Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 19:31   #331
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Martolina , jaki telefon wybrałaś w końcu? Jaka sieć , t mobile ?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:33   #332
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
jupiiii wynegocjowalam taaaaką umowę. nie smiałam nawet marzyć,ale twarda byłam i telefonik ten co poczatkowo byl przy tym abonamencie za 350zł dostane za 29zł pozostałe warunki też rewelacyjne wg mnie. jednak nie ma co po salonach chodzić (bylismy dzis w dwoch, w obu pańcie z bomblem w nosie z kpiną przyjęły nasze oczekiwania jako nierealne) tylko z doradcą przez telefon załatwiać i spokojnie acz stanowczo
No i super.
Jaki telefonik?

Wieczór bez podjadania Choć kusi, ale idę się wykąpać i zaraz się położę, więc już wstyd jeść będzie
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:37   #333
creature666
Zakorzenienie
 
Avatar creature666
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Landn :D
Wiadomości: 3 529
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
heloł

jupiiii wynegocjowalam taaaaką umowę. nie smiałam nawet marzyć,ale twarda byłam i telefonik ten co poczatkowo byl przy tym abonamencie za 350zł dostane za 29zł pozostałe warunki też rewelacyjne wg mnie. jednak nie ma co po salonach chodzić (bylismy dzis w dwoch, w obu pańcie z bomblem w nosie z kpiną przyjęły nasze oczekiwania jako nierealne) tylko z doradcą przez telefon załatwiać i spokojnie acz stanowczo
no i brawo!!! to ktory tel wybralas?
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Creature jak po rozmowie???
Doczytałam. No to czekamy razem z Tobą

Skalpel zaliczony
ja tez czekam!
gratki za Skalpel - ja poczekam jak juz chlopaki pojda spac... ale nie odpuszcze
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Sylwetki Chodakowskiej jednak bym mieć nie chciała
jakby dawali za free to jabym nie pogardzila zawsze mozna przytyc

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Wieczór bez podjadania Choć kusi, ale idę się wykąpać i zaraz się położę, więc już wstyd jeść będzie
__________________
life begins when your comfort zone ends
creature666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:43   #334
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Marta, gratulacje pozytywnej umowy

To jest prawda ze pańcie w salonie siedzą z pryszczem na dupie.
Jak poszłam do salonu przedłuzyc umowę o tv i internet - pakiet tv standardowy i i ternet 12 mb/s to powiedziała że na chwilę obecną po przedłużeniu będę płacić ponad 110 zł, kiedy wcześniej 79. Siedziała jak by ją stary nie do końca dzień wcześniej wybzykał, naburmuszona. I dobrze że się wstrzymałam, bo kilka dni później zadzwoniła babka z infolinii i zaproponowała mi pakiet tv ten sam a internet 20mb/s i za 84 zł.
Jak bym nie poczekala to i bym miała wolniejszy internet i jeszcz 30 zł więcej płaciła.

Ps. Kocham pisać z tableta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:43   #335
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
heloł
jupiiii wynegocjowalam taaaaką umowę. nie smiałam nawet marzyć,ale twarda byłam i telefonik ten co poczatkowo byl przy tym abonamencie za 350zł dostane za 29zł pozostałe warunki też rewelacyjne wg mnie. jednak nie ma co po salonach chodzić (bylismy dzis w dwoch, w obu pańcie z bomblem w nosie z kpiną przyjęły nasze oczekiwania jako nierealne) tylko z doradcą przez telefon załatwiać i spokojnie acz stanowczo
Zazdroszczę zdolnosci negocjacji, ja tym względem jestem masakrycznie kiepska
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:48   #336
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zdolnosci negocjacji, ja tym względem jestem masakrycznie kiepska
Ja też średnio, najwyżej Marta nam umowy przez telefon załatwi
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:35   #337
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U mnie bieda z warzywami nic w lodówce co bym mogła dorzucic trzeba się na zakupy wybrać tylko zaplanowac co kupić, wiec mam twaróg z czerwoną fasolą, kukurydzą i polędwicą drobiową z solą i pieprzem i kurcze dobre jak na byle co wrzucone do miski
w Opolu to ja nawet pieczywa nie kupuje, bo by się zeschło zanim bym zjadła całe
Słońce to ty leć do jakiegoś Leroya, czy innego "ogrodniczego' kup od metra rzeżuchy (albo na allegro jak ja kilogram nasion) i siej na płatkach kosmetycznych rzeżuszkę- to prawdziwa bomba witaminowa...wszystkie warzywa się koło niej chowają
A jak lubisz to wsadz do doniczki(albo słoika z wodą) cebulkę żeby ci ładny szczypiorek puściła i też masz darmową zieleninę.
Ja takie "bele co" to zawsze w domu mam. Gorzej z porządnym prawdziwym warzywem marchew mi ostatnio spleśniała taaa...warzywa u mnie jakoś ostatnio nie idą
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkich spadków wagi

Ja w życiu nie byłam chuda, od liceum do po studiach ważyłam 68-70 przy 172 i gdybym teraz zeszła do takiej wagi, pewnie uważałabym, że jestem chuda.
Okolice 60 kg to jest jakaś totalna abstrakcja dla mnie.

Zresztą mnie się nigdy nie podobały nadmiernie szczupłe kobiety, no taki mam gust, co zrobić Sylwetki Chodakowskiej jednak bym mieć nie chciała
eee bo Ewka ma niezbyt atrakcyjne ciało (według mnie) nie wiem...może jestem do niej uprzedzona, ale dla mnie ona jakaś taka wyyyciągnięta jest
A że ja karypel niski, to mi nie pasuje
Ale jakby dawali taką figurkę a'la Mel B to bym nawet w kolejce postała parę dni o wodzie samej

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
heloł

jupiiii wynegocjowalam taaaaką umowę. nie smiałam nawet marzyć,ale twarda byłam i telefonik ten co poczatkowo byl przy tym abonamencie za 350zł dostane za 29zł pozostałe warunki też rewelacyjne wg mnie. jednak nie ma co po salonach chodzić (bylismy dzis w dwoch, w obu pańcie z bomblem w nosie z kpiną przyjęły nasze oczekiwania jako nierealne) tylko z doradcą przez telefon załatwiać i spokojnie acz stanowczo




jej, brawo! satysafkcja musi być cudna.

La'Mbria też mi Cię brakowało Pisz więcej i się brakiem kompa nie tłumacz. Telefona masz chyba smart?

Ale jak nie kontrolujsz tego co jesz? W sensie, ze 200g czekolady od czasu do czasu czy bułka z pętem kiełbasy? u mnie zawsze to drugie

ja rownież chciałabym być kobieca czyli nieco zaoblona. nie sucha broń boże.

idę Skalpel trzasnąć
Yo!!!
No miszczu negocjacji, gratulejszyn
Fajos, że się udało...ale wiecie co...mam takie przemyślenia, ze oni specjalnie nie dają stacjonarnie lepszych ofert, żeby ci naganiacze z call center mieli na czym pracować

Martuś...u mnie bułka?!
Coś ty z księżyca się urwała?!
Niuńka u mnie dziś takie menu z rana wjechały dziś 3 kawy a potem poleciało:
dwa wafle ryżowe z 2 jajkami na miękko, toną twarogu i pomidorem (ten pomidor był zakazany), potem 100g czekolady....za moment solidny kotlet z indyka (tak! taki z patelni, smażony na oleju rzepakowym i w panierce z warzywami z patelni (ziemniaki! papryka!) i ryżem białym (znów ryż!mam po nim ssanie w żołądku jak po pszenicy!)
potem 3 garści nerkowców, banan, 250 g twarogu z pęczkiem rzodkiewki, koperku i rzeżuchą...i z pół litra lodów taaa...dietka jak nic.
A najgorsze, że uspałam młodego w 5 minut, padł jak ustrzelony z procy, poszłam ćwiczyć i pyk-trach w kolanie! nic mnie nie boli, ale odgłos byl makabryczny tak więc po 3 przysiadzie zakończyłam dzisiejsze ćwiczenia.
Jedyne co mnie ratuje to 25 km na rowerze...no ale jednak lodziki idą w biodra
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 20:47   #338
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

łi to jak tak u ciebie wygląda nie trzymanie diety to o twoje efekty jestem spokojna

już po Skalpelu. K...wa jak mi się nie chce ćwiczyć. Codziennie walczę z sobą by to zrobić. Kiedy najdzie to uzaleznienie, ja się pytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja taka negocjatorka a toć ten telefon i warunki pasuja mi, a to na nr J. przeceiż przedłuzenie umowy i nie wiem co teraz. Czy da się zamienić numery czy cu? Początkowo on mi miałpo prostu oddać aparat ake toć tam 1GB internetu specjalnie pod smartfona. A wybrałam tego, o ktorym od poczatku mowiłam Samsung Galaxy Core Plus.

Dobra lece pod prysznic i chyba się zmuszę jakoś do seksu
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:06   #339
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

La'Mbria Ewka ma 168cm i waży 52 kilo.
Mi się jej ciało bardzo podoba, jest smukłe, mięśnie są widoczne, ale nie męskie. Tylko twarz mi się jej nie widzi. Taka długa, końska Ale jak jej zakryć buzię i na samo ciało spojrzeć to

Muszę posiać rzeżuchę

Marta miłego pokonywania oporów, może być całkiem miło
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:08   #340
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

La`mbria ze mnie taka pani domu że i rzeżucha przy mnie gnije
Marta no to piękne negocjacje, w sumie jakby to o sam telefon chodziło to zawsze można się zamienić, gorzej z tymi pakietami

Właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam sobie trampki w realu dorwałam za 20zł a akurat szukałam jakiś tanich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-03-31-451.jpg (86,1 KB, 13 załadowań)
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:19   #341
insane_p
Zadomowienie
 
Avatar insane_p
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam sobie trampki w realu dorwałam za 20zł a akurat szukałam jakiś tanich
fajne też sobie takie jedne kupiłam do latania, jakieś tanie. I na rowerze już je uwaliłam w niedzielę

Jestem po 11 workoucie z Jillian, przede mną ostatnie 2 tygodnie Body Revolution Ale był dziś wycisk. Ale dałam radę... A na początku nie dawałam rady z tymi lajtowymi, hehe Aż mam ochotę sobie zrobić te workouty z początku, pewnie lajt by był teraz :P
__________________
“It is never too late to be what you might have been.” – George Eliot

-13,0 kg
18,4 kg to go.
insane_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 06:22   #342
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

hej u mnie dziś na wadze 65kg Prima Aprilis

insane powiem ci, ze jestem pod wrażeniem twojej żelaznej konsekwencji. Już huk czasu robisz to wyzwanie. na początku jak walczyłaś z insane to myslalam w duchu, ze zejdziesz kiedys podczas tych morderczych cwiczeń przy swojej owczesnej wadze, ale teraz widzę, że ci kilogramy nie przeszkadzają i dajesz ostro i super, ze z TŻ ćwiczenia były. zobaczysz rozstanie dobrze wam zrobi

Ashya tenisówki z tych niedzielnych chyba, co? jasne zaraz tez bym ufajdoliła.

Z L. wczoraj bylismy w laboratorium. Działo się
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 06:32   #343
insane_p
Zadomowienie
 
Avatar insane_p
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
hej u mnie dziś na wadze 65kg Prima Aprilis

insane powiem ci, ze jestem pod wrażeniem twojej żelaznej konsekwencji. Już huk czasu robisz to wyzwanie. na początku jak walczyłaś z insane to myslalam w duchu, ze zejdziesz kiedys podczas tych morderczych cwiczeń przy swojej owczesnej wadze, ale teraz widzę, że ci kilogramy nie przeszkadzają i dajesz ostro i super, ze z TŻ ćwiczenia były. zobaczysz rozstanie dobrze wam zrobi

Ashya tenisówki z tych niedzielnych chyba, co? jasne zaraz tez bym ufajdoliła.

Z L. wczoraj bylismy w laboratorium. Działo się
Dzień dobry!

Oj dobrze, że waga nie zna się na żartach, bo mogłaby zrobić nadzieję albo popsuć humor

Ja sama jestem w szoku, że wytrzymałam już 10 tygodni... I opuściłam z 3 treningi - każde z jakiegoś powodu - np. praca od rana do 17, potem dojazd do domu do 18, potem w auto i na wieś - 22. To już siły nie było. Także powody miałam. Ale z tak kilka razy chciałam odpuścić, szukałam wymówek. Ale w końcu robiłam - i zwykle wtedy chyba z wyrzutów sumienia robiłam więcej Ale jest to dla mnie jakiś przełom - moim postanowieniem na 2014 rok było ćwiczenie min. 3 razy w tygodniu przez cały rok. Na razie - pierwsze dwa tygodnie to jakieś lajtowe ćwiczenia 3 x w tygodniu właśnie, a od połowy stycznia po 6 razy No i nie przestanę! Teraz już kondycja ciutkę lepsza, to po majówce zaczynam na jakieś fitnessy po pracy biegać, nie będzie wstydu aż takiego

A TŻ - wiecie co :P Jak byłam tutaj na praktykach w wakacje to mieszkaliśmy osobno przez 3 miesiące, widywaliśmy się rzadziej niż teraz, bo co 2-3 tygodnie i jakoś tak dobrze było, oddech Ale wtedy to było określone w czasie, wracam tego i tego dnia i koniec. A teraz już jednak na stałe i jakoś inne podejście mam. W ogóle, jak zawsze byłam w miarę pewna, że to ten jedyny, to czasem dopadały wątpliwości, jakieś takie krótkie etapy. Ale teraz się upewniłam jak nigdy. Nawet ślub mogłabym brać

Zbieram się do pracy Miłego dnia kochane!
__________________
“It is never too late to be what you might have been.” – George Eliot

-13,0 kg
18,4 kg to go.
insane_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 06:40   #344
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
hej u mnie dziś na wadze 65kg Prima Aprilis
Dobre

Z L. wczoraj bylismy w laboratorium. Działo się
Kiedy wyniki?

Dziś 1-szy więc pomiary. Na wadze 59 kilo, w centymetrach -4,5

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez insane_p Pokaż wiadomość
A TŻ - wiecie co :P Jak byłam tutaj na praktykach w wakacje to mieszkaliśmy osobno przez 3 miesiące, widywaliśmy się rzadziej niż teraz, bo co 2-3 tygodnie i jakoś tak dobrze było, oddech Ale wtedy to było określone w czasie, wracam tego i tego dnia i koniec. A teraz już jednak na stałe i jakoś inne podejście mam. W ogóle, jak zawsze byłam w miarę pewna, że to ten jedyny, to czasem dopadały wątpliwości, jakieś takie krótkie etapy. Ale teraz się upewniłam jak nigdy. Nawet ślub mogłabym brać
To do dzieła

Krop mnie w niedzielę zastrzelił pytaniem, kiedy bierzemy ślub Ale jakoś temat się nie rozwinął, chyba za dużego szoku doznałam.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 06:52   #345
insane_p
Zadomowienie
 
Avatar insane_p
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
To do dzieła

Krop mnie w niedzielę zastrzelił pytaniem, kiedy bierzemy ślub Ale jakoś temat się nie rozwinął, chyba za dużego szoku doznałam.
Haha, nieee jeszcze trochę Ale powoli dojrzewam. My z TŻtem jak łyse konie się znamy, więc po prostu pogadamy i będzie :P Romantycznych zaręczyn z niespodzianką nie będzie Ja mam marzenie nt. zaręczyn takie, że mam nadzieję, że uda nam się to zrealizować, ale to w sumie ode mnie zależy.

A Krop tak serio, czy raczej żartem? Chciałabyś?

Teraz już serio uciekam, wyłączam kompa, do wieczora!
__________________
“It is never too late to be what you might have been.” – George Eliot

-13,0 kg
18,4 kg to go.
insane_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 06:54   #346
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

no taaa bo ty pierscionek przecież nosisz.

dziś wyniki.

insane to sie oświadczaj
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 07:33   #347
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cześć dziewczyny, u mnie waga dziś pokazuje 59.8kg. Fajnie widzieć 5 z przodu.


Dziś w planie skalpel, boczki Tiffany i jakieś rozciąganie
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 07:41   #348
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez insane_p Pokaż wiadomość
A Krop tak serio, czy raczej żartem? Chciałabyś?
Chyba poważnie. powiem Ci, że chyba bym się pewniej poczuła. Nie raz dopadają mnie takie myśli, że on tylko na chwile jest, bo w sumie tkwimy w tym samym miejscu. A tym bardziej jak widzę, że przestaje się starać, jak zaczyna olewać... Pewnie sobie wkręcam, bo w sumie dużo dla nas poświęcił, całkiem zmienił swoje życie, ale jakoś tak te poczucie bezpieczeństwa mam zaburzone.

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
no taaa bo ty pierscionek przecież nosisz.
No noszę, musze go zmniejszyć tak w ogóle.

dziś wyniki.
Oby wszystko było dobrze

insane to sie oświadczaj
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, u mnie waga dziś pokazuje 59.8kg. Fajnie widzieć 5 z przodu.

Dziś w planie skalpel, boczki Tiffany i jakieś rozciąganie
Brawo Fajnie tak z 5-ką
U mnie w planie chyba tez Skalpel, no albo Turbo. Zobaczymy. Na zumbę nie pójdę, bo mnie nie stać
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:29   #349
creature666
Zakorzenienie
 
Avatar creature666
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Landn :D
Wiadomości: 3 529
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Dobry
Ehhhh co za wieczór
Poszłam się skalpelować, po 15min Młody strzelił focha jak stąd do Pekinu i rób co chcesz...
Zanim się uspokoił to już miałam dość i poszłam spać! Dobrze że w nocy spał i z rana był wesoły
Także dzisiaj będzie kolejny PEŁNY Skalpel, a w weekend zrobię jeden extra... Zła jestem jak osa, ale cóż zrobisz

Marta dobry żart nie jest zły!
Oby wyniki L. były dobre
Tamlinek Ty chyba przez poprzedni związek jesteś taka czujna, co?! Ale w sumie i dobrze, bo to Ty masz być pewna i szczęśliwa wraz z dzieciakami
Insane ja też myślałam, że sobie krzywdę zrobisz tym Insanity, ale gratuluję wytrwałości! tak trzymaj!
Oświadczaj się dziś!
Patisia brawo za 5

U mnie mgła jak mleko ale nie jest zimno
A ja znowu w śmierdzącym autobusie ehhhh....
__________________
life begins when your comfort zone ends
creature666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 08:35   #350
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Witam z rana u mnie dieta idzie bombowo, właśnie śniadanko jem
I zaraz na uczelnie
Creature współczuje autobusu dlatego wole samochód, jedzie się gdzie, o której i z kim chce

Tamlin, Insane już mam zacząć zbierać na prezent? Ja studentka to mi proszę wcześniej oznajmić

Martolina
i jak poszło laboratorium?, niedzielne czyli zakładane od święta? ja tam w nich bd śmigać najwyżej się wypierze

Patisia
za 5 z przodu
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`

Edytowane przez Ashya_
Czas edycji: 2014-04-01 o 08:38
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:51   #351
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

a ja znów paluchem o sklerozo

tamlin ale wiesz, że slub żadnej pewności nie daje ani gwarancji...a starać się moze przestać jeszcze bardziej :/ taka prawda niestety.

my pierwszy rok po slubie mielismy miodowy. wlasnie sprezalismy sie, bo to juz nie przelewki...potem to minęło i własnie weszła olewka, bo po co sie starac jak i tak nie odejdzie tak łatwo.

gdybym mogła wybierac nie wyszłabym za mąż drugi raz. coś wiecej ma nas trzymac przy sobie niż PAKT. mozliwosc odejscia nie powinna byc zagrozeniem a motywacją do starania sie by ta osoba nie zechciala odejść.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:52   #352
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Dziewczyny, ja się zważyłam po dwóch tygodniach i nawet baterie wymieniałam i mam 85kg

Patisia
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:54   #353
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zważyłam po dwóch tygodniach i nawet baterie wymieniałam i mam 85kg

Patisia
Dzięki.
Nadalka, sprężaj się. Jojo jest okropne
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:01   #354
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez creature666 Pokaż wiadomość
Dobry
Ehhhh co za wieczór
Poszłam się skalpelować, po 15min Młody strzelił focha jak stąd do Pekinu i rób co chcesz...
Zanim się uspokoił to już miałam dość i poszłam spać! Dobrze że w nocy spał i z rana był wesoły
Także dzisiaj będzie kolejny PEŁNY Skalpel, a w weekend zrobię jeden extra... Zła jestem jak osa, ale cóż zrobisz
No właśnie, nic nie zrobisz
Ja przy Matim ćwiczę. On siedzi koło mnie. Raz przy Skalpelu jak machałam na czterech noga kopnęłam go nie chcący to teraz nie zachodzi mnie od tyłu. Ale za to w tej pozycji głaska mnie po głowie, a przy brzuchach wisi nade mna i buziaki daje co się uniosę

Tamlinek Ty chyba przez poprzedni związek jesteś taka czujna, co?! Ale w sumie i dobrze, bo to Ty masz być pewna i szczęśliwa wraz z dzieciakami
Chyba tak. Mam bardzo zaburzone poczucie bezpieczeństwa, pewnie przez to że eks nas na każdym kroku zostawiał i znikał, albo wyrzucał z domu. I przez to mi się wydaje, że Krop tylko na chwile jest, że któregoś dnia zniknie.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Tamlin, Insane już mam zacząć zbierać na prezent? Ja studentka to mi proszę wcześniej oznajmić
Szalona

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
tamlin ale wiesz, że slub żadnej pewności nie daje ani gwarancji...a starać się moze przestać jeszcze bardziej :/ taka prawda niestety.
Wiem, wiem. Z eksem raptem małżeństwem byliśmy 1,5 roku.

my pierwszy rok po slubie mielismy miodowy. wlasnie sprezalismy sie, bo to juz nie przelewki...potem to minęło i własnie weszła olewka, bo po co sie starac jak i tak nie odejdzie tak łatwo.
A dlaczego nie łatwo??? Przecież papier nic nie zmienia. Dziękuję, do widzenia i koniec bajki. Teraz rozwód to chwila.

gdybym mogła wybierac nie wyszłabym za mąż drugi raz. coś wiecej ma nas trzymac przy sobie niż PAKT. mozliwosc odejscia nie powinna byc zagrozeniem a motywacją do starania sie by ta osoba nie zechciala odejść.
Mi to jednak nie o to chodzi. Ja po prostu nie czuje się pewnie, nie wierzę w to, że on jest ze mną na zawsze, nie raz mam takie myśli, że to tylko takie przeczekanie czegoś. Dał pierścionek i co? Cisza. Tak jakby tylko chciał mi co jakiś czas cos pokazac, uciszyć mnie i moje myśli. No nie wiem jak to napisac.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:02   #355
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

ale serio mówisz czy prima aprilis?
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:03   #356
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zważyłam po dwóch tygodniach i nawet baterie wymieniałam i mam 85kg
To chyba aż niemożliwe. 10 kilo w 2 tygodnie???????????? Nadalka Ty chyba byś musiała cały czas jeść. Idź gdzies do apteki się zważ, bo nie wierzę w to.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
ale serio mówisz czy prima aprilis?
Ej no właśnie
A mi az jogurt na klawiaturę spadł z łyżeczki
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:04   #357
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
ale serio mówisz czy prima aprilis?
No właśnie! Nadalka
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:19   #358
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
ale serio mówisz czy prima aprilis?
nie, no , jaja sobie robię
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:23   #359
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
nie, no , jaja sobie robię
Wracasz do odchudzania ? )
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:29   #360
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Pulchne dietują, spadki notują i powera tyle mają, że część IV zaczynają :)

Jutro chyba wracam
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 06:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.