Pierwsza depilacja cukrowa - help :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 13:14   #1
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828

Pierwsza depilacja cukrowa - help :)


Idę pod koneic tyg do kosmetyczki na ww zabieg. Nie wiem czy jakos specjalnie sie wczesniej przygotowac? balsam peeling? czy raczej wlasnie nic?

No i mysle tez....czy isc na calosc tzn

nogi+ bikini + pachy

czy raczej wybrac 1 opcje i zobaczyc czy dam rade tzn zrobic tylko nogi?

Nie ejstem alergiczka i nie mam wrazliwej skory wiec o to sie nie boje
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:18   #2
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

ja bym zrobiła peeling dzień wcześniej.
i iść na całość
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:06   #3
Truskawa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
Idę pod koneic tyg do kosmetyczki na ww zabieg. Nie wiem czy jakos specjalnie sie wczesniej przygotowac? balsam peeling? czy raczej wlasnie nic?

No i mysle tez....czy isc na calosc tzn

nogi+ bikini + pachy

czy raczej wybrac 1 opcje i zobaczyc czy dam rade tzn zrobic tylko nogi?

Nie ejstem alergiczka i nie mam wrazliwej skory wiec o to sie nie boje
to zależy jak bardzo tego chcesz im bardziej,tym mniej boli
Jest to bardzo wygodne i masz spokój z depilacją na ok.miesiąc(wszystko zależy od włosa)
Jeśli wcześniej używałaś maszynki to na taki zabieg powinnaś iść z włoskami ok.4-tygodniowych Peeling zawsze możesz zrobić,ale nie smaruj się niczym bo wosk będzie mniej skuteczny tj.mniejsza przyczepność do skóry.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
Truskawa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:21   #4
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

cześć dziewczyny
ostatnio pytałam się kosmetyczki o ten zabieg i powiedziała że nie u wszystkich się on sprawdza. ja jestem naturalną blondynką a włoski mam wyjątkowo mocne chciałam wybrać się na depilację cukrową ale kosmetyczka ewidentnie mi odradzała.
a wy jakie macie włoski i czy u was się sprawdziła ta depilacja? i czy to boli tak jak woskiem? aha a co z wrastającymi włoskami pojawiają się tak jak po depilatorze czy nie?
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:10   #5
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

No mi wlasnie kosmetyczka tlumaczyla ze ta cukroa jest lepsza dla kogos z mocnym owlosieniem /czyli dla mnie / i wlasnie po niej ni ma podraznien i wrastajacych wloskow. potem nogi sa smarowane oliwka wiec wydaja sie jeszcze bardziej gladkie.


No ja wlasnie bardzo bardzo chce. Bo codzienne golenie nog mnie wykancza, a pod wieczor i tak juz nie sa idealne ;/
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:14   #6
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
No mi wlasnie kosmetyczka tlumaczyla ze ta cukroa jest lepsza dla kogos z mocnym owlosieniem /czyli dla mnie / i wlasnie po niej ni ma podraznien i wrastajacych wloskow. potem nogi sa smarowane oliwka wiec wydaja sie jeszcze bardziej gladkie.


No ja wlasnie bardzo bardzo chce. Bo codzienne golenie nog mnie wykancza, a pod wieczor i tak juz nie sa idealne ;/

no to ja nie wiem dlaczego moja kosmetyczka się uparła że depilacja cukrowa jest raczej dla słabego owłosienia pewnie będę musiała wybrać się gdzie indziej znalazłam przepis na domową pastę cukrową, pobawię się troche może mi wyjdzie i spróbuje na nogach bo pachy i bikini lepiej zostawić profesjonalistom

mnie też bardzo męczy to codzienne golenie miałam już nawet wybrać się w tym miesiącu na laserowe usuwanie ale miałam nagłe wydatki i muszę znowu zacząć odkładać kasę
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 00:04   #7
awz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

Cytat:
Napisane przez kasik_hehe Pokaż wiadomość
no to ja nie wiem dlaczego moja kosmetyczka się uparła że depilacja cukrowa jest raczej dla słabego owłosienia pewnie będę musiała wybrać się gdzie indziej znalazłam przepis na domową pastę cukrową, pobawię się troche może mi wyjdzie i spróbuje na nogach bo pachy i bikini lepiej zostawić profesjonalistom

mnie też bardzo męczy to codzienne golenie miałam już nawet wybrać się w tym miesiącu na laserowe usuwanie ale miałam nagłe wydatki i muszę znowu zacząć odkładać kasę

podaj proszę przepis na domową pastę cukrową
awz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 13:02   #8
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwsza depilacja cukrowa - help :)

Cytat:
Napisane przez awz Pokaż wiadomość
podaj proszę przepis na domową pastę cukrową

2 szklanki cukru, ¼ szklanki wody, ¼ szklanki soku z cytryny.
jeszcze nie robiłam tej pasty ale dużo o tym czytałam i wklejam Ci metodę robienia tej pasty według innych forumowiczek: wsypać cukier, zalać płynami, wymieszać, postawić na średnim ogniu i gotować do powstania piany. od momentu powstania piany gotować dokładnie 10 minut przy czym często mieszając, po upływie tych 10 minut przelać pastę która wygląda jak ciemny miód do niskiego naczynia poczekać aż wystygnie ale nie do końca bo stwardnieje jak kamień, uformować kulkę i rozciągać na nogach (jak nie wiesz jak to polecam Ci na youtubie poszukać sobie filmików tam wszystko jest pokazane) przed każdym zastosowaniem należy podgrzać masę gdyż jej twardość uniemożliwia wyjęcie z pojemnika.
udanego eksperymentu daj znać jak Ci poszło

kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.