[szukam] specalisty/szpital dermatologiczny w lublinie! Pomóz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 17:26   #1
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128

[szukam] specalisty/szpital dermatologiczny w lublinie! Pomóz!


Postanowiłem, że nie dam za wygraną i pozbędę sie tych pieprzyków bo jest ich coraz więcej!! Chyba się potne xD byłem dzisiaj u onkologa/chirurga i zgodził się na kolejną wycinką ale tylko tych większych... ja chciałem wszystkie nawet te małe bo wtedy znamie mi się nie rozrośnie i będzie mała blizna ale on powiedział, ze to się mija z celem i nie będzie się w to bawił i mnie wysmiał ;(. Wtedy spytałem o metodę wymrażania bo niektórzy na wizazu pisali ze to robili chociaz wiem ze to niebezpieczne. Dlatego szukam dobrego gabinetu dermatologicznego gdzie beda mi mogli zrobic badania i ewentualnie to jakos kosmetycznie usunac. Mialem 3 wycinki i robiona dermatoskopie na jakis slabym sprzecie ale wszytskie znamiona okazaly sie lagodne i bez zadnych zmian. Wiec po co skazywac sie na blizny jak mozna wymrozic,wiec ze po tym tez moze zostac slad ale to by byla super sprawa bo mozna byloby to zrobic za 1 razem a nie bawic sie w wycinke co 3 znamiona przez caly rok bo po prostu nie chce mi sie chodzic tyle do lekarza i umawiac na wizyty. A znamion mam okolo 100 tych wiekszych i srednich nie licze tych dziubaskow. niezle mnie spieprzylo a z wiekiem coraz gorzej...

JESLI ZNASZ DOBREGO SPECJALISTE/SZPITAL prosze napisz! Chodzi mi tu głownie o kliniki ktrore maja umowe z NFZ i maja specalistyczne przyrzady do badan...

Z góry dziekuje

I to tych antyzwolennikow wymrazania/wypalania znamion, ja nie mogę sobie pozwolić na wycinke ponieważ niektore znamiona maja srednice okolo 10mm i tym samym zostana mi wielkie blizny. Zreszta mam juz kilka... i nie znajde chirurga ktory mi to zrobi... w ostatcznosci jak sie wkurze zalatwie sobie srodki znieczulajace i skalpel i sam wytne...
Jednak z drugiej strony Was popieram i jeśli coś nie jest bezpieczne w 100% pownno być zakazane, ale czasami w życiu trzeba ryzkować.
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 16:28   #2
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: [szukam] specalisty/szpital dermatologiczny w lublinie! Pomóz!

Naprawdę mi na tym zalezy mam czas do 10 wrzesnia. Musze zrobić conajmniej te badania ...
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 17:57   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: [szukam] specalisty/szpital dermatologiczny w lublinie! Pomóz!

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
I to tych antyzwolennikow wymrazania/wypalania znamion, ja nie mogę sobie pozwolić na wycinke ponieważ niektore znamiona maja srednice okolo 10mm i tym samym zostana mi wielkie blizny. Zreszta mam juz kilka... i nie znajde chirurga ktory mi to zrobi... w ostatcznosci jak sie wkurze zalatwie sobie srodki znieczulajace i skalpel i sam wytne...
Jednak z drugiej strony Was popieram i jeśli coś nie jest bezpieczne w 100% pownno być zakazane, ale czasami w życiu trzeba ryzkować.
Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
Naprawdę mi na tym zalezy mam czas do 10 wrzesnia. Musze zrobić conajmniej te badania ...
Uważam, że jesteś niespełna rozumu, więc najpierw udaj się do psychiatry.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 09:36   #4
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: [szukam] specalisty/szpital dermatologiczny w lublinie! Pomóz!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Uważam, że jesteś niespełna rozumu, więc najpierw udaj się do psychiatry.
Za takie rady to dziękuje, potrzebuje nalepiej sprawdzonych klinik. Czekam ...
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.