Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-10, 22:07   #3961
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hey, moze ktoras z was farbowala sie na rudo w jakims salonie w Krk? nie chodzi mi o ruda marchewke tyko delikatny braz z rudym odcieniem
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 15:01   #3962
andradite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was była w Studiu Fryzur Agnieszki Jaśko na Grzegórzeckiej?

Ciekawa jestem opini.
Ja byłam tam kilka razy. p.Agnieszka w sumie fajnie obcina, ma pomysł na fryzurę, ale nie zawsze słucha sugestii klientek. Musisz być stanowcza jeśli chcesz czegoś konkretnego. Odniosłam wrażenie że czasami oszczędza na kosmetykach np. przed prostowanie włosów nie zawsze stosuje kosmetyków chroniących włosy przed wysoką temperaturą, z czym w innych salonach się nie spotkałam. Ogólnie cena ścięcia przystępna 60-70zł. Farbowanie nie tańsze niż 150zł.
andradite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 15:50   #3963
_Gosia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Zaliczyłam w sobotę nieudaną wizytę u fryzjera, tzn. w końcu nic nie zrobił, bo 2 opcje, które mi zaproponował w ogóle mi nie pasowały. W związku z tym szukam dalej kogoś z pomysłem, dobierającego fryzurę do twarzy, ścinającego tak, żeby dobrze się układało.
Raczej południowy Kraków(podgórze, kazimierz, kurdwanów) albo Stare Miasto.
Jeśli w grę wchodzi tez Ruczaj, to naprawdę polecam studio Bohema fryzjerka potrafi ściąć tak że włosy dobrze się układają też na drugi dzień, a nie tylko po wyjściu z salonu
_Gosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:11   #3964
d0mcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Panią Agatę z salonu AB Beauty ;-) salon jest na ul. Wolności 38 (okolice Nowosadeckiej). Pani Agata pracowała wcześniej w salonie Elle Style (kawałek za ul. Balicką). Na prawde wie co robi, wie co znaczy 1 cm i nie próbuje na siłe obciąć Twoich "okropnie zniszczonych końcówek o 10 cm" na prawde super, cena 30-50 zł z modelowaniem to na prawde nie dużo jesli brac pod uwagę jakość usługi miło, sympatycznie i pyszna kawa
d0mcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:18   #3965
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez maya89 Pokaż wiadomość
Hey, moze ktoras z was farbowala sie na rudo w jakims salonie w Krk? nie chodzi mi o ruda marchewke tyko delikatny braz z rudym odcieniem
nie farbuję się co prawda na rudo tylko na blond ale mogę polecić absolutną specjalistkę od farbowania - Magdę s. z salonu anthemis przy ul. domki myślę że skoro poradziła sobie z moją absolutną trójkolorową katastrofą w jednym farbowaniu to z ładnym rudym kolorem też da radę
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa

Edytowane przez Mollinka
Czas edycji: 2012-10-11 o 16:19
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:41   #3966
Desiderata89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej dziewczyny czy któraś z was korzystała z usług salonu Clasico ul. Wrzesińska 3/12 ??
Jest do kupienia gruper strzyżenie + regeneracja i waham się czy z niego skorzystać, proszę napiszcie coś o tym salonie jeśli korzystałyście z jego usług lub wiecie coś na jego temat
Desiderata89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:41   #3967
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co do Creative Cut, to mogę spokojnie polecić Tak jak pisałam parę stron wcześniej, u chłopaków robię kolor i strzyżenie i zawsze jestem bardzo zadowolona. Ostatnio wybrałam się na odświeżenie fryzury, bo po czterech miesiącach za granicą moje włosy wyglądały nienajlepiej, tym bardziej, że zaryzykowałam wyjście do tamtejszego fryzjera, co poskutkowało spalonymi włosami...

No, ale teraz wszystko gra i wreszcie wyglądam jak człowiek ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 11:58   #3968
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja mogę polecić i odradzić kilka miejsc.
Mam włosy do +- do ramion, nic oprócz podcięcia i nadania kształtu fryzurze, żeby odpowiadała twarzy nie oczekiwałam i tak:
Salony które mogę polecić to o dziwo, JLD w Tesco na Wielickiej - była promocja, za 35 zł ścięcie z myciem. I oczywiście wcale nie wierzyłam w siłę marki, a miałam chwilę czasu pomiędzy zakupami i widziałam, jaką bajeczną fryzurę wyczarowała kobieta obok dziewczynie, która miała mysi kolor a wyszedł najpiękniejszy rudobordordzawy i podkreślający jej urodę kolor Więc gdy siadałam na fotel, czułam się bezpiecznie, pytałam o rozjaśnianie itp i mimo że byłam "z promocji", wyszłam zadowolona bo włosy były pierwszy raz dobrze ścięte i miały JAKIŚ kształt.I do tego dobrany.
Drugie dobre miejsce do były salon Framesi na Librowszczyzny, teraz to salon chyba Matrix.

To czego nie polecam, to Hair Coif w G. Kazimierz - za podcięcie z myciem, BEZ modelowania zapłaciłam 83 złote ! A włosy miałam tak zniszczone, że mama zapytała czy znowu byłam u jakiejś koleżanki "fryzjerki po domach"obcinać włosy
__________________
_____________________

Edytowane przez _nouvelle_
Czas edycji: 2012-10-17 o 13:22
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:56   #3969
Soldad
Przyczajenie
 
Avatar Soldad
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Na ul. kawiory jest bardzo dobra fryzjerka. I nie jest droga! Polecam
Soldad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:46   #3970
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam u p. Tomka Pietrzyka w Akademii Urody i... W sumie jestem zadowolona.
p. Tomek poproszony o dobranie ciemniejszego koloru niż blond dobrał mi kolor zbliżony do mojego naturalnego i czuję się w nim zdecydowanie lepiej niż w prawie czarnych włosach jakie z uporem maniaka mi próbowała dobierać moja dotychczasowa fryzjerka. Na plus muszę też zaliczyć, ze nie wciskał mi ciepłych kolorów, które nie sprawdzały się w połączeniu z moją karnacją [od razu zauważył, ze do mnie takie kolory nie pasują], a dobrał mi kolor z palety chłodnych odcieni. Ludzie twierdzą, ze mi pasuje, więc jest ok

Co do cięcia:
P. Tomek porozmawiał ze mną, wysłuchał w jakich cięciach czuję się najlepiej, co mnie osobiście było bardzo potrzebne. Na tej podstawie dobrał mi fryzurę klasyczną, z czego jestem zadowolona. Samo cięcie, już po umyciu i wymodelowaniu włosów po swojemu uważam za świetne, bo włosy niemal same mi się w rękach układają.
Osobiście uważam, że fryzura powinna być ze dwa-trzy centymetry dłuższa, ale tutaj tak naprawdę zawiniła moja dotychczasowa fryzjerka o czym wiedziałam już jadąc do p. Tomka i zdawałam sobie sprawę, że cięcie może być dość drastyczne. Za to mam wrażenie, że teraz będą te włosy rosły właśnie tak jak bym chciała.

Za parę miesięcy na pewno wrócę do p. Tomka, prawdopodobnie na balejaż - nigdy nie wytrzymuję długo w ciemniejszych włosach, choć raz na jakiś czas potrzebuję takiej odmiany Wtedy też pewnie dowiem się jak się u niego ma odświeżanie fryzury na zasadzie: proszę podciąć je o przysłowiowy centymetr. Jeżeli balejaż i kolejne cięcie wypadną pozytywnie - to pewnie u niego już zostanę.

A i jeszcze jedno, ale już nie dotyczące samej fryzury.
Po wyjściu od niego czułam się niesamowicie... Dopieszczona Żadna z fryzjerek, u których do tej pory byłam nie była tak delikatna w obchodzeniu się ze mną i moimi włosami.

Jedyny minus na razie, to sposób wymodelowania, ale... za to rozgrzeszam każdego fryzjera, bo moje włosy robią co chcą i np. moja dotychczasowa fryzjerka nauczyła się je układać dopiero po jakimś czasie. A przy każdej innej po powrocie do domu po prostu pakowałam łeb pod kran

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2012-10-17 o 13:48
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:59   #3971
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ostatecznie zdecydowalam sie na ciecie i wizyte u Klaudiusza (salon Claudius) na ciecie i farbe. Po dwoch dniach moge stwierdzic, ze jestem zadowolona po 6 latach bez farby uznalam, ze czas na zmiany i chce byc ruda
Najpierw usiedlismy przy stole na samym srodku salonu, pogadalismy troche o moich wlosach i p.Klaudiusz stwierdzil, ze moje sa za ciezkie/dlugie i trzeba je skrocic a potem pokaze mi kolor. Balam sie ciecia, bo dawno nie mialam krotkich wlosow (ciagle chodze w kucyku) ale na prawde podoba mi sie ciecie (klasycznie, krocej z tylu, dluzej z przodu z grzywka na bok). Potem wybral mi odwazny kolor i sie zgodzilam i nie zaluje wszyscy mowia, ze ten rudo-miedziany to cudo i nie musze uzywac prostownicy! Fakt, salon jest dosc drogi ale jak ktos chce sie zdecydowac na powazniejsza/odwazniejsza zmiane to polecam mam nadzieje,ze za miesiac ciecie i kolor nadal beda ok i sie nie zawiode (i ze przy nastepnej wizycie przy odrostach zaplace mniej:p)
Aa, bylam takze bardzo zdziwiona, ze na wizyte czekalam 4 dni, wiec dodatkowy plus.
Jedyny minus jaki moze przeszkadzac, to p.Klaudiusz czasami na chwile odchodzil dopilnowac innych klientow, wiec niektorych to moze na dlusza mete draznic, bo ciagle tam sie cos dzieje.

Edytowane przez maya89
Czas edycji: 2012-10-17 o 20:02
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 11:54   #3972
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
To czego nie polecam, to Hair Coif w G. Kazimierz - za podcięcie z myciem, BEZ modelowania zapłaciłam 83 złote ! A włosy miałam tak zniszczone, że mama zapytała czy znowu byłam u jakiejś koleżanki "fryzjerki po domach"obcinać włosy
Także nie polecam tego salonu, byłam tam raz dawno temu i z pewnością nie wrócę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:05   #3973
tulinska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam
"przeleciałam" wszystkie strony tego forum i nadal jestem zielona odnośnie fryzjerów w Krk. Jakieś 2 ,3 lata temu przyjeżdzałam do Krakowa (jestem z Rzeszowa) na strzyżenie i chodziłam do salonu Studio Effect, na Kapelance. Teraz mieszkam kilka kroków od tego salonu, ale już nie chcę tam chodzić. Ostatnio fryzjerka nie słuchała mnie, może miała gorszy dzień- nie wiem... miałąm przedziałke na środku a chciałam zrobić na boku i wszystkie włosy na równo obciąć... i żadnej grzywki! a fryzjerka już nad oczami zaczęła mi stopniowo do długości włosów robić grzywkę, która mnie wkurzała bo nie mogłam włosów założyć za ucho i cały czas leciały mi do oczu. Na dodatek zawsze płaciłam 50 zł przy karcie stałego kilenta a tu nagle 70 zł + taki efekt, co zadziałało na mnie jak płachta na byka i więcej tam nie chce iść. Kiedyś obcinał mnie p. Łukasz, byłam zadowolona, potem p. Asia też fajna fryzjerka a teraz nie wiem jak tam jest.. po ostatnim razie mam dosyć.
Ostatnio garściami wypadają mi włosy mam bardzo gęste włosy do ramion. Nigdy nie farbowałam, od czasu do czasu prostuję, ale staram się unikać... Chciałabym podciąc włosy i uratować je przed wypadaniem. Myję włosy szamponem Seboradin, ale trzeba czekać na efekty do 4 m-cy, także...kiedyś stosowałam taki środek w spray, po myciu włosów, i pomógł mi. Bardzo dużo nowych włosów pojawiło się, ale...po jakimś czasie znowu włosy mi wypadają, mam ich mnóstwo na ubraniach, wszędzie...
Na ślub siostry miałam zrobione "rozwalone loki" i wszyscy byli zachwyceni, jak wyglądałam, ale nie jestem w stanie robić sobie takiej fryzury codziennie, jest to czasochłonne a po drugie nie chce mi się... no i samej to nie wyjdzie tak jak trzeba. Czy u fryzjera uzyskam taki efekt na dłużej?
Póki co.... możecie mi poradzić dobrego fryzjera, który pomoże mi uratować wypadające włosy i delikatnie skróci włosy?

Najlepiej okolice galerii krakowskiej, rynku, kapelanki..
tulinska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:58   #3974
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Byłam u p. Tomka Pietrzyka w Akademii Urody i... W sumie jestem zadowolona.
Co do cięcia:
P. Tomek porozmawiał ze mną, wysłuchał w jakich cięciach czuję się najlepiej, co mnie osobiście było bardzo potrzebne. Na tej podstawie dobrał mi fryzurę klasyczną, z czego jestem zadowolona. Samo cięcie, już po umyciu i wymodelowaniu włosów po swojemu uważam za świetne, bo włosy niemal same mi się w rękach układają.
Osobiście uważam, że fryzura powinna być ze dwa-trzy centymetry dłuższa, ale tutaj tak naprawdę zawiniła moja dotychczasowa fryzjerka o czym wiedziałam już jadąc do p. Tomka i zdawałam sobie sprawę, że cięcie może być dość drastyczne. Za to mam wrażenie, że teraz będą te włosy rosły właśnie tak jak bym chciała.

(..)
On chyba generlanie lubi klasyczne i proste cięcia - z tego co się zorientowałam z komentarzy z netu i z mojego własnego przykładu. Także jak ktoś chce taką to jak najbardziej polecam.


Ja sobie pomarudzę na Atelier Vici:
Byłam na Wielopolu, ścinała mnie brunetka, nie wiem jak się nazywa, chociaz w sumie mogłam pytać, bym wiedziała kogo unikać. Nie ma tragedi, ale wyraźnie mówiłam, że chcę coś bardziej skomplikowanego, że moje włosy układają się lepiej jak są różnej długości, a wyszłam z fryzurą prawie na prosto(troszeczkę cieniowaną) i grzywką, która niby miała być łatwa do układania, a nie jest - jest tak przycięta, że wymaga ułożenia na szczotkę plus sporo lakieru.
Jak ułożę włosy jest ładnie, ale wyraźnie prosiłam o coś co się będzie samo układać i w sumie w tego typu fryzurze przyszłam, więc wystarczyło umiejętnie skrócić.
Skusiłam się na wizytę w tym salonie, bo byłam 2 razy u szefa,Pawła Okuniewskiego, tam i było bosko. A może znacie kogoś stamtąd kto jest dobry i ma krótsze terminy od szefa?
Już wiem kto mi tak fatalnie ściął, p. Paulina Godek. Nie polecam, chyba, że lubicie sfochowane fryzjerki, które zupełnie nie słuchają sugestii.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2013-05-26 o 17:08
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 14:30   #3975
imperator iwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam, ja dalej poszukuję Kingi z salonu Colette na Starowiślnej.....
Teraz jest tam tragedia, nie polecam. Mówię bez cieniowania, w miarę prosto, wychodzę z włosami na górze o długości 5cm a na dole czeski metal, no porażka straszna.
Gdzie jest Kinga z Colette???
imperator iwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 15:08   #3976
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
On chyba generlanie lubi klasyczne i proste cięcia - z tego co się zorientowałam z komentarzy z netu i z mojego własnego przykładu. Także jak ktoś chce taką to jak najbardziej polecam.
Ja się w takich czuję zdecydowanie lepiej i łatwiej mi się takie układa
Przy czym zauważyłam, że dziwnym trafem klasyczne cięcia też ludziom sprawiają problemy. Nawet nie zliczę ile razy wychodziłam z czymś dziwnym i kompletnie różnym od tego co chciałam :/
To co mi się niesamowicie podobało o Tomka to dialog. Wysłuchał mnie i porozmawiał. I nie tworzył problemu tam gdzie go tak naprawdę nie ma
Mija tydzień odkąd byłam u niego, myłam głowę do tej pory trzy razy i trzy razy układałam i w miarę jak się przyzwyczajam to czuje się coraz lepiej w nowej fryzurze

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:32   #3977
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

szukam dobrego fryzjera, który robi dekoloryzację nie niszcząc przy okazji włosów
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 08:12   #3978
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mieszkam w Krakowie, równo od miesiąca i zaczynam czuć potrzebę wybrać się do jakiegoś fryzjera, który nie zdziera 50zł za przycięcie samych końcówek...
Polecicie mi jakiegoś w okolicy centrum/kazimierza ewentualnie okolice AGH ?
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 15:18   #3979
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, a co możecie powiedzieć o Pracowni Dawid Pater kolo galerii Krakowskiej? Chciałabym rozjaśnić swoje blond włosy, poszukuje dobrego salonu. Proszę o opinie. Wiem, ze kiedyś tutaj go polecałyście i chciałabym się zorientować, czy dalej tak jest

Znacie tez może kogoś kto pracuje na kosmetykach JOICO?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 18:57   #3980
joanna923
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam pana Jacka Bakaja z Krakowa ze Sławkowskiej. Strzyże super, mam bardzo gęste włosy i dość sztywne. Nikt do tej pory nie potrafił zrobić mi krótkiej fryzury. W tej chwili jestem już pod 3 wizycie. strzyżenie trwa 1 godzinę i dłużej. Włosy dopracowane w każdym calu. Choć pan Jacek jest dość kapryśnym facetem, ale mnie akurat to bardzo bawi. POLECAM!!! Strzyże mistrzowsko!!!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Witam!- Polecam Jacques Alexandre Academie, a konkretnie pana Jacka Bakaja.
Fryzjerstwo to dla niego nie zawód lecz sztuka. Do każdej Klientki podchodzi indywidualnie. Do każdej z technik precyzyjnie dobiera rodzaj nożyczek. Jak twierdzi - współczesny człowiek jest w ciągłym ruchu. Fryzury wychodzące spod jego ręki również muszą być dostosowane do tempa codziennego życia. Zachwycają na dłużej, nie tylko zaraz po wyjściu z salonu. Jacek Bakaj twierdzi, że bycie fryzjerem jest jak bycie projektantem, żeby odnieść sukces trzeba znać matematykę i kompozycję. To klucz do sukcesu w tej branży. Drogie Wizażanki - nie ryzykujcie odwiedźcie Jacka Bakaja!!!
joanna923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 19:37   #3981
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ach, gdyby wszystkie klientki umiały z taką erudycją copywritera polecać swoich ulubionych fryzjerów!
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:51   #3982
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[QUOTE=joanna923;37272863]Polecam pana Jacka Bakaja z Krakowa ze Sławkowskiej. Strzyże super, mam bardzo gęste włosy i dość sztywne. Nikt do tej pory nie potrafił zrobić mi krótkiej fryzury. W tej chwili jestem już pod 3 wizycie. strzyżenie trwa 1 godzinę i dłużej. Włosy dopracowane w każdym calu. Choć pan Jacek jest dość kapryśnym facetem, ale mnie akurat to bardzo bawi. POLECAM!!! Strzyże mistrzowsko!!!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

A ile ten pan Jacek Bakaj bierze za strzyzenie?
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 09:40   #3983
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam, potrzebuje dobrego fryzjera w Krk tak by mi do 200zł zrównał kolor na długich włosach, podciął końcówki Jestem tak nie zadowolona tym co mi fryzjerka zrobiła z włosami - że potrzebuje pomocy.
JOY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:39   #3984
smaruj_dzemorem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam.
Również szukam dobrego fryzjera w Krk. Chodzi mi tu jednak bardziej o wymodelowanie, ewentualnie delikatne upięcie - zbliża się studniówka
Czy któraś może polecić mi jakiś dobry salon fryzjerski?
Zastanawiam się nad Atelier Bernady i Akademią p. Babicz. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z nimi związane? Ewentualnie jest w stanie polecić innego fryzjera?
Będę wdzięczna za pomoc
smaruj_dzemorem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:08   #3985
octaviaa
Przyczajenie
 
Avatar octaviaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez JOY Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuje dobrego fryzjera w Krk tak by mi do 200zł zrównał kolor na długich włosach, podciął końcówki Jestem tak nie zadowolona tym co mi fryzjerka zrobiła z włosami - że potrzebuje pomocy.
JOY ja od mniej więcej dwóch lat chodzę do Pani Magdy Figiel (pracowała w różnych salonach) teraz przyjmuje w okolicach Nowego Kleparza. Namówiła mnie na zmianę farby i koloru z czego jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszyscy pytają gdzie robiłam kolor. A, że cena nie jest wysoka to przestałam robić to w domu. Oprócz tego jest bardzo sympatyczną osobą. Gdybyś była zainteresowana to daj mi znać podam Ci numer. Zaznaczam, że wypróbowałam już wielu polecanych na tym forum fryzjerów.
octaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:30   #3986
zula4x4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 49
GG do zula4x4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześc, poszukuję dobrego fryzjera/ fryzjerki, do zrobienia porządnej, dobranej do kształtu twarzy grzywki, nie byle ciachnięcia na skos, tylko kogoś, kto się zna i doradzi...
Na długości nie chcę NIC robić, od tego mam szwagierkę Chodzi o samą grzywkę, zamierzam wydać na to max 50 zł Jestem z okolic Nowego Kleparza.

Edytowane przez zula4x4
Czas edycji: 2012-11-04 o 18:45
zula4x4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 00:06   #3987
rusalka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej! Poszukuję dobrego fryzjera który zdekoloryzuje mi włosy które są w kolorze ciemny brąz. Dekoloryzacja niewielka, do jasnego brązu/brązu. Oczywiście w przystępnej cenie
rusalka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 14:25   #3988
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Hair Coif czy Jean Louis David?

dobrze , że napisałas bo ja kiedys miałam taka sama stuacje z tym że miało kosztowac 70 a wyszlo 120 zl bylo mi strasznie wstyd bo nawet niemiałam tyle ze sobą musialam czekac na kumpele az mi dowiezie pieniadze.... masakra na dodatek wyszlam wogole nie odmieniona z ręka na sercu oprócz kilka jaśniejszych pasemek nie było zadnej różnicy....
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:41   #3989
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez octaviaa Pokaż wiadomość
JOY ja od mniej więcej dwóch lat chodzę do Pani Magdy Figiel (pracowała w różnych salonach) teraz przyjmuje w okolicach Nowego Kleparza. Namówiła mnie na zmianę farby i koloru z czego jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszyscy pytają gdzie robiłam kolor. A, że cena nie jest wysoka to przestałam robić to w domu. Oprócz tego jest bardzo sympatyczną osobą. Gdybyś była zainteresowana to daj mi znać podam Ci numer. Zaznaczam, że wypróbowałam już wielu polecanych na tym forum fryzjerów.
A ile ta pani magda bierze za ścinanie?
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 10:02   #3990
octaviaa
Przyczajenie
 
Avatar octaviaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[1=0701ad653af51fe7d46c15b eb30305209a2a4c30;3747316 0]A ile ta pani magda bierze za ścinanie?[/QUOTE]
Dokładnie nie wiem, bo ja zawsze chodzę z farbowaniem i płacę 140-150 zł. Natomiast moja koleżanka, która ścina włosy o długości mniej więcej do ramion płaci 50 zł z modelowaniem. Grzywka na pewno 10 zł (bo chodzę co 2 tygodnie. A ultradźwięki bodajże 60 zł. Pani Magda przyjmuje teraz na Śląskiej 10 obok Tauronu na Nowym Kleparzu. Numer mogę podać wiadomością prywatną.
octaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.