Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/ - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 12:18   #331
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Kolczyk w brwi - pomożecie? :)

nie rób tego kolczyka.. jesteś przystojny, .. a kolczyk tylko bedzie Cie szpecił... mi sie nie podobaja takie kolczyki
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:43   #332
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kolczyk w brwi - pomożecie? :)

Cytat:
Napisane przez Anzelina Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać /oczywiście Paris ma opadającą powiekę z innego powodu, a zęby są po metaamfetaminie, ale tak jakoś mi się skojarzyło /

A mi się podoba jak facet ma kolczyki w różnych miejscach /oczywiście nie z przesadą/.
Serio? Powiem szczerze, ze mialam stycznosc z osobami, ktore to brały nawet po 7, 9 lat non stop i fakt nie mieli ladnych zebow, mieli je jak przecietny 40latek mimo młodego wieku, ale takich nie widziałam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:43   #333
teeescik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Witam

Udało mi się przeczytać namiastkę tematu i ja się ciut wypowiem jako świeżo - nieświeżo posiadacz kolczyka w brwi.
Tak czytając Was wszystkich aż pozazdrościć, że jednych nie bolało innym nie opuchło a trzecim goiło się stanowczo szybko

Mnie to widocznie trafiło na odwrotność, nie żebym tu 'odradzał' czy coś w tym rodzaju, bo jakiekolwiek przebicie to sprawa każdego z osobna

No ale do rzeczy :P u mnie przebicie to był istny spontan, bez zaplanowana bez niczego, przechodząc kolo zaprzyjaźnionego studia tatoo aż mnie skręciło i posadziło na krzesło oprawcy :P jednorazowa igła, dezynfekcja bez znieczulenia (bo jak zdążyłem wyczytać to poniektórzy o tym aspekcie pisali)...i chwila prawdy.. jedyna myśl w mojej głowie weź kobieto wyjmij już te igle no i końcowy efekt fascynacja banan od ucha do ucha i zaczynający się dramat - niemiłosierny ból a po kilku dniach super extra opuchlizna niedająca żyć :< czasami naprawdę mam ochotę wziąść i wyjąc to coś żeby tylko przeszło..
Robiłem wszystko co przyszło mi do głowy lód, setka, tabsy przeciwbólowe i nic jakby sie zbuntowało i powiedziało a masz za swoje nie przestane Cię naparzać :P

No ale mimo tego kiedy juz zdenerwowanie opadnie pojawia sie usmiech i zadowolenie ze jedna jest coś nowego ;]

Tak jak mowie każde przebicie czy to ucho brew, język jest decyzja każdego z osobna a to ze jedni powiedzą ze boli a drudzy ze nie to tylko ich wypowiedzi bo przeszli to oni na swojej skórze, ale niekoniecznie musi być tak w przypadku osoby która pyta się jak będzie bo jego/jej organizm może całkowicie inaczej reagować na przekucie jak i już kolczyk w środku

pozdrawiam
teeescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:26   #334
ankwil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

a u mnie chyba pojawil sie problem... dzisiaj rano wstalam i zobaczylam ze dolna dziurka jest troszeczke! zaczerwieniona... wczoraj wieczorem wszystko bylo wporzadku, i tak sie zastanawiam czy to przez to ze w nocy moze spalam na tym boku z kolczykiem i go uciskalam, czy jednak to bedzie inny powod tego zaczerwienienia...
ankwil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:13   #335
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

pewnie na spaniu go przygniotłaś, jeśli jest trochę zaczerwienione to nie ma się czym martwić. Przeczyść solą fizjologiczną i będzie okej : )
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:18   #336
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Hej babczeki. Kolczyk w brwi robila niecale 4 tyg temu, wszystko ok, ladne sie goilo i goi nadal. Obecnie mieszkam w Anglii, i tutaj tez go robilam, piercer powiedzial ze mam przemywac Dettolem (cos na wzor polskiej wody utlenionej - plyn do odkarzania, a tak na marginesie to woda utleniona jest w Anglii zakazana) no i przemywalam. Po czasie zauwarzylam, ze skora wokol przebicia nieco mi sie zaczerwienila i troche sie luszczy. Co robic? Przemywac dalej czy juz moge przestac?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:29   #337
Masli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Siemka Niedawno zrobiłem sobie kolczyk w brwi mianowicie w poniedziałek ;D a dzisiaj jest czwartek .. i od wczoraj zaczyna mi coraz bardziej puchnąc ... dzisiaj sie obudziłem i miałem bardzo opadnietą brew tak ze az na powieke opadła... pomyslałem ze to pewnie przejdzie... i chciałem sobie przemyc jak co rano kolczyk i wkoło niego solą fizjologiczną jednak jest jak opuchniete ze nie moge nim za bardzo manewrowac.. w koncu troszke sie udało i dolna kuleczke przeczysciłem.. przez przypadek mocno ucisnołem brew a tu mi cos z tego wyciekło kremowego gęstego a zaraz po tym krew... oczywiscie sie nie leje jak nie wiadomo co .. ale troszke dziwne... co teraz ?



Wiec tak... zaraz po napisaniu na forum połozyłem sie, ułozyłem sobie troszke lodu na brwi (tam gdzie miałem opuchniete) i musze powiedziec ze dosc sporo juz zeszło tej nowej opuchlizny... ;] jednak została mi jeszcze ta która sie pojawiła zaraz po przekłuciu ... Nie wiecie ile moze ona zchodzic ? ;] aaa i pytanie... kolega który ma kolczyka mowil ze w salonie którym przebijał kazali mu przez tydzien nie przemywac zadnymi mydłami i szamponami brwi tylko solą fizjologiczną natomiast mama sie upiera ze myc mam własnie mydłem i niczym innym ... wiec w koncu jak jest ?;]

Za każdym razem kiedy przemywam kolczyka i "tunel" wylatuje mi troszke ropy... co teraz ?

Edytowane przez Masli
Czas edycji: 2008-09-18 o 21:55
Masli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 17:47   #338
kwiatuszek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w brwi prosze o jakies wiadomosci

hej . mam pyatnie . jak przekłuwa sie brew ? w którym miejscu dokłądnie ? jaką grubość skury trzeba złapac zeby przebic ? jakim wenflonem ? i ile sie to goi ? jaką mascią sie smaruje ? i wogóle mpowiedzcie mi o tym wszystko .;p . a czy to było by bezpueczne gdyby kolezanka mi przekuła ?
kwiatuszek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:40   #339
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi prosze o jakies wiadomosci

ee jeśli myślisz, że ktoś Ci tutaj udzieli rad jak kłuć się samemu lub przez koleżanki, które również nie mają o body piercingu pojęcia to jesteś w błędzie.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 01:28   #340
grawitacja21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Witam,
Problem mam następujący:
Kolec zrobiłam miesiąc temu, dolna dziurka zagoiła mi sie momentalnie, z górną troche mi sie problemy robią ostatnio wokół górnej dziurki łuszczy mi sie skóra, ropieje mi i jak "podnosze" kolczyk na bok to pod kulką widać jak z dziurki wychodzi jakby skórka Jak stosuje sól to ropienie znika ale ta skóra przy dziurce jakby nie chciała sie schować Narazie odpusciłam trybiotyc i sól, i tylko oczyszczam wodą z mydłem, żeby organizm sam powalczył.
Nie potrzebnie panikuje, bo sie jeszcze nie wygoiło do końca? czy działać jakoś inaczej?HELP bo zaczynam wariować:/
grawitacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 17:06   #341
mahon90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

hejo mam na imie Andrzej i zrobilem sobie kolczyk w brwi bardzo mi sie to podba ale mam pytanie czo jak sie zrobi ten strupek na kolczyku to mam to przemyc woda przegotowana i ona sam zejdzie czy czym go zdrapac?? i ogolnie jakies porady bym prosil o higiene tego miejsca jak dbac bo mniej wiecej wiem jak oto mam dbac ale jak to w praktyce wyglada?? jak mozna to wyslijcie jak odpowiedzi na maila : andrzejek90@tlen.pl papatki i pozdro
mahon90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 17:56   #342
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Mój brat miał kolczyk w brwi. Miał, bo po ok 10 miesiącach kolczyk go,,opuscił" . Po prostu, organizm wydalił go jak cialo obce. Teraz ma bliznę. Z tego co wiem, to pielegnacja gojacej się rany jest prosta- przemywanie wodą utlaniona lub spirytusem. A strupow lepiej nie usuwac, lepiej poczekac, az same odpadną.

_________________________ _________________________ _____________
http://www.youtube.com/watch?v=F8ioQd6Vqeg&e
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 18:42   #343
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez debauche Pokaż wiadomość
Mój brat miał kolczyk w brwi. Miał, bo po ok 10 miesiącach kolczyk go,,opuscił" . Po prostu, organizm wydalił go jak cialo obce. Teraz ma bliznę. Z tego co wiem, to pielegnacja gojacej się rany jest prosta- przemywanie wodą utlaniona lub spirytusem. A strupow lepiej nie usuwac, lepiej poczekac, az same odpadną.
jeśli brat pielęgnował go wodą utlenioną lub spirytem to się nie dziwie, że 'kolczyk go opuścił'.
i mała poprawka: nie 'wydałił' lecz wypchnął a to różnica
a o odpowiedniej pielęgnacji nie bede już pisać-ile można powtarzać.
co do strupków to ofc nalezy je usuwac patyczkiem ew. gazą nasączoną solą fizjologiczną/morską
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 20:01   #344
saama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

hej ! odzywam sie ponownie, bo zastanawiam sie jak to jest u Was z zmienianiem Waszych kolców. kupiłam pare kulek na wildcacie i mam nawet takie wielkości 2mm. chciałabym je założyć, ale nie bardzo moge sobie poradzic z odkrceniem moich starych 3 mm. mysle tez czy duzym problemem byloby zmienienie kolca na przezroczysta wkadke w razie potrzeby. JAK o więc jest u Was drdzy posiadacze kolczyków w brwi? chodzicie do studia za każdym razem?pozdrawiam


Aha!!! --grawitacja i mahon-- nic sie nie martwcie. woda z mysem protex lub sol absolutnie wystarczy. ja mam kolczyk juz 3 miesiace i wasciwie to juz zadnym przemywaniem sie nie przejmuje. ta "skórka" to rzecz normalna i trzeba to prostu oczyszczac
saama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 11:55   #345
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez saama Pokaż wiadomość
...ale nie bardzo moge sobie poradzic z odkrceniem moich starych 3 mm...

Spróbuj może wacikiem albo czymś namoczyć tam gdzie masz kuleczki. Może ropa czy coś jak Ci się goiło to troszkę dostało się na kulki i teraz po prostu zaschło i nie chce się ruszyc. Po namoczeniu może się udać...

Cytat:
Napisane przez saama Pokaż wiadomość
JAK o więc jest u Was drdzy posiadacze kolczyków w brwi? chodzicie do studia za każdym razem?pozdrawiam
Ja zawsze zmieniałem kolczyka sam. Pierwszy raz zmieniłem po około 2 miesiącach. I staram się to robić najrzadziej jak tylko jest możliwe żeby nie podrażniać kanału...
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 19:32   #346
FERNANDEZZO
Przyczajenie
 
Avatar FERNANDEZZO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

witam, kolczyk we brwi mam od 8 miesiec, 4 dni temu we snie mi sie rozkrecil i wypadl, dzis mam nowy, i cos nie wchodzi, czy tak szybko zarasta, czy kombinowac ?
FERNANDEZZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 14:54   #347
igunia37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

hej mam pytanie czy gdybym kiedyś nie chcący zaczepiła o coś kolczykiem to coś może sie stać nie wiem rozerwać dziurkę czy coś proszę o odpowiedz chcę się zdecydować na kolczyka i rozwiać wszystkie nie pewności
a i jeszcze teraz chodze do gim czy nauczyciele się mogą czepiać o to??

Edytowane przez igunia37
Czas edycji: 2008-10-08 o 16:39
igunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:42   #348
xxVerisxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

hello wszystkim mam pytanie dotyczące kolczyka.

Mam juz kolczyk we brwi ok. 1.5 mc na początku nic potem ropa (przemywałem woda utleniona ) wszystko okej ale jakies 2 tygodnie temu przestała mi ropa sie zbierać dolna dziurka sie wygoiła natomiast przy górnej zrobiła sie mała górka.. ( powiedzieli mi że musiałem czyms zachaczyć) no ale tak czy inaczej dodaje fotki bo nie wiem czy isc do lekarza z czym czy smarowac czyms. Z góry dzia za odpowiedz

dodaje link do zdjęć mojej brwii

http://s155.photobucket.com/albums/s...t=DSC00108.jpg


(tam są tez inne zdjęcia ale to nie moje. wiec patrzcie tylko na 2 pierwsze xD)
xxVerisxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:31   #349
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez igunia37 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie czy gdybym kiedyś nie chcący zaczepiła o coś kolczykiem to coś może sie stać nie wiem rozerwać dziurkę czy coś...
Oczywiście że tak. Przy np zakładaniu czy ściąganiu koszulki możesz zahaczyć i za mocno pociągnąć i mogą być z tego powodu nieprzyjemności. Ale jeśli będziesz ostrożnie się z nim obchodzić, uważać itp to nie powinno być problemów

Cytat:
Napisane przez igunia37 Pokaż wiadomość
...a i jeszcze teraz chodze do gim czy nauczyciele się mogą czepiać o to??
To już indywidualna sprawa każdej szkoły. Przejdz się do dyrektorki czy Pani pedagog i będzie wszystko wiadomo.


xxVerisxx
Ja mam kolczyka od roku i mam podobny problem, a przynajmniej tak mi się wydaje z tą różnica że mi się to robi przy dolnej dziurce. Wygląda to tak że robi się zaczerwienione i taka właśnie "górka" jak u Ciebie na zdjęciu. Jeżeli w odpowiedni sposób ją ścisnę to po prostu wyleci ropa przez dzień może 2 zostanie zaczerwienienie i jest spokój na powiedzmy 2-3 tygodnie. Później bez żadnej przyczyny, bez zahaczenia pojawi się to znów i ta sama procedura wycisnę ropę odczekam aż zaczerwienienie zniknie i po sprawie. Denerwowało mnie to na początku, ale nie mam zamiaru przez to zrezygnować z kolczyka. Spróbuj może zmienić kolczyk tak aby był wykonany z innego materiału. Widzę że masz kuleczkę i stożek. Nie wiem czy kolczyk był taki oryginalny czy kompletowany. Jeśli kompletowany to właśnie może stożek jest z innego materiału niż kuleczka i dlatego robi się to przy nim...
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 14:11   #350
xxVerisxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

dzieki.

u mnie to jest tak ze ta górka to żadna ropa ani nic. jak naciskam to nic sie nie dzieje moze troche boli wiadomo ale ropa nie wylatuje z tego.

oryginalny kolczyk był 2stozki ale że ta górka sie pojawiła pomyslałem że zmienie na kuleczke na górze żeby nie podrażniać np. przy myciu twarzy bądź ręcznikiem ( bo oczywiście o wszystko stożek mi zawadzał) ale to "coś" było już przed założeniem kulki.Chyba się przejde do dermatologa.

Niby wszystko jest dobrze,wygojone ropa już nie leci ale ta górka hmm..to jest dziwne :P

tak czy inaczej dzieki za post scovy

ps. ale pierwsze 2 tyg z kolczykiem bez problemów były piękne xD teraz sie 3ba pomęczyć troszku xd
xxVerisxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:54   #351
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez xxVerisxx Pokaż wiadomość
...Chyba się przejde do dermatologa. ...
No i to będzie dobry pomysł. Ale też dobrze by było odwiedzić pircera (z góry sorka bo nie wiem jak poprawnie napisać ;p) który Ci brew przebijał. To powodzenia...
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 15:19   #352
izusia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Hm.. moze glupie pytanie ale... No w której brwi sie robi kolczyka.?
izusia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 15:44   #353
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

w której chcesz
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:04   #354
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

No dokładnie, w której chcesz. To już jest indywidualna sprawa jak się komu podoba...
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:48   #355
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

izusia64 dokładnie tak jak mówia dziewczyny,ja miałam w obu bo niestety z jednej zaczął mi wychodzić,skórka stawała się coraz cieńsza
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:24   #356
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
... tak jak mówia dziewczyny...
Heh no nie do końca. Miło mi Krzysiek jestem ;p
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:04   #357
igunia37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

dzięki za odpowiedź sorrki ze tak późno
rozmawiałam dziś z wychowawczynią i powiedziała mi że z kolczykiem raczej nie będę mieć wyższej oceny z zachowania jak dobry ale jeszcze nie wiem czy rodzice się zgodzą a może macie jakieś pomysły na namówienie rodziców na kolczyka jak wy to robiliście
igunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:16   #358
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez scovy Pokaż wiadomość
Heh no nie do końca. Miło mi Krzysiek jestem ;p
a to przeprzaszam Krzyśku ,nie wiedziałam
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:45   #359
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

a spoko

igunia37
Niestety nie wiem jak możesz przekonać rodziców ja z tym problemu nie miałem... Jedno co mi przychodzi do głowy ze to po prostu jest Twoje ciało, ze Ty będziesz go nosić itp.
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:25   #360
blisko
Przyczajenie
 
Avatar blisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Witam. Jestem nowa w tym temacie, lecz zdążyłam przeczytać CAŁE forum. Niektórzy straszą, przestrzegają przed zrobieniem kolczyka, co bardzo zaniepokoiło moją mamę, która już miała się zgadzać. Czy istnieją jakieś poważne niebezpieczeństwa? Czy ta opadająca powieka czy coś to prawda czy mit? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.