Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 07:24   #1891
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć

miesiąc do ślubu!!!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 07:35   #1892
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć

miesiąc do ślubu!!!
mam tak samo
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 07:46   #1893
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
mam tak samo
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 07:52   #1894
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć

miesiąc do ślubu!!!
i u mnie

Nie wiem jak Wy, ale ja się na prawdę zaczynam denerwować.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 07:55   #1895
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
i u mnie

Nie wiem jak Wy, ale ja się na prawdę zaczynam denerwować.


ja się trochę denerwuję, bo jeszcze nie mamy wszystkiego załatwionego
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 07:58   #1896
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
Za 1000 zł są welony ale jest go więcej np. taki jak ten w linku http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=111.balandro

a ten moj jest taki cienki tzn taka niby mgiełka i kosztował mniej. Że ja nie pamiętam jaką on ma długość a sama jestem ciekawa teraz dopiero o 8 się dowiem
Aaa czyli mój jednak będzie droższy

Jenny i tak najwięcej do roboty jest w tygodniu przed ślubem.MASAKRA
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:03   #1897
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Jenny i tak najwięcej do roboty jest w tygodniu przed ślubem.MASAKRA
mam nadzieję, że jak najmniej będziemy mieć roboty w ostatnim tygodniu

póki co w kalendarzu mam tylko: umówiona wizyta na paznokcie, ustroić klatkę i zawieźć wszystko na salę w pt
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 08:06   #1898
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?

Ja będę mieć plan stołów,który ma mi zrobić pewna babeczka. Boję się,że jak zacznie mi go robić na 2 tyg.przed to będzie za późno i się nie wyrobi
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:13   #1899
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?

Ja będę mieć plan stołów,który ma mi zrobić pewna babeczka. Boję się,że jak zacznie mi go robić na 2 tyg.przed to będzie za późno i się nie wyrobi
znajomi i goście z mojej strony są już rozsadzeni , czekam na listę od teściowej; a winietki będę robić jak nam się te 7/9 os w końcu określi czy będą na weselu, czyli może w przyszłym tygodniu a planu stołów nie planuję
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:42   #1900
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez justa963 Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że zdążymy...w sumie najważniejsze już prawie wszystko mamy....
ehh....ale mam jeszcze jeden problem na głowie
organizuje w tą sobote paniejski koleżance i wiecie co.....dostałam od niej liste z nr tel do kolezanek jej zadz powiedzialam co i jak a one mi w skrócie powiedziały:na kwote sie nie zgadzamy,na taki prezent tez nie, klub nam nie pasuje a limuzyny nie chcemy bo za droga w wogle to my same jej zoorganizujemy paniejski......
i co ja mam zrobic jestem jej swiadkową i wydawalo mi sie,ze ja powinnam to zoorganizowac probowalam sie z nimi dogadac 4 ustapilam im pokolei ze wszystkim....4 sie zoorganizowaly i dostosowaly a 5 powiedzialo mi tak jak napisalam....kolezanka jest zalamana bo chciala zeby w tym wyjatkowym dla niej dniu byly wszystkie razem a tatmte za nic nie cchca a malo tego pozalatwialy wszystko sobie same....i nie poinformowaly o tym nikogo.....zabraly mi termin kiedy ja jej mialam robic (a przesunac tego nie mam na kiedy bo: za 2 tyg jest moj wieczor,potem moj slub a potem wyjezdzam w podroz poslubna i wracam 5 dni przed jej slubem w poniedzialek) i co ja mam zrobic nie dosc ze sobie biegam i zalatwiam to jeszcze cos takiegoPOMOCY!!! dziewczyny
Jejuuu, co za ludzie... Logiczne jest, że to świadkowa organizuje wieczór (a przynajmniej tak jest w zwyczaju) i sądzę, że o ile nie ma jakichś wygórowanych wymagań i zachcianek, to reszta dziewczyn powinna się dostosować... czy ta kwota, którą podałaś jest jakaś wysoka, czy prezent jest według nich niefajny? Uważam, że jeśli już chciały wszystko organizować to powinny to robić w porozumieniu z Panną Młodą- wtedy Ty byś się tym nie zajmowała, tylko one. Myślę, że Panna Młoda powinna się z nimi skontaktować i podjąć jakąś decyzję. Może po prostu stanie na tym, że one zorganizują ten wieczór i będziesz miała święty spokój?? Na tyle masz swoich załatwień, że się nie będziesz nudzić. Nie martw się, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, wszystko się wyklaruje.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć

miesiąc do ślubu!!!
Super
Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
i u mnie

Nie wiem jak Wy, ale ja się na prawdę zaczynam denerwować.
Ale ten czas leci
Ja też się już denerwuję, a mam jeszcze miesiąc i tydzień To jest strasznie mało, a mnie się wydaje, że jeszcze tyyyyyyyyyyyle czasu.
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?

Ja będę mieć plan stołów,który ma mi zrobić pewna babeczka. Boję się,że jak zacznie mi go robić na 2 tyg.przed to będzie za późno i się nie wyrobi
Zależy ile tej pani zajmie zrobienie. Myślę, że na pewno się wyrobisz, bo jak trzeba to się człowiek mobilizuje, tylko szkoda Twoich nerwów i czasu przed samym ślubem, kiedy jest tyle do załatwiania. A nie może ta pani zabrać się za to teraz ?
Ja nie myślę nad rozsadzeniem gości, bo po prostu nie chcę rozsadzać- nie wiem, kto się z kim lubi, kto nie lubi- a tak to każdy usiądzie tam, gdzie mu wygodnie. No i o ile to mniej myślenia i pracy dla mnie Rodzina TŻ chciałaby rozsadzić, więc siedzę cichutko, nie przypominam im o tym, może zapomną i nie będzie rozsadzania

Jutro odbieram suknię A przynajmniej powinnam odebrać
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:43   #1901
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość


ja się trochę denerwuję, bo jeszcze nie mamy wszystkiego załatwionego
Ja się nie denerwuję.
Teraz to już nam zleci szybciutko.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 08:47   #1902
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Jutro odbieram suknię A przynajmniej powinnam odebrać
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:51   #1903
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Ja się zaczynam bać o to, co będę robiła po ślubie Kiedy nie będzie już czego planować, załatwiać itd... Wiadomo, że będzie mąż, wspólne mieszkanie itd, ale chyba jednak będzie brakować tego dreszczyku emocji na myśl o ślubie
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:55   #1904
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
mam tak samo

Ja też

Oj troszkę mnie nie było, ale już wszystko nadrabiam Cały zeszły tydzień zszedł nam na rozdawaniu ostatnich zaproszeń, a od tego tygodnia zaczęliśmy remont naszego pokoju i na nic nie ma czasu :/ idę dzisiaj na próbną w sumie to już trzecią, a w piątek w końcu nam pierwszą przymiarkę sukni ok lecę nadrabiać "zaległości"
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:58   #1905
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Mi się jakoś tak smutno zrobiło ... do dzisiaj miały być potwierdzenia przybycia, a nie wszyscy dali znać i już połowa gości z mojej strony odmówiła ... ;(
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:15   #1906
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ardillka Pokaż wiadomość

Z pracy wróciłam o 15 / pracuje od 6-14, ale mam prawie 30 km do pracy więc muszę dojechać i być wcześniej, żeby się odbić na bramie i dojść na 6 do laboratorium / Przyjęli mnie na kopalnie do laboratorium <jupi>Praca w zawodzie Na razie umowa na 4 miesiące - okres próbny, ale i tak super
Dziś były same szkolenia i podpisywanie umowy. Prawdziwy dzień pracy jutro. Ale byłam się pokazać w laboratorium wszyscy byli mili więc jutro chętnie wstanę
Jesteście kochane, że trzymałyście kciuki - bardzo się przydały

gratuluję pracy w takim razie i trzymam kciuki żeby po okresie próbnym na stałe umowa była

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Mi się jakoś tak smutno zrobiło ... do dzisiaj miały być potwierdzenia przybycia, a nie wszyscy dali znać i już połowa gości z mojej strony odmówiła ... ;(
nie martw się tymi co nie chcą przyjść tylko ciesz się tymi co będą z Tobą w tym ważnym dla Ciebie dniu
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:23   #1907
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Aaa czyli mój jednak będzie droższy

Jenny i tak najwięcej do roboty jest w tygodniu przed ślubem.MASAKRA
welon ma 2,75 i ta zakładka jest zrobiona na 65 cm. czyli jakby byl upiety "marynijnie" to bylby jeszcze dłuzszy. ale ja nie wiem czy oni w madonnie maja welony tak odrazu, moze i mają bo ona mi mowila ze jak zamawiam suknie to najlepiej i welon bo czeka sie na niego 3 miesiace ale to bylo w Wawie. ale moze mają parę sztuk tak żeby sprzedac. a zreszta mowila mi tez ze podpinam tylko tren a w domu się okazalo że halka idzie rowno z trenem od sukni czyli mam tez tren z halki zeby to bylo sztywniejsze i najpierw na guziczek trzeba podpiac halkę a pozniej dopiero suknie. jakas zakręcona była ta kobitka chociaz bardzo mila.
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:34   #1908
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Nie mogę już teraz robić tych planów,bo nie wiem kto przyjdzie.
Potwierdzić mają do 31 lipca,ale mam zamiar dać im jeszcze troszkę czasu.Problem jest taki,że nie będę mieć winietek tylko same table plan i jak ktoś nagle przed weselem odwoła swój udział,to już nie zmienię tego co tam jest napisane. No ale spoko,jakoś to przeżyję

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
welon ma 2,75 i ta zakładka jest zrobiona na 65 cm. czyli jakby byl upiety "marynijnie" to bylby jeszcze dłuzszy. ale ja nie wiem czy oni w madonnie maja welony tak odrazu, moze i mają bo ona mi mowila ze jak zamawiam suknie to najlepiej i welon bo czeka sie na niego 3 miesiace ale to bylo w Wawie. ale moze mają parę sztuk tak żeby sprzedac. a zreszta mowila mi tez ze podpinam tylko tren a w domu się okazalo że halka idzie rowno z trenem od sukni czyli mam tez tren z halki zeby to bylo sztywniejsze i najpierw na guziczek trzeba podpiac halkę a pozniej dopiero suknie. jakas zakręcona była ta kobitka chociaz bardzo mila.

Ja chce maryjne upięcie Chociaz nikomu się to nie podoba

Ja dzwoniłam do Madonny w marcu bo też miałam obawy odnosnie dostępności welonu i mówili,że nie ma problemu (Madonna w Krakowie).Chyba jeszcze tam dzisiaj zadzwonię i się upewnię
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:27   #1909
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Nie mogę już teraz robić tych planów,bo nie wiem kto przyjdzie.
Potwierdzić mają do 31 lipca,ale mam zamiar dać im jeszcze troszkę czasu.Problem jest taki,że nie będę mieć winietek tylko same table plan i jak ktoś nagle przed weselem odwoła swój udział,to już nie zmienię tego co tam jest napisane. No ale spoko,jakoś to przeżyję

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------




Ja chce maryjne upięcie Chociaz nikomu się to nie podoba

Ja dzwoniłam do Madonny w marcu bo też miałam obawy odnosnie dostępności welonu i mówili,że nie ma problemu (Madonna w Krakowie).Chyba jeszcze tam dzisiaj zadzwonię i się upewnię
w kazdym co innego mowią. mi sie podoba to upięcie ale ja zle sie w nim czulam, dlatego mam tak. niby teraz moja mama mowi ze ladnie by bylo z tym marynijnym ale juz nic nie zmienie. nie bede grzebac teraz na forum przypomnisz jaka masz sukienke?
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 11:02   #1910
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć

miesiąc do ślubu!!!
dla Jenny i wszystkich dziewczyn u któych dziś miesiąc do ślubu

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?

Ja będę mieć plan stołów,który ma mi zrobić pewna babeczka. Boję się,że jak zacznie mi go robić na 2 tyg.przed to będzie za późno i się nie wyrobi
my winietki będziemy robić po 31 lipca, jak nam się goście określą... a jak się nei określą wszyscy jeszcze to i tak zrobimy, najwyzej kilka winietek odpadnie:P lepiej mieć kilka więcej niż kilka za mało, a planu stołów nie planuję... więc nad rosadzeniem osób jeszcze dokladnie nie myslalam

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Jutro odbieram suknię A przynajmniej powinnam odebrać
super
Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Mi się jakoś tak smutno zrobiło ... do dzisiaj miały być potwierdzenia przybycia, a nie wszyscy dali znać i już połowa gości z mojej strony odmówiła ... ;(
U nas potwierdzenia są do 31 lipca... a i tak już sporo osób ze strony TŻ odmówiło... szkoda mi bardzo, bo akurat najfajniesza część jego rodziny... ale mają żałobę, więc zmuszać nikogo nie będziemy, zwłaszcza, że jest to świeża sprawa

Ja dziś wieczorem jadę do kwiaciarki wybrać bukiet i przystrojenie na samochód
I dostaliśmy dziś z TŻ od mojej babci, na poczet małżeńskiego życia i pożycia komplet pościeli z barana - kołdra i dwie poduszki:P czy tam innej owcy, hipoalergiczny, super, bardzo mi się podoba babcia dokupiła do tego jeszcze komplet pościeli z bawełnianej satyny choć pod tymi baranami mozna spac bez poszewek... ale ja jakoś nie lubię i zdecydowanie babcia trafiła w mój gust
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:39   #1911
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ardillka Pokaż wiadomość

Z pracy wróciłam o 15 / pracuje od 6-14, ale mam prawie 30 km do pracy więc muszę dojechać i być wcześniej, żeby się odbić na bramie i dojść na 6 do laboratorium / Przyjęli mnie na kopalnie do laboratorium <jupi>Praca w zawodzie Na razie umowa na 4 miesiące - okres próbny, ale i tak super
Dziś były same szkolenia i podpisywanie umowy. Prawdziwy dzień pracy jutro. Ale byłam się pokazać w laboratorium wszyscy byli mili więc jutro chętnie wstanę
Jesteście kochane, że trzymałyście kciuki - bardzo się przydały

Mysmy mieli ćwiczyć taniec z TŻ, ale z racji, że jestem dość dziś zmęczona, to mamy przerwę. Jutro znowu wrócimy do ćwiczeń
Gratulacje i powodzenia, zeby dobrze Ci sie pracowalo

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawno mnie nie było Nie miałam na nic czasu, nawet nie staram się nadrabiać postów, bo wszystkie się wzięłyście na ostro z pisaniem

Temat wesela:
Dzisiaj 18 dni, zaczynam się stresować, dzisiaj kupiliśmy podziękowania dla świadków i rodziców, poszukam też ozdoby na samochód, poduszki na obrączki, najchętniej wszystko bym przez internet kupiła Nie jest źle ogólnie, dużo spraw jeszcze zostało, muszę kwiaciarkę załatwić jeszcze, dogadać się z zespołem odnośnie zgrania z daniami, oczepinami, o której mają przyjechać, to samo z kamerzystą i fotografem. Wybrać smak tortu, wpłacić zaliczkę. Oj sporo jeszcze tego, zaczyna mi się mały chaos w głowie robić

Co do wygranej, wkleiłam linka w moim wątku w klubie Generalnie jestem bardzo zadowolona z całego wydarzenia, wspaniałe przeżycie, niezapomniane chwile, sesja wyszła pięknie, sukienką, którą wygrałam jest świetna zarówna na wieczór jak i na co dzień, włosy mam w końcu ładnie pomalowane, jednolite. Same pozytywy, kupa wywiadów udzielona, bardzo dużo fotek mi robili, istny szał

Sprawy weselne pomalutku bedziesz zalatwiac i malymi kroczkami wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik

A opis wygranej brzmi super-musialas spedzic cudowny dzien.


Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
Ja już po przymiarce tym razem mam trzy zdjecia. sukienka juz w domu wszystkim sie podoba tylko babci nie bardzo ale coz babcia miala inna wizje mojej sukni slubnej.
Slicznie wygladasz. Pieknie Ci w tej sukni

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Ostatnio znajoma opowiadała jak jej kuzynce babcia powiedziała widząc prostą suknię: "A gdzie falbanki? Nie martw się, babcia kupi ci nową suknię"
to swietna babcia.

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
o rany ależ Wy produkujecie posty! Chyba tego nie nadrobię. Adrilka gratuluję pracy w zawodzie a w kopalni jak wiadomo alkomaty to rzecz ważna :P
My w weekend "ubraliśmy" TŻ-ta. Kupiliśmy garnitur i 2 białe koszule, krawat też ale nie jestem przekonana czy będzie pasował Sprzedawcy namawiali go na biały a dla mnie to jakoś nie bardzo choć ładny.
Zostały mu jeszcze buty i majciochy
A mi prawie wszystko poza butami i majciochami
za zakupki, no i do roboty ze swoimi potrzebami.

Cytat:
Napisane przez justa963 Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że zdążymy...w sumie najważniejsze już prawie wszystko mamy....
ehh....ale mam jeszcze jeden problem na głowie
organizuje w tą sobote paniejski koleżance i wiecie co.....dostałam od niej liste z nr tel do kolezanek jej zadz powiedzialam co i jak a one mi w skrócie powiedziały:na kwote sie nie zgadzamy,na taki prezent tez nie, klub nam nie pasuje a limuzyny nie chcemy bo za droga w wogle to my same jej zoorganizujemy paniejski......
i co ja mam zrobic jestem jej swiadkową i wydawalo mi sie,ze ja powinnam to zoorganizowac probowalam sie z nimi dogadac 4 ustapilam im pokolei ze wszystkim....4 sie zoorganizowaly i dostosowaly a 5 powiedzialo mi tak jak napisalam....kolezanka jest zalamana bo chciala zeby w tym wyjatkowym dla niej dniu byly wszystkie razem a tatmte za nic nie cchca a malo tego pozalatwialy wszystko sobie same....i nie poinformowaly o tym nikogo.....zabraly mi termin kiedy ja jej mialam robic (a przesunac tego nie mam na kiedy bo: za 2 tyg jest moj wieczor,potem moj slub a potem wyjezdzam w podroz poslubna i wracam 5 dni przed jej slubem w poniedzialek) i co ja mam zrobic nie dosc ze sobie biegam i zalatwiam to jeszcze cos takiegoPOMOCY!!! dziewczyny
Kurcze, ale nieprzyjemna sytuacja. Ja tez uwazam, ze powinnas powiedziec PM o tej historii, chociaz z drugiej strony pewnie tamte dziewczyny nie beda zadowolone z tego faktu
Niech PM albo sama rozwiaze ten problem, albo powie kazdej z osobna kto jest odpowiedzialny za organizacje i ze byloby jej milo, gdybyscie sie wszystkie ladnie dogadaly...


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?

Ja będę mieć plan stołów,który ma mi zrobić pewna babeczka. Boję się,że jak zacznie mi go robić na 2 tyg.przed to będzie za późno i się nie wyrobi
Winietki juz mam zamowione, planu stolow nie bedzie, a rozsadzac gosci i rozlokowywac w pokojach planuje juz w PL, z pomoca mamy

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Jutro odbieram suknię A przynajmniej powinnam odebrać


Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Ja się zaczynam bać o to, co będę robiła po ślubie Kiedy nie będzie już czego planować, załatwiać itd... Wiadomo, że będzie mąż, wspólne mieszkanie itd, ale chyba jednak będzie brakować tego dreszczyku emocji na myśl o ślubie
Ostatnio to samo sobie pomyslalam Dla mnie narazie czas sie zatrzymuje w dniu slubu, a wogole sobie nie wyobrazam co bedzie pozniej.....

A tak wogole, to czy WY wobrazacie sobie cala ceremonie slubna, wesele??? Widzicie siebie w wyobrazni pod oltarzem???
Ja kompletnie nie potrafie w to uwierzyc
Tak bardzo nierealne mi sie to zdaje......moze dlatego, ze cale zycie marzylam o slubie w pieknej, bialej sukni.....

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Mi się jakoś tak smutno zrobiło ... do dzisiaj miały być potwierdzenia przybycia, a nie wszyscy dali znać i już połowa gości z mojej strony odmówiła ... ;(
to typowy objaw. Nie ma sie co przejmowac, kazda z nas sie martwila przy pierwszych odmowach. Najwazniejsi sa Ci goscie, ktorzy chca byc i z Tego trzeba sie cieszyc
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:14   #1912
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez justa963 Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że zdążymy...w sumie najważniejsze już prawie wszystko mamy....
ehh....ale mam jeszcze jeden problem na głowie
organizuje w tą sobote paniejski koleżance i wiecie co.....dostałam od niej liste z nr tel do kolezanek jej zadz powiedzialam co i jak a one mi w skrócie powiedziały:na kwote sie nie zgadzamy,na taki prezent tez nie, klub nam nie pasuje a limuzyny nie chcemy bo za droga w wogle to my same jej zoorganizujemy paniejski......
i co ja mam zrobic jestem jej swiadkową i wydawalo mi sie,ze ja powinnam to zoorganizowac probowalam sie z nimi dogadac 4 ustapilam im pokolei ze wszystkim....4 sie zoorganizowaly i dostosowaly a 5 powiedzialo mi tak jak napisalam....kolezanka jest zalamana bo chciala zeby w tym wyjatkowym dla niej dniu byly wszystkie razem a tatmte za nic nie cchca a malo tego pozalatwialy wszystko sobie same....i nie poinformowaly o tym nikogo.....zabraly mi termin kiedy ja jej mialam robic (a przesunac tego nie mam na kiedy bo: za 2 tyg jest moj wieczor,potem moj slub a potem wyjezdzam w podroz poslubna i wracam 5 dni przed jej slubem w poniedzialek) i co ja mam zrobic nie dosc ze sobie biegam i zalatwiam to jeszcze cos takiegoPOMOCY!!! dziewczyny

Hmmm.. mysle ze moze reszty dziewczyn nie stac na taki wydatek jak wynajecie limuzyny. A czy musi byc az tak? My poszlysmy po prostu do klubu z diabelskimi rozkami i swietnie bawilysmy sie w swoim gronie, nie bylo czasu nawet wypic piwa Moze czasem lepiej postawic na prosta zabawe, bo czasem przerost formy nad trescia nie wypada wcalen tak fajnie jakbysmy chcialy
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:30   #1913
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Na miesiąc przed ślubem zostało nam do załatwienia :

- kamerzysta (znaleziony, ale musi nam przysłać umowę i trzeba wpłacić zadatek, a tydzień przed ślubem dogadać szczegóły)
- transport dla gości
- potwierdzić noclegi dla gości
- spotkanie z księdzem (musimy donieść zapowiedzi, papierki z usc, dogadać się co do spraw organizacyjnych i dowiedzieć się czy ktoś ślubuje w tym dniu co my - w przyszłym tygodniu)
- dekoracja kościoła (dopiero jak pogadam z księdzem - w przyszłym tygodniu)
- brakuje mi: pończoch, łańcuszka, soczewek, zastanawiam się nad welonem mgiełką
- Panu Młodemu brakuje: koszuli, bielizny i skarpetek (może kupimy wszystko w przyszłym tygodniu)
- czekam na figurkę na tort (ciekawe jak długo jeszcze )
- fryzjer dla Pana Młodego (2 tyg przed)
- farbowanie i podcięcie końcówek (tydzień przed ślubem)
- kosmetyczka i paznokcie (umówione terminy, teraz tylko czekać na zabiegi )
- kupić cały alkohol, czyli: wódka, wino, szampan, wódka na bramy (pewnie po 10.08)
- kupić nagrody do konkursów
- muszę zrobić: księgę gości, pudełko na koperty i winietki
- musimy kupić ferrero rocher na winietki
- spotkanie z djem
- spotkanie z fotografką
- spotkanie na sali (podpisać ostateczną umowę, ustalić menu, dogadać szczegóły - w przyszłym tygodniu)
- wybrać w końcu piosenkę na I taniec i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!
- roznieść kołocz i zawiadomienia/zaproszenia na ślub (już zamówiony, będziemy nosić 8.08 i pewnie 9.08, bo mamy ok 40 paczek )
- sesja narzeczeńska
- podziękowanie dla rodziców/świadków

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

A tak wogole, to czy WY wobrazacie sobie cala ceremonie slubna, wesele??? Widzicie siebie w wyobrazni pod oltarzem???
Ja kompletnie nie potrafie w to uwierzyc
Tak bardzo nierealne mi sie to zdaje......moze dlatego, ze cale zycie marzylam o slubie w pieknej, bialej sukni.....
, jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić jeszcze
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:29   #1914
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Gwiazdeczko a ja sobie wyobrażam Ja jestem stworzona do ślubów:brzyd al: (joke)

Aneta moja jest taka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pagoda-2.jpg (24,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pagoda_b1.jpg (59,8 KB, 43 załadowań)
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:10   #1915
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko a ja sobie wyobrażam Ja jestem stworzona do ślubów:brzyd al: (joke)

Aneta moja jest taka
PIEKNA SUKNIA. no i oczywiscie do niej bardziej pasuje ten welon gęsty. taki miala moja kuzynka i dała właśnie w madonnie 1000zł. pozniej miala podpiety do sukni i był baaardzo ciezki cały czas chodziła z przechyloną głową i baardzo żałowała. po jej weselu powiedziałam sobie że takiego ciężkiego nigdy nie założę
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:36   #1916
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
PIEKNA SUKNIA. no i oczywiscie do niej bardziej pasuje ten welon gęsty. taki miala moja kuzynka i dała właśnie w madonnie 1000zł. pozniej miala podpiety do sukni i był baaardzo ciezki cały czas chodziła z przechyloną głową i baardzo żałowała. po jej weselu powiedziałam sobie że takiego ciężkiego nigdy nie założę
Wiem,słyszałam o tym,że jest dość kłopotliwy.Ale miała go upiętego "maryjnie" czy nad kokiem?
Ja mam zamiar być w nim krótko,nie męczyłabym się całe wesele.
Na pewno jesli wezmę taki welon to nie będzie nic na ramionach,bo byłoby to zbyt przeładowane, natomiast koronka z welonu zasłoni trochę ramiona.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:58   #1917
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Hmmm.. mysle ze moze reszty dziewczyn nie stac na taki wydatek jak wynajecie limuzyny. A czy musi byc az tak? My poszlysmy po prostu do klubu z diabelskimi rozkami i swietnie bawilysmy sie w swoim gronie, nie bylo czasu nawet wypic piwa Moze czasem lepiej postawic na prosta zabawe, bo czasem przerost formy nad trescia nie wypada wcalen tak fajnie jakbysmy chcialy
Dwie sprawy po pierwsze to dziewczyny kasę mają....z tego co się dowiedziałam....a po drugie zrezygnowałam z limuzyny od razu jak tylko mi powiedziały,koszty były już naprawdę śmieszne dla mnie;/ czy 70 zl to aż tak dużo na składkę?

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

PM niestety o wszystkim wie bo poszły do niej i powiedziały,że chcą jej zrobić same w tym terminie bez reszty jej znajomych....ona oczywiście się popłakała i załamała, bo nie tak widziała ten wieczór głupie dziewuchy! wszytko im ustąpiłam: prezent,brak limuzyny, stroje,klub itd....PM powiedziała im,że chce jedną wspólną imprezę z wszystkimi, bez kłótni.... a one,że już wszystko pozałatwiały same więc niech idzie z nimi:| paranoja.....czemu niektórzy są tak oporni aby się dogadać?
justa963 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:58   #1918
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III


nadrabiam :
Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
moim zdaniem Twoja koleżanka jako że to Panna Młoda powinna zadzwonić do tych dziewczyn które się nie zgodziły, porozmawiać z nimi i wtedy jeśli ona zadzwoni to albo one się zgodzą albo powiedzą że nie i wtedy trudno jeśli się nie zgadzają to nie są zaproszone, i jeśli chcą to niech sobie organizują drugi wieczór panieński i wtedy zrobić im tak samo. no nie wiem wydaje mi się że jeśli Ty ich nie znasz to nie masz co się z nimi użerać i niech Twoja koleżanka zadzwoni może się uda
justa Też mam takie zdanie... Miech Panna Młoda jakoś to załagodzi, albo rozstrzygnie. W sumie jej impreza i jej koleżanki.
Jeśli nie zaprzątałaś nie wiadomo jakiej kwoty, to myślę, że robią problem z niczego, a jak chciały organizować, mogły powiedzieć, że chcą wziąć wszystko na siebie.
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć

miesiąc do ślubu!!!
U mnie też :P:P
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?

Ja będę mieć plan stołów,który ma mi zrobić pewna babeczka. Boję się,że jak zacznie mi go robić na 2 tyg.przed to będzie za późno i się nie wyrobi
Winietki będę mieć początkiem sierpnia, mam karteczki już prawie gotowe do druku, tylko wpisać nazwiska. Ale czekam na aniołki, które odbieram w sobotę
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Na miesiąc przed ślubem zostało nam do załatwienia :


- kupić nagrody do konkursów
Co planujesz na nagrody?? Bo fajny pomysł

A to moja lista

Lista spraw do załatwienia:

- transport dla gości = 2 kierowców
- poradnia
- majciochy PM
- spinki do koszuli
- buty TŻ
- kołocz weselny ( policzyć ile będzie paczek)
- tort
- makijaż próbny
- paznokcie
- koszula na zmiane dla TŻ
- krawat na II dzień
- koszula na II dzień
- winietki
- aniołki
- plan usadzenia gości - wstępny, dokładne już na sali dzień przed ślubem
- prezent dla świadków
- stół wiejski – własne produkty ( kupić szynki i mięso do wędzenia)
- kolorowe alkohole
- organista
- dekoracja domu ( balony, wstążki, kwiaty )

- 2 tygodnie przed do kancelarii: kartka ze spowiedzi, kartka z zapowiedzi, papiery z USC, dowód osobisty, dane świadków
- Miesiąc przed: - spotkanie lub mail : sala, dj/zespół, foto, kam

- impreza panieńska ( zarezerwować lożę, załatwić jedzenie, alkohol, napoje, zagryzki, 2 koszulki , śmieszne słomki, balony, udekorować altankę i dom )

- podróż poślubna / koniec roku 2011/listopad/

Chyba tyle;/
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html

Edytowane przez ardillka
Czas edycji: 2011-07-20 o 14:59
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 15:26   #1919
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Wiem,słyszałam o tym,że jest dość kłopotliwy.Ale miała go upiętego "maryjnie" czy nad kokiem?
Ja mam zamiar być w nim krótko,nie męczyłabym się całe wesele.
Na pewno jesli wezmę taki welon to nie będzie nic na ramionach,bo byłoby to zbyt przeładowane, natomiast koronka z welonu zasłoni trochę ramiona.
miała upięty nad kokiem mogę podsłać Ci jakieś zdjęcia jej tylko na PW podaj mi maila to wieczorem Ci wysle. Wiesz ona tez miala się z nim nie męczyć ale pozniej doszła do wniosku że za tyle pieniędzy to do 24 musi wytrzymać, i na ramionach też nic nie miala. Miała suknie Pronovias Lornę
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 15:44   #1920
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że jak najmniej będziemy mieć roboty w ostatnim tygodniu

póki co w kalendarzu mam tylko: umówiona wizyta na paznokcie, ustroić klatkę i zawieźć wszystko na salę w pt
ja też. I tak wystarczająco bede się denerwowała.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy będziecie myślec nad rosadzeniem gości i robić winietki?
Dzis ustalimy jak rozstwaić stoły. A winietek nie będzie. Z nami usiądą znajomi i młodzi. Przy jednym stoje jedna rodzina, a przy drugim druga

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Jutro odbieram suknię A przynajmniej powinnam odebrać
juz jutro? ja ze względu na brak miejsca w domu odbieram w czwartek - 2 dni przed ślubem


Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Ja się zaczynam bać o to, co będę robiła po ślubie Kiedy nie będzie już czego planować, załatwiać itd... Wiadomo, że będzie mąż, wspólne mieszkanie itd, ale chyba jednak będzie brakować tego dreszczyku emocji na myśl o ślubie
cos sie znajdzie do roboty hehe

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Mi się jakoś tak smutno zrobiło ... do dzisiaj miały być potwierdzenia przybycia, a nie wszyscy dali znać i już połowa gości z mojej strony odmówiła ... ;(


Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
I dostaliśmy dziś z TŻ od mojej babci, na poczet małżeńskiego życia i pożycia komplet pościeli z barana - kołdra i dwie poduszki:P czy tam innej owcy, hipoalergiczny, super, bardzo mi się podoba babcia dokupiła do tego jeszcze komplet pościeli z bawełnianej satyny choć pod tymi baranami mozna spac bez poszewek... ale ja jakoś nie lubię i zdecydowanie babcia trafiła w mój gust
fajny prezent

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Aneta moja jest taka
sliczna

Zbieram sie, bo na 18 idziemy ustalać wszystko z właścicielka sali
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.