Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 20:09   #1021
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka założe czapkę mikołaja i będę tzta ruzga po dopie biła bo nie grzeczny był w tym roku bardzo ...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:13   #1022
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

I zmienił Ci się rozmiar z dotychczasowego ?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Baszka założe czapkę mikołaja i będę tzta ruzga po dopie biła bo nie grzeczny był w tym roku bardzo ...

Nie wiem czy potraktuje to jako karę...
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:16   #1023
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
I zmienił Ci się rozmiar z dotychczasowego ?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------




Nie wiem czy potraktuje to jako karę...
nie, byłam już u tej babeczki kilka razy i w zależności od firmy mam 70H lub 70FF

dziewczyny niemożliwe jesteście mój na bank potraktowałby to jako prezent
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:21   #1024
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
nie, byłam już u tej babeczki kilka razy i w zależności od firmy mam 70H lub 70FF

dziewczyny niemożliwe jesteście mój na bank potraktowałby to jako prezent

zazdroszczę takiego rozmiaru

ja już pacze na stroje na All
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:22   #1025
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
I zmienił Ci się rozmiar z dotychczasowego ?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------




Nie wiem czy potraktuje to jako karę...
Hehe ale klap o dope by był...ja bym się wyzyła a tz...niech myśli że to taki prezent

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
zazdroszczę takiego rozmiaru

ja już pacze na stroje na All
Podeslij linka do czegoś fajnego
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:23   #1026
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
zazdroszczę takiego rozmiaru

ja już pacze na stroje na All
baha gdybyś zobaczyła w jakim stanie jest mój biust to byś nie zazdrościła

jak znajdziesz coś fajnego to zapodaj linka
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:26   #1027
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Hehe ale klap o dope by był...ja bym się wyzyła a tz...niech myśli że to taki prezent

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------



Podeslij linka do czegoś fajnego

No to przylej mu po dupsku, przynajmiej Ci ulży
Będzie przyjemne z pożytecznym

Nie ma nic takiego super, tzn są ale za 150 zł i rozm tak zwany uniwersalny więc za taką cenę w ciemno nie kupię.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
baha gdybyś zobaczyła w jakim stanie jest mój biust to byś nie zazdrościła

jak znajdziesz coś fajnego to zapodaj linka

moj też jest nie ciekawy, a do tego w wersji mini

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Lece spać
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:30   #1028
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Baszka założe czapkę mikołaja i będę tzta ruzga po dopie biła bo nie grzeczny był w tym roku bardzo ...
hihi albo tż użyje swojej rózgi
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:33   #1029
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka zajrzałam i ja na all i jakaś lipa....sama se coś uszyje :-D hehe

Olka moje cycki też są w strasznym stanie....przyciąganie ziemskie za bardzo na nie działa...jak patrzę w lustro po kąpieli to mi tak wesoło nie jest:-(

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
hihi albo tż użyje swojej rózgi
Hehe będziemy się tak "bić" nawzajem
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:35   #1030
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

a to mmr to bezpłątne jest? dzisiaj pediatra mi mówiła ale zapomniałam zapytać ;/ i jeszcze mówiła i jakimś szczepieniu płatnym dodatkowym na "o" "ospa"? szczepicie na to-to??? poprzedni pediatra mówiła szczepionkom dodatkowym-nie, ale zmieniłam przychodnię i teraz ta doradza no niby szczepionki są to trzeba isę szczepić co jest na rękę firmom produkującym te szczepionki właśnie

lecę młodego usypiac bo tż słsyzę ze kończy kąpanie

nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:38   #1031
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Idę zaraz spać bo jutro na 8.45 do przychodni na szczepienie jadę z Filipkiem.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 21:00   #1032
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
mały wczoraj pośliznoł sie na książeczce i poleciał na szafke efekt-podbite oko a w czwartek szczepienie
Filip sobie wczoraj nabil sliwe nad okiem i rozcial lekko luk brwiowy, a jutro 2 wizyty, te dzieci to maja wyczucie

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość

ja kiedyś zatankowałam samochód dość daleko od domu, poszłam płacic i też ani pieniędzy ani karty zadzwoniłam do brata żeby mi dowiózl pieniądze, wytłumaczyłam babce przy kasie i kazała mi odstawić samochód żeby nie blokował miejsca. Ja przestawiam a jakiś facet z obsługi stacji za mną leci i "złodziej, złodziej" matko ile się wstydu najadłam
wow, to tez niezle

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

pokszyfko ja mojemu jakas mala ksiazeczke, u nas zawsze sie tylko symboliczne prezenty robilo

mam masakryczyn problem z prezentem na bn, bo on sie niczym nie bawi, min, dwie i kurzy sie w kacie...dla kuzynow od dawna wiem co kupic, a swojemu dziecku nie,

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Dziewczynki sorki, że mnie nie było, ale zmarł dziadek mojego tż i mimo, że 95 lat i wszyscy wiedzieli, że się prędzej, czy później to stanie, to mimo wszystko był od zawsze. Jakoś zanim mi sie zachciało cokolwiek, to parę dni musiało minąć. Niby nie mój dziadek, ale przywiązałam się do niego bardzo przez czas znajomości z tż.

U nas chyba zęby są na rzeczy, bo ostatnia noc do du**. Czuję już pod placami, że ywchodzą, ale nie wiem jak długo to jeszcze potrwa.

Co do mikołajków, to wylicytowała używane Furby'ego, bo mała ma fazę na peplanie. Non stop nawija. Jak jeszcze jakaś zabawka coś gada, to straszne dyskusje prowadzi. Przezabawne to jest. A swoją drogą , jak zobaczyłam jakie są świetne Furby z 2012 roku, to szczęka mi opadła
rojku u nas to samo, w sobote zmarl tzta dziadek, mieszkalismy w jednej miwjscowosci, mnie znal od pieluch, wiec czuje jakby to byl tez moj dziadek...

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

sie baby rozszalalyscie widze a cos ostatnio slyszalam o libido ponizej zera
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:27   #1033
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość





A nie zasypia później na drugą drzemkę lub dłużej nie śpi niż normalnie?


Mam nadzieję, że już po wszystkim i mnie odwiedzi, może być i z rózgą sese

W dzień śpi dłużej niż kiedyś... Przykładowo wstanie 7, drzemka 11:30-14. Ale wczoraj przeszła samą siebie i spała do prawie 15
Kiedyś szła spać o 10-12, spała jeszcze ok 16 godzinke i szła spać 19-20. A teraz coś jej się poprzestawiało...

Obowiązkowo z rózgą

DOBRY

Noc tragedia. Poszła spać 21:40, wstała 3:30, poszła spać o 5. W między czasie niby podsypiała na kilka min, ale jak widziała, że mnie nie ma (nie stoję obok łóżeczka) to wołała. Latałam kilka razy, skapitulowałam w końcu i położyłam się u niej w pokoju, bo już kursować siły nie miałam i w końcu usnęła... Myślałam, że długo pośpimy, a tu 7:30 wake up.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Mamusie mam prośbę, napiszcie o której wstają Wasze maluszki, o której drugie śniadanko i drzemka(ki), o której idą spać.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Włączyłam iplę i będę oglądać "Przyjaciółki" Zawsze miałam chęć, ale jakoś ani odc nie widziałam. Poprawię se humor

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-11-20 o 07:20
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:24   #1034
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

helou

olka też chce ładny stanik tż mi wczoraj powiedział, że mogłabym sobie kupić coś nowego...chyba zauważył że te moje sprzed ciąży się "rozciągnęły" [zwłaszcza w miseczkach
princ moja je sniadanie jak się obudzi ok 6:30-7, ok 10-10:30 II śniadanie, spacer z drzemką, ok 14-15 obiad. ok 17 podwieczorek, po kąpieli, przed spaniem ostatni powiłek. w między czasie podjada chrupki, paluszki, kromeczkę...oczywiscie nie wszystko na raz

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

ooo, Przyjaciółki to i ja chciałam pooglądać, lukne później na nie. teraz kończe obiad - dzisiaj fasolka, i z niunią lece na spacer póki nie pada...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:27   #1035
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Baszka zajrzałam i ja na all i jakaś lipa....sama se coś uszyje :-D hehe

Olka moje cycki też są w strasznym stanie....przyciąganie ziemskie za bardzo na nie działa...jak patrzę w lustro po kąpieli to mi tak wesoło nie jest:-(

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Hehe będziemy się tak "bić" nawzajem
Kurcze dobra myśli z tym szyciem tylko, że nie mam maszyny, a ręcznie to już nie to samo

JA w lustro nawet ne patrze, wygląd 10latki w sensie klata.

Z tym "biciem" to tak wyjdzie, bo jak ty mu ździelisz, on odda i tak w kółko

Heja

Noc, ok. Zupa się gotuje, zaraz muszę wyciągnąć smyka z łóżeczka bo muszę mu paznokietki obciąć. Dziś podejście nr.2.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

W DDTVN jest o usypianiu dzieci. Princ oglądaj!

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
a to mmr to bezpłątne jest? dzisiaj pediatra mi mówiła ale zapomniałam zapytać ;/ i jeszcze mówiła i jakimś szczepieniu płatnym dodatkowym na "o" "ospa"? szczepicie na to-to??? poprzedni pediatra mówiła szczepionkom dodatkowym-nie, ale zmieniłam przychodnię i teraz ta doradza no niby szczepionki są to trzeba isę szczepić co jest na rękę firmom produkującym te szczepionki właśnie

lecę młodego usypiac bo tż słsyzę ze kończy kąpanie

My mamy od początku podstawowy program szczepień. Do tej pory płaciłam ok 140 zł za szczepienie, w zależności od Apteki. Tym razem była za darmo.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Idę zaraz spać bo jutro na 8.45 do przychodni na szczepienie jadę z Filipkiem.



---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
sie baby rozszalalyscie widze a cos ostatnio slyszalam o libido ponizej zera

eee bo to było w zeszłym tygodniu. Stare czasy sesese

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
W dzień śpi dłużej niż kiedyś... Przykładowo wstanie 7, drzemka 11:30-14. Ale wczoraj przeszła samą siebie i spała do prawie 15
Kiedyś szła spać o 10-12, spała jeszcze ok 16 godzinke i szła spać 19-20. A teraz coś jej się poprzestawiało...

Obowiązkowo z rózgą

DOBRY

Noc tragedia. Poszła spać 21:40, wstała 3:30, poszła spać o 5. W między czasie niby podsypiała na kilka min, ale jak widziała, że mnie nie ma (nie stoję obok łóżeczka) to wołała. Latałam kilka razy, skapitulowałam w końcu i położyłam się u niej w pokoju, bo już kursować siły nie miałam i w końcu usnęła... Myślałam, że długo pośpimy, a tu 7:30 wake up.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Mamusie mam prośbę, napiszcie o której wstają Wasze maluszki, o której drugie śniadanko i drzemka(ki), o której idą spać.

I dlatego nocne spanie jej się też przesuneło. Jak będzie dalej spała tak jak wczoraj to ją wybudzaj i nie dopuszczaj aby poszła już drugi raz spać.
Michał jak spał dwa razy w dzień. Drugi raz przeważnie ok 16 to szedł spać ok 22. Porażka na całej lini
Zaczełam go przetrzymywać i nie pozwalałam mu iść drugi raz spać i ładnie zasypia o 20

Zazwyczaj ma taki rytm dnia:

ok 7- pobódka i butla.
przed 10 drugie śniadanie i sen do ok 13
13 obiad, spacer
16 podwieczorek
20 kolacja i sen.
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:31   #1036
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam

Już po szczepieniu,było w udo,Filip trochę płakał ale dość szybko mu przeszło. Teraz śpi zupka się gotuje,wstanie to obiadek i spacer. Jej ale mgła była rano,masakra słabo było widać ehhh i szyby w samochodzie trzeba było skrobać...

Baszka ja też nie mam maszyny do szycia-zresztą nie umiem na żadnej szyć....mama ma ale ją jakoś głupio prosić o szycie takiego "wdzianka"...hehe może uszyje ręcznie...ale taką mini wersję;-) paski czerwonego materiału i białe boa ...

Nocka spoko,pobudka na mm i spanie dalej choć często się kręcił i marudził...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:36   #1037
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Princ
nie wueirzysz- złośliwość rzeczy martwych... to jets moje czwarte podejście do napsianie tego posta: 1.raz wyłacyzli światło 2.raz zawiesił się komp 3.raz młody wyłaczył mi z listwy no i teraz poejście nr 4. hehe

ale się zawzięłam i ci napsize nasz schemat drzemek:
ok.7mej pobudka
ok.11tej spacer a na nim drzemka 1h
ok.17tej drzemka ok.1,5h
ok.21wszej spanie- a w ciągu nocy pobudki na cysia





Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

My mamy od początku podstawowy program szczepień. Do tej pory płaciłam ok 140 zł za szczepienie, w zależności od Apteki. Tym razem była za darmo.

.
to chyba rozszerzony program? bo podstawowy to bezpłątny..... albo ja czegoś nei wiem
ja miałam bezpłątny do tej pory(tzn. sorki płaciłam za oczyszczony krztusiec chyba 30zl) i nie wiem co z resztą zrobić na tą ospę chyba nie zaszczepie- a Ty nie szczepisz Baszka, tak?

kończę co by jakiś armagedon znowu mi się nei przytrafił
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:42   #1038
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Nocka ok Mała się obudziła o 4 na mleczko i kimała do 7. Dobrze ,że Paulinka się obudziła bo tż miał do pracy na 7 i się spóźnił hihi mała pomachała tatusiowi na do widzenia i krzyczała tata i poszłyśmy dalej w kimono do 8.10
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 10:10   #1039
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


Pamiętam o Was ale nie mam weny pisać...
Buziaki dla wszystkich.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 10:14   #1040
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
to chyba rozszerzony program? bo podstawowy to bezpłątny..... albo ja czegoś nei wiem
ja miałam bezpłątny do tej pory(tzn. sorki płaciłam za oczyszczony krztusiec chyba 30zl) i nie wiem co z resztą zrobić na tą ospę chyba nie zaszczepie- a Ty nie szczepisz Baszka, tak?

kończę co by jakiś armagedon znowu mi się nei przytrafił

No właśnie nie wiem czy my mamy podstawowy czy rozszerzony program szczepien bo wydawało mi się że te co mamy szczepić trzeba, a te "ponad" to na rota i pneumo.
Tylko, że my należymy do wyjątkowej przychodni i moze dlatego za podstawowe też płacimy...

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Pamiętam o Was ale nie mam weny pisać...
Buziaki dla wszystkich.

__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 10:48   #1041
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Nika przebojowy post hehe Ale dałaś radę

Baszka nie widziałam ddtvn Coś przełomowego było?

Moja Królewna z oporem, ale zasnęła 30min temu. Wybudzę ją ok 13. Dłużej nie pozwolę spać.

Dzięki Dziewczyny za odp.
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:02   #1042
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Pamiętam o Was ale nie mam weny pisać...
Buziaki dla wszystkich.


Baszka
no to faktycznie jakoś dziwnie- moze te oczyszczone szczepionki miałaś z podstawowego pakietu czy jak


Princ
hehe no mówię ci co za złośliwość
wybudzisz młodą? żeby wcześniej chodizła spać tak?

mój zasnął w domu dzisiaj przy cycusiu
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:09   #1043
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

u nas pobudka między 6 a 7 drzemka tylko jedna, pilnuje zeby zawsze była to 12 i spi średnio 2,5 godiny a potem do wieczora szaleje by o 20 zasnąć, choć wczoraj uwafga spała az 4 goziny!!! dwie w łożeczku, dwie na mnie i tez poszła spać o 20
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:19   #1044
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

Princ
hehe no mówię ci co za złośliwość
wybudzisz młodą? żeby wcześniej chodizła spać tak?
nom, taki miałam plan, ale sama się obudziła o 13
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:26   #1045
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
nom, taki miałam plan, ale sama się obudziła o 13
mój dopiero przed chwilą zasnął, ciekawe ile pośpi ? tak słodko teraz wygląda
Zadowolona jestem z płyty co mu puszczamy do zasypiania bo melodyjka się konczyła i trzeba było kilka razy do niego iść a płyta leci i leci i on sobie książeczkę ogląda i zasypia
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:49   #1046
smerfik0
Raczkowanie
 
Avatar smerfik0
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie :)
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

U nas jest tak:

-Pobudka o 6, czasem 6.30 - obowiązkowo wtrąbi trochę mleka i hulaj dusza
- 9 śniadanie i zaraz drzemka max. godzinka
- 11 II śniadanie, pora spaceru różna ale on na spacerze nigdy nie śpi
- 13.30 obiad i niedługo idzie na drzemkę, śpi 1,5-2 godziny
- 16.30 podwieczorek
po 18 zaczyna się wymuszanie kąpieli
po kąpaniu o 19 kolacja i w kimono (zasypia najwcześniej 19.15, najpóźniej 20)
__________________
Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość.
smerfik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 14:12   #1047
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

U nas pobudka tak ok 7:30 na mleczko, potem kimanko róznie czasem do 9 czasem nawet do 10.
Potem ok 10-11 kaszka lub owoce, 13-14 obiad , ok 17 podwieczorek, 19 - 20 mleczko. W ciągu dnia przegryzie kilka wafli ryżowych, flipsy lub biszkopty ale nie codziennie jak mu wiatr zawieje

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Dziewczyny co kupić 4 latkowi na urodziny ? tak do 50 zł ?
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 14:46   #1048
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Janeczko może jakieś klocki?a Czym lubi się bawić??


Po spacerze wzięłam się za kurze na meblach i w środku,wszystko umyte...jestem gotowa na "test białej rękawiczki" hehe :-D

Idę dac młodemu jabłko i się z nim pobawic;-)
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 15:35   #1049
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Janeczko może jakieś klocki?a Czym lubi się bawić??


Po spacerze wzięłam się za kurze na meblach i w środku,wszystko umyte...jestem gotowa na "test białej rękawiczki" hehe :-D

Idę dac młodemu jabłko i się z nim pobawic;-)
no właśnie klocków oni mają na potęgę (ten 4 latek to trzecie dziecko) i zabawek innych tez u nich dużo. Dlatego tak ciężko mi coś kupić - już brak pomysłów...
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:52   #1050
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

HEJ MAMUSKI, ostatnio sie nie odzywam bo znowu jestem chora...właściwie to ja od poczatku listopada jestem chora tylko raz jest lepiej raz gorzej....mamy dzieci złobkowych Wy tez tak chorujecie?jak wracam z pracy to starcza sił tytlko na mełego i baardzo podstawowe obowiazki domowe i do łózka (tak na marginesie nie mylic z wysokim libido... )
Princ moj juz od jakiego czasu spi tylko raz dziennie koło południa. teraz to juz ma to bardziej w złobku uregulowane. zeby wytrwał do wieczora powinien spac ok 1,5 godz jak spi mniej to dosypia mi jeszczw w drodze do domu. najlepiej jest jak spi 2 godz ale to sie juz bardzo zadko zdaza;/
kapanie robimy przed 19, czasem jak mocno zmeczony to 18.30. potem mleczko i do łozeczka czasem zsypia juz przy mleku czasem musi jeszcze pobuszowac czyli od 19-20
wstaje teraz 6.30 znaczy budzony jest;/ a wczesniej (jak bylismy w domu) budził sie 6.30-7.30, chyba ze strasznie zawali noc (czyt. płacz z kataru zebów nie wiadomo czego to pospi troszke dłuzej)

apropo staników....nawet te sprzed ciąży są na mnie lekko za duże:/ co za porazka, musze zainwestować w nową bielizne tylko funduszy brak nic mi nawet nnie zwisa bo nie ma co!
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.