Tylko nie to :( czarny kolor włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 10:22   #31
Venusianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Falabela Pokaż wiadomość
jak już wrócisz do opalania to radzę Ci stosować specjalne przyspieszacze do solarium, uzyskasz ten sam efekt ale w dużo krótszym czasie. nie będziesz musiała chodzić tyle razy do solarium co jest zdrowsze dla skóry, poza tym te kosmetyki nawilżają skórę zapobiegając jej wysuszeniu
Falabelo, jakie kosmetyki polecasz? W solariach zazwyczaj jest kilka, kilkanaście opcji do wyboru. Kilka lat temu będąc w solarium, pani poleciła mi jakiś bronzer, jednak źle go rozsmarowałam i miałam później smugi jak po nieumiejętnym użyciu samoopalacza.
Venusianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:43   #32
Falabela
Przyczajenie
 
Avatar Falabela
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

zamieściłam szybką recenzję mojego ulubionego kosmetyku, jak zostanie zatwierdzony przez administratora, wyślę Ci link.Generalnie wybieram onyx, mam swój ulubiony produkt z ich serii - orlando, ale jest naprawdę mocny. Jeśli nie chodzisz regularnie na solarkę to wybierz jakiś lżejszy. Kiedyś próbowałam bronzera "nr5" bodajże w czarnym opakowaniu...
Falabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:51   #33
Venusianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Póki co mam szlaban na solarium, spróbuję z samoopalaczem jakimś dobrym, opalać się na słońcu też teraz średnio mogę. Jestem w ciąży
Jeśli lepiej czujesz się będąc opalona, polecam opalanie natryskowe.
Sama byłam może 4x w życiu na solarium a od słońca pomimo kremu z filtrem w zeszłe wakacje pojawiły mi się na twarzy po słoneczne plamki.
Przed sylwestrem zdecydowałyśmy się z koleżanką (która była w ciąży) na opalanie natryskowe. Wyglądałyśmy w skrócie mówiąc: ZDROWO!
Równomierny, aksamitny odcień skóry, bez piegów i PLAM!!!
Niedawno byłam na ślubie kuzynki. Razem z chłopakiem skorzystaliśmy z takiej formy opalania. Znajomi pytali gdzie tak ładnie się opaliliśmy? Pomimo, iż opalenizna nie utrzymuje się tak długo jak słoneczna czy solaryjna, uważam że warto od czasu do czasu pozwolić sobie na taki zabieg, gdzie ciąża czy plamki po słoneczne (a w moim przypadku też jasna karnacja, skłonna do poparzeń) nie będą przeciwwskazaniem do jej uzyskania.
Venusianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:55   #34
Falabela
Przyczajenie
 
Avatar Falabela
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

no i jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-opalania.html ;p
Falabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:18   #35
Venusianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Falabela Pokaż wiadomość
zamieściłam szybką recenzję mojego ulubionego kosmetyku, jak zostanie zatwierdzony przez administratora, wyślę Ci link.Generalnie wybieram onyx, mam swój ulubiony produkt z ich serii - orlando, ale jest naprawdę mocny. Jeśli nie chodzisz regularnie na solarkę to wybierz jakiś lżejszy. Kiedyś próbowałam bronzera "nr5" bodajże w czarnym opakowaniu...
...Jeśli się zdecyduję to raczej wolałabym przyspieszacz, chyba że Onyx posiada przyspieszacz i bronzer w jednym kosmetyku?
...I wiesz, chyba pani kosmetyczka, która wykonywała dla mnie i mojego chłopaka zabieg opalania natryskowego, też używała tej firmy...
Venusianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:35   #36
Falabela
Przyczajenie
 
Avatar Falabela
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

nie wiem, możliwe. natryskówki kiedyś próbowałam na jakąś specjalną okazję, tylko szkoda, że trzyma się tydzień a nie dłużej. efekt spoko tylko trochę nie na moją kieszeń... Jak będę w ciąży i zachcę być znowu brązowa to zainwestuję w samoopalacze chyba
Falabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 14:47   #37
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Mi się AUTORKA bardzo podoba! Jak dla mnie zmieniać nic, a nic nie musi!
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 16:54   #38
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Mi się AUTORKA bardzo podoba! Jak dla mnie zmieniać nic, a nic nie musi!
Hihihi, dzięki
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 17:11   #39
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Póki co mam szlaban na solarium, spróbuję z samoopalaczem jakimś dobrym, opalać się na słońcu też teraz średnio mogę. Jestem w ciąży
W ciąży raczej samoopalcze odpadają, bo zawierają substancję, która na skórze przechodzi w formalinę (dlatego tak śmierdzą). Imo opalenizna bardziej postarza niż czarny kolor włosów
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 17:16   #40
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
W ciąży raczej samoopalcze odpadają, bo zawierają substancję, która na skórze przechodzi w formalinę (dlatego tak śmierdzą). Imo opalenizna bardziej postarza niż czarny kolor włosów
Eee, to najwyżej całkiem zrezygnuję, dziecko jest ważniejsze niż opalenizna
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 19:24   #41
MAGDALENA MIS
Przyczajenie
 
Avatar MAGDALENA MIS
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam, poradźcie mi
Od dłuższego czasu farbuję włosy na czarno, ale ileż można. Czarny kolor jest nudny, postarza i podobno mało komu pasuje.
Chciałabym zmienić w takim razie kolor włosów, ale kompletnie nie wiem co mogłoby mi pasować.
Dodam, bo na zdjęciu nie bardzo co widać, że mam zielone oczy.
Z góry za każdą podpowiedź
Ale w czarnym wyglądasz ślicznie.Gdybyś miała jaśniejszą cerę,wyglądałabyś jak Monica Bellucci, z ty,że jesteś szczuplutka.Nawet oczy i grzywka takie jak u niej.Wyglądasz na piękną Włoszkę

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Też właśnie tych zębów gigantów się obawiam. Wszystkie zęby mam prawidłowo wyrośnięte, sęk w tym, że u mnie większość osób w rodzinie ojca również ma diastemę. W każdym razie dzięki za rady, na pewno będę działać w tym kierunku
Nie słuchaj,nie wyglądasz jak Sylwia Grzeszczak,to przez grzywkę.Dz iewczyny,przecież Sylwia ma zupełnie inny nos i układ twarzy.Ile masz lat autorko?Nie wyglądasz staro,tylko ta opalenizna...Szatyni często nie lubią swojego nijkiego koloru włosów i idą w stronę przyciemniania,co nadaje im nieco egzotyczny wygląd.Wszystko jest super,tylko kolor cery ci nie pasuje.
__________________
magdalena
MAGDALENA MIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 20:05   #42
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Ja osobiście chciałabym mieć bardzo jasną cerę, a mam dość ciemną cerę (nie śniadą, ale jak wybieram podkłady to zazwyczaj z tych dalszych numerów np. w Rimmel Wake Me Up mam drugi odcień, a one są dość ciemne).
Do tak jasnej cery dobrałabym sobie jakiś burgund do włosów i byłabym ideałem piękna w moich oczach ^^
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 23:30   #43
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA MIS Pokaż wiadomość
Ale w czarnym wyglądasz ślicznie.Gdybyś miała jaśniejszą cerę,wyglądałabyś jak Monica Bellucci, z ty,że jesteś szczuplutka.Nawet oczy i grzywka takie jak u niej.Wyglądasz na piękną Włoszkę

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



Nie słuchaj,nie wyglądasz jak Sylwia Grzeszczak,to przez grzywkę.Dz iewczyny,przecież Sylwia ma zupełnie inny nos i układ twarzy.Ile masz lat autorko?Nie wyglądasz staro,tylko ta opalenizna...Szatyni często nie lubią swojego nijkiego koloru włosów i idą w stronę przyciemniania,co nadaje im nieco egzotyczny wygląd.Wszystko jest super,tylko kolor cery ci nie pasuje.
Mam 25 lat. A te podobieństwa? nie biorę tego do siebie haha ostatnio usłyszałam nawet, że wyglądam jak Anna Przybylska z reklamy play Oczywiście chodziło o cięcie włosów jedynie
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:06   #44
MAGDALENA MIS
Przyczajenie
 
Avatar MAGDALENA MIS
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Mam 25 lat. A te podobieństwa? nie biorę tego do siebie haha ostatnio usłyszałam nawet, że wyglądam jak Anna Przybylska z reklamy play Oczywiście chodziło o cięcie włosów jedynie

Wszystko jest ok,spróbuj z jaśniejszą cerą,zdziwisz się jak to wiele daje,mój chłopak zawsze zabrania mi się opalać
__________________
magdalena
MAGDALENA MIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:04   #45
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Gratulacje dzidziusia!
Co do metamorfozy - teraz trochę zbledniesz, bo opalać się nie możesz i będzie od razu lepiej - świeżo, naturalnie. No i dobrze, że ograniczyłaś makijaż. To też dobrze wpłynie na Twój wygląd Pokaż fotkę!
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:38   #46
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

jeśli Ci sie chce, dodaj zdjęcia twarza na wprost, a nie zasłoniętę czesciowo ręką i aparatem, bedzie wtedy mozna zrobić symulację lub zmieni się kolor w programie graficznym.

szczerze? rozjaśnij włosy i nie opalaj się tak mocno. wiem, że mnostwo dziewczyn ma jobla na punkcie orientalnej urody w tym kraju, ale rzadko kiedy wyfarbowana na czarno polska ciemnoblond dziewczyna wygląda w tym dobrze.
nie maluj też tak oczu na dolnej powiece, raczej kreska jaskółka na górnej powinna dodać spojrzeniu świeżości.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 14:49   #47
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

a mnie się ten kolor bardzo podoba. nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, ale nie wydaje się czarny. stawiałabym raczej na ciemny brąz. makijaż oczu trochę za mocny - gruba kreska na dole nie wygląda ładnie.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 16:52   #48
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Ja też przez bardzo długi okres życia farbowałam włosy na czarno. Aż pewnego razu mi się znudziło i zaczęłam tak sobie rozjaśniać stopniowo, najpierw ciemny brąz, potem kasztan, potem rudy, ... doszłam do bardzo jasnego blondu i tak już zostało kilka lat Może spróbuj z brązem, albo jakimiś pasemkami. Na początku ciężko Ci będzie pozbyć się czarnego, polecam jakiegoś dobrego fryzjera przynajmniej na pierwszy raz. Powodzenia
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 17:52:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.