Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 08:12   #241
Karenw
Wtajemniczenie
 
Avatar Karenw
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 679
GG do Karenw
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,5 KB, 98 załadowań)
Karenw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 08:23   #242
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

Zamowilam tablice na samochod: na przodzie bedzie z naszymi imionami, a z tylu 'Para Mloda'.


Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Witam Szanowne PM-ki sierpniowe
Z przyjemnością się do Was dołącze. Mam ślub 27.08.2011 o godz 18:30. Większość mam już załatwione, jedyne co mi spędza sen z powiek to czy ... "buty pełne czy odkryte, pończochy czy bez" no kurcze belek nie mogę się zdecydować. Powiem tylko, że buciki będą fioletowe (wszystko będzie w kolorystyce biało-fioletowej). A wy? Jak tam u was z butami i rajtkami Może coś doradzicie, chodziaż pewnie żadna z własnego doświadczenia nic nie powie bo wszystkie jeszcze przed
Witaj

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
A jutro dokładnie 3 miesiące do naszego ślubu A w dodatku nasza miesięcznica z K. Zaczynam już świętować
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Thea my oprócz tego,że mamy dzisiaj 3 miesiące to też mamy miesięcznicę A od kiedy jesteście razem? My od 27.03.2006
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 08:46   #243
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
bardzo ładnie wyglądasz w tej sukni

faaaaaaaajnie dziś już 3 miesiące do ślubu trzeba będzie się niedługo udać do USC nie lubię papierkowych załatwień

TŻ kończy dziś w pracy drukować zaproszenia w końcu....
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 08:58   #244
linka123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 23
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Wiatm Chwilke mnie nie było...zamieszanie na studiach, zaliczenia, egzminy..a tu kolejna cześć dopiszcie i mnie prosze 21.08. godz 12:30 <szoook jak wcześnie!> kiedy ja sie wyśpie??
Najgorszy czas latania za papierkami (USC) chrzty, bierzmowania... przed nami ;/
linka123123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:30   #245
Karenw
Wtajemniczenie
 
Avatar Karenw
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 679
GG do Karenw
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziewczyny, a w kościele podczas zakładania obrączek to będziecie zakładały na pierścionek zaręczynowy czy przed ślubem przekładacie go na drugą rękę? no i jakie macie pomysły na te wszystkie przesądy typu "coś niebieskiego, starego, pożyczonego" Niebieska to wiem że zazwyczaj podwiążka, nowa to suknia i wszystkie inne tego typu dodatki ... a coś pożyczonego i starego?
Karenw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:33   #246
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Witam Was kochane a ja mam ogromny problem chodzi o noclegi dla gości ponieważ u mnie przeszło 20 osób jest przyjezdnych i musieliśmy im zamówić pokoje i to kolejny koszty a teraz jeszcze moja mama wypaliła że tych co mają ok. 50 km też mamy przenocować a było uzgodnione że zostaną odwiezieni i ja już sama nie wiem ... najpierw mama powiedziała że się nie wtrąca w załatwienia a teraz co? jestem załamana bo i tak okazało się że ślub i wesele trochę przekroczyły nasz budżet, a teraz jeszcze te dodatkowe noclegi
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:33   #247
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Hej

Własnie natrafiłam na Ten wątek i też chciałaby się przyłączyć
Nasz ślub będzie 20.08.2011 o godzinie 15:00
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 10:43   #248
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w kościele podczas zakładania obrączek to będziecie zakładały na pierścionek zaręczynowy czy przed ślubem przekładacie go na drugą rękę? no i jakie macie pomysły na te wszystkie przesądy typu "coś niebieskiego, starego, pożyczonego" Niebieska to wiem że zazwyczaj podwiążka, nowa to suknia i wszystkie inne tego typu dodatki ... a coś pożyczonego i starego?
Pożyczona stara podwiązka z niebieskim akcentem

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane a ja mam ogromny problem chodzi o noclegi dla gości ponieważ u mnie przeszło 20 osób jest przyjezdnych i musieliśmy im zamówić pokoje i to kolejny koszty a teraz jeszcze moja mama wypaliła że tych co mają ok. 50 km też mamy przenocować a było uzgodnione że zostaną odwiezieni i ja już sama nie wiem ... najpierw mama powiedziała że się nie wtrąca w załatwienia a teraz co? jestem załamana bo i tak okazało się że ślub i wesele trochę przekroczyły nasz budżet, a teraz jeszcze te dodatkowe noclegi
No przecież nie musicie za te noclegi płacić. Zapewnijcie je, ale niech każdy sam zapłaci, jak chce zostać.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:55   #249
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
Pieknie wygladasz Ja mam buciki z przodu zakryte a z tylu paseczek na pietke, ale tylko dlatego ze takie lepiej trzymaja sie nogi bo mam maly rozmiar:/ Ryłkowe z przeceny

A co do noclegow, to my tez musimy zapewnic noclegi, ale tylko dla trzech par, ktore maja do nas a 160 km i my placimy za domki (obok restauracji jest jezioro i domki letniskowe) Ale osoby majace do nas ok 30-50 km, same sobie juz zapewnia transport :P

Edytowane przez toothyy
Czas edycji: 2011-05-27 o 11:05
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:05   #250
Karenw
Wtajemniczenie
 
Avatar Karenw
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 679
GG do Karenw
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

No właśnie tu jest problem bo nie mam od kogo pożyczyć podwiązki
Karenw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:41   #251
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
u nas goście czekają na Młodych pod salą wszyscy są przy witaniu chlebem i solą u mnie też od razu wtedy tłucze się kieliszki

więc po kolei wygląda to mniej więcej tak: młodzi są witani chlebem i solą, dostają kieliszki, piją i rzucają za siebie, kiedy kieliszki się tłuką wielkie owacje, potem Pan Młody przenosi PMkę przez próg i goście za nimi wchodzą na salę
ale możliwe, że w innych regionach jest inaczej
U mnie w regionie tak samo
Ale pozniej jak Pan Mlody przenosi PM przez prog, to goscie nie powinni byc juz w srodku?

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
U nas najpierw jest powitanie chlebem i solą, potem przenoszenie przez próg i z Młodymi goście wchodzą do sali, potem wszyscy piją szampana, śpiewają sto lat i Para Młoda rzuca kieliszkami po szampanie za siebie.
A kiedy goscie szukaja swoich miejsc przy stolach??Zaraz po tym szampanie tak???

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Witam Szanowne PM-ki sierpniowe
Z przyjemnością się do Was dołącze. Mam ślub 27.08.2011 o godz 18:30. Większość mam już załatwione, jedyne co mi spędza sen z powiek to czy ... "buty pełne czy odkryte, pończochy czy bez" no kurcze belek nie mogę się zdecydować. Powiem tylko, że buciki będą fioletowe (wszystko będzie w kolorystyce biało-fioletowej). A wy? Jak tam u was z butami i rajtkami Może coś doradzicie, chodziaż pewnie żadna z własnego doświadczenia nic nie powie bo wszystkie jeszcze przed
Witaj
Ja mysle, ze butu powinnas wybrac wg swojego uznania. Zarowno pelne jak i odkryte beda ok, tak samo z ponczochami czy rajstopami
Osobiscie uwazam, ze jak odkryte buty to gole nogi...


Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Dzieki za slowa otuchy A jezeli chodzi o suknie to chyba nie jest tak strasznie odkryta, bo ma ramiaczka. Najchetniej tez nic bym do kosciola nie zakladala, ze wzgledu na ramiaczka i jeszcze wlosy beda zwisaly na jednym boku. Chyba za duzo bedzie tego. Dodalam zdjecie, moze poradzicie cos?

A jezeli chodzi o protokol, to wlasnie w poniedzialek przeszlismy przez to i to nic strasznego, pytania sa banalne, trzeba tylko odpowiadac "po Bozemu" a wszystko bedzie dobrze! Wczesniej tez nie przygotowywalismy sie do protokolu bo nie wiedzielismy ze cos takiego jest:P
Piekna suknia Gdzie ona jest odkryta??? Bolerko wogole nie bedzie Ci pasowac...

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

A jutro dokładnie 3 miesiące do naszego ślubu A w dodatku nasza miesięcznica z K. Zaczynam już świętować
Milego swietowania

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
zatem trzymam kciuki za egzamin
Ja się za to w zeszłą niedzielę tak spięłam z TŻ, że powiedziałam, że już się słowem nie odezwę na temat ślubu, terminów i rzeczy do załatwienia. Jeśli będzie chciał coś zrobić albo się dowiedzieć, to niech pyta i załatwia, jeśli nie będzie chciał, to ślubu nie będzie - trudno. Minął dzień, dwa i zapytał o zaproszenia.. tylko na razie się temat znowu urwał, bo zabiegany był w tym tygodniu. No nic. Zobaczymy.
Dodatkowo spełnia się mój czarny scenariusz a w zasadzie typowa reakcja mojej skóry. Pojawiło się słońce a razem z nim na moim ciele wysypka. Swędzi, piecze i nie wygląda dobrze. Będę jak córka młynarza i to w dodatku z plamami :| Też miewacie alergie??
Wspolczuje tej alergii. Mialam tak raz, w Egipcie...chyba za duzo slonca Pomoglo Calcium.

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
Slicznie wygladasz Naprawde, wez buty jakie chcesz i lubisz.

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w kościele podczas zakładania obrączek to będziecie zakładały na pierścionek zaręczynowy czy przed ślubem przekładacie go na drugą rękę? no i jakie macie pomysły na te wszystkie przesądy typu "coś niebieskiego, starego, pożyczonego" Niebieska to wiem że zazwyczaj podwiążka, nowa to suknia i wszystkie inne tego typu dodatki ... a coś pożyczonego i starego?
Z pierscionkiem wlasnie mam dylemat, bo nosze go na prawej rece, tam gdzie pojdzie obraczka. Na lewej rece mam pierscionek, ktory obowiazkowo musi tam zostac... nie mam miejsca na zareczynowy, ale szkoda mi go nie zalozyc
Niebieska podwiazka, stary wlasnie pierscionek, a pozyczonego narazie brak

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane a ja mam ogromny problem chodzi o noclegi dla gości ponieważ u mnie przeszło 20 osób jest przyjezdnych i musieliśmy im zamówić pokoje i to kolejny koszty a teraz jeszcze moja mama wypaliła że tych co mają ok. 50 km też mamy przenocować a było uzgodnione że zostaną odwiezieni i ja już sama nie wiem ... najpierw mama powiedziała że się nie wtrąca w załatwienia a teraz co? jestem załamana bo i tak okazało się że ślub i wesele trochę przekroczyły nasz budżet, a teraz jeszcze te dodatkowe noclegi
Macie tez poprawiny???
Bo jesli nie, to ja bym nie martwila sie o te przyjezdne osoby(50km). No bez przesady, wogole tym nie przejmuj.
Ja mam wesele dwudniowe, wszyscy sa przyjezdni, bo wesele 70km od mojej i Tzta miejscowosci. Noclegi zapewniamy, ale i tak planujemy wspomniec znajomym, ze nocleg kosztuje 40zl za osobe. Tak samo robili inni nasi znajomi u ktorych bylismy na weselu i zwyczajnie oddalismy im kase. Takie moje zdanie.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 14:55   #252
jagoda221
Raczkowanie
 
Avatar jagoda221
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 115
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
U mnie w regionie tak samo
Ale pozniej jak Pan Mlody przenosi PM przez prog, to goscie nie powinni byc juz w srodku?

A kiedy goscie szukaja swoich miejsc przy stolach??Zaraz po tym szampanie tak???

Witaj
Ja mysle, ze butu powinnas wybrac wg swojego uznania. Zarowno pelne jak i odkryte beda ok, tak samo z ponczochami czy rajstopami
Osobiscie uwazam, ze jak odkryte buty to gole nogi...

Piekna suknia Gdzie ona jest odkryta??? Bolerko wogole nie bedzie Ci pasowac...

Milego swietowania

Wspolczuje tej alergii. Mialam tak raz, w Egipcie...chyba za duzo slonca Pomoglo Calcium.

Slicznie wygladasz Naprawde, wez buty jakie chcesz i lubisz.

Z pierscionkiem wlasnie mam dylemat, bo nosze go na prawej rece, tam gdzie pojdzie obraczka. Na lewej rece mam pierscionek, ktory obowiazkowo musi tam zostac... nie mam miejsca na zareczynowy, ale szkoda mi go nie zalozyc
Niebieska podwiazka, stary wlasnie pierscionek, a pozyczonego narazie brak

Macie tez poprawiny???
Bo jesli nie, to ja bym nie martwila sie o te przyjezdne osoby(50km). No bez przesady, wogole tym nie przejmuj.
Ja mam wesele dwudniowe, wszyscy sa przyjezdni, bo wesele 70km od mojej i Tzta miejscowosci. Noclegi zapewniamy, ale i tak planujemy wspomniec znajomym, ze nocleg kosztuje 40zl za osobe. Tak samo robili inni nasi znajomi u ktorych bylismy na weselu i zwyczajnie oddalismy im kase. Takie moje zdanie.
Myślę że to niegrzeczne kazać płacić ludziom za nocleg skoro są Waszymi gośćmi... Ja zapewniam nocleg wszystkim swoim gościom było by mi wstyd gdyby ktoś nie mógł się bawić bo ma 50km do domu i musi prowadzić auto. Ja zapraszam ludzi na zabawę a nie dla "prezentu" ale każdy ma swoje przekonania. Nie jest wam głupio mówiąc że jak chce spać to musi sam zapłacić?
jagoda221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:02   #253
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w kościele podczas zakładania obrączek to będziecie zakładały na pierścionek zaręczynowy czy przed ślubem przekładacie go na drugą rękę? no i jakie macie pomysły na te wszystkie przesądy typu "coś niebieskiego, starego, pożyczonego" Niebieska to wiem że zazwyczaj podwiążka, nowa to suknia i wszystkie inne tego typu dodatki ... a coś pożyczonego i starego?
ja przełożę pierścionek na lewą rękę
a co do pożyczonego i starego... to też nie wiem nie mam jeszcze żadnego pomysłu, podwiązkę już mam niebieską, dostałam w salonie, w którym suknię zamawiałam
Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej

Własnie natrafiłam na Ten wątek i też chciałaby się przyłączyć
Nasz ślub będzie 20.08.2011 o godzinie 15:00
hej
jak Wasze przygotowania?
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
U mnie w regionie tak samo
Ale pozniej jak Pan Mlody przenosi PM przez prog, to goscie nie powinni byc juz w srodku?

Niebieska podwiazka, stary wlasnie pierscionek, a pozyczonego narazie brak
u nas zwykle to goście wchodzą za Młodymi na salę

a z tym pierścionek, że stary, to dobra myśl
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:05   #254
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
Myślę że to niegrzeczne kazać płacić ludziom za nocleg skoro są Waszymi gośćmi... Ja zapewniam nocleg wszystkim swoim gościom było by mi wstyd gdyby ktoś nie mógł się bawić bo ma 50km do domu i musi prowadzić auto. Ja zapraszam ludzi na zabawę a nie dla "prezentu" ale każdy ma swoje przekonania. Nie jest wam głupio mówiąc że jak chce spać to musi sam zapłacić?
Hola, hola. Bez przesady. Ja zapewniam gościom nocleg u naszych rodzin, ale jeśli chcą spać na miejscu w domkach letniskowych, to daję im możliwość wykupienia noclegu. Można też zapewnić transport - wtedy ktoś nie musi sam prowadzić.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:32   #255
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
No przecież nie musicie za te noclegi płacić. Zapewnijcie je, ale niech każdy sam zapłaci, jak chce zostać.
Tylko że u mnie w rodzinie jest tak że się zapewnia noclegi i płaci za nie... ale postawiłam na swoim (przynajmniej tak myślę) że tych do 50 km odwozimy

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Macie tez poprawiny???
Bo jesli nie, to ja bym nie martwila sie o te przyjezdne osoby(50km). No bez przesady, wogole tym nie przejmuj.
Ja mam wesele dwudniowe, wszyscy sa przyjezdni, bo wesele 70km od mojej i Tzta miejscowosci. Noclegi zapewniamy, ale i tak planujemy wspomniec znajomym, ze nocleg kosztuje 40zl za osobe. Tak samo robili inni nasi znajomi u ktorych bylismy na weselu i zwyczajnie oddalismy im kase. Takie moje zdanie.
Nie nie mamy poprawin(tzn. są ale w domu tylko takie dla najbliższych, domowników). Tylko że tak trochę głupio powiedzieć żeby oddali kasę.... szczególnie że u mnie tak już w rodzinie jest że sie płaci za te noclegi... ale dziękuje bardzo za wsparcie

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
Myślę że to niegrzeczne kazać płacić ludziom za nocleg skoro są Waszymi gośćmi... Ja zapewniam nocleg wszystkim swoim gościom było by mi wstyd gdyby ktoś nie mógł się bawić bo ma 50km do domu i musi prowadzić auto. Ja zapraszam ludzi na zabawę a nie dla "prezentu" ale każdy ma swoje przekonania. Nie jest wam głupio mówiąc że jak chce spać to musi sam zapłacić?
Tak wiesz każdy ma swoje przekonania, ale każdy się liczy także z kosztami. A jedna doba dla jednej osoby wynosi 60 zł a przenocuj sobie ok 20 osób ti robi koszty prawda? No chyba że się człowiek może nie liczyć z kosztami bo ma kasy jak lodu to inna sprawa, albo jak rodzice sponsorują wesele, bo jeśli samemu się za wszystko płaci to jest ciężko...

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Hola, hola. Bez przesady. Ja zapewniam gościom nocleg u naszych rodzin, ale jeśli chcą spać na miejscu w domkach letniskowych, to daję im możliwość wykupienia noclegu. Można też zapewnić transport - wtedy ktoś nie musi sam prowadzić.
My właśnie zapewniamy transport do odwożenia busa na 9 osób więc nikt nie będzie musiał prowadzić sam...
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:43   #256
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Pożyczona stara podwiązka z niebieskim akcentem
tak właśnie myślałam zrobić z tą podwiązką
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:15   #257
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

hej wszystkim po mojej długiej nieobecnosci Nadrobiłam wszystko i gratuluje probnym fryzurom i załatwionym sprawom
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:24   #258
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dziewczyny a jak myślicie jaką mogłabym mieć fryzurkę i makijaż ślubny?
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:30   #259
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
Ja mam z odkrytym palcem
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 19:51   #260
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
faaaaaaaajnie dziś już 3 miesiące do ślubu


---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Ja mam z odkrytym palcem
ja też

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej

Własnie natrafiłam na Ten wątek i też chciałaby się przyłączyć
Nasz ślub będzie 20.08.2011 o godzinie 15:00
Witaj

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
Wiatm Chwilke mnie nie było...zamieszanie na studiach, zaliczenia, egzminy..a tu kolejna cześć dopiszcie i mnie prosze 21.08. godz 12:30 <szoook jak wcześnie!> kiedy ja sie wyśpie??
Witaj

a ja ślubuję dzień wcześniej i o 12:00 chyba o 6:00 czeka mnie pobudka
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:50   #261
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Szybko nadrabiam, bo po dzisiejszym egzaminie mam lenia i idę oglądać jakiś film (jakbym wczoraj też tego nie robiła ). Ale przynajmniej nie żałuję, bo i tak bym się tego nie nauczyła. Ale przynajmniej odpowiedź na jedno pytanie znałam śpiewająco. Pan profesor kazał nam napisać jego ulubiony wierszyk o tym jakie wino nadaje się do jakich potraw. Ehh te napoje fermentowane
Jeśli chodzi o noclegi - my wynajęliśmy domek (agroturystyka) dla naszych 20 znajomych, którzy muszą się przespać gdzieś, na 2 dni. Rodziny przyjezdnej mamy mało, Łoś ma jedno prawie puste mieszkanie a ja domek letniskowy dla nich. Ale za noclegi płacimy my. Trochę głupio by mi było się upominać od gości o zwrot kasy. Swoją drogą i tak mało płacimy, bo za domek dla 20-24 osób na dwa dni dajemy panu koło 600 zł.
Fajny pomysł z tym "starym" pierścionkiem. Btw. ja zaręczynowy mam zamiar tuż przed ceremonią przełożyć na środkowy palec prawej ręki. I pewnie tam zostanie, bo na lewej wszystkie strategiczne pozycje obsadzone (obrączka srebrna - taka pamiątkowa i pierścionek od mamuś).
Kupiłam dziś na gruponie kupon na 100 odbitek za 35 zł. Wydrukujemy sobie zdjęcia z wesela za grosze
Spokojnego wieczoru!
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:54   #262
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
zatem trzymam kciuki za egzamin
Ja się za to w zeszłą niedzielę tak spięłam z TŻ, że powiedziałam, że już się słowem nie odezwę na temat ślubu, terminów i rzeczy do załatwienia. Jeśli będzie chciał coś zrobić albo się dowiedzieć, to niech pyta i załatwia, jeśli nie będzie chciał, to ślubu nie będzie - trudno. Minął dzień, dwa i zapytał o zaproszenia.. tylko na razie się temat znowu urwał, bo zabiegany był w tym tygodniu. No nic. Zobaczymy.
Dodatkowo spełnia się mój czarny scenariusz a w zasadzie typowa reakcja mojej skóry. Pojawiło się słońce a razem z nim na moim ciele wysypka. Swędzi, piecze i nie wygląda dobrze. Będę jak córka młynarza i to w dodatku z plamami :| Też miewacie alergie??
Ja niestety mam to samo... swędzenie, pieczenie, kichanie Plam na razie nie ma od kilku lat, bo unikam słońca. Na szczęście mam taką w miarę ciemną karnację, więc nie muszę się opalać. Z resztą nawet gdybym musiała, to bym i tak nie mogła. Można się w sumie przyzwyczaić Trzeba
Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
u mnie też jutro 3 miesiące ach, już się nie mogę doczekać sierpnia
faajnie Wam, że macie miesięcznice uwielbiam wszelkie "rocznice", "miesięcznice" itp


ja się nigdy z takimi nie spotkałam, ale któraś z dziewczyn u nas na forum też takich szukała

a ja wróciłam właśnie z ploteczek z przyjaciółką omawiałyśmy między innymi jak gości usadzić :P hahaha:P
Haha Ja też już nie mogę się doczekać I też uwielbiam takie rzeczy, a mój K. trochę mniej, bo ja bym co miesiąc chciała świętować, a ostatnio nawet częściej a to 100 dni do ślubu, a to 99...
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Thea my oprócz tego,że mamy dzisiaj 3 miesiące to też mamy miesięcznicę A od kiedy jesteście razem? My od 27.03.2006
Ooo ale fajnie My jesteśmy razem od 27 grudnia 2006, także troszeczkę krócej, ale za to znamy się od przedszkolaka, więc chyba dość dobrze
Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
Piękna Panna Młoda z Ciebie
Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz w tej sukni

faaaaaaaajnie dziś już 3 miesiące do ślubu trzeba będzie się niedługo udać do USCnie lubię papierkowych załatwień

TŻ kończy dziś w pracy drukować zaproszenia w końcu....
My chyba w poniedziałek udajemy się do USC Ale nie wiem jeszcze na 100 %

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej

Własnie natrafiłam na Ten wątek i też chciałaby się przyłączyć
Nasz ślub będzie 20.08.2011 o godzinie 15:00
Hej
Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
Witam Was kochanea ja mam ogromny problemchodzi o noclegi dla gości ponieważ u mnie przeszło 20 osób jest przyjezdnych i musieliśmy im zamówić pokoje i to kolejny koszty a teraz jeszcze moja mama wypaliła że tych co mają ok. 50 km też mamy przenocować a było uzgodnione że zostaną odwiezieni i ja już sama nie wiem ... najpierw mama powiedziała że się nie wtrąca w załatwienia a teraz co?jestem załamana bo i tak okazało się że ślub i wesele trochę przekroczyły nasz budżet, a teraz jeszcze te dodatkowe noclegi
Nie wiem, jakie są u Was zwyczaje, ale u nas nie zapewniamy noclegów gościom, którzy mają 50 km do domu... Kurcze no, nie jesteście w stanie wszystkim dogodzić. Moim zdaniem to i tak świetnie, że chcecie ich odwieźć do domu Może powiedz szczerze mamie, że nie masz na tyle pieniędzy i zapewnisz im dowóz
Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
Myślę że to niegrzeczne kazać płacić ludziom za nocleg skoro są Waszymi gośćmi... Ja zapewniam nocleg wszystkim swoim gościom było by mi wstyd gdyby ktoś nie mógł się bawić bo ma 50km do domu i musi prowadzić auto. Ja zapraszam ludzi na zabawę a nie dla "prezentu" ale każdy ma swoje przekonania. Nie jest wam głupio mówiąc że jak chce spać to musi sam zapłacić?
Oj, ale moim zdaniem prezent i nocleg to zupełnie dwie różne sprawy... Nie widzę związku My byliśmy na weselach, gdzie było i 50 i 70 km i wyszliśmy z założenia, że jeśli mamy życzenie być na tych weselach, to jedno z nas się "poświęca" i nie pije- jedziemy samochodem i nie marudzimy. Państwo Młodzi nie są w stanie wszystkich przenocować czy odwieźć. Oczywiście, zależy ile kto ma gości i ile pieniędzy Być może w Twoich stronach jest inaczej, ale u nas każdy(kto ma właśnie takie 50 km, bo nie mówię, że jak ktoś ma 200 km to jest pozostawiony sam sobie) dojeżdża sobie na własną rękę- coś na zasadzie: ja nie wymagam, żeby mnie ktoś odwoził to i ten ktoś nie wymaga tego ode mnie. Oczywiście, rodzinę, która ma naprawdę daleko przenocujemy w domu. No ale osób, które mają 50 km wyszłoby ze 100- jak nie więcej... I wcale nie jest mi wstyd, że nie odwożę wszystkich busem czy nie wykupuję im pokoju Co więcej, dla nas to normalne, bo nas też nie odwozili i nie układali w pokojach. Natomiast nie chciałabym sytuacji, że państwo młodzi załatwiają pokoje i każą płacić za nie gościom, także w tym miejscu się zgadzam No i na koniec dodam, że ja też zapraszam ludzi na zabawę i nie dla prezentu.
Tak sobie myślę, że wszystko zależy od zwyczajów panujących w danej rodzinie/okolicy.

gwiazdeczka, dziękuję, już poświętowane

paula, odpoczywaj fajnie, że udało Ci się kupić te odbitki My zamówimy u fotografa fotoksiążkę albo album, jeszcze nie wiemy, z najpiękniejszymi zdjęciami (przysięga itd.) i zdjęciami z sesji. A resztę dostaniemy na płycie. I zamierzam wywołać sobie wszystkie na all. Kiedyś zamówiłam sobie 300 zdjęć za 65 zł , 10 x15, potem zamówiłam jeszcze 200 za 50 zł chyba i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jakości. Nie odbiega niczym od tych kilka razy droższych
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-05-27 o 22:17
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 00:53   #263
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

W ramach odpoczynku zrobiłam rachunek sumienia (posługując się listą wrzuconą na jakimś wątku przez jedną z Wizażanek - dzięki Ci dziewczyno, której nicka nie spamiętałam!):

Załatwione:
- sala + catering (tort, ciasta, stół wiejski)
- alkohol (wódka, piwo, wino po malutku kolekcjonujemy)
- dj
- fotograf na weselu, + dwie sesje "gratis" od znajomych
- kamerzysta
- samochód
- obrączki + grawer
- lista gości
- noclegi dla gości
- wybrać kościół
- godzina ślubu
- nauki przedmałżeńskie
- poradnia
- suknia
- buty x2
- garnitur
- koszula x2
- pasek
- skarpety
- makijaż próbny nie wiem czy będzie
- makijaż ślubny umówiony
- fryzura próbna pierwsza już za tydzień, druga początkiem sierpnia
- fryzura ślubna umówiona
- paznokcie zamówione :P
- podziękowania dla gości (ciasta od firmy cateringowej, wydrukowane karteczki do wrzucenia do środka od nas)
- zaproszenia rozdane
- dekoracja samochodu - w cenie samochodu razem z panem szoferem
- dekoracja sali
- bukiet zamówiony x2
- butonierka
- bukiet/stroik dla świadkowej
- butonierka dla świadka i dla tatusiów
- kurs tańca

Do załatwienia
- transport dla gości (PKS)
- bielizna moja
- welon dobiorę w salonie do sukni już, albo kupię na all
- podwiązka koniecznie niebieska
- biżuteria
- pończochy, conajmniej 2 pary
- bielizna Łoś
- kamizelka + musznik
- spinki do koszuli
- buty Łoś - wypatrzone, tylko kupić
- zabiegi Panny Młodej - poluję na grupony i inne takie :P
- księga gości lub duży plakat z miejscem na podpisy - jeszcze nie zdecydowaliśmy
- winietki - nie dla pojedynczego osobnika, tylko na cały stół typu 'tu siedzi rodzina taka i taka"
- plan usadzenia gości - powstanie taki +/- jak pojedziemy w czwartek lub piątek przed weselem rozstawiac stoliki
- regulamin wesela - jest już w projekcie menu - tylko wydrukować,
- podziękowania dla rodziców - chyba kupimy ramki elektroniczne
- zabawy weselne - do ustalenia z dj
- wybrać piosenkę na pierwszy taniec - wahamy się między dwoma typami
- ćwiczyć pierwszy taniec
- do sypania: ryż, pieniądze, bańki mydlane - kupimy i damy znajomym
- zawieszki na alkohol - podrukowane, tylko posklejać i podoszywać kokardki (zajmę się tym dopiero po obronie, chociaż tak mnie kusi...)
- dekoracja klatki/domu - tym się obiecała zająć mama, trzeba tylko kupić kwiaty i baloniki
- dekoracja kościoła - do ustalenia z pozostałymi parami biorącymi ślub w tym dniu,
- USC
- Kościół: protokół (spiszemy początkiem czerwca), zapowiedzi

Sporo tego się uzbierało. Ale najważniejsze, że na drugiej liście coraz mniej. A jak się już obronię, to ruszę z kopyta. Bo na razie się zmuszam, żeby poza pracą nic nie robić.

A jeszcze tak już na dobranoc ten wierszyk mojego Profesora z dziś. Całkiem przydatny :P
Ryby, drób i cielęcina lubią tylko białe wina.
Zaś pod woły, sarny, wieprze jest czerwone wino lepsze,
Ciasta, frukty i łakotki lubią wina bukiet słodki
a szampana wie i kiep można zawsze: po i przed!

ps. zmieniacie nazwisko po ślubie na mężowe? czy zostawiacie wasze?
Dobranoc!
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 06:27   #264
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

ja zmieniam na nazwisko mojego przyszłego męża ;]
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 06:48   #265
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Super wierszyk Paula

Ja zmieniam na nazwisko męża

PS. Miałam dzisiaj próbną fryzurę z racji tego, że jadę na wesele na Dolny Śląsk za chwilę, to przynajmniej skorzystam. Mała zmiana planów była, bo miałam mieć próbną przed przymiarką, ale że przymiarka mi się przesunęła w czasie na koniec czerwca - początek lipca, to skorzystam z tej fryzury na wesele dzisiejsze zdjęcia zrobiłam, ale nie mam czasu wrzucić, bo zaraz wyjeżdżamy, a długa droga przed nami. Jak wrócę to się pochwalę trochę inną będę miała, niż mi zrobiła, bo będę mieć zrobione miejsce na wpięcie welonu od góry, a teraz mam równomiernie rozłożone, bo idiotycznie by wyglądała przerwa na welon bez welonu :P
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 07:35   #266
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Hejo
ja dziś tylko na chwileczkę, bo zaraz jadę do TŻ pomóc mu w pracy, a potem będziemy robić w końcu zaproszenia

ja też po ślubie zmieniam nazwisko na mężowe

thea - ja też bym świętowała co chwile coś, nawet wczoraj byłam bardzo niepocieszona, bo nie widziałam się z TŻ (no te 3 miesiace do slubu mozna było swietowac... )

echhh, a od poniedziałku muszę się zacząć uczyć na egzamin... bleee

Paula - wierszyk suuuper prowadzący z mikro przemysłowej przy winach też nam podobny mowil:P ale zapomniałam o nim całkowicie :P
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:01   #267
jagoda221
Raczkowanie
 
Avatar jagoda221
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 115
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
W ramach odpoczynku zrobiłam rachunek sumienia (posługując się listą wrzuconą na jakimś wątku przez jedną z Wizażanek - dzięki Ci dziewczyno, której nicka nie spamiętałam!):

Załatwione:
- sala + catering (tort, ciasta, stół wiejski)
- alkohol (wódka, piwo, wino po malutku kolekcjonujemy)
- dj
- fotograf na weselu, + dwie sesje "gratis" od znajomych
- kamerzysta
- samochód
- obrączki + grawer
- lista gości
- noclegi dla gości
- wybrać kościół
- godzina ślubu
- nauki przedmałżeńskie
- poradnia
- suknia
- buty x2
- garnitur
- koszula x2
- pasek
- skarpety
- makijaż próbny nie wiem czy będzie
- makijaż ślubny umówiony
- fryzura próbna pierwsza już za tydzień, druga początkiem sierpnia
- fryzura ślubna umówiona
- paznokcie zamówione :P
- podziękowania dla gości (ciasta od firmy cateringowej, wydrukowane karteczki do wrzucenia do środka od nas)
- zaproszenia rozdane
- dekoracja samochodu - w cenie samochodu razem z panem szoferem
- dekoracja sali
- bukiet zamówiony x2
- butonierka
- bukiet/stroik dla świadkowej
- butonierka dla świadka i dla tatusiów
- kurs tańca

Do załatwienia
- transport dla gości (PKS)
- bielizna moja
- welon dobiorę w salonie do sukni już, albo kupię na all
- podwiązka koniecznie niebieska
- biżuteria
- pończochy, conajmniej 2 pary
- bielizna Łoś
- kamizelka + musznik
- spinki do koszuli
- buty Łoś - wypatrzone, tylko kupić
- zabiegi Panny Młodej - poluję na grupony i inne takie :P
- księga gości lub duży plakat z miejscem na podpisy - jeszcze nie zdecydowaliśmy
- winietki - nie dla pojedynczego osobnika, tylko na cały stół typu 'tu siedzi rodzina taka i taka"
- plan usadzenia gości - powstanie taki +/- jak pojedziemy w czwartek lub piątek przed weselem rozstawiac stoliki
- regulamin wesela - jest już w projekcie menu - tylko wydrukować,
- podziękowania dla rodziców - chyba kupimy ramki elektroniczne
- zabawy weselne - do ustalenia z dj
- wybrać piosenkę na pierwszy taniec - wahamy się między dwoma typami
- ćwiczyć pierwszy taniec
- do sypania: ryż, pieniądze, bańki mydlane - kupimy i damy znajomym
- zawieszki na alkohol - podrukowane, tylko posklejać i podoszywać kokardki (zajmę się tym dopiero po obronie, chociaż tak mnie kusi...)
- dekoracja klatki/domu - tym się obiecała zająć mama, trzeba tylko kupić kwiaty i baloniki
- dekoracja kościoła - do ustalenia z pozostałymi parami biorącymi ślub w tym dniu,
- USC
- Kościół: protokół (spiszemy początkiem czerwca), zapowiedzi

Sporo tego się uzbierało. Ale najważniejsze, że na drugiej liście coraz mniej. A jak się już obronię, to ruszę z kopyta. Bo na razie się zmuszam, żeby poza pracą nic nie robić.

A jeszcze tak już na dobranoc ten wierszyk mojego Profesora z dziś. Całkiem przydatny :P
Ryby, drób i cielęcina lubią tylko białe wina.
Zaś pod woły, sarny, wieprze jest czerwone wino lepsze,
Ciasta, frukty i łakotki lubią wina bukiet słodki
a szampana wie i kiep można zawsze: po i przed!

ps. zmieniacie nazwisko po ślubie na mężowe? czy zostawiacie wasze?
Dobranoc!
impnująca lista spraw załatwinych
wierszyk świetny
i tradycyjnie nazwisko po miom lubym
jagoda221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:53   #268
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

A ja jestem wsciekla;/ przyszly nam wczoraj zaproszenia na allegro zamawiane i sa brzydkie;/ tzn projekt graficzny bardzo fajny, tylko wykonanie.... Sa maszynowo bigowane (zaginane) i "grzbiet" zaproszen jest jakby poszarpany/ponadrywany. Nie wyglada to jakos tragicznie ale wolalabym zeby wygladały porządnie echhh...juz zlozylam reklamacje, ciekawe co odpiszą...dziady jedne
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 10:49   #269
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

hejo
wszystko na bierzaca nadrobione ale nie zawsze mam jak pisac ostatnio caly czas pracuje i juz mam dosc a w pzyszlym tygodniu mamy zalatwic usc i protokol a najgorsze jest to ze nie moge znalesc ostatniego swiadectwa z religi wczoraj znowu zrobilam rundke po sklepach za bielizna-gorsetem i nic nie ma! udalo mi sie tylko szal kupic

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
A ja jestem wsciekla;/ przyszly nam wczoraj zaproszenia na allegro zamawiane i sa brzydkie;/ tzn projekt graficzny bardzo fajny, tylko wykonanie.... Sa maszynowo bigowane (zaginane) i "grzbiet" zaproszen jest jakby poszarpany/ponadrywany. Nie wyglada to jakos tragicznie ale wolalabym zeby wygladały porządnie echhh...juz zlozylam reklamacje, ciekawe co odpiszą...dziady jedne
ja tez zamawialam przez all i hmm... nie do konca jestem zadowolona ale chcielismy zaoszczedzic a co tanie do drogi i tak tez sie okazalo zaproszenia sa male, zamowilam w koloze ecri papier blyszczacy a do tego dostalam duze koperty zwykle biale! zaproszenie w nia wpadalo, widac go nie bylo. musialam zamowic koperty bo nie dala bym nikomu takiego zaproszenia... na szczescie koperty przyszly super ale i troche kosztowaly, sa przynajmniej dopasowane do zaproszenia i kolorystycznie i rozmiarowo
ja tez nazwisko po mezu biore
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 11:50   #270
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
hejo
wszystko na bierzaca nadrobione ale nie zawsze mam jak pisac ostatnio caly czas pracuje i juz mam dosc a w pzyszlym tygodniu mamy zalatwic usc i protokol a najgorsze jest to ze nie moge znalesc ostatniego swiadectwa z religi wczoraj znowu zrobilam rundke po sklepach za bielizna-gorsetem i nic nie ma! udalo mi sie tylko szal kupic
Chodzi ci o taki biustonosz gorsetowy? Gdzies widzialam taki jak szukalam swojego biustonosza, ale nie pamietam gdzie... w kazdym razie w marks & spencer widzialam taki zapinany na 3 rzedy zapiec - szeroki z tylu, dobrze podtrzymujacy, Kolo 100zl kosztowal

Edytowane przez toothyy
Czas edycji: 2011-05-28 o 11:53
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.