Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 11:32   #91
elnino1
Raczkowanie
 
Avatar elnino1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Mi się osobiście podoba Zalando. Profesjonalna firma, przesylka za darmo, robiłam już 2 razy zwroty i wszystko bez problemu. Rozmiarówka standardowa i jakość ok (Nie to co na allegro). Jak ktoś chce to aktualne kupony rabatowe i Opinie o Zalando sa tu: http://www.opiniepl.pl/zalando-opinie/
Ostatnio pojawił się kupon -35 zł, jednak tak jak ktoś mówil jest to od pewnej kwoty. Jednak moje zakupy dla całej rodziny wyszły ponad 350 zł, więc kupon jeszcze obniżył mi kwotę.
elnino1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:25   #92
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja osobiscie polecam co juz wczesniej pisałam. Zarówno zakupy jak zwroty przebiegały bezproblemowo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:42   #93
ZielonaGruszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny chciałabym zwrócić pewną rzecz zamówioną niedawno w Zalando, tylko jak skontaktować się z kurierem aby przekazać mu rzecz do zwrotu??
ZielonaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:14   #94
Arwena90
Przyczajenie
 
Avatar Arwena90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Całą instrukcję zwrotu ja zawsze dostaje w pudełku razem z zamówioną rzeczą ...
Arwena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:27   #95
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jest także na stronie Zalando - szczegółowa informacja
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 19:38   #96
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

zamówiłam szpilki na ślub - okazały sie dokładnie takie jak na zdjęciach, jednym słowem piekne! Niestety musiałam oddać, ze względu na nieco ciemniejszy kolor niż kolor mojej sukni. Mimow szystko polecam
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:04   #97
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Pytanie do dziewczyn, które wybrały opcję wysyłki za pobraniem. Ile dni (od dnia złożenia zamówienia) minęło zanim dostałyście paczkę? Czy kurierzy dostarczają kupione rzeczy także w soboty? I ostatnie pytanie: czy kurier dzwoni zanim dostarczy zakupy?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 09:04   #98
olama100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 116
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cześć
Moim zdaniem jest tam chyba trochę za drogo. Szukałam kaszkietu dla męża (po 20 latach w końcu zmienił image !!!) i w Zalando znalazłam kilka. Trzeba przyznać, że ładne, ale dość drogie. Poszperałam po Internecie i znalazłam robione na zamówienie z prawdziwej szkockiej wełny, blisko o połowę tańsze. Nie rozglądałam się w Zalando za ciuszkami dla siebie, bo wiecie, nie chciałam się nakręcać. Ale żeby kupować mężowi to jest tam zdecydowanie za drogo.
olama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 12:55   #99
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Czy ktoś jest w posiadaniu adresu z którego przychodzą rzeczy z Zalando?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 14:00   #100
zabiegana_
Raczkowanie
 
Avatar zabiegana_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 93
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja zamawiałam dwukrotnie rzeczy z Zalando i muszę przyznać że byłam pozytywnie zaskoczona. Nie musiałam niczego zwracać bo wszystko pasowało więc nie wiem jak odbywa się ten proces ale ogólnie zakupy oceniam bardzo na plus!
zabiegana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 22:00   #101
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja zamawialam na zalando tylko raz. Sukienka przepiękna, ale inny odcień niż na zdjęciu. i czekalam na kuriera 13 dni... -.-
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 23:04   #102
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dostałam od nich używane klapki (miały startą podeszwę), Mój chłopak zamawiał kiedyś kurtkę i było wszystko w porządku.
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:02   #103
Ainesk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Kupiłem w tym sklepie buty dla córki. Nie wchodziły jej na łydkę. Zwróciłem. Mija 2 tygodnie i do tej pory nie mam zwróconych pieniędzy. Co dzwonię to już są wysłane. Nie polecam tego sklepu.
Ainesk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:08   #104
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

ja bardzo często robię zakupy w zalando i nie narzekam, ostatnio zwróciłam spódnicę, bo była za duża, kurier odebrał paczkę w piątek po świętach 27.12, a w następny piątek 03.01. 2014 pieniądze miałam już na koncie;
przy okazji poszukuję kodu rabatowego do zalando, jakby ktoś miał i nie korzystał, to poproszę na priv
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 23:57   #105
gama168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

[/COLOR]Ja korzystałam i nie jestem zadowolona. Wpłaciłam 339 zł za buty w formie bonu upominkowego do którego dopłaciłam jeszcze 39 zł. Teraz nie chcą mi wypłacić całości kwoty tylko 39 zł, a 300 zł niby mają dopisać do konta na Zalando, ale ja tak nie chcę bo nie będę już korzystać z tego sklepu. Drogo!!! Te same buty widziałam w innym sklepie internetowym za kwotę mniejszą o 110zł. Więc nie opłaca się przepłacać.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Edytowane przez gama168
Czas edycji: 2014-01-09 o 23:59
gama168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:39   #106
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Kupowałam parę rzeczy oraz mój TŻ też. Zawsze żadnych problemów z realizacją zamówienia i wysyłką. Niczego nie zwracaliśmy, więc nie wiem jak tu wyglądają sytuacja.
Mają bardzo bogaty asortyment, którego przeglądanie zajmuje niestety sporo czasu
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 00:28   #107
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Przed świętami i teraz jak są wyprzedaże, kupiłam sporo rzeczy i naprawdę muszę przyznać, że wszystko jest ok i nie ma problemów. Co miało dotrzeć przed świętami to wszystko było na czas. Ogólnie polecam i nie mam zastrzeżeń.
Aha, widzę, że sporo jest wpisów powyżej z kont, które mają tylko jeden bądź dwa posty i krytykują Zalando - czyżby konkurencja się uaktywniła?

Edytowane przez Niebieskooka arystokratka
Czas edycji: 2014-01-11 o 00:29
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:06   #108
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

a ma któraś z Was ten płaszczyk z zalando? jestem ciekawa, jak wygląda na żywo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg M3221H029-708@1.1.jpg (15,4 KB, 25 załadowań)
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:52   #109
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

z innego forum:
kod do Zalando, -40zł: PLSHOES12
Kod ważny jest do 31.01.2014 na zakup obuwia przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 20:07   #110
anitka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja mam tragiczne doświadczenia z tym sklepem. Za każdym razem czekam na zwrot kasy parę tygodni. Dzwonię, piszę, dopiero jak na fcb napisałam na ich profilu apel o zwrot MOJEJ kasy to oddali... z łaską... żaluje, bo rzeczy maja swietne. I fajne marki jak wildfox czy superdry....ale co zrobisz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Nie jestem z konkurencji, opisałam swoje doświadczenia z oszustami.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Przed świętami i teraz jak są wyprzedaże, kupiłam sporo rzeczy i naprawdę muszę przyznać, że wszystko jest ok i nie ma problemów. Co miało dotrzeć przed świętami to wszystko było na czas. Ogólnie polecam i nie mam zastrzeżeń.
Aha, widzę, że sporo jest wpisów powyżej z kont, które mają tylko jeden bądź dwa posty i krytykują Zalando - czyżby konkurencja się uaktywniła?

Nie jestem z konkurencji. Opisałam swoje doświadczenia z oszustami
anitka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:16   #111
kombineratorka
Zakorzenienie
 
Avatar kombineratorka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 387
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja mogłabym ponarzekać jedynie na czas oczekiwania na wysyłkę. Wysłali zamówiony towar po ok 6 dniach od złożenia zamówienia, bo okazało się, że rozmiaru nie ma w magazynie. Buty okazały się za duże, więc odesłałam. Ze zwrotem towaru i kosztów nie było najmniejszych problemów
__________________
http://instagram.com/ejmili/
kombineratorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:02   #112
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

ja ostatnio zwracałam buty i spódnicę, w obu przypadkach kasę miałam na koncie po dwóch dniach, jestem bardzo zadowolona z zakupów w zalando, szczególnie, że kurier bezpłatnie przywozi i odwozi; teraz czekam na marynarkę, zamówiłam w dwóch rozmiarach, bo nie wiem, który będzie pasował, no i jeszcze mam jedne buty na oku, ale poczekam na większą obniżkę
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 05:07   #113
hydra17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez lirielle Pokaż wiadomość
drogie użytkowniczki!
Czy któraś z was korzystała może ze sklepu internetowego zalando? Jakie były wasze wrażenia? Czy towar był dobrej jakości i zgodny ze zdjęciem? jak szybko otrzymałyście przesyłkę? Czy był problem z jakimkolwiek zwrotem? Proszę o szczere odpowiedzi, jeżeli macie jakieś doświadczenia. Bardzo zależy mi na waszej opinii
pozdrawiam,
lirielle
zalando??? Porażka. Sklep gdzie olewa sie klienta, nie odp.na maile do nich piszące, lekceważą klienta, olewają, nie przyjezdza kurier po przesylke zwrotną, kompletny syf!
hydra17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:32   #114
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Na kilkanaście zakupów w Zalando tylko raz przydarzyła im się wpadka - czekałam przeraźliwie długo, termin gonił bo butki miały być na wesele. Dostałam wszystkie informacje, że niby towar wysłany, nawet numer listu przewozowego, natomiast na stronie kuriera, kiedy wpisywałam numer w opcji śledzenia przesyłki - wyskakiwało mi, że przesyłka o danym numerze w ogóle do nich nie wpłynęła, co potwierdzili jeszcze potem mailowo. Podejrzewam, że jakiś mały bałagan w Zalando i przeoczono moje zamówienie? I tu ciekawostka - nie bawiłam się w infolinie. Nieco perfidnie, ale nasmarowałam wypracowanie (kulturalne ale dobitne w przekazie) na facebook'u Zalando. Momentalnie mi odpowiedziano i zaraz na drugi dzień chyba buty były u mnie Trzeba im chyba publicznie błędy wytykać :p

Ale jak mówię - to się zdarzyło raz na kilkanaście transakcji.
Aczkolwiek nigdy nic nie zwracałam, zawsze wszystko mi pasowało. Aż do dzisiaj - zamówione buty okazały się za małe. Dumam teraz nad zwrotem, ale po przeczytaniu opinii jestem nieźle wystraszona...tym bardziej, że była to opcja "za pobraniem". No ale nie da rady chodzić w za małych butach, muszę je odesłać. I tutaj jedna irytująca rzecz - tabele rozmiarów są jakby "uniwersalne". A przecież wiadomo, że każda marka będzie miała nieco inną rozmiarówkę, szczególnie w przypadku butów. Zwykle sugeruję się długością wkładki w centymetrach, a nie rozmiarem jako takim. I tu mi to trochę przeszkadza, bo do każdej marki jest ta sama tabela.
Tak czy inaczej...zwracać będę (a zaraz potem kupię dokładnie te same buty, ale rozmiar większe - szkoda, że nie ma właśnie innego mechanizmu na wymianę, tylko trzeba zwracać i zamawiać jeszcze raz) i poinformuję jakby co o efektach
Mam nadzieję, że nie będzie żadnego problemu, bo nie chciałabym utopić 5 stówek :p

Niemniej jednak ogólnie moja opinia o sklepie jest bardzo dobra!


edit: śpieszę donieść, jak przebiegał zwrot u mnie: późnym wieczorem we środę zgłosiłam zwrot, najwcześniejszy termin dla kuriera to był czwartek i tak też się z nim umówiłam. Przyjechał idealnie na czas, uprzednio dzwoniąc, ze jest w drodze. W sobotę rano dostałam maila, że przesyłka dotarła do Zalando. Poniedziałek - mam pieniążki z powrotem na koncie! Tak więc cała akcja przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń. A byłam nieźle wystraszona czytając tu i tam, jak te zwroty przebiegają... No nic - zaraz zamawiam butki po raz kolejny, tym razem rozmiar większe
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168

Edytowane przez madzieeek
Czas edycji: 2014-02-17 o 16:23
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:52   #115
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Wygrałam ostatnio bon upominkowy do zalando i w związku z tym mam pytanie: czy rejestrując się na tej stronie i robiąc zakupy ten jeden raz jestem zobowiązana do kolejnych zakupów? Mam nadzieję że nie... ?
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 20:37   #116
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Wygrałam ostatnio bon upominkowy do zalando i w związku z tym mam pytanie: czy rejestrując się na tej stronie i robiąc zakupy ten jeden raz jestem zobowiązana do kolejnych zakupów? Mam nadzieję że nie... ?
chyba żartujesz, kupujesz kiedy chcesz, jak nie chcesz, to nie robisz zakupów

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość

edit: śpieszę donieść, jak przebiegał zwrot u mnie: późnym wieczorem we środę zgłosiłam zwrot, najwcześniejszy termin dla kuriera to był czwartek i tak też się z nim umówiłam. Przyjechał idealnie na czas, uprzednio dzwoniąc, ze jest w drodze. W sobotę rano dostałam maila, że przesyłka dotarła do Zalando. Poniedziałek - mam pieniążki z powrotem na koncie! Tak więc cała akcja przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń. A byłam nieźle wystraszona czytając tu i tam, jak te zwroty przebiegają... No nic - zaraz zamawiam butki po raz kolejny, tym razem rozmiar większe
ja zrobiłam dotąd ok. 10 zwrotów, wszystkie przebiegły u mnie błyskawicznie jak tu opisano
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 22:30   #117
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
chyba żartujesz, kupujesz kiedy chcesz, jak nie chcesz, to nie robisz zakupów
No to git wolałam się upewnić
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:18   #118
Kasiuleczka5_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 46
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ciuszki świetne ale mega drogie
Kasiuleczka5_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:58   #119
edzina
Raczkowanie
 
Avatar edzina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 164
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Pierwszy kontakt z Zalando i podnieśli mi ciśnienie!
Zamówiłam, paczka dociera po 5 dniach. Ok.
Ale.. W trakcie się zmieniło i musiałam zmienić adres dostawy (po prostu nikogo by tam nie było). W Zalando nie ma opcji zmiany adresu, tylko anulowanie zamówienia, co jest bez sensu.
Zadzwoniłam do nich zanim wysłali paczkę. Powiedzieli, że nie mogą zmienić adresu, że mam dzwonić do firmy kurierskiej (Fedex). Żeby w ogóle rozmawiać z kurierem - muszę mieć numer przesyłki. Poczekałam więc, otrzymałam numer jak już wysłali. Zadzwoniłam do kuriera i mówię im, że chciałam zmienić adres dostawy. Oni na to, że nie mogą zmienić adresu, bo musi to zrobić zleceniodawca, czyli Zalando. Więc dzwonię do Zalando a panienka jedyne co potrafi powiedzieć to to, że nie mogą zmienić adresu! No paranoja!
Zadzwoniłam więc znów do kurierów i powiedziałam im jak sprawa wygląda - oni też nie mogą tego zrobić!
Poprosiłam telefon bezpośrednio do kuriera. Na szczęście kurier - normalny człowiek z którym można się dogadać...
Raczej nie kupię już w tym sklepie.
edzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 10:56   #120
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

A ja jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zamówiłam towar w sobotę wieczór, a w niedzielę już był gotowy do wysyłki. Paczka przyszła w środę rano. Byłam na bieżąco informowana co i gdzie, rano zadzwonił kurier. Towar też zgodny ze zdjęciami i opisem, rozmiar butów się zgadzał. Jak będę miała możliwość, to na pewno jeszcze tam coś kupię
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.