Groupon.pl korzystacie? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 19:39   #571
malutka297
Raczkowanie
 
Avatar malutka297
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Unhappy rollen i vibra

nie wiem czy to tutaj sie zamieszcza takie ogłoszenia ..

kupiłam pakiet 10 sesji na rollen i 12 na vibra zaczełam z tego korzytsac niestety spadłem ze schodów czeka mnie teraz zabieg lewej nogi i na moje nieszczescie musze sobie odpuscic a narazie lekarz nie jest w stanie powiedziec mi ile czasu po zabiegu moge wrocic . A nie mam komu oddac poniewaz kolezanka kupiła to samo rodzine mam daleko a mama nie ma czasu ani chęci

Na rollen zostało 6 sesji godzinnych a na vibra 8 sesji po 10 min. Co do ceny mozna sie zawsze dogadac ja zapłaciłam za pakiet grosze a karty z datami jakimi byłam takie dla mojej informacji wszystko moge wysłac poczta na własny koszt

Kobiety sa bardzo miłe nie sa takie ''wygorowane'' jak w niektórych salonach wrecz przeciwnie idzie sie z nimi posmiac pogadac a na wejscie pytaja co do picia herbata(zwykła zielona czerwona owocowa) czy kawa. Szafka z kluczykiem na rzeczy. Kluczyk trzymasz przy sobie . Przewaznie max jest do 4 osób łącznie z toba i to nie sa jakies lale tylko albo strasze kobitki albo młode z wieksza tusza ( przynajmniej ja takie spotykałam)

os. Piastowskie Poznań


Tu opis zabiegów w tym pakiecie:

Rollen - Bezpośrednim celem masażu jest usprawnienie przepływu limfy. Wykonany masaż drenażowy pobudza układ limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów rozpadu, toksyn a także wchłaniania obrzęków.

Masaż trwa godzinę, podczas której masowane są kolejno partie ciała. Do wyboru program na górne (boczki i brzuch) lub dolne partie ciała (pośladki i uda). Możecie także wybrać program ogólny podczas którego rozkładany jest czas masowania na każda z partii. Podczas pierwszych kilku masażów najlepiej zastosować się do zaleceń dotyczących tego co, jak długo i w jakiej kolejności masować. Później możemy skoncentrować się na tych partiach naszego ciała, na poprawie których najbardziej nam zależy. Jeśli uważamy, że nasz brzuch pozostawia najwięcej do życzenia, możemy masować go dłużej, kosztem innych części ciała. Uwaga - nie powinno się masować jednego miejsca dłużej niż 8 minut.




Vibra - Wibracje wywołane platformą VIB-FIT-FORM są przenoszone na system nerwowy i masę mięśniową osoby ćwiczącej. Wibracje powodują ciągłe skurcze mięśni (odruchy bezwarunkowe) nazywane skurczami wibracyjnymi. VIB-FIT-FORM wywołuje od 30 do 50 skurczów na minutę, w zależności od intensywności wibracji. Poprzez trening docieramy prawie do 100% wszystkich włókien mięśniowych w każdej grupie mięśni. VIB-FIT-FORM rozbijają tkankę tłuszczową pomagając tym samym w jej usunięciu z organizmu. Ćwiczenia na urządzeniu vibra dostępne są na dwóch programach: górne lub dolne części ciała.
Trenując po 10 minut 2-3 razy w tygodniu łatwo i szybko osiągniesz oczekiwany rezultat.

Jest to znakomite urządzeniem dla ludzi zapracowanych, cierpiących na brak aktywności fizycznej oraz dla ludzi po prostu nielubiących ćwiczyć. Trening na urządzeniu VIB-FIT-FORM jest skierowany również dla osób, u których brak aktywności fizycznej spowodowany jest nadwagą, kontuzjami i różnymi schorzeniami.

Edytowane przez malutka297
Czas edycji: 2011-04-03 o 19:40
malutka297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:42   #572
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Do salonu DermaBell dopiero się wybieram. W październiku byli na Grouponie pierwszy raz i wtedy kupiłam kupon. Idę na depilację łydek woskiem.
Byłam tam i właśnie wosk robiłam, nie jestem zadowolona z jakości obsługi
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:44   #573
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

malutka, nie można dodawać postów z ofertami sprzedaży. Reklama na wizażu jest płatna.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Byłam tam i właśnie wosk robiłam, nie jestem zadowolona z jakości obsługi
Możesz powiedzieć coś więcej? Jak wyglądał zabieg, ile to trwało, dlaczego nie jesteś zadowolona?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:29   #574
malutka297
Raczkowanie
 
Avatar malutka297
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

nie wiedziałam ze tak nie mozna pisac ( to jak mam napisac zeby wszyscy widzieli o co chodzi i zainteresowane osoby zgłosiły sie do mnie (
malutka297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:03   #575
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Byłam tam i właśnie wosk robiłam, nie jestem zadowolona z jakości obsługi
hmmm
dlaczego nie jesteś zadowolona?
z usługi czy obsługi?


nie martwcie się dziewczyny!
jak ktoś mnie tam niemiło potraktuje to zrobię rozpierduchę
przetrę nam szlaki!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:40   #576
lilka186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

a ja mam takie pytanie. Po jakim czasie otrzymujecie kupony? W sobote zamówiłam sobie kupon na kurs angielskiego z eTutor.. I do tego czasu nic nie mam..
lilka186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:46   #577
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lilka186 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie. Po jakim czasie otrzymujecie kupony? W sobote zamówiłam sobie kupon na kurs angielskiego z eTutor.. I do tego czasu nic nie mam..
Na różnych portalach jest różnie - na jednych kupon dostaje się zaraz po zapłacie, a na innych dopiero po zakończeniu oferty.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 15:15   #578
lilka186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Na różnych portalach jest różnie - na jednych kupon dostaje się zaraz po zapłacie, a na innych dopiero po zakończeniu oferty.
Ale oferta sie juz zakończyła..
lilka186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:43   #579
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lilka186 Pokaż wiadomość
Ale oferta sie juz zakończyła..
Może kupon znalazł się w spamie albo sama przez nieuwagę wyrzuciłaś go do kosza? Poza tym wszystkie kupony masz też dostępne na swoim koncie. O ile dobrze pamiętam, to ta oferta była na Grouponie, wejdź więc w Moje konto>Moje zamówienia i tam będziesz miała kupon.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:47   #580
lilka186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Może kupon znalazł się w spamie albo sama przez nieuwagę wyrzuciłaś go do kosza? Poza tym wszystkie kupony masz też dostępne na swoim koncie. O ile dobrze pamiętam, to ta oferta była na Grouponie, wejdź więc w Moje konto>Moje zamówienia i tam będziesz miała kupon.

I tu jest pies pogrzebany bo mi pisze ze jeszcze nie korzystałam z tego i nie mam tam zamowien. Musze chyba zadzwonic do tej obsługi;/
lilka186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 16:01   #581
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lilka186 Pokaż wiadomość
I tu jest pies pogrzebany bo mi pisze ze jeszcze nie korzystałam z tego i nie mam tam zamowien. Musze chyba zadzwonic do tej obsługi;/
A na pewno kupiłaś? Na pewno doprowadziłaś płatność do końca? Napisz lub zadzwoń do obsługi.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 16:07   #582
lilka186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
A na pewno kupiłaś? Na pewno doprowadziłaś płatność do końca? Napisz lub zadzwoń do obsługi.

No razcej, bo kase z konta mi zjadło
lilka186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 19:31   #583
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lilka186 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie. Po jakim czasie otrzymujecie kupony? W sobote zamówiłam sobie kupon na kurs angielskiego z eTutor.. I do tego czasu nic nie mam..
ja swój kupon z eTutora otrzymałam 3.04 około 2 w nocy
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 22:00   #584
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hmmm
dlaczego nie jesteś zadowolona?
z usługi czy obsługi?


nie martwcie się dziewczyny!
jak ktoś mnie tam niemiło potraktuje to zrobię rozpierduchę
przetrę nam szlaki!!!
Obsługa bardzo miła, ale usługa wykonana po łebkach, były miejsca gdzie zostały włosy i wcale nie chodzi i pojedyncze
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:46   #585
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, kupiłam w styczniu kupon do salonu Prestige na Zegadłowicza w Warszawie (fryzjer) i nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś opinii na temat fryzjerek z tego miejsca (no może z jedna, ale to mało :/ ). Czy któraś z Was może napisać coś na temat obsługi w tym salonie i zadowolenia z wizyty? Widziałam, że dziewczyny pytały już na wizażu o ten salon, więc może któraś jest już po Dzięki za odpowiedź.
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:19   #586
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, kupiła któraś z Was kupon na prawo jazdy kat. B w szkole "Vip" w Warszawie za 699 zł? Ja się skusiłam, opinie widziałam całkiem niezłe, ale może któraś ma lepsze info i się podzieli
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:47   #587
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Zakupiłam właśnie kupon na strzyżenie w Salonie Babiniec w Warszawie na ulicy Pięknej.

jakieś opinie moje drogie koleżanki ?
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:41   #588
Tak_To_Ona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 564
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Zakupiłam właśnie kupon na strzyżenie w Salonie Babiniec w Warszawie na ulicy Pięknej.

jakieś opinie moje drogie koleżanki ?
Podłączam sie do pytania!!

A moze slyszalyscie cos o "Piękne Włosy" na ulicy Pięknej w warszawie?

Edytowane przez Tak_To_Ona
Czas edycji: 2011-04-20 o 09:03
Tak_To_Ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:28   #589
anoli101
Rozeznanie
 
Avatar anoli101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 548
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lilka186 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie. Po jakim czasie otrzymujecie kupony? W sobote zamówiłam sobie kupon na kurs angielskiego z eTutor.. I do tego czasu nic nie mam..
Ja otrzymałam za raz po zakończonej ofercie.Tzn ok 2 dni czekałam.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez SuavementeBesame Pokaż wiadomość
Przed wczoraj skorzystałam z kuponu w mydeal w Katowicach w salonie "New Body".
Mycie, strzyżenie, modelowanie, sauna i maska regeneracyjna na włosy - i jestem bardzo zadowolona.
Pani była bardzo miła i fachowa, nie było gorszego traktowania tylko dlatego, że płacę taniej... no a ta sauna i maska na włosy ekstra, na pewno pójdę tam jeszcze raz choćby i bez kuponu
Super - oby więcej takich firm a swojądobra obsługą tylko zyskali

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SuavementeBesame Pokaż wiadomość
Przed wczoraj skorzystałam z kuponu w mydeal w Katowicach w salonie "New Body".
Mycie, strzyżenie, modelowanie, sauna i maska regeneracyjna na włosy - i jestem bardzo zadowolona.
Pani była bardzo miła i fachowa, nie było gorszego traktowania tylko dlatego, że płacę taniej... no a ta sauna i maska na włosy ekstra, na pewno pójdę tam jeszcze raz choćby i bez kuponu
Cytat:
Napisane przez dociekliwy wredniak Pokaż wiadomość
Na podstawie mojej historii i historii innych Grouponowiczów, które czytałam, wydaje mi się, że Groupon to fajne rozwiązanie w sytuacji gdy kupujemy raczej homogeniczny produkt (np. bilet do teatru, zniżkę na krem itp) niż usługę. Jakość usługi zawsze można na bieżąco "dostosować" do klienta, czyt. jeśli z Grouponem, to gorzej...
I nic dziwnego, że opcji kupna produktów jest dużo mniej, niż usług... Zdaje się, że co poniektórzy właściciele firm traktują grouponowiczów jak ciężkich frajerów, którzy im udzielają nieoprocentowanej pożyczki....
Tak naprawdę wszystko zależy od Firmy. Są takie które bardzo profesjonalnie podchodzą do takiego rozwiązania i w żaden sposób nie traktują takiego klienta gorzej (znam opinie od znajomych) no ale niestety i druga strona medalu nie którym wogóle nie zależy - byle nałapać klientów i obsłużyć byle jak albo w cale (a tu ja niestety trafiłam )
__________________
anoli101

Moja Wymiana
anoli101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 19:35   #590
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny mam pytanie, może mi pomożecie, otóż kupilam sobie masaż wybrałam forme płatności, przelew bankowy, wybrałam bank, wyskoczyło mi na jakie konto i jaki tytuł zrobić przelewu i w tym momencie zonk bo sie okazał że nei mam kasy na koncie, co teraz?? mam kupiony ten kupon czy nie? boje się ze kupiłam a nie mam już możliwości zapłaty, nei weim co to się porobiło zagubiłam się w tym...
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:40   #591
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez himera86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może mi pomożecie, otóż kupilam sobie masaż wybrałam forme płatności, przelew bankowy, wybrałam bank, wyskoczyło mi na jakie konto i jaki tytuł zrobić przelewu i w tym momencie zonk bo sie okazał że nei mam kasy na koncie, co teraz?? mam kupiony ten kupon czy nie? boje się ze kupiłam a nie mam już możliwości zapłaty, nei weim co to się porobiło zagubiłam się w tym...
nie ma zapłaty, nie ma kuponu
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:07   #592
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziękuję za odpowiedż, mam nadzieję że żadne niemiłe konsekwencje z tego nie wynikną
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 16:36   #593
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

czy ktos byl u fryzjera w Spa&Wellness w Krakowie, na Dobrego Pasterza? Bo nie wiem czy warto kupic kupon

ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:03   #594
jeniferula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiła któraś z Was kupon na prawo jazdy kat. B w szkole "Vip" w Warszawie za 699 zł? Ja się skusiłam, opinie widziałam całkiem niezłe, ale może któraś ma lepsze info i się podzieli
Hej ! Ja wykupiłam z Grouponu tyle , że na kat. A . I jest fajnie tyle tylko , że za mało instruktorów na osoby chętne ( kupony ok 250 szt). Teoria świetnie tłumaczona , wszystko jasno i ze zrozumieniem , a i nie obyło się bez dużej dawki humoru . Trzeba być wytrwałym jak wszędzie i przeć do celu bo optymistyczne nastawienie daje gwarancję zdania i łatwości w przyswajaniu lekcji . Uciekam już na Modlińską , to 8 i 9 lekcja jazdy na moto ))))) POLECAM !
jeniferula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:32   #595
karolajna1987
Raczkowanie
 
Avatar karolajna1987
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

witajcie dziewczyny!
czy któraś z was nie byłaby zainteresowana kuponem na
OFERTA:
Piękne dłonie i zadbane stopy za niewielkie
pieniądze:
Za jedyne 59 zł poddaj się manicure biologicznemu, kąpieli parafinowej,
malowaniu paznokci, pedicure z kąpielą w solach zmiękczających,
usuwaniu nadmiaru naskórka, peelingowi stóp i nałożeniu specjalnej
maski odświeżającej. 72% zniżki!
KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ MED ESTETICA
Zabrska 7-9 40-083 Katowice
tel. 605-198-555
biuro@medestetica.com.pl????

Kupon o wartości 200zl.
Kupilam na prezent, niestety nie wykorzysta sie, a ja mam zele wiec na nic mi sie to nie przyda....

kontakt gg: 1665502
karolajna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:36   #596
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja kupiłam karnet 12 wejść na platformę wibracyjną i 2 na rollmasaż, za jedyne 24zł ;-)
Na sweetdeal.pl
Uczęszczam, jest wszystko wporządku, super obsługa poluję na kolejne zniżki

Żałuje, że kupiłam tylko dwa karnety, ponoć można było więcej..buu

a! miasto to Gorzów Wlkp
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )

Edytowane przez hotties_ona
Czas edycji: 2011-04-23 o 20:38
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:41   #597
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

korzystałam pare razy, niestety ostatnio mam jakiegoś pecha i nie do końca jestem zadowolona z ofert groupera wykupilam pakiet mikro 6 zabiegow dla mnie i dla mamy w salonie beauty 4 ever w warszawie na wołodyjowskiego 52. po pierwsze baaaardzo odległy termin pierwszej wizyty, no ale trudno, rozumiem poniekąd. Ale to jak nas obsługują to niestety aż się prosi o pomstę do nieba:P Za sam zabieg na twarz wychodzi ok 60 zł. Moja mama, która ma porównanie z inną kosmetyczką gdzie płaciła 150 zł za twarz, i naprawdę baardzo różni się zabieg. Generalnie tam gdzie chodzimy to zabieg wygląda tak - pojedzi tym urzadzeniem po twarzy, zdezynfekuje i nalozy krem..i tyle. A tam gdzie chodzila i płaciła te 150 zł to pani siedziała nad moją mamą ponad godzinę i nakładała maseczki, oczyszczała, no generalnie oh i ah Niestety strasznie jadą po kosztach

Drugi kupon z fast deal'a na sushi z sushi cafe na puławskiej. Przybyłam, miła pani poinformowała mnie ze niestety nie ma kucharza bo pojechal zawiezc jedzenie do firm(?? wtf?:P kucharz i roznosiciel w jednym??).Ok zapytalam kiedy bedzie, pani powiedziala ze za ok godzine, wiec powiedzialam ze sie zjawie za godzinke. Wracam(po telefonicznym upewnieniu ze kucharz wrocil), po czym przy checi zakupu sushi i poinformowaniu ze mam znizke, powiedzieli mi ze niestety jak mam znizke to trzeba 2 h przed zamawiac a ze za godzine zamykaja to niestety nie zostane obsluzona...??? To co, jak bym zamowila nie z fast deala to bym miala wczesniej?:P Baaardzo jestem niezadowolona z takiej obsługi

Szkoda, bo myslalam ze takiego typu znizki maja zareklamowac usluge jak i cala firme... ale jak widac chyba nie do konca wszyscy rozumieją o co w tym chodzi:P
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 10:57   #598
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, nie mam karty kredytowej i tych wszystkich wynalazków płatniczych. Nie jestem nawet pełnoletnia. Jak mogę uregulować należność za zamówioną usługę w Grouponie?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:32   #599
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam karty kredytowej i tych wszystkich wynalazków płatniczych. Nie jestem nawet pełnoletnia. Jak mogę uregulować należność za zamówioną usługę w Grouponie?
jeśli masz dostęp do konta przez internet to na 90% możesz dokonać płatności przelewem przez taki system wspołpracujący z grouponem.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:34   #600
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam karty kredytowej i tych wszystkich wynalazków płatniczych. Nie jestem nawet pełnoletnia. Jak mogę uregulować należność za zamówioną usługę w Grouponie?
Niestety z tego co wiem nie mozesz uregulować płatnosci w żaden inny sposób... Moze ktoś zrobi przelew za Ciebie?
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.