Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 15:10   #601
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

A ja piec nie umiem... Tzn jeszcze sie nie podjęłam tego wyczynu hehe

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Mam pyt czy któraś mamusia walczyła z biegunką infekcyjną u malucha?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:29   #602
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

juz pokluci, maly nie plakal zreszta tak mu sie podobalo bajerowanie pielegniarek, ze do domu nie chcial isc

wazy 10, 485 wiec akurat, chociaz jest juz co ponosic, jak nogi na spacerze odejmie
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 17:53   #603
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
A ja piec nie umiem... Tzn jeszcze sie nie podjęłam tego wyczynu hehe

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Mam pyt czy któraś mamusia walczyła z biegunką infekcyjną u malucha?
u nas była tygodniowa biegunka. mała miała bactrim i acidolac, ale nie wiem czy ten acidolac db kupiłam, bo lekarz kazał co innego podawać
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 19:04   #604
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

niunio ma katar męczy sie biedaczek a tego żałosnego "mamaaaa" przy czyszczeniu noska nienawidze aż mi sie płakać chce

plan pieczeniowy na dziś wykonany: sernik, biszkopt orzechowy, biszkopt jasny, biszkopt kakaowy + biszkopt na auto......jutro zostaje mi drugi komplet biszkoptów na drugiego torta+biszkopt kakaowy na w-zke uwielbiam hehehehe no i dwie sałatki ale musze poskładać torty to jak sie jedną nie wyrobie to zrobie w sobote rano i tez będzie....
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 19:47   #605
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość


Owieczko
a ty nie na kp? moze mi się pomyliło u nas w ciągu dnia kilka razy cyc i na usypianie też- powinnam to zmienić? niby kp na życzenie do rokku a to już tuż tuż no i wieczorem po kąpieli cyc i w nocy cyc tak co 3h .... nie wiem ale chyba mi mignęła ze Dalia ma podobne "problemy" i postanowiła to pokochać skoro nie można znienawidzić

no prosze, prosze... któż do nas zawitał

taaaak my, łodzianki, mamy chyba złą aure na przesypianie nocy u dzieciów :P tez w nocy co 2-3h kp a w dzien tylko po powrocie ze żłoba, bo mała wraca spragniona mamy i picia ... bo nie chce w żłobie pić....

ps. na ciasto chętnie wejdziemy, tylko adresu nieznaju

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

a ja podjęłam decyzje ze sama ciasto zrobie i .... zakupiłam gotowe spody... pytanie głupie, za milion punktów.... czym je poprzekładać? na wierz chciałam bitą śmietane dać, kupić masę i ulepić kwiatki czy cus i znalazłam literki z czekolady i tez kupiłam .... ale nie wiem co między biszkopta
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:15   #606
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam wieczornie

Udało mi się wszystko pozałatwiać, tylko kurcze nie wziełam z domu listy zakupów i zapomniałam kupić płyn do mycia butelek

Ale widziałam w sklepie śliczną czapkę dla siebie na zimę i chyba po nią pojadę, tylko nie styty pewnie dużo kosztuje ;/

Dziewcznyn też tak macie? Mnie od kilku dni wieczorkiem łapie takie przemęczenie, że czuje się jak by uszło ze mnie powietrze i do tego ból głowy. Od razu zmiana nastroju, czyt. dół ajjjjjjjjjjj nasza piękna złota jezień

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
a ja podjęłam decyzje ze sama ciasto zrobie i .... zakupiłam gotowe spody... pytanie głupie, za milion punktów.... czym je poprzekładać? na wierz chciałam bitą śmietane dać, kupić masę i ulepić kwiatki czy cus i znalazłam literki z czekolady i tez kupiłam .... ale nie wiem co między biszkopta

Może zrób taki ala sernik na ciepło, poprzekładaj serem - będzie pysznie, ajj ale chyba nie będzie pasować do tego bita śmietana

Podziwiam każdą, która bierze zrobienie torta na klatę
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:33   #607
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej dziewczyny, nie odzywam sie ostatnio, bo jestem chora;/ jak juz położe młodego spać to sama padam albo coś ogarniam i padam;/ wiec zmykam, nie zapomnijcie o mnie jak nie bede sie troche odzywac!!
dobrych nocy!
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 20:57   #608
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
olka ma być dobrze

ja z małą zwijamy się na zakupy

wyniki chyba nie wyszly złe, wbc nieco poniżej normy, w poniedziałek pójdę do lekarza zobaczymy co powie

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Mam w kuchni mausa...widziałam france jak za kuchenkę wchodziła...tz musi ją jakoś złapać...
panicznie boję się gryzoni

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
to super,że coś cwiczysz.Jeśli biegać nie lubisz to nie ma się co zmuszać-też tego nie lubię.Jakiego masz ogbitreka??
orbitreka mamy takiego najzwyklejszego z tesco, jest już na wykończeniu bo tescio go zajeździł ale daliśmy za niego chyba ze 400 zł na wyprzedaży więc jak za tą cenę to nie jest zły

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Są na tablicy takie v-tech, ale wszystkie po ang.. Ani jednego po pl.. A Wy jaka wersje macie?
nie do mnie ale moja A. dostała na roczek pchacza własnie v-tech wersję angielską i kompletnie się nim nie bawi, myślę że gdyby gadał po polsku to bardziej by ją interesował.


Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość


Oficjalnie wczoraj rzekazałam wiadomość teściowej. A ona daj wam Boże, ale powinniście mieć mieszkanie nie z właścicielem z boku, ale z osobnym wejsciem jak w bloku WTF?

babcia mojego tż nie może znieść mysli że nie chcemy zostać w jej domu i jak wspominamy o budowie to ciągle pyta "a kto tu zostanie?" a co mnie to obchodzi że tak powiem jeszcze gdyby to był nowy dom, a to dom do kompletnego remontu. Ostatnio nawet powiedziała że jak się pobudujemy to do nas nigdy nie przyjdzie no trudno płakać nie będę

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Dziewcznyn też tak macie? Mnie od kilku dni wieczorkiem łapie takie przemęczenie, że czuje się jak by uszło ze mnie powietrze i do tego ból głowy. Od razu zmiana nastroju, czyt. dół ajjjjjjjjjjj nasza piękna złota jezień
a do tego od 3 dni jadę na tabletkach przeciwbólowych bo tak mnie głowa boli że schylić się nie mogę

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie odzywam sie ostatnio, bo jestem chora;/ jak juz położe młodego spać to sama padam albo coś ogarniam i padam;/ wiec zmykam, nie zapomnijcie o mnie jak nie bede sie troche odzywac!!
dobrych nocy!
zdrówka
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:26   #609
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

nikaa myślałam ostatnio gdzie się podziewasz?


a gdzie mol_aa? zdaje się, że dzisiaj z Małym roczek świętują

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

doczytałam od wczoraj (net mi się zwiesił i byłam offline ), ale juz nie pamiętam co i komu miałam odpisać

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

basiula Ty normalnie "ciasteczkowy potwór" jesteś szacun ja to mam dwie lewe ręce do pieczenia
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:31   #610
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

no własnie basiula szacun ja to do ciast jestem lewa całkiem jedyne co ze słodyczy robię to orzeszki bo tego się nie da nie umieć
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:16   #611
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie odzywam sie ostatnio, bo jestem chora;/ jak juz położe młodego spać to sama padam albo coś ogarniam i padam;/ wiec zmykam, nie zapomnijcie o mnie jak nie bede sie troche odzywac!!
dobrych nocy!
a kysz chorobsko
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 08:19   #612
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Dziewcznyn też tak macie? Mnie od kilku dni wieczorkiem łapie takie przemęczenie, że czuje się jak by uszło ze mnie powietrze i do tego ból głowy. Od razu zmiana nastroju, czyt. dół ajjjjjjjjjjj nasza piękna złota jezień

***
Podziwiam każdą, która bierze zrobienie torta na klatę
tydz temu przez kilka dni od południa do wieczora miałam bóle głowy i tak jak piszesz, takie osłabienie, wieczorem mijało, tylko co z tego jak zaczynała cierpnąc noga. Normanie dzień w dzień od 18 tak na wpół od kolana przez stope prawie że nie miałam czucia i nic nie pomagało...samo przeszło...
może spróbuj zjeśc cos słodkiego moze jakiegoś takiegos pałera potrzebujesz

a co do pieczenia, to przesada...
masz przepis, robisz wszystko tak jak jest tam napisane i tyle...

Wczoraj się nie wyrobiłam z pieczeniem, tylko jedno ciacho zrobiłam. Dzisiaj rano zrobiłam biszkopta kakaowego, ale wyszedł jak ta lala, równiuśki Teraz orzechowy dochodzi, jeszcze 2 kokosowe i mogę brać się za masy
Ślicznie dzisiaj u nas, ubiję jedno ciacho i zmykam na spacer
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:45   #613
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
juz pokluci, maly nie plakal zreszta tak mu sie podobalo bajerowanie pielegniarek, ze do domu nie chcial isc

wazy 10, 485 wiec akurat, chociaz jest juz co ponosic, jak nogi na spacerze odejmie
brawa za wagę mężczyzna

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
no prosze, prosze... któż do nas zawitał

taaaak my, łodzianki, mamy chyba złą aure na przesypianie nocy u dzieciów :P tez w nocy co 2-3h kp a w dzien tylko po powrocie ze żłoba, bo mała wraca spragniona mamy i picia ... bo nie chce w żłobie pić....

ps. na ciasto chętnie wejdziemy, tylko adresu nieznaju

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

a ja podjęłam decyzje ze sama ciasto zrobie i .... zakupiłam gotowe spody... pytanie głupie, za milion punktów.... czym je poprzekładać? na wierz chciałam bitą śmietane dać, kupić masę i ulepić kwiatki czy cus i znalazłam literki z czekolady i tez kupiłam .... ale nie wiem co między biszkopta
ja już nie łodzianka tylko piaseczenszczanka :P czy jakoś tak ale i tak na ciacho zap[rasza,... ale kupne .... jeszczenigdy nie upiekłam ciasta ale zamierzam

no jakoś młody uwielbia cyca, można by rzec ze uzalezniony
ja lubie kp..... no ale to tez troche smycz no i te pobudki nocne- ktore dzieciom na mm sie nie zdarzaja...... :/

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie odzywam sie ostatnio, bo jestem chora;/ jak juz położe młodego spać to sama padam albo coś ogarniam i padam;/ wiec zmykam, nie zapomnijcie o mnie jak nie bede sie troche odzywac!!
dobrych nocy!
powrotu do zdrtowka
Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
hej

nikaa myślałam ostatnio gdzie się podziewasz?


a
wrociłam do swiata zywych- jest internet jest zabawa


kurcze mały przez ten katar mi marudzi, musze isc.... bo lezy na podłodze i płacze"mmammaaaaaaaa"- serce sie kroi nie moge tego słuchac...... chyba cyc i drzemka sie zapowiada... a tyle chciałam jeszcze zrobic..... chociazby poprasowac obrusy z chrzcin........

ja za torta sie nie wezme....... zamówie w cukierni-ciekawe ile sowa sobie krzyknie.......jestem antytalencie manualne...... ale moze za rok sprobuje cos upichcic na urodziny młodego? chociaż moja rodzina wybredna- nie wszystkide torty im smakują- szit

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-11-09 o 08:48
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:01   #614
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam

Kasiu zdrówka!

Pokszyfko, może przez kręgosłup masz taki problem z nogą ja bynajmniej kupiłam sobię wkładki ortopedyczne to butów i po dwuch dniach nie wiem co to jest rwa kulszowa a pamiętacie jaki mialam problem.
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:14   #615
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
juz pokluci, maly nie plakal zreszta tak mu sie podobalo bajerowanie pielegniarek, ze do domu nie chcial isc

wazy 10, 485 wiec akurat, chociaz jest juz co ponosic, jak nogi na spacerze odejmie
Ale masz dzielnego synka brawo za wagę.... Mój Filip pielęgniarek nie bajeruje bo to starsze panie są i raczej woli przed nimi "uciekać( panią doktor mamy taka w średnim wieku i ją młody zaczepia okulary chce jej ściągnąć,łapie za ręce przy badaniu i zagaduje

Olka ja też nie lubię gryzoni ale bardziej przerażają mnie pająki...jak tylko jakiegoś wiedzę dostaje gęsiej skórki...


Witam
Dzieć zasypia a ja już kawał roboty odwaliłam pościel zmieniona-nasza i Filipkowa,odkurzone,podło gi zmyte,pranie powieszone...prawie weekend ;-)

Pogoda mnie dobija kolejny dzień pochmurny i z padającym co chwilę deszczem :-( szaro buro ponuro...nie nawidze takiej pogody

Filip w nocy spał ładnie obudził się o 4na mm i spał prawie do 8rano


Mojemu tztowi odbija....nie pisałam wczoraj wieczorem ani po południu bo tz zazdrosny...tzn wymyślił sobie że ja pewnie z kimś pisze pewnie z jakimś chłopakiem i pewnie go zdradzam...czubek jak tylko wezmę tel do ręki to awantura :/ i nie rozumie że pisze z Wami na forum....chyba mu powiem że jak bym go miała zdradzić te raczej nie wirtualnie :-D hehe nie wiem jak do tego gamonia dotrzeć

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Aaaa maus złapany :-D ale chyba jest jeszcze jedna franca bo parówka położona na przynete zniknęła...hehe a ta co się złapała raczej nie mogła jej zjeść:-D
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:38   #616
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

łał faktycznie masę roboty już za Tobą i brawo za mausa szkoda mi jej no ale co zrobić
a tż niech będzie zazdrosny moze zaszaleje z kwiatami czy biżuterią- zbyt duży constans w związku tez nie jest dobry... ja coś muszę zaszaleć u nas bo tż myśli że już nie mam innych zainteresowań jak uprzeyjemnianie życia jemu i młodemu...typu jedzenie,sprzątanie etc. etc. :/

młody zasnął a ja zamiast sprzątAĆ to do was przyszłam w sumie dobrze ze nie było neta przed chrzicnami bo bym ich inaczej nie przygotowała w takim tempie hehe

dzisiaj ja ide do lekarza bo kaszlę :/ a sumie nigdy nie miałam kaszlu przy przeziębieniu.... chyba się aklimatyzuję do większej powierzchni mieszkalnej

kuchnia tygryska jest dla mie inspircją- mam zapał zrobić galaretkę młodemu zupkę z dynią też zrobić muszę bo stoi na oknie dynia i się na mnie paczy

to idę obierac ta dynię i wyjmę mięsko dla młodego na obiadek baj

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-11-09 o 09:40
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:00   #617
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Nika masę roboty za mną ale zapomniałam o zjedzeniu śniadania.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Ja zupke dla młodego mam z wczoraj:-D
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:05   #618
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Owieczko, dziś mamy taki sam plan dnia, zrobiłyśmy dokładnie to samo, poza jednym wyjątkiem, nie zmieniłam pościeli michałowi,tzn zrobiłam to tydz temu :P
Jeszcze poprasowałam

Mimi wstanie i jedziemy do miasta na zakupy
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:08   #619
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

mlody wstanie i idziemy na domowe przedszkole, dzieciaki beda tlukly sie o zabawki a my poplotkujemy hehe

owieczko twoj tz mnie zalamal, faceci to chyba tez maja problem z logika czasem

nikaa duzo m2 macie teraz?
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 10:23   #620
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka mnie czeka prasowanie później,a na spacer idziemy jak młody wstanie i zje obiad

Muff mnie też załamał...ale cóż nic nie poradzę że ma takie głupie myślenie ...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:34   #621
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

My też
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:35   #622
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

a kto za mnie poprasuje? 4 pralki czekaja na chetnego, tylko tego chetnego akurat brak
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:40   #623
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ło matko, ale Ci się zebrało

Ja ledwo co z dwiema się uporałam

Szukam na All kolczyków, które ma panna młoda na zwiastunie Master Szefa

Widziałyście gdzieś takie
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:42   #624
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
a kto za mnie poprasuje? 4 pralki czekaja na chetnego, tylko tego chetnego akurat brak
Mogę poprasować....a zmyjesz mi gary??? :-D

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
ło matko, ale Ci się zebrało

Ja ledwo co z dwiema się uporałam

Szukam na All kolczyków, które ma panna młoda na zwiastunie Master Szefa

Widziałyście gdzieś takie
Nawet tego zwiastuna nie widziałam więc nie pomogę...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:47   #625
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Znalazłam. Są to kolczyki wykonywane metodą sutasz, ale posztują od 100 zł ;/
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:49   #626
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


Ile Wy już dzis roboty odwaliłyście ja na razie tylko odkurzyłam, wstawiłam pranie i zrobiłam obiad-ogórkowa, mielone, ziemniaczki, surówka z kapusty. Młoda od rana marudna wisiała ciągle przy nogach, nie wiem może kolejne ząbki ale nie da sobie zajrzeć więc nie wiem. Też mam w planach prasowanie, pranie firanek, wieczorem sałatka jarzynowa, orzeszki. A tak mnie znowu głowa boli i najchętniej bym się koło malutkiej połozyła i poszła spać. Ze spaceru nicy bo u nas leje od rana no chyba ze przestanie chociaz na chwile.

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Szukam na All kolczyków, które ma panna młoda na zwiastunie Master Szefa

Widziałyście gdzieś takie
a zapodasz linka z tym zwiastunem? Bo ja nie kojarzę
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:52   #627
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

widziałam w TV
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:53   #628
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

No i chyba nie wyjdziemy na spacer...leje deszcz :-(
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:56   #629
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

muff
200m2 takze mam co sprzatać

ja tv nie mam więc w sprawie kolczyków nie podpowiem

młody wstał lecę tą dynię obierac bo mi się przysnęło z młodym- tak to te nasze drzemki hehehe

p.s. powiedzcie mi ile cm od podłogi ma dno łóżeczka waszego(w sensie że pociech ) a ile z materacykiem??? bo mój ma na najniższym poziomie wg producenta(zmierzyłam ze to jest 34 cm a z materacykiem 44cm) ale moze mam za wysoki ten materacyk? bo jak młody wstaje tzn. jeszcze klęczy i podciąga się za szczebelki to jak się przechyla to mi serce staje ze on zaraz wypadnie co to będzie jak będzie stawał na nóżkach? nie wiem czy nie zrobić samemu niżej dziur w tym łóżeczku......
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 11:03   #630
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nikaa 200m
a z tym lózeczkiem to też się zastanawiałam czy nie zrobić samodzielnie dziur niżej bo moja panna staje tak że poręcz ma pod pachami, podciąga się jakoś, nóżkami się odpycha i wygląda to jakby miała wypaśc a tez ma na najniższym poziomie. Ale stwierdziłam że i tak praktycznie w tym łóżeczku nie siedzi a niedlugo wyjmę szczebelki to będzie tamtędy wychodzic
zmierzyłam, dno zaczyna się na 20cm od podłogi i ma 3 cm szerokości, materac ma 7cm więc z materacem od podłogi jest 30cm
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.