Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 12:47   #4111
mmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś wie, gdzie teraz pracuje Paweł Okuniewski? Miał odchodzić z Vici na Wielopolu i dać znać klientkom, gdzie się przeniesie, ale jakoś ani słychu.
mmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 15:46   #4112
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez soremi Pokaż wiadomość
Polu, naprawdę polecam pana Darka, czesał mnie już ze zdjęcia(a właściwie rysunku;p) i wyszło jak trzeba.
Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź. Niestety nie miałam dostępu do netu i nie przeczytałam Twojego wpisu.
Byłam w tzw. renomowanym "Angel", przy ul. Felicjanek 25 i... znowu smutne zakończenie. Za wymodelowanie średniej długości włosów zapłaciłam 60 zł. Pani czesała mnie ponad h, a w domu musiałam to "wszystko" ułożyć na nowo. Fryzura ma się nijak do tej z załączonego przeze mnie zdjęcia.
Jutro idę do Pana Darka .

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-03-07 o 15:50
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 17:33   #4113
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mmoni Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, gdzie teraz pracuje Paweł Okuniewski? Miał odchodzić z Vici na Wielopolu i dać znać klientkom, gdzie się przeniesie, ale jakoś ani słychu.
Panie na Wielopolu podają namiar na niego - numer i adres, chyba Kordeckiego 5. Także możesz tam przedzwonić.
Mam w pracy numer, jakby Ci nie podały mogę w poniedziałek odszukać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:52   #4114
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
przedłużanie włosów, zagęszczanie

Mam problem z moimi włosami, mam ich dużo na głowie ale są bardzo cienkie przez co wydaję się jakby było ich niewiele
pomyślałam o przedłużeniu i poszukuję jakiejś sprawdzonej Pani/Pana którzy zajmują się tym fachem
w Krakowie lub okolicy
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 19:00   #4115
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Powtórzę się po raz kolejny. Najlepszym fryzjerem, na jakiego trafiłam, jest p. Iwonka z salonu PaulaXHair na ul. Czystej. Ceny w ciągu pięciu lat wzrosły co prawda z 18 do 40 zł (za strzyżenie), ale i tak nie jest to bardzo dużo. Nie wiem tylko, czy wróciła już z urlopu macierzyńskiego, ale miało to być właśnie w grudniu/styczniu.
Informuję, że pani Iwona wróciła z urlopu macierzyńskiego i tydzień temu byłam u niej na strzyżeniu- głównie odświeżeniu fryzury, grzywki i ścięciu z długości. Wrażenia? Mieszane.
Plusy: pani Iwona wysłuchała mojej wizji, skorygowała ją i doradziła bo uważała, że to co bym chciała nie będzie dobrze wyglądało ogółem i włosy nie będą się dobrze układały. Obcięła dokładnie tyle ile chciałam, pilnując żeby nie obciąć za dużo więc plus za czujność, radę i dokładność. Jest też miłą, sympatyczną osobą, z którą fajnie się rozmawia.
Minusy: zrobiła bardziej wyrazistą grzywkę która niezbyt chce się układać

Moja mama chodzi do fryzjera na Stachiewicza. Zazwyczaj jest zadowolona, poza modelowaniem, tragedia, od razu przeczesuje się po swojemu.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2013-03-09 o 19:04
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:08   #4116
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Informuję, że pani Iwona wróciła z urlopu macierzyńskiego
Świetna wiadomość, dziękuję! Sama muszę się wybrać, ale na razie wciąż jestem na etapie zapuszczania włosów po poprzedniej wizycie u fryzjera.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:15   #4117
AnikaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Grażynko, proszę o pomoc...

I znów porażka Tym razem trafiłam do Darii na ul Szwei ;/ zrobiła demakijaż włosów i na to zrobiłam mi pomarańczową jajecznicę na głowie . Teraz jestem totalnym bankrutem, na szczęście wróciłam do swojego miasta i tam pani uratowała mi włosy i zapłaciłam tylko 75zł. Teraz mam nauczkę na przyszłość, że drogi fryzjer i polecany wcale nie musi sprawdzić się u nas ;/ I tani fryzjerzy nie są źli :P Teraz po tych katorgach na włosach czeka mnie kilka miesięcy walki o zdrowe włosy.
AnikaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 13:48   #4118
octaviaa
Przyczajenie
 
Avatar octaviaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja muszę niestety zmienić opinię o Panu Radku z Creative Cut. Za pierwszym razem byłam podciąć włosy i grzywkę i było ok. Od tego czasu byłam już 3 raz podciąć grzywkę i ciągle jest z nią coś nie tak. A nie mam zbyt wysokich wymagań, chodzi mi o zwykłą, prostą grzywkę, przechodzącą w półokrągłą, tak jak linia brwi. Pierwsze podcięcie było ok. Po drugim kolega z pracy pytał czy sama sobie ją podcinałam, bo wszędzie wychodziły jakieś dłuższe kosmyki, wytrzymałam tydzień postanowiłam dać ostatnią szansę i poszłam ją poprawić. Niestety w dalszym ciągu to nie jest to o co mi chodzi. Może dlatego, że Pan Radek nie używa prostownicy... a ja prostuję grzywkę codziennie... nie wiem... niestety kolejnej szansy nie będzie
octaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:14   #4119
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, szukam fryzjera, która potrafi dobrze dobrać kolor do typu urody. Mój ciemny brąz się wypłukał, nie wiem czy zdecydować się ponownie na taki kolor, czy może coś jaśniejszego, nie wiem co będzie mi pasowało. Chodzę z takimi wypłowiałymi włosami, bo nie mogę się zdecydować na fryzjera, boję się, że ktoś źle dopasuje mi odcień i zniszczy włosy farbowaniem.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:29   #4120
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zamorduję i posolę, jeśli ktoś posądzi mnie o reklamę.

Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że jedną z nielicznych i najlepszych stylistek fryzur w Krakowie jest Pani Danusia Banaś.
Brak mi słów, by opisać Jej kunszt w tym zawodzie, ale że jestem gadułą, to będzie elaborat .
Mój mąż zawsze powtarzał, że w temacie dotyczącym włosów "Nawet stado diabłów by mi nie dogodziło", a tu masz - znalazła się Czarodziejka .

Miałam dużo wyjazdów służbowych (prezencja musiała być nienaganna), a sama nie potrafię zrobić nic z moimi prostymi jak druty i przetłuszczającymi się włosami więc musiałam korzystać z usług Pań fryzjerek, zarówno w Krakowie jak i w innych miastach, dlatego nie są to tylko puste słowa.

W poniedziałki i środy Pani Danusia pracuje po południu (od godz. 14:00 do 19:00). W pozostałe dni od 9:00 do 19:00. W soboty również.

Wystarczy wejść do Salonu, gdy jest w nim obecna. Brakuje miejsc nie tylko na fotelach, ale i kanapie. Czasem trzeba chwilkę poczekać (mimo umówienia się na daną godzinę). Korzystam z Jej usług od około pół roku i spotykam same stałe klientki.
Jeżeli przyjdziesz tam raz, zaręczam - będziesz już zawsze wracać.

Jest fachowcem "pełną gębą". Spojrzy na twarz i już wie jaki kolor doskonale podkreśli kolor oczu i karnacji, nie mówiąc o fryzurce.
Jest przemiłą, zawsze uśmiechniętą i tryskającą energią kobietą.
Mimo oczekiwania nigdy nie słyszałam jednego słowa narzekania, ani nie zauważyłam grymasu twarzy, czy zniecierpliwienia na twarzy klientek.
My już wiemy, iż czasami warto chwilkę poczekać.

Pisałam już o Jej umiejętnościach, ale gdzieś to umknęło.
Chciałabym zaoszczędzić innym Paniom rozczarowań i przykrych niespodzianek dlatego dzielę się tą opinią.
Pracuje na najlepszych i najnowszych kosmetykach i ich nie oszczędza, a ceny są bardzo przystępne. Ja za modelowanie włosów średniej długości płacę 40 zł.
Z tego co słyszałam za mycie, farbowanie, strzyżenie i modelowanie trzeba zapłacić od 170 do 220 zł (w zależności od długości włosów i gdy potrzebna jest dekoloryzacja).

Link do Salonu:
http://www.salondjb.pl/

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-03-30 o 06:41 Powód: literówki
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 08:22   #4121
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja znowu byłam na Stachiewicza i znowu będę chwalić. Trafiłam do p. Eweliny.
Nie przyszłam ze zdjęciem, ale wytłumaczyłam, jaki typ fryzury chcę, jaki ma być efekt końcowy, co chcę osiągnąć.
I ona mi zrobiła na głowie DOKŁADNIE to, co chciałam.
Tłumacząc po drodze, jak stylizować, czego używać, czego nie używać, jak je odżywić etc. etc. etc.

Wyszłam zachwycona, a chciałabym tylko dodać, że byłam ostatnią klientką i wyszłam z salonu dobrze po osiemnastej. Ale nie robiono przy moich włosach nic "na szybko", jak stwierdziłam, że jednak milimetr krócej, to pani zrobiła milimetr krócej...jak zwykle jestem bardzo zadowolona.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 09:25   #4122
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez octaviaa Pokaż wiadomość
A ja muszę niestety zmienić opinię o Panu Radku z Creative Cut. Za pierwszym razem byłam podciąć włosy i grzywkę i było ok. Od tego czasu byłam już 3 raz podciąć grzywkę i ciągle jest z nią coś nie tak. A nie mam zbyt wysokich wymagań, chodzi mi o zwykłą, prostą grzywkę, przechodzącą w półokrągłą, tak jak linia brwi. Pierwsze podcięcie było ok. Po drugim kolega z pracy pytał czy sama sobie ją podcinałam, bo wszędzie wychodziły jakieś dłuższe kosmyki, wytrzymałam tydzień postanowiłam dać ostatnią szansę i poszłam ją poprawić. Niestety w dalszym ciągu to nie jest to o co mi chodzi. Może dlatego, że Pan Radek nie używa prostownicy... a ja prostuję grzywkę codziennie... nie wiem... niestety kolejnej szansy nie będzie
Moja fryzura od p. Radka zrobiła się porblematyczna po miesiącu. Męczę się z układaniem, a miałam zejść z cieniowania i przyjść dopiero jak włosy mi trochę urosną. I szczerze to nie wiem czy iść do niego jeszcze raz, tym bardziej, że podwyższyli cenę na 100zł - tyle moje poprzednie ścięcie nie było warte.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:05   #4123
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Można ponoć robić na samej farbie bez rozjaśniacza, moja fryzjerka jest zwolenniczką takiego sposobu.
Polecałam już tutaj wczesniej - Salon Daria na Ruczaju, ul. J. Szwai 14.
Bardzo mi się spodobała ich galeria, chyba wybiorę się do pani Darii Tylko szkoda, że nie ma żadnego cennika, orientujesz się mniej-więcej?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:28   #4124
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam po raz drugi u Tomka Pietrzyka, tym razem na balejaz i odświeżenie fryzury.
I mam mieszane uczucia.
Balejaz wyszedł mu taki sobie. Nie jest to do końca to co chciałam, tłumaczyłam i pokazywałam na moich własnych zdjęciach. Odświeżenie też nie do końca mu wyszło, bo ściął mi włosy trochę za krótko.

Ale... No właśnie. Nie umiem docenić jego cięcia z innego powodu. Tnie krócej niż chcę, ale samo cięcie jest świetne, bo fryzura wyjątkowo dobrze się układa. Między wizytami miałam prawie 5 miesięcy przerwy [farbę robiłam w domu wiedząc co mam kupić ], a praktycznie do końca włosy trzymały fason. Wiadomo, że nie wyglądałam jak po wizycie, ale układały się całkiem nieźle.
Teraz minął miesiąc od drugiej wizyty i naprawdę dobrze mi się współpracuje z włosami

Natomiast wielki minus za modelowanie Wiem, że mam trudne włosy, ale jak on mi je układa wychodzi z tego tragedia

Zastanawiam się czy wrócę. Balejaz średni, ale to cięcie...

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:18   #4125
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Odp: Dobry Fryzjer - Kraków

A wielki minus za modelowanie to dokładnie za co? Jak ja u niego kiedyś byłam to zrobił mi mega przyklep, na płasko zupełnie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 22:11   #4126
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Dobry Fryzjer - Kraków

Mnie właśnie też i mimo że mówiłam, że grzywke noszę zaczesaną na bok to z uporem maniaka robi mi ją zakrywającą czoło. Razem nie wyglądam zbyt korzystnie. gdy wróciłam do domu to domownicy nie wiedzieli jak mi dać do zrozumienia, że mało twarzowo wyglądam. Wyglądałam na starszą jakieś 15 lat. Dopiero jak wsadziłam łeb poe kran i fryzurę wróciłam po swojemu okazało się, że jest to to co miało być i że wyglądam jak człowiek

Tapnięte z mojego HTC ONE V

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2013-04-07 o 09:42
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:52   #4127
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Odp: Dobry Fryzjer - Kraków

Czyli to samo nam się trafiło.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:23   #4128
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Bardzo mi się spodobała ich galeria, chyba wybiorę się do pani Darii Tylko szkoda, że nie ma żadnego cennika, orientujesz się mniej-więcej?
Nie spotkałam oficjalnego cennika, ona to zawsze podaje z głowy, ja za strzyżenie i refleksy na długich włosach płacę 160 zł, moja mama za strzyżenie krótkich zapłaciła 60 zł, mój TŻ za męskie 20 zł, ale w pakiecie ze mną.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

I ponawiam moje pytanie - o kogoś kto super ścina i farbuje L'Orealem bez zdzierania skóry ale w Krowodrzy lub centrum. Bo na ten Ruczaj to mi potwornie daleko i nie podrodze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:03   #4129
rzynkabokatarzynkaNIE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Piotra Janusa z Karmelickiej 10. Ceny moze nie sa niskie ale za to efekt i po koloryzacji i po strzyżeniu jest idealny. Zdarzyło mi się, że kilka osób mnie zaczepiło na ulicy i pytało o kolor terminu ma dosyc długie ale warto do niego chodzic!
Druga na liście jest Lidka z Focha, koleżanka Piotrka świetne cięcie
rzynkabokatarzynkaNIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 15:34   #4130
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[QUOTE=Pola1974;40050650] Zamorduję i posolę, jeśli ktoś posądzi mnie o reklamę.

Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że jedną z nielicznych i najlepszych stylistek fryzur w Krakowie jest Pani Danusia Banaś.

Byłam tam, bo chciałam w końcu sprawdzić te fryzjerkę, dodatkowo odpowiada mi lokalizacja salonu.
Niestety Pani spartaczyła mi włosy, zrobiła przysłowiowa miotłę na głowie + czeski metal. Poszłam tylko lekko pocieniować grzywkę, gdyż akurat moja fryzjerka nie miała czasu, a wyszłam z krzywo wyciachanymi włosami, i puszysta grzywka z przodu a przyklepana na głowie, co z moim niskim czołem i długim nosem, dało karykaturalny profil. Nie będę się rozpisywać, ze było głośno, ze P. Danusia obsługiwała jednocześnie 3 klientki oprócz mnie. Chaos, chaos, za te sama cenę, mam fryzjerkę tylko dla siebie od mycia po modelowanie.
Mam fajna fryzjerkę na Kurdwanowie, ale ona ma długi terminy i ten dojazd, dla mnie drugi koniec miasta.
Jeszcze raz dam szanse p. Ewie z Pure Diamond, trochę mnie tam ceny usługi zawsze poraża i "zachowawczość" fryzury, ale przynajmniej po wyjściu, wyglądam normalnie i nie chowam się po kątach.
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:36   #4131
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

odpowiedź do pol1974...

" i posolę, jeśli ktoś posądzi mnie o reklamę.

Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że jedną z nielicznych i najlepszych stylistek fryzur w Krakowie jest Pani Danusia Banaś. "


Byłam tam, bo chciałam w końcu sprawdzić te fryzjerkę, dodatkowo odpowiada mi lokalizacja salonu.
Niestety Pani spartaczyła mi włosy, zrobiła przysłowiowa miotłę na głowie + czeski metal. Poszłam tylko lekko pocieniować grzywkę, gdyż akurat moja fryzjerka nie miała czasu, a wyszłam z krzywo wyciachanymi włosami, i puszysta grzywka z przodu a przyklepana na głowie, co z moim niskim czołem i długim nosem, dało karykaturalny profil. Nie będę się rozpisywać, ze było głośno, ze P. Danusia obsługiwała jednocześnie 3 klientki oprócz mnie. Chaos, chaos, za te sama cenę, mam fryzjerkę tylko dla siebie od mycia po modelowanie.
Mam fajna fryzjerkę na Kurdwanowie, ale ona ma długi terminy i ten dojazd, dla mnie drugi koniec miasta.
Jeszcze raz dam szanse p. Ewie z Pure Diamond, trochę mnie tam ceny usługi zawsze poraża i "zachowawczość" fryzury, ale przynajmniej po wyjściu, wyglądam normalnie i nie chowam się po kątach.
[/QUOTE]

Edytowane przez julia816
Czas edycji: 2013-04-09 o 15:38 Powód: Przepraszam, ale wysłałam 2 razy ten sam post
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:15   #4132
Ka_Ro_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Neo na Stolarskiej - jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, nowym kolorem i cięciem. Bardzo indywidualne podejście do klientki, jej stylu, charakteru i fryzurowych potrzeb w danym momencie Bardzo starannie dobrany i kolorek i fryz!
Kiedyś chodziłam tam regularnie i zawsze byłam mega zadowolona. Dodam, że sama trafiłam tam z polecenia i wiele znam zadowolonych ze swych fryzur od Neo pań.

Edytowane przez Ka_Ro_
Czas edycji: 2013-04-09 o 21:19
Ka_Ro_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:43   #4133
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez julia816 Pokaż wiadomość
odpowiedź do pol1974...

" i posolę, jeśli ktoś posądzi mnie o reklamę.

z całą odpowiedzialnością twierdzę, że jedną z nielicznych i najlepszych stylistek fryzur w krakowie jest pani danusia banaś. "


byłam tam, bo chciałam w końcu sprawdzić te fryzjerkę, dodatkowo odpowiada mi lokalizacja salonu.
Niestety pani spartaczyła mi włosy, zrobiła przysłowiowa miotłę na głowie + czeski metal. Poszłam tylko lekko pocieniować grzywkę, gdyż akurat moja fryzjerka nie miała czasu, a wyszłam z krzywo wyciachanymi włosami, i puszysta grzywka z przodu a przyklepana na głowie, co z moim niskim czołem i długim nosem, dało karykaturalny profil. Nie będę się rozpisywać, ze było głośno, ze p. Danusia obsługiwała jednocześnie 3 klientki oprócz mnie. Chaos, chaos, za te sama cenę, mam fryzjerkę tylko dla siebie od mycia po modelowanie.
Mam fajna fryzjerkę na kurdwanowie, ale ona ma długi terminy i ten dojazd, dla mnie drugi koniec miasta.
Jeszcze raz dam szanse p. Ewie z pure diamond, trochę mnie tam ceny usługi zawsze poraża i "zachowawczość" fryzury, ale przynajmniej po wyjściu, wyglądam normalnie i nie chowam się po kątach.
[/quote]

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Jak że mi brakuje Twojego trzeciego postu o identycznej treści...

Mnie zupełnie nie przeszkadza ten ,,chaos". Moim zdaniem, to świetna organizacja pracy, a Ty wg mnie masz pretensje, że od początku do końca nie miałaś Pani Danusi ,,na wyłączność" i NIGDY NIE UWIERZĘ, że spartaczyła Ci fryzurę. Jej umiejętności i kreatywność godne są najwyższego uznania, o czym świadczą klientki nawet z zagranicy.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:24   #4134
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------
do Pola 1974,

Naprawdę obcięła mnie źle, co zauważyli od razu wszyscy, ze jakąś mam dziwna fryzurę. Może miałam pecha, może p Danusia nie wzięła pod uwagę tego, że moje włosy się potrafią wywinąć. Umieściłam swoją opinię, bo mam do tego prawo i taka jest rola tego forum. Nie mam zbyt dużych wymagań, ale z drugiej strony mając prawie 40 lat na karku wiem, co mi pasuje, a co nie. Nie powiem, P. Danusia była miła, gadałyśmy o szusowaniu na nartach i innych przyjemnych rzeczach. Może gdybym poszła do niej 2 raz i 3 raz, może bym umiała mnie lepiej ściąć, znając już lepiej moje włosy Ale fakt faktem, mam źle wycieniowaną grzywkę, która się zakręca w dodatku i nic się z nią nie da zrobić. Acha i nie mam jakiś problematycznych włosów, średnio gęste, dobrze układające się. A naprawdę chciałam chodzić do tego salonu, bo jest w idealnym miejscu dla mnie.
Gwoli ścisłości, nie jestem fryzjerką i nie zamierzam nikomu podcinać skrzydeł. To moja subiektywna opinia.
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:49   #4135
Megg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, szukam fryzjera z doświadczeniem ale idącym z duchem czasu...najlepiej okolice Kijowskiej, Krakowskiej, Kazimierza Wielkiego tego typu rewiry :P
Megg1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 22:51   #4136
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez julia816 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------
do Pola 1974,

Naprawdę obcięła mnie źle, co zauważyli od razu wszyscy, ze jakąś mam dziwna fryzurę. Może miałam pecha, może p Danusia nie wzięła pod uwagę tego, że moje włosy się potrafią wywinąć. Umieściłam swoją opinię, bo mam do tego prawo i taka jest rola tego forum. Nie mam zbyt dużych wymagań, ale z drugiej strony mając prawie 40 lat na karku wiem, co mi pasuje, a co nie. Nie powiem, P. Danusia była miła, gadałyśmy o szusowaniu na nartach i innych przyjemnych rzeczach. Może gdybym poszła do niej 2 raz i 3 raz, może bym umiała mnie lepiej ściąć, znając już lepiej moje włosy Ale fakt faktem, mam źle wycieniowaną grzywkę, która się zakręca w dodatku i nic się z nią nie da zrobić. Acha i nie mam jakiś problematycznych włosów, średnio gęste, dobrze układające się. A naprawdę chciałam chodzić do tego salonu, bo jest w idealnym miejscu dla mnie.
Gwoli ścisłości, nie jestem fryzjerką i nie zamierzam nikomu podcinać skrzydeł. To moja subiektywna opinia.
Oczywiście, że masz do tego prawo, ale ja Pani Danusi nie zamieniłabym nawet na narty z wiązaniami pod szpileczki .

Jeśli chcę mieć daną fryzurkę zawsze zabieram laptopa i ją pokazuję. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. To również na forum znalazłam Ją jako polecaną i mój męski węch i kobieca intuicja wreszcie okazały się skuteczne .
Jestem bardzo wymagającą klientką i jak dotąd tylko Ona spełnia w 100% moje oczekiwania. Odwiedziłam już polecane na Wizażu Salony i wiele innych renomowanych i tylko czułam rozgoryczenie i rozczarowanie, mimo iż zawsze przychodziłam ze zdjęciem danej fryzury. NIGDY NIE BYŁAM ZADOWOLONA.
Panie fryzjerki, stylistki itp. nie mają pojęcia nawet o poprawnym wymodelowaniu włosów, nie mówiąc już o ich ułożeniu, czy lekkim tapirowaniu, a farba na włosach miała 3 odcienie. Często Panie pytają mnie (niejednokrotnie na ulicy, czy w Galerii), jakim kolorem i gdzie farbuję włosy?

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-11 o 22:55
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 11:18   #4137
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że masz do tego prawo, ale ja Pani Danusi nie zamieniłabym nawet na narty z wiązaniami pod szpileczki .

Jeśli chcę mieć daną fryzurkę zawsze zabieram laptopa i ją pokazuję. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. To również na forum znalazłam Ją jako polecaną i mój męski węch i kobieca intuicja wreszcie okazały się skuteczne .
Jestem bardzo wymagającą klientką i jak dotąd tylko Ona spełnia w 100% moje oczekiwania. Odwiedziłam już polecane na Wizażu Salony i wiele innych renomowanych i tylko czułam rozgoryczenie i rozczarowanie, mimo iż zawsze przychodziłam ze zdjęciem danej fryzury. NIGDY NIE BYŁAM ZADOWOLONA.
Panie fryzjerki, stylistki itp. nie mają pojęcia nawet o poprawnym wymodelowaniu włosów, nie mówiąc już o ich ułożeniu, czy lekkim tapirowaniu, a farba na włosach miała 3 odcienie. Często Panie pytają mnie (niejednokrotnie na ulicy, czy w Galerii), jakim kolorem i gdzie farbuję włosy?

do Pola1974,
właśnie może jej źle wytłumaczyłam, może powinnam przyjść ze zdjęciem. Po Twoich zachwytach zaczynam się wahać czy jej nie dać drugiej szansy, tylko jak włosy odrosną, i wtedy się tam wybrać.
Kolor na szczęście mam już dobrany idealnie i każda fryzjerka mnie pyta , jakim się kolorem farbuje. Więc wiatr z głowy.
Gorzej z fryzurą...
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:41   #4138
malinowy_kolor
Przyczajenie
 
Avatar malinowy_kolor
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć Pilnie poszukuję BARDZO DOBREGO fryzjera w Krakowie, specjalizującego się w koloryzacji, najlepiej mającego doświadczenie w ombre. Zależy mi na ładnym efekcie, gdzie nie byłyby widoczne momenty, kiedy kolor jest już inny. Nie chciałabym mieć wrażenia zamoczenia końcówek w rozjaśniaczu, jeżeli wiecie, o co mi chodzi... :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5777_449985778417756_1318059285_n.jpg (52,3 KB, 48 załadowań)
malinowy_kolor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 07:38   #4139
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

witam
szukam dobrego fryzjera. interesuje mnie fryzura slubna chce uniknac kokolokow
zastanawiam sie nad tym salonem http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...7484&ch=1&ip=1. znacie???
nie wiem na ile ta strona z opiniami sie wiarygodna. sam salon nie ma strony internetowej
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 07:41   #4140
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I ponawiam moje pytanie - o kogoś kto super ścina i farbuje L'Orealem bez zdzierania skóry ale w Krowodrzy lub centrum. Bo na ten Ruczaj to mi potwornie daleko i nie podrodze.
Creative Cut farbuje L'Orealem i mają salon w centrum Na blogu możesz zobaczyć efekty ich kolorowania
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.