Warszawskie Panny Młode II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 09:13   #2731
pssotteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
fotobudka?? A cóż to takiego?

Ja właśnie zaczynam rozglądać się za salą, zespołem, fotografem i videofilmowaniem. Masz może kogoś godnego polecenia? Zespół? DJ???
Fotobudka to obecnie najfajniejsza atrakcja weselna, goście sie przy tym super bawią i maja do tego fajna pamiątkę. U koleżanki byli oni www.happyfotobox.pl - było super!
maja sporo zdjec jak to wyglada na fb https://www.facebook.com/HappyFotoBox?ref=tn_tnmn

Edytowane przez pssotteczka
Czas edycji: 2013-12-14 o 09:14
pssotteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 10:28   #2732
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej dziewczyny, pozwólcie że się przyłączę
Biorę ślub 8 sierpnia nadchodzącego roku (będziemy ze sobą już 8lat) i tak właściwie mam tylko salę...czy mogłybyście mi polecić jakiś fajny zespół w granicach 4-5 tys ?
szukam takiego, który nie będzie fałszował ,z damską i męskim wokalistą ,zabawiających gości za stołami i na parkiecie no i oczywiście nie pijących podczas swojej pracy a mojego wesela
Zabrałyście się już za kupno alkoholu ? Ile liczycie na osobę (wino-czerwone,białe,wódka) oraz na bar (alkohol kolorowy do drinków) i odchodne ?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 10:35   #2733
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pozwólcie że się przyłączę
Biorę ślub 8 sierpnia nadchodzącego roku (będziemy ze sobą już 8lat) i tak właściwie mam tylko salę...czy mogłybyście mi polecić jakiś fajny zespół w granicach 4-5 tys ?
szukam takiego, który nie będzie fałszował ,z damską i męskim wokalistą ,zabawiających gości za stołami i na parkiecie no i oczywiście nie pijących podczas swojej pracy a mojego wesela
Zabrałyście się już za kupno alkoholu ? Ile liczycie na osobę (wino-czerwone,białe,wódka) oraz na bar (alkohol kolorowy do drinków) i odchodne ?
Cześć, ja polecę po swoim i koleżanki weselu wodzireja. Muzyka więc nie na żywo, ale baaardzo się wszystkim podobało, prowadzi zabawę, ustala wcześniej "scenariusz" wesela, są przeróżne fantastyczne animacje, również dla dzieci. Niepijący Możesz zerknąć na jego stronę: wodzirejart.pl i na fb. Jakbym miała wybierać ponownie, wzięłabym jego.
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 10:20   #2734
Halina_Ha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cześć Dziewczyny, melduję się na wątku
Pobieramy się w Warszawie w tym roku, przygotowania są na etapie kartki i długopisu WSZYSTKO jeszcze przed nami i ta perspektywa mnie przeraża po 96 stronach wątku na pewno będę o niebo mądrzejsza, szczerze mówiąc nawet nie wiem w co ręce wsadzić
Halina_Ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:30   #2735
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Halina_Ha Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, melduję się na wątku
Pobieramy się w Warszawie w tym roku, przygotowania są na etapie kartki i długopisu WSZYSTKO jeszcze przed nami i ta perspektywa mnie przeraża po 96 stronach wątku na pewno będę o niebo mądrzejsza, szczerze mówiąc nawet nie wiem w co ręce wsadzić
A kiedy planujecie brać ślub? Bo jeśli np. w piątek albo poza sezonem, myślę, że ze wszystkim zdążycie

Ktoś mógłby może służyć namiarami na jakiegoś porządnego fotografa i/lub kamerzystę. Powoli łapię depresję, wszystko albo dziko drogie, albo kręcone jak przez wujka Staszka, i to 15 lat temu. Na razie myślimy o nich, może ktokolwiek kojarzy? http://czescczolem.pl/
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:36   #2736
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hmmm, szczerze to mi się te zdjęcia, które mają w swoim portfolio nie podobają - jak dla mnie są zdecydowanie za ciemne. Rozumiem, że może taka była idea, zamysł, by robić zdjęcia w takim stylu, ale mi się to zwyczajnie nie podoba. Wiele elementów na tych zdjęciach po prostu nie widać, gdyż są ukryte w cieniu, poza tym kompletnie nie rozumiem zamysłu robienia "ciężkich", zaciemnionych zdjęć z imprezy typu ślub (???). Poza tym mają z tego co widzę fotki tylko z 5 ślubów, więc ja bałabym się zaryzykować z tak niedoświadczonymi fotografami.
Ja sama biorę ślub w tym miesiącu i też dość długo szukałam fotografa (nie chcieliśmy kamerzysty, więc tutaj nie pomogę), bo mój TŻ sam zna się dość dobrze na tej dziedzinie, sam trochę pstryka i też bardzo mu zależało na fajnych zdjęciach, a jednocześnie mieliśmy dość mocno okrojony fundusz weselny. Tak czy siak zdecydowaliśmy się na: http://www.photoartstudio.pl/. Jak już mówiłam - ślub dopiero przed nami, więc na 100% z własnego doświadczenia póki co ich polecić nie mogę
Natomiast co do zespołu, o który pytała fatim, to tutaj podobnie, mogę podać DJ'a na którego my się zdecydowaliśmy, chociaż pewną rekomendację będę mogła dać dopiero po weselu Jest to: http://www.djalcapone.pl/. Polecili nam go znajomi, plus w necie znalazłam wiele pozytywnych opinii na jego temat. My bierzemy samego DJ'a, ale koleżanka była na weselu, na którym występował razem z wokalistką i saksofonistą i mówiła, że nie była na imprezie z lepszą oprawą muzyczną (a trochę tych wesel to ona już schodziła ;P). Możesz sobie na jego stronce zobaczyć w zakładce MUZYKA przykładowe wykonania tej wokalistki i tego saksofonisty - dla mnie boskie, jakbym miała fundusze na pewno wzięłabym cały pakiet
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:43   #2737
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
A kiedy planujecie brać ślub? Bo jeśli np. w piątek albo poza sezonem, myślę, że ze wszystkim zdążycie

Ktoś mógłby może służyć namiarami na jakiegoś porządnego fotografa i/lub kamerzystę. Powoli łapię depresję, wszystko albo dziko drogie, albo kręcone jak przez wujka Staszka, i to 15 lat temu. Na razie myślimy o nich, może ktokolwiek kojarzy? http://czescczolem.pl/
Ja mogę śmiało polecić Wedding Studios!

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Hmmm, szczerze to mi się te zdjęcia, które mają w swoim portfolio nie podobają - jak dla mnie są zdecydowanie za ciemne. Rozumiem, że może taka była idea, zamysł, by robić zdjęcia w takim stylu, ale mi się to zwyczajnie nie podoba. Wiele elementów na tych zdjęciach po prostu nie widać, gdyż są ukryte w cieniu, poza tym kompletnie nie rozumiem zamysłu robienia "ciężkich", zaciemnionych zdjęć z imprezy typu ślub (???). Poza tym mają z tego co widzę fotki tylko z 5 ślubów, więc ja bałabym się zaryzykować z tak niedoświadczonymi fotografami.
Ja sama biorę ślub w tym miesiącu i też dość długo szukałam fotografa (nie chcieliśmy kamerzysty, więc tutaj nie pomogę), bo mój TŻ sam zna się dość dobrze na tej dziedzinie, sam trochę pstryka i też bardzo mu zależało na fajnych zdjęciach, a jednocześnie mieliśmy dość mocno okrojony fundusz weselny. Tak czy siak zdecydowaliśmy się na: http://www.photoartstudio.pl/. Jak już mówiłam - ślub dopiero przed nami, więc na 100% z własnego doświadczenia póki co ich polecić nie mogę
Natomiast co do zespołu, o który pytała fatim, to tutaj podobnie, mogę podać DJ'a na którego my się zdecydowaliśmy, chociaż pewną rekomendację będę mogła dać dopiero po weselu Jest to: http://www.djalcapone.pl/. Polecili nam go znajomi, plus w necie znalazłam wiele pozytywnych opinii na jego temat. My bierzemy samego DJ'a, ale koleżanka była na weselu, na którym występował razem z wokalistką i saksofonistą i mówiła, że nie była na imprezie z lepszą oprawą muzyczną (a trochę tych wesel to ona już schodziła ;P). Możesz sobie na jego stronce zobaczyć w zakładce MUZYKA przykładowe wykonania tej wokalistki i tego saksofonisty - dla mnie boskie, jakbym miała fundusze na pewno wzięłabym cały pakiet
U nas był DJ Al Capone i to był baaaardzo dobry wybór, polecam go szczerze
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:46   #2738
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

O proszę! Hehehe, no to jestem jeszcze bardziej spokojna o nasze wesele
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:20   #2739
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
A kiedy planujecie brać ślub? Bo jeśli np. w piątek albo poza sezonem, myślę, że ze wszystkim zdążycie

Ktoś mógłby może służyć namiarami na jakiegoś porządnego fotografa i/lub kamerzystę. Powoli łapię depresję, wszystko albo dziko drogie, albo kręcone jak przez wujka Staszka, i to 15 lat temu. Na razie myślimy o nich, może ktokolwiek kojarzy? http://czescczolem.pl/
ja mogę śmiało polecić http://aba-foto.pl/ Szybka realizacja, dużo ładnych zdjęć do tego na początek mieliśmy gratis sesję narzeczeńską żeby zapoznać się z fotografem a i cena nie wygórowana

aha, dodam tylko, że nie wszystkie sesje są na jego stronę, ale podczas spotkania pokaże wam album ze zdjęciami, które realizował

Edytowane przez BandytkaD
Czas edycji: 2014-01-03 o 22:21
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 00:25   #2740
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
U nas był DJ Al Capone i to był baaaardzo dobry wybór, polecam go szczerze
A u nas będzie!

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Hmmm, szczerze to mi się te zdjęcia, które mają w swoim portfolio nie podobają - jak dla mnie są zdecydowanie za ciemne. Rozumiem, że może taka była idea, zamysł, by robić zdjęcia w takim stylu, ale mi się to zwyczajnie nie podoba. Wiele elementów na tych zdjęciach po prostu nie widać, gdyż są ukryte w cieniu, poza tym kompletnie nie rozumiem zamysłu robienia "ciężkich", zaciemnionych zdjęć z imprezy typu ślub (???). Poza tym mają z tego co widzę fotki tylko z 5 ślubów, więc ja bałabym się zaryzykować z tak niedoświadczonymi fotografami.
Czytałam trochę o nich - podobno owszem, w branży ślubnej dopiero zaczynają, ale fotografię i video (zwłaszcza video, na to zresztą pewnie się zdecydujemy, jeśli w ogóle) mają generalnie bardzo dobrze ogarniętą. Mnie się te zdjęcia podobają, kolory również. Owszem, są zaciemnione, ale nie nazwałabym ich ciężkimi. No ale gdyby każdemu podobało się to samo, byłoby nudno zresztą jeszcze jesteśmy przed spotkaniem, zobaczymy, co nam na nim zaprezentują i jakie zrobią na nas wrażenie.

W ogóle dzięki, Dziewczyny, za wszystkie namiary, na pewno zajrzę!
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 15:27   #2741
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej dziewczyny pozwolę sobie do Was dołączyć.

Nurtuje mnie obecnie temat tortu, planuję zamówić tort w formie babeczek, czy któraś z Was miała jakieś doświadczenia na tym polu?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 17:43   #2742
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pozwolę sobie do Was dołączyć.

Nurtuje mnie obecnie temat tortu, planuję zamówić tort w formie babeczek, czy któraś z Was miała jakieś doświadczenia na tym polu?
Ja planowałam taką opcję, rozważałam też żeby z kawałków tortu zrobić pojedyncze porcje dla każdego (takie w całości obłożone masą cukrową), jednak skutecznie odstraszyła mnie cena - od 14 do 22zł za porcję/1 babeczkę. Trochę za drogo wychodziło.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:27   #2743
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość

Ktoś mógłby może służyć namiarami na jakiegoś porządnego fotografa i/lub kamerzystę. Powoli łapię depresję, wszystko albo dziko drogie, albo kręcone jak przez wujka Staszka, i to 15 lat temu. Na razie myślimy o nich, może ktokolwiek kojarzy? http://czescczolem.pl/
Ciabatka, widziałam parę prac tej firmy. Myślę, że są okej. Bez szału, ale okej. Nie wiem, jak cenowo, ale jeżeli miałabym zgadywać, to pewnie 3-4 tys. zł?
Mnie się podobają filmy żywe i nie za długie. Kolega po fachu zrobił sobie taki film:
Chyba się nie obrazi, że publikuję, bo i tak jest publiczny ;-)
Jeżeli ceny za film 4-5 tys. to dla Ciebie nie przesada, to napisz do mnie, polecę Ci ze trzy firmy z Waw, z którymi pracowałam

P.S. Uwaga wszystkie dziewczyny, znalazłam kamerzystę oszusta. Szukam dla przyjaciółki kamerzysty i na oferii trafiłam na Sebastiana Kozienia z firmy Idea Ice Breakers z Warszawy. W portfolio ma fragmenty kradzione. Jeden z fragmentów, którym się chwali jako własnym należy do kamerzysty z USA!!! http://www.youtube.com/watch?v=HfiB49WRls4
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:36   #2744
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

PYTANIE:

czy znacie jakiegos dobrego fryzjera z dojazdem do domu? moze juz same takiego zaklepalyscie?

Ja koniecznie takiego wlasnie potrzbuje... nie chce mi sie jezdzic po salonach... wole sie wyspac
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:39   #2745
wercyn
Przyczajenie
 
Avatar wercyn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A ja chciałam podzielić się wrażeniami z kilku warszawskich salonów sukni ślubnych, może komuś się przyda. Jeździłam głównie po Pradze:

* AGORA na ul. Grochowskiej - niemiła pani, która odpowiadała jakby robiła wielką łaskę, w ogóle niepomocna. Moja kuzynka jest niska, a szukała dla siebie sukienki, zapytała o jakiś model, a ekspedientka odpowiedziała, że "Nie no, ale pani jest za niska". Przecież suknie są dopasowywane, wszędzie jest zdejmowana miara i sukienka jest szyta na daną osobę. Zdziwiłyśmy się bardzo takim podejściem. Jeśli chodzi o same suknie, to wybór jest całkiem spory. Ale niestety obsługa potrafi zniechęcić.

* ELLE na ul. Targowej - prowadzony przez tę samą osobę/osoby, co AGORA. I tutaj było zdecydowanie lepiej. Sympatyczna obsługa. Wybór sukni nie jest jakiś duży, ale ja byłam tam dwa razy i za każdym razem widziałam coś dla siebie, a jestem dosyć wybredna. Co ciekawe pani powiedziała, że każdą suknię można dowolnie przerabiać. Wiem, że zwykle można wprowadzać jakieś zmiany, ale tutaj zabrzmiało to jakbym mogła wybrać górę sukni z jednego modelu, a dół z innego. Wydaje mi się, że pani trochę przesadziła (albo ją po prostu źle zrozumiałam) Ale np. widziałam krótką sukienkę i powiedziano mi, że jeśli chciałabym, żeby jednak była do ziemi, to nie ma problemu.

*COLINE na ul. Kijowskiej - kiedy umawiałam się na wizytę, poproszono mnie, żebym wybrała sukienki, które są na stronie salonu. Tak też zrobiłam, a kiedy przyszłam z listą 9 sukni, powiedziano mi, że w salonie mają 2 Ale ogólnie na plus. Obsługa jak najbardziej w porządku. I znalazłam dla siebie dwie naprawdę fajne suknie (jedna spoza listy).

* DIANA na ul. Targowej - najmilsza obsługa jak do tej pory. Salon jest dosyć mały, ale mają spory wybór, przystępne ceny i modele, których nie widziałam gdzie indziej. To znaczy, może nie modele, ale zdobienia, wykończenia, np. gorset w jednej z sukni był cały w perełki, coś pięknego Ale trochę się rozczarowałam, bo byłam tam w październiku i mierzyłam suknię, która bardzo mi odpowiadała, a pani powiedziała, że tego typu sukni będzie dużo w nowym sezonie. Przyszłam dwa dni temu i były ze dwie, które mi się nie podobały, a ponoć już nic więcej nie będzie

* BARBARA na ul. Targowej, niedaleko Al. Zielenieckiej - salon jest w trakcie likwidacji, więc trwa wyprzedaż. Weszłam, bo miałam nadzieję, że może coś się trafi, ale pani skutecznie potrafi odstraszyć potencjalnych klientów. Chyba jej nie zależy na sprzedaniu czegokolwiek. Polecam komuś, komu nie przeszkadza, że musi się użerać z ekspedientką

* EMMI MARIAGE na rogu ul. Targowej i ul. Kijowskiej - sami projektują i szyją, więc można znaleźć coś ciekawego. Znowu powtórzyło się to, co w DIANIE - powiedziano mi, że "mój" model będzie w nowej kolekcji, okazało się, że kompletnie nie mam w czym wybierać :/ Ale za to widziałam, że można teraz trafić suknie z poprzedniej kolekcji w bardzo przystępnej cenie. Wybór całkiem duży.

* OUTLET TYLKO ONA na ul. Dzielnej - bardzo miła obsługa. Poszliśmy tam z narzeczonym głównie, aby obejrzeć garnitury. Mają spory wybór, ceny ok. 500-600 zł za garnitur i 1000-2000 zł za suknie. Wszystko można dopasowywać, zmniejszają, poszerzają, bez problemu. Dostawę garniturów będą mieli w drugiej połowie stycznia, ja zamierzam się wybrać

I tyle, mam nadzieję, że coś Wam się przyda Ja jestem ogólnie bardzo zdziwiona podejściem sprzedawców, bo wielu ma "wywalone". Jestem ciekawa efektów moich dalszych poszukiwań. Czy Wy też miałyście takie przejścia z obrażonymi ekspedientkami, czy tylko mnie się tak trafiło?
wercyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:52   #2746
Halina_Ha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Czesc Dziewczyny,
pisalam juz tutaj wczesniej, chcialam zrobic maly update
Z cywilnego wiosna zrobil sie koscielny w sierpniu! Udalo nam sie zaklepac sale i kosciol, i musielismy juz wyjechac z Polski. Z reszta walczymy zdalnie, troche stresu jest, ale ile ekscytacji!

teraz jestesmy na etapie wybierania sukienki (garnitur juz jest i szukania kamerzysty. Macie moze kogos godnego polecenia w Warszawie?

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
PYTANIE:

czy znacie jakiegos dobrego fryzjera z dojazdem do domu? moze juz same takiego zaklepalyscie?

Ja koniecznie takiego wlasnie potrzbuje... nie chce mi sie jezdzic po salonach... wole sie wyspac
Super pomysl! Sama sie nad tym zastanawiam, ale boje sie, ze cenowo to wyjdzie nie na moja kieszen :/ Jak trafie na kogos ciekawego to sie podziele kontaktem

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
ja mogę śmiało polecić http://aba-foto.pl/ Szybka realizacja, dużo ładnych zdjęć do tego na początek mieliśmy gratis sesję narzeczeńską żeby zapoznać się z fotografem a i cena nie wygórowana

aha, dodam tylko, że nie wszystkie sesje są na jego stronę, ale podczas spotkania pokaże wam album ze zdjęciami, które realizował
widze, ze maja bardzo konkurencyjne ceny. Nie odbilo sie to na jakosci?
Halina_Ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 05:18   #2747
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Halina_Ha Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,
pisalam juz tutaj wczesniej, chcialam zrobic maly update
Z cywilnego wiosna zrobil sie koscielny w sierpniu! Udalo nam sie zaklepac sale i kosciol, i musielismy juz wyjechac z Polski. Z reszta walczymy zdalnie, troche stresu jest, ale ile ekscytacji!

teraz jestesmy na etapie wybierania sukienki (garnitur juz jest i szukania kamerzysty. Macie moze kogos godnego polecenia w Warszawie?

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------



Super pomysl! Sama sie nad tym zastanawiam, ale boje sie, ze cenowo to wyjdzie nie na moja kieszen :/ Jak trafie na kogos ciekawego to sie podziele kontaktem

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------



widze, ze maja bardzo konkurencyjne ceny. Nie odbilo sie to na jakosci?
mnie tylko zastanawia to slowo "rejestracja".... To oznacza, ze dostaje sie "surowke"? Nieobrobiony film, ktory trwa iles tam godzin? Czy wszystko ladnie pieknie ujete w dynamiczny film? Ile taki gotowy mialby trwac?
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:40   #2748
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Nie, no na pewno oprócz "rejestracji" jest też "montaż" Pytanie, jaki ten montaż.

Halina, odpisałam Ci w innym wątku, ale oprócz tego możesz napisać ogłoszenie-zlecenie na Oferia.pl, to zgłoszą Ci się firmy, o których nie słyszałaś nawet Rzadko zresztą PMki zadowolone z fotografa albo kamerzysty poświęcają potem czas, żeby ich reklamować. Jeżeli nie znajdziesz opinii negatywnych, to już jesteś prawie w domu!

Paris, z tego, co wiem, prawie każdy fryzjer za dopłatą przyjedzie Ci do domu. Fajny bardzo jest Kajetan Góra. /No, pod warunkiem, że odrobina gwiazdorzenia Cię nie razi ;-) /

Edytowane przez GRUBSTEIN
Czas edycji: 2014-01-22 o 13:38
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 14:55   #2749
Halina_Ha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Nie, no na pewno oprócz "rejestracji" jest też "montaż" Pytanie, jaki ten montaż.

Halina, odpisałam Ci w innym wątku, ale oprócz tego możesz napisać ogłoszenie-zlecenie na Oferia.pl, to zgłoszą Ci się firmy, o których nie słyszałaś nawet Rzadko zresztą PMki zadowolone z fotografa albo kamerzysty poświęcają potem czas, żeby ich reklamować. Jeżeli nie znajdziesz opinii negatywnych, to już jesteś prawie w domu!
/
Swietny pomysl! Dalam ogloszenie, jeszcze moze w jakims serwisie sie oglosze. Jak na razie to bardzo spodobaly mi sie prace kilku kamerzystow, i wszyscy zajeci.. Czekam bardzo na odpowiedz w jednym miejscu, przepiekne teledyski slubne robia, az sie wzruszylam ogladajac chociaz to slub obcych ludzi :p Tez tak chce! Boje sie, ze tez nie bedzie juz szans na termin :/ ale trzymajcie kciuki!
Halina_Ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 15:47   #2750
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość

Paris, z tego, co wiem, prawie każdy fryzjer za dopłatą przyjedzie Ci do domu. Fajny bardzo jest Kajetan Góra. /No, pod warunkiem, że odrobina gwiazdorzenia Cię nie razi ;-) /

uuu ale pewnie ceny tez ma niezle czeszesz sie u niego? wiesz ile bierze?

Ja bym chciala miec porzadnie uczesane wlosy, bez ciecia, bez farby.... ale tak, zeby wytrzmaly prawie cala noc... ( po 3.00 rano sie wybacza niedoskonaly wyglad )....

a ja sie spotkalam z takim jednym panem, co dawal surowke i "teledysk slunny" ktory trwal 15 min. I tez cos w tych okolicach kosztowal.... takze ja tylko ostrzegam
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:18   #2751
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
uuu ale pewnie ceny tez ma niezle czeszesz sie u niego? wiesz ile bierze?

Ja bym chciala miec porzadnie uczesane wlosy, bez ciecia, bez farby.... ale tak, zeby wytrzmaly prawie cala noc... ( po 3.00 rano sie wybacza niedoskonaly wyglad )....

a ja sie spotkalam z takim jednym panem, co dawal surowke i "teledysk slunny" ktory trwal 15 min. I tez cos w tych okolicach kosztowal.... takze ja tylko ostrzegam
Malować też ma? Mam makijażystko fryzjerkę z dojazdem do domu, koszt chyba spory, ale zna się na rzeczy. Mogę na prv podać namiar.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:53   #2752
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Malować też ma? Mam makijażystko fryzjerkę z dojazdem do domu, koszt chyba spory, ale zna się na rzeczy. Mogę na prv podać namiar.
Poprosze!
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:56   #2753
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mnie malowała i czesała Kasia Sujka (i moją mamę... i świadkową )
Gorąco ją polecam Wiem, że tak nie powinno się robić, ale nie zmyłyśmy makijażu i na poprawinach byłyśmy w tych samych fryzurach i makijażach (to tak na potwierdzenie, że się długo trzymały i były profesjonalnie wykonane )

https://www.facebook.com/KasiaSujkaMakeUpArtist
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:43   #2754
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pozwolę sobie do Was dołączyć.

Nurtuje mnie obecnie temat tortu, planuję zamówić tort w formie babeczek, czy któraś z Was miała jakieś doświadczenia na tym polu?
Ja będę miała tort babeczkowy. Mogę ci podać kontakt, babka miła i może dojechać do Ciebie do domu np, na wstępny poczęstunek. Ceny też bardzo ok bo za 100 babeczek + mały, symboliczny tort na górze wychodzi niecałe 700zł .



Painka możesz napisać ile zapłaciłaś za czesanie?

Asiulek podasz mi na PW namiary na tą babeczkę i cene mniej więcej?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 21:44   #2755
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Ja będę miała tort babeczkowy. Mogę ci podać kontakt, babka miła i może dojechać do Ciebie do domu np, na wstępny poczęstunek. Ceny też bardzo ok bo za 100 babeczek + mały, symboliczny tort na górze wychodzi niecałe 700zł .



Painka możesz napisać ile zapłaciłaś za czesanie?

Asiulek podasz mi na PW namiary na tą babeczkę i cene mniej więcej?
Fryzura 200zł i makijaż też 200zł.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:21   #2756
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Atomoowka, ja bym była chętna na namiar do tej babeczki od tortu babeczkowego
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:43   #2757
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki Atomoowka ale zrezygnowaliśmy z tego pomysłu 700 nie mieści się nam w budżecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 03:08   #2758
gruszka85
Przyczajenie
 
Avatar gruszka85
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 14
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, znacie jakas dobra strone na ktorej mozna zawiesic ogłoszenie o odstapieniu sali weselnej za zwrot zaliczki? Dalam juz na gumtree ale tam to mi zginie zupelnie :/ Chcialam dac ogloszenie tutaj, ale sie okazalo, ze nie mozna. Macie jakies pomysly?
__________________
"If you don't know where you are going, any road will take you there"
gruszka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 06:25   #2759
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Możesz zamieścić m.in: na forum we-dwoje, slubowisko oraz innych stronach związanych ze slubem.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 09:25   #2760
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Możesz zamieścić m.in: na forum we-dwoje, slubowisko oraz innych stronach związanych ze slubem.
To jest dobry pomysł! Wiem, że często wrzucają takie ogłoszenia także na allegro.
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.