Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-09, 20:13   #2671
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
naprawdę tak stoją ceny za koncert, że bardziej opłaca się jechać do Londynu??...

Bilety są w sprzedaży od kilku miesięcy (bodajże od listopada albo nawet października), więc większość jest sprzedanych. Zostały bilety albo ze 'średniej półki' albo najdroższe. Najbliższe miejsca, gdzie mam bezpośredni dojazd autobusem, są wyprzedane. Brałam pod uwagę tylko Sztokholm, Zurych i Londyn. Do Sztokholmu dostanę się względnie tanio, to samo do Londynu, Szwajcaria najdrożej, ale lot w miarę bezpośredni (Kraków - Bazylea). Naotmiast wzięłam pod uwagę ceny noclegów, Szwecja i Szwajcaria pod tym względem wygląda bardzo słabo, po prostu ceny nieporównywalne, a koncert tylko jeden - więc i wywindowane już teraz. W Londynie są 4 koncerty, baza noclegowa duża, myślę, że kosztów biletu na koncert nie przekroczę za pakiet lot + kima (coś około 75 funtów zapłaciłam, nie chcę sprawdzać, ile ściągnęło z karty najtańsze kosztowały ok 50 funtów, już nie pamiętam dokładnie; z drugiej strony w Polsce za koncert dosyć popularnych gwiazd płaciłam 120-140 zł, w takiej 'średniej' taryfie).
Być może zagrają w drugiej turze w Polsce, więc wtedy wybiorę się drugi raz :P


Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Fajnie, że wygrała, też się cieszę. Ale mimo wszystko, uważam, że jej filmik miał jedną nadrzędną rolę - pokazać faka wszystkim frajerom, którzy jej kłody pod nogi rzucali. O ile nie ma w tym nic złego tak z zasady, jej film odbieram jako wręcz chorobliwe pokazanie swojego triumfu. Niemiło się to oglądało.
przyznam, że z uwagą zaczęłam słuchać i oglądać gdzieś od momentu, kiedy zaczęła opowiadać stricte o makijażu (trochę mi się śmiać chciało, jak opowiadała o tych wszystkich inspiracjach) i później trochę przewinęłam. Natomiast słyszalam, że ktoś jej zarzucił brak szkoły (techniki?). Cóż, być może ma powody, żeby tego faka pokazać. NO ale nie wiem, może coś gorszego mówiła?
Dla mnie nie poddawanie się, rozwój, dążenie do celu - to jest ambicja
Natomiast np. chwalenie się jedzeniem jakichś śmieci, tanich rzeczy w celu zakupu torebki - to jest chora ambicja (przykład z d., ale tak bardzo YT i niektóre gwiazdy tego światka)
Natomiast mi po tym filmiku ciężko oceniać jej ambicję

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Mnie to jakoś szczególnie nie dziwi. Sama mam na fejsie polubionych ze 100 stron i o ile nie wyświetli mi się w powiadomieniach, albo w aktualnościach to nie wiem nawet, czy się na nich coś nowego pojawiło. Nie mówiąc już o grupach.
Znam przypadek stronki, która ma 50 tysięcy polubień a post lubi średnio 10-20 osób. Ludziom po prostu się nie chce.
ja śledzę ponad 2 tys profili, nie sposób się połapać w czymkolwiek. Mam porobione zakładki dla ulubionych profili i tyle. Nigdy nic nie wiem, co się dzieje na fejsie, mimo że chwilowo byłam social media ninja heh
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 20:21   #2672
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

jakby kontynuacja dnia wczorajszego <3
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 20:30   #2673
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Dziewczyny oświećcie mnie bo ja jestem kompletnie anty sportowa. Co ma na celu to chodzenie Madzika po 10 km? Da to takie efekty jak bieganie?Jakos diametralnie schudnie? Wyrzeźbi ciało ? O co chodzi?
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 20:40   #2674
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez ChickenLeg Pokaż wiadomość
Tak jak estetyka Aggie do mnie nie przemawia i również uważam, że ten wywód był zupełnie niepotrzebny, tak komentowanie czyichś emocji i opinii takim tekstem jest również bardzo słabe, imho ;/
Też baaaardzo nie lubię takiego gadania.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Glina i Pitbull <3. Możesz polecić coś podobnego?
a do Kryminalnych mam duży sentyment.
O, hejka! Gdzieś Ty była, jak Cię nie było?

W tym klimacie już na nic się nigdy, niestety nie natknęłam. Lubiłam Oficera kiedyś, ale przy tych dwóch też wypada jednak słabiej, chociaż przyznać muszę, że niektóre odcinki bardzo dawały radę. No i Sfora oraz Ekstradycja - z tych starszych i naszpikowanych klimatem lat 90.

Krew z krwi jest podobno świetnym serialem, ale nie obczajałam. Mam go na liście, tak jak i Pakt, Głęboką wodę, Bez tajemnic.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:00   #2675
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Też baaaardzo nie lubię takiego gadania.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------



O, hejka! Gdzieś Ty była, jak Cię nie było?

W tym klimacie już na nic się nigdy, niestety nie natknęłam. Lubiłam Oficera kiedyś, ale przy tych dwóch też wypada jednak słabiej, chociaż przyznać muszę, że niektóre odcinki bardzo dawały radę. No i Sfora oraz Ekstradycja - z tych starszych i naszpikowanych klimatem lat 90.

Krew z krwi jest podobno świetnym serialem, ale nie obczajałam. Mam go na liście, tak jak i Pakt, Głęboką wodę, Bez tajemnic.
Kilka dni nie miałam dostępu do Internetu, a później trudno mi było wbić się w wątek

Oficer mi się podobał, ale tylko pierwszy sezon. Sforę i Krew z krwi oglądałam. Bez tajemnic zaczęłam (po Glinie pokochałam Radziwiłłowicza miłością ogromną), ale (nie pamiętam dlaczego) nie skończyłam. Paktu widziałam chyba dwa odcinki. A Głęboką wodę i Ekstradycję wpisuję na listę!
I dziękuję za odpowiedź )


Czy ktoś z obserwujących Katosu na snapie zwrócił uwagę na jej brwi? Też uważacie, że zaczynają wyglądać coraz bardziej karykaturalnie?

No i będę przeżywać dalej ten 1% tłuszczu w ziemniakach . Uderzyło mnie bardzo, w jaki sposób przedstawia swój punkt widzenia. Miałam wrażenie, że wypływa z niej straszna agresja, którą próbowała kamuflować uśmiechem. A informację o 1% tłuszczu w ziemniaku przekazała w sposób, który dla mnie wyglądał na próbę powiedzenia "i co, wy idioci, którzy zżeracie litry olejów, głupio wam?!?"

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-03-09 o 21:14
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:01   #2676
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Munka, a widziałaś Służby Specjalne, ale serial, nie film? Polecam jak najbardziej pierwsze dwa odcinki to jakby dodatek do filmu, a pozostałe trzy to film podzielony na części. Krew z krwi polecam, ale wersję naszą, a nie amerykańską. Pakt do ostatniego odcinka jak dla mnie jest genialny i miał zapędy na jeden z lepszych seriali, ale wg mnie schrzanili ostatni odcinek, a Głęboka woda jakoś mi nie podeszła.
Tak nawiasem, właśnie robię sobie powtórkę Pitbulla, no genialny serial.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:11   #2677
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Ej no, klasyczne jutubowe nudy pokroju vlogów Aliss, a ludzie wylewają taki jad w komentarzach . Moim skromnym zdaniem przesada, jakiejś patologii w tym wszystkim nie widzę.
Zszokowały mnie komentarze pod filmem tej rodziny, jak można być tak podłym i pisać tyle potwornych, jadowitych rzeczy?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 21:12   #2678
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem.
Olflakonia ma 20tys. fanów na FB
na twitterze 500 osób
Instagram 15 tys
nie wiem ile ma blog
ale na fb, pod jej tekstami jest po kilka, góa 10 lajków <????>
Sorry, ale fb nolife jak ja ma tych like'ów już więcej ??..
Sama mam ,,fanpage" na FB i tam dokładnie widzę, ile osobom z polubionych w ogóle pokazuje się to, co wrzuciłam. Średnio - około 30-40% osób które polubiły moją stronę. Ile z nich zareaguje? No właśnie... Zakładam, że wy również nie lajkujcie wszystkiego co wrzuci każda polubiona z was strona Facebook ogranicza dostęp a dwa, tak jak któraś tu wspomniała - większość ludzi nie ma potrzeby lajkowania wszystkiego, co się wrzuci.
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:24   #2679
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Talking Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nowa drama na yt
troche inna generalnie

jakiś youtuber (nie znam goscia) ma problemy w szkole i chcą go wyrzucić jesli nie skonczy nagrywac/nie zmieni filmów
wtf XD

Łaaał! Ten gość jest mega rewelacyjny, tylko zajrzałam, no i siedzimy z mężem i z kotem i polewamy ze śmiechu, ten młody jest mega zabawny niezwykły talent, powinien do filmówki zdawać, haha
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:37   #2680
margo2
Raczkowanie
 
Avatar margo2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznan/UK
Wiadomości: 75
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

W tym klimacie już na nic się nigdy, niestety nie natknęłam. Lubiłam Oficera kiedyś, ale przy tych dwóch też wypada jednak słabiej, chociaż przyznać muszę, że niektóre odcinki bardzo dawały radę. No i Sfora oraz Ekstradycja - z tych starszych i naszpikowanych klimatem lat 90.

Krew z krwi jest podobno świetnym serialem, ale nie obczajałam. Mam go na liście, tak jak i Pakt, Głęboką wodę, Bez tajemnic.[/COLOR][/QUOTE]

Krew z krwi polecam, bardzo mi sie podobal, drugi sezon ciagle przede mna.

Gleboka woda to tez swietna propozycja moim zdaniem, dosc emocjonalny serial (przynajmnie dla mnie), poruszyl mnie bardzo i to nie tylko dlatego, ze mam slabosc do Dorocinskiego (kto nie ma?? Przyznac sie!)

Glina i Pitbull rewelacja moim zdaniem, lubilam jeszcze Fale zbrodni.



Cos mi sie zle zacytowalo, nastepnym razem postaram sie bardziej

Edytowane przez margo2
Czas edycji: 2016-03-09 o 21:41
margo2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:45   #2681
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Obejrzalam nowy film Karoliny (nie podlinkuje bo pisze z apki wizazu) ma ta wysoko statyw ze masakra. Jeszcze chwila i powiesi aparat na suficie :/
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 21:45   #2682
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Odnośnie kolorów, nie potrafię pojąć mody na noszenie pomadek w odcieniu soczystego, neonowego fioletu. Przecież to strasznie oszpeca A co chwilę kogoś w takiej widzę - Katosu, RLM, Kolorowego...
coś mówiłaś?
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:46   #2683
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Jako prawdziwa i oddana fanka Madzika postanowiłam zrobić zakupy na tym cudnym aliexpress, żeby przekonać się, jak wyglądają słynne przedmioty z drugiej taśmy produkcyjnej. Kupiłam jakieś niedrogie głupotki.

Gabiszonowe pędzle...
Wyglądają ładnie, włoski milutkie, ale myślę, że się rozpadną po pierwszym myciu. W jednym już odpada trzonek. Właśnie - trzonki z daleka wyglądają super, po dotknięciu widać pusty w środku plastik pokryty metaliczną farbą.
http://www.aliexpress.com/snapshot/7...73134238843812

Gąbeczka do makijażu przyszła mi po kilku dniach. :O
http://pl.aliexpress.com/item/Soft-M...ailNewVersion=

Etui na telefon jest super, zaskoczyło mnie.
http://pl.aliexpress.com/item/For-Mi...547424175.html

Czekam jeszcze na dwa inne i spineczki do włosów.
http://pl.aliexpress.com/item/2015-w...436656922.html

Zamówiłam, sprawdziłam, raczej więcej nie skorzystam.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2016-03-09 o 21:50
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 21:49   #2684
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

No i będę przeżywać dalej ten 1% tłuszczu w ziemniakach . Uderzyło mnie bardzo, w jaki sposób przedstawia swój punkt widzenia. Miałam wrażenie, że wypływa z niej straszna agresja, którą próbowała kamuflować uśmiechem. A informację o 1% tłuszczu w ziemniaku przekazała w sposób, który dla mnie wyglądał na próbę powiedzenia "i co, wy idioci, którzy zżeracie litry olejów, głupio wam?!?"
Parę dni temu jeszcze sama wszytko polewala oliwa...

Lubilam katosu na snapie, ale po ostatnim sympatia zaczęła slabnac- nie lubię jak ktoś uważa, mnie za kogoś gorszego, tylko dlatego, ze mam inne spojrzenie na pewne sprawy.
No i kolejny vege coming out-
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:05   #2685
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
coś mówiłaś?
Wszystko fajnie, ale fard a joues znaczy róż do policzków, to nie jest nazwa odcienia
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:06   #2686
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Krew z krwi jest podobno świetnym serialem, ale nie obczajałam.
TAAAAK! i przede wszystkim świetnie zagranym!
Kocham Kuleszę <3
Generalnie nie przepadam za tego typu serialami (mój mózg odrzuca i nie chce przyjmować), ale ten podobał mi się bardzo. Naprawdę polecam
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:21   #2687
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Jako prawdziwa i oddana fanka Madzika postanowiłam zrobić zakupy na tym cudnym aliexpress, żeby przekonać się, jak wyglądają słynne przedmioty z drugiej taśmy produkcyjnej. Kupiłam jakieś niedrogie głupotki.

Gabiszonowe pędzle...
Wyglądają ładnie, włoski milutkie, ale myślę, że się rozpadną po pierwszym myciu. W jednym już odpada trzonek. Właśnie - trzonki z daleka wyglądają super, po dotknięciu widać pusty w środku plastik pokryty metaliczną farbą.
http://www.aliexpress.com/snapshot/7...73134238843812

Gąbeczka do makijażu przyszła mi po kilku dniach. :O
http://pl.aliexpress.com/item/Soft-M...ailNewVersion=

Etui na telefon jest super, zaskoczyło mnie.
http://pl.aliexpress.com/item/For-Mi...547424175.html

Czekam jeszcze na dwa inne i spineczki do włosów.
http://pl.aliexpress.com/item/2015-w...436656922.html

Zamówiłam, sprawdziłam, raczej więcej nie skorzystam.
Hahah, a jednak!
Spineczki wyglądają ciekawie : > A obudowa słabo, bo nic nie pływa i się nie świeci, ani nie jest jakimś wielkim królikiem albo cheeseburgerem : / albo chociaż z logiem LV...
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:23   #2688
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Hahah, a jednak!
Spineczki wyglądają ciekawie : > A obudowa słabo, bo nic nie pływa i się nie świeci, ani nie jest jakimś wielkim królikiem albo cheeseburgerem : / albo chociaż z logiem LV...

jak już napisałam, przyjdą jeszcze dwa inne ^^
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:25   #2689
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

A w ogóle to Pani z ogródka weszła z nową serią: prasówka

odc.1


wg niej bardzo ciepło przyjęty,
a dziś pojawił się odc.2, zabieram się za oglądanie

201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 22:29   #2690
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Łącze się w bólu kolana, też mam niezłą kontuzję.
Kryminalni... mój ulubiony serial sprzed lat. I pamiętam do tej pory jak się bałam oglądając Tryptyk Śląski. Kiedy to było
do tej pory boje sie tryptyka to nie na moje nerwy
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:31   #2691
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

jak już napisałam, przyjdą jeszcze dwa inne ^^
A jak gąbeczka? Nadaje się do czegoś?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:40   #2692
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Parę dni temu jeszcze sama wszytko polewala oliwa...

Lubilam katosu na snapie, ale po ostatnim sympatia zaczęła slabnac- nie lubię jak ktoś uważa, mnie za kogoś gorszego, tylko dlatego, ze mam inne spojrzenie na pewne sprawy.
No i kolejny vege coming out-
Mam tak samo . Z przyjemnością oglądałam jej gotowanie, ale zaczęłam mieć wrażenie, że coraz bardziej czuje się lepsza od innych, przez to jak je.
Nie podoba mi się też sposób, w jaki mówi "nauczę was jak się robi...", wyczuwam jakąś wyższość? Ale możliwe, że jestem przewrażliwiona


---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;57101116]do tej pory boje sie tryptyka to nie na moje nerwy[/QUOTE]

3 razy obejrzałam Kryminalnych od początku do końca + kilka razy większość odcinków na wyrywki i tryptyk jako jedyny mnie tak bardzo przerażał. Na samo wspomnienie tej muzyki mam ciarki!

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-03-09 o 22:42
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:41   #2693
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Co z tego jak je .... :P jak przez swoje zywienie musiałaby wywalić połowe kosmetyków bo nie są już takie EKOLOGICZNE I WEGAŃSKIE :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:44   #2694
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Co z tego jak je .... :P jak przez swoje zywienie musiałaby wywalić połowe kosmetyków bo nie są już takie EKOLOGICZNE I WEGAŃSKIE :P
tylko te, które mają w sobie tłuszcz. Bo przecież wiadomo, że przez skórę wnika do krwiobiegu, a później sieje spustoszenie w organizmie i powoduje tycie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:44   #2695
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;57101116]do tej pory boje sie tryptyka to nie na moje nerwy[/QUOTE]
i ta melodia przez cały odcinek ajjjj
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:48   #2696
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
tylko te, które mają w sobie tłuszcz. Bo przecież wiadomo, że przez skórę wnika do krwiobiegu, a później sieje spustoszenie w organizmie i powoduje tycie
czy ona nie stosuje jakiś olejków z Kiehlsa ? XD

przecież to już przytyje od samego posiadania tego.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:50   #2697
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
czy ona nie stosuje jakiś olejków z Kiehlsa ? XD

przecież to już przytyje od samego posiadania tego.
nie, nie, krem pod oczy, ale z olejem z awokado, a awokado jest ostatnią tłustą rzeczą na którą sobie pozwala
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:58   #2698
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mam tak samo . Z przyjemnością oglądałam jej gotowanie, ale zaczęłam mieć wrażenie, że coraz bardziej czuje się lepsza od innych, przez to jak je.
Nie podoba mi się też sposób, w jaki mówi "nauczę was jak się robi...", wyczuwam jakąś wyższość? Ale możliwe, że jestem przewrażliwiona


---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------



3 razy obejrzałam Kryminalnych od początku do końca + kilka razy większość odcinków na wyrywki i tryptyk jako jedyny mnie tak bardzo przerażał. Na samo wspomnienie tej muzyki mam ciarki!
o tak. Tej muzyki nie da się zapomnieć.
Też uważam, że to były najstraszniejsze odcinki. Wszystkie mogłam oglądać sama, a przy tych ktoś musiał być w pokoju, bo tak się bałam haha


---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
nie, nie, krem pod oczy, ale z olejem z awokado, a awokado jest ostatnią tłustą rzeczą na którą sobie pozwala
Bardzo polubiłam Katosu przez ten ostatni snapowy czas, lubiłam też patrzeć co gotuje, bo wydawało się, że naprawdę rozsądnie do tego podchodzi i teraz jest mi trochę szkoda.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 23:00   #2699
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
o tak. Tej muzyki nie da się zapomnieć.
Też uważam, że to były najstraszniejsze odcinki. Wszystkie mogłam oglądać sama, a przy tych ktoś musiał być w pokoju, bo tak się bałam haha


---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------


Bardzo polubiłam Katosu przez ten ostatni snapowy czas, lubiłam też patrzeć co gotuje, bo wydawało się, że naprawdę rozsądnie do tego podchodzi i teraz jest mi trochę szkoda.

i jeszcze taki niepokojący spokój Wampira. brrr, ciarki!



Co do Katosu - mam podobne odczucia. Podobała mi się różnorodność w jej kuchni, to, że ciągle próbowała czegoś nowego, a tu taki klops
edit: wegeklops oczywiście!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 23:01   #2700
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
A jak gąbeczka? Nadaje się do czegoś?


Jeszcze nie użyłam. Jest dziwna w dotyku, ale miękka i porowata. Muszę wyparzyć i wyszorować.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.