potrzebuję zmiany ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 12:17   #1
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Red face


dziewczyny ! potrzebuję zmiany !
najbardziej chciałabym coś zrobić z włosami.. ale nie wiem co..
wlosy spinam najczesciej tylko tak jak na zdjeciu do góry.. ale chciałabym sprobowac czegos nowego
z grzywką byłby kłopot, rozdzialałaby sie na pasma i wywijala..

może zmiana własnie ich koloru ?
mam bardzo jasna karnacje, z piegami, opalam sie na czerwono..
oczy niebieskie, ich oprawa jasna..
czy przyciemniac jakos brwi? na ogół lekko je poprawiam kredką..

rozpaczliwie proszę o rady

zdj

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-15 o 14:38 Powód: post pod postem
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:11   #2
PannaDelikatna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wyżyna Katowicka
Wiadomości: 2 485
Dot.: potrzebuję zmiany !

Super z Ciebie dziewczyna Zazdroszczę loczków i piegusków Masz strasznie krótkie i grube brwi, hm...
PannaDelikatna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:39   #3
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: potrzebuję zmiany !

Patrząc na Ciebie pierwsza myśl to RUDY, RUDY
Obecnie masz naturalny kolor?
No i makijaż (tusz do rzęs, błyszczyk, róż na policzki i kiedy miną upały to jakiś lekki, jasny podkład)
Co do brwi to może regulacja drobna ?
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:22   #4
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: potrzebuję zmiany !

Hej To może ja dorzucę kilka swoich rad:

1) Masz bardzo ładne, niebieskie oczy, musisz je podkreślać! Np. jasna zieleń dobrze wygląda przy takiej tęczówce (coś o tym wiem ) Dobry tusz, możesz użyć też zalotki, do tego jakiś błyszczyk. Polecam też dobranie podkładu, poproś o to w drogerii, panie na pewno pomogą. Możesz dodać też róż/bronzer i gotowe. Nie chodzi o tworzenie tapety na twarzy, tylko o ożywienie jej, nadanie koloru i blasku Na Wizażu na pewno znajdziesz dużo wątków o doborze koloru cieni dla niebieskookich. Sama kiedyś czytałam takie wątki, niestety nie subskrybowałam więc nie podam Ci żadnego konkretu :P

2) Z tego co zauważyłam to masz dość wysokie czoło, więc upięcie w ten sposób (zdj.4) jeszcze je powiększa i wydłuża. Wyglądasz wtedy co najmniej niekorzystnie. Polecam Ci raczej robić sobie jakiś koczek, spinać klamrą, albo po prostu - nosić rozpuszczone. Co do koloru - nie mam na to pomysłu, być może jakiś czekoladowy brąz? Może inne dziewczyny Ci coś doradzą w tej kwestii

3) Prawie zapomniałam - usta też podkreśl! Są duże, ładne, nie jedna dziewczyna chciałaby takie mieć A co do brwi - może wybierz się do kosmetyczki, nada im konkretny kształt, może lekko przyciemni.

Pozdrawiam
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 18:50   #5
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez PannaDelikatna Pokaż wiadomość
Super z Ciebie dziewczyna Zazdroszczę loczków i piegusków Masz strasznie krótkie i grube brwi, hm...
tez myslalam ze na brwi np henna ? bo sa rzeczywiscie jasne i ledwo widoczne..

Cytat:
Napisane przez pa-ti Pokaż wiadomość
Patrząc na Ciebie pierwsza myśl to RUDY, RUDY
Obecnie masz naturalny kolor?
No i makijaż (tusz do rzęs, błyszczyk, róż na policzki i kiedy miną upały to jakiś lekki, jasny podkład)
Co do brwi to może regulacja drobna ?
to z tymi brwiami sie wybiore
włoski - kolorek naturalny ..
zrobiłam specjalnie zdjecia bez makijazu w makijazy zawsze inaczej
rozu raczej nei uzywam, raczej lekki bronzer na policzki..

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Hej To może ja dorzucę kilka swoich rad:

1) Masz bardzo ładne, niebieskie oczy, musisz je podkreślać! Np. jasna zieleń dobrze wygląda przy takiej tęczówce (coś o tym wiem ) Dobry tusz, możesz użyć też zalotki, do tego jakiś błyszczyk. Polecam też dobranie podkładu, poproś o to w drogerii, panie na pewno pomogą. Możesz dodać też róż/bronzer i gotowe. Nie chodzi o tworzenie tapety na twarzy, tylko o ożywienie jej, nadanie koloru i blasku Na Wizażu na pewno znajdziesz dużo wątków o doborze koloru cieni dla niebieskookich. Sama kiedyś czytałam takie wątki, niestety nie subskrybowałam więc nie podam Ci żadnego konkretu :P

2) Z tego co zauważyłam to masz dość wysokie czoło, więc upięcie w ten sposób (zdj.4) jeszcze je powiększa i wydłuża. Wyglądasz wtedy co najmniej niekorzystnie. Polecam Ci raczej robić sobie jakiś koczek, spinać klamrą, albo po prostu - nosić rozpuszczone. Co do koloru - nie mam na to pomysłu, być może jakiś czekoladowy brąz? Może inne dziewczyny Ci coś doradzą w tej kwestii

3) Prawie zapomniałam - usta też podkreśl! Są duże, ładne, nie jedna dziewczyna chciałaby takie mieć A co do brwi - może wybierz się do kosmetyczki, nada im konkretny kształt, może lekko przyciemni.

Pozdrawiam
a taki bronz nie bedzie za ciemny dla mnie ? obstawiałam wlansie przy jasniejszych kolorach jak na zdj..
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:27   #6
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: potrzebuję zmiany !

No to może taki kolorek jak na tym 4 zdj. ( to chyba J.Lo ? )

I przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać... BRĄZ, nie BRONZ.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:30   #7
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

kim kardashian...
jej to z rozpedu bo wpisywalam do wyszukiwarki google bronze przepraszam
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 19:39   #8
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez mpx Pokaż wiadomość
kim kardashian...
jej to z rozpedu bo wpisywalam do wyszukiwarki google bronze przepraszam
no co Ty? W ogóle jej nie poznałam, kojarzy mi się z taką czarnulą...

Malujesz się na co dzień? Na prawdę masz ładne oczy i lekkie zaakcentowanie ich, załatwiłoby sprawę
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:42   #9
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

juz jakis czas temu tak pojasniala


maluje sie maluje ale raczej tak naturalnie czyli podklad puder ew korektor, rzesy czasem kreska i troche cienia...


kurcze naszło mnei teraz moze rzeczywsice ciemnejsze wlosy ? zawsze mozna najiperw sprobowac szamponetka..
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:02   #10
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: potrzebuję zmiany !

Ładna z ciebie dziewczyna, zazdroszczę włosów. Przypominasz mi Lily Cole. Myślę, że pasowałaby ci kolor Lily.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:38   #11
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

jednka wlasnie nie chciałabym rudego, wolałabym coś bardziej kobiecego i sexi..
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 23:40   #12
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: potrzebuję zmiany !

Jak dla mnie to w rudym byś pięknie wyglądała!
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:59   #13
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

ee jakoś sie boje tego rudego.. teraz jestem troche opalona to jeszcze ale w zimie jak jestem przezroczytsa prawie ? nie bardzo chyba ..

i rude są ładne ale proste, kręcone jakos się źle kojarzą ..
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:31   #14
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: potrzebuję zmiany !

ja też Cię widze w rudym
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:16   #15
kasia03222
Raczkowanie
 
Avatar kasia03222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 175
Dot.: potrzebuję zmiany !

rudy,w rudym pięknie byś wyglądała
kasia03222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 18:32   #16
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez mpx Pokaż wiadomość
ee jakoś sie boje tego rudego.. teraz jestem troche opalona to jeszcze ale w zimie jak jestem przezroczytsa prawie ? nie bardzo chyba ..

i rude są ładne ale proste, kręcone jakos się źle kojarzą ..
Ale rudy kolor jest właśnie stworzony dla bladzioszek, a twoje niebieskie oczy nabiorą nieziemskiego blasku Co to znaczy, że kręcone, rude włosy źle się kojarzą ? Są tak samo piękne jak i proste. Twoja uroda jest wprost stworzona do rudości. Jeśli nie jesteś przekonana to może poproś dziewczyny z wątku o komputerowych metamorfozach, żeby zrobiły z Ciebie rudzielca Będzie łatwiej Ci się zdecydować. Poza tym chciałam Ci napisać, że piękna dziewczyna z Ciebie. Nie zapomnij tylko o brwiach: henna bardzo im się przyda.
Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:02   #17
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: potrzebuję zmiany !

Rudy jest bardzo sexy, mam koleżankę rudzielca i jest rozchwytywana przez facetów.
Blond czy brąz Cię przygaszą, a Ty potrzebujesz żywego koloru..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:24   #18
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: potrzebuję zmiany !

nie rób rudego, w zyciu postaw na naturalne włoski
jest ci w nich uroczo!
a rudy by cie zmeczyl
ja proponuje wycieniowanie włosków zakup dobrej prostownicy i od czasu do czasu zaszalenie w ten sposob zmieniajac fryzure z kreciolkow na proste !!
bo w chwili obecnej swietnie wygladasz!
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:44   #19
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: potrzebuję zmiany !

Dołączam się do głosów, że w tej chwili wyglądasz świetnie
Rozumiem potrzebę zmian, ale koloru włosów na Twoim miejscu bym nie ruszała - niby rudy by Ci pasował, ale farbowanie to jednak obciążenie dla włosów, poza tym Twój naturalny bardzo do Ciebie pasuje
Wyregulowałabym brwi i postawiła, zwłaszcza teraz, na jakiś delikatny makijaż. Podkreślaj oczy i usta! Aha, i, brońcie bogowie, nie proś pań z drogerii o pomoc w doborze podkładu (kolorystycznie) - masz śliczną, jasną skórę, a niestety większość pań pracujących w drogeriach tego nie docenia i najchętniej wszystkim swoim klientkom wcisnęłyby pomarańczowy podkład
Jeśli chcesz coś jasnego i lekkiego, to mogę polecić Ci podkład AMC Inglota w kolorze LW100 (wpada w żółć, u mnie to ładnie wyrównuje koloryt, skóra nie jest już taka różowa) - nie za drogi (45 zł), wydajny, delikatnie kryje i rozświetla.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 18:43   #20
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cudowne masz te włoski, jak ja bym chciała mieć takie... mi sie tak fajnie tylko kręcą troszke pod spodem i nie bardzo wiem co z nimi zrobić wiec w efekcie mam siano na glowie, hmm... poza tym sliczne oczka, usta. Wg mnie wystarczy tylko wyregulować brwi i zacząć delikatnie podkreslac oczy i policzki różem. Ja tam bym się w farby nie bawiła, trudno określić na pierwszy rzut oka czy w jasniejszych czy w ciemniejszych wlosach byloby Ci ladniej, więc lepiej nie kombinować, bo tak jest ok. Chyba że jakąś zmywalna, np. castingiem tylko nie wiem czy do konca każdy z tych kolorow sie zmywa...
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 11:11   #21
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: potrzebuję zmiany !

Jaj dziewczyno Jesteś śliczna! Taka laleczka normalnie!:lo ve:
Masz boskie włosy, boskie oczy i boską karnację!
Ja bym jedynie drobne zmiany wprowadziła: mocno wytuszowane rzęsy i rozświetlone wewnętrzne kąciki oczu-żeby spojrzenie było wyraźniejsze; na buzi zakryć zaczerwienienia leciutkim podkładem; włosy zostają w takim kolorze w jakim są tylko pilnować, żeby były zdrowiusieńkie i żeby nie traciły kształtu (fryzjer raz na jakiś czas), bo te loczki i fale cudnie się prezentują...
A no i nie opalaj się za bardzo bo z taką jaśniejszą cerą wyglądasz promiennie, niezwykle i wyrafinowanie
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 08:36   #22
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: potrzebuję zmiany !

Tylko nie rudy!, dziewczyna ma jasną oprawę oczu i w rudym wyglądałaby jak typowy rudzielec czyli brzydko.Nie chcę nikogo urazić, ale nie spotkałam jeszcze naturalnie rudej dziewczyny, która by była łądna, no może z jedną. Oczywiście są różne typy, chodzi mi o ten najbardziej charakterystyczny.Rudy kolor uwielbiam, sama nosiłam jakiś czas, ale szybko płowiał, nie jest to kolor dla każdego.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:37   #23
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Tylko nie rudy!, dziewczyna ma jasną oprawę oczu i w rudym wyglądałaby jak typowy rudzielec czyli brzydko.Nie chcę nikogo urazić, ale nie spotkałam jeszcze naturalnie rudej dziewczyny, która by była łądna, no może z jedną. Oczywiście są różne typy, chodzi mi o ten najbardziej charakterystyczny.Rudy kolor uwielbiam, sama nosiłam jakiś czas, ale szybko płowiał, nie jest to kolor dla każdego.
No może i nie chciałaś obrazić, ale troche Ci nie wyszło Co znaczy, że "typowy rudzielec" wygląda brzydko? Chyba troche przykro osobie z takim typem urody przeczytać coś takiego, zwłaszcza że czasem może wyglądać o wiele bardziej zjawiskowo od "typowej blondynki" czy jeszcze innej "typowej"... Ale czy ludzie kiedykolwiek coś zrozumieją

Autorka w rudym wyglądałaby bardzo ładnie, chociaż szkoda marnować jej pięknego naturalnego koloru farbowaniem... no i te odrosty i wypłukiwanie koloru
Zapomniałam wspomnieć o delikatnym podkreśleniu policzków różem i eyelinerze na wieczór i będzie już w ogóle bosko
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:42   #24
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: potrzebuję zmiany !

hmmm jak wiążesz włosy może ubieraj też opaskę? żeby tak nie odskakiwały no i makijaż podkład ton ciemniejszy, puder rozświetlający lub bronzer, tusz do rzęs to podstawa... Bardzo fajnie Ci w rozpuszczonych tylko sie pomaluj
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:40   #25
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
No może i nie chciałaś obrazić, ale troche Ci nie wyszło Co znaczy, że "typowy rudzielec" wygląda brzydko? Chyba troche przykro osobie z takim typem urody przeczytać coś takiego, zwłaszcza że czasem może wyglądać o wiele bardziej zjawiskowo od "typowej blondynki" czy jeszcze innej "typowej"... Ale czy ludzie kiedykolwiek coś zrozumieją

Autorka w rudym wyglądałaby bardzo ładnie, chociaż szkoda marnować jej pięknego naturalnego koloru farbowaniem... no i te odrosty i wypłukiwanie koloru
Zapomniałam wspomnieć o delikatnym podkreśleniu policzków różem i eyelinerze na wieczór i będzie już w ogóle bosko
Oj chodzi mi TYLKO o oprawę oczu, jest za jasna do koloru rudego.Jestem zdania że naturalne rudzielce w większości nie są urodziwe, bo ''nie mają'' oczu. Autorka tego wątku to bardzo ładna dziewczyna, więc szkoda by było się oszpecić.Tyla
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:51   #26
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: potrzebuję zmiany !

zostan przy swoim kolorze włosów, bo jest piękny-farbowaniem zniszczysz włosy.
jesli chodzi Ci po głowie coś ciemniejszego to zapomnij, masz zbyt jasną karnację, żeby farbować na ciemno, a rozjaśnić jesli chcesz to mozesz w inny sposób niż farbowanie.
masz piękny kolor oczu który fantastycznie kompnuje się z kolorem włosów. mówię Ci szczerze- nie kombinuj
doradzam lekkie przyciemnienie brwi-np brązową henną i lekki makijaż jeśli chcesz.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:44   #27
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

dzięki dziwczyny za wszytskie rady
z wlosami nic nei robię, ewentulanie chyba powroce do regularnego plukania rumiankiem i cytryna bo efkety wtedy nawet byly ;]

z brawiami planuje na henne i regulacje ale czekma aż mi teraz odrosna troche jesliby chciala kosmetyczka zmieniac ksztalt

wstawiam trochę zdjec z wczoraj, zeby pokazac jak wygladam tak na co dizeń ..

stwierdzam że mam dziwny kształ twarzy :/
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:08   #28
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: potrzebuję zmiany !

Fajnie byś wyglądała w jakimś blondzie, anielsko. Btw bardzo ładne zdjęcia.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:48   #29
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Fajnie byś wyglądała w jakimś blondzie, anielsko. Btw bardzo ładne zdjęcia.

własnie tez mnie kusi taki blondzik..mhm.. z jednej strony mi szkoda troszke tego koloru co mam ale blondy zawsze mi sie podobaly.. ale sie boje ze odrosty, ze mi sie od jasneijszego koloru poniszcza beda sie puszyly i brzydko krecily.. ale sama nie wiem..

ciekawa jestem jak bede wygladac jak te brwi zrobie

ide sie dzisja zapisac do kosmetyczki na henne + regulacje ;]\
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:55   #30
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez mpx Pokaż wiadomość
własnie tez mnie kusi taki blondzik..mhm.. z jednej strony mi szkoda troszke tego koloru co mam ale blondy zawsze mi sie podobaly.. ale sie boje ze odrosty, ze mi sie od jasneijszego koloru poniszcza beda sie puszyly i brzydko krecily.. ale sama nie wiem..

ciekawa jestem jak bede wygladac jak te brwi zrobie

ide sie dzisja zapisac do kosmetyczki na henne + regulacje ;]\

Mnie też się marzy blond, naturalny kolor mam ciemny blond, obecnie czarne.Ty masz już lepiej bo do blondu pasują jasne brwi, ja mam naturalnie bardzo ciemne, no czarne. Najgorzej właśnie z odrostami, nie wiem czy można chodzić do fryzjera i farbować tylko je, żeby włosy się tak nie niszczyły.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Powinnaś spróbować z tym blondem, spojrzałam na Twoje ostatnie zdjęcie z tych dodanych i będziesz wyglądać jak Marilyn Monroe.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.