Mamusie lutowe 2015 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 07:16   #2371
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Nie wiem, co Wy chcecie od Palmer'sa.. ja uwielbiam jego zapach..

Ja sie na pierwsza strone wpisze dopiero po genetycznym... Nadal jakos nie jestem pewna tego wszystkiego..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 07:22   #2372
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez tuliluli Pokaż wiadomość
Babydream można stosować już od pierwszych dni. to właśnie powód dla którego wybrałam właśnie ten produkt. Dodatkowo delikatny zapach nie drażni tak jak sztucznie czekoladowy Palmer's.

Okrągła szczotka jest z Rossmanna. Kosztowała ok 13zl.

Mnie nie mdli jakoś za bardzo. Są momenty, że mi się odbija ale do mdłości to raczej daleko.
a ja nie mogę znieść zapachu babyderam.....
smaruje sie zwykłym balsamem Granier, bo zapach mi nie pzreszkadza

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Nie wiem, co Wy chcecie od Palmer'sa.. ja uwielbiam jego zapach..

Ja sie na pierwsza strone wpisze dopiero po genetycznym... Nadal jakos nie jestem pewna tego wszystkiego..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
daj znac co endokrynolog powiedział
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 07:36   #2373
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez tuliluli Pokaż wiadomość
Babydream można stosować już od pierwszych dni. to właśnie powód dla którego wybrałam właśnie ten produkt. Dodatkowo delikatny zapach nie drażni tak jak sztucznie czekoladowy Palmer's.

Okrągła szczotka jest z Rossmanna. Kosztowała ok 13zl.

Mnie nie mdli jakoś za bardzo. Są momenty, że mi się odbija ale do mdłości to raczej daleko.
ja póki co używam zwykłego balsamu, a co do szczotki to jakiekolwiek nawet delikatne ruchy na brzuchu nie wiem czy są dobre..

ja też mdłości nie mam... może czasami jakieś delikatne. Ale właśnie też mi się odbija

byłam na pobraniu krwi ( morfologia z rozmazem) wyniki w środę, a w czwartek gin.. właśnie zjadłam śniadanko, popiłam sokiem pomarańczowym i idę spać
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:07   #2374
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Iza bardzo mi przykro Przytulam cieplutko.
biala17a to nie jest wynik 3 ostatnich tygodni. Tylko po prostu ciąży. Ja mieszkam na 4 piętrze i teraz bardzo ciężko mi wchodzić po schodach
DuszonaMarchewka jak dla mnie prezent bardzo pomysłowy jestem za
buu0 Fissan jest super, polecała bym go w 100% tylko że już go nie produkują. W kilku aptekach pytałam i usłyszałam to samo
nicki86 ja o porodzie jeszcze nie myslałam, ale przy najbliższej wizycie pogadam o tym z gin. Ciekawa jestem co mi powie, ale u mnie to już 5 lat minęło zapewne powie że naturalnie jak się uda
kano1003 Tosia bardzo mi się podoba to imie.
Współczuję bardzo wymiotów Mnie męczą mdłości (już nie codziennie) ale na szczęście nie wymiotowałam.
Eweko jak się czujecie? Jesteście już w domku?


Dzień dobry Wczoraj weszłam ale coś mi się wyłączyło i odpuściłam. Weekend rodzinny Przyjechała ciocia z wujkiem z Wawy Było bardzo miło i wesoło
Ja dziś idę na usg W środę gin państwowy, w czwartek prywatny

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

W sobotę na grillu poszłam z Zuzką na spacer i jak przyszłam wujek zapytał mnie kiedy będzie synek, byłam pewna ze rozmawiali o mojej ciąży i dlatego to pytanie. No to mówię no jak będzie miał być syn to w styczniu a jak nie to już niegdy pewnie nie bedzie braciszka. A wuj popatrzył na mnie jak by nie zrozumiał i dopiero po chwili zapytał czy w ciąży jestem hi
__________________
Zuzanna
Magdalena

Edytowane przez MaamaaZuzi
Czas edycji: 2014-07-14 o 08:09
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:13   #2375
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez kano1003 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Melduje się po urlopie i obiecuję że już będę na bieżąco... Nie nadrabiam, bo nie jestem w stanie.
Kochane wymyślcie coś na moje mdłości Od miesiąca nie funkcjonuję normalnie. Mój rekord to wymioty 17 razy dziennie. JA mam dosyć powoli.
A dzisiaj zaczynam 10 tydzień Liczę na to, że jeszcze ze 2 tygodnie i to minie.
A i wymyśliliśmy imiona na fasoli... Chłopiec-Maks, dziewczynka-Tosia.
Może przejdź się do lekarza skoro masz takie ostre wymioty? Niby pomagają migdały, ale czy ja wiem... mi nie pomogły
Tosia- śliczne imię
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:18   #2376
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Witam się z rana
Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Duszona marchewka, ja mam zakaz seksu nadal, wiec nie wiem nawet, jak tam na polu walki wyglada... Podejrzewam, ze zaroslo mchem i chwastami.. a kucyk jeszcze szybki tam nie zaora pola niestety..

Ja po Zuzi nie mam zadnych rozstepow.. Mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy wasza kondycja też się tak bardzo pogorszyła? Wyszłam wczoraj szybko na czwarte piętro (a mieszkam w domu rodzinnym, więc nie jestem przyzwyczajona do schodów) i nie mogłam złapać tchu, serce mi waliło jak oszalałe. Dzisiaj musiałam szybciej podejść pod górkę i to samo... Fakt, że ostatnie trzy tygodnie byłam mało aktywna, ale żeby aż tak
Mam dokładnie tak samo. Pchanie wózka, sprzątanie czy nawet zwykła zabawa w berka powodują, że zaraz dyszę jak lokomotywa. Córka coraz częściej słyszy, że mamusia musi chwile odpocząć bo się zmęczyła. Już się boję co to będzie za kilka miesięcy.

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
Kasiulka ja tez mam olejek z babydream
tesc mi smierdzi,na razie smaruje sie na noc tylko
ja po pierwszej ciazy niestety mam rozstepy na udach,bo o nich zapominalam
brzuch intensywnie smarowalam i nie mam ani jednego na nim w sumie,a smarowalam najwiecej maslem na brzuch tez z palmersa
Zrozumiałam że "teść ci śmierdzi"
U mnie brak systematyczności jeśli chodzi o smarowanie, niestety.

kano1003 szaleństwo z tymi twoimi mdłościami
MaamaaZuzi a na którą idziesz? Kciuki za usg
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:29   #2377
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Kasia od 15 jest usg. Od 14 już będę pod drzwiami czekać. Mam nadzieję że nie bedzie niewiadomo ile kobietek już czekało.
Wcześniej pisałam że od 13 ale godziny mi się pomyliły
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 08:57   #2378
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015

byłam na weekend u rodziców. Urodziny córci były i 2 dni grillowania. Czułam sie ciagle spiaca. Dzis o 4 wstałam meza zawiezc do pracy i zrobiłam akcje za 500zł bo na czerwonym przejechałam, dopiero jak mi sygnalizator mrugnał nad głowa popukalam sie w czoło ze czerwone było. Zobaczymy czy monitoringi ktos u nas sprawdza, oby nie
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:19   #2379
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Kano
Jak tak dalej bedziesz wymiotowac to nie ma przepros, bedziesz,musiala dostac jakies kroplowki nawadniajace, witaminy... Tak nie mozesz sie spustoszyc ostre wymioty czesto czytalam sa powaznym wskazaniem do polozenia na oddzial. Musisz myslec o sobie I dziecku...

Przeklete pragnienia
Ja tez mam lenia do masazu, uzywam tylko czasem jak mi skora sie np zbytnio przesusza zeby ten martwy naskorek usunac. Tak to nigdy tez nie mialam do tego serca...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:25   #2380
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

niki wiesz teoretycznie do porodu duzo czasu,masz o czym myslec
ja o tym na razie nie mysle wcale,bo pierwszy jak juz pisalam to byla trauma na 2 lata,i teraz mam jakas cicha nadzieje ze bedzie lepiej,ze musi byc lepiej


maladT mialam pytac co u Ciebie ale juz doczytalam
oby mandatu nie bylo

kasiabwwl oczywiscie tam mialo byc ze tez mi smierdzi,ale czy tesc mi smierdzi sie okaze za tydzien

tuli ja nie mialam czekoladowego palmersa,przynajmniej tak nie pachnial

MaamaaZuzi a pierwszy porod to bylo cc czy sn?

dzien dobry
moje dziecie pospalo do 10 i sie snatdardowo rozplakala rano ze ona chce tate ehh
ogarniam mieszkanie i na zakupy trzeba ruszac

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

kano obserwuj sie uwaznie,na wymioty nie wiem co jest pomocne
wiec ze z naszego watku staraczkowego kolezanka probowala wszystkiego nawet jakis opasek na nadgarstek i jakis plastrow na wymioty przyklejanych do reki chyba
bardzo Ci wspolczuje,przy takiej czestotliwosci ich mozesz sie latwo odwodnic
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:29   #2381
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Widziałam na mamach styczniowych że 3 z nich mają wpisy na 1 stronie już w kolorze. Ciekawe czy mi dziś coś powiedzą hi
M mnie wczoraj zdenerwował. Sam chciał iść na usg ze mną. Ale powiedział ze się nie moze z pracy zwolnić, a jak zobaczyłam że to jednak od 15 to mówię że jak by była pierwsza to 1 osobę przepuszczę i akurat razem wejdziemy. To oschle do mnie powiedział dobra... Nie chce już żeby szedł ze mną. Nie musi mnie ani siebie na siłę uszczęśliwiać...
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 09:31   #2382
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

mamazuzi za usg
a na pocieszenie powiem Ci ze moj maz tez ze mna nie pojdzie na nastepne,zaproponowałam mu to,ze poprosze kolezanke zeby zostala z mala to mi powiedzial ze on i tak tam nic nie bedzie widzial,w pierwszej ciazy pomylil serce z czyms tam i sie tym przejal,no i stwierdzil ze i tak mu pokaze zdjecie w domu a bobo zobaczy po urodzeniu
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:32   #2383
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

buu pierwsza była cesarka.
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:32   #2384
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

a juz bys chciala poznac plec?
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:42   #2385
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Buu no pewnie że bym chciała A Ty byś nie chciała?
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:53   #2386
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Iza
przykro mi wiem co czujesz

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Ostroznie z tymi smarowidlami kobietki czytajcie zalecenia do kazdego, bo wiekszosc z nich mozna,dopiero od 4 miesiaca. Codzienne smarowanie czyms co ma nieladny sklad to nic dobrego dla fasolinki maluczkiej. W tamtej ciazy czytalam porownania, sklady i chyba najlepiej wypadal pod wzgledem skladu stosunkowo tani olejek - babydream. Ma lepszy sklad od kremow powyzej stowki. Polecam porownanie sroki. :-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sroka jest super!

ja smarowałam się i chyba zużyłam te 3 lata temu z 10 opakowań oliwki Babydream przeciw rozstepom dla kobiet w ciąży- to w różowym opakowaniu
https://www.google.pl/search?q=babydream+fur+ma ma&client=firefox-a&hs=nLy&rls=org.mozilla: plfficial&channel=sb&tb m=isch&imgil=QB5KgAmFlKWW vM%253A%253Bhttps%253A%25 2F%252Fencrypted-tbn2.gstatic.com%252Fimag es%253Fq%253Dtbn%253AANd9 GcTjjinN0Tx80PVmYwhvDXjlP TsHo1RArTv605_HpUnVZLuzGW M5nQ%253B250%253B250%253B TQ66WH6JwsRKGM%253Bhttp%2 5253A%25252F%25252Fwizaz. pl%25252Fkosmetyki%25252F produkt.php%25253Fprodukt %2525253D31360&source=iu& usg=__VG5JRUBen4F_r1v4Ked 56VKQmDM%3D&sa=X&ei=FpnDU _fUEsSh7AbnoIGYAQ&ved=0CC MQ9QEwAA&biw=1280&bih=839 #facrc=_&imgdii=_&imgrc=Q B5KgAmFlKWWvM%253A%3BTQ66 WH6JwsRKGM%3Bhttp%253A%25 2F%252Fwizaz.pl%252Fkosme tyki%252Ffoto%252F31360_2 50.jpg%3Bhttp%253A%252F%2 52Fwizaz.pl%252Fkosmetyki %252Fprodukt.php%253Fprod ukt%253D31360%3B250%3B250

tylko jak jest się w pierwszej ciąży to ma się dużo czasu- a przynajmniej więcej niż później i mogłam sobie pozwolićna smarowanie 2xdz. ale to w drugim trymestrze... w pierwszym tak się miziałam 1xdz i nieregularnie bo wyczytałam wtedy gdzieś że masaż brzucha pobudza skurcze macicy na tym etapie ciąży i miałam schizy

Cytat:
Napisane przez kano1003 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Melduje się po urlopie i obiecuję że już będę na bieżąco... Nie nadrabiam, bo nie jestem w stanie.
Kochane wymyślcie coś na moje mdłości Od miesiąca nie funkcjonuję normalnie. Mój rekord to wymioty 17 razy dziennie. JA mam dosyć powoli.
A dzisiaj zaczynam 10 tydzień Liczę na to, że jeszcze ze 2 tygodnie i to minie.
A i wymyśliliśmy imiona na fasoli... Chłopiec-Maks, dziewczynka-Tosia.
znajomej pomogło MAMARIN
https://www.google.pl/search?q=mamar...zy%3B300%3B252

na bazie imbiru, spóbuj moze to będzie strzał w 10tkę ....
mi na poranne mdłosci pomagały chrupki.ciasta które stały przy łóżku i zanim wstałam zjadłam ze 2 i potem już było wszystko gites w ciągu dnia

ja nie wiem ale mi brzuch ciążowy został i 3+ kg - masakra musze to jakoś zrzucić bo zaraz wakacje a ja nadal wyglądam jak w ciaży ewidentnie organizm ma zonka w tej chwili


dla roczniaka od chrzestnego- hmmmm.. mój dostał srebrny obrazek coś w podobie
https://www.google.pl/search?q=srebr...%3B2048%3B1536

pieniądze i rowerek... ktoś polecał ulice czereśniowa- ja nie mam ale podobniez jest super.... jakiś super gatunkowo ciuch tez się przydał- ale nawet drugiemu dziecku też bo po pierwszym to zciuchrane albo poplamione etc..... czy nawet śliczen słiniaki- ja mam sporo ale wszystkie na wyrzucenie się nadają bo własnie poplamione i zszarzałe niestety....
moze zabawkę robi furorę kula hula
https://www.google.pl/search?q=kula+...ml%3B380%3B380

albo sama ostatnio kupowałam- moze dla nieco starszego dziecka ale na bank rodzice będa zadowoleni
https://www.google.pl/search?q=tacka...ml%3B600%3B400

ja mam
własnie f-my Tuloko i jest super jakoscoiowo- także polecam. jest to tacka i organizer w jednym- mega wygodne i przysżłościowe do wózka póżniej a nieługo do samochodu- umili każda podróż- jest stabilne, moze się pobawic klockami na niej potem jak starsze porysować,pukładac układankę etc. samo wyjąść picie z bocznej kieszeni.....

aaa i zapomniałam napisać, ze jeżeli to dziewczynka- no złote kolczyki z angielskim zapieciem w Aparcie i chyba w Kruku mają duży wybór i nie drogo złote z dzieciecej kolekcji

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2014-07-14 o 12:11
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:34   #2387
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015

jejku dziewczyny, ale naprodukowałyście przez ten weekend! Ale udało się nadrobić pobieżnie
Cytat:
Napisane przez ewek000 Pokaż wiadomość
Ja niestety w szpitalu, aczkolwiek paradoksalnie nie z powodu nerek tylko cukru. Nerki zaczęły pracować 3 litry wody i jest ok, natomiast cukry po obciążeniu fatalne . Niestety wizytę w poradni cukrzycowej w Wawie mam dopiero 29.08. No i robią mi dzisiaj cały dzień krzywawą cukrzycową i mają mi ustalić jakie dawki insuliny mam zacząć przyjmować .No dopiero jutro do domku. Przerażają mnie tylko te wszystkie ukłucia , 8 razy dziennie pomiar cukru i 3 razy zastrzyki z insuliny
trzymaj się dzielnie kochana ja tez sie strasznie boję, że cukry mi zaczną szalec...

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
A co do zaświadczenia do becikowego - właśnie doczytałam, że żeby dostać zaświadczenie trzeba być objętym opieką lekarską conajmniej od 10tc i odbyć po 3 wizyty na każdy trymestr - może się komuś przyda Tak więc kartę ciąży można założyć później, tylko żeby były odnotowane wizyty w dokumentacji. Nie wiem natomiast co w przypadku, kiedy ktoś zmienia lekarza i nowy nie ma odnotowanych poprzednich wizyt.
ja gdzieś czytałam, że zaświadczenie może wystawić tez rodzinny lekarz na podstawie wyników badań, karty ciąży - generalnie dokumentów potwierdzających że przez 10tc było się u lekarza. Ale nie wiem jak to w praktyce miałoby wyglądać - jak robię prywatnie badania to na ich podstawie też by mi miał rodzinny wypisać?
Ale chyba kazda z nas była u lekarza przed 10tc, a przy zmianie lekarza mozna poprosić o ksero kartoteki

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że koleżanka coś da bo rodzi we wrześniu
Chciałabym też coś nowego kupić i dużo rzeczy na szmatach
Wózek i tego typu rzeczy to pewno nowe też będzie trzeba. Jak rok temu szukałam wózka to tz był w szoku jak zobaczył ceny.
ja dostanę pewnie cos od szwagierki, ona ma córeczkę a między naszymi dzieciaczkami będzie 9 miesięcy różnicy. A chłopięce rzeczy jakieś pewnie dostanę od przyjaciółki, która ma rocznego synka...
Ale wózek, łózeczko i te "Grubsze" rzeczy będziemy kupować - chociaż pewnie dziadkowie się dorzucą. Myślę, że jak się podejdzie rozsądnie do tych zakupów - np kupienie fajnego ale używanego wózka, i rozłoży je w czasie to spokojnie wszystko da się ogarnąć

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
[I][I][I][I]Kochane mamusie lutowe 2015... wlaściwie nie wiem od czego zaczać...
Tak bardzo mi przykto trzymaj się dzielnie i daj sobie czas...

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
A ja się wczoraj nie mogłam ułożyć podczas seksu.. Tak mnie w środku uwierało jakbym tam miała wszystko opuchnięte... Nie było bólu, tylko taka jakaś "ciasnota". Też tak macie???
ja mam poczucie opuchnięcia w środku. I czuję to nawet podczas aplikacji luteiny... No i w czasie skesu ciężko mi pozycje dobrą przybrać... Ale z TZ zawsze ostrożnie zmieniamy pozycje i jak czuje ze mi niewygodnie to nie kombinujemy na siłę...

Cytat:
Napisane przez kano1003 Pokaż wiadomość
Kochane wymyślcie coś na moje mdłości Od miesiąca nie funkcjonuję normalnie. Mój rekord to wymioty 17 razy dziennie. JA mam dosyć powoli.
A dzisiaj zaczynam 10 tydzień Liczę na to, że jeszcze ze 2 tygodnie i to minie.
A lekarz nie dał Ci nic na mdłości? Jak powiedziałam swojemu, że czasem mi niedobrze, ale nie wymiotuję i przepisał mi leki do stosowania doraźnie - w zalezności od nasilenia od 1/2 do 4 tabletek na dobę. Ale z chwilą wykupienia leków mdłości się uspokoiły

Miałam kolejny intensywno-relaksacyjny weekend bylismy ze znajomymi na wsi u mnich rodziców. Spędziliśmy miło czas i przywieźliśmy pół samochodu róznych pyszności wiejskich
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 12:14   #2388
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
A lekarz nie dał Ci nic na mdłości? Jak powiedziałam swojemu, że czasem mi niedobrze, ale nie wymiotuję i przepisał mi leki do stosowania doraźnie - w zalezności od nasilenia od 1/2 do 4 tabletek na dobę. Ale z chwilą wykupienia leków mdłości się uspokoiły
Dobrze wiedzieć, że na te potworne mdłości coś jest. Ja już nie mogę na nic patrzeć a każdy zapach powoduje, że resztę dnia bym spędziła w ubikacji.

I dziewczyny, mam do Was pytanie. Mam okropną ochotę na cydr. Nigdy wczesniej go nie piłam. A teraz - jak zobaczę butelkę, to aż mnie trzęsie. Nie mogę na zakupy wychodzić, bo się boję, że się nie powstrzymam. A jabłka jem na potęgę. Co z tym zrobić?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Widziałam na mamach styczniowych że 3 z nich mają wpisy na 1 stronie już w kolorze. Ciekawe czy mi dziś coś powiedzą hi
M mnie wczoraj zdenerwował. Sam chciał iść na usg ze mną. Ale powiedział ze się nie moze z pracy zwolnić, a jak zobaczyłam że to jednak od 15 to mówię że jak by była pierwsza to 1 osobę przepuszczę i akurat razem wejdziemy. To oschle do mnie powiedział dobra... Nie chce już żeby szedł ze mną. Nie musi mnie ani siebie na siłę uszczęśliwiać...
A mój w ogóle nie chce iść Przy porodzie też nie chce być. Nie wiem, o co chodzi.
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 12:20   #2389
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015

cydr ma alkohol

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 12:21   #2390
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Hej mamuśki!


Tak sie objadlam pierogami,ze zaraz eksploduje

Chyba mdłości mi sie kończą. Czasami poczuje lekkie zmulenie, ale to nie to co było. Z cora miałam identycznie tzn. Mdłości sobie poszły ok 10 tygodnia. Zdarzały sie pozniej pojedyncze epizody, ale nie było to codziennie. Obym nie zapeszyla

Jeszcze cały tydzień do wizyty u gin, padnę

Wy zdawajcie relacje z Waszych wizyt w tym tygodniu. Zazdroszczę!

Upał dzis dość spory, miałam wietrzyć pościel na balkonie, ale rano takie niebo mocno granatowe było i bałam sie jakiejś burzy. Wszystko sie rozeszło a pościel kisi sie w łóżku. No nic, juz mi sie wyciągać nie chce, moze jutro wystawie.

Moj małżon był przy pierwszym porodzie, podejrzewam ze i przy tym bedzie.


Na usg razem nie chodzimy bo on jest w pracy, ale kompletnie mi to nie przeszkadza i tak zdjecie przyniose

Co do rozstępów jeszcze to ja tez mam olejek z rossmanna i ten krem przeciw rozstępom babydream, ale krem sie okrutnie marze i trzeba go wsmarowywac i wsmarowywac.

Po poprzedniej ciazy nie mam rozstępów na brzuchu, mam na biodrach i kilka na piersiach ale prawie niewidoczne.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 12:50   #2391
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie lutowe 2015

U mnie to pierwsza ciąża. Też muszę zacząć szukać czegoś dobrego na rozstępy, żeby w miarę im zapobiec. Jak na razie mama zasypuje mnie kremami z kofeiną Już mam ich z cztery. Ona uważa, że te najlepsze. A ja? A ja je odstawiam na półkę i się kurzą, a na razie stosuję masło shea, bo naturalne.
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 13:18   #2392
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamusie lutowe 2015

ale się fatalnie czuję..nie mam mdłości, ale jestem tak dziwnie zmęczona i zła przez to ( jak dziecko gdy jest zmęczone i marudzi ) najgorzej, że usnąć nie mogę, bo mnie wszystkie hałasy wkurzają ... grrrrrrr zjem coś zaraz i może po jedzeniu usnę?
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 13:38   #2393
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
ale się fatalnie czuję..nie mam mdłości, ale jestem tak dziwnie zmęczona i zła przez to ( jak dziecko gdy jest zmęczone i marudzi ) najgorzej, że usnąć nie mogę, bo mnie wszystkie hałasy wkurzają ... grrrrrrr zjem coś zaraz i może po jedzeniu usnę?
Ja jestem po nieprzespanej nocy w pracy. I czuję się podobnie. Pijesz rumianek?
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 13:49   #2394
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

colorovva ja nie wiem co to cydr
a co meza przy porodzie,silom go zmuszac - nie polecam
to tez czlowiek ma prawo do swojej decyzji,a mozesz do porodu sobie wziąć mame,kolezanke,kogo chcesz-tylko najpierw polecam sprawdzic czy szpital w ktorym zamierzasz rodzic w ogole opcje porodu rodzinnego oferuje,no bo niestety nie kazdy ma na to warunki
tam gdzie ja chce rodzic do tej pory bylo tak ze byla jedna sala do porodu rodzinnego,i trzeba bylo wykupic cegielke zeby tam moc rodzic,tylko ze byla jedna,gorzej jak ktos cegielke wykupil nie wiem ile to bylo-100 zl albo 150zl, a przyjechal rodzic i sala byla zajeta,i wtedy
moj maz tez nie chcial byc przy porodzie,szanowalam to
ostatecznie zmienil zdanie sam,ja go nie namawialam wiec moze Twoj tez zmieni zdanie z biegiem czasu

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
ale się fatalnie czuję..nie mam mdłości, ale jestem tak dziwnie zmęczona i zła przez to ( jak dziecko gdy jest zmęczone i marudzi ) najgorzej, że usnąć nie mogę, bo mnie wszystkie hałasy wkurzają ... grrrrrrr zjem coś zaraz i może po jedzeniu usnę?

ja Ci powiem ze na samym poczatku sen to bylo moje lekarstwo na wszystko,przespac mdlosci to bylo cos
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA


Edytowane przez buu007
Czas edycji: 2014-07-14 o 13:50
buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:06   #2395
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
colorovva ja nie wiem co to cydr
a co meza przy porodzie,silom go zmuszac - nie polecam
to tez czlowiek ma prawo do swojej decyzji,a mozesz do porodu sobie wziąć mame,kolezanke,kogo chcesz-tylko najpierw polecam sprawdzic czy szpital w ktorym zamierzasz rodzic w ogole opcje porodu rodzinnego oferuje,no bo niestety nie kazdy ma na to warunki
tam gdzie ja chce rodzic do tej pory bylo tak ze byla jedna sala do porodu rodzinnego,i trzeba bylo wykupic cegielke zeby tam moc rodzic,tylko ze byla jedna,gorzej jak ktos cegielke wykupil nie wiem ile to bylo-100 zl albo 150zl, a przyjechal rodzic i sala byla zajeta,i wtedy
moj maz tez nie chcial byc przy porodzie,szanowalam to
ostatecznie zmienil zdanie sam,ja go nie namawialam wiec moze Twoj tez zmieni zdanie z biegiem czasu



ja Ci powiem ze na samym poczatku sen to bylo moje lekarstwo na wszystko,przespac mdlosci to bylo cos
W moim szpitalu jest możliwość. A ja go zmuszać nie będę. Ale wolałabym, żeby ktoś obok był. A cydr to sfermentowany sok z jabłek czyli de facto wino z jabłek. Alkohol. Dlatego unikam jak ognia.
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:19   #2396
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Mam nadzieję, że i mnie na końcówce nic nie złapie


Eh mi prenalen nic a nic nie pomógł, był okropny w smaku, obrzydliwy.
Moja koleżanka za to ssała Prenalen na ból gardła i sobie chwaliła....



Już ja się boję tego pobierania fiolkowego... tzn nie boję się pobierania, ale dla mnie max 3 fiolki :P
Moja koleżanka mówiła mi, że na perwszych badaniach pobrali 6 fiolek :O wowoow


Powiesiłam pranie, wstawiłam kolejne, odkurzyłam odkurzaczem,ale wyciągnąc ze zmywarki naczyń to już nie mam siły. Powinny się same układać
Kochane, pamiętajcie, że prenalen jest wykonany z naturalnych składników. Jeżeli macie już ciężkie zapalenie gardła to tylko lekarz pomoże Wam i przepisze coś mocniejszego. Ja zawsze biorę prenalen na początku choroby, jak tylko coś mnie drapie w gardle- wtedy po prostu najlepiej działa
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:56   #2397
makapi18
Raczkowanie
 
Avatar makapi18
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 35
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Witajcie Wszystkie Mamuśki Lutowe! Trochę przeglądałam wątek i pomyślałam dlaczego nie?! Może przyjmiecie mnie do swojego grona...?

To może napisze coś o sobie: Mam fajnego męża, mieszkamy sobie na górce w moim domku rodzinnym, nie mamy JESZCZE dzieci we wrz. miną 2 lata od ślubu ale jesteśmy razem od 10 lat.
U mnie to tak było: 2 kreski 14 czerwca przed weselem kolegi męża, lekka panika mimo staran o dziecko od grudnia 2013, zrobiłam na drugi dzien 2 nastepne zeby sie upewnić czy to prawda, latalam z nimi po calym domu pytajac sie TZ czy tez widzi bo takie to bylo slabe. Mówil ze coś tam jest. Powiedzialam kier w pracy zaraz w pon ze chyba jestem w ciązy od razu wyslala mnie na chorobowe (pracuje z dziecmi). Poszlam 20 czerwca zrobilam bete hcg wyszla ponad 700, potem do gina ale powiedzial ze jest za wczesnie na badanie tylko chorobowe mi dal. Poszlam na NFZ juz wiecej nie pojde, olali mnie. Nawet nie zapytal o cycorkiani o nic, a jak pokazalm mu wynik beta to zapytal cyt:"Skąd na to wpadła?"
__________________
04/04/04
14/02/2010
29/09/2012

14/06/2014

Edytowane przez makapi18
Czas edycji: 2014-07-14 o 15:07
makapi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:01   #2398
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez makapi18 Pokaż wiadomość
Witajcie Wszystkie Mamuśki Lutowe! Trochę przeglądałam wątek i pomyślałam dlaczego nie?! Może przyjmiecie mnie do swojego grona...?
Witaj . Powiedz coś o sobie

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:07   #2399
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

makapi18 witaj
Jestem
Wszystko dobrze, Małe ma 53 ml, zdrowe, całe, piękne, kochane ruszało się bardzo aż lekarz się śmiał tętna nie mógł zmierzyć bo uciekało

colorovva może M zmieni zdanie ma jeszcze czas, później napisze jak możesz go spróbować przekonać. Mój nie mówi nie, ale żeby chciał to też nie

Uciekam na obiad i jedziemy na działke Do wieczora
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:15   #2400
makapi18
Raczkowanie
 
Avatar makapi18
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 35
Dot.: Mamusie lutowe 2015

A i jeszcze coś śmiesznego: właśnie ide do gina w pon 21. 07 i jeszcze nigdy w życiu nie pokazywałam ginowi pipki. Jak sobie pomysle to mi troche wstyd, ale z drugiej strony rozsądek podpowiada, że przecież on się już naoglądał różnych przez tyle lat. Mam nadzieję, że serducho moje kochane usłyszę. A wy jak sądzicie? nie wiem w którym tyg mogłabym być, u lekarza byłam 23 czerwca mówil 2-3 tydzien.
__________________
04/04/04
14/02/2010
29/09/2012

14/06/2014
makapi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 07:12:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.