Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 23:07   #271
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Czyli z tego co przeczytałam, to lepiej nie zmywać olejku (mam zamiar jutro kupić ten z Alterry) szamponem tej firmy, bo ma sls? A jaki polecacie szampon do tego celu?
Babydream świetnie zmywa, ale ja używam też zwykłego szamponu z SLES - żółty Gliss Kur z olejkami lub ten nowy Syoss Repair bez silikonu. Swoją drogą wbrew pozorom świetne (moim zdaniem) szampony.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Na serio w Alterze są ukryte SLS ?
Na to wygląda, internet mówi że to jest to samo lub prawie to samo, bo naturalnie uzyskiwane. Jednak jakiś chemik/chemiczka wytłumaczył/a, że to dokładnie to samo bo ma identyczną jakąśtam liczbę (nie znam się na chemii ). No i wg tych informacji to nawet nie SLES, a właśnie SLS.

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ogolnie rzecz wiadomo ze surfektanty to agresywne detergenty.. takze czy jest to sls, czy sles czy jeszcze sodium blablabla sulfate to jest to detergent i tyle. ale dziwne to by bylo gdyby w szamponie nie spotykalo sie substancji pieniacych :p
No tak tak, ale jedne są łagodniejsze od drugich, mogą mniej wysuszać. Niektórzy są uczuleni na niektóre detergenty, a inne tolerują. Istnieją też bardzo łagodne surfaktanty Ja np. zauważyłam, że skóra mojej głowy nie lubi zestawienia dwóch detergentów - Sodium Laureth Sulfate z Cocamidopropyl Betaine. Ale każde z osobna jak najbardziej toleruje
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 08:24   #272
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Ah, LALKA była, to, czego się spodziewałam, poza tym, że jestem za mądra i nigdy nie trafiam w klucz >_<
ale z cr już sprawdzałam i mam mniej więcej 15 pkt, także słabo
Zawsze mogło być gorzej Nie licz sobie punktów tak na przyszłość, bo nie wiesz, co Ci egzaminator zaliczy Ja nie dotykam się do żadnych kluczy, żeby się nie denerwować niepotrzebnie

Wczoraj nałożyłam na cały dzień na długość olej z orzecha włoskiego(pierwszy raz! Straciłam swoją oliwkę dla mam Babydream, rodzicielka ją sobie pożyczyła i już nie odzyskam na pewno ), a że jednak nie myłam włosów wieczorem, to dołożyłam na skalp Khadi Zaraz idę zmywać, ciekawe, jak włosy zareagują na orzecha
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:16   #273
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

No właśnie, nie licz, pamiętam, że jak liczyłam to wyszło lepiej niż myślałam

Moje paskudy chyba kochają olej winogronowy są gładkie jak nie wiem co dzisiaj na noc miałam pierwszy raz papiloty lol, nawet ładnie to wyszło. Na moje cienizny użyłam aż 2
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:34   #274
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
No właśnie, nie licz, pamiętam, że jak liczyłam to wyszło lepiej niż myślałam

Moje paskudy chyba kochają olej winogronowy są gładkie jak nie wiem co dzisiaj na noc miałam pierwszy raz papiloty lol, nawet ładnie to wyszło. Na moje cienizny użyłam aż 2
Ja też swoich punktów nie liczyłam i myślę, że byłam mniej zestresowana niż ci, którzy liczyli. Ale w tym roku chciałabym pisać polski- pisałam maturę rok temu i w przygotowaniach na j.polskim pisaliśmy dokładnie ten sam temat wypracowania jak tegoroczny maturalny nr.2. Skakałabym z radości

a jaki masz winogronowy? W ogóle istnieje olej winogronowy zimnotłoczony nierafinowany?
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:54   #275
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
No właśnie, nie licz, pamiętam, że jak liczyłam to wyszło lepiej niż myślałam

Moje paskudy chyba kochają olej winogronowy są gładkie jak nie wiem co dzisiaj na noc miałam pierwszy raz papiloty lol, nawet ładnie to wyszło. Na moje cienizny użyłam aż 2

Moje też, ale wynik jest całkiem inny. Winogronowy działa na mnie jak szampon push - up
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 10:01   #276
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI


beatgirl, jak efekty po Khadim? Coś się nie chwalisz... Czy mnie ominęło?



wiecie co, liczyłam sobie tak wstępnie, ale nic nie zaokrąglam do góry, tylko zaniżam. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż po "kluczu" z wypracowania wygląda. Człowiek pisze na temat, a w kluczu zawsze są jakieś beznadziejne wnioski z d.. nieba wzięte..

o tak, winogronowy jest świetny. ale jeszcze muszę poczekać i wykorzystać, co mam


Edytowane przez 201606242139
Czas edycji: 2012-05-05 o 10:03
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:11   #277
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

beatgirl, jak efekty po Khadim? Coś się nie chwalisz... Czy mnie ominęło?



wiecie co, liczyłam sobie tak wstępnie, ale nic nie zaokrąglam do góry, tylko zaniżam. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż po "kluczu" z wypracowania wygląda. Człowiek pisze na temat, a w kluczu zawsze są jakieś beznadziejne wnioski z d.. nieba wzięte..

o tak, winogronowy jest świetny. ale jeszcze muszę poczekać i wykorzystać, co mam

A wydaje mi się że coś tam minimalnie mi przyspieszył nawet :P ale jakoś pogubiłam się w tym liczeniu i już nie jestem pewna na pewno uwielbiam go na długości :P
Teraz zaczęłam w skalp wcierać olej łopianowy i wypada mi mniej włosów, więc nie wiemm czy mi Khadi nie wspomaga ciut wypadania.. :/
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 11:15   #278
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

beatgirl, jak efekty po Khadim? Coś się nie chwalisz... Czy mnie ominęło?



wiecie co, liczyłam sobie tak wstępnie, ale nic nie zaokrąglam do góry, tylko zaniżam. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż po "kluczu" z wypracowania wygląda. Człowiek pisze na temat, a w kluczu zawsze są jakieś beznadziejne wnioski z d.. nieba wzięte..

o tak, winogronowy jest świetny. ale jeszcze muszę poczekać i wykorzystać, co mam

Pociągnę off
Panda, wzięłaś Lalkę i Ludzi bezdomnych czy Dziady?
Luknęłam sobie na tematy wypracowań - brałabym Dziady w ciemno (ile tam by się dało naściemniać to głowa mała)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:20   #279
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dziady juz mi sie cały romantyzm miesza, konrad, kordian...
ale matura za rok dopiero
ja bym brała ludzi bezdomnych i lalke, nawet kolezance mowilam ze pewnie będzie bo lubią strasznie te lektury dawac

a mi za rok dowalą jakis temat bez polotu o hutach,wojnie albo co. A tu charakterystyka, czytanie proste, ale kto wie czy jakbym usiadła w stresie to potrafilabym myśleć i wstrzelić się w klucz

moje włosy juz wrocily do normy po przesuszu, teraz pozostaje mi zapuszczać i 122367899 razy poprawiać az bedę zadowolona z kształtu.

chyba nałoże olej z czarnuszki, ostatnio miałam kokos/masło kakaowe
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:35   #280
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dziady juz mi sie cały romantyzm miesza, konrad, kordian...
ale matura za rok dopiero
ja bym brała ludzi bezdomnych i lalke, nawet kolezance mowilam ze pewnie będzie bo lubią strasznie te lektury dawac

a mi za rok dowalą jakis temat bez polotu o hutach,wojnie albo co. A tu charakterystyka, czytanie proste, ale kto wie czy jakbym usiadła w stresie to potrafilabym myśleć i wstrzelić się w klucz

moje włosy juz wrocily do normy po przesuszu, teraz pozostaje mi zapuszczać i 122367899 razy poprawiać az bedę zadowolona z kształtu.

chyba nałoże olej z czarnuszki, ostatnio miałam kokos/masło kakaowe
Ja trafiłam na nietypowe lektury: 1) Zdążyć przed Panem Bogiem i 2) Świętoszek. Wybrałam Świętoszka, bo dramaciki zawsze mi dobrze podchodziły, obojętnie z której epoki

I nie martw się - w klucz wcale nie jest trudno się wstrzelić Jeżeli stosujesz zasadę: cytat -> cecha, to już jesteś w domu


Ale jako, że to wątek olejowy, to muszę powiedzieć, że moje włosy się na mnie pogniewały za dwudniowe opalanie Nawet maść sutkowa nie razi sobie z końcówkami, chlip!
No i potrzeba mi fryzjeraaaa, ale chcę iść dwa dni przed pełnią () i wychodzi na to, że pójdę dopiero w lipcu - dopiero ten termin mi pasuje
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:04   #281
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja trafiłam na nietypowe lektury: 1) Zdążyć przed Panem Bogiem i 2) Świętoszek. Wybrałam Świętoszka, bo dramaciki zawsze mi dobrze podchodziły, obojętnie z której epoki

I nie martw się - w klucz wcale nie jest trudno się wstrzelić Jeżeli stosujesz zasadę: cytat -> cecha, to już jesteś w domu

matura 2010- piąteczka!
Świętoszek był jedną z nielicznych lektur, jakie przeczytałam w czasie liceum. Nie ma co, miałam szczęście.
Gdybym zdawała w tym roku to byłabym w ciemnej , nie ma się co chwalić, bo Dziadów palcem nie tknęłam nawet, Lalkę oglądałam w telewizji a Ludzi bezdomnych doczytałam do połowy. Byłaby granda.



Kupiłam olej łopianowy na dozie, zobaczymy czy będę tak zadowolona jak Wy.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 12:07   #282
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pociągnę off
Panda, wzięłaś Lalkę i Ludzi bezdomnych czy Dziady?
Luknęłam sobie na tematy wypracowań - brałabym Dziady w ciemno (ile tam by się dało naściemniać to głowa mała)
Oczywiście, że Lalkę :D temat dziadów o lewej i prawej stronie pewnie bym podciągnęła, gdybym go zrozumiała...
Ale i Lalkę i Ludzi Bezdomnych czytałam, więc specjalnego problemu nie było Uśmiechnęłam się pod nosem, gdy otworzyłam arkusz.
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:16   #283
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

u mnie dzisiaj Sesa była na noc

a co do matury ja już nawet nie pamiętam jakie tematy miałam, pisałam w 2008 roku
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:36   #284
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Używała któraś z was oleju Carotino? U mnie w osiedlowym sklepie kosztuje 14 zl, pomyślałam, że wyprobuje Macie jakies doswiadczenia?
friable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:42   #285
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
matura 2010- piąteczka!
Świętoszek był jedną z nielicznych lektur, jakie przeczytałam w czasie liceum. Nie ma co, miałam szczęście.
Gdybym zdawała w tym roku to byłabym w ciemnej , nie ma się co chwalić, bo Dziadów palcem nie tknęłam nawet, Lalkę oglądałam w telewizji a Ludzi bezdomnych doczytałam do połowy. Byłaby granda.
Dali takie fragmenty, że nawet ktoś, kto nie czytał, a wie jak analizować tekst, to mógł coś napisać
Naprawdę, tegoroczna matura z polskiego była stosunkowo łatwa
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:43   #286
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
matura 2010- piąteczka!
Świętoszek był jedną z nielicznych lektur, jakie przeczytałam w czasie liceum. Nie ma co, miałam szczęście.
Gdybym zdawała w tym roku to byłabym w ciemnej , nie ma się co chwalić, bo Dziadów palcem nie tknęłam nawet, Lalkę oglądałam w telewizji a Ludzi bezdomnych doczytałam do połowy. Byłaby granda.



Kupiłam olej łopianowy na dozie, zobaczymy czy będę tak zadowolona jak Wy.
Si seniorita - 2010
Ja nawet lubiłam licealne lektury, ale Ludzie bezdomni to jedna z dwóch czy trzech, których nie przeczytałam - nie mogłam znieść postaci doktorka, ale kiedy zaczął się pamiętnik Podborskiej to nie zdzierżyłam i rzuciłam książkę w kąt, stwierdzając, że na takie nudy (sic!) nie warto marnować życia

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Oczywiście, że Lalkę :D temat dziadów o lewej i prawej stronie pewnie bym podciągnęła, gdybym go zrozumiała...
Ale i Lalkę i Ludzi Bezdomnych czytałam, więc specjalnego problemu nie było Uśmiechnęłam się pod nosem, gdy otworzyłam arkusz.
Chyba chodziło o zamożną "elytę" i biedną "ynteligencję" w jakimś saloniku czy kawiarni, czy innym wystąpieniu cara Ale ręki uciąć nie dam, bo nie widziałam fragmentów, tylko tematy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a co do matury ja już nawet nie pamiętam jakie tematy miałam, pisałam w 2008 roku
Ojtam ojtam, ważne, że wciąż mamy po 18 lat

Dobra chyba koniec off, bo nas stąd wyrzucą
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:47   #287
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj Sesa była na noc

a co do matury ja już nawet nie pamiętam jakie tematy miałam, pisałam w 2008 roku

ja jeszcze pamiętam była też LALKA i analiza porównawcza 2 wierszy z różnych epok - pisałam to drugie bo Lalki nie czytałam jakoś tak ta cała matura poszła mi bezboleśnie i bez nauki, tylko musiałam uważać żeby nie zabalować i nie zapomnieć pójść na egzamin
a prezentację pisałam w nocy i rano przed samym egzaminem


tylko co mi przyszło z bardzo dobrze zdanej matury? studia dzienne humanistyczne które olałam po jednym semestrze bo były bezpłatne, nudne i mogła bym być co najwyżej po nich cieciem w teatrze i poszłam na zaoczną logistyke

patrząc z perspektywy czasu jeszcze bardziej sie upewniłam w przekonaniu, że matura to bzdura, nie ma co się przejmować, chyba że komuś zależy na stypendiach i nagrodach rektora



a żeby było coś na temat wczorajsze siano mnie wkurzyło i nie chciało mi się olejować na noc więc teraz muszę to nadrobić
i na jakies 2h nałożyć olej i chyba coś nawilżającego muszę im zafundować...
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:56   #288
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cześć wszystkim!

Ostatnio znalazłam dwa rodzaje oleju jojoba: jojoba złoty i jojoba organic. Ten drugi jest droższy. Orientuje się może Ktoś jaka jest między nimi różnica?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:05   #289
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Maturzystki, zazdroszczę Wam Lalki na maturze, za moich czasów tylko Chłopi i Chłopi, temat mi się wypalił już po lekcjach polskiego
Wtrącę jak zwykle nieśmiało... Właśnie mam na głowie Khadi, nałożyłam rano na skalp i na długość. Trzymałam ostatnio całą noc, właśnie na skalp i na długość i potem nie mogłam przestać się głaskać
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 13:07   #290
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a ja wlasnie sprawdzalam wloski i urosly mi o 3,5 cm w miesiac

tylko to raczej nie jest sprawa olejow, bo ciagle uzywam tego samego (no dwa razy uzylam z lopianu ale to jak nic..) to dzieki suplementom
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:09   #291
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
a ja wlasnie sprawdzalam wloski i urosly mi o 3,5 cm w miesiac

tylko to raczej nie jest sprawa olejow, bo ciagle uzywam tego samego (no dwa razy uzylam z lopianu ale to jak nic..) to dzieki suplementom
a jakie suplementy stosujesz ?
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:14   #292
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość

a jaki masz winogronowy? W ogóle istnieje olej winogronowy zimnotłoczony nierafinowany?
Mam "La pedriza" jakoś tak, no właśnie nie wiem. One nigdy nie mają npisane jakie są mój też nie ma czy rafinowany czy nie, tylko, że z pestek winogron lubie go za to jak nawilża.

ja pisała Świętoszka to były czasy a nie to co teraz zapalenia wymienia, nosacizny i inne końskie zołzy... Ale zadowolonam
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2012-05-05 o 13:20
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:30   #293
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
a jakie suplementy stosujesz ?
cynk i witamine pp do tego doszla biotyna po konsultacji z dermatologiem. wlasnie wstaawilam notke u siebie na bloga. moze to kogos zainteresuje. na razie testuje ta mieszanke suplementacyjna zobacze jak dlugo moja watroba wytrzyma (do tego oczywiscie biore juz miesiac antybiotyk doustnie ;/)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:37   #294
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
a jaki masz winogronowy? W ogóle istnieje olej winogronowy zimnotłoczony nierafinowany?
Na moim oleju z pestek winogron firmy Gusti Italia (co za charakterystyka mi wyszła) jest napisane: "Olej z pestek winogron otrzymywany jest ze starannie wyselekcjonowanych ziaren winogron (blablabla). Tłoczenie oleju odbywa się bez ingerencji jakichkolwiek substancji chemicznych".
Z powyższego wnioskuję, że jest nierafinowany, ale czy tłoczony na zimno nie wiem
Kupowałam w Delimie, ale w Stokrotce też widziałam

Dodaję dla zainteresowanych:
Zawartość kwasów tłuszczowych w %:
nasycone - 11
jednonienasycone - 21
wielonienasycone - 68

Dopiero zauważyłam to na etykiecie, wyjaśnia się więc dlaczego olej mi służy : ]
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2012-05-05 o 13:41
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:43   #295
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na moim oleju z pestek winogron firmy Gusti Italia (co za charakterystyka mi wyszła) jest napisane: "Olej z pestek winogron otrzymywany jest ze starannie wyselekcjonowanych ziaren winogron (blablabla). Tłoczenie oleju odbywa się bez ingerencji jakichkolwiek substancji chemicznych".
Z powyższego wnioskuję, że jest nierafinowany, ale czy tłoczony na zimno nie wiem
Kupowałam w Delimie, ale w Stokrotce też widziałam

Dodaję dla zainteresowanych:
Zawartość kwasów tłuszczowych w %:
nasycone - 11
jednonienasycone - 21
wielonienasycone - 68

Dopiero zauważyłam to na etykiecie, wyjaśnia się więc dlaczego olej mi służy : ]
dzięki

a to nie jest tak, że jak pachnie to jest nierafinowany, czy nie wszystkich to dotyczny? Bo mój winogronowy pachnie. Ale ten najtańszy z PiP też
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:47   #296
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj Sesa była na noc

a co do matury ja już nawet nie pamiętam jakie tematy miałam, pihttps://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gifsałam w 2008 roku
Ja też nie pamiętam, pisałam w 2005 roku
Wiem tylko, że byłam króliczkiem doświadczalnym, pierwszy rocznik gimnazjum i Nowej matury



No i co do olejów, to zastanawiam się co kupić olej avocado czy winogrono
Doradzicie dziewczyny
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:55   #297
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość

No i co do olejów, to zastanawiam się co kupić olej avocado czy winogrono
Doradzicie dziewczyny
ja bym brała avokado chociaż nie używałam ale mam winogrono i jakoś mnie nie urzekło, używam do mixów z gęstym rycynowym bo jest rzadki


właśnie siedzę z mixem sezam, winogrono + pare kropel rycyny i pare kropel oleju z nasion malin
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:58   #298
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja też nie pamiętam, pisałam w 2005 roku
Wiem tylko, że byłam króliczkiem doświadczalnym, pierwszy rocznik gimnazjum i Nowej matury



No i co do olejów, to zastanawiam się co kupić olej avocado czy winogrono
Doradzicie dziewczyny

Bierz avokado. Winogronowy zupełnie nic nie robi z moimi włosami
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:58   #299
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
dzięki

a to nie jest tak, że jak pachnie to jest nierafinowany, czy nie wszystkich to dotyczny? Bo mój winogronowy pachnie. Ale ten najtańszy z PiP też
Nie jest żadną ekspertką, ale powiem, co mi się wydaje (jak coś źle to poprawić mnie, proszę).
Mój winogronowy jakiśtam zapach ma - nie jest ani ładny, ani brzydki, trochę mniej intensywny niż oliwa z oliwek, aczkolwiek nuta ta sama.
ALE, moim zdaniem, podczas rafinacji do olei dodaje się nie tylko substancje, które mają zneutralizować nieprzyjemny zapach, ale też takie, które mają ten zapach wręcz poprawić. Tak to wygląda przetworzone przez mój mózg Dlatego zapach nie jest moim zdaniem najlepszym wyznacznikiem, ale (uprzedzam ponownie) mogę się mylić
Można zawsze zasięgnąć info u producenta - może akurat któryś łaskawie odpowie na mail
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 14:00   #300
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
No i co do olejów, to zastanawiam się co kupić olej avocado czy winogrono
Doradzicie dziewczyny
Mi avocado nic nie robił z włosami, a winogronowy bardzo lubię
Winogronowy też jest tańszy
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.