Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 12:28   #31
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
To wtedy się nie wykręcisz i będziesz musiala wkleić zdjęcie a co planujesz zrobic?
Ze zdjęciami będzie trudno- nie mam aparatu
A co planuję? Chciałabym, żeby zaproponowano mi ciekawą fryzurę Jestem otwarta na zmiany, mogą być nawet ostre- byle nie skracać mocno( muszę mieć jednak włosy minimum do ramion). Plus 1-2 kolory. Zobaczymy, co mi zaproponują- chciałabym się wybrać w ciągu 2 tygodni
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:27   #32
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Ze zdjęciami będzie trudno- nie mam aparatu
A co planuję? Chciałabym, żeby zaproponowano mi ciekawą fryzurę Jestem otwarta na zmiany, mogą być nawet ostre- byle nie skracać mocno( muszę mieć jednak włosy minimum do ramion). Plus 1-2 kolory. Zobaczymy, co mi zaproponują- chciałabym się wybrać w ciągu 2 tygodni
Ja bym cie widziała w takiej damskiej odmianie irokeza , co ty na to?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:17   #33
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Ja bym cie widziała w takiej damskiej odmianie irokeza , co ty na to?
Bardzo podobają mi się takie wystrzępione, niegrzeczne fryzurki Tylko najdłuższa partia włosów musiałaby być dłuższa od tej ze zdjęcia
Mam nadzieję, że dojdziemy z fryzjerem do sensownych wniosków...
A może Ty też masz ochotę na wiosenną zmianę?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:20   #34
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Bardzo podobają mi się takie wystrzępione, niegrzeczne fryzurki Tylko najdłuższa partia włosów musiałaby być dłuższa od tej ze zdjęcia
Mam nadzieję, że dojdziemy z fryzjerem do sensownych wniosków...
A może Ty też masz ochotę na wiosenną zmianę?
Ja od pół roku prezentuję fryzurę o wdzięcznej nazwie "zarośnięta na maksa" Wybieram sie do mnie do fryzjera tylko na wycieniowanie, jak mi fryzjerka skróci chociaż centymetr to będę po łapach bic Strasznie jestem ciekawa co ci fryzjer wymyśli, mi sie te irokezy baaardzo podobają, ale ja mam zbyt miękkie rysy twarzy do czegoś takiego :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:18   #35
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cześć Dziewczyny,
ja również gorąco polecam tego fryzjera. Zwiedziłam ich już troszkę w Katowicach, ale z żadnego nie byłam tak zadowolona. Jak dla mnie - strzał w dziesiątkę. To jedyny salon, do którego nie wchodzę na drżących nogach, zastanawiając się w jakim stanie wyjdę
Pozdrawiam i życzę przyjemnych wizyt u Berendowicz-Kublin
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 07:11   #36
joanni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez kafeina
Cześć Dziewczyny,
ja również gorąco polecam tego fryzjera. Zwiedziłam ich już troszkę w Katowicach, ale z żadnego nie byłam tak zadowolona. Jak dla mnie - strzał w dziesiątkę. To jedyny salon, do którego nie wchodzę na drżących nogach, zastanawiając się w jakim stanie wyjdę
Pozdrawiam i życzę przyjemnych wizyt u Berendowicz-Kublin

to może polecisz konkretnego fryzjera,bo ja tam byłam i owszem było fajnie,wyszłam zadowolona,ale po tygodniu czuję się tak jakbym nie miała żadnej fryzury,a kasa wydana-chyba jednak fryzura nie została dobrana mi do moich włosów( a tyle było na ten temat gadania)
joanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 16:28   #37
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez joanni
to może polecisz konkretnego fryzjera,bo ja tam byłam i owszem było fajnie,wyszłam zadowolona,ale po tygodniu czuję się tak jakbym nie miała żadnej fryzury,a kasa wydana-chyba jednak fryzura nie została dobrana mi do moich włosów( a tyle było na ten temat gadania)
Byłam u Zbyszka i u Ani Kochanej.
Obydwoje ścięli mnie tak, że byłam bardzo zadowolona.
Ale muszę przyznać, że ja lubię naturalne fryzurki - bez bardzo mocnego cieniowania, czy stylizowania. Grunt, żeby świetnie się układały i nie było z nimi wiele do roboty...
A u kogo Ty byłaś?

P.S. Jutro znowu się wybieram do Ani
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 17:24   #38
joanni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez kafeina
Byłam u Zbyszka i u Ani Kochanej.
Obydwoje ścięli mnie tak, że byłam bardzo zadowolona.
Ale muszę przyznać, że ja lubię naturalne fryzurki - bez bardzo mocnego cieniowania, czy stylizowania. Grunt, żeby świetnie się układały i nie było z nimi wiele do roboty...
A u kogo Ty byłaś?

P.S. Jutro znowu się wybieram do Ani
Ja byłam u Bartka,fryzura należy raczej do klasycznych bez żadnej awangardy,no ale niestety przy moich włosach w ogóle się nie układa-mimo szamponów i masek,nie używam prostownicy ,a włosy mają tendencję do kręcenia.Mam nadzieję,że opiszesz swoje wrażenia po wizycie kolejnej u Ani.
joanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:25   #39
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ostatnia wizyta była najmniej udaną z dotychczasowych...
Chyba zapeszyłam. A tak bardzo akurat teraz zależało mi na fajnej fryzurce
Generalnie nie jest źle, choć nie obejdzie się bez codziennego układania włosów, żeby nadać fryzurce w miarę porządny kształt
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:47   #40
joanni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

no własnie to miałam na myśli- " w miarę porządny kształt"
joanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 16:03   #41
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Kochane dziewczynki, jestem zapisana na sobote do Karoliny czy ktoras z was u niej byla? Mialam do wyboru ją i Bartka, pytalam pani przez tel. kto jest lepszy hihi ale mówiła, ze oboje sa dobrzy, moj wybor zalezy od tego czy chce kobiete czy faceta wiec na poczatek wybralam Karoline
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 17:08   #42
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Carrie- ja byłam u Karoliny. Nie wiem, czy u tej samej, do której jesteś zapisana. Niewysoka, szczupła, blondynka. Nie do końca jestem zadowolona. Nie zaproponowała mi nic szczególnego- niemal identyczną fryzurę, jaką miałam wcześniej. Liczyłam na większą awangardę Podobnie obcina moja osiedlowa fryzjerka, z tą różnicą, że nie bierze 65 zł, a 20
Karolina obcięła mnie poprawnie, ale bez oklasków.
Była miła, ale miałam wrażenie, że to wszystko było takie... szablonowe. "Dzień dobry, proponuję takie cięcie, do widzenia".
Lubię, kiedy fryzjer rozmawia ze mną w trakcie pracy. Lubię usłyszeć coś na temat kondycji moich włosów, propozycje cięć, kolorów na przyszłość itp. A ona raczej milczała. Z tego wszystkiego samej mi się nie chciało nawiązać kontaktu.
W trakcie pracy rozmawiała z jakimś kolegą, pytała, dlaczego odchodzi, czy mu się nie podoba atmosfera i o inne powody. Moim zdaniem takie rozmowy przy klientce są niedpuszczalne. Nie w salonie takiej marki
W trakcie upadł jej grzebień. Spojrzała jakimś dziwnym wzrokiem na kolegę, bez słowa podniosła grzebień i poszła go umyć.
Na koniec wyprostowała mi włosy. Moim zdaniem prostownica, którą mam w domu, jest lepsza niż ta z salonu
Gdy równała mi grzywkę, lekko zadrasnęła mnie nożyczkami przy policzku. Przeprosiła, ale bez szczególnego żalu
Nie wkładała serca w wizytę, mówiąc oględnie Była uprzejma- nic ponadto. Z minuty na minutę żałowałam, że przyszłam. Na jakiś czas jestem wyleczona z wizyt w znanych salonach. Nie oferują nic, co warte byłoby takiego rozgłosu i takich cen.
Może trafiłam na gorszy dzień.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:38   #43
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Carrie mam nadzieje, ze podzielisz sie wrażeniami po wizycie
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:52   #44
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

czesc dziewczynki
dziś byłam u Berendowicza i gorąco polecam!!!!
byłam u Karoliny i faktycznie Lukrecjo to chyba ta sama- niewysoka blondyneczka, ładna i ma mini piegi
mimo, ze tak jak pisalas, Ciebie obsluzyla kiepsko, ja jestem wniebowzieta było bardzo miło, cały czas gadałysmy sobie, opowiedziała mi troszke o moich wlosach- co robic a czego nie. ja tez pytalam ja o kilka rzeczy.
na poczatku spytała czego oczekuje od fryzury, wiec powiedziałam, ze nie chce czegoś bardzo awangardowego, ale tez nic grzecznego w efekcie bardzo ładnie pocieniowała mi wloski, fryzura nabrała wyrazu, podniosła się. nie jest ani bardzo awangardowa, ani nudna, włosy są mocniej pocieniowane i takie troszke za ramiona. powiedzialabym po prostu, ze fryzura jest taka "na czasie" i kobieca zmienila mi tez grzywkę na skośna, ale normalnej dlugosci, nie żadną 1 cm
ale najbardziej podoba mi sie atmosfera w salonie. sami młodzi ludzie, muzyczka w tle, obok nas śpiewał sobie i tańczył Bartek
na pewno pojawie sie jeszcze w tym salonie, bo kasa jest warta wydania. nie ma stresu, mozna pogadac sobie z fryzjerem na "ty", nie ma tez tej bariery klient-fryzjer.uuuf to tyle kochane
miałam zrobic fotki,ale w drodze powrotnej zmokłam i z moich wyprostowanych wloskow zrobiły sie loki wrrr postaram sie cos wkleic w przyszlym tyg

zastanawiam sie tylko, czy kolejny raz udac sie tez do Karoliny, czy wybrac kogos innego, np. Bartka?? widzialam jak scina, ale wydaje mi sie, ze robi bardziej awangardowe fryzurki. bylabym wdzieczna, gdybyscie miały kogos do polecenia
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 09:00   #45
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Lukrecjo, bardzo jestem ciekawa jak wyglądasz Co do fryzjera to ja mam tak zawsze, że siedze cicho, a fryzjer tnie, jakoś nie umiem nawiązać rozmowy z fryzjerką lub fryzjerem nie wiem czemu tak jest, bo raczej nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, no chyba że trafiam ciągle na bucate fryzjerki
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 15:13   #46
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Lukrecjo, bardzo jestem ciekawa jak wyglądasz Co do fryzjera to ja mam tak zawsze, że siedze cicho, a fryzjer tnie, jakoś nie umiem nawiązać rozmowy z fryzjerką lub fryzjerem nie wiem czemu tak jest, bo raczej nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, no chyba że trafiam ciągle na bucate fryzjerki
No.. normalnie wyglądam Tak samo jak ostatnim razem, gdy się widziałyśmy Na pewno nie wyglądam jak "obcięta za 65 zł" Już raczej tam nie pójdę, chyba, że będę miała zbędne pieniądze.
Ja też zwykle siedzę cicho u fryzjera. Zwykle podpytam o kondycję włosów, o ewentualne maseczki i odżywki godne polecenia, o prostownice do włosów. Ale gdy fryzjerka odpowie- w jednym- dwóch zdaniach, to już nie chce mi się stawać na głowie i zadawać kolejne pytania. To ona powinna bawić mnie rozmową A u Berendowicza jakoś drętwo było.

Carrie- w trakcie mojej wizyty nikt nie śpiewał i nie tańczył Atmosfera była nudnawa.
Cytat:
Napisane przez Carrie:)
w efekcie bardzo ładnie pocieniowała mi wloski, fryzura nabrała wyrazu, podniosła się. nie jest ani bardzo awangardowa, ani nudna, włosy są mocniej pocieniowane i takie troszke za ramiona. powiedzialabym po prostu, ze fryzura jest taka "na czasie" i kobieca zmienila mi tez grzywkę na skośna, ale normalnej dlugosci, nie żadną 1 cm
Mnie obcięła mniej więcej tak samo Może ma wyuczony jeden model fryzury W każdym razie do niej już na pewno nie pójdę. Ogólnie mam odmienne wrażenie po wizycie i uważam, że zdecydowanie nie była warta takich pieniędzy. Jak pisałam w poprzednim poście- podobał mi się efekt końcowy, ale równie dobrze tnie moja fryzerka osiedlowa.
Czekam na Twoje zdjęcia!
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 16:19   #47
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
No.. normalnie wyglądam Tak samo jak ostatnim razem, gdy się widziałyśmy Na pewno nie wyglądam jak "obcięta za 65 zł" Już raczej tam nie pójdę, chyba, że będę miała zbędne pieniądze.
Ja też zwykle siedzę cicho u fryzjera. Zwykle podpytam o kondycję włosów, o ewentualne maseczki i odżywki godne polecenia, o prostownice do włosów. Ale gdy fryzjerka odpowie- w jednym- dwóch zdaniach, to już nie chce mi się stawać na głowie i zadawać kolejne pytania. To ona powinna bawić mnie rozmową A u Berendowicza jakoś drętwo było.
To i tak jesteś rozmowna w porównaniu ze mną ja mówię "dzień dobry", "poproszę takie cięcie", "ile płace" oraz "do widzenia" :P. Jak potem czytam, że dziewczyny swobodnie sobie z fryzjerkami rozmawiaja to już nie wiem czy ja jestem dziwna czy te moje fryzjerki (za każdym razem idę do innej).
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:00   #48
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Czesc dziewczyny ja ide w czwartek do pana Rafala.Mam prosbe do tych ktore u niego byly zeby mi powiedzialy czy naprawde dobrze scina wloskiBardzo mi na tym zalerzy gdyz za kazdym razem jak wychodze od fryzjera nie jestem zadowolona
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:20   #49
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

halo to jaaaa
wrzucam obiecane zdjecie, mam nadzieje ze mniej wiecej widac fryzurkę
wybacznie niestaranne zamazanie twarzy w paincie i co myslicie ??
pozdrawiam
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'

Edytowane przez Carrie:)
Czas edycji: 2006-06-21 o 20:26
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 08:50   #50
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja jestem na tak , przy okazji masz ładny kolor włosów
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:05   #51
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Hm Carrie- nie pogniewaj się ale jak dla mnie fryzura jest zwyczajna i nie wygląda jak świeże cięcie, nic nadzwyczajnego Ale grunt, że jesteś zadowolona.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 07:11   #52
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Czy robil ktos tam baleyage Bo wlasnie musze sobie walnac jakis i zastanawiam sie czy u berendowicza
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 23:34   #53
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

hey dziewczyny
Po miłej lekturze waszych wrażeń postanowiłam wybrać się do tego właśnie salonu (B&K). Muszę przyznać, że atmosfera była naprawdę super! Przyznam się szczerze, że do tej pory ja także podczas wizyty mówiła "dzień dobry, chciałabym to i to, ile płacę i do widzenia". Jednak tym razem było inaczej. Swobodnie rozmawiałam z fryzjerem- nawet o moich przyszłych studiach... a co do fryzurki- świetna, wszyscy mi mówią, że wyglądam o wiele lepiej...więc nic innego nie mogę napisać jak tylko, że gorąco polecam ten salon.

Już dziś wiem, że tam wrócę
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 22:47   #54
iga z
Raczkowanie
 
Avatar iga z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 88
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

i jak tam z cięciem prze Rafała?
ile kosztuje strzyżenie- ono jest razem z myciem prawda??
iga z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:01   #55
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

kruszyna17 u jakiego bylaś fryzjera? Strzyżenie 65, z myciem.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 01:32   #56
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

koosmaa ja byłam także u Rafała i naprawdę mogę go polecić (nie wyobrażam sobie jak mogłam wyglądać inaczej niż dziś). A wybierasz się do B&K? Napisz proszę potem jak było i kto Cię obcinał.

Tak- strzyżenie 65zł (z myciem).
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 01:34   #57
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

fakt, że trochę drogo.... ale w moim przypadku warto było
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:45   #58
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja bylam dwa razy u Bartka.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:25   #59
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

koosmaa i jak było? fajnie Cię obciął? (napisz proszę coś więcej)

Ja byłam tam tylko jeden raz- właśnie u Rafała.
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:29   #60
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Było wesoło a obcina bardzo fajnie co tu dużo mówić, jestem bardzo zadowolona, ale może kolejnym razem z ciekawości wybiorę się do kogoś innego.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.