Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 11:34   #4051
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

dobrze, że się chłopy nawracają i chcą dbać o siebie
ja się z tego cieszę, bo nic mnie w mężczyznach nie drażni tak bardzo jak niechlujstwo albo przekonanie, że zadbany=pedał

Mój ma króciutkie włosy, ale już co do szamponów to też mnie podpytywał co polecam Olei na pewno by sobie nie dał wsmarować, tego akurat jestem pewna
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:44   #4052
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy na wątku samych porządnych TŻów.
Oj niee... Mój ma włosy do ramion i najchętniej myłby je raz na tydzień, w ogóle z higieną jest na bakier ale go pilnuję

Co do komplementów to wystarczy, że nie mam naolejowanego warkocza i wg niego już jestem "śliczna", nie jest wymagający.
Najfajniej komplementuje mnie teściu, zabrania ścinać włosy i nazywa "celtycką księżniczką"

Co jest najlepsze na lekkie spuszenie niektórych kosmyków już po wyschnięciu? Brakuje mi jakiegoś sprytnego kosmetyku, który nie sklei reszty i nie wymaga wgniatania. Psikadło hand made?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:47   #4053
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Moj poki co zachwyca sie szamponem BD (juz druga butelke bedzie zuzywal) i jak mu sie przypomni to wciera wode brzozowa, bo pojawiaja sie biednemu zakola
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:56   #4054
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Mnie cieszy, że mój w stronę olei nawet nie patrzy. Więcej dla mnie.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Co do komplementów to wystarczy, że nie mam naolejowanego warkocza i wg niego już jestem "śliczna", nie jest wymagający.
Najfajniej komplementuje mnie teściu, zabrania ścinać włosy i nazywa "celtycką księżniczką"

Mi się też tak kojarzysz.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Moj poki co zachwyca sie szamponem BD (juz druga butelke bedzie zuzywal) i jak mu sie przypomni to wciera wode brzozowa, bo pojawiaja sie biednemu zakola
Sam sobie wciera? Pogratulować. Bo mój to raczej wykorzystuje wcierkę do tego, żeby go smyrać po głowie.

Kiedyś się namiętnie psikał po myciu dwufazówką, zwracałam mu uwagę, żeby nie przesadzał, bo na swoje króciaki dawał więcej niż ja. I pewnego dnia przychodzi i mówi "patrz co się stało z moimi włosami, chyba mam za dużo tych silikonów".
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:18   #4055
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Matko, córko nie było mnie tydzień a nie wiem kiedy znajdę czas na przeczytanie zaległości Chociaż może lepiej żeby nie czytała-zawsze to jakiś oddech dla portfela

W ogóle to muszę zacząć swój powrót od prośby o wsparcie, motywację i w ogóle kopniaka w tyłek.
Ostatnio moje włosy są tak okropne, że aż mi ręce opadają!
Nie wiem co im nie służy czy co jest nie tak ale po prostu szału dostaję od nich!
Nie dość, że męczę się z zapuszczeniem grzywki co mnie najbardziej rozsierdza, to jeszcze kolor mam taki srakowaty, spłukał się doszczętnie, jest źle zafarbowany (dzięki siostrze) i ogólnie wyglądam jak pasztet.

Tydzień temu podcięłam na prosto i jeszcze zostało mi trochę do wyrównania ale!! korci mnie przez to wszystko żeby je wycieniować żeby nie były takie lekko oklapnięte i żeby zrobić grzywkę chociaż obiecałam sobie zapuścić!

Dajcie mi kopniaka bo już sama nie mogę
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:19   #4056
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Kiedyś się namiętnie psikał po myciu dwufazówką, zwracałam mu uwagę, żeby nie przesadzał, bo na swoje króciaki dawał więcej niż ja. I pewnego dnia przychodzi i mówi "patrz co się stało z moimi włosami, chyba mam za dużo tych silikonów".
Strasznie mnie rozczula takie zachowanie TŻtów Mój to ma genetycznie piękne włosy, czarne, gęste i grube jak szczota, a nie robi z nimi nic praktycznie Do tego głupek ścina na krótko, aż serce boli, że takie piękne kłaki się marnują

Pamiętam jak jeszcze miałam manię na staniki (stanikomaniaczka ) i tłumaczyłam mojego lubemu w kółko o obwodach, miskach, dopasowaniu. Cwaniak pojechał na studia i w jakiejś rozmowie z koleżankami-studentkami się wydało, że taki uczony i oczywiście koleżanki od razu zachwycone i zakochane
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:20   #4057
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Myślę, że na pierwszą rocznicę jak znalazł


Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
a ja sie pochwale ze opiekunka ze zlobka mojego synka pochwalila moje wloski i pytala sie co z nim zrobilam ale dzisiaj rzeczywiscie byly lsniace az szoku sama doznalam musze koniecznie te koncowki obciac w przyszlym tygodniu wtedy bede very happy
Super
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ja Wam szczerze powiem, że mój TŻ mnie wspiera we włosomaniactwie i zawsze wypytuje i mówi, że mam śliczne włosy i że jest ze mnie dumny
W dodatku swojej siostrze i mamie opowiada o moim włosomaniactwie, one też się zachwycają i proszę o porady, ostatnio im wiozłam z Krakowa dwie butelki Jantara

A teraz TŻ jest w Anglii i co chwili mi podsyła jakieś linki z ebuy'a z jakmiś kosmetykami do włosów i pyta czy mi kupić i czy to dobre będzie dla mnie
to się nazywa super facet
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mnie mój ostatnio rozwalił, pierzchły mu usta i powiedziałam żeby sobie kupił Carmex w sztyfcie (ja mam i bardzo lubię). Któregoś dnia z dumą wyciąga z kieszeni sztyft Tissane i mówi coś w stylu: wyczytałam na Wizażu, że to jest lepsze niż Carmex. Były podzielone opinie, dziewczyny polecały i Tissane i Carmex, ale Carmex podobno może uczulić, więc zdecydowałem się kupić to drugie

i z taką dumą to mówił... myślałam, że padnę
mój zdecydował się na carmexa
Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
Olejowałam wczoraj włoski słodkim migdałem i po zmyciu, masce, etc. już podczas suszenia zauważyłam, że część nie chce schnąć - nie domyły się. Nie miałam już czasu i ochoty i z takimi na wpół suchymi, na wpół z olejem poszłam spać. Wstaję rano, macam się po głowie, a tu zero oleju i nawet nie są przeciążone! Co jest?
Mże olejek się wchłonął we włoski

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Co do komplementów to wystarczy, że nie mam naolejowanego warkocza i wg niego już jestem "śliczna", nie jest wymagający.
Najfajniej komplementuje mnie teściu, zabrania ścinać włosy i nazywa "celtycką księżniczką"
Jak słodko
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 12:36   #4058
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Kiedyś się namiętnie psikał po myciu dwufazówką, zwracałam mu uwagę, żeby nie przesadzał, bo na swoje króciaki dawał więcej niż ja. I pewnego dnia przychodzi i mówi "patrz co się stało z moimi włosami, chyba mam za dużo tych silikonów".
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:48   #4059
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Matko, córko nie było mnie tydzień a nie wiem kiedy znajdę czas na przeczytanie zaległości Chociaż może lepiej żeby nie czytała-zawsze to jakiś oddech dla portfela
lepiej nie czytaj, bo ostatnio nastąpiła kumulacja kuszeń.

Cytat:
Nie dość, że męczę się z zapuszczeniem grzywki co mnie najbardziej rozsierdza
ja też zapuszczam, im moja grzywka dłuższa tym gorzej wygląda. Aktualnie rozstępuje się na samym środku i wywija na boki, co przypomina mi gigantyczne sarmackie wąsy, ot co.



Ja nie wiem, jak to będzie jak zacznę drugie studia. To będzie porażka, zero czasu na odżyweczki, maseczki, olejki, kręcenie, mieszanie i te rzeczy. Sianopowrót.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:54   #4060
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tydzień temu podcięłam na prosto i jeszcze zostało mi trochę do wyrównania ale!! korci mnie przez to wszystko żeby je wycieniować żeby nie były takie lekko oklapnięte i żeby zrobić grzywkę chociaż obiecałam sobie zapuścić!

Dajcie mi kopniaka bo już sama nie mogę
Ja w poniedziałek obcięłam grzywkę, której nie miałam od paru lat. Fryzjerka w jakimś osiedlowym salonie (co by nie płacić krocie za samą grzywkę) obcięła ją za krótko, pocieniowała i jeszcze postawiła do góry, masakra. Codziennie spinam lub zaplatam grzywkę, a od nożyczek uciekam Odrośnie?
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:00   #4061
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

A ja mam coraz większą pokusę, by zamówić maski z EcoSpa
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 13:01   #4062
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
A ja mam coraz większą pokusę, by zamówić maski z EcoSpa
Bądz silna
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:03   #4063
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
lepiej nie czytaj, bo ostatnio nastąpiła kumulacja kuszeń.
Tak mówisz? Boję się..
Cytat:
ja też zapuszczam, im moja grzywka dłuższa tym gorzej wygląda. Aktualnie rozstępuje się na samym środku i wywija na boki, co przypomina mi gigantyczne sarmackie wąsy, ot co.
No! No!! Dokładnie! No i weź tu bądź zdrowy?! Jeszcze ja mam tendencję do przetłuszczania, przyklapniętych włosów i .. płaczę i zgrzytam zębami
Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek obcięłam grzywkę, której nie miałam od paru lat. Fryzjerka w jakimś osiedlowym salonie (co by nie płacić krocie za samą grzywkę) obcięła ją za krótko, pocieniowała i jeszcze postawiła do góry, masakra. Codziennie spinam lub zaplatam grzywkę, a od nożyczek uciekam Odrośnie?
Pewnie, że tak Kiedyś na pewno

Ja mam zaufaną panią fryzjerkę, która raczej robi świetne grzywki na mnie (tfu, tfu, tfu co by nie zapeszyć ) więc tego się nie boję.
Bardziej chodzi mi o to, że kusi mnie a obiecałam nie robić i zapuścić grzywkę na długość co najmniej całych włosów a nigdy tak nie miałam..
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:10   #4064
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Bądz silna
W sumie to już wykańczam wszystkie odżywki i maski, więc mogłabym kupić, ale nie za bardzo z kasą teraz stoję

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek obcięłam grzywkę, której nie miałam od paru lat. Fryzjerka w jakimś osiedlowym salonie (co by nie płacić krocie za samą grzywkę) obcięła ją za krótko, pocieniowała i jeszcze postawiła do góry, masakra. Codziennie spinam lub zaplatam grzywkę, a od nożyczek uciekam Odrośnie?
Nie ma wyjścia
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:15   #4065
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Dziewczyny, podczytuję Was codziennie i przez Was coraz bardziej dbam o włosy! jednak jest tego minus, bo mój budżet na tym cierpi, dzisiaj znowu byłam w rossmanie i kupiłam odżywke z Isany i szampon babydream którego bardzo polubiłam Zachwalacie Babydream, ale powiedzcie mi coś na temat oliwki, bo kupiłam i nie wiem czy żalować czy nie! czy używa do włosów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:20   #4066
88_akwE
Zakorzenienie
 
Avatar 88_akwE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was codziennie i przez Was coraz bardziej dbam o włosy! jednak jest tego minus, bo mój budżet na tym cierpi, dzisiaj znowu byłam w rossmanie i kupiłam odżywke z Isany i szampon babydream którego bardzo polubiłam Zachwalacie Babydream, ale powiedzcie mi coś na temat oliwki, bo kupiłam i nie wiem czy żalować czy nie! czy używa do włosów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
Ja ją polubiłam Używałam ją zanim kupiłam BD fur Mama. Bardzo fajna jest, tylko, że po dłuższym używaniu, jak spotkałam się ze znajomymi, którzy mnie jakiś czas nie widzieli to pytali się czy rozjaśniałam włosy Ale w tym czasie używałam też szamponu BD
__________________

Jesteśmy jedno, jedno z betonu
Co trzyma ciężko dach nieboskłonu,
Jesteśmy jedno, jedno z kamienia,
Nic się w tej sprawie u nas nie zmienia.

88_akwE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:57   #4067
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

no to spróbuje jakby mi wlosy rozjaśniło to bym nie narzekała w sumie a tego dla mam nie mogę nigdy zlokalizować
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:06   #4068
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
W ogóle to muszę zacząć swój powrót od prośby o wsparcie, motywację i w ogóle kopniaka w tyłek.
Ostatnio moje włosy są tak okropne, że aż mi ręce opadają!
Nie wiem co im nie służy czy co jest nie tak ale po prostu szału dostaję od nich!
Nie dość, że męczę się z zapuszczeniem grzywki co mnie najbardziej rozsierdza, to jeszcze kolor mam taki srakowaty, spłukał się doszczętnie, jest źle zafarbowany (dzięki siostrze) i ogólnie wyglądam jak pasztet.

Tydzień temu podcięłam na prosto i jeszcze zostało mi trochę do wyrównania ale!! korci mnie przez to wszystko żeby je wycieniować żeby nie były takie lekko oklapnięte i żeby zrobić grzywkę chociaż obiecałam sobie zapuścić!

Dajcie mi kopniaka bo już sama nie mogę
Ej no! Co to ma być za zalamywanie się? Do boju kobito, wiosna idzie!

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Strasznie mnie rozczula takie zachowanie TŻtów
Mnie również Na wątku pada haslo "jak TŻ reaguje na moje wlosomaniactwo" i pojawia się 5 stron pociesznych historii o wyczynach początkujących Wizażanków
I należą im się brawa, bo dzielne z nich chlopaki, nie ma co!

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, jak to będzie jak zacznę drugie studia. To będzie porażka, zero czasu na odżyweczki, maseczki, olejki, kręcenie, mieszanie i te rzeczy. Sianopowrót.
W takiej sytuacji trzeba wybrać priorytety, a dla wlosomaniaczki priorytetem są wlosy oczywiście
Po co Ci studia?!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:26   #4069
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji trzeba wybrać priorytety, a dla wlosomaniaczki priorytetem są wlosy oczywiście
Po co Ci studia?!
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:27   #4070
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Ej no! Co to ma być za zalamywanie się? Do boju kobito, wiosna idzie!
No wiem, wiem.. Ale weź moje włosy, co? Zamienisz się??

Cytat:
W takiej sytuacji trzeba wybrać priorytety, a dla wlosomaniaczki priorytetem są wlosy oczywiście
Po co Ci studia?!
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:29   #4071
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No! No!! Dokładnie! No i weź tu bądź zdrowy?! Jeszcze ja mam tendencję do przetłuszczania, przyklapniętych włosów i .. płaczę i zgrzytam zębami
ja mam do wyboru albo sarmackie wąsy albo spięcie grzywki do góry. Z tym, że moje czoło aktualnie przechodzi ostatnią fazę łuszczenia po kwasach oraz prycholowy wysyp przedokresowy. Tak źle i tak niedobrze.


Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji trzeba wybrać priorytety, a dla wlosomaniaczki priorytetem są wlosy oczywiście
Po co Ci studia?!

no właśnie, przecież na studia faceta nie poderwę.

chociaż.. to miały być finanse. Czyli czysto teoretycznie można by ten temat z tematem dbania o włosy jakoś połączyć.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:30   #4072
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji trzeba wybrać priorytety, a dla wlosomaniaczki priorytetem są wlosy oczywiście
Po co Ci studia?!


idę dziś na sune i tak sobie myślę czy nie nałożyć maści brodawkowej na włosy tylko czy na 15 min warto ....
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:31   #4073
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

dziewczyny jaką gumką wiązać taki kok żeby się włosy nie niszczyły? http://zwaariowaana.pinger.pl/m/7643573
__________________
książki na wymianę

mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:32   #4074
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką gumką wiązać taki kok żeby się włosy nie niszczyły? http://zwaariowaana.pinger.pl/m/7643573
Też się chętnie dowiem
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:36   #4075
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką gumką wiązać taki kok żeby się włosy nie niszczyły? http://zwaariowaana.pinger.pl/m/7643573
Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Też się chętnie dowiem
Na pewno nie powinna mieć metalowych części
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:41   #4076
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No wiem, wiem.. Ale weź moje włosy, co? Zamienisz się??
Oj nie chcialabyś moich wlosów, uwierz mi

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
no właśnie, przecież na studia faceta nie poderwę.

chociaż.. to miały być finanse. Czyli czysto teoretycznie można by ten temat z tematem dbania o włosy jakoś połączyć.

Poza tym studia to tylko kilka lat a wlosy to prawdziwa inwestycja w przyszlość, zostaną z Tobą na zawsze - jak już będziesz po studiach, po pracy i na emeryturze, czyż nie?!


Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką gumką wiązać taki kok żeby się włosy nie niszczyły? http://zwaariowaana.pinger.pl/m/7643573
Gumki 1
Gumki 2
Gumki 3
Gumki 4

Chodzi w największym skrócie o to, żeby nie mialy metalowych elementów, bo takie zbyt ocierają się o wlosy, powodując ich niszczenie i wypadanie
Gumki zle!!

Edit: Znalazlam jeszcze takie!
Dobra Królicza gumka!
Misiowa
Enjoy!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie

Edytowane przez trommelka
Czas edycji: 2012-03-22 o 14:45
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:41   #4077
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką gumką wiązać taki kok żeby się włosy nie niszczyły? http://zwaariowaana.pinger.pl/m/7643573


można sobie samemu taką gumkę zrobić. W sensie kokardka handmade + gumka bez metalowych części.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:46   #4078
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

trommelka dziękuję !! czyli takimi gumkami mogę spokojnie wiązac? Bo mam ich dużo ale są takie dosyć mocne i doszłam do wniosku że one też mogą być złe ;p
A jak robicie koczki dziewczyny? Bo ja skręcam włosy wokoło i na taki koczek nakładam gumkę, dobrze robię? Nie powoduję w taki sposób szybszego niszczenia?
__________________
książki na wymianę

mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:06   #4079
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
trommelka dziękuję !! czyli takimi gumkami mogę spokojnie wiązac? Bo mam ich dużo ale są takie dosyć mocne i doszłam do wniosku że one też mogą być złe ;p
A jak robicie koczki dziewczyny? Bo ja skręcam włosy wokoło i na taki koczek nakładam gumkę, dobrze robię? Nie powoduję w taki sposób szybszego niszczenia?

Te kolorowe i brązowe, bodajże z 2 pierwszych linków są dosyć twarde, przynajmniej moje i nie lubię nimi wiązać wlosów, ale to już zależy od preferencji wlasnych i wlosów
Ja to w ogóle powinnam zostać zlinczowana, bo używam wsuwek i metalowych klamerek
Ale mam za krotkie wlosy, aby wyszedl mi ladny koczek poprzez obkręcanie wlosów dookola gumki. Ale za to mam inny sposób.
1. Związanie kucyka na takiej wysokości, na jakiej chcemy mieć koczek (np mój ulubiony typu messy bun)
2. Naolejowanie wlosów (uwaga na ilość oleju! Należy popaćkać tylko końce, poniżej miejsca związania - omijamy trzon wlosów!)
3. Bierzemy po kolei pasemka wlosów i przypinamy je wsuwkami do glowy, odginając je na zewnątrz (tak, aby wsuwka byla pod spodem kucyka, blisko gumki)
4. Podpinamy tak wszystkie pasemka z kucyka
5. Jeżeli chemy mieć większy artystyczny nielad () Wyciągamy kilka pasemek
6. Ewentualnie sterczące wloski podpinamy, albo przylizyjemy delikatnie kropelką oleju bądź żelem (nie zawierającym Alkoholu Denat)
7. Dopinamy kokardkę/klamerkę/zakladamy ozdobną gumkę

Kilka dziewczyn pytalo kiedyś, jak to możliwe, że noszę naolejowane wlosy, że to widać, śmierdzi itp.. Zrobilam kiedyś zdjęcia, żeby udowodnić, że nie widać oleju, o ile nie naloży się go za dużo
Nawet przy moich cienkich i jeszcze krótkich wlosach nie bylo nic widać, jak nakladalam olej umiejętnie. Trzeba ćwiczyć i nie szaleć z ilością. Tutaj akurat: co za dużo to obrzydliwie
Dla mnie jest to super sposób, bo warkocz mam za cienki i za krótki a tak wlosy zyskują na objętości, są fajnie związane (ja uwielbiam taki balagan na związanych wlosach - ulizanie mo nie pasuje ), dodatkowo są chronione przez olej i piją go sobie przez caly dzień

Dla zainteresowanych stare zdjęcia wygrzebane z kompa
Pierwsze to naolejowane wlosy po pierwszym hennowaniu
A drugie jest poimprezowe - jak się umiejętnie zepnie, to nawet nie rozwalają się aż tak bardzo, a uwierzcie mi, że bylo ciężko - wiatr, czapki, inne szaleństwa..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_P1010461_zmniejszacz-pl_462959.jpg (26,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_P1010426_zmniejszacz-pl_964370.jpg (44,6 KB, 91 załadowań)
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie

Edytowane przez trommelka
Czas edycji: 2012-03-22 o 15:12
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:11   #4080
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość

a który dokładnie szampon z BO?
a co robi....wygładza i nabłyszcza, TŻ nawet zauważył a jak pięknie pachnie

miałam ta z granatem

cos czyje że ta maska z organique bedzie moja

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Napar. Farfocli sie boje
daj zac jak poszło

ja bd kombinowac w niedzielę

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
no niestety, ale wydajna jest z tego co widzę, więc myślę, że będzie długo służyć

to pokażę Ci jeszcze lepszą z super ceną

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nstructor.html

ale spójrz na skład

może znajdzie się sponsor na urodziny
o matko !

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja to samo, włosy muszą byś za cycki i to jest minimum
no pewnie, a jak by inaczej


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mnie mój ostatnio rozwalił, pierzchły mu usta i powiedziałam żeby sobie kupił Carmex w sztyfcie (ja mam i bardzo lubię). Któregoś dnia z dumą wyciąga z kieszeni sztyft Tissane i mówi coś w stylu: wyczytałam na Wizażu, że to jest lepsze niż Carmex. Były podzielone opinie, dziewczyny polecały i Tissane i Carmex, ale Carmex podobno może uczulić, więc zdecydowałem się kupić to drugie

i z taką dumą to mówił... myślałam, że padnę
pozazdorościć tylko pozostaje!


tromm - super koczek !
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.