecić BABYLISSA PRO mamy je w swoich salonach od roku i jesteśmy naprawdę zadowoleni mamy prawie wszystkie prostownice i testowane były wszystkie jest super jeszcze żadna się nie zepsuła a jak wiadomo w salonach są częściej używane jak w domu ja polecam dla pani model 2558 35m http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78825126
Co do GaMy to nawet jej nie ma w hurtowni fryzjerskiej dla tego sie nie wypowiadam na jej temat pozdrawiam
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:11   #4
martinako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Dziękuję za opinie, cały czas się zastanawiam
martinako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:16   #5
Beti022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
GG do Beti022
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

ja polecam game!! naprawde jest swietna i tez bym je nie zamienila za nic na swiecie. mialam jakas tez profesjonalna i pozbylam sie jej najszybciej jak moglam, a gama jest cudowna!! proste wloski, dla testu prostowalam nia mojej kolezance ktora ma loczki (ona porstuje sobie z mleczkami dodatkowo i efektu nigdy nie miala) ja jej przeciagnelam raz, dwa i wlosy miala proste jak druty - bez mleczek ani wspomagaczy. caly tydzien dziewczyna tak chodzila bo sie cieszya ze wkoncu ma proste wlosy. a co do babyliss to moja kolezanka nie byla zadowolona z tej prostownicy i z tego co wiem tez chciala sie jej pozbyc. GAMA JEST THE BEST
Beti022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:19   #6
Beti022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
GG do Beti022
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

ah i zakupisz ja bez problemow na allegro, i szczerze powiem ze mam bez regulowania temperatury (moim zdaniem to zbedne). prostowniczka szybko sie nagrzewa, ma dlugi kabel, i w zakladach tez nia prostuja - moja fryzjerka tylko jej uzywa - dlatego tez chcialam taka. pozdrawiam
Beti022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 16:52   #7
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Smile Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Mi się wydaje ze regulacja temperatury jest potrzebna, bo nie wszystkie pnie maja zdrowe włosy, jeżeli włos jest przesuszony łamliwy i tak dalej to nie będzie się go prostować temperatura 100,150 czy 200 stopni tylko się wtedy daje odpowiednia temperatura dla danego włosa pozdrawiam
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 18:19   #8
Beti022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
GG do Beti022
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

aha. o tym szczerze mowiac nie pomyslalam
Beti022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:27   #9
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Drogie Wizazanki, od jakiegos miesiaca uzywam prostownicy Babyliss Wet n'Dry (ale nie jest to Babyliss Pro)- prostownica ta ma moc 75 W, regulacje temp, od 160-200 st. z funkcja Turbo (+20st.),jest do wlosow mokrych i suchych, wczesniej mialam "prostownice" z Rossmanna (bo prostowac to ona raczej nie prostowala,ale co sie dziwic kosztowala 25zl),po moim Babylissie efekt jest lepszy,ale nie do konca jest to chyba to czego szukam-moze to kwestia nieodpowiedniego kosmetyku do prostowania wlosow (uzywam L'oreala Hot Liss-w rozowej butelce,zachwalany tu na wizazu),wlosy mam lekko falowane,niezupelnie proste,koncowki sie wywijaja. po 1sze: aby dokladnie wyprostowac wlosy musze przejechac po nich kilka razy prostownica i i tak nastepnego dnia nie sa juz tak proste,nie sa tez "sypkie"(wlasnie kupilam olejek do prostowania i serum krystaliczne Renee Blanche,moze to pomoze...),zupelnie inaczej moje wlosy wygladaja po wyjsciu od fryzjera(z prostowaniem)-ale nie wiem jakiej prostownicy uzywa moj fryzjer ,nigdy sie go nie pytalam o to (czarna-podejrzewam albo ga.ma albo wigo,raczej nie babyliss pro).
czytalam wiele watkow na wizazu odnosnie roznicy miedzy Babyliss a Babyliss Pro, ktora uzywa w salonie i zachwala pani Grazynka i nadal nie wiem w czym tkwi roznica,myslalam ze dobra prostownica musi miec powyzej 100w aby szybko i dobrze wyprostowac wlosy,ale pani Grazynka mowi ze te babyliss pro maja 20-70W i b.dobrze prostuje...
wiem,ze sprzet PRO ma w pelni ceramiczne plytki,moj babyliss ma pokrywane powloka ceramiczna,ale jak na razie zadnego ubytku nie widac.
wiec dlaczego moja prostownica nie prostuje dobrze wlosow?najdziwniejsze jest to,ze nie mam przeciez wlosow kreconych,tylko lekko falowane,wiec nie powinna chyba sprawiac trudnosci ich wyprostowanie...
mam tez kolejne pytanie - zastanawiam sie nad kupnem jutro prostownicy GA.MA - 170W,nagrzewa sie w 2 sek,a max.temp osiaga juz w 10sek.ma ona ceramiczne plytki(nie tak jak wigo-wiele osob skarzy sie ze z wigo powloka im schodzi),tyle ze znalazlam taka za 230zl bez reg.temp (ale w moim babylissie i tak prostuje na najw.temp.) - czy oplaca sie kupic ta prostownice?zalezy mi na tym zeby szybko wyprostowac wlosy-nie zeym musiala kilkakrotnie przejezdzac po pasmach i zeby efekt sypkich wlosow utrzymal sie do nast.mycia.
przepraszam ze sie tak rozpisalam,ale chcialam dokladnie opisac o co mi chodzi...
z gory dziekuje za wszelkie odp.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 15:17   #10
martinako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Moc prostownicy nie wpływa na jakość prostowania, im większa moc, tym prostownica szybciej się nagrzeje.

Przy okazji podnoszę temat, może po przerwie świateczno - sylwestrowej znajdzie się więcej osób, które używały Ga.my i Babylissa.

martinako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 13:04   #11
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Cytat:
Napisane przez martinako
Moc prostownicy nie wpływa na jakość prostowania, im większa moc, tym prostownica szybciej się nagrzeje.

Przy okazji podnoszę temat, może po przerwie świateczno - sylwestrowej znajdzie się więcej osób, które używały Ga.my i Babylissa.

Martinako, ja z calego serca polecam Ci prostownice GA.MA wczoraj kupilam dzis wyprobowlam i...jest BOSKO wloski jak po wyjsciu od fryzjera swoja opinie dodalam w watku "NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WLOSOW"- przeczytaj,, aha-nie mam porownania z babyliss PRO, bo mialam wczesniej zwykla prostownice Babyliss,ale roznica miedzy GA>MA a Babyliss, to jak niebo i ziemia
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 17:58   #12
martinako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Znowu podnoszę, jak zwykle nie moge się zdecydować, buuuuu
martinako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:50   #13
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Ga.Ma vs Babyliss

Cytat:
Napisane przez martinako
Znowu podnoszę, jak zwykle nie moge się zdecydować, buuuuu
Martinako, nie wiem czy czytalam watek "najlepsze prostownice do wlosow"...ma on 49 str. wpisz w polu 'przeszukaj ten watek' : "Ga.ma" i wyskocza Ci tylko posty dot.prostownicy Ga.ma, ja moja ga.me kupilam glownie ze wzgledu na to, ze tu na wizazu miala tylko pozytywne komentarze,tak samo zreszta jak tondeo. aha i GA.Ma ma jonizacje-wygladza luski wlosa i je odmladza,a tego Babyliss nie ma
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.