Wakacje 2011 ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 12:03   #31
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Wakacje 2011 !

ja już 14.01.2011r. lece do Hurghady na dwa tygodnie a we wakacje planuje poleciec również do Hurghady na 3 - 4 tygodnie z tym , że nie do hotelu ale do prywatnego domu . Już nawet kontaktowałam się z włascicielką i ceny nie są jakieś wysokie jeżeli poleci sie w 3 - 4 osoby
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:11   #32
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Polecam Barcelonę-można spokojnie się wylegiwać na plaży a w wolnej chwili zwiedzać-jest naprawdę co!Leciałam z Wrocławia tanimi liniami, w dwie strony koszt koło 350 zł plus hotel!
mogłabyś polecić jakiś konkretny hotel w Barcelonie?
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:08   #33
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Wakacje 2011 !

Ja generalnie mam milion myśli na minutę i już w tym momencie sama nie wiem gdzie polecieć... chciałabym zobaczyć dosłownie wszystko, każde miejsce na ziemi i to najlepiej w jeden miesiąc! Pewnie z alfastarem gdzieś polecimy, bo i ja i mój TŻ jesteśmy już do nich przekonani, a nie ma co zmieniać czegoś co działa właściwie bez zastrzeżeń. Ale na pewno wiem jedno - już się nie mogę doczekać wakacji!!!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:03   #34
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Wakacje 2011 !

A ja już wybrałam ----------> 27.08.2011 Majorka- El Arenal . Teraz tylko mogę odliczać powolutku dni....
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:59   #35
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Wakacje 2011 !

No, Majorka super wybór! A już wiesz z jakim biurem będziesz leciała? Bo jak się wcześnie rezerwuje to można dostać sporą zniżkę. Ja kiedyś zaoszczędziłam aż 20%, pamiętam, że to było ok 500 zł więc naprawdę sporo. Było na "kieszonkowe", jeszcze sobie super kostium kąpielowy kupiłam.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:26   #36
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Wakacje 2011 !

Tak, z Ecco Holiday. Do końca grudnia są zniżki -45 %, także myślę że to naprawdę spory rabat
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:08   #37
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Wakacje 2011 !

Co? 45% rabatu? Jakoś nie wydaje mi się to prawdopodobne... no ale może. Ja mam już zaufane biuro i go nie zmieniam, zniżki też dostaję. Fajnie, że można trochę przyoszczedzić i mieć trochę kasy na tzw. kieszonkowe.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 10:39   #38
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
A ja już wybrałam ----------> 27.08.2011 Majorka- El Arenal . Teraz tylko mogę odliczać powolutku dni....
super! zazdroszczę

a dużo Cię taka wycieczka ksoztuje ? (o ile to nie tajemnica)

---
Witajcie
my się wstępnie rozglądamy za miejscem na podróż poślubną, ale niektóre ceny mimo rabatów to kosmos chyba podstawimy na Rodos
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:48   #39
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
Co? 45% rabatu? Jakoś nie wydaje mi się to prawdopodobne... no ale może. Ja mam już zaufane biuro i go nie zmieniam, zniżki też dostaję. Fajnie, że można trochę przyoszczedzić i mieć trochę kasy na tzw. kieszonkowe.
czasami biura zawyżają cenę i wtedy dają ok 40 % rabatu już się spotkałam z takim biurem które miało dużo wyższe ceny niż pozostałe, ale właśnie dość duży rabat i w zasadzie wychodziła cena podobna jak np Ty płaciłaś przy 20% rabacie
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 17:06   #40
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
super! zazdroszczę

a dużo Cię taka wycieczka ksoztuje ? (o ile to nie tajemnica)

---
Witajcie
my się wstępnie rozglądamy za miejscem na podróż poślubną, ale niektóre ceny mimo rabatów to kosmos chyba podstawimy na Rodos
Jaka tam tajemnica hehe . Płacę 1765 zł/os , tydzień z wyżywieniem HB,w hotelu ***.
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 17:47   #41
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Jaka tam tajemnica hehe . Płacę 1765 zł/os , tydzień z wyżywieniem HB,w hotelu ***.
dzieki za info

u nas HB odpada, chcemy All inc. i koniecznie 2 tyg
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 12:51   #42
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Wakacje 2011 !

My też chcieliśmy All, ale słyszałam że się nie opłaca...,i zależy ile kto chce przeznaczyć kwoty na wycieczkę..My chcieliśmy do 2000zł/os,ale w tym przedziale i w dobrym terminie (czyt.wakacyjnym) ofert na Majorke nie było.
Tak czy siak się cieszę a co do Rodos to też się nad tym zastanawialiśmy

Pozdrawiam
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:50   #43
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacje 2011 !

3 gwiazdki na Majorce - może być średnio...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 15:47   #44
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Wakacje 2011 !

Właśnie słyszałam,że *** gwiazdki na Majorce są ok w porównaniu np.z Egiptem,poza tym czytałam trochę o naszym hotelu i opinie są dość pozytywne. A druga sprawa to taka, że nie nastawiam się na siedzenie w hotelu także to ma najmniejsze znaczenie
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 19:30   #45
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacje 2011 !

Nie neguje, to kazdego wybor, zdarzaja sie fajne hotele 3* nawet na Majorce, ale kolezanka nawet byla we wrzesniu i tez super opinie w necie o hotelu 3*, wymagajaca nie jest, ale jednak miala wiele zastrzezen i na pewno odjelaby jedna gwiazdke. Na wakacje trzeba jednak jechac z dobrym nastawieniem i nie siedziec plackiem w hotelu, tylko zwiedzac!!!!!!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:44   #46
jauntyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje 2011 !

Skoro mowa o wakacjach 2o11, czy znalazłby się tutaj ktoś chętny na wycieczkę Viva Iberia ( Hiszpania, Portugalia) z biurem podróży Itaka w lipcu? Propozycja jest poważna, szukam towarzyszki bo za single room dopłata 1000 zł
jauntyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:16   #47
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Wakacje 2011 !

Nie wiem już sama co mam zrobić... moje plany co chwila się zmieniają. Tym razem zamarzyła mi się podróż do Japonii. Znalazłam w ofercie biura z którym latam podróż objazdową "Śladami kraju kwitnącej wiśni" i od razu zapragnęłam tam polecieć! Cena nie jest zaporowa, wcześniej w innych biurach widziałam większe ceny, już nie wspominając o tym, że kiedyś lot oferował bilety do Japonii za takie duże pieniądze, że byłam w szoku. A tutaj nie dość, że mam bilety lotnicze, to jeszcze pobyt w takim miejscu. Ciekawe co na to mój TŻ powie jak go poinformuję co postanowiłam !
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 20:48   #48
beatka353
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez pys_91 Pokaż wiadomość
Witam Szanowne Panie


a więc: wraz z moim chłopakiem chcielibyśmy pojechać na wakacje za granicę w przyszłym roku. Ale tak zastanawiając się długo, każde z nas chciałoby gdzie indziej pojechać. Dlatego proszę was żebyście mi doradziły, a raczej zaproponowały gdzie można spędzić wakacje? (proszę w odpowiedzi napisać jakieś konkretne miasto ).

Podróż przewidywana jest samochodem.

z góry dziękuję.


Pozdrawiam
Polecam Barcelone choc troche daleko jak na samochod a cos blizej to Rzym naprawde warto




---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez jauntyy Pokaż wiadomość
Skoro mowa o wakacjach 2o11, czy znalazłby się tutaj ktoś chętny na wycieczkę Viva Iberia ( Hiszpania, Portugalia) z biurem podróży Itaka w lipcu? Propozycja jest poważna, szukam towarzyszki bo za single room dopłata 1000 zł
Nie trzeba brac singleroomu, ja bylam z Itaka we Wloszech sama i wzielam opcje z dostawka wiec czy by byl ktos czy nie placi sie bez doplaty, a towarzyszke w pokoju mialam super wiec warto sprobowac. Chyba ze koniecznie chcesz byc sama w pokoju? tylko po co doplacac skoro mozna tego uniknac?
Pozdrawiam



---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez jauntyy Pokaż wiadomość
Skoro mowa o wakacjach 2o11, czy znalazłby się tutaj ktoś chętny na wycieczkę Viva Iberia ( Hiszpania, Portugalia) z biurem podróży Itaka w lipcu? Propozycja jest poważna, szukam towarzyszki bo za single room dopłata 1000 zł
Nie trzeba brac singleroomu, ja bylam z Itaka we Wloszech sama i wzielam opcje z dostawka wiec czy by byl ktos czy nie placi sie bez doplaty, a towarzyszke w pokoju mialam super wiec warto sprobowac. Chyba ze koniecznie chcesz byc sama w pokoju? tylko po co doplacac skoro mozna tego uniknac?
Pozdrawiam



---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez jauntyy Pokaż wiadomość
Skoro mowa o wakacjach 2o11, czy znalazłby się tutaj ktoś chętny na wycieczkę Viva Iberia ( Hiszpania, Portugalia) z biurem podróży Itaka w lipcu? Propozycja jest poważna, szukam towarzyszki bo za single room dopłata 1000 zł
Nie trzeba brac singleroomu, ja bylam z Itaka we Wloszech sama i wzielam opcje z dostawka wiec czy by byl ktos czy nie placi sie bez doplaty, a towarzyszke w pokoju mialam super wiec warto sprobowac. Chyba ze koniecznie chcesz byc sama w pokoju? tylko po co doplacac skoro mozna tego uniknac?
Pozdrawiam



---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez jauntyy Pokaż wiadomość
Skoro mowa o wakacjach 2o11, czy znalazłby się tutaj ktoś chętny na wycieczkę Viva Iberia ( Hiszpania, Portugalia) z biurem podróży Itaka w lipcu? Propozycja jest poważna, szukam towarzyszki bo za single room dopłata 1000 zł
Nie trzeba brac singleroomu, ja bylam z Itaka we Wloszech sama i wzielam opcje z dostawka wiec czy by byl ktos czy nie placi sie bez doplaty, a towarzyszke w pokoju mialam super wiec warto sprobowac. Chyba ze koniecznie chcesz byc sama w pokoju? tylko po co doplacac skoro mozna tego uniknac?
Pozdrawiam



---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez jauntyy Pokaż wiadomość
Skoro mowa o wakacjach 2o11, czy znalazłby się tutaj ktoś chętny na wycieczkę Viva Iberia ( Hiszpania, Portugalia) z biurem podróży Itaka w lipcu? Propozycja jest poważna, szukam towarzyszki bo za single room dopłata 1000 zł
Nie trzeba brac singleroomu, ja bylam z Itaka we Wloszech sama i wzielam opcje z dostawka wiec czy by byl ktos czy nie placi sie bez doplaty, a towarzyszke w pokoju mialam super wiec warto sprobowac. Chyba ze koniecznie chcesz byc sama w pokoju? tylko po co doplacac skoro mozna tego uniknac?
Pozdrawiam



Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2010-12-29 o 17:20 Powód: usunięcie linków
beatka353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:30   #49
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wakacje 2011 !

Chorwacja - Riviera Makarska - Baska Voda
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 19:01   #50
amigo696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje 2011 !

Polecam Hiszpanie a konkretnie Barcelone. Wspaniałe miasto gwarantujące wszelką rozrywkę i dobry wypoczynek.
Na tej stronce znajdują się ciekawe miejsca do podróżowania:



Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2010-12-30 o 11:30 Powód: usunięcie linka
amigo696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:04   #51
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Wakacje 2011 !

Szukając miejsca na wakacje chyba zdecyduję się na Lloret de mar z Funclubem Może ktoś był w hotelu Copacabana? Opinie ma niezłe. Trochę zniechęca mnie podróż autokarem po ostatnich wakacjach w Chorwacji. Było świetnie! Ale ta podróż.. męcząca. Za to wszystkie wycieczki samolotem do Hiszpanii są nieporównywalnie drogie, a Funclub już znam. Wcześniej myślałam o Turcji all inclusive z Itaką, ale ta Hiszpania jednak mi się marzy..
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 14:23   #52
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Wakacje 2011 !

No dziewczyny, pozazdrościć takich podróży! Gisia, ta Twoja Japonia brzmi po prostu rewelacyjnie! W Loret de mar byli moi znajomi, podobno kurort super. Ja bym chciała na Fuerteventurę polecieć, zawsze mi się wydawało, że Wyspy Kanaryjskie są strasznie drogie, a to nie prawda. Widziałam już wycieczki od 2500 zł nawet. Tam też musi być bardzo fajnie! Póki co przeglądałam ofertę itaki (mieli drogo troche) i Alfastaru (tu taniej), jeszcze się będę rozglądała, ale najlepiej szybko coś zarezerwować bo jednak cenę można trochę zbić dzieki promocji.
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 15:18   #53
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Wakacje 2011 !

Nie tylko brzmi cudnie, ale pewnie też jest cudowna! My będziemy rezerwować na pewno wcześniej, myślę, ze jakoś do połowy stycznia, dlatego że w alfie do 31 stycznia jest gwarancja niezmienności ceny. Więc wcześniej się naprawdę opłaca. Przynajmniej w razie czego nie zmienią nam ceny - a przecież sporo rzeczy zależy od kursu walut.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:30   #54
mandy36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wakacje 2011 !

Ja też już wybrałam 2 tygodnie w Turcji - Side z Itaką, fajna oferta first minute ok. 800 zł taniej za osobę i gwarancja niezmienności ceny,
szkoda tylko, że końcówka sierpnia to taki odległy termin
mandy36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:05   #55
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
Szukając miejsca na wakacje chyba zdecyduję się na Lloret de mar z Funclubem Może ktoś był w hotelu Copacabana? Opinie ma niezłe. Trochę zniechęca mnie podróż autokarem po ostatnich wakacjach w Chorwacji. Było świetnie! Ale ta podróż.. męcząca. Za to wszystkie wycieczki samolotem do Hiszpanii są nieporównywalnie drogie, a Funclub już znam. Wcześniej myślałam o Turcji all inclusive z Itaką, ale ta Hiszpania jednak mi się marzy..
ja byłam w Copacabanie w sierpniu 2010 i wracam w sierpniu 2011
hotel faktycznie dobry. Najlepszy w ofercie Funclubu. Jedzenie jest przepyszne i jest go taak dużo że za taką cenę jaką się tam płaci to się bardzo opłaca.
Samo Lloret to cudowne miejsce. Zakochałam się w nim dlatego wracam. No i blisko Barcelony , można pojechać do Girony , Tossy de mar. Na prawdę polecam. W razie pytań , jestem do usług
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 22:54   #56
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
ja byłam w Copacabanie w sierpniu 2010 i wracam w sierpniu 2011
hotel faktycznie dobry. Najlepszy w ofercie Funclubu. Jedzenie jest przepyszne i jest go taak dużo że za taką cenę jaką się tam płaci to się bardzo opłaca.
Samo Lloret to cudowne miejsce. Zakochałam się w nim dlatego wracam. No i blisko Barcelony , można pojechać do Girony , Tossy de mar. Na prawdę polecam. W razie pytań , jestem do usług
Dzięki za odpowiedź!
Czytałam same przychylne opinie o tym hotelu, widziałam, że kawałek od plaży, ale to nie problem. A jak pogoda? Dawała się we znaki prażącym słońcem czy może zmienna? Warto uwzględnić to w pakowaniu bagażu, np. w Chorwacji w ogóle nie przydały mi się długie rękawy, dobrze, że nie miałam tego dużo.
Samo to, że wracasz tam w tym roku jest dużą zachętą, to znaczy, że naprawdę Ci się podobało Do Barcelony wybieram się na pewno, a gdzie jeszcze to się okaże, zaczynam zbierać kasę
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:27   #57
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje 2011 !

Pogoda trafiła nam się bardzo ładna ,ale nie było upałów ponieważ był to okres kiedy w Europie padały deszcze , a w PL była powódź. Jak zajechaliśmy do Lloret to padał deszcz co było strasznym zdziwieniem. Miałam jedną parę długich spodni i jeden sweter i przydały mi się tylko na drogę powrotną. Także więcej jak to myślę , nie trzeba brać
Co do odległości hotelu od plaży to nie jest źle ,myślałam że będzie gorzej . Po drodze są same tętniące życiem uliczki także to tylko przyjemność przejść się na taki spacer
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:38   #58
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Wakacje 2011 !

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Pogoda trafiła nam się bardzo ładna ,ale nie było upałów ponieważ był to okres kiedy w Europie padały deszcze , a w PL była powódź. Jak zajechaliśmy do Lloret to padał deszcz co było strasznym zdziwieniem. Miałam jedną parę długich spodni i jeden sweter i przydały mi się tylko na drogę powrotną. Także więcej jak to myślę , nie trzeba brać
Co do odległości hotelu od plaży to nie jest źle ,myślałam że będzie gorzej . Po drodze są same tętniące życiem uliczki także to tylko przyjemność przejść się na taki spacer
Dzięki Wezmę długie spodnie na podróż w razie czego i coś na długi rękaw. Już nie mogę się doczekać
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:40   #59
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje 2011 !

to na pewno będą udane wakacje

a w jakim terminie jedziesz ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:44   #60
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Wakacje 2011 !

polecam wszystkim Egipt-region marsa alam...dziewiczy super rafka... kurczeeeee mnie to kusi jechać np. do Kenii...ale strasznie drogo....była któraś z Was może?
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.