co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 18:08   #1
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169

co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona


mam problemik, otóż mam jasną karnację dlatego od czasu do czasu chodzę na solarium, ogólnie opalam się na czerwono,po jednym dniu jestem brązowa, tylko problem z buzią - mam czerwoną po solarium, kiedy stosowałam kremy z filtrem to buzia nie była czerwona ale też się nie opalała, więc różniła się od brązowej szyji, po opalaniu na 8 minut mam buzię czerwoną dwa dni(bardzo czerwona dlatego jest uciążliwe dla mnie chodzić z taka twarzą do pracy)...
co robić żeby buzia się opalała a nie była czerwona?
prosze o pomoc
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:06   #2
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

ja nie mam takiego problemu-buzia jest czerwona wieczorkiem, a do rana znika. ale z jakim filtrem stosowalas krem? moze za wysoki? moze faktor 2 by wystarczyl-ochroni buzię przed zaczerwienieniem, ale jak najbardziej będzie opalona tylko w wolniejszym tempie
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 23:21   #3
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
ja nie mam takiego problemu-buzia jest czerwona wieczorkiem, a do rana znika. ale z jakim filtrem stosowalas krem? moze za wysoki? moze faktor 2 by wystarczyl-ochroni buzię przed zaczerwienieniem, ale jak najbardziej będzie opalona tylko w wolniejszym tempie
generalnie na solarium nie powinno sie uzywac filtrow, bo mija sie to z celem, sa specjalnie kosmetyki przystosowane do opalania w solarium

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez safaela100 Pokaż wiadomość
mam problemik, otóż mam jasną karnację dlatego od czasu do czasu chodzę na solarium, ogólnie opalam się na czerwono,po jednym dniu jestem brązowa, tylko problem z buzią - mam czerwoną po solarium, kiedy stosowałam kremy z filtrem to buzia nie była czerwona ale też się nie opalała, więc różniła się od brązowej szyji, po opalaniu na 8 minut mam buzię czerwoną dwa dni(bardzo czerwona dlatego jest uciążliwe dla mnie chodzić z taka twarzą do pracy)...
co robić żeby buzia się opalała a nie była czerwona?
prosze o pomoc
a na zaczerwienienie skory moze sproboj masc BEPANTHEN lub PANTHENOL, co prawda sa one na poparzenia sloneczne, ale pomagaja zlagodzic zaczerwienienie twarzy
no i moze chodz na solarium wieczorem, wtedy do rana skóra ogaśnie
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 09:31   #4
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
ja nie mam takiego problemu-buzia jest czerwona wieczorkiem, a do rana znika. ale z jakim filtrem stosowalas krem? moze za wysoki? moze faktor 2 by wystarczyl-ochroni buzię przed zaczerwienieniem, ale jak najbardziej będzie opalona tylko w wolniejszym tempie
stosowałam krem z faktorem 6, spróbuję z 2ką, dzieki za radę


---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

a na zaczerwienienie skory moze sproboj masc BEPANTHEN lub PANTHENOL, co prawda sa one na poparzenia sloneczne, ale pomagaja zlagodzic zaczerwienienie twarzy
no i moze chodz na solarium wieczorem, wtedy do rana skóra ogaśnie[/quote]
tą maść też wypróbuje dzięki
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:50   #5
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Ja polecam tabletki na opalanie np. belisasun. Ja też zawsze opalałam się na czerwono. Raz dwa tygodnie przed pójściem na solarium zaczęłam brać te tabletki i potem w trakcie opalania, nie dość, że opaliłam się dużo szybciej, to jeszcze od razu na brązowo I mogłam iść do solarium nawet na 15 minut!!! I nie byłam spalona, tylko brązowa POLECAM
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:35   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Jeżeli opalasz się na czerwono to powinnaś chodzić na solarium na krócej. np. Zamiast wchodzić na 10-12 minut (w sumie nie napisałaś na ile wchodzisz i na jakie lampy) powinnaś wejść na 5 minut i za 2-3 dni znowu na 5, wdtedy skóra mniej na tym ucierpi, zwłaszcza na twarzy, gdzie jest bardziej delikatna i szybciej się starzeje.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:39   #7
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Ja tez proponuje krotszy czas na solarium i mzoe warto zapytac kogos w solarum co masz zrobic moze jakis krem Ci doradzą czy cos, one znają sie tam na tym najlepiej
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 15:10   #8
monia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

hej dziewczyny! mam dylemat i nie wiem co robic! na splarke poszlam pierwszy raz w poniedzialek na 4min i nie bylo rzadnych efektow wiec w srode poszlam na 6min i po 3godzinach jak stamtad wyszlam zrobilam sie czerwona jak rak!!! Dodam ze opalilam sie nierownomiernie wszystko mnie piecze!!! nie wiem co mam robic czy zrezygnowac czy moze chodzic dalej i moze mi to zbrazowieje dodam ze mam jasna cere i zazwyczaj na slonku tez opalam sie na czerwono-moze ja poprostu nie nadaje sie do opalania! co mi radzicie dziewczyny???
monia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 17:36   #9
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez karolinkaa77 Pokaż wiadomość
Ja tez proponuje krotszy czas na solarium i mzoe warto zapytac kogos w solarum co masz zrobic moze jakis krem Ci doradzą czy cos, one znają sie tam na tym najlepiej
chodzę na 6 albo 8 minut to chyba nie duzo, gdy chodziłam na 5 minut nie było żadnego efektu
może rzeczywiście pogadam z kimś w salonie co nie zmienia faktu że bardziej ufam "wizażystkom"
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 08:40   #10
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Całkiem niezłym sposobem na przygotowanie się do opalania jest łykanie capivitu a+e. Robiłam to cały miesiąc przed wyjazdem do Egiptu i choć mam cerę zawsze opalającą się na różowo - nie spaliłam jej tym razem. Chodźcie do solarium na jak najkrótszy czas (z Waszą cerą nawet po kilku minutach efekty i tak będą widoczne) - lepiej opalić się stopniowo i łagodnie, niż marnować zdrowie i skórę.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:08   #11
1405
Raczkowanie
 
Avatar 1405
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

po 1 chodz na solarium gdzie maja lampy bronzujace
po 2 uzywaj specjalnych kosmetyków przed i po opalaniu w solarium...nie musisz kupować w salonie bo sa tam dość drogie 1/3 ceny zapłacisz na allegro
po 3 lepiej na krócej a częiej...wtedy skóra sieę tak nie starzeje
a po 4 ;p;p na oparzenia penthanol i chyba najlepszy to ten w sprayu
__________________
Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z;
x - to praca,
y - rozrywki,
z - umiejetność trzymania języka za zębami.

Wystarczy, że zaczniesz kreować swoją rzeczywistość tak, jak tego chcesz...
1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 09:49   #12
sobolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: serock/warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez 1405 Pokaż wiadomość
po 1 chodz na solarium gdzie maja lampy bronzujace
po 2 uzywaj specjalnych kosmetyków przed i po opalaniu w solarium...nie musisz kupować w salonie bo sa tam dość drogie 1/3 ceny zapłacisz na allegro
po 3 lepiej na krócej a częiej...wtedy skóra sieę tak nie starzeje
a po 4 ;p;p na oparzenia penthanol i chyba najlepszy to ten w sprayu

potwierdzam wypowiedź 1405

1. sa to tzw. lampy czekoladowe
2. nie chodź z "normalnym" filtrem do solarium - ja tez jestem po nim czerwona, moje koleżanki również. Z kosmetykow (saszetek) wybierz taka po której nie będziesz czerowan, może jakiś bronzer.
3. spróbuj co 3-4- dni chodzi na 5 minut
4. wypróbuj Penthanol w mleczku albo jakis balsam intensywnie nawilżający labo zapytaj w aptece o maśc z aloesem
sobolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:58   #13
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez sobolek Pokaż wiadomość
potwierdzam wypowiedź 1405

1. sa to tzw. lampy czekoladowe
2. nie chodź z "normalnym" filtrem do solarium - ja tez jestem po nim czerwona, moje koleżanki również. Z kosmetykow (saszetek) wybierz taka po której nie będziesz czerowan, może jakiś bronzer.
3. spróbuj co 3-4- dni chodzi na 5 minut
4. wypróbuj Penthanol w mleczku albo jakis balsam intensywnie nawilżający labo zapytaj w aptece o maśc z aloesem
Cytat:
Napisane przez 1405 Pokaż wiadomość
po 1 chodz na solarium gdzie maja lampy bronzujace
po 2 uzywaj specjalnych kosmetyków przed i po opalaniu w solarium...nie musisz kupować w salonie bo sa tam dość drogie 1/3 ceny zapłacisz na allegro
po 3 lepiej na krócej a częiej...wtedy skóra sieę tak nie starzeje
a po 4 ;p;p na oparzenia penthanol i chyba najlepszy to ten w sprayu
dzięki za radę
a te kosmetyki brązujące do buzi to jakie bo kupowałam na solarium bronzer i pani powiedziała żeby go do buzi nie używać ze do buzi jest coś innego - specjalnego- a na opakowaniu tego od buzi nic nie pisało o działaniu brącującym tylko przeciwzmarszczowym...
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 00:35   #14
sobolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: serock/warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez safaela100 Pokaż wiadomość
dzięki za radę
a te kosmetyki brązujące do buzi to jakie bo kupowałam na solarium bronzer i pani powiedziała żeby go do buzi nie używać ze do buzi jest coś innego - specjalnego- a na opakowaniu tego od buzi nic nie pisało o działaniu brącującym tylko przeciwzmarszczowym...

safaela. Poniżej załaczam Ci link z all (mam nadzieje, że nie zostanie uznane to za reklamę )- tego ja używałam tylko na twarz - jest z miodem i tak doradziła mi Pani ode mnie z solarium. Ja kupiłam w saszetce - była cholernie droga - 20zł ale było warto.
http://www.allegro.pl/item619361513_...ja_gratis.html

do ciała i czasami do twarzy używałam saszetki firmy Fiji Blend "Naked Truth". Są przeróżne saszetki i wydaje mi się że powinnaś mieć nie bronzer,a cos bardzo nawilżającego.

Poniżej spisałam z ww saszetki składniki (saszetka pojemność 15 ml)- może dziewczyny na Biochemi podpowiedzą Ci, czy mogłoby zapobiegać zaczerwienieniom po solarce:

Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Certhamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sorbitan Steargate, Behenic Acid, Squalane, Sucrose Polybehenate, Glucose, Moringa Pterygosperma Seed Oil, Silk Extract, Multi-fruit Acids, Psidium Gujava Fruit Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Glycine Soja Protein, Wasabia Japonica Leaf Extract, Rubus Idaeus Fruit Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Passiflora Fruit Extract, Xanathan Gum , Sodium Borate, Glucose Oxidase, Lactoseperoxidase, Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Saccharomyces Lysate Extract, Biosaccharide Gum - 1 Fragrance (parfum)....

uff.....

Edytowane przez sobolek
Czas edycji: 2009-04-29 o 00:37
sobolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 07:00   #15
1405
Raczkowanie
 
Avatar 1405
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

bronzujace nieeeeeeeeeeee!!! moga zostawic nierowne ślady...a napewno nie bronzujavce na twarz
chlodzace sobie kup jakies albo pielegnacyjne....maga byc te przeciwzmarszczkowe
__________________
Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z;
x - to praca,
y - rozrywki,
z - umiejetność trzymania języka za zębami.

Wystarczy, że zaczniesz kreować swoją rzeczywistość tak, jak tego chcesz...

Edytowane przez 1405
Czas edycji: 2009-04-29 o 09:11
1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:23   #16
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

dzięki
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:45   #17
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

ja znam dobry sposob jak uniknac zaczerwienionej twarzy po solarium NIE OPALAC JEJ WCALE! dziewczyny jesli juz sie decydujecie zebym tak palic swoja skore oszczedzcie twarz za kilka lat bedziecie miały powazne problemy. ja chodze na solarium tylko wiosenna pora zeby sie opalic zanim zrzuce łaszki na lato twarz zawsze chowam nigdy jej nie opalałam.. NEWER!!!
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:14   #18
1405
Raczkowanie
 
Avatar 1405
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez Ann80 Pokaż wiadomość
ja znam dobry sposob jak uniknac zaczerwienionej twarzy po solarium NIE OPALAC JEJ WCALE! dziewczyny jesli juz sie decydujecie zebym tak palic swoja skore oszczedzcie twarz za kilka lat bedziecie miały powazne problemy. ja chodze na solarium tylko wiosenna pora zeby sie opalic zanim zrzuce łaszki na lato twarz zawsze chowam nigdy jej nie opalałam.. NEWER!!!
masz racje! popieram
ja jednego roku bombardowalam sie solarium i teraz zaluje...jakies plamy mi sie porobily...nie warto nie warto...a ci co maja kilka lat mocna opalenizne ..eh beda wygladac jak babcie 80 letnie w wieku 30 lat..
__________________
Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z;
x - to praca,
y - rozrywki,
z - umiejetność trzymania języka za zębami.

Wystarczy, że zaczniesz kreować swoją rzeczywistość tak, jak tego chcesz...
1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:02   #19
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez Ann80 Pokaż wiadomość
ja znam dobry sposob jak uniknac zaczerwienionej twarzy po solarium NIE OPALAC JEJ WCALE! dziewczyny jesli juz sie decydujecie zebym tak palic swoja skore oszczedzcie twarz za kilka lat bedziecie miały powazne problemy. ja chodze na solarium tylko wiosenna pora zeby sie opalic zanim zrzuce łaszki na lato twarz zawsze chowam nigdy jej nie opalałam.. NEWER!!!
I jak się troszke opalisz to nie rózni Ci się szyja z odcieniem nieopalonej twarzy???
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 20:44   #20
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

zaleta twarzy jest zawsze to ze na solarium możemy wyłączyć lampy całkowicie lub minimalnie. Twarz szybko bierze wiec lepiej za bardzo nie szaleć zawsze można użyć podkładu w celu wyrównania koloru. jeśli zależy nam żeby jednak opalić twarz i pozniej jest czerwna to proponuje balsam po opalaniu kolastyny. Po kazdym opalaniu go stosuje i sprawdza sie. Szczegolnie jak mam moco spalona twarz to nakladam go troche i czekam do wchloniecia na drugi dzien najczesciej nie ma juz tego problemu
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:58   #21
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
zaleta twarzy jest zawsze to ze na solarium możemy wyłączyć lampy całkowicie lub minimalnie. Twarz szybko bierze wiec lepiej za bardzo nie szaleć zawsze można użyć podkładu w celu wyrównania koloru. jeśli zależy nam żeby jednak opalić twarz i pozniej jest czerwna to proponuje balsam po opalaniu kolastyny. Po kazdym opalaniu go stosuje i sprawdza sie. Szczegolnie jak mam moco spalona twarz to nakladam go troche i czekam do wchloniecia na drugi dzien najczesciej nie ma juz tego problemu
ja raczej nie szaleję i moja twarz nie jest spalona ani poparzona tylko ma odcień czerwony nie piecze mnie więc może rzeczywiście ten balsam byłby odpowiedni, który to??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4a3a5f080013615d49c80244.jpg (15,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f1ea154c843f7cf3677db7ce922a2d17.jpg (13,3 KB, 17 załadowań)
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:24   #22
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

moja tez potrafi być czerwona mimo ze mnie nie piecze ja osobiście mam ten pierwszy tzn balsam po opalaniu. pomaga mi strasznie tzn ładnie nawilża i twarz robi się brązowa. Zdecydowanie to mój KWC
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 16:09   #23
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

Cytat:
Napisane przez safaela100 Pokaż wiadomość
I jak się troszke opalisz to nie rózni Ci się szyja z odcieniem nieopalonej twarzy???
zawsze tam cos dotrze do tej twarzy nawet jesli ja bedziemy zasłaniac. ja smaruje twarz samoopalaczem juz chyba od zawsze nie widac roznicy jakos tak sie to zawsze wyrownuje
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:18   #24
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: co zrobić żeby buzia po solarium nie była czerwona

mój problem jest już rozwiązany, otóż wybrałam się do salarium gdzie są brązujące lampy, szczerze mówiąc nie bardzo wierzyłam w jakąś róznicę ale jestem miło zaskoczona, moja buzia od razu stała się brazowa, po 8 minutach nie byłam wogóle czerwona, dodam tez że zaczełam łykać tabletki bellisa sun
Dziękuje wszystkim za rady
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.