ogromne bóle, pomocy ; ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 19:09   #1
201703231438
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 126

ogromne bóle, pomocy ; (


Dziewczyny, od 5 miesięcy męczą mnie straszne bóle, wszystko zaczeło się po stosunku mniej więcej w połowie września. Udałam się do ginekolog, skrażyłam się na ból, pieczenie, szczypanie, wtedy usłyszałam od lekarki, że to jakieś otarcie po stosunku, kazała przemywać się tamtum rosa i na tym koniec, poszłam po raz drugi do niej, prosiłam o jakiś lek bo naprawde dolegliwości były nie do wytrzymania, ona nie robiąc żadnego badania, wymazu z pochwy, cytologii czegokolwiek przepisala mi maść clorimazolum i globulki.
Niestety nic to nie dało, poszłam do lekarza rodzinnego, zlecił badanie moczu, wyszło zapalenie pęcherza, przepisał furaginum. Dalej nic, potem przepisał antybiotyk nic nie pomogło, w końcu udałam się do urologa, przepisał nolicin, dalej nie widziałam poprawy. Między czasie byłam u innego ginekologa, zleciła cytologie, wczoraj odebrałam wynik wyszedł stan zapalny, przepisała mi 2 opakowania globulek(jednak lada dzień powinnam dostać okres, więc globulki zacznę brać dopiero po okresie). Poza tym znalazłam w końcu dobrego urologa, zrobił usg i wszystko jest w porządku, na kolejnej wizycie chce pobrać wymaz z cewki i pochwy i zlecił badania na różnego typu bakterie. Dziewczyny, naprawdę już nie daje rady, jak widziecie ciągnie się to juz niesamowicie dlugo, ja mam już coraz mniej siły i nadziei, że w końcu się wylecze. Najgorsze jednak są bóle, porównałabym je do takiego kłucia bardzo mocnego, poza tym szczypanie pieczenie ale to nic, to trwa cały czas, najbardziej bolesne są te bóle, to kłucie, dostaję tego kilka razy dziennie i to jest nie do wytrzymania, momentalnie staję się słaba czuję jakby mnie coś tam od środka rozrywało i oblewa mnie zimny pot, dostaję dreszczy to trwa moment około kilku minut.
201703231438 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 14:32   #2
NiefortunneZdarzenie
Raczkowanie
 
Avatar NiefortunneZdarzenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: ogromne bóle, pomocy ; (

W sumie to nie wiem, gdzie możesz jeszcze szukać pomocy... A próbowałam furagin + 2 pastylki nospy?
Jak ja mialam zapalenie pęcherza, to to pomogło mi... Co prawda sikałam jak głupia wtedy itd. ale po jakims tygodniu przeszlo...

Może to pomoże.
__________________
  • 20.02.2011r - Razem przez życie!
  • Chudniemy !!! - 68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-55.

    ... studentka resocjalizacji ...
NiefortunneZdarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:35   #3
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: ogromne bóle, pomocy ; (

ale te silne bole i klocie masz w podbrzuszu?
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:59   #4
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: ogromne bóle, pomocy ; (

Ja bym na twoim miejscu jak bym już nie widziała innego wyjścia to bym pojechała najzwyczajniej w świecie do szpitala na oddział pierwszej pomocy a tam by cię przyjeli na oddział (może) i porobili wszystkie potrzebne badania. Taki silny ból może być też związany z np. zapaleniem wyrostka.
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.