Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 14:41   #451
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
u nas są obrony między 20 a 30 czerwca. Do 20 mam termin oddania pracy a promotor nie ma ochoty jej sprawdzać
U mnie obrony zaczynają się od 17.06 a następny termin to 4.07.. a na którym ja się będę bronić to się okaże w sumie pracę składam już jutro w pełni w sekretariacie
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:55   #452
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
W sumie w sierpniu dostaniesz kazde kwiaty oprocz stokrotek, tulipanow i amarylisow, z ktorych bardzo chcialam miec bukiet Roze sa troche oklepane, kiedys pracowalam w kwiaciarni i wkurzalo mnie ze prawie kazda panna mloda chciala bukiet z roz, z czego co druga z bialych;/ Jest tyle pieknych kwiatow..dziewczyny zachecam was do puszczenia wodzy fantazji i decydowania sie na nietuzinkowe bukiety!!!
ja zawsze chciałam mieć bukiet z bordowych kwiatów a najpiękniejsze dla mnie są bordowe róże, za goździkami nie przepadam, a margaretki jakoś średnio mi pasują poza tym, mój TŻ z kwiatów to właśnie róże lubi poza tym są to piękne, uniwersalne, eleganckie kwiaty
Choć przeszła mi przez myśl opcja bukietu ze storczyków, ale raz że są bardzo drogie, a dwa bordowe storczyki są bardzo rzadkie
Zatem pozostałam przy różach, dla mnie to idealne kwiaty na ślubny bukiet, pod warunkiem, że nie są ułożone w kształt wachlarza
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:59   #453
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Ja też uwielbiam róże. Nie brałam innych kwiatów pod uwagę nawet.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 16:23   #454
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
W sumie w sierpniu dostaniesz kazde kwiaty oprocz stokrotek, tulipanow i amarylisow, z ktorych bardzo chcialam miec bukiet Roze sa troche oklepane, kiedys pracowalam w kwiaciarni i wkurzalo mnie ze prawie kazda panna mloda chciala bukiet z roz, z czego co druga z bialych;/ Jest tyle pieknych kwiatow..dziewczyny zachecam was do puszczenia wodzy fantazji i decydowania sie na nietuzinkowe bukiety!!!
A dla mnie róże są klasyczne i eleganckie - a tego właśnie szukałam.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 18:28   #455
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Hej

Byliśmy dzisiaj w USC i spisaliśmy protokół Na zapowiedzi też daliśmy, także dzień zaliczam do bardzo udanych i w sumie tyle papierkowej roboty, reszta przed samym ślubem. Nazwisko będę miała po mężu.

A jeśli chodzi o bukiecik, bo widzę, że temat powrócił to już postanowiłam, że będą to róże w kolorze różowym, bardzo skromnie z zielonymi dodatkami na około bukietu
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 18:50   #456
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

A my dzisiaj byliśmy na pierwszej spowiedzi przedmałżeńskiej Mój luby wyszedł z konfesjonału calutki mokrusi, tak się bidak stresował I daliśmy na zapowiedzi w parafii TŻ

Jeżeli chodzi o bukiet - będę mieć niebieskie róże. Jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa_niebieskieroze.jpg (15,4 KB, 19 załadowań)
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 18:51   #457
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
A my dzisiaj byliśmy na pierwszej spowiedzi przedmałżeńskiej Mój luby wyszedł z konfesjonału calutki mokrusi, tak się bidak stresował I daliśmy na zapowiedzi w parafii TŻ

Jeżeli chodzi o bukiet - będę mieć niebieskie róże. Jak w załączniku.
Fajne niebieskie różyczki, bardzo ładny bukiecik
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 18:57   #458
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Dzień dobry
u mnie niestety zadna para się nie zgłosiła na ślub w tym samym dniu w naszym kosciele
I płacimy 200 zł za strojenie kościoła.

aaa, bukiet bede miała prawdopodobnie kule z bordowych róż
200 za kościół to malutko.. za sam kościół czy za wszystko??

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
no to jeszcze nie tak strasznie dużo, u nas zaśpiewali za strojenie 500 zł, ale to dlatego, że z żywych kwiatów bo niestety nasz ksiądz nie toleruje innych kwiatów, i też nie mamy z kim podzielić się kosztami bo w naszej parafii jest z 5 ślubów w ciągu całego roku
jak wczoraj rozmawiałam z florystką, to powiedziała, że za samo strojenie krzeseł i zrobienie 4 stojaków/ekranów z roślin będzie ok 300zł.. a gdzie ołtarz, tabernakulum.. do tego dochodzą jeszcze bukiety dla mnie i dla druhny, butonierki.. i MOŻE się zamknie w 800zł choć bliżej 1000zł. Abstrakcja wydać tyle na kwiatki.
A róż nie chcę.. chyba, że jako dodatek
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 18:57   #459
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
A my dzisiaj byliśmy na pierwszej spowiedzi przedmałżeńskiej Mój luby wyszedł z konfesjonału calutki mokrusi, tak się bidak stresował I daliśmy na zapowiedzi w parafii TŻ

Jeżeli chodzi o bukiet - będę mieć niebieskie róże. Jak w załączniku.
Bardzo ładny
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 19:55   #460
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Oczywiscie ze roze sa klasyczne i eleganckie i bukiety ktore z nich wklejacie przepiekne Jednak ja patrze na to od strony florystki, zboczenie zawodowe po prostu Dlatego tak napisalam Ja sie chyba jednak zdecyduje na kalie albo sloneczniki

Edytowane przez toothyy
Czas edycji: 2011-06-02 o 19:57
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:42   #461
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Hej

Byliśmy dzisiaj w USC i spisaliśmy protokół Na zapowiedzi też daliśmy, także dzień zaliczam do bardzo udanych i w sumie tyle papierkowej roboty, reszta przed samym ślubem. Nazwisko będę miała po mężu.

A jeśli chodzi o bukiecik, bo widzę, że temat powrócił to już postanowiłam, że będą to róże w kolorze różowym, bardzo skromnie z zielonymi dodatkami na około bukietu
i musze powiedziec ze dokladnie zalatwilismy dzis to samo plus rozdalismy kilka zaproszen nazwisko rowniez po mezu biore
ja nie moge sie zdecydowac na bukiet, bardzo chcialabym ze storczykow ale z dodatkami innych kwiatow, podobaja mi sie bukiety bialo-rozowo-zielone
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 20:53   #462
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Hej

Byliśmy dzisiaj w USC i spisaliśmy protokół Na zapowiedzi też daliśmy, także dzień zaliczam do bardzo udanych i w sumie tyle papierkowej roboty, reszta przed samym ślubem. Nazwisko będę miała po mężu.

A jeśli chodzi o bukiecik, bo widzę, że temat powrócił to już postanowiłam, że będą to róże w kolorze różowym, bardzo skromnie z zielonymi dodatkami na około bukietu
fajnie, że już wszystko załatwiliście
my czekamy na dowód TŻ i też się wybierzemy w niedługim czasie

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
200 za kościół to malutko.. za sam kościół czy za wszystko??


jak wczoraj rozmawiałam z florystką, to powiedziała, że za samo strojenie krzeseł i zrobienie 4 stojaków/ekranów z roślin będzie ok 300zł.. a gdzie ołtarz, tabernakulum.. do tego dochodzą jeszcze bukiety dla mnie i dla druhny, butonierki.. i MOŻE się zamknie w 800zł choć bliżej 1000zł. Abstrakcja wydać tyle na kwiatki.
A róż nie chcę.. chyba, że jako dodatek
hmmm, a w kościele nie dają Wam przystrojenia krzeseł i klęcznika? u mnie to jest na każdym ślubie tak po prostu, nawet jakbym nie stroiła kościoła w żaden sposób

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
i musze powiedziec ze dokladnie zalatwilismy dzis to samo plus rozdalismy kilka zaproszen nazwisko rowniez po mezu biore
ja nie moge sie zdecydowac na bukiet, bardzo chcialabym ze storczykow ale z dodatkami innych kwiatow, podobaja mi sie bukiety bialo-rozowo-zielone
super
my jutro w końcu rozdamy pierwsze zaproszenia
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:03   #463
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
i musze powiedziec ze dokladnie zalatwilismy dzis to samo plus rozdalismy kilka zaproszen nazwisko rowniez po mezu biore
ja nie moge sie zdecydowac na bukiet, bardzo chcialabym ze storczykow ale z dodatkami innych kwiatow, podobaja mi sie bukiety bialo-rozowo-zielone
Na tym weselu, co teraz byłam PMka miała ciekawy bukiet ze storczyków duuuużo srebrnego druciku, trochę zieleni i storczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (28,3 KB, 65 załadowań)
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:06   #464
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
akt urodzenia jest potrzebny żeby dostać w USC dokumenty stwierdzające
Dziękuję! już mi się rozjaśniło wszystko

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Sierpniowe panny młode mam do was prośbę.... Wklejajcie swoje sierpniowe bukiety albo napiszcie z jakich kwiatów są skomponowane
To ja się wyłamię z różanych bukietów, bo ja powiedziałam florystce, że mają być w bukiecie frezje i nie ma być róż. Ani jednej (chyba, że te maluteńkie ale jako dodatek a nie kwiat wiodący). Jak na razie mam kilka typów ale raczej samych kolorów niż kwiatów, bo frezjowe bukiety są rzadko spotykane :P

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ostatnio zajelam sie sprawami wieczoru panienskiego-dla odmiany, nie mysle tyle o slubie
Ja dziś zaczęłam jęczeć moim dziewczynom, że nie będę miała panieńskiego, bo moja świadkowa średnio rozgarnięta pod tym względem i mi powiedziały, żebym sobie nie myślała, że nie, bo one już plany mają tylko mam się zdecydować, czy się moja 19letnia siostra przy nas nie zgorszy

Ja właśnie wróciłam z wycieczki do browaru w Żywcu. Jeszcze po drodze zahaczyłam o lab, i umieram ze zmęczenia (ale forum nie odpuszcze). I powiadam Wam, świeże Tyskie pachnie bananami, Żywiec Żywcem. Co mnie utwierdziło w przekonaniu, że nigdy nie lubiłam tego piwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2612-thumb.jpg (42,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (15,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet.jpg (79,3 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2011-06-02 o 21:11 Powód: Zapomniałam załączyć zdjęcia :P
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:26   #465
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć dziewczyny, przeczytałam wszystko, tyle mam teraz na głowie, oddawanie pracy dyplomowej, ostatnie poprawki i dopisywanie drobnych rzeczy, a po drodze dwa egzaminy. Taka jestem zła, bo jakieś 2-3 osoby z roku postanowiły, że przełożą sobie egzaminy o tydzień wcześniej i nie wiem jakim cudem im się to udało. I teraz mam mało czasu na wszystko No i ślubne sprawy stoją w miejscu, a już chciałabym resztę gości zapraszać Bo dopiero 2 zaproszenia rozdaliśmy, zostało jeszcze 85.
Brawo za wszystkie załatwione sprawy, podpisane dokumenty, zapowiedzi itd

Wszystkie bukieciki, jakie wstawiłyście są śliczne Szczerze przyznam, że nie zastanawiałam się, jakie kwiaty chcę do bukietu Zawsze chciałam polne, ale do sukienki chyba średnio by pasowały, więc zdam się na panią florystkę. Byleby tylko były w "moich" kolorach

A co do słoneczników (toothy) to w tym roku rodzice dzieci pierwszokomunijnych przystroili nimi kościół i wyglądało to naprawdę fajnie Bukiety ślubne ze słoneczników tez mi się podobają W dodatku ustawiono 40 sztucznych słoneczników (bo tyle było dzieci)- ich środki zastępowały zdjęcia dzieci- portrety. Bardzo ładnie to wyglądało, to tak na marginesie

sanderek, a jaki kolor sukni miała ta PMka, na której ślubie byłaś ? Bo na zdjęciu wydaje mi się taka srebrna ? Czy to po prostu efekt światła, a suknia biała?

jusztyska, ja również mam jakiś problem z tymi wachlarzami, nie podobają mi się w ogóle A wręcz przeciwnie.

martitaw, właśnie myślałam nad złotymi dodatkami typu trawki itd Moja mama powiedziała mi tylko, żebym nie dawała złotych sprężynek, bo jej się kojarzą z wiązankami, takimi stroikami na cmentarz :P
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-06-02 o 21:44
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 06:26   #466
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
sanderek, a jaki kolor sukni miała ta PMka, na której ślubie byłaś ? Bo na zdjęciu wydaje mi się taka srebrna ? Czy to po prostu efekt światła, a suknia biała?
Dobrze zauważyłaś suknia była srebrna swoją drogą piękna
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:12   #467
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
200 za kościół to malutko.. za sam kościół czy za wszystko??


jak wczoraj rozmawiałam z florystką, to powiedziała, że za samo strojenie krzeseł i zrobienie 4 stojaków/ekranów z roślin będzie ok 300zł.. a gdzie ołtarz, tabernakulum.. do tego dochodzą jeszcze bukiety dla mnie i dla druhny, butonierki.. i MOŻE się zamknie w 800zł choć bliżej 1000zł. Abstrakcja wydać tyle na kwiatki.
A róż nie chcę.. chyba, że jako dodatek
no to u mnie będzie podobnie 500 zł strojenie kościoła, ok 220 zł moja wiązanka + ok. 90 zł wiązanka świadkowej do tego strojenie samochodu sztucznymi kwiatami gratis
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:20   #468
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dzień czasu mnie nie było tu tyle do nadrobienia muszę się pochwalić, że byliśmy wczoraj na zakupach odebraliśmy obrączki...i na razie ja je przechowuję mój przyszły kupił garnitur a ja buciki
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:24   #469
Karenw
Wtajemniczenie
 
Avatar Karenw
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 679
GG do Karenw
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziewczyny, a co z torebkami? Potrzebne wam? Bierzecie? Ja napewno nie. Dowód i inne potrzebne rzeczy nie wiem, chyba dam mamie do torebki. CHyba, że świadek będzie miał mój dowód i Tż-a.
Karenw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 08:26   #470
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Ja jeszcze nie mam upatrzonego bukietu. Wiem jedno, nie będą to róże
Chciałabym żeby był w kolorach róż-fiolet-może trochę kremu, coś w ten deseń. Na konkretne kwiaty się jeszcze nie zdecydowałam.

Jak tam czytam o tych waszych kosztach strojenia kościoła, to się przeraziłam. Ja ołtarza nie muszę ubierać, bo i tak na nim są zawsze świeże kwiaty. Co do całej reszty, to strojeniem zajmuje się, jak już mówiłam, dobra znajoma mojej siostry i zrobi mi to za free. Ona ma tych ozdób b.dużo. Jej ile to kasy w kieszeni zostaje

Pochwalę się, odebraliśmy wczoraj obrączki
Piękne są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010527.jpg (26,1 KB, 68 załadowań)
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:29   #471
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Dobrze zauważyłaś suknia była srebrna swoją drogą piękna
O, to odważna Panna Młoda Fajnie
Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
no to u mnie będzie podobnie 500 zł strojenie kościoła, ok 220 zł moja wiązanka + ok. 90 zł wiązanka świadkowej do tego strojenie samochodu sztucznymi kwiatami gratis
U nas pewno podobne ceny, ale jeszcze się nie orientowałam. Z tym, że na samochód chcemy żywe kwiaty, więc jeszcze to trzeba będzie doliczyć
Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
Dzień czasu mnie nie było tu tyle do nadrobienia muszę się pochwalić, że byliśmy wczoraj na zakupach odebraliśmy obrączki...i na razie ja je przechowuję mój przyszły kupił garnitur a ja buciki

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z torebkami? Potrzebne wam? Bierzecie? Ja napewno nie. Dowód i inne potrzebne rzeczy nie wiem, chyba dam mamie do torebki. CHyba, że świadek będzie miał mój dowód i Tż-a.
Ja na pewno nie będę brała torebki. Kosmetyki dam druhnie do torebki Rzeczy typu zapasowe pończochy zostawię pewno w jakimś pomieszczeniu dla nas w lokalu, dowody mężowi do kieszeni albo drużbie i tyle

kasikkkkka, faktycznie piękne obrączki!
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-06-03 o 08:31
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:52   #472
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość

Pochwalę się, odebraliśmy wczoraj obrączki
Piękne są
Śliczne
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:01   #473
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
Pochwalę się, odebraliśmy wczoraj obrączki
Piękne są
śliczne
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:05   #474
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

kasikkkkka, faktycznie piękne obrączki!
Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Śliczne
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
śliczne
dzięki dziewczyny
muszę się nimi nacieszyć przez weekend, póki TŻ wyjeżdża, bo już mi zapowiedział, że po powrocie on obrączki konfiskuje i będzie zakaz oglądania i mierzenia w kółko
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:22   #475
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Witam,
jestem już po ślubie ale mogę pomóc jak coś piszcie
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:39   #476
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość

Pochwalę się, odebraliśmy wczoraj obrączki
Piękne są
Sliczne

Hmmmm tak sobie czytam i czytam i zastanawiam sie Czy tylko ja nie stroje kosciola? Czy jest ktos jeszcze kto nie chce miec przybranego jakos specjalnie, oprocz kwiatow na oltarzu?
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:45   #477
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Sliczne

Hmmmm tak sobie czytam i czytam i zastanawiam sie Czy tylko ja nie stroje kosciola? Czy jest ktos jeszcze kto nie chce miec przybranego jakos specjalnie, oprocz kwiatow na oltarzu?
Hmmm... to w takim razie ja też chyba nie stroję jakoś specjalnie Będziemy mieć tylko kwiaty na ołtarzu głównym i 3 ołtarzach bocznych. No i chyba zdecydujemy się też na jakieś kwiaty i wstęgi (delikatne) na ławki, bo rzadko to jest w naszym kościele, a nam bardzo się podoba
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:34   #478
jagoda221
Raczkowanie
 
Avatar jagoda221
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 115
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze roze sa klasyczne i eleganckie i bukiety ktore z nich wklejacie przepiekne Jednak ja patrze na to od strony florystki, zboczenie zawodowe po prostu Dlatego tak napisalam Ja sie chyba jednak zdecyduje na kalie albo sloneczniki
A skoro jesteś florystką to powiedz mi, czy moja wymarzona plumeria jest realna na sierpień?
jagoda221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:49   #479
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Hmmm... to w takim razie ja też chyba nie stroję jakoś specjalnie Będziemy mieć tylko kwiaty na ołtarzu głównym i 3 ołtarzach bocznych. No i chyba zdecydujemy się też na jakieś kwiaty i wstęgi (delikatne) na ławki, bo rzadko to jest w naszym kościele, a nam bardzo się podoba
podana przeze mnie cena nie dotyczy specjalnego strojenia- kwiaty pod ołtarz i dwa mniejsze bukiety koło tabernakulum i do tego kokardy z tiulu na ławki i do tego może po jednej róży na ławkę albo margaretka

nie wiem za co oni sobie tyle życzą ech
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:29   #480
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć dziewczyny.
Ja mam ślub w niedzielę i sama nie wiem jak to będzie ze strojeniem kościoła bo: w sobote sa 4 śluby więc jakoś on przystrojony pewnie będzie. A w poniedziałek zaraz jest święto Wniebowzięcia i nie wiem czy już siostry w niedzilę po południu nie przystorją z tej okazji kościoła. Oczywiście chodzi o ołtarz, nie wiem natomiast czy coś wzduł nawy ale o to zapytam gdzieś bliżej ślubu.
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.