bolące piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 22:08   #1
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296

bolące piersi


witam was bardzo serdecznie, mam takie pytanie... od 3lat biore tabletki logest , mialam ok pol roku temu przerwe ale od 4 miesiecy znow lykam, za dwa tygodnie powinnam dostac okres,czyli jestem dokladnie w srodku cyklu dzis rano sie budze z obolalymi piersiami ...... co moze to spowodowac..... nie zdarzylo mi sie to nigdy wczesniej.... dodam , ze ostatnio wspolzylam w sobote (jesli to ma jakies znaczenie) , napiszecie prosze co o tym myslicie , bo obawiam si najgorszego
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 23:30   #2
VolleyMasta
Raczkowanie
 
Avatar VolleyMasta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 76
Dot.: bolące piersi

mnie piersi zawsze bola przed okresem (kilkanascie dni przed), sa nabrzmiale i wrażliwe na dotyk.
VolleyMasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 08:52   #3
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: bolące piersi

ja wiiem, tez tak mam, ale okres juz byl ok, tydzien temu , a nastepny ma byc za 2 tyg
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 12:24   #4
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: bolące piersi

może po prostu podczas pieszczot Twoj Tż za mocno je ściskał? ja też tak mam czasami jak się mój misiu do piersi "przyklei" to tak je sobie lubi ściskać trochę, pomiętosić i potem właśnie trochę mnie bolą, są lekko nadwrażliwe..ale to mija, więc jest ok..może spałaś na brzuchu? to też czasem u mnie wywołuje ból..zrób sobie samodzielne badanie piersi, jeśli nie wyczuwasz nic niepokojącego to chyba nie masz się czym martwić..jesli jednak ból Ci nie minie, to idź do ginekologa, a potem na usg które wykluczy jakieś zagrożenie..ale myślę, ze wsyztsko będzie ok pozdrawiam cieplutko
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:23   #5
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: bolące piersi

dziekuje, bo zaczynam sie martwic , jestem prewrazliwiona na tym punkcie.... ja juz je widze , ze sa wielkie, czuje , ze brzuch mnie boli po prostu.... nic zobaczymy , byc moze bede jedna na 4000mln kobiet ktore zaszly w ciazy lakajac tabletki , a ich partner nie dochodzi w srodku... Boze , oby nie !!!
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 21:21   #6
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: bolące piersi

Od trzech dni strasznie bola mnie piersi ale nigdy az tak bardzo zawsze mnie bolaly kilka dni przed miesiaczka dokladnie miesiaczke powinnam dostac za dwa tygodnie ze nie moge icch nawet dotknac nie biore tabletek ani nie wspolzyje
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:39   #7
ziuta278
Raczkowanie
 
Avatar ziuta278
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 124
GG do ziuta278
Dot.: bolące piersi

co do bolących piersi...
leżałam w łóżku to nic nie czułam. Teraz wstałam i strasznie mnie boli prawa pierś. I nie jak dotykam, tylko tak w środku mnie boli, odczuwam kłucie aż mi jest niedobrze :[ tak w środku sutka... to coś złego czy jest niegroźne?
ziuta278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 13:37   #8
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: bolące piersi

Hej dziewczyny... Mam 20 lat, w pazdzierniku 21, od wczoraj zaczela mnie bolec prawa piers, jestem 4 dni po okresie, bylam juz u pani doktor rodzinnej ale nie wykryla nic, zadnych powiekszonych wezlow chlonnych ani nic przy badaniu piersi... Powiedziala mi zebym poszla sie zbadac do poradni chorob sutka... Czy to moze byc cos powaznego? Moja mama miala i chyba nadal ma guzki ale niezlosliwe i sa pod kontrola, (babcia chyba tez, ale nie jestem pewna). Nie jestem w ciazy, nie zazywam srodkow antykoncepcynych, ani zadnych hormonow, nie wspolzyje... Czy ten bol moze byc spowodowany tym, ze jestem dopiero co po okresie? Albo tym, ze moj organizm, w szczegolnosci piersi, rozwijaja sie nadal? Prosze o szybka odpowiedz... Bardzo sie denerwuje

ziuta mam to samo...
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 20:43   #9
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: bolące piersi

up up
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 09:13   #10
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: bolące piersi

Bylam u lekarza rodzinnego, przepisal mi przeciwzapalne i juz lepiej po 3 dniach zazywania bylo to zwykle przeziebienie
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.