Grubość członka problem z partnerką. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 18:30   #1
dmikiy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Unhappy

Grubość członka problem z partnerką.


Witam,

mam mały albo i duży problem z moja dziewczyną jestem już dwa lata ale każdy sex kończy się bólem i krwią, ogólnie jak zaczynamy to zawsze ją dobrze palcami rozruszam a potem wiadomo pierwsze 10-20 wejść to ból.. potem jest bardzo jej przyjemnie ale w trakcie albo po zaczyna lecieć krew i ból... Nie wiem co zrobić mój członek długosciowo jest normalny myślę (nie wiem nie patrzałem u innych facetów) a co do obwodu to na moje oko dosyć spory za spory... i to mi dokucza bo boimy się sexu a czasami ochota jest nieziemska a wiadomo nie chcę żeby potem cierpiała. Jakieś porady?? Kochamy się od 1,5roku i nadal to samo... sex co tydzień, dwa. Przyzwyczaiłem się do tego no ale ile można oral to nie to samo.
dmikiy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:59   #2
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

A co na to jej ginekolog? Moze to być jej budowa. Co do członka myślę że to nie ma znaczenia, w koncu tamtędy wychodzą półmetrowe dzieci ;p może bardziej delikatne ruchy, na pczoatku rozgrzanie ale to pisales ze robisz, moze mala akcja mniejszym wibratorem (mniejszym w obwodzie niz Twoj) i potem Ty? myśle żewazna moze byc pozycja, w każdej penis inaczej ociera się o ścianki pochwy, popróbujcie jak Wam najwygodniej. BTW poczytaj w necie o tzw POCHWICY - ja to mam wiem jaki to problem, ale udalo mi się to opanować, może to jest to? pozdrawiam
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:40   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

więcej nawilżacza + więcej gry wstępnej
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 12:40   #4
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

Właśnie, co na to ginekolog?
Może dziewczyna jest bardzo spięta? Normalny Facet dobrze radzi - więcej nawilżenia. Może jej śluz nie wystarczy, wypróbujcie jakiś apteczny lubrykant.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 14:09   #5
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

Też miałam na początku problemy z wielkością mojego TŻ, ale długa gra wstępna, winko, olejki sprawiły, że teraz jest nam idealnie. Kobieca pochwa potrafi się dostosować do wielkości członka więc problem leży albo w spięciu partnerki (świadomość, że może zaboleć gdzieś ciągle tkwi dlatego jest ciągle spięta) albo w braku nawilżenia (krew świadczy o otarciach), albo o rozwiniętej nadżerce (krwawi, przy mechanicznych naruszeniach). Moja znajoma miała przez długi okres taki bolesny problem, aż napawało ją to awersją do seksu. Ginekolog poradził - palcóweczka codziennie przy kąpieli albo wibrator żeby "małą"oswoić i rozluźnić. Wizyta u ginekologa wskazana, ale u dobrego - co nie tylko zbada, ale także wysłucha i poradzi.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 19:30   #6
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

Cytat:
Napisane przez dmikiy Pokaż wiadomość
Witam,

mam mały albo i duży problem z moja dziewczyną jestem już dwa lata ale każdy sex kończy się bólem i krwią, ogólnie jak zaczynamy to zawsze ją dobrze palcami rozruszam a potem wiadomo pierwsze 10-20 wejść to ból.. potem jest bardzo jej przyjemnie ale w trakcie albo po zaczyna lecieć krew i ból... Nie wiem co zrobić mój członek długosciowo jest normalny myślę (nie wiem nie patrzałem u innych facetów) a co do obwodu to na moje oko dosyć spory za spory... i to mi dokucza bo boimy się sexu a czasami ochota jest nieziemska a wiadomo nie chcę żeby potem cierpiała. Jakieś porady?? Kochamy się od 1,5roku i nadal to samo... sex co tydzień, dwa. Przyzwyczaiłem się do tego no ale ile można oral to nie to samo.
Ja też nie doszukiwałabym się problemu w grubości członka. Tak jak już wspomniano: może za mało nawilżenia, może nadżerka, może pochwica... mówiła w ogóle ginekologowi o tym problemie?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 16:06   #7
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

popieram poprzednie wypowiedzi
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.