dobry fotograf weselny w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 12:46   #1
Anusiak1986
Rozeznanie
 
Avatar Anusiak1986
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657

dobry fotograf weselny w Krakowie


Cześć , poszukuje dobrego fotografa ślubnego z Krakowa, czy możecie kogoś polecić? Zależy mi oczywiście na profesjonalnych zdjęciach i sesji plenerowej nie w tym samym dniu co ślub i wesele Proszę o pomoc
__________________
[SIZE=4][COLOR=magenta]mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post51050060
Anusiak1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 12:53   #2
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Anusiak1986 Pokaż wiadomość
Cześć , poszukuje dobrego fotografa ślubnego z Krakowa, czy możecie kogoś polecić? Zależy mi oczywiście na profesjonalnych zdjęciach i sesji plenerowej nie w tym samym dniu co ślub i wesele Proszę o pomoc
Ja moge polecic Marlenkę Mikulska. Tylko ciezko o wolny termin;/
http://foto-mikulska.com/
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:34   #3
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

jeśli szukasz naprawdę najlepszego to poczytaj tutaj:

http://www.ispwp.com/poland-wedding-photographers

najlepsi fotografowie ślubni należą do tego stowarzyszenia, są tam wyróżnienia i różne konkursy wśród fotografów. To podobno dość prestiżowe stowarzyszenie wśród fotografów
minini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:46   #4
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Zapraszam do mnie, mieszkam w Tarnowie i w Krakowie
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:09   #5
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Jak dla mnie guru fotografi slubnej w Krakowie to Taranowie...
http://www.fotopracownia.com/
Sama chetnie bym ich wziela ale niestety ich cena przekracza nasz zalozony budzet slubny na ten cel ;(
Ale zdjecia maja naprawde piekne, super ujecia i pomysly...maja na swoim koncie kilka wyrozniej w konkursach i to chyba nawet miedzynarodowych...
Pozdrawiam....

No prosze, a teraz jeszcze zerknelam z ciekawosci na linka od minini i znajduja sie tam w pierwszej 10

Edytowane przez marylka80
Czas edycji: 2011-05-31 o 20:17
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:14   #6
malachm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Tylko i wyłącznie mogę polecić fotografa ślubnego http://sebastianfranczyk.pl. Sprawdzony.
malachm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:07   #7
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

http://adamtrzcionka.pl/

Ja zdecydowałam się na tego.


Moim pierwszym faworytem był : http://www.adamludwik.pl/
Niestety nie miał terminów.
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 13:48   #8
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Anusiak1986 Pokaż wiadomość
Cześć , poszukuje dobrego fotografa ślubnego z Krakowa, czy możecie kogoś polecić? Zależy mi oczywiście na profesjonalnych zdjęciach i sesji plenerowej nie w tym samym dniu co ślub i wesele Proszę o pomoc
Zanim zdecydujesz się na fotografa to nie tylko przeglądnij jego portfolio ale porozmawiaj z nim jaką masz wizję na swój ślub. My na znalezienie fotografa poświęciliśmy najwięcej czasu ale warto było.
Planujemy sesje plenerową jak i w studio na następny dzień.
Chociaż miałam chwilę załamania bo przeglądneliśmy tysiące zdjęc, zjeździliśmy tyle miejsc i zawsze jak widzieliśmy fajne zdjęcia to fotograf okazywał się sztywny, staroświecki. I na odwrót. Kiedy był wyluzowany i dało się z nim porozmawiac to okazywał się nie profesjonalny i robił słabe zdjęcia....
Jego zdjęcia wydają się profesjonalne a on sam jest bardzo sympatyczny i wyluzowany. Można z nim normalnie pogadac i pośmiac się. Ma nawet swoje studio gdzie podglądneliśmy kiedyś jak pracuje
Jednak każdy ma inne wymagania i oczekiwania

Edytowane przez kreoolka
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:40
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:45   #9
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

zdecydowanie polecam Łukasza Radzięta: http://wed.com.pl/ , współpracuje z nim od paru lat i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie

Edytowane przez ElkaMakeUp
Czas edycji: 2013-02-11 o 11:21
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:45   #10
polee
Raczkowanie
 
Avatar polee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 291
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Ja ze swojej strony polecam Macieja Pałkę http://www.maciejpalka.pl/ Robi naprawdę piękne i profesjonalne zdjęcia
__________________
22.06.2013
polee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:40   #11
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cześć

Czy macie kogoś wartego polecenia ale nie z Krakowa, tylko z okolic np. Podhala?
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 14:24   #12
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
Cześć

Czy macie kogoś wartego polecenia ale nie z Krakowa, tylko z okolic np. Podhala?
http://www.agawphotography.com/
Aga i jej mąż są cudowni
Akurat nie robiliśmy u nich sesji ślubnej tylko taką świąteczno zimową ale jestem zakochana
Jej fotki sa magiczne - polecam z całego sera. Dziewczyna z wyczuciem, skromna, delikatna ze świetnym gustem. Mieszkają w Szczawnicy ale dojeżdżają bez problemu w okolice
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:32   #13
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Jakich fotografów polecacie? Z narzeczonym szukamy kogoś ze świetnym okiem (dobra kompozycja to podstawa), kto nie idzie w kierunku prześwietlonych zdjęć, filtrów, flar (kurka, większość ma taką manierę, moda jakaś?). Dobry reportaż, uchwycenie chwili, radości ale też wzruszeń. Górna granica budżetu - 5 000 zł.

Mojemu TŻ-towi bardzo podobają się prace Łukasza Radzięty, ale chcielibyśmy pooglądać więcej zdjęć różnych fotografów
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:40   #14
morellova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jakich fotografów polecacie? Z narzeczonym szukamy kogoś ze świetnym okiem (dobra kompozycja to podstawa), kto nie idzie w kierunku prześwietlonych zdjęć, filtrów, flar (kurka, większość ma taką manierę, moda jakaś?). Dobry reportaż, uchwycenie chwili, radości ale też wzruszeń. Górna granica budżetu - 5 000 zł.

Mojemu TŻ-towi bardzo podobają się prace Łukasza Radzięty, ale chcielibyśmy pooglądać więcej zdjęć różnych fotografów
Zobacz na http://adency.pl - to nasz fotograf był fotografem także na ślubie mojej przyjaciółki, zdjęcia wyszły śliczne, PM byli bardzo zadowoleni. Na spotkaniu Piotr zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie i bez wahania zdecydowaliśmy się na niego.
morellova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:32   #15
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Dziękuję za namiary - zaraz się zabieram do oglądania zdjęć
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:26   #16
jutrzenka21
Przyczajenie
 
Avatar jutrzenka21
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Mokotów
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Z Krakowa to Mamel Pictures http://mamelpictures.com - wystarczy rzucić okiem na portfolio.
jutrzenka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 09:07   #17
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

http://www.marcinkwiek.pl/

Nasz wybór Świetne opinie i jeszcze lepsze pierwsze wrażenie
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 23:56   #18
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Odp: dobry fotograf weselny w Krakowie

Ja osobiście jestem oczarowana forografią p. Sylwii z www.jasnykadr.pl. Piękne zdjęcia z klimatem i stosunkowo niskie ceny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:29   #19
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Odp: dobry fotograf weselny w Krakowie

to ja polecę od siebie Agnieszkę
wprawdzie nie miałam u niej sesji ślubnej tylko zrobiliśmy sobie z mężem taką małą sesyjkę świąteczną ale Aga nas urzekła
na swoim blogu, fejsie i na stronie ma przecudowne zdjecia ślubne pełne magii, delikatności i subtelności...
Zdjęcia sa po prostu magiczne i nie da się obok nich przejść obojętnie

Polecam, pooglądajcie http://www.agawphotography.com/
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 12:47   #20
studioimprez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Dzień dobry wszystkim

Nie wiem, czy jesteśmy dobrzy. Ale staramy się w dzień i w nocy

xxxxxxxxx
Serdecznie zapraszamy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-12 o 08:34 Powód: link
studioimprez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:00   #21
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Ale za reklame nie zapłaciliście
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 21:58   #22
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez astocytka Pokaż wiadomość
Naprawdę przeszliśmy koszmar ze Sławkiem by znaleźć jakiegoś porządnego fotografa, który by nie wyczyściłby naszej kieszeni. Natrafiliśmy na stronę pani Ani, pomyśleliśmy spróbujemy. Zrobiliśmy sesje narzeczeńską, powiem szczerze nigdy się tak dobrze nie bawiłam. Przyjechała do nas z masą sprzętu, od razu było widać że to nie jest byle amator. Kosmos. Zdjęcia wyszły cudowne i z przyjemnością się nimi chwalę znajomym. Jednak największe wrażenie robi fotoksiążka, ze zdjęciami z przeróżnych ślubów wykonanych przez p Anie. Na papierze to wszystko wydaje się być jakieś takie magiczne. Komputer to jednak tylko komputer. Już nie mogę się doczekać naszej fotoksiążki, trzymajcie kciuki by była tak samo urzekająca jak ta którą przyszło nam oglądać. Nie uwierzę jeżeli ktoś napisze mi jakąś złą opinię na temat tego fotografa http://www.fairytale.pl/
A ja nie uwierzę w to, że to nie reklama
Świeżak na forum i w ciągu niecałych 30min raptem 2 posty wychwalające pod niebiosa super panią fotograf. Sala była beznadziejna, sukienka też, ale ważne, że pani fotograf była taka wspaniała
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 01:15   #23
studioimprez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Podszywanie się pod tzw. zachwyconego Klienta jest nagminne w tej branży. Proste i zapewne skuteczne z punktu widzenia reklamy. Tyle, że zdobywanie Klientów takimi metodami nie jest do końca fair. Niestety, większość firm foto- video w pierwszej kolejności stawia na taki szeptany marketing, wartość samej fotografii czy filmu schodzi na drugi plan. Liczy się kolejny, zaklepany termin. Ostatnio chyba Adam Trzcionka reklamując swoje warsztaty napisał coś, z czym nie sposób się nie zgodzić. Fotografowie coraz częściej nie chcą pamiętać o tym, że najlepszą reklamą są po prostu dobre zdjęcia.

Upomnienie związane z reklamą biorę na klatę. Sądziłem, że można po prostu wstawić linka do swojej strony. Moderatorze- sorry za kłopot.
studioimprez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:30   #24
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez studioimprez Pokaż wiadomość
Podszywanie się pod tzw. zachwyconego Klienta jest nagminne w tej branży. Proste i zapewne skuteczne z punktu widzenia reklamy. Tyle, że zdobywanie Klientów takimi metodami nie jest do końca fair. Niestety, większość firm foto- video w pierwszej kolejności stawia na taki szeptany marketing, wartość samej fotografii czy filmu schodzi na drugi plan. Liczy się kolejny, zaklepany termin. Ostatnio chyba Adam Trzcionka reklamując swoje warsztaty napisał coś, z czym nie sposób się nie zgodzić. Fotografowie coraz częściej nie chcą pamiętać o tym, że najlepszą reklamą są po prostu dobre zdjęcia.

Upomnienie związane z reklamą biorę na klatę. Sądziłem, że można po prostu wstawić linka do swojej strony. Moderatorze- sorry za kłopot.
Dokładnie
Ja szukając foto oglądałam masę zdjęć nie patrząc na nazwiska czy ceny... i jak już się zakochałam w zdjeciach to wiedziałam, że choćby nie wiem co, to muszę mieć tego fotografa na ślubie
nie zawiodłam się
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:56   #25
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez studioimprez Pokaż wiadomość
Podszywanie się pod tzw. zachwyconego Klienta jest nagminne w tej branży. Proste i zapewne skuteczne z punktu widzenia reklamy. Tyle, że zdobywanie Klientów takimi metodami nie jest do końca fair. Niestety, większość firm foto- video w pierwszej kolejności stawia na taki szeptany marketing, wartość samej fotografii czy filmu schodzi na drugi plan. Liczy się kolejny, zaklepany termin. Ostatnio chyba Adam Trzcionka reklamując swoje warsztaty napisał coś, z czym nie sposób się nie zgodzić. Fotografowie coraz częściej nie chcą pamiętać o tym, że najlepszą reklamą są po prostu dobre zdjęcia.

Upomnienie związane z reklamą biorę na klatę. Sądziłem, że można po prostu wstawić linka do swojej strony. Moderatorze- sorry za kłopot.
Grunt to przyznać się do błędu
Nie zmienia to faktu, że uwielbiam osoby, które ledwo co logują się na forum i w dosłownie każdym możliwym wątku, nawet tym sprzed kilku lat zachwalają super usługi zespołu/kamerzysty/fotografa
Szkoda, że nie zdają sobie z tego, iż robią temu komuś antyreklamę lub sam właściciel w taki sposób działa..
Dla mnie pierwsze skojarzenie ze ślubem i Krakowem to właśnie powyższy fotograf

Cytat:
Dokładnie
Ja szukając foto oglądałam masę zdjęć nie patrząc na nazwiska czy ceny... i jak już się zakochałam w zdjeciach to wiedziałam, że choćby nie wiem co, to muszę mieć tego fotografa na ślubie
nie zawiodłam się
Ja też wiele tego poprzeglądałam, wiele nazwisk znanych i mniej znanych mi wpadło w ucho, ale ograniczały mnie też finanse, ale na szczęście udało mi się znaleźć dobrego fotografa za niewygórowaną cenę (cuda się zdarzają ) U mnie/nas musiało być to przysłowiowe "coś" w zdjęciach, nienawidzę zdjęć dwukolorowych np. bukiet w kolorze, reszta czarno-białe, tak samo ustawianych zdjęć, walizka+tory lub ulica wrr... Grunt to znaleźć to, co się podoba, bo mimo wszystko to pamiątka na całe życie, do której nadal się wraca po latach
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:27   #26
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez astocytka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że to była reklama, jak wszystkie wpisy na tym forum. Przecież o to tu chodzi. ....... <ciach>
Po pierwsze reklama na forum jest płatna.
Po drugie troszkę generalizujesz w kwestii wpisów na forum, że wszystkie są reklamą. Na prawdę nie znasz pojęcia, co to jest forum i w jakim celu się na nim użytkownicy wypowiadają.
A po trzecie w pierwszym poście wychwalasz super panią fotograf, jakim to wielkim profesjonalistą nie jest, a teraz nagle chcesz usłyszeć opinie na jej temat. Nie za późno przypadkiem?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-12 o 18:20 Powód: cytat w reklamie
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 00:55   #27
studioimprez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Grunt to przyznać się do błędu
Nie zmienia to faktu, że uwielbiam osoby, które ledwo co logują się na forum i w dosłownie każdym możliwym wątku, nawet tym sprzed kilku lat zachwalają super usługi zespołu/kamerzysty/fotografa
Szkoda, że nie zdają sobie z tego, iż robią temu komuś antyreklamę lub sam właściciel w taki sposób działa..
Błądzić jest rzeczą ludzką
Tak jest niestety na każdym forum tematycznie mniej lub bardziej powiązanym ze ślubami. Jaki zespół najlepszy? Jaki fotograf? Którego kamerzystę wybrać? Itd. itp. Czasem ktoś prowokuje wątek w stylu "co sądzicie o zespole X, bo widziałem ich, są świetni, ale ciekaw jestem waszych opinii". Szczerze mówiąc dziwi mnie to, że ludzie chcąc uwiarygodnić opinie o sobie, najczęściej szukają zasłony dymnej w postaci tzw. "zadowolonego klienta". A potem sami są zdumieni, że dostają fangę w nos od sympatycznych przecież forumowiczek
studioimprez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:53   #28
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez astocytka Pokaż wiadomość
Tak, wychwalałam ją bo naprawdę wydaje mi się dobra. Zbyt pochopnie wrzuciłaś mnie do jednego worka z wszystkimi anonsami od "udawaczy", ja nawet nie mam jeszcze zdjęć ze ślubu, a tylko z sesji narzeczeńskiej a to jednak różnica, nie mniej jednak bardzo mi się podobało. Dobra przyznaję, mam skłonności do przesady i jak teraz czytam tą wiadomość faktycznie brzmi jakbym opowiadała piękną bajkę. Może dlatego że od kilku miesięcy żyję już w euforii i wszystko związane ze ślubem wydaje mi się takie cudne. Zaliczka nie była aż tak wielka bym nie mogła zrezygnować więc, nie rozumiem dlaczego uważasz, że jest już za późno.
Pobudką do napisania tej wiadomości było właśnie to by się dowiedzieć czy nie popełniam gafy biorąc ją na ślub. Liczyłam na odpowiedzi w stylu "jest fajna zdjęcia wyszły ok" lub " miałam z nią kilka zdjęć nie polecam". Wróćmy więc do tematu. Miałam w lecie sesje narzeczeńską z http://www.fairytale.pl/ i jestem zachwycona zarówno efektami jak i samym fotografem (i mówię to z głębokiego przekonania), moje pytanie brzmi co o niej myślicie, miał ktoś z nią coś do czynienia wcześniej?
Dobrze ty swoje, ja swoje, tylko wytłumacz mi, czemu w każdym poście wklejasz link do jej strony www?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2013-10-11 o 17:54 Powód: lit.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 19:38   #29
Rudokurka
Przyczajenie
 
Avatar Rudokurka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

nie wiem o co wam chodzi, ale ja miałam do czynienia z tym fotografem, nie była to sesja ani narzeczeńska ani ślubna( to jeszcze przede mną), ale taka zwykła aby mieć kilka fajnych zdjęć i było fajnie, więc na ślub na pewno rozważę nawiązanie współpracy

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Zgadzam się w 100% z the rock, jak ktoś chce wynająć fotografa to trzeba przeglądnąć setki zdjęć oraz na końcu najlepiej spotkać się za daną osobą, bo jak nam nie przypasuje osobowościowo i nie będzie umiał nawiązać fajnego kontaktu, to sesja plenerowa czy studyjna nie wyjdzie najlepiej
Rudokurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:55   #30
yazid
Raczkowanie
 
Avatar yazid
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 118
Dot.: dobry fotograf weselny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Anusiak1986 Pokaż wiadomość
Cześć , poszukuje dobrego fotografa ślubnego z Krakowa, czy możecie kogoś polecić? Zależy mi oczywiście na profesjonalnych zdjęciach i sesji plenerowej nie w tym samym dniu co ślub i wesele Proszę o pomoc
Anusiak1986 zapraszam do siebie
yazid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 18:50:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.