Rozstanie pary świadków przed weslem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 17:56   #31
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozstanie pary świadków przed weslem

Dziwne, przecież to tylko pare minut w kościele albo w urzędzie, potem już są niepotrzebni i mogą nawet iść do domu, haha
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:42   #32
Sonka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 57
Dot.: Rozstanie pary świadków przed weslem

Cytat:
Napisane przez biedroneczKAm Pokaż wiadomość
Decyzja została podjęta. Zmieniamy świadków.
Jesteśmy już po rozmowach... Gorzej to przyjęła świadkowa i powiem Wam że beznadziejnie się teraz czuję.
Oczywiście się nie obraziła ani nic z tych rzeczy żebyście mnie źle nie zrozumiały ale powiedziała że prawdopodobnie w ogóle nie przyjdzie na wesele bo nie da rady, praktycznie się rozpłakała. Liczę na to że jednak zmieni zdanie i postara się dobrze bawić dla nas i dla siebie...
Świadek natomiast powiedział że to jemu jest głupio że w ogóle do takiej sytuacji doszło i zapytał czy na pewno sobie poradzimy ale też - wiadomo - jest mu przykro.
No a nam jest jeszcze bardziej przykro że tak się stało ale nic innego już nie mogliśmy zrobić, mam nadzieję że naprawdę nas zrozumieją
Dobrze zrobiliście, to Wasz dzień i nic go nie powinno zepsuć, a złe emocje na pewno by wisiały w powietrzu.
Sonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:15   #33
biedroneczKAm
Przyczajenie
 
Avatar biedroneczKAm
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie pary świadków przed weslem

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Dziwne, przecież to tylko pare minut w kościele albo w urzędzie, potem już są niepotrzebni i mogą nawet iść do domu, haha
W kościele godzina a nawet więcej jeśli policzyć składanie życzeń i na sali cała noc... także byliby nam bardzo potrzebni

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sonka88 Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiliście, to Wasz dzień i nic go nie powinno zepsuć, a złe emocje na pewno by wisiały w powietrzu.
Dzięki za zrozumienie
__________________

biedroneczKAm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 10:43   #34
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Rozstanie pary świadków przed weslem

Ja i mój chłopak też byliśmy poproszeni o świadkowanie, rozstaliśmy się jakieś 2 tygodnie przed tym ślubem (poprzedzone miesiącem burzliwych kłótni). Ale młodzi nic o tym nie wiedzieli i normalnie byliśmy ich świadkami, bez cyrków. Okazało się, że ich ślub to był dla nas przełom. Teraz sami się pobieramy

Ale jeśli jest zagrożenie, że któreś z waszych (byłych) świadków wywinęłoby jakiś numer, to dobrze zrobiliście. Pozdrawiam!
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 23:55   #35
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: Rozstanie pary świadków przed weslem

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Ja i mój chłopak też byliśmy poproszeni o świadkowanie, rozstaliśmy się jakieś 2 tygodnie przed tym ślubem (poprzedzone miesiącem burzliwych kłótni). Ale młodzi nic o tym nie wiedzieli i normalnie byliśmy ich świadkami, bez cyrków. Okazało się, że ich ślub to był dla nas przełom. Teraz sami się pobieramy

Ale jeśli jest zagrożenie, że któreś z waszych (byłych) świadków wywinęłoby jakiś numer, to dobrze zrobiliście. Pozdrawiam!
o kurcze, dobre!
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 00:20   #36
Darr
Przyczajenie
 
Avatar Darr
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie pary świadków przed weslem

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Ja i mój chłopak też byliśmy poproszeni o świadkowanie, rozstaliśmy się jakieś 2 tygodnie przed tym ślubem (poprzedzone miesiącem burzliwych kłótni). Ale młodzi nic o tym nie wiedzieli i normalnie byliśmy ich świadkami, bez cyrków. Okazało się, że ich ślub to był dla nas przełom. Teraz sami się pobieramy

Ale jeśli jest zagrożenie, że któreś z waszych (byłych) świadków wywinęłoby jakiś numer, to dobrze zrobiliście. Pozdrawiam!
fajna historia
__________________
Razem od 21.06.2010
Zaręczeni od 21.12.2014
Ślub 14.02.2015
Darr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.