Groupon.pl korzystacie? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 22:56   #691
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Napisz koniecznie do kogoś z Groupona, oni bardzo zwracają uwagę na takie sytuacje i interweniują.
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:10   #692
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Do wrocławianek: słyszałyście może o studiu kosmetycznym Bel Corpo na Komuny Paryskiej? jest do nich oferta na hennę i nie wiem czy kupować, bo zawsze się boję że mi coś źle zrobią w jakimś salonie niesprawdzonym
__________________


Edytowane przez misunderstood
Czas edycji: 2011-06-03 o 08:11
misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:56   #693
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witam, to ja też się podzielę wrażeniami.
Wczoraj z koleżanką miałyśmy umówioną wizytę w spa Hotel Arsenal w Katowicach, w ramach kuponu miał być masaż relaksacyjny 45 min, sauna, drink i mata wibracyjna 156 zł na dwie osoby. Miejsce bradzo spoko, czysto, ciepło, klimatycznie, ale... masaż trwał max 20 min, był wykonany byle jak, takie szybkie miziu miziu, po łepkach. Po masażu powiedziano nam, że mam się relaksowac i sobie leżeć, no to leżymy, czas leci, po może 10 min mówię do koleżanki, że wstaję i idę zobaczyć czy ona nas zapomniano? 3 osoby z obsługi w pokoiku sobie siedziały, coś tam piły i gadały. Pytam więc co dalej bo już nam się nie che tam leżeć. Pani mówi tu macie panie sauny dwie, jest jacuzzi, basen, proszę korzystać. No to poszłam po koleżankę i zaczęłyśmy same sobie pooglądać gdzie co jest. Byłyśmy zostawione same, dostałyśmy te obiecane drinki, bez słowa, że to dla nas, po prostu laska je położyła na stoliku. I tak po dwóch godzinach saunowania, pływania zebrałyśmy się i poszłyśmy stamtąd. Podsumowanie miejsce fajne, klienci z groupona traktowani poniżej krytyki, zero zaintersowania, po prostu gorsza kategoria. Wejście 40 zł za sauny, basen i jacuzzi od osoby na 3 godziny, więc mogłyśmy spokojnie sobie tylko to kupić i zaoszczędzić 76zł. A szkoda, stracone klientki, ponieważ masaż lubię i chętnie bym tam jeszcze raz przyszła na niego, gdyby był profesjonlanie wykonany. Wiem, że cena ma znaczenie, ale jeżeli mam być traktowana z buta, to dziękuję. Z drugiej strony jest to fajna sprawa na sprawdzenie miejsca, za dużo niższą cenę. Natomiast w kwietniu byłam na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs w ramach wykupionego kuponu w salonie Esthetique w Katowicach na Tysiącleciu i 100% zadowolenia, miła pani, zabieg wykonany bardzo ładnie i z terminem też doszłyśmy do kompromisu mimo, że było dużo umówionych klientek i długie terminy oczekiwania. ja na pewno jeszcze się skuszę na jakieś oferty groupona, ale postaram się przeprowadzać bardziej szczegółową selekcję ofert.
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 12:04   #694
aleks1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witam,
skorzystalam pierwszy raz i ostatni z oferty groupon, pobyt weekndowy w pensjonacie w sudetach wschodnich. w terminie 28.05-30.05. pobyt na miejscu okazal sie odbiegajacy od oferty przedstawionej przez groupon; oferta miala obejmowac dwa noclegi ze sniadaniem i obiadokolacja, specjalnie przygotowana dla gosci z mozliwosca wymiany na dnie z karty dan, do wyboru kuchnie; wegetarianska, slaska, srodziemnomorska, europejska; wino do kolacji, swiece, oprocz tego rabat20% na cale menu w restauracji na miejscu w niewybrednej formie zostalismy poinformowani, ze kolacja przysluguje tylko w dzien przyjazdu, mozemy wykupic na drugi dzien z 10% rabatem, wina nie bylo bo wypili, pozniej przyjechalo ale dwa razy trzeba bylo sie upomniec, zeby je dostac; karta dan ograniczala sie do osmiu pozycji bez mozliwosci wyboru poniewaz ,,dla tych z groupon podajemy to samo,,-informacja od wlascicielki pensjonatu; zupa byla podana ledwo ciepla, parowki na sniadanie lezaly za dlugo w wodzie, podane pekniete, kazda jedna ,,ale to chyba nie przeszkadza,,-komentarz wlascicielki; mielismy wrazenie, ze jestesmy tam niemile widziani i prawiepoczucie winy, ze zerujemy na ,,tych biednych ludziach,,
po przyjedzdzie zlozylam reklamacje do groupon, do dnia dzisiejszego nie uzsykalam zadnej odpowiedzi; generalnie posumowujac: zdzieranie pieniedzy, narazanie klientow na dodatkowe, nieoczekiwane koszty, w dzisiejszych czasach nie do pomyslenia, ze mozna tak oszukiwac i w ten sposob sie promowac; nie polecam.
aleks1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:31   #695
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

jest wlasnie fajna oferta na groupon ale powiem szczerze ze sie wacham. bo slyszalam mnostwo zlych opini na temat traktowania klientow z bonami od groupona. Traktowanie z gory i robienie wszystkiego na szybko. A Bon ktory chce zamowic nie jest za 80 zl tylko za 300.
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:37   #696
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja bardzo się zraziłam do tego typu portali i ofert.

Czasem nawet okazuje się że żadna zniżka - ceny niewiele odbiegają od tradycyjnych, wystarczy poszukać.

Z mojego doświadczenia - traktowano mnie jak klienta drugiej kategorii, byle szybko, a co za tym idzie byle jak - bo kolejka następnych osób czeka.
Z 20 tu wykupionych ofert może 2 były ok -co do obsługi i jakości .
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:39   #697
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Mam chyba jakieś mega szczęście, bo nigdzie nie byłam potraktowana jak klient drugiej kategorii.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 13:58   #698
Tamt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 627
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Nie wiem czy to dobre forum więc tu umieszczam bo dotyczy Lublina
Mam do odsprzedania kupon z gropouna na stylizacje w lublinie

http://www.groupon.pl/oferty/lublin/...-lublin/230632
ja nie będe mogła skorzystać, bo mam pilny wyjazd na kilka mies, ale może ktos by chciał odkupić.
Proszę o info na Pw
Tamt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 07:52   #699
craliti
Raczkowanie
 
Avatar craliti
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
GG do craliti
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Kupiłam parę ofert na tego typu portalach i jak na razie nie narzekam.
Mam natomiast pytanie o ofertę na gruperze http://gruper.pl/x.php/1,4804/Cala-P...rs-jezyka.html

chodzi o kurs angielskiego metodą callana- myślicie że warto?
craliti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 12:02   #700
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Zastanów się, czy odpowiada Ci nauka języka samej, przez internet.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 14:19   #701
craliti
Raczkowanie
 
Avatar craliti
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
GG do craliti
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Właściwie to mi nawet odpowiada, tylko, że już raz kupiłam sobie podobną ofertę- dostęp do platformy- i niestety tutaj się zawiodłam- bo to było tak jakbym kupiła sobie podręcznik z ćwiczeniami.
Natomiast callan kojarzy mi się bardziej z mową i nauką słówek- dlatego ta oferta może jest lepsza, czy to też na podobnych zasadach?
craliti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 09:10   #702
Tak_To_Ona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 564
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Trochę się wtrącę, ale jako absolwentka filologii angielskiej raczej odradzam metodę Callana jako taką. Ona opiera sie glownie na "łopatologicznym" powtarzaniu komunikatów, dyskredytuje kreatywne myślenie i indywidualne sposoby "obchodzenia" problemow językowych. Przede wszystkim koncentruje sie glownie na szybkich ustnych reakcjach jezykowych, a nie na gramatyce, pisaniu czy czytaniu, wiec w wersji internetowej ma to jeszcze bardziej watpliwy sens. Cała nadzieje leży w zapewnieniu, ze tu metodę Callana połączono " z elementami metody komunikacyjnej i metody tradycyjnej". Oczywiscie nie oceniam konkretnie programu tego kursu, bo go nie znam, przestrzegam tylko przed metoda Callana jako taka i raczej polecałabym wlasnie kurs "w realu" oparty na metodzie komunikacyjnej, albo tradycyjny internetowy. To wszystko moja subiektywna opinia (chociaz nawet na zajeciach odradzali nam te metode), ale postanowilam sie podzielic
Tak_To_Ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:20   #703
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Hej
Dziewczyny kupiłam dwa bony na całodniowe bilety(wchodzisz i jeździsz ile chcesz na czym chcesz) do Wesołego Miasteczka w Chorzowie, dla siebie i chłopaka.. Niestety się rozstaliśmy i raczej żadne z nas nie ma ochoty iść tam teraz...
Bony są do końca czerwca może któraś z Was ma czas i ochotę, chętnie odsprzedam bilety bo szkoda żeby się zmarnowały..zniżka 50%
Jak coś to info na PW, w tym wątku lub na maila slma90@op.pl..
Pozdrawiam, fajnie by było gdyby ktoś się mógł dobrze pobawić skoro ja nie mogę..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:12   #704
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Tak sobie podczytuję ten wątek, kręcę głową i zastanawiam się, czy część przedsiębiorców, którzy decydują się na wstawienie swoich ofert na tego typu portalach rozumieją w ogóle sens tych portali, marketingu, że nie wspomnę o rozumieniu możliwości jakie daje internet. Przecież każdy źle obsłużony klient powie o tym 5 znajomym, że nie wspomnę o ilości osób, która przeczyta jego negatywną opinię na forum internetowym. Po prostu ręce opadają, jaki sens ma w ogóle przedstawienie oferty na gruponie, jeśli nie chcesz przyciągnąć klientów?

Powiem szczerze zboczenie zawodowe dało o sobie znać i zaczęłam się też zastanawiać, czy nastawienie klienta z gruponem ma wpływ na jakość obsługi, jaką otrzymuje. Jeśli sam klient przychodzi z nastawieniem, że jest gorszy, niż ten, który płaci pełną cenę, to czy obsługa będzie go traktować gorzej, niż klienta "normalnego" albo klienta z gruponem, który uważa, że jest wręcz lepszy (a uwierzcie mi, że są też tacy )?
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 15:34   #705
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
Tak sobie podczytuję ten wątek, kręcę głową i zastanawiam się, czy część przedsiębiorców, którzy decydują się na wstawienie swoich ofert na tego typu portalach rozumieją w ogóle sens tych portali, marketingu, że nie wspomnę o rozumieniu możliwości jakie daje internet. Przecież każdy źle obsłużony klient powie o tym 5 znajomym, że nie wspomnę o ilości osób, która przeczyta jego negatywną opinię na forum internetowym. Po prostu ręce opadają, jaki sens ma w ogóle przedstawienie oferty na gruponie, jeśli nie chcesz przyciągnąć klientów?

Powiem szczerze zboczenie zawodowe dało o sobie znać i zaczęłam się też zastanawiać, czy nastawienie klienta z gruponem ma wpływ na jakość obsługi, jaką otrzymuje. Jeśli sam klient przychodzi z nastawieniem, że jest gorszy, niż ten, który płaci pełną cenę, to czy obsługa będzie go traktować gorzej, niż klienta "normalnego" albo klienta z gruponem, który uważa, że jest wręcz lepszy (a uwierzcie mi, że są też tacy )?
Dokładnie. Też dziwi mnie takie podejście.

Miałam w planach jakiś wyjazd w lipcu i rozważam zakup oferty z Grupona (czy innego portalu), ale czytając wasze opinie zaczynam się wahać, ponieważ nie uśmiecha mi się cały tydzień denerwować się, że nic nie jest tak jak być powinno.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:54   #706
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ostatnio miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z tej oferty:
http://okazik.pl/deal/30-z%C5%82-zamiast-80-z%C5%82-za-pedicure-frezark%C4%85-masa%C5%BC-st%C3%B3p-krem-nawil%C5%BCaj%C4%85cy-malowanie-tradycyjne-lub
i stwierdzam, że na 100% już nie wrócę do tego "salonu". Sprzęt sprzed potopu, lakiery z kiosku jakieś i wybór kolorów żaden. Poprzedni lakier nie był zmyty dokładnie i normalnie na palcach miałam takie zacieki z tego...pani bardzo oszczędnie pracowała tą frezarką, która wydawała dźwięki godne odrzutowca. Kosmetyki słabych firm, już nie pomnę jakich ale nie był to mój pierwszy gabinet kosmetyczny i te, które widziałam to najniższa półka z profesjonalnych...
Nie wspomnę o tym, że pani chyba nie ma wielkiego pojęcia o tym, jak klientkę umieścić aby było wygodnie podczas takiego zabiegu. No i spędziłam tam jakiś czas a nie zaproponowano mi nawet głupiej gazety więc patrzyłam w sufit albo na gołe ściany bo gabinet nawet kalendarzem nie był "udekorowany". Tak więc nie polecam!

Natomiast byłam w salonie tutaj: http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw...wroclaw/453093 i na wejście mina mi zrzedła bo nie jest jakoś specjalnie luksusowo urządzony i niestety ale nie mogę powiedzieć, że u kosmetyczki panuje ład i porządek. Nawet przez myśl mi przeszło czy przypadkiem po pedicure (ze sweet deal) nie przyniosę do domu jakiejś "pamiątki". Ale stwierdziłam że do odważnych świat należy i powiem tak, spędziłam tam 2 godziny, dostałam kawkę, gazety i sam zabieg (pedicure spa z malowaniem i parafiną) był wykonany z największą starannością i dbałością a efekt podziwiali wszyscy, ja sama byłam BARDZO zadowolona i waham się czy nie kupić grupona teraz, wprawdzie to stówka jest ale 3 razy na taki full wypas dla stóp wystarczy tylko że kurde tam nie jest zbyt czysto i się trochę boję
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 15:13   #707
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, rozwiązałam tę kwestię z moim gruponem, trzeba było zadzwonić pod numer manikiurzystki (a przypomnę, że kupiłam mikrodermabrazję). Czytam w necie, że to taka mikro, że żadnych efektów nie ma, ale już pójdę i zobaczę...
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:04   #708
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny, mam pytanie. znalazlam ciekawa oferte na grouponie - wyjazd do Ustronia Morskiego. niestety nie posiadam konta bankowego ani karty, wiec moge przelew zrobic normalnie przez poczte? czyli wpisac ich dane i wyslac pieniadze poczta jako przelew bankowy czy jak to tam sie nazywa? a w razie gdyby oferta nie doszla do skutku to jak oni zwrociliby mi pieniadze?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:14   #709
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie. znalazlam ciekawa oferte na grouponie - wyjazd do Ustronia Morskiego. niestety nie posiadam konta bankowego ani karty, wiec moge przelew zrobic normalnie przez poczte? czyli wpisac ich dane i wyslac pieniadze poczta jako przelew bankowy czy jak to tam sie nazywa? a w razie gdyby oferta nie doszla do skutku to jak oni zwrociliby mi pieniadze?
W grę wchodzą tylko przelewy internetowe, płatność kartą kredytową i płatność przez PayPal.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 15:37   #710
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z tej oferty:
http://okazik.pl/deal/30-z%C5%82-zamiast-80-z%C5%82-za-pedicure-frezark%C4%85-masa%C5%BC-st%C3%B3p-krem-nawil%C5%BCaj%C4%85cy-malowanie-tradycyjne-lub
i stwierdzam, że na 100% już nie wrócę do tego "salonu". Sprzęt sprzed potopu, lakiery z kiosku jakieś i wybór kolorów żaden. Poprzedni lakier nie był zmyty dokładnie i normalnie na palcach miałam takie zacieki z tego...pani bardzo oszczędnie pracowała tą frezarką, która wydawała dźwięki godne odrzutowca. Kosmetyki słabych firm, już nie pomnę jakich ale nie był to mój pierwszy gabinet kosmetyczny i te, które widziałam to najniższa półka z profesjonalnych...
Nie wspomnę o tym, że pani chyba nie ma wielkiego pojęcia o tym, jak klientkę umieścić aby było wygodnie podczas takiego zabiegu. No i spędziłam tam jakiś czas a nie zaproponowano mi nawet głupiej gazety więc patrzyłam w sufit albo na gołe ściany bo gabinet nawet kalendarzem nie był "udekorowany". Tak więc nie polecam!
ojj to baaaardzo niedobrze;( też mam tą ofertę, niestety... już się boję;/
__________________

misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:42   #711
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

To i ja opiszę mije doświadczenia z Grouponemi i Citeamem:
1. zabieg mikrodermabrazja twarz i szyja, henna brwi i rzęs plus regulacja, do tego manicure. Byłam BARDZO zadowolona. Wszystko dokładnie wykonane, bez pośpiechu a kosmetyczka bardzo sympatyczna.
2. Kupon na pizzę za 29 zł o wartości 60 zł. Obsługa niesympatyczna, obsługująca w zasadzie tylko osoby bez kuponów. My sami musieliśmy przynosić sobie np karty. Jedzenie bardzo dobre ale obsługa PONIŻEJ KRYTYKI.
3. Weekendowy wyjazd do hotelu w wiśle z zabiegami spa. Wszystko SUPER. Myślę że na pewno tam wrócę

Chciałam wczoraj kupić ofert na prawo jazdy ale została wykupiona zanim się zdecydowałam. Hmm moze to i lepiej
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:06   #712
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny czy któraś z Was korzystała z internetowego kursu angielskiego ?
zastanawiam się nad tym grouponem ale nie wiem czy warto
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...-online/458470
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:12   #713
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Baby Lu Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was korzystała z internetowego kursu angielskiego ?
zastanawiam się nad tym grouponem ale nie wiem czy warto
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...-online/458470
ja właśnie zamwiłam ten kurs, za pół roku nie jest to dużo, poza tym mają jakies tam osiągnięcia i nie są chyba szkołą-krzakiem
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 15:17   #714
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja bardzo lubię kupować przez Groupon i tym podobne strony. Ogólnie póki co jestem zadowolona.

Obecnie zakupiłam ten kupon:

http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...arszawa/473997

Polecam restaurację, byłam tam niedawno. W dodatku przed 15:00 mają genialny zestaw obiadowy, który kosztuje 15 złotych (zupa, pierogi (6) i surówka).
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:26   #715
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Kupiłam groupona na ściankę wspinaczkową w Krakowie już jakiś czas temu, mam nadzieję, że jak pójdę go wykorzystać to nie będę zawiedziona
A tak ogólnie to pierwszy raz jak korzystam z takich usług, oby udany bo wtedy będę tam częściej zaglądać
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:20   #716
blubellina
Raczkowanie
 
Avatar blubellina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 206
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez gburiavonfuria Pokaż wiadomość
może i ja i moje przeżycia z gruponem i podobnymi.
1) 25zł za wejście do club 70 i 50zł na barze. Wredny barman. Nie byłam zadowolona (ale z obsługi w clubie a nie z grupona jako takiego)
2) mój hit.
39zł zamiast 160zł na strzyżenie, maskę regenerującą w "salonie" Neferati czy jakoś tak w Warszawie, koło metra Marymont. Weszłam, babeczka umyła mi włosy, walnęła coś na głowę, podcięła końcówki i po 20minutach wyszłam. Dobrze, że nie wydałam na to 160zł a i tych 39 żałuję BARDZO. Poza tym była jedna fryzjerka na dwie osoby...
3) drugi hit, najświeższy:
w poniedziałek 16.05 PRZED zakupieniem kuponu zadzwoniłam do fryzjera, czy ma wolny termin na sobotę, w godzinach raczej porannych, dla osoby z kuponem. Termin był na 9, 11,12. Wybrałam 12. Salon "vip prestige" na łuckiej 20 w Warszawie, czyli pogranicze Woli i Centrum, ja mieszkam na Gocławiu więc o 11 zbiórka i w drogę. Ważna informacja: na 16 miałam ślub i wesele. Dojechałam trochę przed 12 do tegoż salonu, widzę, jedna babeczka zostaje odprawiona z kwitkiem a do tego 5 babek siedzi na sofie, 6 na fotelu strzyżona przez fryzjera. Tak, zgadłyście. Okazało się, że z przyczyn losowych jest 1 fryzjer (nie dwóch) i nie zostanę obsłużona (tadam, godzina 12, za 4h mam być na ślubie, a jeszcze wrócić do domu, umalować się etc). Zapytałam panne z recepcji, czemu nie zadzwoniła o tej 11:30 (bo o 11 to dopiero do pracy przyszła) to bym wysiadła w połowie drogi i sobie do jakiejś sieciówki bliżej mnie poszła. Dowiedziałam się, że gdyby ona musiała wszystkich obdzwaniać...! I dowiedziałam się też, że miała pogrzeb w tygodniu i że to nie jej wina z tym fryzjerem. Wuj z tym, naprawdę to zrozumiałam, ale na Boga, mogła zadzwonić!!! A tak jak kot z pęcherzem leciałam szukać fryzjera na za trzy szmaty wpół do mopa. Nie oceniam jakości ale podejście do klienta... na minus miliard punktów. Chcąc zaoszczędzić (53zł za kupon o wartości 150zł) wydałam łącznie 140zł (bo 90 za fryzjera w sieciówce).
Obiecuję sobie, że nigdy więcej nie skorzystam z ofert na gruponie czy innych dot. fryzjerstwa.
Musiałam to z siebie wyrzucić
Bardzo nie polecam tego salonu!! Mam kupon z mydeal, to samo za 53 zł (fryzura) - byłam umówiona na tą sobotę co była i co proszę? "jaaaa pani nie przyjmę, byłem tu o 8 i pani nie było", na co ja: "ale teraz jest 8.40 i pan dopiero salon otworzył"

generalnie bezczelny typ i beznadziejna obsługa! strzeżcie się tego salonu!

a kupon można reklamować...
blubellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:59   #717
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Coś wam poradzę a propos kuponów "fryzjerskich" dziewczyny. Jeżeli kupon jest, dla przykładu, ważny od marca do czerwca. To nigdy nie idzcie ani w marcu, ani w kwietniu czy nawet w maju. Najlepiej wybierzcie się tam dwa tygodnie przed zakończeniem promocji. Ja tak prawie zawsze robię i w sumie nigdy się nie zawiodłam. Inna sprawa, że na razie wykupiłam tylko 4 kupony fryzjerskie. Ale za każdym razem, siedziałam sama, nie było innych klientów i miałam wybór jeżeli chodzi o dzień i godzinę.
Natomiast jeżeli macie umówioną jakąś "imprezę" i musicie pójść od razu i szybko, to kupony nie zdadzą egzaminu.
Salony fryzjerskie, które pierwszy raz przeprowadzają tego typu promocje są KOMPLETNIE nieprzygotowane na natłok klientów. Wiem, bo strzygła mnie właścicielka salonu i opowiadała, że w ogóle się nie spodziewali, aż takiego odzewu :P No ale moim skromnym zdaniem to już ich problem. Jeżeli chcą na chama sprzedać tysiąc kuponów powinni być przygotowani na dziki tłum.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:14   #718
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Mala_Zmijka Pokaż wiadomość
Coś wam poradzę a propos kuponów "fryzjerskich" dziewczyny. Jeżeli kupon jest, dla przykładu, ważny od marca do czerwca. To nigdy nie idzcie ani w marcu, ani w kwietniu czy nawet w maju. Najlepiej wybierzcie się tam dwa tygodnie przed zakończeniem promocji. Ja tak prawie zawsze robię i w sumie nigdy się nie zawiodłam. Inna sprawa, że na razie wykupiłam tylko 4 kupony fryzjerskie. Ale za każdym razem, siedziałam sama, nie było innych klientów i miałam wybór jeżeli chodzi o dzień i godzinę.
Natomiast jeżeli macie umówioną jakąś "imprezę" i musicie pójść od razu i szybko, to kupony nie zdadzą egzaminu.
Salony fryzjerskie, które pierwszy raz przeprowadzają tego typu promocje są KOMPLETNIE nieprzygotowane na natłok klientów. Wiem, bo strzygła mnie właścicielka salonu i opowiadała, że w ogóle się nie spodziewali, aż takiego odzewu :P No ale moim skromnym zdaniem to już ich problem. Jeżeli chcą na chama sprzedać tysiąc kuponów powinni być przygotowani na dziki tłum.
Mala_Zmijka, a w jakich salonach fryzjerskich byłaś? Napisz parę słów
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:53   #719
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Byłam w salonie fryzjerskim Piotra Jesionkiewicza (Emili Plater). Ogólnie, w miarę okej, aczkolwiek właśnie wtedy popełniłam błąd jak większośc kobitek i polazłam tam w drugim tygodniu po zakupie kuponu. No masakra. A to w sumie dziwne, bo pamiętam, że wcale nie tak dużo kobitek kupiło te kupony. Także musiałam trochę czekać zanim mnie obsłużono. Pani, która mnie strzygła nazywała się Jola (chyba, bo mam sklerozę do imion) i ogólnie miałam wrażenie, że zgadzała się ze wszystkim co jej powiedziałam. Kiedy się spytałam, co ona by mi od siebie doradziła, to coś tam pogadała i ogólnie powtórzyła to co ja jej powiedziałam... niby okej, słucha klienta, ale ja od fryzjera wymagam fachowej porady. No i miałam nadzieje, że mi coś doradzi... Nie było źle w każdym razie.

Byłam dwa razy w Stile di Vita. I teraz zabawna ciekawostka: większość kobitek narzeka na ten salon. Do dzisiaj nie wiem dlaczego, ja za każdym razem byłam zadowolona. No może tylko recepcjonistka mnie doprowadziła do szewskiej pasji za pierwszym razem bo wykazała się brakiem profesjonalizmu, ale to już inna historia. Pani Ania, która mnie strzygła była super kobitką, nie wciskała mi żadnego kitu, doradziła, uwzględniła mój pomysł (chciałam mieć krótką fryzurkę, ale z linią końcówek ściętą pod kątem), ostrzygła równiutko i sprawnie. Ja byłam zadowolona. Ale chyba mam jakieś szczęście do tego lokalu. Z drugiej strony gdy siedziałam na fotelu to przez salon przewinęło się kilka stałych klientek, także nie może być taki zły.

No i byłam jeszcze u Stawskich na Jana Pawła II. Okej, bez rewelacji. Byłam tam głównie na modelowanie jak miałam jeszcze dłuższe włosy. Także jak strzygą to się nie wypowiem. Loki nie trzymały mi się długo niestety, ale to chyba wina moich niereformowalnych włosów.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 21:02   #720
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Mala_Zmijka Pokaż wiadomość
Byłam w salonie fryzjerskim Piotra Jesionkiewicza (Emili Plater). Ogólnie, w miarę okej, aczkolwiek właśnie wtedy popełniłam błąd jak większośc kobitek i polazłam tam w drugim tygodniu po zakupie kuponu. No masakra. A to w sumie dziwne, bo pamiętam, że wcale nie tak dużo kobitek kupiło te kupony. Także musiałam trochę czekać zanim mnie obsłużono. Pani, która mnie strzygła nazywała się Jola (chyba, bo mam sklerozę do imion) i ogólnie miałam wrażenie, że zgadzała się ze wszystkim co jej powiedziałam. Kiedy się spytałam, co ona by mi od siebie doradziła, to coś tam pogadała i ogólnie powtórzyła to co ja jej powiedziałam... niby okej, słucha klienta, ale ja od fryzjera wymagam fachowej porady. No i miałam nadzieje, że mi coś doradzi... Nie było źle w każdym razie.(...)
Dzięki za opis!
Ja mam kupon do Prestige na Zegadłowicza od stycznia, ważny przez 6 m-cy, więc pewnie jakoś w lipcu wykorzystam Akurat zgodnie z Twoją radą, żeby nie iść od razu
Ten Stile di vita nie jest jakoś specjalnie daleko ode mnie, więc może spróbuję tam, jeśli będzie jakaś oferta. Dam znać czy też będę miała dobre doświadczenia z nim.
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.