Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 11:07   #1441
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

też o tym gdzieś czytałam, słodycze swoją drogą ale bardzo dużo robi te oblizywanie łyżeczek...

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Owieczko już niedługo nowy rok oby byl lepszy od tego Zdrówka
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:44   #1442
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Laski hej

To ja choć raz się pochwalę choć synek megamarudny był rano i dalej 3 kupki zrobił to przebiła się jedna już dwójka i przespał od 21.15 do 5.20 rano (z jednym poszukiwaniem cyca po 23 jak weslzismy do lozka z Tz i nas wyczul) szok szok oby tak czesciej a nie cyc cala noc w buzi. Teraz mnie znów jak szalony gryzie więc jestem na 100 % pewna, że nic nie szukał


Laski co do Nokii Lumia to ja słyszalam i czytałam, że to nie jest dorby tel. Cos z nim nie tak. Bardzo czesto jest do wygrania w konkach (kolezanka moja wygrala ostatnio ) i sprzedaje. Najlepsze to chyba jednak Samsungi Galaxy Mojz Tz ma LG L9 i jest tez bardzo zadowolony. Ja mam zaś w spadku tel po Tz półzesputy
Wooooooowwwww... szaaałłłł... sam tak z siebie ???? moja chyba nie dorosła do tego ... min 3 pobudki must be :/

ja mam Lumie 610 i juz wsio OK jest... program nie działał, ale zainstalowałam aktualizacje i poszedł... blooooooondyna ze mne

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Ja też mam Lumię. I trafił mi się trefny egzemplarz. Mam ją odkąd tylko wyszła, czyli od ok marca i już dwa razy miałam ją na wymianie. Zawiesiła się i włączyć jej nie było jak
A z instalacją do kompa nie miałam problemu. Po prostu podłączyłam, wyskoczyl jakiś program, zaakceptowałam i poszło. Wzystko z tej strony mi o dziwo działa

Ale też zależy o jakim modelu mówimy. Ja np mam 800, jest jeszcze bodajże 600, a teraz wyszła 820.

ja mam 610 i jestem zadowolona... a kupiłam w komisie, bo konczy mi sie umowa i sobie wezme abo na rok bez tel

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Princ, dziekuję Ci że ostatnio chwaliłaś tak ciepłe lody z Biedry. Kupiłam i zjadłam pół opakowania takie pyszneeeeee

ja z biedry to wpitalam te rurki z płynnym kremem opakowanie na raz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Witam...
W nocy miałam biegunke i wymioty na szczęście tylko po 2razy,teraz już jest dobrze ale mam temperaturę:-( boję się żeby Filip nie złapał nic odemnie i chodzę w maseczce na twarzy. Tz musiał iść do pracy i siedzę z młodym sama....kiedy ten pech mnie opuści!!!

a kyyyyyyyyysszssszzzzz pechu !!!! zostaw biedną owieczke w spokoju !!! i inne wizazowe ciotki
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 12:05   #1443
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość



Chyba wiem o kim piszesz : hahaha:



Mój jeszcze śpi, wołam go, dałam TV głośniej i NIC
Poszedł spać o 10.30.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Nika już wzięłam...ale jakaś nie do życia jestem.poprosiłam tzta żeby kierowca od niego z pracy kupił mi gripeks tz ma na przerwie przynieść,objawów jelitowki już nie mam to może to zwykła grypa bo mam gorączke i dreszcze... Mam nadzieję że będzie już tylko lepiej że wyczerpał nam nie limit pecha



---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość


ja mam 610 i jestem zadowolona... a kupiłam w komisie, bo konczy mi sie umowa i sobie wezme abo na rok bez tel


ja z biedry to wpitalam te rurki z płynnym kremem opakowanie na raz

610 mi się lepiej podoba, bo nie jest taka ceglasta, ale cóż mam to co mam
Właśnie AKTUALIZACJA, zapomiałam, że o to chodziło

Jakie to muszę sprawdzić to "ciuciu"
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 13:05   #1444
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Nie zgadniecie o której moje dziecko poszło wczoraj spać o 23.20 a spała do 8 nie wiem co się z nią dzieje.

Olka pewnie ,że Mikołaj przyszedł (foty na fb)
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:18   #1445
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baha o rety! jak Michał Ci fajnie śpi, pozazdrościć. Mój godzinę dziś i do wieczora już nic z tego. No tylko, że on chodzi spać najpóźniej o 20, czasem mu się zdarzy dłuzej nie spac ale rzadko.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:23   #1446
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
o
u nas to na szczeście nie próchnica . Bratanica tż- lat 4- zębów górnych brak- tak wyżarte przez próchnice . Ale u niej to trudno się dziwić, od 5 miesiąca czekoladki, danonki itp.


dzięki . Nie wiem czy powinnaś, różnie dentyści chyba mówią... Ja swojej myję no ale szczerze mówiąc to nie da sobie dokładnie umyć raz na jakiśczas przecieram tez gazikiem nasączonym w rumianku.


byliśmy dziś niespodziewanie u dentysty tzn. tż był i przy okazji ja z małą weszłam i to na szczeście nie próchnica . Ale i tak dentysta kazał dawać wodę do picia i przez snem koniecznie myć ząbki. A malutka jednak ma mniej ząbków niż myślałam, ma 16 i chyba aktualnie wychodzą następne bo robi luźniejsze kooopy i pcha paluszki do buzi.
Byliśmy też u pediatry bo mała od kilku dni kasłała, osłuchała ją ale na szczęście nic się złego nie dzieje
to dobrze ze wszystko ok a co do tych czekoladek...masakra
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość



Mojego kuzyna dzieci też mają wyżarte zęby od pruchnicy. Szok. Obraz nędzy i rozpaczy, jak dziecko się uśmiecha a w budzi czarne pienioczki no ale u nich tak jak piszesz, też od małego wypadają słodycze z szafek
Z moim tżem pracuje chłopaczek który ma też 4letnią córę, jej mamusia chciała jej dać jakąś kanapkę czy coś do zjedzenia a on że nie chce, to mamusia jej batona dziewczynk jak sę uśmiechneła myślałam że padnę, z resztą jej matka też ma pruchnicę na dwoch przednich jedynkach fuuujjjjjjjjjjj


heej
mikołaj był w zlobku - wszystkie dzieci płakały panie mowiły ze sie napociły przy nich dzis jak rzadko
ahh to moje słoneczko
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 18:54   #1447
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Helou
Prochnica można zarazić dziecko do 6 r.ż.

Olka czyzbysmy znały to samo dziecko,czy taki przypadek??

Owieczko powrotu do zdrowia życzę
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 20:07   #1448
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Baha o rety! jak Michał Ci fajnie śpi, pozazdrościć. Mój godzinę dziś i do wieczora już nic z tego. No tylko, że on chodzi spać najpóźniej o 20, czasem mu się zdarzy dłuzej nie spac ale rzadko.
teraz właśnie zrobił się takim śpioszkiem. Normalnie to spał w dzień 2h i bez problemu szedł spać o 20

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość

heej
mikołaj był w zlobku - wszystkie dzieci płakały panie mowiły ze sie napociły przy nich dzis jak rzadko
ahh to moje słoneczko
Bidulki małe

Oczywiście 100 LAT dla dzisiejszych solenizantów
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:18   #1449
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej
ale tu pustki
od wczoraj mamy duuuzo sniegu sypala cala noc
ciekawe czy nasz wozek sobie z tym poradzi

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

a dzisiaj chyba swieto u zmyslkobiety STO LAT
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:38   #1450
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Helou
Prochnica można zarazić dziecko do 6 r.ż.

Olka czyzbysmy znały to samo dziecko,czy taki przypadek??

Owieczko powrotu do zdrowia życzę

dawno Cie nie było

princ czyli pozycja pieskowa?

STO LAT DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW
Mój jutro kończy roczek, ale to zlecialo

U nas wczoraj było tyle Mikolaji, moje dzieci dostaly tyle rzeczy, ze stare zabawki pakuje do wora bo nie mam gdzie trzymac, szok
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:05   #1451
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
princ czyli pozycja pieskowa?
what?

DYBRY

Ja tylko na sek, bo zaraz koleżanka przyjedzie do mnie. Mała śpi, byłyśmy na spacerku połączonym z zakupami. Robimy dzisiaj pizze

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Nocka trochę słaba, bo 3 razy latałam do małej. Dawałam smoka i spała dalej.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

U nas od rana sypie i sypie śnieg Jest tak biało, ale nie tragicznie zimno, co lubię
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 13:10   #1452
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej


Dzisiaj Paulinka była pierwszy raz na sankach

ale się cieszyła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC070201.jpg (132,4 KB, 30 załadowań)
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''

Edytowane przez nettka_
Czas edycji: 2012-12-07 o 13:12
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 13:38   #1453
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nettko widac ze mala zadowolona
my bylysmy na spacerze,ale snieg malej nie rusza heh
tylko jej sie podobalo ze sloneczko swieci

dziewczyny ile u was jeszcze drzemek w ciagu dnia jest?pytam tylko orientacyjnie,bo sie zastanawialam czy mojej malej nie przestawic na jedna,dluzsza
i dzis tak sprobowalam,bo rano sie przebudzila kolo 6,wzielam ja do siebie i spalysmy do 8:30
i pozniej ja polozylam przed 13 i jak na razie jeszcze spi
wiec moze sie wyspi porzadnie,do wieczora poszaleje i pozniej lepiej jej sie w nocy bedzie spalo,a no i przelozy sie to tez na wczesniejsze pojscie spac
bo u nas ostatnio kolo 22 wychodzilo spanie,bo mala jak zasypiala na druga drzemke to nawet do 16:30,17 spala
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:09   #1454
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Wariateczko moja ma jedną drzemkę Dzisiaj o dziwo śpi już drugi raz jak byłyśmy na sankach to zasnęła heh i spała nie całą godzinę
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:08   #1455
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

tż nie chce kupić sanek(dziecko za małe, gdzie będziesz z nim chodzić, tutaj nie ma górki, za drogie są etc. etc. )... normalnie wkurze się i wrócę do pracy bo to pytanie ciągłe typu: "na co ci te pieniądze" mnie psychicznie wykończą buraknorma lnie mu przylutuje

młody w ogóle mi nie chcejeśc obiadków zje pare łyżeczek jak go zabawię ale tak to nie nie wiem dlaczego w sumie,nie smakująmu moje zupki czy jak?!wtf?zjal trochę i juz ewidentnie odwracał głowę prawie z płaczem... to ja go wyjełam z krzesełka i na podłogę i po chwili jadłam bułkę to przyszedł i mojej ćwierć bułki zjadł macie tak? a zupka była na wywarze mięsno-warzywnymz odrobiną soli+kluseczki


u nasdrzemki sa dwiek11tej i ok.16tej ...niestety u nas nie przełożyło się na dłuzśze spanie, brak jednej drzemki :/tzn.dłuzsze spanie w nocy... bo że wcześniej psozeł spać to fakt

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Nettka
ślicnzości słodka w tym rózowym spiworku

jaki mam argument uzyć ZA sankami?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Princ

smacznej pizzy

ja dizsiaj piekę chlebek

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-12-07 o 14:55
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:57   #1456
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

helo heloo
Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny ile u was jeszcze drzemek w ciagu dnia jest?pytam tylko orientacyjnie,bo sie zastanawialam czy mojej malej nie przestawic na jedna,dluzsza
i dzis tak sprobowalam,bo rano sie przebudzila kolo 6,wzielam ja do siebie i spalysmy do 8:30
i pozniej ja polozylam przed 13 i jak na razie jeszcze spi
wiec moze sie wyspi porzadnie,do wieczora poszaleje i pozniej lepiej jej sie w nocy bedzie spalo,a no i przelozy sie to tez na wczesniejsze pojscie spac
bo u nas ostatnio kolo 22 wychodzilo spanie,bo mala jak zasypiala na druga drzemke to nawet do 16:30,17 spala
u nas jedna drzemka jzu od jakichś 2 mc jest, sam sie przestawił;/ nie miałam na to wpływu, chodzi spac tak jak chodził o 19. a spi roznie czasem 2 godz a czasem godz lub mniej;/ rzadko sie zdaza zeby jeszcze dosypiał potem;/
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:01   #1457
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nikaa powiedz tz-etowi ze gorka to wam akurat najmniej potrzebna,bo male dziecko mozna na niej zgubic,a sanki to radocha dla dziecka,a no i daja w zimie rade lepiej niz wozek-na bliskie spacery,ja dzis sie tak slizgalamz wozkiem po chodniku jakbym pol litra wypila i sie zataczala i na koniec utknelam w rowie,ale moze po prostu nie mam prawa jazdy na kategirie W-jak wozek w zimie

a zobaczymy jak bedzie u nas,mala spala prawie 1h50min i zobaczymy jak bedzie w nocy

aha i nika u nas mala od 3 tygodni nie miala apetytu,nic swojego nie chciala jesc,2 -3lyzeczki i koniec,i tak samo placz,teraz jej wrocil i wyczulam ze dziasla napuchniete,zabki ida,wiec moze ja bolalo,ale standardowo ze mna chciala jesc,ja sie smialam do tz-eta ze ona tak stoi przy mnie jak by chciala zapytac"mamo a napewno chcesz zjesc tego ziemniaka/marchewke/miesko? "
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:17   #1458
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nikaa2 lanie dla tztajak to po co dziecku sanki? a po co jemu tv?albo książka albo gra? w takim samym celu, dla przyjemności!dla rozrywki, a dodatkowo zeby dziecko gdzies poprzewozić jak jest śnieg, no nie wiem...
spuść mu łomot moze zrozumie

a co do obiadków to nie pomoge:/ moj mały je dość ładnie, a jak czasem marudzi przy obiedzie to go przegładzam troszke i potem wcina
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:44   #1459
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
hej




dawno Cie nie było
oj dawno,dawno
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 20:48   #1460
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ale tu dzis cisza ja posprzatałam mieszkanko, na jutro została tylko łazienka bo juz dzis mi sie nie chciało ogarnełam sie, zrobiłam paznokcie i generallnie sie relaxuje tżta nie ma pojechał grać w piłke wiec mam spokój psychiczny
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 21:07   #1461
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Paulina śpi


Ostatnio tu są straszne pustki
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 21:20   #1462
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

oby to było tylko chwilowe...
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 21:32   #1463
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

oby oby
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 22:37   #1464
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

heloł

wieki całe mnie nie było chyba pierwszy raz nie dam rady nadrobić... kilkanaście stron

nikaa, wariateczka dziękuję w imieniu B.

owieczko jak zdrówko? lepiej już chorowitku?

moja Mała chodzi chodzi już na całego a "gaduła" z niej straszna - zwłaszcza jak coś nie po jej mysli

wczoraj skończyła roczek imprezkę robimy w przyszłą niedzielę

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
ale tu dzis cisza ja posprzatałam mieszkanko, na jutro została tylko łazienka bo juz dzis mi sie nie chciało ogarnełam sie, zrobiłam paznokcie i generallnie sie relaxuje tżta nie ma pojechał grać w piłke wiec mam spokój psychiczny
i dobrze że czasem zastój - przynajmniej jest szansa dla "wiecznieniemającychczasu ", żeby się wbić
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 22:55   #1465
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!



Dzisiaj Lili poraz pierwszy płakała jak wychodziliśmy, a ona miała zosta ć zmoją mamą nigdy nie płakała i my ślałam, że ona to nie będzie pati znowu nie chciała zostać u drugiej babci, a my mieliśmy dzisiaj 10000 rzeczy do załatwiania, zakupy, jakieś prezenty na gwiazdkę, bo na mikołaja rodzinie nie dawaliśmy no i chcieliśmy wyjść, bo długo nie byliśmy razem poza domem.

ide spać

domi,
fajnie, że u was lepiej

owieczka,
zdrowia!!

oli, ja też nie mogę nadrobić

netka, ale supr na sankach jedzie nie boi się

kasia, też miałam malować, ale mi się nie chce nienawidzę malować, bo zaraz mi odpryskuje. Chciałabym taki lakier, który nigdy nie schodzi albo np. trzyma się miesiąc

baha, moja też dzisiaj spała ponad 3 godziny w dzień!!

olusia
, weź nie gadaj o tej próchnicy lili to nieraz weźmie nasze szczoteczki i wsadza do buzi nie wiem już gdzie to chować. Wszystko pozamykane jak skarby w szafkach.
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2012-12-07 o 22:55 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 23:26   #1466
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość

__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 06:30   #1467
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość

wczoraj skończyła roczek imprezkę robimy w przyszłą niedzielę

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



i dobrze że czasem zastój - przynajmniej jest szansa dla "wiecznieniemającychczasu ", żeby się wbić
o tak OLi tu sie z Toba zgadzam przynajmniej widać nas na stronie
i wszystkiego najlepszego dla małej no to bedzie imprezka my mieilismy w zeszłą sobote

pozatym noc śednia, kilka pobudek na szczescie krótkich
dzis mielismy jechac z tztem za zakupy, okulary musimy kupic dla nas, chciałam buty dla siebie dla małego, pare innych rzeczy...myślałam małego podrzuciić na jakieś 3 godz do teściowej ale ona dzis sie okazało miała nocke (tzn pracowała do 2...wiec nie taka znowu nocka)i powiedziała ze dopiero na 10 moglibysmy go przywieść zeby sie troche wyspałą no a 10 to juz dl amnie za poźno bo on 11-12 idzie spac i ja chce zeby spał w domu bo u kogoś innego to pospi godz i tyle, i potem to ja z niim sie bede bujać takim niedospanym...no nie ważne, w kazdym badz razie jestem zawiedziona, bo myślałam ze troche z tztem spedzimy razem czasu sami bo sie cos ostatnio nie kreci tak jak powinno. ehh staneło na tym ze bedziemy jezdzic z małym i tyle. mam nadzieje ze nie bedzie bardzo marudził

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

wogole co to mamuśki jeszcze spicie?? wstawac wstawać
a na dworze -14!!!!
tyle sniegu...a ja nie mam sanek w mordeczke jeza;/ pohulałabym z tym bablem
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 06:40   #1468
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cześć dziewczyny, nie wiem czy nas jeszcze pamiętacie. Mało sie ostatnio udzielam, ale staam się czytać w miarę na bieżąco. Mały prawie bez przerwy chory, cały czas męczą nas oskrzela, a teraz zapalenie płuc. Mam już naprawdę dość. (Jedyny pozytywny aspekt jego chorowania to to że zrzuciłam 7 kilo a jest z czego więc). Czekamy na miejsce w szpitalu w celu wykonania wszystkich badań, ale niestety w sczpitalu specjalistycznym termin za ok 3 miesiące.

Mały skończył 13, wszędzie go pełno, raczkuje wspina sie po wszystkim, wychodzi po schodach i robi juz sam po kilka kroczków, cały czas pepla po swojemu.

Buziaki da wszystkich dzieciaczków i zdrowia dla mamuś.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 08:39   #1469
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Paula... zdrówka dla Danielka... bidulek malutki , bardzo mi przykro że tak choruje przesyłam same zdrowe pozytywne fluidki
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 09:24   #1470
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej

Jej, znajomych mały zwracał cały dzień wczorjaszy i jest w szpitalu na kroplówce, nie wiem czy to ten rotavirus czy co. Eh Dla wszystkich chorych zdrówka!!!

Niedługo ma przyjechac moja psiapsióła na kawkę i plotki. A jest o czym gadać, bo we wrzesniu bierze ślub Ciesze się strasznie jej szczęściem

Baha fotka herków Przy okazji i Wam pokażę moje refleksy New look hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3741.jpg (84,8 KB, 43 załadowań)
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.