WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 11:45   #1141
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: mam taki cellulit ;/

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Nie jedzenie po 18 to mit (normalna kolację można zjeść na trzy godziny przed snem,a białkową nawet godzinę przed, a takie głodzenie się może tylko zaszkodzić, no chyba że ktoś chodzi spać o 21) a mięśnie się ot tak też nie rozbudują (potrzebne są treningi siłowe, dieta, suplementy a i tak o to ciężko u kobiety), ale fakt- lepiej na mniejszym a przy tym dłużej, na czczo też niekoniecznie (zdania w tej kwestii są podzielone), niektórzy np. ja na czczo nie jestem w stanie w ogóle ćwiczyć.
Zgadzam się. Takie nie jedzenie po 18, kiedy ktoś chodzi spać późno to bardzo zły pomysł, można zwolnić swój metabolizm. Posiłki przed treningiem, jeśli ktoś ćwiczy siłowo też są ważne. W rozbudowę mięśni trzeba na prawdę dużo pracy włożyć, to nie jest takie proste.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 12:24   #1142
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: mam taki cellulit ;/

dużo ludzi ulega niejedzeniu po 18. a to jeden z największych dietetycznych mitów, który najczęściej działa przeciwnie niż ludzie oczekują. no ale nie dziwię się, jeśli większość ludzi chodzi spać grubo po 22... szkoda w ten sposób opóxniać sobie metabolizm, bo potem ciężko wrócić na dobre tory...

w ramach akcji aktywnie zwalczam cellulit do tej pory 35min steper+ 30min rower


dziewczyny, jeśli to nie problem, proszę o kliki w baner który mam w podpisie konkurencja nie próżnuje, każdy klik się liczy. to tylko sekundka, a jak bardzo pomaga. z góry dziękuję
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:56   #1143
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: mam taki cellulit ;/

przyłączę się i ja

wypróbowalam już chyba masę kosmetyków antycellulitowych i zazwyczaj po odstawieniu cellulit powracał ;/
teraz wzięłam się za to porządniej, zaczynam biegać ćwiczę na tyłek i uda ale też reszte ciała, masaże szorstką gąbką, peeling kawowy (ale to niezbyt regularnie ) i kremy. mam 2 które mogę ze spokojem polecić: ziaja rebuild - takie czarne pudełeczko i... krem z biedronki! serio, za 6zł kupiony tak po prostu na wypróbowanie i naprawdę dla mnie działa super - KLIK

widzę już sporą poprawę
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:02   #1144
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: mam taki cellulit ;/

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
przyłączę się i ja
klikam i prosze o to samo
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:52   #1145
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: mam taki cellulit ;/

dziękuję, kliknięte również
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:13   #1146
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: mam taki cellulit ;/

dziś zaczynam akcję piję dużo wody która mam nadzieję wspomoże moja walkę z cellu


agus
będę Ci klikać jak będę tu wchodzić prosze o to samo, jeśli to nie problem
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:10   #1147
Hanyss
Raczkowanie
 
Avatar Hanyss
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja tez staram sie od kilku dni pilnowac duzej ilosci wody, zielonej herbaty, ćwicze i smaruje i ogólnie czuje sie lepiej, ze jakos mi sie to udaje
zobaczymy jak dalej. Jak juz poczuje sie lepiej sama ze sobą to juz będzie cos
__________________
Pozytywnie myśleć...to podstawa...
Uwierzyć siebie!!!
Hanyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 19:36   #1148
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

hah, to mamy tą samą metodę bo ja też zaczęłam pić więcej wody i zielonej herbaty myślę że efekty w końcu będą

eldo_rado, też będę klikać tylko aktualnie moge za jakaś godzinkę
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:53   #1149
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hello, zameldowałam się tu jakoś ostatnio
Otóż przeczytałam, że grejpfrut pomaga w zwalczaniu cellulitu i w chudnięciu ogółem, przyspiesza metabolizm. Od kilku dni codziennie jem jednego grejpfruta, zobaczymy... na pewno trzeba będzie jeść długotrwale, żeby zobaczyć czy faktycznie daje jakieś efekty. Szczerze to tak sobie smakuje mi ten owoc, ale maczam go troszeczkę w cukrze i jem :P
Oprócz zdrowszego jedzenia, chodzę na spacery, bywam 2x w tyg. na basenie, piję więcej wody, za jakiś czas zdam relacje co i jak.
Powodzenia w zwalczaniu cellulitu! Piszcie jak wam idzie i co stosujecie? Buźka
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:39   #1150
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej hej
Moimi sprzymierzeńcami w walce z C jest masaż, balsamy antycellulitowe, step, a ostatnio wyciągnęłam skakankę Na razie jeszcze szybko się męczę, ale mój TŻ patrzy z podziwem na moje podskoki Poza tym woda, zielona herbata, spacery...
Moja mama nie miała cellulitu baardzo długo, właściwie dopiero ostatnio coś jej się pojawiło. Ja również mam go od niedawna, nie wiem czym może być spowodowany, ale to raczej nie geny. Mama swój traktuje naprzemiennymi prysznicami i podobno jest lepiej, ja nie mogę się do końca przełamać i stosuję je tylko raz na jakiś czas.
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:44   #1151
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

do pryszniców zimnych/ciepłych trzeba się przyzwyczaić mówi Ci to osoba która kąpie się we wrzątku jak to moj tż określa xD zaczęłam sobie po prostu gorące/ciepłe i tak powoli aż doszłam do cieple/zimne :P a teraz jak tak gorąco to takie są idealne i zawsze kończe zimnym więc już w ogóle bosko, a potem oczywiście biedronkowy balsam antycell. i masaż
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 09:08   #1152
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

cześć kobietki
więc ja też się przyłłączę, bo coś ciężko mi ta walka idzie, a wakacje tuż tuż. U mnie faza I, czyli cellulit widać jak zepnę pośladki bynajmniej przeszkadza mi to, bo ja o tym wiem, że mam taką brzydką pupcię .. I stosuję Balsam z Sorayi "summer slim" z coffeiną. Trzy razy stosowałam dopiero, ale codziennie przeglądam się czy już nie zadziałało
Wiem..że potrzeba więcej czasu, ale jestem strasznie niecierpliwa. Poza tym mam nadzieję dziś poćwiczyć godzinkę i staram się codziennie jeździć na rowerku. No i ograniczyłam jazdę samochodem, próbuje też ograniczyć te gorące kąpiele - ale ciężko, ciężko..
no i ja już z zasady przyzwyczailam sie ze po 19-20 juz nic nie jem, chociaz zdarzy się np. pizza wieczorem, ale raz czasem kazdy moze sobie pozwolic.

Może dołączenie do was sprawi że zacznę bardziej o siebie dbać, przygarniecie taką bidulkę?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:35   #1153
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez ona321 Pokaż wiadomość
Kremy nie daja rady. Jakie cwiczenia mam wykonywac aby moje posladki wrocily do formy? Ale nie chce zeby "schudly"
Kremy dają radę tylko trzeba do tego ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Nie jedzenie po 18 to mit (normalna kolację można zjeść na trzy godziny przed snem,a białkową nawet godzinę przed, a takie głodzenie się może tylko zaszkodzić, no chyba że ktoś chodzi spać o 21) a mięśnie się ot tak też nie rozbudują (potrzebne są treningi siłowe, dieta, suplementy a i tak o to ciężko u kobiety), ale fakt- lepiej na mniejszym a przy tym dłużej, na czczo też niekoniecznie (zdania w tej kwestii są podzielone), niektórzy np. ja na czczo nie jestem w stanie w ogóle ćwiczyć.
Mnie się właśnie na czczo ćwiczy zdecydowanie lepiej. Jeśli coś zjem nawet wcześniej to potem mnie ciśnie, meczy i w ogóle gorzej mi się ćwiczy.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Może dołączenie do was sprawi że zacznę bardziej o siebie dbać, przygarniecie taką bidulkę?
No ba!
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:19   #1154
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja już walczę z cellulitem od zeszłego wtorku i widzę małą poprawę. Wg tej strony: http://walkazcellulitem.pl/stopniezaawansowania.php mam cellulit fazy I- widoczny jest, gdy stoję i napnę pośladki, gdy leżę w ogóle go nie widać . A głupia zawsze myślałam, że mam II albo III fazę...

Obcisłe bryczesy, które kupiłam (a których nie mogłam nosić przez widoczny w nich cellulit) leżą znacznie lepiej! Nierówności są mniej widoczne, zdecydowanie. Wiem, że przede mną jeszcze długa walka, ale cieszę się, że w ponad tydzień uzyskałam drobne efekty . Pupa i uda są trochę jędrniejsze.


Piję 1,5 l wody, ćwiczę 1 h intensywnie na orbitreku, czasem wykonuję jakieś dodatkowe ćwiczenia (przysiady itp), trzymam dietę (schudłam 2 kg), czasami masuję. Zauważyłam, że masaż bardzo dobrze działa, dlatego muszę namówić kogoś z domowników, aby mi taki masaż wykonywał. Sama też muszę dłużej się masować rękawicą sizalową. Dziś pójdę do drogerii, kupię jakiś balsam antycellulitowy bo ten rozgrzewający Eveline działa na mnie źle, popękało mi trochę naczynek. Myślę o tym chłodzącym, albo po prostu jakiś tani kupię, bo to i tak raczej bez różnicy.

A więc dziewczęta- wytrwałości .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:48   #1155
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

W tydzień...? To gratuluję.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:48   #1156
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dziś już peirwsze 40min na rowerze zaliczone muszę pamiętac o piciu dużej ilości wody, bo zwyczajnie o tym zapominam, albo mi się nie chce... a musze pić potem jeszcze posteperuję , tlyko odpocznę najpierw


prosze o kliki w baner konkurencja nie próznuje, a ja spadam. dziękuję za każdy klik
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 15:36   #1157
Hanyss
Raczkowanie
 
Avatar Hanyss
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Muszę przyznać,ze nawet po kilku dniach ćwiczeń, smarowania, duzje ilosci wody skóra jest zupełnie inna. Bardziej napięta, fajna a to juz cos fajnegobo to bardzo motywuje do dalszego działania, bo to znaczy,że efekty będą
Poza tym, fajnego powera się dostaje przez ćwiczenia, przynajmniej u mnie tak jest
__________________
Pozytywnie myśleć...to podstawa...
Uwierzyć siebie!!!

Edytowane przez Hanyss
Czas edycji: 2012-05-24 o 15:39
Hanyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 15:42   #1158
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
W tydzień...? To gratuluję.
Dziękuję to nie jest ogromna różnica, efekt na razie jest minimalny, ale dla mnie widoczny.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 20:53   #1159
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

2 godziny rowerku balsam
zaraz będę ćwiczyć pupę ( drugi filmik w linku)
http://zdrowie.onet.pl/fitness/nogi-...,artykul.html#

trochę w złej kolejności zrobiłam, ale to nic dopiero zaczynam swoją walkę.
ważne że chęć jest
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 10:23   #1160
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A ja wczoraj nic nie zrobiłam bo po pracy szybki prysznic i na grilla, na którym zjadłam dwie kiełbaski i popiłam piwkiem.
Mam wyrzuty sumienia.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:43   #1161
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej, przyłączam się do walki! Ćwiczę z Ewą Chodakowską, staram się ograniczać słodycze, dużo pić, masuję nogi co 2 dzień chińską bańką, a poza tym z uporem maniaka wcieram balsam Eveline ten srebrny. Trwa to ok. miesiąca, waga co prawda mi nie spada, ale widzę OGROMNĄ różnicę- wcześniej przez myśl by mi nie przeszło, żeby wyskoczyć w krótkich spodenkach w pełnym słońcu, teraz wielkich oporów przed tym nie mam

Mam zamiar ćwiczyć więcej i robić sobie jeszcze zawijańce na nogi. Już teraz widzę, że skóra jest o wiele bardziej napięta i jędrna, ale to jeszcze nie to, do czego dążę Wieczorem zamelduję się po ćwiczeniach


Proszę o klika
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 11:07   #1162
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Znowu Ewa.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 14:34   #1163
Kasiaaa85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaaa85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 211
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Helloł!
Ja też sie dołączam do grona walczących! Uprawiam chiński fitneess przed kompem, chodzę 5x w tyg na basen, nacieram się balsamami ujędrniającymi i masuję tym śmiesznym masażerem z rossmana, piję dużo wody i unikam słodyczy...mam nadzieję ze to coś da, bo we wrześniu ślub, więc motywację mam całkiem sporą
Kasiaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 15:53   #1164
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasiaaa85 Pokaż wiadomość
Helloł!
Ja też sie dołączam do grona walczących! Uprawiam chiński fitneess przed kompem, chodzę 5x w tyg na basen, nacieram się balsamami ujędrniającymi i masuję tym śmiesznym masażerem z rossmana, piję dużo wody i unikam słodyczy...mam nadzieję ze to coś da, bo we wrześniu ślub, więc motywację mam całkiem sporą
Jeśli będziesz systematyczna to powinno pomóc

Ja dziś nie mam siły na orbitreka... Nie będę się zmuszać do ćwiczeń (w niedzielę i być może poniedziałek też mi się nie uda pojeździć ). Udało mi się poćwiczyć około pół godziny, większość ćwiczeń wzięłam z 8 minute buns. Wieczorem postaram się dłużej pomasować (wczoraj 5 minut rękawica sizalowa, balsam antycellulitowy Eveline zielona tubka, chwilę się podszczypywałam), może uda mi się powtórzyć zestaw, który dziś ćwiczyłam.

Zaczynam mieć dość tych ćwiczeń, mam ochotę położyć się i leżeć cały dzień, objadając się łakociami. Ale wytrwam. Nie poddam się. Zniszczę dziada.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 18:04   #1165
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Znowu Ewa.
Ewka zawładnęła już prawie cąłym wizażem- jest i na fitnessie i na dietetyce, no wszedzie próbowałam z nią poćwiczyć, ale kurczę- to nie dla mnie, nudzi mnie taki program... ale wiem ze dziewczyny mają świetne efekty po nim no nic... zostaję wierna steperowi i rowerowi... plus mozę wrócę do biegania chociaż 2 razy w tyg, w koncu bieganie jest dobre na wszystko


proszę cały czas o klikanie w banerek
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 18:05   #1166
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Znowu Ewa.

lepiej Ewa niz siedzenie na tylku przed TV albo laptopem
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 18:32   #1167
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja u siebie widzę znaczną poprawę od 4 miesięcy jestem przynajmniej 3 razy w tygodniu w klubie fitness. Ćwiczę na zmianę, raz treningi siłowe, raz rowerek, bieżnia, orbitrek, czasem wybieram zajęcia na sali. Do tego masaże gąbką, peelingi, piję duuużo wody i kończę prysznice zimnym strumieniem wody. Ok 2 razy w tygodniu jestem na saunie, krótkie seanse po 10-15 minut i po wyjściu też zimne prysznice. To działa, aczkolwiek Walka z cellulitem w miesiąc to raczej za krótki okres czasu. Ja już walczę 4 miesiące, ale całkowicie nie znikł, jak ścisnę skórę to dalej go niestety widać, ale nie poddaję się
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 23:07   #1168
marimma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 34
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny, a jak jest ze stosowaniem balsamu antycellulitowego i opalaniem? Bo np. stosując krem antycellulitowy, w którym składzie jest alkohol... czy nakładając filtr15 na taki krem z alkoholem narażam się na jakieś odbarwienia? Co o tym myślicie? Bo latem warto trochę powklepywać, ale opalić też by się przydało. ;-)
marimma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 08:18   #1169
Hanyss
Raczkowanie
 
Avatar Hanyss
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja nie bardzo się orientuje, jak działa zel anty i opalanie. Czy to jakoś ze sobą współgra, nie mam pojęcia.
Ja dzisiaj wyciągnęłam skakankę, zrobiłam 100podskoków i miałam dość zero kondycji, pomimo,ze na orbitreku jakoś coraz dłuzej daje rade jeżdzic. NO nic, ale skakanke włącze sobie na codzień i myślę,ze codziennie będe dokładac liczbę podkoków. Mam nadzieje,ze dam rade Inaczej, musze dac rade i nie ma innego wyjścia, bo lato już blisko, a ja mam plan, czuć się fajnie i dobrze wyglądac. Jak każda z nas
Poza tym, od wczoraj przestałam pić kawe a zastąpiłam ją kawą Inką
poza tym zielona herbata i woda jest nadal ze mną. NAwet do pracy juz nie zabieram nic innego do picia jak wode, przez co nie mam innego wyjśćia i pije
__________________
Pozytywnie myśleć...to podstawa...
Uwierzyć siebie!!!

Edytowane przez Hanyss
Czas edycji: 2012-05-27 o 08:20
Hanyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 08:31   #1170
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja wczoraj się tak rozleniwiłam że z rowerku wyszły nici, nawet balsam odstawiłam. Dziś się naprawię!
ja jestem na NIE z opalaniem, więc ja najzwyczajniej się nie znam na tym. Nie umiem długo na słońcu wytrzymać i zaraz kicham - może jakieś uczulenie mam
ale wydaje mi się że ładnie wygląda taka ładna zadbana skóra - mówię o częściach ciała podatnych na pomarańczową skórkę - z opalenizną
a jak to od wewnątrz się ma, to nie wiem.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.