Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 20:55   #4801
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?

My jeszcze się ostatecznie nie zdecydowaliśmy na piosenkę na pierwszy taniec, ale jak już wybierzemy, to raczej poprosimy zespół o odtworzenie oryginału z jakiegoś odtwarzacza
Muszę się pochwalić.... kupiliśmy Miśkowi mojemu garnitur Wygląda super No i zamówiliśmy dziś obrączki Jeszcze trzeba zamówić zaproszenia w końcu i poszukać butów dla mnie i będę spokojna
A obrączki będą takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wqrX0Mu0DI.jpg (29,1 KB, 27 załadowań)
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 20:58   #4802
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?
Też ciągle myślę nad tym. Ciężki wybór, ale mój TŻ jutro wraca z podróży służbowej i może coś pomoże.

Ja mam zespół,ale na peirwszy taniec koniecznie chcę oryginał.Oni nie zagrają tak tych wersji,które kocham.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:09   #4803
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Też ciągle myślę nad tym. Ciężki wybór, ale mój TŻ jutro wraca z podróży służbowej i może coś pomoże.
a mój TŻ przyjechał, ale jakoś wciąż brak mu czasu albo chęci by zmierzyć się z kolejnym tematem związanym ze ślubem.. SZLAG MNIE TRAFIA, bo czuję się, że jestem jedyną osobą, która o tym myśli

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
My jeszcze się ostatecznie nie zdecydowaliśmy na piosenkę na pierwszy taniec, ale jak już wybierzemy, to raczej poprosimy zespół o odtworzenie oryginału z jakiegoś odtwarzacza
Muszę się pochwalić.... kupiliśmy Miśkowi mojemu garnitur Wygląda super No i zamówiliśmy dziś obrączki Jeszcze trzeba zamówić zaproszenia w końcu i poszukać butów dla mnie i będę spokojna
A obrączki będą takie
BRAWO za garnitur i obrączki Ładne, satynowany/matowiony środek U nas miał być taki ale jubiler nam odradził.. Hmm
A piosenki też nie mamy.. zresztą jak i całej masy innych rzeczy.
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:55   #4804
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
a gdzie kupilas bardotke? ale ten czas szybko leci juz sie doczekac nie moge

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

p.s. obraczki bardzo, bardzo ladne
Dziękuję Kupiłam w salonie, w którym kupuję suknię Mam dokładnie taką, tylko ecru : http://www.e-paja.pl/sawren-ellice-b...osz-p-649.html Niestety zapłaciłam "nieco" więcej , ale wiadomo, że sklep narzuca marżę.

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Wiem gdzie jedziemy na podróż poślubną
Gdzie ??

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?
Nam będzie grał zespół My mamy walc z "Nocy i dni".
Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
My jeszcze się ostatecznie nie zdecydowaliśmy na piosenkę na pierwszy taniec, ale jak już wybierzemy, to raczej poprosimy zespół o odtworzenie oryginału z jakiegoś odtwarzacza
Muszę się pochwalić.... kupiliśmy Miśkowi mojemu garnitur Wygląda super No i zamówiliśmy dziś obrączki Jeszcze trzeba zamówić zaproszenia w końcu i poszukać butów dla mnie i będę spokojna
A obrączki będą takie
Brawo za garnitur Obrączki bardzo ładne Podobają mi się takie po części matowione
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:56   #4805
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Co do piosenki to przesłuchałam wszystkie te co Wam tu podałam z moją Mamą,która jest po wielu kursach tanecznych i super tańczy. I powiedziała,że najbardziej widzi jej się Angel do walca angielskiego,ale że trochę za smutne jest.Więc szukałam dalej i wybrałyśmy to http://w951.wrzuta.pl/audio/9pv5mlsG..._-_casa_musica (kocham Nata ) i na następną piosenkę Karolinę Kozak "Razem zestarzejmy się" -będzie to mniej widowiskowe,bo do tego można się pogibać w takt bluesa
tak słucham słucham piosenki z tego linku że gdzieś już coś takiego słyszałam i faktycznie, wodecki ma po polsku do tej melodii, kuzyn mojego TŻ tańczył z żoną do tego fajny układ
http://www.youtube.com/watch?v=iegoSlom6uc

a my w końcu byliśmy u księdza ustalić datę i godzinę wiec już pewne że 27 sierpnia o 17 w ogóle to ksiądz jakieś dziwne teksty sypał że może się jeszcze rozmyślimy następne spotkanie ok. 10 lipca, mamy mieć wtedy załatwioną poradnię i być po jednej spowiedzi
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:09   #4806
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
tak słucham słucham piosenki z tego linku że gdzieś już coś takiego słyszałam i faktycznie, wodecki ma po polsku do tej melodii, kuzyn mojego TŻ tańczył z żoną do tego fajny układ
http://www.youtube.com/watch?v=iegoSlom6uc

a my w końcu byliśmy u księdza ustalić datę i godzinę wiec już pewne że 27 sierpnia o 17 w ogóle to ksiądz jakieś dziwne teksty sypał że może się jeszcze rozmyślimy następne spotkanie ok. 10 lipca, mamy mieć wtedy załatwioną poradnię i być po jednej spowiedzi
O matko, jak przeczytałam Twoją wypowiedź to aż spojrzałam skąd jesteś, bo my usłyszeliśmy od księdza taki sam tekst I to nie jeden raz. W ogóle o zachowaniu naszego księdza to bym mogła wiele mówić. Ale najważniejsze, że data i godzina ustalona
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:28   #4807
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
O matko, jak przeczytałam Twoją wypowiedź to aż spojrzałam skąd jesteś, bo my usłyszeliśmy od księdza taki sam tekst I to nie jeden raz. W ogóle o zachowaniu naszego księdza to bym mogła wiele mówić. Ale najważniejsze, że data i godzina ustalona
no ważne że to już z głowy mówił jeszcze że po co już wychodzę za mąż że ja przecież jeszcze taka młoda pytał czy już mi się wolność znudziła
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 23:20   #4808
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO za garnitur i obrączki Ładne, satynowany/matowiony środek U nas miał być taki ale jubiler nam odradził.. Hmm
A piosenki też nie mamy.. zresztą jak i całej masy innych rzeczy.
No właśnie dowiedziałam się, że mat to nie to samo co satyna, i że mat się dość szybko wyciera, natomiast satyna nie. Na żywo wyglądają jeszcze ładniej
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:39   #4809
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Mi też szwankuje...
Odebrałam buciki - musze jeszcze tylko iść jutro do poprawki (myślałam, że lewy jest za ciasny i poprawili na miejscu, ale prawy jednak też jest...)

A z garniakiem dobrze się stało - przynajmniej ma tamten na inne okazje, a ten nowy jest naprawdę super
Przesliczne buciki, tez chce cos podobnego.



Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
zdałam ustny polski na 18 punktow : brzydal::brzydal :
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?
U nas bedzie oryginal, nawet nasz wodzirej powiedzial ze lepiej piosenke na pierwszy taniec miec oryginalna bo zepsol nigdy nie zagra idealnie! Piosenki jeszcze nie mamy, moj TZ jest za to odpowiedzialny...

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
no ważne że to już z głowy mówił jeszcze że po co już wychodzę za mąż że ja przecież jeszcze taka młoda pytał czy już mi się wolność znudziła
Straszne, nie rozumiem po co takie pytania! U nas jak na razie kazdy Ksiadz z ktorym sie spotykamy cieszy sie z 'nowej rodziny', no chociaz jeden, w sumie bardzo wazny - od chrztu nie wydal mi aktu chrztu do slubu bo powiedzial ze nie ma takiego obowiazku! Pozniej sie okazalo ze to chodzilo o pieniadze, stawka jest 1000zl! Nie powiedzial jednak tego wprost no i pozniej jak moja rodzinka przyszla i byla gotowa zaplacic ta kwote to juz sie zawzial i powiedzial ze nie wyda! No i mam problem. Ale jakos to zalatwiamy przez Kurie, nie jedna wlasciwie i mam nadzieje ze wszystko szybko sie wyjasni i dostane 'zgode' na slub!
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:48   #4810
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Aha jeszcze mi sie przypomnialo. Szukalam czegos na ramiona i znalazlam cos takiego. Moze komus tez sie przyda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Luxor.jpg (31,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Capri.jpg (39,8 KB, 35 załadowań)
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 12:16   #4811
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
To czemu się jeszcze nie pochwaliłaś?
Jedziemy na 10 dni na objazdową wycieczkę po bałkanach

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?
orginał

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość


Nam będzie grał zespół My mamy walc z "Nocy i dni".
my też ale orginał

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

mam już zaklepaną próbna i ostateczna fryzurę
i kupiona figurka na tort

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Załatwione:

-sala weselna
- orkiestra
- fotograf
- kamerzysta
- samochód
- obrączki + grawer
- lista gości
- wybrać świadków – zgodzili się
- wybrać kościół
- godzina ślubu
- nauki przedmałżeńskie
- Strój Młodej: suknia, biustonosz, buty, welon, broszka, podwiązka
- makijaż próbny
- makijaż ślubny

-paznokcie
- piosenka na 1 taniec

-confetti
-kupione zaproszenia (połowa rozdana)
- krawaty i podwiązki na wodke (już jest połowa)

-wodka
-szampan
-podróż poślubna
-karteczki do ciast dla gości
-kosz na alkohol i dekoracja
- skonczony pierwszy stopien tanca towarzyskiego
-zamówiona próbna i ślubna fryzura
-kupiona figurka pary młodej na tort
-sukienka na drugi dzien dla Pani Młodej

Do załatwienia:

- transport dla gości
- skrzypaczka i śpiewaczka
-Strój Pana Młodego

-strój młodej – pończochy, kwiat do włosów, majtki
- winietki
- plan usadzenia gości
- podziękowania dla rodziców
- 2 stopien tanca towarzyskiego

-lekcje indywidualne
- wino (jedziemy w piątek bo jest promocja )
- dekoracja: kościoła, samochodu,
- kwiaciarnia: bukiet, butonierki x2
- metrykę chrztu

- protokół
- zapowiedzi
- wizyta w USC
- impreza panieńska/kawalerska

-zdjecia dla fotografa i piosenki
-Poradnia małżenska
-piosenka to tortu
-torebeczka na pieniążki
- tort
-parasol
-kieliszki do rozbicia dla pary młodej
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 12:42   #4812
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

U nas bedzie oryginal gun's N roses - don't cry
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 12:49   #4813
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Właśnie przed momentem zdałam sobie sprwawe, że wczoraj przespałam moją 100-ówke ;(
No nic- jeszcze przez 99 dni ciesze się swoim panieństwem haha
Pocieszeniem jest fakt, iz dzisiaj w końcu znalazłam makijażystke <jupi> i panią od paznokci
za kolejne załatwione sprawy... no i za dwucyfrowe odliczanie!

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
My jeszcze się ostatecznie nie zdecydowaliśmy na piosenkę na pierwszy taniec, ale jak już wybierzemy, to raczej poprosimy zespół o odtworzenie oryginału z jakiegoś odtwarzacza
Muszę się pochwalić.... kupiliśmy Miśkowi mojemu garnitur Wygląda super No i zamówiliśmy dziś obrączki Jeszcze trzeba zamówić zaproszenia w końcu i poszukać butów dla mnie i będę spokojna
A obrączki będą takie
Bardzo ładne obrączki. Też nie mamy piosenki - u nas będzie DJ, więc same oryginały No i za garnitur

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a my w końcu byliśmy u księdza ustalić datę i godzinę wiec już pewne że 27 sierpnia o 17 w ogóle to ksiądz jakieś dziwne teksty sypał że może się jeszcze rozmyślimy następne spotkanie ok. 10 lipca, mamy mieć wtedy załatwioną poradnię i być po jednej spowiedzi
Taka moda na odradzanie małżeństwa teraz jest

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Straszne, nie rozumiem po co takie pytania! U nas jak na razie kazdy Ksiadz z ktorym sie spotykamy cieszy sie z 'nowej rodziny', no chociaz jeden, w sumie bardzo wazny - od chrztu nie wydal mi aktu chrztu do slubu bo powiedzial ze nie ma takiego obowiazku! Pozniej sie okazalo ze to chodzilo o pieniadze, stawka jest 1000zl! Nie powiedzial jednak tego wprost no i pozniej jak moja rodzinka przyszla i byla gotowa zaplacic ta kwote to juz sie zawzial i powiedzial ze nie wyda! No i mam problem. Ale jakos to zalatwiamy przez Kurie, nie jedna wlasciwie i mam nadzieje ze wszystko szybko sie wyjasni i dostane 'zgode' na slub!
1000zł za odpis chrztu?!? Powariowali...

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Aha jeszcze mi sie przypomnialo. Szukalam czegos na ramiona i znalazlam cos takiego. Moze komus tez sie przyda.
Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Jedziemy na 10 dni na objazdową wycieczkę po bałkanach

[/COLOR]mam już zaklepaną próbna i ostateczna fryzurę
i kupiona figurka na tort
Super podróż
za fryzjerkę i figurkę


Dziś idę na ślubik

Odnośnie piosenki to może:
http://www.youtube.com/watch?v=zw5pAshxY80 albo
http://www.youtube.com/watch?v=TftsP-ey_JM - jak uda się do tego arytmicznego fragmentu zatańczyć Hm...
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 14:33   #4814
delilah1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

odradzają granie pierwszego tańca przez orkiestrę ze względu na rytm tańca czy jakoś tak żeby nie pomylić kroków jak oni będą śpiewać w innej tonacji robić inne przerwy itd.
nam się umarzył prince - purple rain ale nie wiem jak my do tego zatańczymy http://www.youtube.com/watch?v=XjXizIi1LMM (tylko że pasuje mi okroić jeszcze tą wersję a nie wiem jak i nie wiem kto mógłby mi to zrobić)
__________________
27.08.2011
delilah1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 15:20   #4815
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

To jest jakaś masakra ze stanikiem/gorsetem do mojej kiecki
Przeszłam dzisiaj K-ce i co?Tylko jeden był sensowny...ale jak usłyszałam cenę to mnie zatkało. 620 zł za zwykły gorset z takiej siateczki,nawet żadnych ozdób nie miał!
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 17:05   #4816
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kupiłam w salonie, w którym kupuję suknię Mam dokładnie taką, tylko ecru : http://www.e-paja.pl/sawren-ellice-b...osz-p-649.html Niestety zapłaciłam "nieco" więcej , ale wiadomo, że sklep narzuca marżę
dzieki bardzo ladny ja tez musze pochodzic po sklepach bo jeszcze nie mam i nawet nie wiem czy chce gorset czy bardotke

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a my w końcu byliśmy u księdza ustalić datę i godzinę wiec już pewne że 27 sierpnia o 17 w ogóle to ksiądz jakieś dziwne teksty sypał że może się jeszcze rozmyślimy następne spotkanie ok. 10 lipca, mamy mieć wtedy załatwioną poradnię i być po jednej spowiedzi
gratuluje mam ta sama date i godzine jak w ogole moze takie rzeczy mowic... mam nadzieje ze ja nie uslysze czegos takiego bo jak dotychczas to wszystko z pania z kancelari zalatwialismy a z ksiedzem mamy spotkanie na poczatku czerwca

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
To jest jakaś masakra ze stanikiem/gorsetem do mojej kiecki
Przeszłam dzisiaj K-ce i co?Tylko jeden był sensowny...ale jak usłyszałam cenę to mnie zatkało. 620 zł za zwykły gorset z takiej siateczki,nawet żadnych ozdób nie miał!
wspolczuje ja kilka miesiecy temu sie za gorsetami rozgladalam ale nic nie znalazlam, niby jeszcze sezonu nie bylo i slyszalam zeby przyjsc za pare tygodni ale nie wiem czy nie kupie bardotki zobaczymy

musze sie pochwalic ze poradnie mamy juz zaliczona dzisiaj bylismy na warsztatach ktore zastapily dwa spotkania i pozniej pani prowadzaca zostala i przeprowadzila z chetnymi trzecie indywidualne spotkanie i tak o to mamy zaliczone
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 18:02   #4817
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Kupiliśmy dziś garnitur
Wszedł Łoś do Sunset Suits, zmierzył i stwierdził, że bierze. A jak usłyszeliśmy promocję, to dokupiliśmy 2 koszule, pasek i skarpetki i jeszcze w prezencie ode mnie dostał taką wymarzoną czarną lnianą koszulę z podpinanymi rękawami. A za wszystko niecałe 800 zł. A garnitur ma kolor taki ni to szary, ni to granatowy, ni to grafit. Bardzo ładny i elegancki.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 18:19   #4818
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy dziś garnitur
Wszedł Łoś do Sunset Suits, zmierzył i stwierdził, że bierze. A jak usłyszeliśmy promocję, to dokupiliśmy 2 koszule, pasek i skarpetki i jeszcze w prezencie ode mnie dostał taką wymarzoną czarną lnianą koszulę z podpinanymi rękawami. A za wszystko niecałe 800 zł. A garnitur ma kolor taki ni to szary, ni to granatowy, ni to grafit. Bardzo ładny i elegancki.
gratuluje hmm moj K. tez tam kupil i tez ma taki kolor ciemny bo nie wiem jak go opisac
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:43   #4819
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
To jest jakaś masakra ze stanikiem/gorsetem do mojej kiecki
Przeszłam dzisiaj K-ce i co?Tylko jeden był sensowny...ale jak usłyszałam cenę to mnie zatkało. 620 zł za zwykły gorset z takiej siateczki,nawet żadnych ozdób nie miał!
u nas w żorach są fajne bardotki i nie drogie na rynku
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 20:38   #4820
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Hej, hej, trochę Was ponadrabiam rozchorowałam się ale jeszcze jutro muszę przetrwać i jakoś późną nocą wrócę jutro do domu

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że w końcu kupiłam bardotkę ! Dość ładna nawet, mam nadzieję, że będę zadowolona Jeszcze tylko figi dokupię i z głowy. Byłam dziś przypomnieć sobie moją sukienkę i wyobraźcie sobie, że nie zauważyłam wcześniej, że aplikacje na gorsecie są obszyte delikatną srebrną niteczką. Dobrze, że nie kupiłam złotej biżuterii

Jeszcze tylko 3 miesiące i 2 tygodnie !
za bardotkę
ja za każdym razem odkrywam w sukni coś nowego... :P

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?
nasza piosenka będzie grana na żywo przez zespół, ponieważ nie będziemy mieli układanej choreografii, nie martwi nas ewentualne odstępstwo od oryginału jakoś damy radę i my i zespół

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
My jeszcze się ostatecznie nie zdecydowaliśmy na piosenkę na pierwszy taniec, ale jak już wybierzemy, to raczej poprosimy zespół o odtworzenie oryginału z jakiegoś odtwarzacza
Muszę się pochwalić.... kupiliśmy Miśkowi mojemu garnitur Wygląda super No i zamówiliśmy dziś obrączki Jeszcze trzeba zamówić zaproszenia w końcu i poszukać butów dla mnie i będę spokojna
A obrączki będą takie
za garnitur i obrączki
Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO za garnitur i obrączki Ładne, satynowany/matowiony środek U nas miał być taki ale jubiler nam odradził.. Hmm
A piosenki też nie mamy.. zresztą jak i całej masy innych rzeczy.
nam też jubiler to odradził, choć na początku mój TŻ był bardzo za matowanie/satynowaniem/piaskowaniem

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Jedziemy na 10 dni na objazdową wycieczkę po bałkanach
superowa wycieczka zazdraszczam u nas narazie brak planow na podróż poślubną...

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy dziś garnitur
Wszedł Łoś do Sunset Suits, zmierzył i stwierdził, że bierze. A jak usłyszeliśmy promocję, to dokupiliśmy 2 koszule, pasek i skarpetki i jeszcze w prezencie ode mnie dostał taką wymarzoną czarną lnianą koszulę z podpinanymi rękawami. A za wszystko niecałe 800 zł. A garnitur ma kolor taki ni to szary, ni to granatowy, ni to grafit. Bardzo ładny i elegancki.
no to super, że zakupy takie udane
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 22:41   #4821
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Yyyy małe pytańko... Wasze piosenki na pierwszy taniec bedą grane "na żywo" przez zespół (orkiestre) czy odtworzone dyskretnie z jakiegoś odtwarzacza? Bo my ogólnie bedziemy miec zespół....ale strasznie podoba mi sie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw i nie masz szans zeby to zagrali...;( Jak Wy robicie?
a o czym ta piosenka jest?
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 08:01   #4822
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez delilah1985 Pokaż wiadomość
(tylko że pasuje mi okroić jeszcze tą wersję a nie wiem jak i nie wiem kto mógłby mi to zrobić)
Ściągnij sobie program Audacity. Jest po polsku i bez problemu sama możesz sobie skrócić i przerobić piosenkę. Przynajmniej spróbować
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 08:13   #4823
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy dziś garnitur
Wszedł Łoś do Sunset Suits, zmierzył i stwierdził, że bierze. A jak usłyszeliśmy promocję, to dokupiliśmy 2 koszule, pasek i skarpetki i jeszcze w prezencie ode mnie dostał taką wymarzoną czarną lnianą koszulę z podpinanymi rękawami. A za wszystko niecałe 800 zł. A garnitur ma kolor taki ni to szary, ni to granatowy, ni to grafit. Bardzo ładny i elegancki.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 08:42   #4824
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Lasoa to Ty teraz w Żorach mieszkasz?

Dzięki,ale ja nie potrzebuję zwykłej bardotki tylko takiej,żeby te łączenia pomiędzy miskami były jak najniżej.Istnieją też takie,które specjalnie mają takie wycięcie niżej,aczkolwiek przy takim kroju i tak najlepiej trzyma się gorset. A że nigdzie takich nie ma to już inna sprawa...

Paula gratuluję Nie mogę się doczekać aż mojemu coś kupimy.
Ja doszłam do wniosku,że mój M. powinien mieć czarny garnitur,czarną muszkę i śmietankową koszulę (nie może być śnieżnobiała,bo ja mam sukienkę koronkową w odcieniu ivory i wyglądałaby na brudną) z zakrytymi guzikami. Czy to sensowne połączenie?
W ogóle to dopiero wczoraj dowiedziałam się o istnieniu koszul z zakrytymi guzikami.Wszystkie były wyeksponowane razem z muszkami,więc widocznie to typowo do muszek

Edytowane przez butterfly20
Czas edycji: 2011-05-15 o 08:44
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 08:48   #4825
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy dziś garnitur
Wszedł Łoś do Sunset Suits, zmierzył i stwierdził, że bierze. A jak usłyszeliśmy promocję, to dokupiliśmy 2 koszule, pasek i skarpetki i jeszcze w prezencie ode mnie dostał taką wymarzoną czarną lnianą koszulę z podpinanymi rękawami. A za wszystko niecałe 800 zł. A garnitur ma kolor taki ni to szary, ni to granatowy, ni to grafit. Bardzo ładny i elegancki.
BRAWO za udane zakupy i dobrą cenę
Mój jak w końcu zacznie myśleć o ślubie, to będzie musiał wszystko kupować w biegu, stresie i za grubą kasę. Eh.. szkoda gadać.
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:15   #4826
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Witam Nadrobiłam was
Gratuluje załatwionych spraw wszystkim Jeśli chodzi o facetów, to oni wszyscy chyba tak mają z tymi załatwieniami. Trzeba ich ponaglać
My wczoraj zamówiliśmy obrączki Nie zdecydowałam się na razie na to czy chce z kamieniem, czy nie, ale mam czas. Poza tym kupiłam potencjalne buty do ślubu, nie pomarańczowe, a białe, ale za to śpię spokojniej Wkleję wam zdjęcia. Jak nie znajdę pomarańczowych to te będą super i dałam za nie 19 zł :P:P
Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
O kurczę , możesz napisać ile was to wszystko wyniesie? ja nie mam połowy rzeczy i 40 tys . pęknie jak nic
My wstępnie policzyliśmy i wyszło nam 33 tyś. Ale zobaczymy jak będzie an prawdę już po ślubie i weselu. Jak się popłaci wszystkie koszty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0121.jpg (82,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0125.jpg (66,7 KB, 30 załadowań)
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:19   #4827
jagoda221
Raczkowanie
 
Avatar jagoda221
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 115
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
To jest jakaś masakra ze stanikiem/gorsetem do mojej kiecki
Przeszłam dzisiaj K-ce i co?Tylko jeden był sensowny...ale jak usłyszałam cenę to mnie zatkało. 620 zł za zwykły gorset z takiej siateczki,nawet żadnych ozdób nie miał!
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Lasoa to Ty teraz w Żorach mieszkasz?

Dzięki,ale ja nie potrzebuję zwykłej bardotki tylko takiej,żeby te łączenia pomiędzy miskami były jak najniżej.Istnieją też takie,które specjalnie mają takie wycięcie niżej,aczkolwiek przy takim kroju i tak najlepiej trzyma się gorset. A że nigdzie takich nie ma to już inna sprawa...

Paula gratuluję Nie mogę się doczekać aż mojemu coś kupimy.
Ja doszłam do wniosku,że mój M. powinien mieć czarny garnitur,czarną muszkę i śmietankową koszulę (nie może być śnieżnobiała,bo ja mam sukienkę koronkową w odcieniu ivory i wyglądałaby na brudną) z zakrytymi guzikami. Czy to sensowne połączenie?
W ogóle to dopiero wczoraj dowiedziałam się o istnieniu koszul z zakrytymi guzikami.Wszystkie były wyeksponowane razem z muszkami,więc widocznie to typowo do muszek
jak coś znajdziesz to daj znac bo ja już 2 miesiące szukam i jak cos jest ładnego i takiego c pasuje do sukni bo mam z tyłu mocno wycięte to oczywiście nie ma mojego rozmiaru.
I bez problemu powinnaś dostać koszule z zakrytymi guzikami np. w Silesi jest taki sklepik tylko mają dogie bo około 150zł za koszule.
jagoda221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:24   #4828
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
jak coś znajdziesz to daj znac bo ja już 2 miesiące szukam i jak cos jest ładnego i takiego c pasuje do sukni bo mam z tyłu mocno wycięte to oczywiście nie ma mojego rozmiaru.
I bez problemu powinnaś dostać koszule z zakrytymi guzikami np. w Silesi jest taki sklepik tylko mają dogie bo około 150zł za koszule.
Byłam właśnie wczoraj w Silesii i w Wólczance takie widziałam. I jest promocja,że kupujesz jedną i drugą masz gratis

Łatwiej znaleźć coś wyciętego z tyłu niż z przodu.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:33   #4829
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
O kurczę , możesz napisać ile was to wszystko wyniesie? ja nie mam połowy rzeczy i 40 tys . pęknie jak nic
Wg naszego arkusza Excela jakieś 20 000zł, ok. 60 gości.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:56   #4830
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

jusztyska, wracaj do zdrowia !!

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO za udane zakupy i dobrą cenę
Mój jak w końcu zacznie myśleć o ślubie, to będzie musiał wszystko kupować w biegu, stresie i za grubą kasę. Eh.. szkoda gadać.
No i wtedy ON będzie biegał, szukał i się denerwował- pożałuje Choć Ty pewno będziesz się stresować niestety razem z nim. Zgadzam się z ardillką, że większość facetów wymaga ponaglania i przypominania o wszystkim.
Cytat:
Napisane przez ardillka Pokaż wiadomość
Witam Nadrobiłam was
Gratuluje załatwionych spraw wszystkim Jeśli chodzi o facetów, to oni wszyscy chyba tak mają z tymi załatwieniami. Trzeba ich ponaglać
My wczoraj zamówiliśmy obrączki Nie zdecydowałam się na razie na to czy chce z kamieniem, czy nie, ale mam czas. Poza tym kupiłam potencjalne buty do ślubu, nie pomarańczowe, a białe, ale za to śpię spokojniej Wkleję wam zdjęcia. Jak nie znajdę pomarańczowych to te będą super i dałam za nie 19 zł :P:P

My wstępnie policzyliśmy i wyszło nam 33 tyś. Ale zobaczymy jak będzie an prawdę już po ślubie i weselu. Jak się popłaci wszystkie koszty.
Brawo za obrączki Bardzo podobają mi się takie z kamyczkami, ale chcę nosić obrączkę i zaręczynowy na jednym palcu i wydawało mi się, że byłoby za wiele tych kamyczków, dlatego zrezygnowałam
Buciki bardzo ładne I ta cena
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.