Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 18:23   #541
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
pokszyfko waga mnie akurat nie martwi bo jest trochę ponad 50 centylem więc w sam raz, prawie od urodzenia tym centylem idzie. Martwią mnie te ząbki ale dobrze że wcześnie wykryte, zresztą zobacze co stomatolog powie nie będę na zapas przeżywać

a jak wyglądają te ząbki??? mój tez ma wade tzn sama to stwierdziłam bo on ma dolne zęby przed górnymi...


Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Mówisz,ze jutro juz zaczynasz?js tak sie zastanawialam,ale sie boje,ze sie cos popsuje.tylko w piatek sie moge nie wyrobić
tez kurde nie wiem bo mam mieć gości na 14 w sobote i tak myslałam żeby jutro upiec sernik napewno sie nie zepsuje a nawet lepszy jest taki kilkudniowy i chociaż z 3 biszkopty a w piatek reszte upiec i masy porobić no i sałatki a w sobote ustawianie krojenie układanie no i jaja to w sobote zrobie.....

a teraz będę sie chwalić: MÓJ SKARB ZROBIŁ PRZED CHWILĄ 2 SAMODZIELNE KROCZKI!!!!!!
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 18:28   #542
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Pokszyfko -
wszystkiego najlepszego dla Natalki


Basiula-grastulacje za pierwsze samodzielne kroczki
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 18:59   #543
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
a jak wyglądają te ząbki??? mój tez ma wade tzn sama to stwierdziłam bo on ma dolne zęby przed górnymi...


wg mnie to moja A. będzie miała tyłozgryz(zgryz głęboki, górne zeby za bardzo zachodza na dolne) a z tego co Ty piszesz to u Was odwrotnie czyli przodozgryz
http://www.czytelniamedyczna.pl/1720...-i-wad-zg.html
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:43   #544
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość

a teraz będę sie chwalić: MÓJ SKARB ZROBIŁ PRZED CHWILĄ 2 SAMODZIELNE KROCZKI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Pokszyfko -
wszystkiego najlepszego dla Natalki


Basiula-grastulacje za pierwsze samodzielne kroczki
Natalcia dziękuje
Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
wg mnie to moja A. będzie miała tyłozgryz(zgryz głęboki, górne zeby za bardzo zachodza na dolne) a z tego co Ty piszesz to u Was odwrotnie czyli przodozgryz
http://www.czytelniamedyczna.pl/1720...-i-wad-zg.html
o kurczę...muszę jutro podpatrzeć jak te zęby układają się u mojej pani...ona ma strasznie szeroko rozstawione jedynki
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:01   #545
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość

My dziś byliśmy na bilansie i wróciłam zdołowana . Lekarka zajrzała małej do buzi i od razu zauważyła że js coś nie tak ze zgryzem, mamy pójść do stomatologa, tak wstępnie wg pediatry to zgryz otwarty... I na morfologię mamy skierowanie bo mała bladziutka jest
Waży 10kg a zmierzyć się nie dała, zresztą ważenie też było takie że najpierw ja z nią weszłam na wagę a później sama bo nie dało rady inaczej.
O jej, nie smutaj się :glaszcze: wiem że to kiepskie pocieszenie, ale dobrze, że zauważyła to teraz i można jakoś to leczyć, niż by miało być za późno

My też mieliśmy dziś bilans. Michałek waży 12045 g i mierzy 82 cm. Wszystko ok. Krostka która ma koło cycuszka niby jest od tego, że go coś dziabło, trochę to dziwne bo co może być o tej porze żeby ugryzło
Od razu przeszliśmy przez szczepienie, dzielny chłopak tylko się lekko skrzywił i nic w szoku byłam. W nagrodę kupiłam mu butelkę do picia z kubusiem puchatkiem, ma taki obrazek nad łóżeczkiem więc póki co oprócz Bzyczka u nas jest to na topie

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
A to coś tego typu do chodzenia?http://tablica.pl/oferta/buciki-kapc...be0c;r:8;s:125 czy muszą mieć wyższy stan?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Olka ojej.. Mam nadzieję, że wieści od stomatologa i wyniki badań poprawią Ci nastrój

Tak sobie poczytałam o nauce chodzenia i niby najlepiej jak dziecko bez butów się uczy.. w antypoślizgowych skarpetkach/rajstopkach. Ale pewnie różne są szkoły jak to i w innych kwestiach

Tak niby na boso, ale ja osobiście mam kafle na przedpokoju i boję się że mu girki zmarzną więc śmiga w skarpetach.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
biszkopt lepiej upiec wcześniej to nie będzie taki miękki i lepiej się będzie kroił na blaty

ooo dobrze wiedzieć

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
a teraz będę sie chwalić: MÓJ SKARB ZROBIŁ PRZED CHWILĄ 2 SAMODZIELNE KROCZKI!!!!!!


---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

A co sądzicie o tych papuciach do chodzenia? Jak już kupić to chyba lepiej zainwestować w takie gdzie kostka jest usztywniona, prawda ?

http://allegro.pl/go-bobas-go-papcie...768248845.html
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:06   #546
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baha takich kapci wszędzie pełno - cena ok 12zł np u mnie...w Deichmannie też widziałam że były. Mam takich dwie pary, teraz leżą, bo ta skarpetka prawie wogóle się nie trzyma, bucik po kilku raczkach zaczyna się wykrzywiać i potem ciężko niuni było w nim stać...jak do chodzenia to odradzam. ja zakładałam jej do wózka...
edit: te buciki co ja mam nie mają tych kuleczek, tylko taką podeszwę z pseudoskórki...ale wydaje mi się że to jeden pieron...niedawno w Biedronce były podobne w oferci, skarpeta jak podkolanówka, ale u nas też się nie sprawdziły...

Edytowane przez pokszyfka
Czas edycji: 2012-11-07 o 20:11
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:29   #547
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość

o kurczę...muszę jutro podpatrzeć jak te zęby układają się u mojej pani...ona ma strasznie szeroko rozstawione jedynki
moja też ma spora przerwę między jedynkami ale to akurat myslę że normalne, później się te ząbki zejda, tak myślę. Chodzi o relacje górnej szczęki z dolną, u nas te górne ząbki zachodzą sporo na dolne ale nie aż tak jak na tych zdjęciach.

baha to kiedy na swoje idziecie ? A miałam Cię pytać jak tesciowie zareagowali ale już doczytałam, u nas na pewno by się obrazili na amen, zwłaszcza teścio Do brata tz dwa lata się nie odzywał jak wynajał mieszkanie

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

my mamy pchacza i szczerze mówiąc nie wiem czemu one szkodzą, nie czytałam nigdzie o tym. Nie widzę różnicy jak mały pcha pchacz czy krzesło:/
Ja osobiście jestem zadowolona z tej zabawki, mały potrafi nawet godzinę się nim zająć i spacerować niby mnie "goniąc" ja mu uciekam a on biega z nim za mną a teraz jak już chodzi lepiej to całkiem z nim zasuwa
a moja dostała na roczek od chrzestnej pchacza i tak jak myślałam, zero zainteresowania... Jak próbuję jązachęcic żeby przy nim chodziła to płacz, chyba się boi, może dlatego że po panelach to szybko ten pchacz jedzie. Ogólnie mam jakieś strachliwe dziecko, do huśtawki nie chce wsiąść, na konika na biegunach też nie

basiula
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-11-07 o 20:56
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 21:01   #548
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
jak chcesz to możesz. Tak tez powiedział mi mój lekarz. Ważne żeby kostka była db bucikiem złapana, tzn żeby bucik trzymał się nóżki i zeby wkłądka była odpowiednia, czyli tam gdzie jest środek stópki, po boku żeby było uwypuklenie. Podobno jednak najlepiej jak dziecko uczy się na bosaka. Moja mała śmiga w rajtuzkach+slarpetki z abs kilka dni temu zrobiła sama 3 kroczki, dzisiaj próbuje na całego i co chwilkę robi po 2 kroczki i upada...

może to nic takiego, taka jej uroda. 10 kg to wcale nie jest mało
basiula do roboty naświetowałaś się więc czas się czymś zająć ja mam już ciastka upieczonejutro przełożę marmeladą i obtoczę w cukrze piekę makowiec i 4 biszkopty jakaś sałatka, może śledziki i tyle. obiadu u nas nie ma


---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość

tez kurde nie wiem bo mam mieć gości na 14 w sobote i tak myslałam żeby jutro upiec sernik napewno sie nie zepsuje a nawet lepszy jest taki kilkudniowy i chociaż z 3 biszkopty a w piatek reszte upiec i masy porobić no i sałatki a w sobote ustawianie krojenie układanie no i jaja to w sobote zrobie.....

a teraz będę sie chwalić: MÓJ SKARB ZROBIŁ PRZED CHWILĄ 2 SAMODZIELNE KROCZKI!!!!!!


do 14.11 jeszcze kupa czasu, mysle ze za wszesnie na pieczenie, ale sernik np mozesz zamrozic i juz jedno z glowy
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:03   #549
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

A moja jeszcze nie wiem jaki zgryz będzie miałą, bo ma dwa zęby, czekam na resztę Więc jest nadzieja, że będzie w miarę, chociaż już po tych dóch widzę, że nie są względem siebie dobrze ułożone

Olka moja to też chórz niemiłosierny!

Dziewczynki ma może któraś pomysł do łazienki, która ma być docelowo lekko w klimacie industrialnym. Na podłodze płytki drewnopodobne, na ścianach biel i płytki betonopodobne Pomocy!

Lampy w stylu lof, choć 25lat mają conajmniej na all kosztują ponad 200zł, ale już w podobnym klimacie są lampy ogrodowe i taniej i nie wiem, czy nie walnę czegoś takiego właśnie m.in. ze względu na oszczędności
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:26   #550
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Basiula gratki za kroczki

Pokszyfko jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego dla małej (pisałam juz na fb)

ehhh wściekła jestem komp mi nawalił aby tyle, ze ten grat jeszcze jakos funkcjonuje. Właśnie próbuje zrobic system przez recovery i robie kopie zapasową a tam mi wyskoczyło 13 h masakra

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Mój dziś przez cały pokój i kuchnię przeszedł tylko, że on powoli to nie potrafi zamiast chodzić ładnie powoli to on biega i potem bach na podłogę

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Rojku nie znam się na takich klimatach wiec nie doradzę
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:08   #551
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Moja teściowa powiedziała, że za rok zrobimy Michałkowi tort auto, a ja do niej a co za rok planujesz powiększyć kuchnię - jej mina bezcenna


Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Princesska-podziwiam,że chcesz przytyć.Ja się źle czułam z nadmiarem kg-począwszy od bólu kolan bo jednak w ciązy miałam trochę tych kg to jeszcze ubrania jakieś takie wilekie w sklepach to mi się nie podobają A teraz to czuję się jak piórko mimo,ze do wagi jeszcze nie wróciłam.
też źle się czuję z nadmiarem kg, kolana mnie bola, myslałam że to jakieś początki reumatyzmu ale teraz myślę że to od nadmiaru kg, mam dużo fajnych ubrań w które nie wchodzę no i ogólnie nie podobają mi się moje wielkie uda,tyłek biorę się za siebie, pierwszy dzien diety za mną

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

a ja caly rok mam ochote poszukac moich ''wspollokatorek'' szpitalnych gdzies na nk, fb, ale jakos mi glupio, a ciekawa jestem co u nich, urodzilysmy w godzinnych odstepach czasu, od ip w sumie bylysmy razem
szukaj i odzywaj się ja z jedną dziewczyną tylko utrzymuje kontakt, nawet chyba moge powiedzieć że się zaprzyjaźniłyśmy, odwiedzamy się, nasi tż też się polubili itp. Natomiast często myślę o dziewczynie z sali która w 8 miesiącu ciaży straciła męża w wypadku samochodowym , niestety nie mam z nią kontaktu

przepraszam że wyciągam posty sprzed kilku dni ale dopiero teraz nadrabiam przez tą obronę
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 22:49   #552
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość



też źle się czuję z nadmiarem kg, kolana mnie bola, myslałam że to jakieś początki reumatyzmu ale teraz myślę że to od nadmiaru kg, mam dużo fajnych ubrań w które nie wchodzę no i ogólnie nie podobają mi się moje wielkie uda,tyłek biorę się za siebie, pierwszy dzien diety za mną
jak masz trochę czasu to może dorzuć do diety ćiwczenia tak 3 x w tygodniu-skóra będzie jędrniejsza


muffinko-a masz ich podstawowe dane??jak tak to szukaj,napisz do nich-jak bedą chciały to odpiszą
ja właśnie niedawno poćwiczyłam,coś tam zjadłam,ale i tak głodna jestem
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2012-11-07 o 22:50
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 06:38   #553
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Muffinka ale badiuli Mikus świętuje w sobotę,nie 14 .

Ja w takim razie tez upieke dzisiaj piszkopty.dziekuje dygotka za radę

Rojku moja wyobraźnia jest na poziomie zerowym,więc nie pomogę :/
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 06:58   #554
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość

a teraz będę sie chwalić: MÓJ SKARB ZROBIŁ PRZED CHWILĄ 2 SAMODZIELNE KROCZKI!!!!!!
klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :


DZIEŃ DOBRY MAMCIE

Nocka taka przechodzona. Malutka gadała czasami przez sen, a ja i oczywiście za każdym razem leciałam do niej, a ona śpi.. Ale z pięć razy chodziłam.. Bo bałam się, że się rozpłacze czy coś..

Kawę robię, tościki i będzie mi lepiej

Wczoraj z tż zrobiliśmy swój ołtarzyk Powiesiliśmy byczą antyramę na ścianę z mnóstwem zdjęć naszych i małej, taka kupka wspomnieć z prawie 4 lat Na niektórych takie małolaty hehe Ale fajnie tak popatrzec sobie Tylko rano zauwazyłam, że jedno zdj się obsunęło, a przyklejałam taśmą dwustr.. Jak tż wróci to poprawimy, bo sama się nie podejmuję zdjęcia jej i zawieszenia, za duża

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
My też mieliśmy dziś bilans. Michałek waży 12045 g i mierzy 82 cm. Wszystko ok. Krostka która ma koło cycuszka niby jest od tego, że go coś dziabło, trochę to dziwne bo co może być o tej porze żeby ugryzło
Od razu przeszliśmy przez szczepienie, dzielny chłopak tylko się lekko skrzywił i nic w szoku byłam. W nagrodę kupiłam mu butelkę do picia z kubusiem puchatkiem, ma taki obrazek nad łóżeczkiem więc póki co oprócz Bzyczka u nas jest to na topie


Tak niby na boso, ale ja osobiście mam kafle na przedpokoju i boję się że mu girki zmarzną więc śmiga w skarpetach


A co sądzicie o tych papuciach do chodzenia? Jak już kupić to chyba lepiej zainwestować w takie gdzie kostka jest usztywniona, prawda ?

http://allegro.pl/go-bobas-go-papcie...768248845.html
Ładna waga Rzeczywiście dzielny Michaś

No i ja mam płytki w kuchni, więc może i masz rację Jak na razie moja chodzi w skarpetkach z abs Może kupię jej takie grubsze rajstopy do raczkowania..

Paputki chyba git Ale ja się nie czuję ekspertem w tej kwestii

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość


Mój dziś przez cały pokój i kuchnię przeszedł tylko, że on powoli to nie potrafi zamiast chodzić ładnie powoli to on biega i potem bach na podłogę
Super, ja to się doczekać nie mogę tego widoku samodzielnych kroczków Moja jak na razie przespaceruje się z bananem na twarzy przy pomocy krzesła.
I tak sobie myślę, o tym pchaczu.. Tylko z drugiej str jak już się sama nauczy to będzie to chyba zbędny bajer.. Chyba, ze okazyjnie kupię używany po taniości hehe
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:19   #555
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
A moja jeszcze nie wiem jaki zgryz będzie miałą, bo ma dwa zęby, czekam na resztę Więc jest nadzieja, że będzie w miarę, chociaż już po tych dóch widzę, że nie są względem siebie dobrze ułożone

Olka moja to też chórz niemiłosierny!

Dziewczynki ma może któraś pomysł do łazienki, która ma być docelowo lekko w klimacie industrialnym. Na podłodze płytki drewnopodobne, na ścianach biel i płytki betonopodobne Pomocy!

Lampy w stylu lof, choć 25lat mają conajmniej na all kosztują ponad 200zł, ale już w podobnym klimacie są lampy ogrodowe i taniej i nie wiem, czy nie walnę czegoś takiego właśnie m.in. ze względu na oszczędności
masakra jakaś kto miał taką wyobraźnie ?? aż mnie dreszcze przeszły, klimat jak z horroru... ja bym tą całą surowiznę przełamała np ręcznikami w kolorze fuksji...i o ile macie okinko, to postawiłabym malutki prosty szklany wazonik i w niego sztucznego gerbera/cynię tez w różowym kolorze...(czy jakimś innym, ale wydaje mi się, że ten byłby ok)
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:19   #556
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


Witam się i zmykam z malutką na badania

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
jak masz trochę czasu to może dorzuć do diety ćiwczenia tak 3 x w tygodniu-skóra będzie jędrniejsza



ja właśnie niedawno poćwiczyłam,coś tam zjadłam,ale i tak głodna jestem
tak własnie planuje tż mnie motywuje, on biega i ciągnie mnie ze sobą ale ja nie lubię biegac chodzę trochę na orbitreku, brzuszki robię i na atlasie troche ćwiczen na biust. Zobaczymy na ile mi zapału starczy ale jak widać efekty to aż chce się ćwiczyć.
A ja wczoraj też masakrycznie głodna byłam wieczorem, poszłam wcześniej spać żeby już nic nie zjeść
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:27   #557
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

olka ma być dobrze

ja z małą zwijamy się na zakupy
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:43   #558
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

witamy się serdecznie w nowym wątku

WRESZCIE MAMY INTERNET strasznie się cieszę
u nas dużo zmian, przperowadzilismy się do więszego lokum, były chrziny, parapetówa-zapraszam jeszcze i kawałek ciasta się dla każdej z Was znajdzie
dopiero dochodze do siebie po tej rpzeprowadzce... masa roboty,sprzątania,kupowan ia-no to bym jakoś przełknęła , paznokcie pozdzierane od krwi tak wszystko chochlowałam

a internet to tragedia- ponad 1m-c go zakłądali- porażka ..diopeiro mamy od wczoraj wieczorem

apropos chrzcin to były przeboje bo były 28 pażdz. wtedy gdy tak śnieg padał...... linie energetyczne porwało u nas światła nie było... a impreza w domu na 40 osób ale pożyczyliśmy od sąsiada prąd i było jako tako..... ale sprzęt agd popaliło i z pge będziemy się sądzić chyba że po dobroci oddadzą kasę za naprawę/wymiane nowego sprzętu---- mówię Wam po prostu Mexyk

Vikuś ma nadal 8 ząbków- już constans od paru m-cy niestety przeziebilismy się po tych uroczystościach... dzisiaj do pediatry idziemy bo od tygodnia młody ma katar..... trochę raczkuje...tzn. do tyłu... chodzić jeszcze nie chodzi...... ogólnie nienawidzi pozycji brzuszkowej

nie wiem co u Was mam głęboką nazieję że wsjio ok troszkę na fejsa weszłam a tam pięne imprezy roczkowe się przewijają... łał ale Wasze pociechy są już mega duże i takie dorosłe ))) ja uważam że mój niuniuś nadal taki maluteńki

nadal na kp ... nadal wstaje w nocy..... takze niestety w tej kwestiji bez zmian

młody marudny przy tym katarze musze leciec ale teraz codziennie bede do was zagladala
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:46   #559
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość

Dziewczynki ma może któraś pomysł do łazienki, która ma być docelowo lekko w klimacie industrialnym. Na podłodze płytki drewnopodobne, na ścianach biel i płytki betonopodobne Pomocy!
Ja bym ożywiła wnętrze dodatkami np. fuksja-fiolet-błękit, zależy, co Wam się podoba Albo fajnie wygląda zieleń taka neonowa
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 08:14   #560
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej


nika witaj
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 08:56   #561
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość

Witam się i zmykam z malutką na badania


tak własnie planuje tż mnie motywuje, on biega i ciągnie mnie ze sobą ale ja nie lubię biegac chodzę trochę na orbitreku, brzuszki robię i na atlasie troche ćwiczen na biust. Zobaczymy na ile mi zapału starczy ale jak widać efekty to aż chce się ćwiczyć.
A ja wczoraj też masakrycznie głodna byłam wieczorem, poszłam wcześniej spać żeby już nic nie zjeść
to super,że coś cwiczysz.Jeśli biegać nie lubisz to nie ma się co zmuszać-też tego nie lubię.Jakiego masz ogbitreka??
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:09   #562
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hey

ja nie cwiczę a powinnam ech...... lecimy do pediatry zaraz

3majcie kciuki

******************
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:10   #563
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Basiula gratuluję pierwszych samodzielnych kroczków

Pokszyfko wszystkiego najlepszego dla Natalci :-*


Kolejny dzień okropnej pogody...szaro ponuro pada deszcz....taka dobijająca oczywiście humor do doopy...
Mimo brzydkiej pogody muszę dziś wyjść do sklepu bo młody kaszki nie ma i iałam mu jakieś owoce kupić bo też nie mam... Jak będzie lać to samochodem pojedziemy choć wolałbym mu spacer zrobić...

Wczoraj wieczorem Filip miał jakiś problem z zaśnięciem...nie wiem czemu wkońcu zasnął u mnie na rękach później pobudka około 2 na mm i dalej spał do 7.30 w swoim łóżeczku
Zupka się gotuje dla młodego ja mam gołąbki :-D

Idę nadrobić
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:12   #564
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość


3majcie kciuki
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:25   #565
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
hey

ja nie cwiczę a powinnam ech...... lecimy do pediatry zaraz

3majcie kciuki

******************
witaj
kciuki zaciśnięte Dobrze, ze już macie net

Princ my mamy 2 pchacze, jeden z FP a drugi z Vtech, ten drugi lepszy bo ma panel sciagajacy i mozemy go zabrac do auta i maly sie nim bawi, tam ma cyferki, literki, spiewa mu piosenki itp wiec sadze, ze na długo starczy, mały bardzo go lubi

ehh u nas nocka dziwna, brzdąc przebudzał się co jakiś czas, coś mu chyba się śniło bo potem spokojnie znowu spał. Wstał o 8:30

Ide meczyc sie z 2 lapkiem co nawalił, masakra tam mam wszystkie zdjecia, filmiki, zalamie sie chyba
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:30   #566
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość


Owieczko
a ty nie na kp? moze mi się pomyliło u nas w ciągu dnia kilka razy cyc i na usypianie też- powinnam to zmienić? niby kp na życzenie do rokku a to już tuż tuż no i wieczorem po kąpieli cyc i w nocy cyc tak co 3h .... nie wiem ale chyba mi mignęła ze Dalia ma podobne "problemy" i postanowiła to pokochać skoro nie można znienawidzić
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:35   #567
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość


Owieczko
a ty nie na kp? moze mi się pomyliło u nas w ciągu dnia kilka razy cyc i na usypianie też- powinnam to zmienić? niby kp na życzenie do rokku a to już tuż tuż no i wieczorem po kąpieli cyc i w nocy cyc tak co 3h .... nie wiem ale chyba mi mignęła ze Dalia ma podobne "problemy" i postanowiła to pokochać skoro nie można znienawidzić
Witaj .
Sporo dziewczyn przestało karmić,m.in. owieczka.
Tak dość sporo u was ten cyc,a jak jest ze stałymi posiłkami??
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:41   #568
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Princ my mamy 2 pchacze, jeden z FP a drugi z Vtech, ten drugi lepszy bo ma panel sciagajacy i mozemy go zabrac do auta i maly sie nim bawi, tam ma cyferki, literki, spiewa mu piosenki itp wiec sadze, ze na długo starczy, mały bardzo go lubi
Są na tablicy takie v-tech, ale wszystkie po ang.. Ani jednego po pl.. A Wy jaka wersje macie?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:43   #569
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
Baha takich kapci wszędzie pełno - cena ok 12zł np u mnie...w Deichmannie też widziałam że były. Mam takich dwie pary, teraz leżą, bo ta skarpetka prawie wogóle się nie trzyma, bucik po kilku raczkach zaczyna się wykrzywiać i potem ciężko niuni było w nim stać...jak do chodzenia to odradzam. ja zakładałam jej do wózka...
edit: te buciki co ja mam nie mają tych kuleczek, tylko taką podeszwę z pseudoskórki...ale wydaje mi się że to jeden pieron...niedawno w Biedronce były podobne w oferci, skarpeta jak podkolanówka, ale u nas też się nie sprawdziły...

Dziękuję za info

Michał ma te z Biedronki i ciągle mu spadają, o chodzeniu w nich można zapomnieć. Ewentualnie jak ma pod spodem rajti to się trzymają nóżki.

Michał ma już kapcie, tylko że niby rozm, 22 taki jaki nosi, a za duże, więc muszą poczekać i dlatego szukam czegoś na chwilę.

W takim razie wstrrzymam się, będzie chodzić w zwykłych antypoślizgowych skarptkach. Poza tym świetne są w PEPCO, zwykłe skarpetki a spód mają cały wylany gumą żeby się stópka nie slizgała i na prawdę się sprawdzają, koszt ok 5zł.

Hejka

NOc po szczepieniu nawet lepsza niż normalnie. 2 razy na ponia a nie od 3 do 6 No ale ząbek już się brzebił więc może wrócmy do normy
Dziś pogoda ładna, cieplutko, jedziemy na zakupy i spędzić czas w urzędach,
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:44   #570
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


dzis szczepienie, mam nadzieje, ze obejdzie sie bez tragedii

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
muffinko-a masz ich podstawowe dane??jak tak to szukaj,napisz do nich-jak bedą chciały to odpiszą
ja właśnie niedawno poćwiczyłam,coś tam zjadłam,ale i tak głodna jestem
Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość

szukaj i odzywaj się ja z jedną dziewczyną tylko utrzymuje kontakt, nawet chyba moge powiedzieć że się zaprzyjaźniłyśmy, odwiedzamy się, nasi tż też się polubili itp. Natomiast często myślę o dziewczynie z sali która w 8 miesiącu ciaży straciła męża w wypadku samochodowym , niestety nie mam z nią kontaktu

przepraszam że wyciągam posty sprzed kilku dni ale dopiero teraz nadrabiam przez tą obronę
Wiecie co, wzielam sie i znalazlam, napisalam, zobaczymy co z tego bedzie. Filipka kolege szpitalnego nawet udalo mi sie zobaczyc, calkiem inne dziecko i okazalo sie, ze z jego mama mamy wspolna kolezanke, swiat jest maly
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.