Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 10:44   #91
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez dorotabat Pokaż wiadomość
Wiem o kim piszesz, ale nie jestem pewna jego imienia- coś mi sie tli Maciek. Rozmawiałam o nim z Karoliną, mówiła że chłopak uwielbia "pojechane" cięcia i jest rzeczywiście dobry,ale o Andrzeju z Opola też mówila że facet ma niezły talent i co ?! widziałm kilka cięć Maćka, rzeczywiście fajne, nowoczesne-ale mnie raczej asymerie, mocne cieniowania- nie interesują. pracuję w sekretariacie, więc muszę raczej postawić na dobre, klasyczne cięcie i Karolina spełnia moje oczekiwania.Widzisz, wybralam się do Andrzeja w Opolu i mam co nie chcialam :-(
echh, przy mnie obcinał dziewczynę, ale było to raczej klasyczne, dziewczęce cięcie. hmm będe podstępna, pójde do Karoliny i przy okazji wypytam co to za chłopaczek ja z nią rozmawiałam o Bartku i z tego co widziałam, to ten dopiero lubi awangardę uuuu
a masz rację co do Karoliny. Jest świetna w dziewczęcych fryzurkach. Pózniej włosy odrastaja i też sie świetnie układają
dorotko, jak odwiedzisz Berendowicza daj znac jak było tym razem
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 19:40   #92
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja chciałam iść tradycyjnie do Bartka, ale okazało sie że juz nie pracuje w B&K...buuu
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 08:05   #93
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez koosmaa Pokaż wiadomość
Ja chciałam iść tradycyjnie do Bartka, ale okazało sie że juz nie pracuje w B&K...buuu
oooo szkoda, był bardzo sympatyczny. Nie ścinałam się u niego, bo jego własne fryzurki pokazywały, że lubi nowoczesność
koosmaa, a jak Ciebie obcinał, bardzo awangardowo?
no i ciekawe gdzie teraz pracuje..
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:53   #94
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Nie obcinał mnie jakos bardzo awangardowo, zgodnie z życzeniem, szczerze mówiąc to nie potrafie nawet opisać fryzurki, tym bardziej że ostatnio byłam w czerwcu, także dawno temu. Delikatnie cieniował + grzyweczka, niby nic takiego, ale licza się te subtelne różnice
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 20:37   #95
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

podpinam się pod pytanko- dziewczyny a nie wiecie czasem gdzie on teraz pracuje? Bo ja uwielbiam awangardę
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 22:04   #96
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

W Poznaniu. niestety
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:13   #97
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez koosmaa Pokaż wiadomość
W Poznaniu. niestety
szkoda, bardzo szkoda swoją drogą ciekawe czy sam zdecydował na takie przeniesienie, czy dostał nakaz odgórny..
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 09:25   #98
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Nie mam pojęcia dlaczego znalazł sie w Poznianiu, ale raczej był to jego wybór bo w Poznianiu nie ma chyba B&K także pewnie rozstał się z tym salonem...
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 11:48   #99
ewa-12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
GG do ewa-12
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Muszę się komuś wyżalić…bo aż serce mi pęka….Po przeczytaniu waszych wypowiedzi stwierdziłam że wybiorę się do B&K, chciałam zmienić sobie fryzurkę na jakąś dziewczęcą. No i oddałam się z wielką ufnością fryzjerskim zabiegom. Wczoraj owszem moje włosy wyglądały fajnie, ale dzisiaj po wymyciu TRAGEDIA!!! Wywijają się z jednej strony na zewnątrz. Wyglądam FATALNIE!!! Jakby mi kosiarka po głowie przejechała…Mimo że zaznaczyłam żeby długość była taka żebym mogła je związać to niestety nie da się tego zrobić bo są strasznie wycieniowanie. Niedługo sylwester CO JA ZROBIE Z TĄ GŁOWĄ??? Niestety mam uraz…
ewa-12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 12:40   #100
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

cześć Ewa, doskonale rozumiem Cię :-( ja niestety jakieś 3 tygonie temu wróciłam załamana od Berendowicz&Kublin, tyle tylko że z Opola. Byłam u samego Andrzeja, który otrzymał jakąś bardzo prestiżową nagrodę, miał sesję w jednym z numerów Twojego Stylu. Wyłam tydzień - bez przerwy!! To było naprawdę fatalne cięcie. Na głowie tragedia, dzisiaj po 3 tygodniach jest trochę lepiej, ale miałm lepsze włosy.Czasami zastanawiam się czy oni sa naprawdę tacy dobrzy ?? We wtorek jadę do Karoliny z salonu w Katowicach, zanim ją "zdradziłam" byłam zadowolona. A Ty u kogo byłaś ?? Trzymaj się !!
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:31   #101
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja bym chciała iść do Berendowicza w Opolu, ale z tego co piszecie to jest kiepsko.Czy ktoś w ogóle miał jakies doświadczenia z tym salonem, a ma krecone włosy?Takie włosy mało kto potrafi dobrze ścinać.Ponadto chciałabym żeby mi zrobili jakis kok, bo to na studniówke, robią takie coś? czy tylko specjalizuja sie w cieciach i farbowaniach?
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 18:53   #102
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

hej w najblizszym czasie mam zamiar wybrac sie do fryzjera i szukam dobrego w K-cach. Przeczytalam watek na temat salonu B&K. Chcialam zapytac czy nie orientuje sie ktoras z was w cenach , chodziloby mi o ciecie i farbowanie. pozdrawiam
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 09:13   #103
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez pa-ti Pokaż wiadomość
hej w najblizszym czasie mam zamiar wybrac sie do fryzjera i szukam dobrego w K-cach. Przeczytalam watek na temat salonu B&K. Chcialam zapytac czy nie orientuje sie ktoras z was w cenach , chodziloby mi o ciecie i farbowanie. pozdrawiam
na www.berendowicz-kublin.pl znajdziesz cennik
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 19:36   #104
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Hm.. tak czytam i czytam te posty... i po tych wypowiedziach raczej nie zdecydowałabym się na pójście do Berendowicza, gdybym nie znała tego salonu
Chodzę tam mniej lub bardziej regularnie, ale odkąd 'odkryłam' ten salon, jestem mu wierna.
Początkowo obcinałam się u Zbyszka i Ani Kochanej, ale ostatnio, kiedy okazało się, że już tam nie pracują, poszłam do Zosi. Zosię poleciła mi recepcjonistka, gdy powiedziałam jej, że nie lubię awangardowych cięć i wolę spokojne fryzurki.
I wiecie co? Jestem ogromnie zadowolona. Wyżaliłam się Zosi, powiedziałam co mi na sercu leży i czego oczekuję po fryzurze (nie lubię 'majstrować' przy włosach, żadnego specjalnego układania po myciu, lubię spokojne cięcia, żadnych powygryzanych grzywek i mocnego cieniowania, chciałam móc nosić rozpuszczone włosy) i zeszłam z fotela w 100% usatysfakcjonowana. Muszę jednak dodać, że mam bardzo podatne włosy i nie mam z nimi szczególnych problemów na co dzień.
Od wizyty minął już jakiś czas, a ja nadal mogę swobodnie nosić rozpuszczone włosy, a fryzura nie wygląda na zapuszczoną.
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 16:39   #105
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

hey dziewczyny, a czy któraś robiła sobie u nich balejaż? Właśnie chciałam lecieć sobie zrobić, ale najpierw sięgam waszej opini- zadowolone jesteście?
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 09:12   #106
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

ja juz w wakacje byłam u berendowicza. Obcinała i farbowała mnie wtedy Beata i musze powiedzieć, ze wyszłam srednio usatysfakcjonowana- moja fryzura i kolor niewiele się zmieniły. W środe skusiłam się ponownie na wizyte u berendowicza i nie żałuje. Umówiłam się tym razem na koloryzację u Karoliny- bardzo sympatyczna dziewczyna. Wyczarowała na mojej głowie prześliczne pasemka i fryzurkę Jescze nigdy nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera. POLECAM !!!!
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 19:37   #107
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

monika_one a jak oni liczą? Bo ciebie i obcinała i fabowała- czyli zapłaciłaś te 65zł za obcięcie + za farbowanie?
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 08:51   #108
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Nie. Obcięcie 65 zl. +jeden kolor 95 zl. czyli w sumie 160
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 21:13   #109
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

no... no właśnie o to mi chodziło- że 65zł + kwote za farbowanie... dzięki za odp
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 20:05   #110
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
berendewicza w katowicach

Witam

JAkie sa wasze opinei na temat tego salonu?
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:59   #111
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

dziewczyny ile kosztuje tam pasemka??

mam sredni braz (naturalne) a chcialabym popielata i taks ie zastanawiam gdzie iesc i mysel nad tym saolnem tylko nei znam ceny a stronka nie dziala
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:14   #112
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

up
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 12:50   #113
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

ja jestem zawsze zadowolona z wizyty u kublina chodze do karolini i zawsze mi robi super fryzurke i pasemka- polecam
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:36   #114
lenkaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

czesc mam takie pytanko czy wiecie moze gdzie teraz obcina Zbyszek z Berendowicza? bardzo fajnie obcia mi kiedys wloski ale wiem ze juz od jakiegos czsu tam nie pracuje((
lenkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:40   #115
PeggyBlue
Przyczajenie
 
Avatar PeggyBlue
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Dobry fryzjer w K-cach- zdecydowanie polecam Akademię Berendowicz & Kublin. Można darmowo obciąć włosy, dając pole do popisu wspaniałym stażystom, którzy zawsze wymyślą fryzurę pasującą do Ciebie. Parę godzin temu wróciłam z centrum K-wic i jestem bardzo zadowolona. Byłam tam już 2 raz, teraz podoba mi się bardziej niż za p-wszym razem. Nie miałam pomysłu co zrobić z wlosami, a fryzjer sam wiedział co będzie dla nich dobre, jakby moje włosy znał nie gorzej niż ja ;-) W zasadzie to ja byłam na pokazie technicznym więc strzygł mnie fryzjer, uczący stażystów, ktorzy to obserwowali. Atmosfera jest tam niezwykle cudowna, każdy chce porozmawiać w trakcie mycia głowy, prostowania wlosów czy w końcu obcinania. Fryzjer doradza co robić z włosami, co jest dla nich dobre itp. Dobro klienta jest dla nich ważne, zawsze uzgadniają z nim sposób obcięcia. Ja wyszłam stamtąd z wielkim uczuciem radości, ale też smutku, bo chciałabym tam zostać dłużej, na prawdę w ciągu 3 godzin się do nich przyzwyczaiłam ;D Jeśli podobają im się czyjeś włosy, glosno to mówią i chwalą wśród innych, co jest ich wielką zaletą. Klient czuje się niezwykle mile i wie, że ma do czynienia nie z byle kim Chciałam też zauważyć, że grupa stażystów ich szefowie są niezykle zgrani i koleżeńscy. Dlatego panuje tam taka miła atmosfera, która zadowoliła mnie na tyle, że chcę i mam zamiar tam jeszcze wrócić
PeggyBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:02   #116
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

hello! Wiecie moze jak mozna sie dostac na takie darmowe strzyzenia???przychodzisz i mowisz - róbcie ze mna co chciecie to sie odbywa jakos regularnie czy w kazdej chwili mozna na takie cos isc? i czy ma sie cos do powiedzienia??? czy totalnie trzeba zaryzykowac i sie poddac wizji fryzjera? bo sie mocno zastanawiam czy by sie nie zaszaleć i sie nie wybrac na takie cos. ale troszke sie boje szczerze mowiac
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 12:15   #117
PeggyBlue
Przyczajenie
 
Avatar PeggyBlue
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

No więc chodzisz tam i od razu jest recepcja, mówisz pani że chcesz się zapisac do darmowego fryzjera, albo do stażysty, to to samo. Umawiacie sie na konkretny termin, czeka się około tygodnia. Jeśli chodzi o strzyżenie, oni dużo doradzają, ja byłam tam u nich 2 razy i przychodziłam bez konretnego pomysłu, po prostu 'zróbicie mi jakąś grzywkę i skróćcie włosy' oni mają dobre oko, no i wczesniej uzgadniają z Tobą co mogą zrobić z czego nie. Nieprawdą jest ze przeprowadzą metamorfozę na Tobie, nie robią tak radykalnych zmian. No chyba ze bardzo chcesz ogólnie ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, panuje tam miła atmosfera i są fajni ludzie. Polecam gorąco :P Powodzenia :P
PeggyBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 00:19   #118
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

ok, wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedz brzmi kusząco i chyba sie w najblizszym czasie zdecyduje.a co szalec to szalec:-D wlosy w razie co odrosną.A chyba wielkiego ryzyka nie, w sumie podobne jak przy normalnej wizycie u fryzjera, nigdy nie wiadomo z czym sie na glowie wyjdzie
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:03   #119
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Peggy - zapisałam się na takie strzyzenie na 24 sierpnia, troche sie denerwuje ale chcialabym zeby ktos profesjinalnie doradzil mi fryzurke. powiedz mi czy ja moge negocjowac z nimi fryzurke?? tzn wiem ze moge sie nie zgodzic bo to oczywiste ale chcialabym zeby mnie scieli nie jakos bardzo ekstrawagancko a o to sie boje....
troche zamieszalam ale mam nadzieje ze mnie zrozumiesz...
a moze ktos jeszcze idzie ?? byloby milej

podobno piatek to dobry dzien bo kursanci juz wszystko umieja hahaha

chciałam jeszcze was zapytac czy oni zamują sie tez wtedy koloryzacją??
dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....

Edytowane przez lucky blue rose
Czas edycji: 2007-08-16 o 13:00
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:57   #120
PeggyBlue
Przyczajenie
 
Avatar PeggyBlue
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12
do lucky blue rose

To dobrze że zdązyłaś się zapisać, bo słyszałam że oni na razie już nie zapisują bo mają pełno ludzi i wolne terminy są dopiero na wrzesień ;P Bo idziesz do stażystów rozumiem ;> Oni przed strzyżeniem uzgadniają z Tobą fryzurę więc myślę że możesz negocjować, Ci też doradzą. Oni nie robią tam tak wielkich zmian jak się wydaje :P byłam tam 2 razy i nie miałam tak wielkiej zmiany, ale jestem zadowolona :P hehe ja ostatnio byłam w dzień czwartek :P Stażyści nie farbują włosów, bo dopiero się uczą, no i koloryzacja na pewno kosztuje. Nawet pewna dziewczyna mówiła mi, że niedawno uczyli się na lalkach, z pastą do zębów
PeggyBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.