Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 11:17   #181
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
No może z wyjątkiem tego zdjęcia :


tu dzięki kokardce we włosach, pozie i dzióbkowi ładna dziewczyna zrobiła z siebie dzidzię piernik
no spinkę bym faktycznie usunęła
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:20   #182
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz trochę? Skąd wiesz, jak Autorka się zachowuje? Oceniasz po stroju? Jedziesz po niej, jakby co najmniej nosiła opaskę z kokardką i koszulkę z hello kitty. Mogą Ci się nie podobać ubrania Autorki, ale siłą ich z niej nie zdejmiesz. Lepiej więc trochę zluzować majty i przestać dowartościować się czyimś kosztem.
Autorko, najpierw ogarnij brwi, tak jak już Ci pisałyśmy, i naprawdę szczerze Ci radzę-nie ruszaj ich. Pobaw się też makijażem, fryzurą. Co do koloru, to pewnie sama zauważyłaś, że większość uważa, że lepiej Ci w naturalnym kolorze włosów.
Nie znam, ale oceniam jej zachowanie jako infantylność na podstawie tego jak nie umie o siebie zadbać, jakie wybierała sobie stroje i makijaż (jak pięciolatka) i co pisze w wątku. I chyba nie tylko ja odnoszę takie wrażenie, parę osób już to zauważyło
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 12:59   #183
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Myślałam, że zobaczę zdjęcie brzydala, a tu normalna twarz. Eh, nieciekawie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 13:24   #184
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Najładniej wyglądasz w naturalnym kolorze i uważam, że bardziej służy Ci taka długość (również ostatnie foto).
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 16:03   #185
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ok to już więcej nie piszę, bo wiesz lepiej. Nie twierdzę, że jesteś "za stara na coś", bo jestś młoda. Dodam tylko , że taki słodki styl może pasować jak ktoś ma 26 lat plus dziewczęcą urodę nastolatki z promienną świeżą cerą, rozświetlonymi oczami (nie mylić z czarną mascarą na rzęsach) błyszczącymi i dobrze podciętymi włosami, a Ty masz zaniedbaną szarą cerę, nie umiesz się malować, użyć korektora, rozświetlić skóry, nie pokazujesz zębów w uśmiechu itd. Na zdjęciach z bliska twoja cera wygląda na więcej lat niż masz, a zachowujesz się jakbyś miała mniej. Widocznie twój problem leży gdzie indziej po prostu wmawiasz sobie, że masz pięć lat, ale szczęście i uroda nie polega na posiadaniu pięciu lat, czy udawaniu, że się tyle posiada... Znam starsze od ciebie osoby co wyglądają młodziej od ciebie i wcale nie noszą różu i nie udają, że są w przedszkolu. Lepiej wyglądać młodo wśród swoich rówieśników (jakikolwiek by był) niż staro jak na przedszkolaka.
Dziękuję Ci bardzo za wszystkie rady, na pewno z nich skorzystam i postaram się rozświetlić cerę, nauczyć się używać korektora, zadbać o skórę i włosy. Jak Ci już wcześniej pisałam lubię także nieco inny styl ubioru, przykładowo:
http://www.jestesmodna.pl/sukienki/s...da_moe018.html
http://www.jestesmodna.pl/sukienki/s..._chiara_1.html

Lecz obecnie nie mam w szafie zbyt wielu eleganckich, bardziej gładkich i stonowanych ubrań.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 16:08   #186
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za wszystkie rady, na pewno z nich skorzystam i postaram się rozświetlić cerę, nauczyć się używać korektora, zadbać o skórę i włosy. Jak Ci już wcześniej pisałam lubię także nieco inny styl ubioru, przykładowo:
http://www.jestesmodna.pl/sukienki/s...da_moe018.html
http://www.jestesmodna.pl/sukienki/s..._chiara_1.html

Lecz obecnie nie mam w szafie zbyt wielu eleganckich, bardziej gładkich i stonowanych ubrań.
ładna ta pierwsza, sama bym taką założyła :P


a jakich kosmetyków używasz? chodzi mi o kolorówkę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:54   #187
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zależy mi na ocenie mojego wyglądu, mam na myśli zwłaszcza twarz. Wiem, że niniejszy wątek jest banalny, ale dla mnie opinia obiektywna osób mi nieznanych jest bardzo ważna. Dla lepszego porównania zamieszczam poniżej cztery swoje zdjęcia w różnych kolorach włosów:
Matko przenajświętsza, prześliczna dziewczyna! I czym mniej kombinujesz z kolorem włosów, tym lepiej! Wróć do swojego naturalnego koloru, brwi oddaj w ręce doświadczonej kosmetyczki i gotowe! Nie daj sobie nigdy wmówić, że jesteś brzydka. Masz uroczą, dziewczęcą urodę, wyglądasz na ok.18 lat. Tusz do rzęs zupełnie Ci wystarczy, każdy mocniejszy makijaż będzie wyglądał groteskowo - jesteś po prostu młodziutka, na wszystko przyjdzie czas.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 01:15   #188
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ładna ta pierwsza, sama bym taką założyła :P


a jakich kosmetyków używasz? chodzi mi o kolorówkę
Najczęściej używam czarnego oraz zielonego eyelinera, mam także fioletowy cień do powiek oraz błyszczyki i szminki w różnych odcieniach różu oraz czerwieni. Takich bardziej subtelnych, rozświetlających i stonowanych kolorów w kosmetykach do makijażu nie posiadam niestety.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 13:19   #189
sylvain1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Na czwartym zdjęciu z pieskiem u stóp wyglądasz świetnie
Na nim wyglądasz bardzo naturalnie, pewnie przez to, że to Twój naturalny kolor włosów
sylvain1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 15:05   #190
miernikstresu
Rozeznanie
 
Avatar miernikstresu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 678
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jesteś bardzo naturalną kobietą masz śliczną cerę a jak dla mnie najładniej Tobie w Naturalny Kolor - Jasnoszary Brąz
__________________

miernikstresu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 17:11   #191
ollay12
Przyczajenie
 
Avatar ollay12
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Specjalnie się zarejestrowałam, żeby zobaczyć zdjęcia, bo byłam pewna, że zobaczę śliczną twarz i się nie myliłam!
Masz subtelną, dziewczęcą urodę!!! Najładniejsze jest zdjęcie w naturalnym kolorze włosów.
I nie potrzeba mocnego makijażu, wystarczy tylko więcej wiary w siebie i odwagi!
Życzę powodzenia
ollay12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 19:41   #192
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez ollay12 Pokaż wiadomość
Specjalnie się zarejestrowałam, żeby zobaczyć zdjęcia, bo byłam pewna, że zobaczę śliczną twarz i się nie myliłam!
Masz subtelną, dziewczęcą urodę!!! Najładniejsze jest zdjęcie w naturalnym kolorze włosów.
I nie potrzeba mocnego makijażu, wystarczy tylko więcej wiary w siebie i odwagi!
Życzę powodzenia
Naprawdę miło mi to słyszeć - dziękuję
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:59   #193
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Wydaje mi się,że gdybyś umalowała oczy,przynajmniej wytuszowała rzęsy to twoja twarz nabrałaby wyrazu,teraz trochę brak jej koloru.
Bardzo korzystną długość włosów miałaś,gdy byłaś blondynką,ale ten kolor ci nie pasował,chyba odcień był zbyt żółty. Ja bym cię widziała w zimnym blondzie
Ale największy problem siedzi w twojej głowie.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 11:35   #194
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Droga Wizażanko,
Jeśli czytałaś poprzednie posty to powinnaś była zauważyć, że nie tylko marudziłam, ale także coś robiłam w kierunku zmiany wyglądu i nadal będę do tego dążyła. Jeśli się na czymś nie znam (np. na regulacji brwi), to będę próbowała się tego nauczyć. W sieci jest cała masa poradników i filmików jak zrobić dobrze to i owo, więc myślę, że mi się uda.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



Ależ ja wiem, że "ładnie" nie równa się różowo, słodko i landrynkowo. Jednak to, że mam męża i dziecko wcale według mnie nie oznacza absolutnej rezygnacji z dziewczęcych ubrań, fasonów, dodatków czy kolorów. Bardzo lubię również elegancki styl ubioru, bardziej klasyczny, prosty i kobiecy. Dobrze się czuję w romantycznym wydaniu i na pewno nadal będę chodziła w takich ciuszkach, ale postaram się je zestawić z czymś innym by nieco przełamać słodycz.
z dziewczęcych nie musiałabyś rezygnować, ale te ubrania są dziecinne. lepiej Ci w stonowanych kolorach, ubierz jeansy, biały top i dopasowany żakiet. od razu będziesz wyglądać lepiej.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 13:59   #195
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość
z dziewczęcych nie musiałabyś rezygnować, ale te ubrania są dziecinne. lepiej Ci w stonowanych kolorach, ubierz jeansy, biały top i dopasowany żakiet. od razu będziesz wyglądać lepiej.
Dobrze, wezmę sobie twoje rady do serca
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 14:23   #196
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Ależ nie jesteś brzydka. Jesteś ładną dziewczyną, która nie bardzo wie, w czym jej dobrze. Najlepszy odcień włosów to twój naturalny.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 18:41   #197
MAGDALENA MIS
Przyczajenie
 
Avatar MAGDALENA MIS
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Nie jesteś brzydka,ale strasznie dziecinnie się ubieraszAle spokojnie,czasem zapominamy wraz z upływem czasu zmienić styl i garderobę,to zdarza się najlepszym.I oczka są mega smutneSmutek kryje się w twoich oczach,tusz do rzęs tu nic nie pomoże.Więcej pewności siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
__________________
magdalena
MAGDALENA MIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 09:54   #198
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Rzadko wchodzę na metamorfozy, ale dziś cos mnie podkusiło i weszłam z ciekawości na twój post i mocno się zdziwiłam. Myślałam że masz 18 lat, a tu się okazuje że jesteś mamą i wygladasz super. Najładniej faktycznie wyglądasz w swoich naturalnych włosach. Ja też kiedyś myślałam po co będę chodzić na regulację brwi, przecież sama sobie dobrze wyreguluję ale od roku chodze regularnie na hennę z regulacją i jestem prze szczęśliwa, twarz po takich drobnych korektach nabiera charakteru i kształtu. Naprawdę polecam bo dobra kosmetyczka potrafi zdziałać cuda

Rozumiem że nie wierzysz w siebie, bo we mnie rodzina (też babcia w ogromnej mierze) i rówieśnicy w szkole drwili, ze względu na nadwagę i odbiło się to na mnie, ale walczę z samą sobą i próbuje sobie i innym udowodnić że nie jestem taka jaką oni mnie widzieli. Naprawdę więcej wiary w siebie, masz męża który Cię kocha i w którym masz oparcie a to najważniejsze - ja kogoś takiego nie mam więc tym bardziej powinnaś być szczęśliwa
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 13:37   #199
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Witaj,

Po pierwsze odpowiedź na pytanie zawarte w tytule, nie jesteś brzydka wręcz przeciwnie. Trochę pewności siebie kobietko, wiem coś o tym bo sama kiedyś byłam nieśmiałą myszką. Zmiana brwi, podkreślenie rzęs, zdecydowanie bardziej naturalny makijaż w Twoim przypadku - chodzi mi również o usta. Jeśli chodzi o kolor włosów to zostałabym przy naturalnym, ale zdecydowanie w dłuższej wersji. Jeśli chodzi o strój zdecydowanie powinnaś postawić na kobiecość, nawet jeśli lubisz styl sportowy. Sama mam cellulit, pękające naczyńka czy też cienie pod oczami... ale jakbym miała przejmować się takimi głupotkami to chyba oszalałabym. Jaki styl ciuszków preferujesz? Może wybierz się na zakupy, po przymierzaj zobaczysz w czym się dobrze czujesz - zdecydowanie stawiałabym na coś odważniejszego. I przede wszystkim proszę wygonić z główki myśli iż jesteś brzydka, a wręcz wbić sobie do niej że jestem piękną kobietką.

Wiem wiem troszkę chaotycznie.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Witaj,

Po pierwsze odpowiedź na pytanie zawarte w tytule, nie jesteś brzydka wręcz przeciwnie. Trochę pewności siebie kobietko, wiem coś o tym bo sama kiedyś byłam nieśmiałą myszką. Zmiana brwi, podkreślenie rzęs, zdecydowanie bardziej naturalny makijaż w Twoim przypadku - chodzi mi również o usta. Jeśli chodzi o kolor włosów to zostałabym przy naturalnym, ale zdecydowanie w dłuższej wersji. Jeśli chodzi o strój zdecydowanie powinnaś postawić na kobiecość, nawet jeśli lubisz styl sportowy. Sama mam cellulit, pękające naczyńka czy też cienie pod oczami... ale jakbym miała przejmować się takimi głupotkami to chyba oszalałabym. Jaki styl, kolor ciuszków preferujesz? Może wybierz się na zakupy, po przymierzaj zobaczysz w czym się dobrze czujesz - zdecydowanie stawiałabym na coś odważniejszego. I przede wszystkim proszę wygonić z główki myśli iż jesteś brzydka, a wręcz wbić sobie do niej że jestem piękną kobietką.

Wiem wiem troszkę chaotycznie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Przepraszam moją wypowiedź powieliło i niestety nie mogę usunąć tego.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 21:35   #200
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Witaj,

Po pierwsze odpowiedź na pytanie zawarte w tytule, nie jesteś brzydka wręcz przeciwnie. Trochę pewności siebie kobietko, wiem coś o tym bo sama kiedyś byłam nieśmiałą myszką. Zmiana brwi, podkreślenie rzęs, zdecydowanie bardziej naturalny makijaż w Twoim przypadku - chodzi mi również o usta. Jeśli chodzi o kolor włosów to zostałabym przy naturalnym, ale zdecydowanie w dłuższej wersji. Jeśli chodzi o strój zdecydowanie powinnaś postawić na kobiecość, nawet jeśli lubisz styl sportowy. Sama mam cellulit, pękające naczyńka czy też cienie pod oczami... ale jakbym miała przejmować się takimi głupotkami to chyba oszalałabym. Jaki styl ciuszków preferujesz? Może wybierz się na zakupy, po przymierzaj zobaczysz w czym się dobrze czujesz - zdecydowanie stawiałabym na coś odważniejszego. I przede wszystkim proszę wygonić z główki myśli iż jesteś brzydka, a wręcz wbić sobie do niej że jestem piękną kobietką.

Wiem wiem troszkę chaotycznie.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Witaj,

Po pierwsze odpowiedź na pytanie zawarte w tytule, nie jesteś brzydka wręcz przeciwnie. Trochę pewności siebie kobietko, wiem coś o tym bo sama kiedyś byłam nieśmiałą myszką. Zmiana brwi, podkreślenie rzęs, zdecydowanie bardziej naturalny makijaż w Twoim przypadku - chodzi mi również o usta. Jeśli chodzi o kolor włosów to zostałabym przy naturalnym, ale zdecydowanie w dłuższej wersji. Jeśli chodzi o strój zdecydowanie powinnaś postawić na kobiecość, nawet jeśli lubisz styl sportowy. Sama mam cellulit, pękające naczyńka czy też cienie pod oczami... ale jakbym miała przejmować się takimi głupotkami to chyba oszalałabym. Jaki styl, kolor ciuszków preferujesz? Może wybierz się na zakupy, po przymierzaj zobaczysz w czym się dobrze czujesz - zdecydowanie stawiałabym na coś odważniejszego. I przede wszystkim proszę wygonić z główki myśli iż jesteś brzydka, a wręcz wbić sobie do niej że jestem piękną kobietką.

Wiem wiem troszkę chaotycznie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Przepraszam moją wypowiedź powieliło i niestety nie mogę usunąć tego.
Preferuję styl retro, elegancki, ale także nieco słodki i dziewczęcy, właściwie uwielbiam, po prostu ubóstwiam koronki, kokardki, wstążki, itp. Ale lubię także styl nieco bardziej kobiecy, elegancki, seksowny, zmysłowo podkreślający figurę oraz sportowy - lecz jeśli coś ma być luźne i wygodne, to obowiązkowo musi być słodkie i żywe kolorystycznie.

Dziękuję za miłe słowa, które podbudowały moją pewność siebie
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:34   #201
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Ładna jesteś

Najlepiej na zdjęciu 5 reszta odpada..
Podkreśl oczy, wytuszuj rzęsy, na usta błyszczyk i super
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 09:29   #202
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Masz naturalnie falowane włosy. Jest tu jeszcze ktoś poza mną z CG? Błagam niech ktoś jeszcze jej to powie
Ja mam i ona też.

Ufff wczytałam się w wątek, a za bardzo.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Preferuję styl retro, elegancki, ale także nieco słodki i dziewczęcy, właściwie uwielbiam, po prostu ubóstwiam koronki, kokardki, wstążki, itp. Ale lubię także styl nieco bardziej kobiecy, elegancki, seksowny, zmysłowo podkreślający figurę oraz sportowy - lecz jeśli coś ma być luźne i wygodne, to obowiązkowo musi być słodkie i żywe kolorystycznie.

Dziękuję za miłe słowa, które podbudowały moją pewność siebie
Dodaj jakieś fotki w takich właśnie ciuchach. Na tych tutaj jak to stwierdziłaś wygodnych, jest za dużo mocnego koloru. Dziewczyny już o tym wspominały. Jak mocny niebieski ( spodnie i bluza ) to na pewno nie różowa bluzka, ubrałabym wtedy coś stonowanego. Jestem ciekawa jak łączysz wspomniane przez Ciebie wzory.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 22:36   #203
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Ja mam i ona też.

Ufff wczytałam się w wątek, a za bardzo.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Dodaj jakieś fotki w takich właśnie ciuchach. Na tych tutaj jak to stwierdziłaś wygodnych, jest za dużo mocnego koloru. Dziewczyny już o tym wspominały. Jak mocny niebieski ( spodnie i bluza ) to na pewno nie różowa bluzka, ubrałabym wtedy coś stonowanego. Jestem ciekawa jak łączysz wspomniane przez Ciebie wzory.
Chętnie bym wstawiła, ale nie za bardzo takie ubranka posiadam Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale moja szafa niestety nie pęka w szwach.. Dlatego pozostaje mi jedynie chodzić w tym co mam, a na przyszłość kupię sobie jakieś ciuszki w nieco innym stylu, mam na myśli na przykład coś takiego:
http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...olor=KOLOR_124

http://britstyle.pl/index.php/action...27,id,101.html

http://britstyle.pl/index.php/action...20,id,101.html
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 14:07   #204
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chętnie bym wstawiła, ale nie za bardzo takie ubranka posiadam Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale moja szafa niestety nie pęka w szwach.. Dlatego pozostaje mi jedynie chodzić w tym co mam, a na przyszłość kupię sobie jakieś ciuszki w nieco innym stylu, mam na myśli na przykład coś takiego:
http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...olor=KOLOR_124

http://britstyle.pl/index.php/action...27,id,101.html

http://britstyle.pl/index.php/action...20,id,101.html
Oczywiste było dla mnie że skoro lubisz taki styl to masz ciuszki tego typu, przepraszam nie spodziewałam się takiej odpowiedzi. Te sukieneczki są bardzo fajne
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 14:20   #205
ptaszynka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jesteś ładnabardzo ci ładnie w naturalnym kolorze włosów masz taką dziewczęcą urodę ,myślę że powinnaś podkreślać swoje oczy bo masz ładne
ptaszynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 17:15   #206
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Przeczytałam cały temat i też postanowiłam dodać coś od siebie. Zacznę, droga Autorko, od tego, że zadajesz pytanie, na które nie bardzo można udzielić odpowiedzi. Po pierwsze dlatego, że to w dużej mierze jest po prostu kwestia gustu - a to, że komuś się nie spodobasz, nie oznacza, że jesteś brzydka. Po drugie dlatego, że nawet, gdybyś była brzydka, nikt nie powiedziałby Ci tego w twarz (pomijając to, co mówiłaś o swojej 'przeszłości', bo to była raczej kwestia dokuczenia Ci i braku kultury osobistej, i w ogóle jeszcze paru innych rzeczy, a więc zupełnie inna sprawa), a więc nie napisałby również tego w tym wątku, wydając opinię. A po trzecie dlatego, że brzydkich kobiet tak naprawdę nie ma - co już zresztą w tym wątku padło.
Nie rozumiem też trochę Twojego celu. Chcesz, żebyśmy wmawiały Ci "tak, jesteś ładna, jesteś piękna, jesteś ideałem" czy, nie wiem, chcesz mieć okazję do poużalania się nad sobą, czy jak? Bo tak czytając ten wątek, miałam wrażenie, że nie przyjmujesz do wiadomości tego, co przez 7 (!) stron tego wątku padło, albo przynajmniej nie przyjmujesz w całości. Każdą radę przyjmujesz, nawet te nieco krytyczne, ale ciągle rzucasz jakąś kontrę na zasadzie: "tak, wiem, masz rację, powinnam to i to zrobić, ALE coś tam". I cały czas tylko "zrobię, pójdę, kupię, zmienię, spróbuję" i tak dalej, i tak dalej. Jeśli chcesz jakiejś rady, to je przyjmij; jeśli nie chcesz i uważasz, że wszystko wiesz najlepiej, to nie zakładaj tematu na forum, bo to nie ma sensu, proste jak budowa cepa. Jak na razie to ten wątek opiera się tylko na biadoleniu z Twojej strony, przy braku jakiekolwiek działania - bo chyba nie chcesz nazwać działaniem jakiejś tam próby zrobienia czegoś z brwiami bez choćby zaglądnięcia do internetu, żeby dowiedzieć się, że nie wyrywa się brwi od góry. Nic, zero, ignorancja totalna. Skreśl ze swojego słownika czas przyszły, skup się na teraźniejszym; przestań tylko planować, zacznij coś robić. Od samego planowania nic się nie zmieni i nadal będziesz w tym samym punkcie.
Jesteś ładna, tak, ładna - jakkolwiek względnym jest to pojęciem, natomiast musisz to piękno z siebie wydobyć, a przede wszystkim w nie UWIERZYĆ. Rozumiem kompleksy, tak, rozumiem i wiem doskonale, co czujesz. Ale przestań tak kurczowo trzymać się tego, co ktoś tam kiedyś powiedział. Masz oczy? Masz, widziałam, bardzo ładne i ciekawe zresztą. Masz lustro? Domyślam się, że też, więc sama siebie widzisz. I widząc siebie samą, Ty nie masz myśleć "jestem brzydka, bo ktoś mi tak powiedział 10 lat temu, więc pewnie ma rację", tylko "fajna ze mnie kobietka". Nie zbawisz całego świata, jeśli ktoś zechce, to zawsze znajdzie powód, by się czegoś uczepić i Cię obrazić. Zresztą, nie ma ludzi idealnych, każda z nas ma jakieś wady i niedoskonałości w swoim wyglądzie. Ja mam odstające uszy, na przykład, dlatego nie chodzę w kucykach czy kokach, chociaż też bym chciała. Ale trudno, nie mogę i nie płaczę z tego powodu.
Inna sprawa, że Ty tak naprawdę oczekujesz niemożliwego. Chcesz być pięknością z okładki bez żadnych 'polepszaczy' i nawet minimalnej pracy ze swojej strony. Wybacz, może to zabrzmi trochę "pusto" z mojej strony, ale bez makijażu zawsze będziesz wyglądać... hm, nie tyle brzydko, co po prostu tak nijako i szaro. Masz ładne rysy twarzy, naprawdę, masz śliczne oczy i ok, jesteś może i ładna, ale efektu wow nie będzie, bo to wszystko się gubi. Nikt nie każe Ci być pudernicą - ba, przesadny makijaż jest według mnie okropny, ale przecież można podkreślić urodę i nie wyglądać jak kobieta uprawiająca najstarszy zawód świata. A mnie wydaje się, ze Ty stawiasz to na równi, a to bzdura. Wytuszuj sobie rzęsy, to niesamowicie dużo daje! Zaraz nie tylko będziesz wyglądać wyraziściej, ale też poczujesz się lepiej i pewniej. Nie musisz używać kryjącego podkładu, wystarczy jakiś krem BB, puder albo podkład w kompakcie, żeby musnąć tylko twarz, albo nic, jeśli tak bardzo Cię to odstrasza i nie masz problemów z cerą. Na usta rzuć jakiś błyszczyk albo pomadkę i już. Błagam, nie zasłaniaj się brakiem czasu, bo zajmie Ci to rano maksymalnie 10 minut, a zdziała naprawdę dużo.
Co do ubrań, to też Poprzedniczki miały rację, uczepiłaś się tego cukierkowego stylu i też nie wiadomo, czy chcesz czy może jednak nie chcesz go zmieniać. Sukienka jak ta w serduszka, motywy kwiatowe, czy kokardki nie są złe same w sobie, mogą dodać szyku, subtelności i dziewczęcej świeżości, ale z niczym nie wolno przesadzić. Dodaj fajne dodatki, przełam jakimś 'ostrzejszym' elementem i już będzie lepiej. Kup sobie kilka 'uniwersalnych' ubrań, które sprawdzą się w wielu sytuacjach, np. ciemne rurki, jakąś fajną koszulę, top, marynarkę,... Nawet te niebieskie spodnie z pierwszego zdjęcia by jakoś 'przeszły', gdybyś ubrała do nich np. biały top, fajną kurtkę, marynarkę czy ramoneskę i np. baleriny. Przeglądaj magazyny czy strony internetowe z modą, idź na łowy do centrum handlowego, zaczynają się wyprzedaże, można upolować dużo naprawdę świetnych rzeczy za niewielką - próbuj, przymierzaj, dobieraj, baw się stylem, rób COKOLWIEK, bo tu masz wszystko jak na tacy, a i tak narzekasz. Masz co eksponować i podkreślać, naprawdę, ale teraz ruch jest po Twojej stronie i pewnych rzeczy nikt za Ciebie nie zrobi.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 22:11   #207
Amellia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Też mam cienie pod oczami. I co? I nic musiałam polubić i cienie i korektory. I żyję.
A Ty naprawdę jesteś ładna więc przestań hodować bezpodstawne kompleksy i przestań chować swoją figurę pod bezkształtnymi i bezbarwnymi ciuchami.
Ciesz się tym jaka jesteś. Ładnie ci w dopasowanych rurkach. Może na lato jakieś w kolorze? Np. niebieskie albo różowe? Nie bój się kolorów. Nie chowaj się za neutralnym czarno-białym zestawem.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Machnij nogi samoopalaczem albo rajstopami w spray'u i wkładaj sukienkę.
Albo odłóż kasę na chirurga i po prostu usuń naczynka. Ja mam taki plan na przyszłość.
No właśnie.... te cienie pod oczami.
Znacie jakiś super krem lub inny sposób?
Kilka kremów próbowałam i tylko oczy miałam zaczerwienione i łzawiące, a cienie jak były tak i są
Amellia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:29   #208
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Na cienie to po prostu dobry korektor lub podkład Ja nie mam cieni pod oczami, ale mam tam na tyle cienką skórę, że w okolicy oczu widać mi żyłki pod skórą i to daje taki lekko fioletowy kolor Wiem, ze wiele osób mówi by tego nie robić, ale ja daje tam trochę podkładu i od razu mi je przykrywa i nic mi nie ciemnieje w ciągu dnia, a używam Rimmel Wake me up lub Rimmel Match Perfection
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:29   #209
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Amellia00 Pokaż wiadomość
No właśnie.... te cienie pod oczami.
Znacie jakiś super krem lub inny sposób?
Kilka kremów próbowałam i tylko oczy miałam zaczerwienione i łzawiące, a cienie jak były tak i są
mnie się wydaje, że najgorsza rzecz jaką można zrobić to jeszcze więcej kremów nawalać pod oczy. skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna, niektórzy mają taką urodę, że te cienie się bardziej rzucają w oczy.

wysypiać się, zdrowo odżywiać, ewentualnie jakiś korektor jak jest masakra pod tymi oczami. tylko nie sam korektor oczywiście a poprawiony koloryt całej twarzy
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:57   #210
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez ollay12 Pokaż wiadomość
Specjalnie się zarejestrowałam, żeby zobaczyć zdjęcia, bo byłam pewna, że zobaczę śliczną twarz i się nie myliłam!
Masz subtelną, dziewczęcą urodę!!! Najładniejsze jest zdjęcie w naturalnym kolorze włosów.
I nie potrzeba mocnego makijażu, wystarczy tylko więcej wiary w siebie i odwagi!
Życzę powodzenia
Heh widzisz co robi dobry temat

Nie brzydka nie jestes. Musisz tylko wdrożyć w życie te rady które dostałaś na wątku.
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 15:05:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.