Co mi jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 13:21   #1
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228

Co mi jest?


Jakiś czas temu przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem. Krwawiłam. Jednak był to nie do końca udany pierwszy raz. Chłopak nie mógł we mnie wejść. Moja pochwa była zbyt ciasna i jego członek był zbyt duży.

Na początku gra wstępna, wszystko było ok. Dopiero później gdy on próbował we mnie wejść bolał go również jego członek i mnie też to bolało, gdy chciał mi jeszcze raz zrobić dobrze palcami. Nie pozwoliłam.

Na drugi dzień wszystko mnie bolało. Ciężko było mi się ruszać. Po jakimś czasie doszło pieczenie, swędzenie i dziwny śluz. Raz biały, raz żółty. Również odczuwałam ból podczas oddawania moczu.

Chłopak nie spuścił się we mnie. Doszedł gdzie indziej.

Od stosunku mineło kilka tygodni, ale też nie mam żadnych typowych objaw dla ciąży. Dobrze się czuję, a cały ból, pieczenie i swędzenie mi mineło, bo zadbałam o dobrą higiene i używałam odpowiednich kremów itd. Chociaż nadal mam ten żółty śluz...

Wczoraj chłopak robił mi dobrze palcami, później przy oddawaniu moczu, papier był lekko czerwony. Myślałam, że to okres, ale jednak nie. Okres jeszcze mam nieregularny, ale niedługo już powinnam dostać.

Co mi jest? Czy powinnam zrobić test, mimo wszystko i skąd ta niby krew na papierze?
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:02   #2
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem. Krwawiłam. Jednak był to nie do końca udany pierwszy raz. Chłopak nie mógł we mnie wejść. Moja pochwa była zbyt ciasna i jego członek był zbyt duży.

Na początku gra wstępna, wszystko było ok. Dopiero później gdy on próbował we mnie wejść bolał go również jego członek i mnie też to bolało, gdy chciał mi jeszcze raz zrobić dobrze palcami. Nie pozwoliłam.

Na drugi dzień wszystko mnie bolało. Ciężko było mi się ruszać. Po jakimś czasie doszło pieczenie, swędzenie i dziwny śluz. Raz biały, raz żółty. Również odczuwałam ból podczas oddawania moczu.

Chłopak nie spuścił się we mnie. Doszedł gdzie indziej.

Od stosunku mineło kilka tygodni, ale też nie mam żadnych typowych objaw dla ciąży. Dobrze się czuję, a cały ból, pieczenie i swędzenie mi mineło, bo zadbałam o dobrą higiene i używałam odpowiednich kremów itd. Chociaż nadal mam ten żółty śluz...

Wczoraj chłopak robił mi dobrze palcami, później przy oddawaniu moczu, papier był lekko czerwony. Myślałam, że to okres, ale jednak nie. Okres jeszcze mam nieregularny, ale niedługo już powinnam dostać.

Co mi jest? Czy powinnam zrobić test, mimo wszystko i skąd ta niby krew na papierze?
krew na papierze jest po wczorajszych zabawach skoro były problemy przy 1 razie z wejściem to na pewno błona nie została do końca przebita
moje pierwsze seksy ( ) wiązały się właśnie z bólem, delikatnym krwawieniem po- a także na kilka dni po.

btw co do spuszczania- to jak dla mnie spuścić to można wodę w kiblu nie lubię takich określeń, ale to już moje własne widzimisię
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:51   #3
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez 6angelika9 Pokaż wiadomość
Kredy na papierze jest spowodowana tym, że masz jeszcze nie do końca przebitą błonę. Jeżeli jesteś w ciąży to nie będziesz miała okresu. Skoro partner miał erekcję nie w tobie to dlaczego obawiasz się, że jesteś w ciąży?
wytrysk
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:57   #4
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Co mi jest?

Dziwny śluz i pieczenie...brzmi jak stan zapalny
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:29   #5
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Co mi jest?

Powinnaś się cieszyć że ma dużego i że jest ciasno oczywiście teraz to wydaję się minusem ale to tylko początek. Może sama spróbuj się rozciągnąć bo wtedy wiesz co cię boli.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:38   #6
Wiosenny Deszcz
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenny Deszcz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 162
Dot.: Co mi jest?

Proponowałabym zarejestrować się do ginekologa, on sprawdzi co i jak. Lepiej chuchać na zimne.
Wiosenny Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:49   #7
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Powinnaś się cieszyć że ma dużego i że jest ciasno oczywiście teraz to wydaję się minusem ale to tylko początek. Może sama spróbuj się rozciągnąć bo wtedy wiesz co cię boli.
Ty się bober lecz proszę - znawca tematu się znalazł.
Ile razy kobiety mają Ci pisać,ze nie zawsze duży = fajny?
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 21:30   #8
ciachoo39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Co mi jest?

Drogie dziewczyny !
Pomożcie mi, bo mam problem.
Dzisiaj na swojej bieliżnie zauważyłam brązową plamę. Nie możliwe żeby to była miesiączka, ponieważ miałam juz (12.10- 19.10). Poza tym ta plama nie była konsystencji okresu, tylko o wiele gęstsza .
Kochałam sie z moim chłopakiem w trakcie misiączki i od doszedł we mnie bez zabezpieczenia. (kilka razy juz tak robilismy i nie zaszłam w ciaze).
Co może mi się dziać? Czy jestem w ciązy?
Proszę o odpowiedż !
ciachoo39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 22:36   #9
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez ciachoo39 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny !
Pomożcie mi, bo mam problem.
Dzisiaj na swojej bieliżnie zauważyłam brązową plamę. Nie możliwe żeby to była miesiączka, ponieważ miałam juz (12.10- 19.10). Poza tym ta plama nie była konsystencji okresu, tylko o wiele gęstsza .
Kochałam sie z moim chłopakiem w trakcie misiączki i od doszedł we mnie bez zabezpieczenia. (kilka razy juz tak robilismy i nie zaszłam w ciaze).
Co może mi się dziać? Czy jestem w ciązy?
Proszę o odpowiedż !


Pewnie,ze możesz być w ciąży skoro uprawiasz seks bez zabezpieczenia,
ale brązowe plamy Ci o tym nie powiedzą.
Czemu zabierasz sie za seks skoro nie wiesz o podstawowych rzeczach?

Edytowane przez FiziMizi
Czas edycji: 2012-10-29 o 14:48
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:01   #10
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez FiziMizi Pokaż wiadomość
Pewnie,ze możesz być w ciąży skoro uprawiają seks bez zabezpieczenia,
ale brązowe plamy Ci o tym nie powiedzą.
Czemu zabierasz sie za seks skoro nie wiesz o podstawowych rzeczach?
myślę podobnie. zrób test i się dowiesz o co chodzi.

ewentualnie może to być objaw jakiejś infekcji pochwy.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:49   #11
ciachoo39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Co mi jest?

sprawa nieaktualna, dzieki za odp.
ciachoo39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 19:24   #12
SisixDDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co mi jest?

Dziewczyny pomocy (
W sobotę pierwszy raz współżyłam z chłopakiem. Nie sprawiło mi to przyjemności. Krew mi nie poleciała, ale bardzo mocno bolało. Nie mógł do końca włożyć mi, ponieważ bardzo mocno mnie bolało. Stwierdziliśmy że będziemy robić to stopniowo. Wczoraj znowu próbowaliśmy i bolało jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Trochę się martwie, ponieważ ten ból jest na początku jakby ktoś uderzał mi w siniaka, a co raz głębiej jakby prądem przeszywał. Może jest to spowodowane moją budową ciała, jestem bardzoi szczupła. Nawet nie mam ochoty na trzeci raz z powodu tego bólu (( I najgorsze jest to że teraz też mnie boli Nie możemy normalnie współżyć z powodu tego bólu. Co jest nie tam ? Pomóżcie!
SisixDDD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:34   #13
selah92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Co mi jest?

Wiesz co, wydaje mi się, że nic Ci nie jest

Ja też tak miałam... aż w końcu wkurzona powiedziałam facetowi "raz a porządnie". Włożył... zabolało. Raz i tylko na chwilkę... poleciało troszkę krwi... po chwili przestaliśmy. Zrobiliśmy sobie tydzień przerwy i ... od tej pory wszystko jest super ;D

Dodałabym jeszcze, że mój chłopak musiał to zrobić SZYBKO bo jak było wolno to mnie bardzo bolało. Ale teraz już jest wspaniale

Edytowane przez selah92
Czas edycji: 2012-10-29 o 20:36
selah92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:39   #14
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez SisixDDD Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy (
W sobotę pierwszy raz współżyłam z chłopakiem. Nie sprawiło mi to przyjemności. Krew mi nie poleciała, ale bardzo mocno bolało. Nie mógł do końca włożyć mi, ponieważ bardzo mocno mnie bolało. Stwierdziliśmy że będziemy robić to stopniowo. Wczoraj znowu próbowaliśmy i bolało jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Trochę się martwie, ponieważ ten ból jest na początku jakby ktoś uderzał mi w siniaka, a co raz głębiej jakby prądem przeszywał. Może jest to spowodowane moją budową ciała, jestem bardzoi szczupła. Nawet nie mam ochoty na trzeci raz z powodu tego bólu (( I najgorsze jest to że teraz też mnie boli Nie możemy normalnie współżyć z powodu tego bólu. Co jest nie tam ? Pomóżcie!


A lubrykanty ? Próbowałaś?
Co do wpychania raz a porządnie to zdecydowanie nie radzę
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:43   #15
selah92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Co mi jest?

No wiesz, u mnie to pomogło... ale zmieniliśmy też tego razu pozycję. Miałam wysoko podniesione nogi... mnie pomogło. Znaczy... to nie było tak chamsko... poza tym mam bardzo czułego faceta... on bardziej przeżywał to, że mnie boli niż ja sama...
selah92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:48   #16
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez selah92 Pokaż wiadomość
No wiesz, u mnie to pomogło... ale zmieniliśmy też tego razu pozycję. Miałam wysoko podniesione nogi... mnie pomogło. Znaczy... to nie było tak chamsko... poza tym mam bardzo czułego faceta... on bardziej przeżywał to, że mnie boli niż ja sama...
U Ciebie to pomógło u kogoś innego może zadziałać w przeciwną stronę.
Jeśli partner będzie zbyt gorliwy może się to boleśnie skończyć .
Lepiej spróbować środków nawilżających.
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 00:13   #17
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez selah92 Pokaż wiadomość
No wiesz, u mnie to pomogło... ale zmieniliśmy też tego razu pozycję. Miałam wysoko podniesione nogi... mnie pomogło. Znaczy... to nie było tak chamsko... poza tym mam bardzo czułego faceta... on bardziej przeżywał to, że mnie boli niż ja sama...
u mnie było to samo bardziej zestresowany niż ja Jak ja bym chciała przeżyć swój pierwszy raz jeszcze raz .. ochh
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.